Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-29, 13:56   #1291
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja w SP kupiłam dzisiaj Color Whisper no i w Mario róż The Balm

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 14:25   #1292
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej, ja tak na szybko chciałam napisać, bo nie wiem, czy wiecie, ale do końca października jest -40% na kolorówkę w SP Ja już dziś korzystałam Dobra, a teraz nadrabiam wątek;0
Nie wiedziałam, ale się nie wybiorę. Będę twarda. Chociaż Essiaki tanio wychodzą.

Wybraliście imię?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 15:00   #1293
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znowu byłam w szpitalu, tym razem przez wysokie cisnienie-150/83, na IP z nerwów było 180/100 i dopiero po 2 tabletkach zaczęło wolno spadać.
Współczuję Ale teraz już się nic nie dzieje? Ja normalnie jak mierzę u kogoś ciśnienie, to mam 60/100, czasem mniej, a jak jestem w przychodni to mi czasem skacze do 80/120 - raz miałam nawet 140, ale jak powiedziałam, że to tylko u nich, bo normalnie mam bardzo niskie, to nic mi na szczęście nie robili...
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przeznaczyłam dzisiejszy dzień na zakupy- zwiedziłam 3 galerie i straszna jest. Problem wcale nie tkwił w rozmiarze- pomimo zrzucenia tych 8 kilo nadal 90% rzeczy zupełnie na mnie nie leży...
[...]
I coś mi podrażniło skórę wokół oczu- zrobiła się lekko opuchnięta, wyskoczyła mi jakaś kaszka lekko swędząca- podejrzewam micel Tołpy Odstawiłam i powoli przechodzi.
Jej, gatuluję zrzucenia tylu kilogramów! Ja przytyłam na razie 7, ale od 2 miesięcy waga ani drgnie (jedyny plus diety cukrzycowej)
Też miałam jakiś tydzień temu uczulenie przy oczach - najdziwniejsze, że wtedy niczego nowego nie używałam, tylko kremu kojącego Avene pod oczy Ale na tydzień odstawiłam właściwie wszystko w tym rejonie, na noc smarowałam sudokremem i jakoś przeszło - choć skóra się wysuszyła. A teraz powoli zaczynam znów używać tego Avene i nic złego się nie dzieje...
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Namówiłam tylko TŻ na kupienie mi nowych kapci w H&M, chociaż narzekał, że wyglądają jak emu (to w ustach faceta jest chyba równoznaczne z "brzydko" ).
Fajne Ja mam ostatnio manię ciepłych skarpet i kapci, kupiłam już naprawdę dużo ciepłych milutkich skarpetek z reniferami, choinkami i motywami "skandynawskimi", TŻ się ze mnie śmieje, dobrze, że nie zaczął krzyczeć, bo naprawdę przegięłam
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem nowych zapachów żeli Original Source, widziałyście je już gdzieś?
Ja znalazłam dopiero dzisiaj - nie podoba mi się tylko mandarynka, dwa pozostałe przygarnę jak zrobią znowu promocję
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Oo, u mnie w domu też jest kilka teflonów, ale nie widzę w nich ubytków, choć mają już ok. 3 lata
Fajna ta indukcja
Ja mam dwie teflonowe przy indukcji - naprawdę porządne Tefala, właściwie nie widać po nich żadnego zużycia po prawie 3 latach A indukcja jest super: garnki się tak nie niszczą jak przy gazie (nasze wszystkie wyglądają jak nowe, na gazie po pół roku wyglądałyby gorzej), super się ją myje i szybciej się zagotowuje woda
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Stefan już sobie świetnie radzi fizycznie, po prostu siostra robiąc mu pokupową toaletę nie zdążyła jeszcze zamknąć klapy, a on ma taką trasę, że po wannie wskakuje na umywalkę a z umywalki po klapie sedesowej na podłogę no i sobie skoczył za wcześnie biedak
Uroczy
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Super, to chyba teraz największa galeria w NS, prawda? Śledziłam postępy w budowie, jak tamtędy przejeżdżałam. Podobno jako pierwsi w Polsce macie też H&M Home! W Krakowie będzie w listopadzie w tej nowej galerii, bardzo podobają mi się komplety pościeli, np. taki jak na zdjęciu.
O fajnie, ciekawe, kiedy u nas otworzą ten H&M...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

W weekend poszalałam i kupiłam obiektyw do makro. Mój wymarzony Szkoda jedynie, że właściwie jedynie weekendy mi zostają na focenie, bo teraz już za ciemno
Ale super! Jak zrobisz jakieś zdjęcia, to się pochwal My myśleliśmy o takim obiektywie, ale to na razie za droga zabawa - zwłaszcza, że bardzo mało byśmy go wykorzystywali...

