Wf-koszmar - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 20:30   #91
Emotka
Raczkowanie
 
Avatar Emotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Wf-koszmar

Również nienawidze w-fu . Ja mam nauczucielke i jest okropna:/. Wie co to okres np i twierdzi, ze wogole w niczym nie przeszkadza, bo jest kobieta i wie z wlasnego doswiatczenia. Jest sportowcem z powołania i to mnie dobija, pokazuje nam jak co zrobic itp. ale to nie jest złe pod tym wzgledem jest ok, ale nie rozumie jak mozna czegos nie potrafic:/ sietkowka, dwutakt, rownowaznia,bieg, skok w dal,piramidki, koziloki z jakims przedszymaniem , stanie na rekach, skrzynia, koszykowka,pilka lekarska, pchnięcie kula itp wszystko na ocene, wszystko idealnie musi byc, wszystko krytkuje. Jestem w liceum, mam dobre oceny i z w-fu 3 to prawdziwa porazka. Lubie cwiczyc, ale na w-fie porostu mi sie nie dobrze robi, nauczycielka caly czas poucza, stawia 1. Niekiedy to daje nam taki wycisk to mi slabo i nie dobrze;(
Emotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 20:38   #92
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez m0n!k@
Z w-fem to jest tak samo jak z muzyka i plastyka nie mowie, ze nie powinno ich byc, bo by sie wszystkim miesni pozastawaly i w ogole... ale jezeli np nie umiem spiewac, czy nie potrafie, po prostu nie jestem w stanie, zrobic jakies zwariowanego przewrotu w przod z naskoku do rozkroku, to dlaczego mam dostac 1?? Sadze, ze te wlasnie lekcje (w-f, muzyka, plastyka) powinny byc 'zaliczane' na podstawie obecnosci... Zajecia obowiazkowe, ale bez ocen... Bo przeciez nie kazdy umie pieknie spiewac (nienawidze, szczegolnie przy calej klasie), malowac (rowniez nienawidze) lub po prostu nie maja predyspozycji do wykonywanie bezblednie jakichs glupich cwiczen...
Mozna sobie np pogadac o jakichs kompozytorach, poogladac obrazy czy fotografie rzezb, albo pobiegac, czy zagrac w jakas gre, ale nie kazdy od razu musi miec wielki talent... tym bardziej, ze wiekszosc nauczycieli nie pokazuje nawet jak wykonywac te cwiczenia na w-fie...
oj, śpiewać też nie znoszę nie mam głosu po prostu Ale wf to i tak moja największa zmora
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 20:46   #93
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Wf-koszmar

na szczęście nie mam tego problemu-z wfu jestem zwolniona,gdyż cierpię na jaskrę
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:33   #94
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Red face Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
ocena z WF nie jest wystawiana za sprawnosc fizyczna sama w sobie, ale za zaangazowanie w lekcji, za checi w usprawnianiu sie.

Nie mogłam przez skrzynię przeskoczyć ale się starałam, kolana miałam bordowe, skóra zdarta, coś sobie z przodem kości biodrowej zrobiłam (krew się polała, teraz mam bliznę ) Skakałam na 3+, a dostałam 4- Chyba moje chęci były za małe
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:52   #95
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wf-koszmar

Ehhhh. Jak ja się cieszę, ze już nigdy, nikt, za nic mnie nie zmusi do grania w siatkę czy do stawania na rękach... (mam jakąś blokadę przed ćwiczeniami związanymi z tym, że jestem zawieszona głową w dół... )

Dziewczynki, dobrnijcie do studiów, tu przynajmniej można wybrać sobie wf

I moim zdaniem tak to powinno wyglądać - zajecia z wf powinny się odbywać dla kilku klas na raz i powinno być tak, że każdy wybiera sobie to, co chce robić. Nie jest zmuszany do niczego, czego nie lubi. nie jest zniechęcany do sportu.
Wiem, to totalna utopia Szczególnie w polskich szkołach
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:56   #96
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Wf-koszmar

Nienawidzilam wfu z podstawowce i gimnazjum jejus stawanie narekach itp. graniczyly u mnie z cudem...
w liceum wf polubilam mialysmy areobik ....siatkowke ktora kocham i zajecia na dworze....

studia...hmmm czekam na nie z utesknieniem nie bede wkoncu musiala latac nad skrzynia i machac lapami
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:22   #97
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wf-koszmar

