Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 13:58   #121
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki, strasznie sie napaliłam na te EDM
Czy któraś z was jest z Krakowa? Chętnie bym się podpieła pod zamówienie.
Założyłam sobie pay pal ale mam problem, przed rejestracją czytałam, że można przelać na niego pieniądze ze zwykłego konta ROR, a teraz na moim koncie jest informacja, że nie moge tego zrobić, a karty kredytowej nie posiadam
Chyba, że którejś z was się to udało?
Nie chce robić offtopa, może jakaś dobra dusza wytłumaczy mi jak to zrobić na privata?
Okropnie mi sie marzą te rzeczy z EDM, pędzle, podkłady, mam już sporą wishlist
Mogłabym Ci pomóc (jestem z Krk), ale nie wiem kiedy będę składać zamówienie. Napisz mi PW co byś chciała zamówić i zobaczę jak to wyjdzie.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:29   #122
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy mogłabym prosić o życzliwość i jeśli ktoś ma w posiadaniu foundations golden light matte albo olive golden medium albo beige -sunkissed fair o zdjęcie na skórze...bardzo proszę o wsparciepozdrawiam
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:46   #123
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość
Czy mogłabym prosić o życzliwość i jeśli ktoś ma w posiadaniu foundations golden light matte albo olive golden medium albo beige -sunkissed fair o zdjęcie na skórze...bardzo proszę o wsparciepozdrawiam
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...0&postcount=13
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 08:26   #124
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziękuje pięknie za wsparcieMam jeszcze ciekwość odnośnie ile przecietnie zamawiajac zestaw za 34 dolary płaci się cła i jak długo się czeka na przesyłkę,pozdrawiam
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 09:33   #125
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mam juz probki
Rowno tydzien, szybko
Co za kolory - jestem zachwycona! Fair Neutral to chyba bedzie cudo nad cudami, Golden Fair troche zolty i ciemny ale tez ladny, korektor Pearl Beige jest jak macica perlowa, powinien swietnie wygladac pod oczami, a roz Soft Touch w pudeleczku jasny, chlodny roz, a na skorze bardziej cielisty i cieply
A najwiekszy szok - jakie te probki sa duze! Nie wyobrazam sobie, ze ktos moze zuzyc probke podkladu na dwa razy Ja bym polowa cale cialo wysmarowala i jeszcze by zostalo. Mineraly zapowiadaja sie fajnie, sa takie miekkie i jedwabiste w dotyku. Pewnie dzis testy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 11:35   #126
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość
Dziękuje pięknie za wsparcieMam jeszcze ciekwość odnośnie ile przecietnie zamawiajac zestaw za 34 dolary płaci się cła i jak długo się czeka na przesyłkę,pozdrawiam
Ja nie miałam nigdy cła na paczkę z EDM. Ok. 2 tygodnie.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam juz probki
Rowno tydzien, szybko
Co za kolory - jestem zachwycona! Fair Neutral to chyba bedzie cudo nad cudami, Golden Fair troche zolty i ciemny ale tez ladny, korektor Pearl Beige jest jak macica perlowa, powinien swietnie wygladac pod oczami, a roz Soft Touch w pudeleczku jasny, chlodny roz, a na skorze bardziej cielisty i cieply
A najwiekszy szok - jakie te probki sa duze! Nie wyobrazam sobie, ze ktos moze zuzyc probke podkladu na dwa razy Ja bym polowa cale cialo wysmarowala i jeszcze by zostalo. Mineraly zapowiadaja sie fajnie, sa takie miekkie i jedwabiste w dotyku. Pewnie dzis testy
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 12:31   #127
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi serdecznie dziękujeChyba w te minerały to wsiąknełam na dobre jej tylko o nich myślęVril zazdroszczę małej a z pewnością wydajnej kolekcji...
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 13:49   #128
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wklejam moje probki, kolory juz byly pokazywane ale, co aparat to inaczej wychodzi