Ice - Helena

Pisałam we wrześniu, że mam ochotę coś kupić, ale nic mnie nie kusi? To teraz poszło w drugą stronę - wydałam w październiku tyle pieniędzy, że w listopadzie nie powinnam kupować NIC (a torebki oczywiście i tak nie kupiłam).
Nawet nie wiem od czego zacząć, z rzeczy które pamiętam to:
- dzisiaj jasna kredka do ust z Astor - bardzo pasują mi Bourjois, nie było akurat tego koloru, który chciałam, więc postanowiłam spróbować tych... i cielisty khol MF.,...
- podkład L'oreal Mat magique - nie mogę używać pore refinera Biodermy, bo ma kwas salicylowy, więc chciałam coś na świcenie - na razie jest fajny
- w rossmanie z poprzedniej gazetki - duży żel Luksji gofry z karmelem - poszedł jako zapas do mycia rąk, krem z suchych stref Mixy - zaczęłam używać do stóp, a z tej aktualnej zrobiłam bardzo duży zapas chusteczek do prania - akurat się kończyły, a używam ich za każdym razem,
- 11 wosków z YC - między innymi świąteczne
- książkę autorki Moich Wypieków - niestety z wykorzystaniem muszę poczekać jeszcze trochę...
- no i wzięło mnie na ubranka dziecięce - dostałam 6 kartonów ubrań, a i tak mnie ciągnie do tych działów w sklepach i trochę sama kupiłam... Ubranka od siostry już uprałam, ale teraz muszę je wszystkie wyprasować - dziś zaczęłam - masakra!
- Z ubrań legginsy w Zarze (teraz muszę je z przodu podwijać pod brzuch, ale później będę dobre... mam nadzieję), 3 pary leginsów z Marylin no i rajstopy i niezliczone ilości skarpetek A z ciążowych bluzkę na Asosie, spodnie i spódnicę z golfem z Happy Mum.
... I sporo innych rzeczy, ale lista jest za długa, wolę sobie nie przypominać
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2013-10-29 o 15:02
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 15:12   #1294
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Fajne Ja mam ostatnio manię ciepłych skarpet i kapci, kupiłam już naprawdę dużo ciepłych milutkich skarpetek z reniferami, choinkami i motywami "skandynawskimi", TŻ się ze mnie śmieje, dobrze, że nie zaczął krzyczeć, bo naprawdę przegięłam

- książkę autorki Moich Wypieków - niestety z wykorzystaniem muszę poczekać jeszcze trochę...
- Z ubrań legginsy w Zarze (teraz muszę je z przodu podwijać pod brzuch, ale później będę dobre... mam nadzieję)
Ja co roku o tej porze roku zaczynam szaleć na punkcie ciepłych skarpet, kapci i zimowych motywów.

Książkę MW przyniosłam z Targów Książki, udało mi się wytargować za 45 zł.
A legginsy z Zary mierzyłam, choć ostatecznie wzięłam inne i i tak zastanawiam się, czy je zostawić. Dziś za to kupiłam fajne spodnie w H&M za niecałe 60 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 15:28   #1295
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam dwie teflonowe przy indukcji - naprawdę porządne Tefala, właściwie nie widać po nich żadnego zużycia po prawie 3 latach A indukcja jest super: garnki się tak nie niszczą jak przy gazie (nasze wszystkie wyglądają jak nowe, na gazie po pół roku wyglądałyby gorzej), super się ją myje i szybciej się zagotowuje woda
Ja wczoraj kupiłam duża patelnię ze stali nierdzewnej w Ikei, w weekend ciut mniejszą ceramiczną ze stali nierdzewnej w Lidlu i jestem usatysfakcjonowana. Stare teflonowe wywalam, chociaż przeczytałam że wcale nie jest tak źle z tym rysowaniem teflonu, ale póki TŻ stawiał patelnie to poczyniłam zakupy. Mam nadzieję, że mi długo posłużą i doczekają mojej przyszłej płyty indukcyjnej.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ice - Helena
Ładnie

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Pisałam we wrześniu, że mam ochotę coś kupić, ale nic mnie nie kusi? To teraz poszło w drugą stronę - wydałam w październiku tyle pieniędzy, że w listopadzie nie powinnam kupować NIC (a torebki oczywiście i tak nie kupiłam).
Czyli równowaga w naturze została przywrócona.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
- książkę autorki Moich Wypieków - niestety z wykorzystaniem muszę poczekać jeszcze trochę...
Warto? Jest tam coś fajniejszego niż na blogu?

Ja się zebrałam za wypiekowe sprawy i zalałam ekstrakt waniliowy i będę robić domową przyprawę do piernika a potem ciasto na piernik staropolski. Nawet wczoraj w Ikei kupiłam śliczne czerwone pudełeczko na tę przyprawę, czekało na mnie ostatnie na półce.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A legginsy z Zary mierzyłam, choć ostatecznie wzięłam inne i i tak zastanawiam się, czy je zostawić. Dziś za to kupiłam fajne spodnie w H&M za niecałe 60 zł.
Jakie? Potrzebuję coś niedrogiego a przyzwoitego do pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 16:16   #1296
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

ice, to chyba te: http://www.hm.com/pl/product/13976?a...rticle=13976-D granatowe z działu Divided.

Zniżką -25% dostaniesz na maila po zapisaniu się na newsletter.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 16:18   #1297
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, to chyba te: http://www.hm.com/pl/product/13976?a...rticle=13976-D granatowe z działu Divided.