W podstawówce pani wychowawczyni z pionu I-III zaszczepiła we mnie paniczny strach przed przewrtami, staniem na rękach itp. Ciągnął się on za mną aż po studia. Pare miesięcy temu musiałam wyzbyc się tego strachu i opanowałam ww cwiczenia - nikt nade mna nie stal, nie krzyczal na mnie, nie smial się ze mnie - a w szkole róznie bywalo .... Tak to jest jak nauczyciel bez odpowiedniego przygotowania prowadzi z małymi dziecmi zajęcia - nawet nie pokazując im cwiczen! Natmiast pozostałą częśc programu na zajeciach z wychowania fizycznego wspominam z utęsknieniem. Koszykówka, ręczna, biegi, kozioł , skok w dal, w zwyż.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 18:27   #98
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez lexie
Ehhhh. Jak ja się cieszę, ze już nigdy, nikt, za nic mnie nie zmusi do grania w siatkę czy do stawania na rękach... (mam jakąś blokadę przed ćwiczeniami związanymi z tym, że jestem zawieszona głową w dół... )

Dziewczynki, dobrnijcie do studiów, tu przynajmniej można wybrać sobie wf

I moim zdaniem tak to powinno wyglądać - zajecia z wf powinny się odbywać dla kilku klas na raz i powinno być tak, że każdy wybiera sobie to, co chce robić. Nie jest zmuszany do niczego, czego nie lubi. nie jest zniechęcany do sportu.
Wiem, to totalna utopia Szczególnie w polskich szkołach
U nas jedną godzinę wfu sie wybiera ja poszłam na aerobic
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 18:30   #99
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Wf-koszmar

Jutro zmykam na mój ostatni w życiu wf Cóż za szczęście
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:07   #100
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Anul3k
oj, śpiewać też nie znoszę nie mam głosu po prostu Ale wf to i tak moja największa zmora
Hehe, jak ja zaczelam spiewac Rote, to nauczyciel zlapal sie za glowe

A w ogole to dzisiaj mialam 2 godz w-fu (ja siedzialam na laweczce i odrabialam polski) i niezla zieja byla. Otoz zrobili 'nowa' sale - od zawsze mielismy 2 sale gimnastyczne (podobno nasze gim to szkola sportowa), ale jedna przez przypadek sponela a dokladniej to parkiet splonal (na sali chlopcow, of course) No i przez ponad pol roku wymieniali ten parkiet i postanowili od razu cala sale odmalowac... dzisiaj po raz pierwszy wchodzimy na nowa sale (tak, my dziewczyny - odziedziczylysmy ta sale po chlopcach, oni maja nasza stara), a nauczycielka: "nie wchodzic mi tu w butach! wszystkie buty zdejmuja!!nie chce widziec zadnej cwiczacej w butach"
jeszcze dodam, ze sala byla "zrobiona" juz z miesiac temu, ale bali sie, ze zniszczymy wiec nikt nie mogl wchodzic
Polonistka: "A jak myslisz, J., od czego jest nowy parkiet, od chodzenia po nim? Nie! Nawet patrzec na niego nie mozna, bo jeszcze sie zniszczy!"

Edit: zapomnialam dodac, ze to jedna z wilu takich "akcji" jednak nic nie przebije nowego kibla (tak, zrobili w tym roku!!), ktory od razu po rozpoczeciu roku zostal... zamkniety, bo przeciez mozemy zniszczyc
zaproponowalam kamery w kabinach, ale "szkola nie ma pieniedzy"
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:14   #101
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez m0n!k@
Hehe, jak ja zaczelam spiewac Rote, to nauczyciel zlapal sie za glowe

A w ogole to dzisiaj mialam 2 godz w-fu (ja siedzialam na laweczce i odrabialam polski) i niezla zija byla. Otoz zrobili 'nowa' sale - od zawsze mielismy 2 sale gimnastyczne (podobno nasze gim to szkola sportowa :co jest?, ale jedna przez przypadek sponela a dokladniej to parkiet splonal, na sali chlopcow, of course No i przez ponad pol roku wymieniali ten parkiet i postanowili od razu cala sale odmalowac... dzisiaj po raz pierwszy wchodzimy na nowa sale (tak, my dziewczyny - odziedziczylysmy ta sale po chlopcach, oni maja nasza stara), a nauczycielka: "nie wchodzic mi tu w butach! wszystkie buty zdejmuja!!nie chce widziec zadnej cwiczacej w butach" :co jest?:
jeszcze dodam, ze sala byla "zrobiona" juz z miesiac temu, ale bali sie, ze zniszczymy wiec nikt nie mogl wchodzic
Polonistka: "A jak myslisz, J., od czego jest nowy parkiet, od chodzenia po nim? Nie! Nawet patrzec na niego nie mozna, bo jeszcze sie zniszczy!"