Przetestowalam tylko korektor na razie - niestety porazka - jak dla mnie to nie jest zaden korektor tylko mocno perlowy cien do powiek, nie wyobrazam sobie nalozyc to pod oczy - blask a'la Wielki Elektornik, to raczej nie to na czym mi zalezalo Aha, mam podraznienie od tuszu uzytego wczoraj i korektor jeszcze to podranienie poglebil, mam nadzieje, ze to nie norma
Podkladami pomazalam sie na dloni, daja pudrowy efekt, wiec na pewno zastosuje na mokro, a nie na sucho. Mineraly maja jakby dymny zapach, bardzo podobny do pudru Clinique DW
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vril - mineraly edm.jpg (55,9 KB, 601 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 14:04   #129
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To moze pearl beige bylby swietnym rozswietlaczem policzkow?
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 14:09   #130
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Oj, chyba nie, za mocny blysk, moglby dac efekt rybiej luski Jak dla mnie wylacznie do makijazu oczu. Sprobuje tez polozyc na blyszczyk
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 14:10   #131
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chyba go przy duzym zamowieniu zamowie. Zaciekawil mnie.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 16:48   #132
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wklejam moje probki, kolory juz byly pokazywane ale, co aparat to inaczej wychodzi

Przetestowalam tylko korektor na razie - niestety porazka - jak dla mnie to nie jest zaden korektor tylko mocno perlowy cien do powiek, nie wyobrazam sobie nalozyc to pod oczy - blask a'la Wielki Elektornik, to raczej nie to na czym mi zalezalo Aha, mam podraznienie od tuszu uzytego wczoraj i korektor jeszcze to podranienie poglebil, mam nadzieje, ze to nie norma
Podkladami pomazalam sie na dloni, daja pudrowy efekt, wiec na pewno zastosuje na mokro, a nie na sucho. Mineraly maja jakby dymny zapach, bardzo podobny do pudru Clinique DW

vril czy to są zdjęcia opakowań z próbkami?
Jeśli tak to bardzo duże
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:09   #133
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wklejam moje probki, kolory juz byly pokazywane ale, co aparat to inaczej wychodzi

Przetestowalam tylko korektor na razie - niestety porazka - jak dla mnie to nie jest zaden korektor tylko mocno perlowy cien do powiek, nie wyobrazam sobie nalozyc to pod oczy - blask a'la Wielki Elektornik, to raczej nie to na czym mi zalezalo Aha, mam podraznienie od tuszu uzytego wczoraj i korektor jeszcze to podranienie poglebil, mam nadzieje, ze to nie norma
Podkladami pomazalam sie na dloni, daja pudrowy efekt, wiec na pewno zastosuje na mokro, a nie na sucho. Mineraly maja jakby dymny zapach, bardzo podobny do pudru Clinique DW
Na Twoim zdjęciu korektor wyszedł bardzo jasno, myślałam, że jest ciemniejszy. Gdzieś czytałam, że jest bardzo perłowy, co mnie zniechęciło do wypróbowania.

Do mnie też dziś dotarły próbki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20080823-074.jpg (92,3 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080823-076.jpg (132,8 KB, 612 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:42   #134
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzisiaj na szybkiego musialam zrobic makijaz i wzielam moj dzienny krem napackalam na reke, na to wysypalam foundation, wymieszalam palcem i poprostu nakremowalam sie. Ale super naturalne wykonczenie. Z concealerem tez tak zrobilam. Bardzo naturalnie wychodzi. Jak kompletnie bez make-upu.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:54   #135
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A moje ostatnie zamówienie jeszcze nie przyszło, a zamawiałam w zeszłą niedzielę. Byłam pewna, że dzisiaj paczka dojdzie, bo za każdym razem szło równy tydzień. Chyba że ktoś się na nią tym razem połasił.

Vril zaskoczona jestem Twoimi narzekaniami na pearl beige. To prawda, jest mocno perłowy, ale uprzedzałam. Zaraz po nałożeniu efekt faktycznie jest mocny, ale przecież na to przychodzi conajmniej jedna warstwa podkładu (u mnie dwie) i puder, więc perłowy efekt jest mocno zneutralizowany. Pozostaje wtedy tylko rozświetlenie, czyli to o co chodzi.