Zniżką -25% dostaniesz na maila po zapisaniu się na newsletter.
Dzięki o zniżce wiem, ale te spodnie to mnie jednak nie urządzą, coś elegantszego by sie przydało.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 16:19   #1298
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

No eleganckie to one na pewno nie są, ja w ogóle nie posiadam takich spodni.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 16:26   #1299
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale super! Jak zrobisz jakieś zdjęcia, to się pochwal My myśleliśmy o takim obiektywie, ale to na razie za droga zabawa - zwłaszcza, że bardzo mało byśmy go wykorzystywali...
No ja właśnie głównie zdjęcia makro robię, więc ten obiektyw był dla mnie priorytetem Chociaż teraz jak już go mam to chyba zacznę odkładać też na jakiś teleobiektyw, ale tutaj ceny są dopiero porażające
Tak na szybko poniżej mogę pokazać co tam cyknęłam w sobotę. Przydałbymi się jednak statyw, bo lekko ręka drgnie i już można sobie nie trafić z ostrością tam gdzie się chce (a fotografuję na manualu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (26,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (42,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (34,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (39,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (35,1 KB, 13 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 16:32   #1300
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Kochanie:
te wartości ciśnienia to chyba na odwrót?

Niby ok, a 4 dni po powrocie ze szpitala (dot. ciśnienia) wylądowałam w nim znowu - tym razem przez ruchy dziecka. Niby wiem, że dziecko nie musi się jeszcze ruszać regularnie, ale moje rusza się intensywnie, maksymalna przerwa to godzina, a wtedy w niedziele przerwy było nawet co 2 godz, a te ruchy jakies od niechcenia i leniwe ... Ale na szczęście rozbrykał się znowu i już mi nie robi takich numerów.

Z kolei dzisiaj robiłam badanie enzymów wątroby, bo od wczorajszego wieczoru lekko swędzi mnie wnętrze dłoni i stóp, więc od razu pomyślałam o cholestazie (i miałam już wizję pobytu w szpitalu do porodu, bo tak to wlaśnie wygląda), Enzymy w normie, więc nie wiem skąd to nagłe swędzenie. W czwartek mam wizytę, więc zapytam gina, czy jakieś badania mam porobić jeszcze.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 17:52   #1301
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja co roku o tej porze roku zaczynam szaleć na punkcie ciepłych skarpet, kapci i zimowych motywów.

Książkę MW przyniosłam z Targów Książki, udało mi się wytargować za 45 zł.
I przypomniałaś mi, że w Ikei kupiłam świąteczne puszki - te okrągłe w przekroju - mam jedne z zeszłego roku i używam cały czas, więc stwierdziłam, że nowe też się przydadzą - np do orzechów, soli, ziaren słonecznika itd.

Bardzo dobra cena, ja zapłaciłam więcej, ale i tak mniej niż cena sugerowana

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam duża patelnię ze stali nierdzewnej w Ikei, w weekend ciut mniejszą ceramiczną ze stali nierdzewnej w Lidlu i jestem usatysfakcjonowana. Stare teflonowe wywalam, chociaż przeczytałam że wcale nie jest tak źle z tym rysowaniem teflonu, ale póki TŻ stawiał patelnie to poczyniłam zakupy. Mam nadzieję, że mi długo posłużą i doczekają mojej przyszłej płyty indukcyjnej.

Ładnie

Warto? Jest tam coś fajniejszego niż na blogu?

Ja się zebrałam za wypiekowe sprawy i zalałam ekstrakt waniliowy i będę robić domową przyprawę do piernika a potem ciasto na piernik staropolski. Nawet wczoraj w Ikei kupiłam śliczne czerwone pudełeczko na tę przyprawę, czekało na mnie ostatnie na półce.
Po prostu wykorzystałaś okazję do zakupu nowych patelni, bardzo dobrze

Dziękuję Nie podoba się tylko teściowej (która bezpośrednio nam się boi tego powiedzieć), ale przyzwyczai się

Moim zdaniem warto, ale mi nie zależało na innych przepisach niż są na blogu - podobno trochę takich jest, ale większość to te już opublikowane. Ja po prostu uwielbiam książki i bardzo chciałam mieć te przepisy na papierze
Też będę robić ten piernik, robiłam go w zeszłym roku i bardzo mi smakował!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No ja właśnie głównie zdjęcia makro robię, więc ten obiektyw był dla mnie priorytetem
No to to był zakup konieczny Fajne te zdjęcia Bardzo lubię jak głębia ostrości jest tak mała, super to wygląda!
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kochanie:
te wartości ciśnienia to chyba na odwrót?