m0n!k@ na następnych zajęciach zadaj pani w-fistce pytanie jakie mogą być konsekwencje wykonywania cwiczen bez obuwia ...
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:23   #102
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Rock_Fanka
Dzięki Ale wy nie wiecie jak to jest z tymi pożal się Boże koleżankami...
rany jak ja nie cierpiałam wf w gimnazjum,dokładnie tak samo, tez siatka zawsze :/ , tez "koleżanki",
na szczęście przeszłość <jupi>
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:39   #103
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez suzana
m0n!k@ na następnych zajęciach zadaj pani w-fistce pytanie jakie mogą być konsekwencje wykonywania cwiczen bez obuwia ...
u nas tylko sprawdzali, czy zmienione
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:43   #104
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez m0n!k@
Hehe, jak ja zaczelam spiewac Rote, to nauczyciel zlapal sie za glowe

A w ogole to dzisiaj mialam 2 godz w-fu (ja siedzialam na laweczce i odrabialam polski) i niezla zieja byla. Otoz zrobili 'nowa' sale - od zawsze mielismy 2 sale gimnastyczne (podobno nasze gim to szkola sportowa), ale jedna przez przypadek sponela a dokladniej to parkiet splonal (na sali chlopcow, of course) No i przez ponad pol roku wymieniali ten parkiet i postanowili od razu cala sale odmalowac... dzisiaj po raz pierwszy wchodzimy na nowa sale (tak, my dziewczyny - odziedziczylysmy ta sale po chlopcach, oni maja nasza stara), a nauczycielka: "nie wchodzic mi tu w butach! wszystkie buty zdejmuja!!nie chce widziec zadnej cwiczacej w butach"
jeszcze dodam, ze sala byla "zrobiona" juz z miesiac temu, ale bali sie, ze zniszczymy wiec nikt nie mogl wchodzic
Polonistka: "A jak myslisz, J., od czego jest nowy parkiet, od chodzenia po nim? Nie! Nawet patrzec na niego nie mozna, bo jeszcze sie zniszczy!"

Edit: zapomnialam dodac, ze to jedna z wilu takich "akcji" jednak nic nie przebije nowego kibla (tak, zrobili w tym roku!!), ktory od razu po rozpoczeciu roku zostal... zamkniety, bo przeciez mozemy zniszczyc
zaproponowalam kamery w kabinach, ale "szkola nie ma pieniedzy"

O matko... Niezłe


Syringa
- oj, ja się baaaaardzo cieszyłam jak miałam ostatni wf Co prawda ostatni licealny, ale zawsze
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:07   #105
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Wf-koszmar

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:29
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:12   #106
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Wf-koszmar

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:29
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:16   #107
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez lexie

Syringa
- oj, ja się baaaaardzo cieszyłam jak miałam ostatni wf Co prawda ostatni licealny, ale zawsze
Aż się przedziwnie chce iść na ten OSTATNI wf
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:19   #108
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Syringa
Aż się przedziwnie chce iść na ten OSTATNI wf
Załatw mi ostatni wf to będę uczestniczyła aż będzie się ze mne lał pot
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:33   #109
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Anul3k
Załatw mi ostatni wf to będę uczestniczyła aż będzie się ze mne lał pot
Zawsze możesz przyjść na mój ostatni
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:39   #110
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Syringa
Zawsze możesz przyjść na mój ostatni
A drogę do Ciebie pokonać biegiem Bedzie większy efekt
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 20:48   #111
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Anul3k
A drogę do Ciebie pokonać biegiem Bedzie większy efekt
Rozgrzewkę będziesz mieć z głowy
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:08   #112
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Wf-koszmar

A ja teraz idę spać dobranoc A wcześniej sobie trochę... (uwaga!) p o ć w i c z ę serio mówię
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:13   #113
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Wf-koszmar

Dobranoc
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:40   #114
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
No kochane Dzisiaj ćwiczyłam Jeśli można to nazwać ćwiczeniem... Pierwsza lekcja: boisko-piłka nożna-Ja dziękuję...i siadam z moją koleżanką na trawce Babka podchodzi i puszcza tekst: No dziewczynki,jedyneczka z aktywności?-i każe nam iść do szatni,bo zimno. (A my się potem zastanawiałyśmy czy ona nam tą 1 wpisała? )
Nie mówiąc już że baba zrobiła ze mnie idiotkę na rozgrzewce. Nie zrobiłam JEDNEGO ćwiczenia,i kazała mi przed wszystkimi dziewczynami "zaprezentować to ćwiczenie". Myślałam że spłonę ze wstydu
Druga lekcja-sala-siatkówka Ćwiczenia w parach wykonałam,natomiast kiedy zaczął się mecz wtedy migiem na ławeczkę i słuchałam muzyczki z I-poda z niećwiczącą koleżanką.