Nanomi napisz coś o korektorze pick me up jak go przetestujesz. Słyszałam gdzieś o nim dobre rzeczy i ciekawa jestem czy jest tak jak piszą, że daje fajny dewy look no i że nadaje się do nałożenia na całą twarz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:15   #136
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A moje ostatnie zamówienie jeszcze nie przyszło, a zamawiałam w zeszłą niedzielę. Byłam pewna, że dzisiaj paczka dojdzie, bo za każdym razem szło równy tydzień. Chyba że ktoś się na nią tym razem połasił.
Do mnie zawsze idą 2 tygodnie. Mam nadzieję, że szybko dotrze.
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nanomi napisz coś o korektorze pick me up jak go przetestujesz. Słyszałam gdzieś o nim dobre rzeczy i ciekawa jestem czy jest tak jak piszą, że daje fajny dewy look no i że nadaje się do nałożenia na całą twarz.
To jest ten zwykły, matowy.
Filmik z wersją pearl: http://www.youtube.com/watch?v=KyCqhbJjJqk
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:27   #137
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
To jest ten zwykły, matowy.
Filmik z wersją pearl: http://www.youtube.com/watch?v=KyCqhbJjJqk
Oh faktycznie. Ale i tak napisz jak go używasz i jak się sprawuje. Po obejrzeniu tego filmu nie wiem czy bym chciała wersję perłową... może kiedyś próbkę z ciekawości.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 20:11   #138
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Oh faktycznie. Ale i tak napisz jak go używasz i jak się sprawuje. Po obejrzeniu tego filmu nie wiem czy bym chciała wersję perłową... może kiedyś próbkę z ciekawości.
Ja też nie szaleję za perłowym efektem.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 20:14   #139
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mi sie stopien rozswietlenia podoba na tym filmiku. Tylko odcien rozowy nie.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 20:45   #140
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic przed chwilą pomazałam sobie rękę korektorem Pick Me Up Pink i różem Soft Touch i jest tak jak podejrzewałam - ten korektor posłuży mi jako róż. Soft Touch jest odrobinę ciemniejszy i bardziej brzoskwiniowy. Opis ze strony: "A face brightener that gives dull skin a porcelain finish" i to się zgadza, nie rozświetla drobinkami tylko po prostu jasno-różowym kolorem. Mógłby ładnie wyglądać na szczytach kości policzkowych przy jasnej i średniej karnacji. Generalnie fajny, ale nie jako korektor.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 22:40   #141
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Fruity-zapomnialam napisac ze flat top byl innej firmy,nie EDM,kupilam flat top firmy Beauty Secrets(mam z tej firmy tanie pedzle do cieni)i niestety drapie,ale to nic oddam siostrze bo jej cerze to nic nie szkodzi a i tak mialam jej pedzel kupic.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:44   #142
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Musicman - tak, to sa probki, sa bardzo duze, na pewno da sie potestowac kolory do woli

Nanomi - korektor jest jasny, minimalnie ciemniejszy od podkladu Fair Neutral (minimalnie) ale na skorze wychodzi wrecz bialo-perlowy od tego polysku. pewnie tak jak pisze Frantic, lepiej to wyglada pod warstwa podkladu ale i tak raczej nie bede go uzywac pod oczy, przerazil mnie


Fruity, ja tak jak ty zamierzam mieszac mineraly z kremem Lubie taki "dewy look"


I teraz pytanie - pod mocne since pod oczami lepszy bedzie korekotr Fair Intensive czy Sunlight?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 09:39   #143
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Frantic przed chwilą pomazałam sobie rękę korektorem Pick Me Up Pink i różem Soft Touch i jest tak jak podejrzewałam - ten korektor posłuży mi jako róż. Soft Touch jest odrobinę ciemniejszy i bardziej brzoskwiniowy. Opis ze strony: "A face brightener that gives dull skin a porcelain finish" i to się zgadza, nie rozświetla drobinkami tylko po prostu jasno-różowym kolorem. Mógłby ładnie wyglądać na szczytach kości policzkowych przy jasnej i średniej karnacji. Generalnie fajny, ale nie jako korektor.
Zachęcająca ta twoja ocena. Na pewno go przy okazji wezmę, zwłaszcza że nie wiem już jakie korektory wybierać w zestawie darmowym.


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Musicman - tak, to sa probki, sa bardzo duze, na pewno da sie potestowac kolory do woli

Nanomi - korektor jest jasny, minimalnie ciemniejszy od podkladu Fair Neutral (minimalnie) ale na skorze wychodzi wrecz bialo-perlowy od tego polysku. pewnie tak jak pisze Frantic, lepiej to wyglada pod warstwa podkladu ale i tak raczej nie bede go uzywac pod oczy, przerazil mnie


Fruity, ja tak jak ty zamierzam mieszac mineraly z kremem Lubie taki "dewy look"


I teraz pytanie - pod mocne since pod oczami lepszy bedzie korekotr Fair Intensive czy Sunlight?
Próbki mają wielkość 1g, ale to już chyba było gdzieś napisane.