Niby ok, a 4 dni po powrocie ze szpitala (dot. ciśnienia) wylądowałam w nim znowu - tym razem przez ruchy dziecka. Niby wiem, że dziecko nie musi się jeszcze ruszać regularnie, ale moje rusza się intensywnie, maksymalna przerwa to godzina, a wtedy w niedziele przerwy było nawet co 2 godz, a te ruchy jakies od niechcenia i leniwe ... Ale na szczęście rozbrykał się znowu i już mi nie robi takich numerów.
No tak, racja Moja babcia zawsze mówiła w odwrotnej kolejności i się tak przyzwyczaiłam

Jej, Ty to się najeździsz do szpitala Ja też czasem się martwię, że się dziecko mniej rusza, ale zazwyczaj po chwili czuję lekkie kopnięcie, więc się uspokajam
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 08:47   #1302
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Niby ok, a 4 dni po powrocie ze szpitala (dot. ciśnienia) wylądowałam w nim znowu - tym razem przez ruchy dziecka. Niby wiem, że dziecko nie musi się jeszcze ruszać regularnie, ale moje rusza się intensywnie, maksymalna przerwa to godzina, a wtedy w niedziele przerwy było nawet co 2 godz, a te ruchy jakies od niechcenia i leniwe ... Ale na szczęście rozbrykał się znowu i już mi nie robi takich numerów.
Wytłumacz mu tam, żeby Cię tak nie straszył na przyszłość będzie dobrze na pewno

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Po prostu wykorzystałaś okazję do zakupu nowych patelni, bardzo dobrze
No bardzo mnie cieszą zakupy kuchenne, prawie jak kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziękuję Nie podoba się tylko teściowej (która bezpośrednio nam się boi tego powiedzieć), ale przyzwyczai się
Ach te teściowe no ale nie ma wyjścia, musi się przyzwyczaić.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto, ale mi nie zależało na innych przepisach niż są na blogu - podobno trochę takich jest, ale większość to te już opublikowane. Ja po prostu uwielbiam książki i bardzo chciałam mieć te przepisy na papierze
Ja chyba za mało piekę na taką książkę, blog póki co wystarczy. Wolałabym Włoską wyprawę Jamiego.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też będę robić ten piernik, robiłam go w zeszłym roku i bardzo mi smakował!
Ja w zeszłym roku zostałam poczęstowana pierniczkiem z ciasta z tego przepisu, z domową przyprawą i nadzianym powidłami. Od tego czasu śni mi się po nocach ten smak i muszę w tym roku zrobić go sama
Oby wyszedł równie dobrze, bo z moimi zdolnościami piekarskimi to różnie bywa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 00:02   #1303
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej, ja tak na szybko chciałam napisać, bo nie wiem, czy wiecie, ale do końca października jest -40% na kolorówkę w SP Ja już dziś korzystałam Dobra, a teraz nadrabiam wątek;0
Kolejna promocja, która mnie ominie, ech. Ale chyba odbiję sobie na targach za tydzień- jeśli zdążę kupić tańszy bilet. Bo w tym roku przy wejściu chcą 30 zł
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Jej, gatuluję zrzucenia tylu kilogramów! Ja przytyłam na razie 7, ale od 2 miesięcy waga ani drgnie (jedyny plus diety cukrzycowej)
Też miałam jakiś tydzień temu uczulenie przy oczach - najdziwniejsze, że wtedy niczego nowego nie używałam, tylko kremu kojącego Avene pod oczy Ale na tydzień odstawiłam właściwie wszystko w tym rejonie, na noc smarowałam sudokremem i jakoś przeszło - choć skóra się wysuszyła. A teraz powoli zaczynam znów używać tego Avene i nic złego się nie dzieje...

Uroczy

Ice - Helena
Muszę wrócić do jakiejś dyscypliny, bo stoję- tzn czasami widzę na wadze mniej niż 70 kg, a wolałabym odwrócić proporcje

zeszło mi już całkiemz oczu, tylko usta sa nadal spierzchnięte.

sierść ma jak królik, ale nazywamy go foczką w domu

O, bardzo ładnie. a mi się ostatnio uwidziało imię z bajki o Apolejce
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Książkę MW przyniosłam z Targów Książki, udało mi się wytargować za 45 zł.
Oo, kolejna rzecz mnie ominęła Od dośc długiego czasu zaskakuje mnie na fb zmiana gazetki SP. Ale tak bardzo mnei dziwi, że to już tyle czasu minęło od ostatniej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 07:20   #1304
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kolejna promocja, która mnie ominie, ech. Ale chyba odbiję sobie na targach za tydzień- jeśli zdążę kupić tańszy bilet. Bo w tym roku przy wejściu chcą 30 zł
Dużo ja mam bana na targi po tym jak wyciągnęłam TŻa po lakiery OPI z których potem byłam strasznie niezadowolona ale może mi coś kupisz?

Staram się przestawić na godziny pracy 8-16, tym sposobem jestem już w biurze i nawet nie jest źle.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 16:08   #1305
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Wreszcie trochę wolnego, jak dobrze
Szkoda tylko, że właśnie zmyłam makijaż po przyjściu z pracy, patrzę a na mojej brodzie wyskoczyły 3 bolące ropne gule Jeśli przez najbliższe 3 dni mi nie przejdzie (prawie jestem w domu, więc zrobię odwyk od słodyczy, kawy i ostrych przyprawy) to idę znów do dermatologa.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 10:32   #1306
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Jaka okropna weekendowa cisza nastała też w sumie za wiele do napisania nie mam, poza tym że otworzyłam micel L'Oreal i jest super podoba mi się w nim wszystko i chyba jak zużyję zapasy to pozostanę przy nim, bo naprawdę jest świetny.