Czy można to nazwać aktywnym na wuefie? Nie! Ale jakoś wytrzymałam tą udręke. Chociaż przed wuefem okropnie się stresowałam.
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:50   #115
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wf-koszmar

To się nazywa "techniki przetrwania" wf-u
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:53   #116
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez lexie
To się nazywa "techniki przetrwania" wf-u
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 15:19   #117
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Wf-koszmar

Wyobrazcie sobie, ze mam 4 godziny wf tygodniowo Poza tym, nasi nauczyciele robią nam "prawdziwy wf" (bo w liceum nasza edukacja z zakresu wf się skonczy ). Najgorzej bylo na początku, teraz, w 3 klasie jest ok

A siatka?? Kocham
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 15:39   #118
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez suzana
m0n!k@ na następnych zajęciach zadaj pani w-fistce pytanie jakie mogą być konsekwencje wykonywania cwiczen bez obuwia ...
Dzisiaj sie zastanawiam, czy jakby marta sie wywalila (nienawidze idiotki z wzajemnoscia) to twarz by jej sie naprostowala a G. na pewno ponioslaby konsekwencje
Oczywiscie sobie zartuje i nikomu zle nie zycze
Ale dzisiaj G. chyba przemyslala sprawe i nie wpuscila nas na nowa sale
my bylysmy na starej, a chlopcy cisneli sie w silowni (ok 30 chlopakow w male salece 2x2 dumnie nazywanej silownia...)
Cytat:
Napisane przez anul3k
u nas tylko sprawdzali, czy zmienione
u nasz taki syf jest, ze nawet jak zmienione to brudne Mycie podlogi przez wozne wyglada tak: jak ma umyc caly korytarz o szerokosci ok 2m to ciagnie szczotke przez srodek i to jest juz "umyte"
Ajali jak to, nie macie w-fu w liceum?? zazdroszcze...
PS jak kiedys stawalam na rekach to kopnelam babe w twarz zrezygnowala i od razu postawila mi 5
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 15:42   #119
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Wf-koszmar

Mamy (bedziemy miec) wf, aczkolwiek taki bezstresowy I nikomu nie bedzie zalezec, zebysmy cwiczyli
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 15:44   #120
daffodil
Raczkowanie
 
Avatar daffodil
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Wf-koszmar

nienawidze w-fu! w gimnazjum nawet sie cieszylam jak mial byc w-f bo zawsze gralysmy w siatke i bylo fajnie ale w liceum to na mysl o w-fie mi sie wszystkiego odechciewa. jak jest na dworze cieplo to biegamy dookoloa parku tak dwie lekcje pdo rzad, albo jedna zalezy jak w planie, i zawsze na jakies zaliczenia wiec mam same minusy bo zawsze dobiegam ostatania,raz sie z kolezanka po pierwszym okrozeniu schowalysmy w krzakach i tak sie zasiedzialysmy, i kiedy zauwyzlam ze dawno nikt nie biegl okazlo sie ze juz dawno wszyscy poszli do szatni;/;/;/ a jak jest zima i zimno to mamy aerobik! to jest juz porazzka;/nienawidze aerobiku, jak mialysmy na poczotku roku w-f z trzecia klasa to byla taka dziewczyna co ktora zawsze miala rozowy dresik, uwielbiala prowadzic aerobik i byla zawsze na w-fie i sie tak cieszyla jak mogla cwiczyc, i sie dowiedizlam kiedys ze ona w domu wymysla sobie swoje male uklady ktore potme nam pokazuje.....;/;/;/ pozatym pani od w-fu mnie nienawidzi, ubzdurala sobie ze nie chodze na w-f i ja nie obchdozi ze np bylam chora i mnie w ogole w szkole nie bylo, dla niej to nieobecnosc, i teraz za kazdym razem jak cos powiem albo sie spytam odpowiada mi "TRZEBA BYLO CHODZIC NA W-F" takim tonem ze po prostu odechciewa mi sie znia dyskutowac, co z tego ze mam teraz ledwo dwoje z w-fu.... w gimnazjum mialam 6...
daffodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.