Zmieszałam niedawno resztkę próbki podkładu fawn intensive z moim kremem nawilżającym i kładę go pod oczy. Fajny efekt to daje, chociaż mój krem jest trochę za rzadki. Przy okazji jak dorwę krem nivea to zmieszam go z odrobiną korektora intensive fair lub sunlight. Myślę, że efekt zadowoli mnie jeszcze bardziej.

Vril mam oba korektory i nie wiem który lepszy... ale zaryzykowałabym i poleciła Ci sunlight. Chyba lubię go bardziej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:54   #144
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fruity-zapomnialam napisac ze flat top byl innej firmy,nie EDM,kupilam flat top firmy Beauty Secrets(mam z tej firmy tanie pedzle do cieni)i niestety drapie,ale to nic oddam siostrze bo jej cerze to nic nie szkodzi a i tak mialam jej pedzel kupic.
Powinnas wyprobowac flat topa z EM. On naprawde jest taki milutki. Jakbys piorkiem sobie po buzi maziala. No i dobrze naklada sie nim podklad. Ale kiedys zamowie sobie ten normalny pedzel. Mysle, ze on tez jest taki mily, tylko ze zaokraglony.
I koniecznie ten do concealer, bo wszystkie, ktore ja mam sie nie nadaja.
Dlatego bede narazie mieszala concealery z kremem.

Ja stosuje sunlight pod oczy i go lubie. Mam fioletowe since. Tylko calkiem nie znikaja. A jak dam za duzo, to by bylo widac, bo po 1. nie jestem taka blada, a po 2. zbieral by sie w drobnych liniach.

Niby podklad fawn jest takim odcieniem jak concealer intensive light i tez go wyprobowalam pod oczy. Roznicy do sunlight oprocz roznicy koloru nie widze.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 14:28   #145
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny a powiedzcie czy przy używaniu formuły matte potrzebny jest jeszcze na to jakiś puder matujący? Dodam, że ja mam skórę bardzo skłonną do świecenia się
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:31   #146
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś dotarły do mnie próbki i znowu nabrałam się na to co ostatnio w Lumiere - zamówiłam 3 odcienie dla bladolicych z czego dwa są praktycznie jak mąka, a tylko jeden będzie mam nadzieję dobry.
Dziewczyny o bardzo jasnej karnacji naprawdę mają w minerałkach co wybierać.
A więc jutro testy
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 19:04   #147
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Fruity-kusisz

Nanomi-czy moglabym Cie prosic o zrobienie fotki podkladu fairly light neutral intensive maznietego na dloni-tak zebym mogla dokladniej zobaczyc kolor?Jezeli mozesz oczywiscie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:41   #148
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

CzarnyElf wstawiam zdjecia (w swietle dziennym przy oknie) moich wszystkich podkladow z EM. I dla porownania 2 z Lumiere. Mam nadzieje, ze troche Tobie pomoga.

Wiec tak. U gory w poziomie jest od lewej Lumiere LMW vw, za tym LMB vm.

Na dole w pionie od lewej do prawej sa EM, wszystkie intensive.

Fairly light neutral
Sunkissed fair
Olive fair
Light olive
Fawn
Light
Winged butter
Golden medium
Buttered tan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_7312 Kopie.jpg (123,8 KB, 603 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_7313 Kopie.jpg (111,7 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_7314 Kopie.jpg (122,9 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_7316 Kopie.jpg (126,8 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_7317 Kopie.jpg (114,2 KB, 188 załadowań)
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:24   #149
alam
Raczkowanie
 
Avatar alam
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przejrzałam cały wątek
Wydaje mi się ,ze prawdopodobnie mam zbliżony kolor cery do FRUITY (myśle tu o tych ciemniejszych odcieniach)teraz mam pytanie czy to prawda,ze te podkłady jaśnieją na twarzy i lepiej jest wybierać ciemniejsze odcienie?
FRUITY miałabym prośbę czy mogłabyś polecić róż,puder i korektor.Jakich odcieni używasz?DZiekuję za wszelkie info
alam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:37   #150
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Fruity-dzieki-bardzo pomoglas
najbardziej mi przypasowal odcien nr 6- Light-on jest w tonacjii cieplej?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.