isa w czwartek był chyba zły dzień, bo ja z taką gulą na czole wróciłam z pracy
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 16:27   #1307
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jaka okropna weekendowa cisza nastała też w sumie za wiele do napisania nie mam, poza tym że otworzyłam micel L'Oreal i jest super podoba mi się w nim wszystko i chyba jak zużyję zapasy to pozostanę przy nim, bo naprawdę jest świetny.

isa w czwartek był chyba zły dzień, bo ja z taką gulą na czole wróciłam z pracy
U mnie to na 99% powrót trądziku, bo wygląda to tak samo jak wiosną, gdy miałam ten poprzedni wysyp. Cały długi weekend nie używałam nic na twarz z kosmetyków (przemywałam ją rumiankiem jedynie, ale nie pomogło), zrobiłam mały detox jedzeniowy i smarowałam je resztką maści od derm. jednak nic a nic nie zmalały
Jeszcze mi przeszło przez myśl żeby w końcu wybrać się i zrobić badania na hormony, bo problemy z tarczycą też mogą wywoływać ten trądzik, tak samo jak stres i niewłaściwa dieta. Dermatolog pierwsze o co mnie pytała ostatnio to własnie o hormony, ale powiedziałam, że nigdy nie miałam takich badań a może pasowałoby zrobić, chociażby po to by mieć pewność czy wszystko ok
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 23:46   #1308
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dużo ja mam bana na targi po tym jak wyciągnęłam TŻa po lakiery OPI z których potem byłam strasznie niezadowolona ale może mi coś kupisz?.
Kupiłam przez neta, do 4.11 były po 20 zł. Jasne, pisz co byś chciała Ja jeszcze nie wiem... Z lakierów to bym chciała Skyfall, ale jak ten kolor nie wszedł do stałej kolekcji to chyba marne mam szanse. Drobiazgi typu polerki zawsze się przydadzą. Powoli się rozglądam po stronach polskich marek z seriami gabinetowymi- na razie upatrzyłam kryształowy peeling Farmony. Szukam zamiennika dla Yoskine on jednak słabo myje.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jaka okropna weekendowa cisza nastała też w sumie za wiele do napisania nie mam, poza tym że otworzyłam micel L'Oreal i jest super podoba mi się w nim wszystko i chyba jak zużyję zapasy to pozostanę przy nim, bo naprawdę jest świetny.

isa w czwartek był chyba zły dzień, bo ja z taką gulą na czole wróciłam z pracy
Cieszę się, że się podoba. Ja na razie do oczu używam mini sensibio, ale jak wykończę to chyba wrócę do L'Oreala. A na resztę twarzy będe męczyć tę nieszczęsną Tołpę

Dla mnie też- odwoziłam koleżankę na lotnisko i w czasie manewrów walizką nabiłam sobie mega guza waląc czołem w drzwiczki od bagaznika
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dermatolog pierwsze o co mnie pytała ostatnio to własnie o hormony, ale powiedziałam, że nigdy nie miałam takich badań a może pasowałoby zrobić, chociażby po to by mieć pewność czy wszystko ok
Nawet nie tyle czy wszystko ok, co po prostu warto znać swoje "parametry" jak się jest w miarę zdrowym i młodym, żeby mieć do czego porównać później
Ja np. się zbieram do zrobienia porządnych badań odkąd pracuję
A cytologia drugi miesiąc lezy nieodebrana od gin

Zamówiłam sobie bieliźniane cudeńko - cały komplecik http://www.ewa-michalak.pl/product-p...me-Fatale.html obym trafiła w któryś z wybranych rozmiarów

Nie miałam przez weekend modemu więc mnie nie było tutaj. Wybrałam się drugi raz na zakupki, wróciłam z czarną bluzką z długimi rękawami (razem z getrami z poprzedniej wyprawy mogę się teraz cieszyć orygynalnymi zdobyczami ) i kosmetykami- balsam Isany i masło alterry wreszcie moje, prócz tego krem do rąk alterry rumiankowy i złoty cień z limitki Catrice- chyba wreszcie znalazłam idealne złoto, ale okaże się pewnie dopiero na oku. Odwiedziłam Hebe w bonarce- taki se ten sklepik, trochę chaotycznie porozkładane kosmetyki na półkach. Na razie nie widzę jakichś przeważających nad innymi drogeriami zalet

Świetnie mi poszły październikowe zużycia- wyrzuciłam 17 opakowań i do tego dzielnie zużywam saszetkowe próbki kremów do twarzy Nawet błyszczyk zużyłam. Postanowiłam się też rozstać z wielkim pudrem brązującym Gosh i różem Candy Cane L'Oreala. Miałam zrobić fotki kolorówki w weekend, ale wzięli mi aparat. Odpoczęłam sobie trochę, bo w piątek wieczorem wróciłam do domu (w sobotę pracowałam, a rodzina pojechała dalej), posprzątałam trochę po remoncie w pokoiku, ale jeszcze nie mogę skończyć, bo trzeba dokupić gniazdka żebym mogła biurko przesunąć i resztę mebli na jego miejsce. Tymczasem zaczęła się kolejna częśc remontu starego mieszkania, tak więc znów mam trochę na głowie.

Nie opuściłam jeszcze ani jednych zajęć z pilatesu od momentu wykupienia karnetu
Moja wizyta we Wrocławiu się odwlekła- zarówna ja jak i przyjaciółka planowałyśmy coś pozałatwiać w życiu osobistym, ale wyszło na to, że ani mi ani jej się nie udało i jednak nie warto przekładać babskich spotkań
Z przyjemniejszych rzeczy to odprawiłam się własnie on-line.
Oczywiście moje paznokcie nadal nie zobaczyły lakieru.

Wybaczcie chaos w mej wypowiedzi. Zmykam spać, przez okres zaraz skończę paczkę migdałów i m&msów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 07:34   #1309
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jeszcze mi przeszło przez myśl żeby w końcu wybrać się i zrobić badania na hormony, bo problemy z tarczycą też mogą wywoływać ten trądzik, tak samo jak stres i niewłaściwa dieta. Dermatolog pierwsze o co mnie pytała ostatnio to własnie o hormony, ale powiedziałam, że nigdy nie miałam takich badań a może pasowałoby zrobić, chociażby po to by mieć pewność czy wszystko ok
Zrób, nawet po to, żeby wykluczyć tę tarczycę, bo to nie jest taka fajna rzecz i lepiej na to nie chorować.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kupiłam przez neta, do 4.11 były po 20 zł. Jasne, pisz co byś chciała Ja jeszcze nie wiem... Z lakierów to bym chciała Skyfall, ale jak ten kolor nie wszedł do stałej kolekcji to chyba marne mam szanse. Drobiazgi typu polerki zawsze się przydadzą. Powoli się rozglądam po stronach polskich marek z seriami gabinetowymi- na razie upatrzyłam kryształowy peeling Farmony. Szukam zamiennika dla Yoskine on jednak słabo myje.
Musze też poprzeglądać strony peeling i mi by się przydał, bo ja z kolei nie mogę już używac Yoskine bo masakruje mi naczynka. Zwłaszcza teraz, jak się kwaszę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Cieszę się, że się podoba. Ja na razie do oczu używam mini sensibio, ale jak wykończę to chyba wrócę do L'Oreala. A na resztę twarzy będe męczyć tę nieszczęsną Tołpę
Martwi mnie ta Tołpa, a też siedzi w zapasach. Ale L'Oreal naprawdę mile mnie zaskoczył.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja np. się zbieram do zrobienia porządnych badań odkąd pracuję
A cytologia drugi miesiąc lezy nieodebrana od gin
Jak to mówią - szewc bez butów chodzi

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oczywiście moje paznokcie nadal nie zobaczyły lakieru.
Moje zobaczyły wczoraj, pierwszy raz od soboty. Ale jestem z nich zadowolona, bo zrobił mi się ładny kształt płytki i robią się mocniejsze. Chyba łykanie tranu zaczyna przynosić efekty.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 09:56   #1310
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam dwie teflonowe przy indukcji - naprawdę porządne Tefala, właściwie nie widać po nich żadnego zużycia po prawie 3 latach A indukcja jest super: garnki się tak nie niszczą jak przy gazie (nasze wszystkie wyglądają jak nowe, na gazie po pół roku wyglądałyby gorzej), super się ją myje i szybciej się zagotowuje woda
Też mam w domu Tefala tylko indukcji brak
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ice - Helena
O, jednak zostaliście przy tym pomyśle bardzo ładne imię
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Pisałam we wrześniu, że mam ochotę coś kupić, ale nic mnie nie kusi? To teraz poszło w drugą stronę - wydałam w październiku tyle pieniędzy, że w listopadzie nie powinnam kupować NIC (a torebki oczywiście i tak nie kupiłam).
Ja ostatnią torebkę kupiłam w Lidlu Tzn. TŻ się dla mnie poświęcił i wstał po nią rano jak była akcja z torebkami Wittchena - jest świetna

strasznie mi się podobają te Twoje legginsy ze względu na suwaki
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No ja właśnie głównie zdjęcia makro robię, więc ten obiektyw był dla mnie priorytetem Chociaż teraz jak już go mam to chyba zacznę odkładać też na jakiś teleobiektyw, ale tutaj ceny są dopiero porażające
Tak na szybko poniżej mogę pokazać co tam cyknęłam w sobotę. Przydałbymi się jednak statyw, bo lekko ręka drgnie i już można sobie nie trafić z ostrością tam gdzie się chce (a fotografuję na manualu).
Piękne zdjęcia wychodzą
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Niby ok, a 4 dni po powrocie ze szpitala (dot. ciśnienia) wylądowałam w nim znowu - tym razem przez ruchy dziecka. Niby wiem, że dziecko nie musi się jeszcze ruszać regularnie, ale moje rusza się intensywnie, maksymalna przerwa to godzina, a wtedy w niedziele przerwy było nawet co 2 godz, a te ruchy jakies od niechcenia i leniwe ... Ale na szczęście rozbrykał się znowu i już mi nie robi takich numerów.
Oby Cię więcej dziecko nie straszyło w ten sposób
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Staram się przestawić na godziny pracy 8-16, tym sposobem jestem już w biurze i nawet nie jest źle.
Ja zawsze wolę zaczynać coś wcześniej, żeby po mieć więcej dnia dla siebie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jaka okropna weekendowa cisza nastała też w sumie za wiele do napisania nie mam, poza tym że otworzyłam micel L'Oreal i jest super podoba mi się w nim wszystko i chyba jak zużyję zapasy to pozostanę przy nim, bo naprawdę jest świetny.
Ja jeszcze go nie kupiłam, ale jak trafię na jakąś promocję, to już nie będę się opierać
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
U mnie to na 99% powrót trądziku, bo wygląda to tak samo jak wiosną, gdy miałam ten poprzedni wysyp. Cały długi weekend nie używałam nic na twarz z kosmetyków (przemywałam ją rumiankiem jedynie, ale nie pomogło), zrobiłam mały detox jedzeniowy i smarowałam je resztką maści od derm. jednak nic a nic nie zmalały
Jeszcze mi przeszło przez myśl żeby w końcu wybrać się i zrobić badania na hormony, bo problemy z tarczycą też mogą wywoływać ten trądzik, tak samo jak stres i niewłaściwa dieta. Dermatolog pierwsze o co mnie pytała ostatnio to własnie o hormony, ale powiedziałam, że nigdy nie miałam takich badań a może pasowałoby zrobić, chociażby po to by mieć pewność czy wszystko ok
Ajć, niedobrze zrób badania, dla własnego spokoju
mnie ostatnio nastraszył artykuł o szkodliwości fluoru dla tarczycy.. aż zaczęłam się bać płukać usta po myciu zębów - tzn. robię to dalej, ale szalenie ostrożnie

Ice, cieszę się, że tran pomaga - ja w niego bardzo wierzę

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Słyszałyście o sklepie ezebra? Mają tanie Essie - http://ezebra.pl/firm-pol-1366787189-Essie.html - wcześniej było ich więcej, ale może będą dokładać w wątku bodajże sephorowym były o nim dobre opinie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 10:34   #1311
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja ostatnią torebkę kupiłam w Lidlu Tzn. TŻ się dla mnie poświęcił i wstał po nią rano jak była akcja z torebkami Wittchena - jest świetna
Ja wtedy się nie załapałam, stwierdziłam, że nie będę się bić o torebkę i pojechałam jak miałam po drodze czyli o 10, to już śladu po nich nie było nigdzie. Strasznie żal mi było.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja zawsze wolę zaczynać coś wcześniej, żeby po mieć więcej dnia dla siebie
Ale nie masz cierpiącego na bezsenność męża, który nie umie pójść o ludzkiej porze spać. U nas to niezła zmiana, a mój TŻ niepocieszony, że o 23 chcę już iść do łóżka.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ice, cieszę się, że tran pomaga - ja w niego bardzo wierzę
Myślę że to tran

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Słyszałyście o sklepie ezebra? Mają tanie Essie - http://ezebra.pl/firm-pol-1366787189-Essie.html - wcześniej było ich więcej, ale może będą dokładać w wątku bodajże sephorowym były o nim dobre opinie
Nie słyszałam, ale az podejrzanie tanio.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 10:56   #1312
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja ostatnią torebkę kupiłam w Lidlu Tzn. TŻ się dla mnie poświęcił i wstał po nią rano jak była akcja z torebkami Wittchena - jest świetna
Czytałam na wątku lidlowym, co się działo jak rzucili te torebki. Ja wciąż szukam tej idealnej, tra to chyba drugi rok.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale nie masz cierpiącego na bezsenność męża, który nie umie pójść o ludzkiej porze spać. U nas to niezła zmiana, a mój TŻ niepocieszony, że o 23 chcę już iść do łóżka.
Pamiętacie moje noworoczne postanowienie chodzenia spać o 23? No to udało mi się i to z nawiązką, bo od kiedy razem mieszkamy padamy z TŻ na nos koło 22 i zasypiamy kamiennym snem. Chyba ta jesienna aura tak działa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 12:39   #1313
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wtedy się nie załapałam, stwierdziłam, że nie będę się bić o torebkę i pojechałam jak miałam po drodze czyli o 10, to już śladu po nich nie było nigdzie. Strasznie żal mi było.
Podobno babki brały po kilka sztuk (co zresztą było widoczne potem na allegro ) - TŻ o 7.15 wziął ostatnią, tylko dlatego, że jakaś kobieta ją odłożyła..
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale nie masz cierpiącego na bezsenność męża, który nie umie pójść o ludzkiej porze spać. U nas to niezła zmiana, a mój TŻ niepocieszony, że o 23 chcę już iść do łóżka.
Fakt ale z drugiej strony możesz więcej czasu mu poświęcić jak wracasz wcześniej
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie słyszałam, ale az podejrzanie tanio.
Właśnie.. ale Dimiti tam kupowała http://dimipedia.blogspot.com/2013/1...chanelaki.html pisała, że pędzelki są w nich różne
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pamiętacie moje noworoczne postanowienie chodzenia spać o 23? No to udało mi się i to z nawiązką, bo od kiedy razem mieszkamy padamy z TŻ na nos koło 22 i zasypiamy kamiennym snem. Chyba ta jesienna aura tak działa.
No to nieźle na mnie jesień też źle wpływa, taki dzień jak dziś strasznie mnie rozstraja
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 13:52   #1314
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pamiętacie moje noworoczne postanowienie chodzenia spać o 23? No to udało mi się i to z nawiązką, bo od kiedy razem mieszkamy padamy z TŻ na nos koło 22 i zasypiamy kamiennym snem. Chyba ta jesienna aura tak działa.
Nie pamiętam kiedy ostatnio poszłam spać o 22 ja walczę z TŻem o 23-23.30, wczęśniej chodziliśmy spac tak koło 00.15-30
A jesienna aura jest okropna. Ja tak nie lubię jesieni.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Podobno babki brały po kilka sztuk (co zresztą było widoczne potem na allegro ) - TŻ o 7.15 wziął ostatnią, tylko dlatego, że jakaś kobieta ją odłożyła..
Czytałam w wątku Lidlowym właśnie potem. Moja mama się zaoferowała nawet, że jak jeszcze kiedyś będą to ona pojedzie bo za peerelu to się zawsze tak robiło zakupy to ona ma wprawę.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Fakt ale z drugiej strony możesz więcej czasu mu poświęcić jak wracasz wcześniej
Ale on jeszcze wtedy pracuje i zahipnotyzowanym wzrokiem patrzy się w komputer.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Nina na micel L'Oreal jest promocja w Auchan - po 10.99 jest
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 16:23   #1315
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Matko, jaki ciężki ten tydzień, nie wiem w co ręce włożyć Ale przynajmniej dzięki intensywnej pracy nie ciągnie mnie na słodkie, więc nie jem tego typu rzeczy ).
A na moje syfki mam nową maść i pomaga Ale badania i tak zrobię tylko jak wygospodaruję trochę czasu.

Odnośnie tej torby z Lidla to też jedna dziewczyna u mnie ją ma, całkiem fajna Ja za to ostatnio upolowałam w Biedronce czarne botki za 35 zł Niby chciałam je do chodzenia "koło domu", ale ostatecznie zakładam do pracy, bo są wygodne i auto się prowadzi w nich dobrze


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Musze też poprzeglądać strony peeling i mi by się przydał, bo ja z kolei nie mogę już używac Yoskine bo masakruje mi naczynka. Zwłaszcza teraz, jak się kwaszę.
Ja właśnie kupiłam jakiś enzymatyczny dla naczynkowców z Flos-Leku, przetestuję w weekend
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 20:32   #1316
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Musze też poprzeglądać strony peeling i mi by się przydał, bo ja z kolei nie mogę już używac Yoskine bo masakruje mi naczynka. Zwłaszcza teraz, jak się kwaszę.

Jak to mówią - szewc bez butów chodzi

Moje zobaczyły wczoraj, pierwszy raz od soboty. Ale jestem z nich zadowolona, bo zrobił mi się ładny kształt płytki i robią się mocniejsze. Chyba łykanie tranu zaczyna przynosić efekty.
Czym się kwasisz?

dokłądnie

moje nie widziały nawet nie wiem ile

Wykończy mnie ten okres- trzeci raz w tym tygodniu robię sobie budyń na kolację

Kupiłam tusz Avonu Mega Effects- fajna zabawka z tej szczoteczki, jutro sprawdzę jak działa, chociaż już widzę, że chyba będzie za mokry
Bielizna wysłana, pewnie dojdzie na poniedziałek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 08:05   #1317
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja właśnie kupiłam jakiś enzymatyczny dla naczynkowców z Flos-Leku, przetestuję w weekend
Ja enzymatycznych nie lubię, z kolei nie wiem jaki mechaniczny kupić. Używam resztki maseczki peelingującej Uriage ale już na długo nie starczy. Kiedyś mi się podobał Xerial Gommant może do niego wrócę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Czym się kwasisz?
Uriage Hyseac z kwasami AHA, fajny jest, działa na mnie, ale dość mocno mnie wysusza, więc pewnie dłużej niż do pierwszych mrozów nie poużywam. Mogę Ci zrobić odlewkę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 09:16   #1318
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Będę z doskoku i tylko w weekendy, bo zaliczam siódmy i zarazem ostatni pobyt w szpitalu - ostatni, bo już mnie nie wypuszczą do porodu czyli do końca stycznie ....
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 09:19   #1319
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Będę z doskoku i tylko w weekendy, bo zaliczam siódmy i zarazem ostatni pobyt w szpitalu - ostatni, bo już mnie nie wypuszczą do porodu czyli do końca stycznie ....
Ojej Hosenko strasznie długo no ale wszystko dla dobra maluszka, więc trzymaj się cieplutko i w dwupaku do terminu. Przesyłam moc uścisków i mam nadzieję, że masz duży zapas książek, żeby nie zakwitnąć z nudów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 10:36   #1320
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hosenka, szkoda, że święta będziesz musiała spędzić w szpitalu, ale na pewno mąż i rodzina zadbają o to, żebyś się dobrze czuła. No i pomyśl, że wrócisz do domu już z maluchem. Trzymam kciuki.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.