Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 15:38   #1
ilicitana
Przyczajenie
 
Avatar ilicitana
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 4
Unhappy

Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????


Hej dziewczyny,

chcę zamówić swojego pierwszego be glossy ale zaraz chyba mnie szzlag trafi. Nigdy wcześniej nie używałam paypalla i nie wiem, nie umiem. Na stronie glossy zero informacji, baba na facebooku też mi nie wytłumaczyła jak chłop krowie na rowie.Poza tym zmartwiła mnie że muszę mieć kartę kredytową żeby móc zapłacić a nie mam.. czy wszystkie laski które kupują glossy mają kartę?? bez sensu, bez tego nie można? no i nie dość że tydzień się męczyłam z zalożeniem konta na pay pala to teraz nie wiem jak to się robi.
Proszę niech mi któraś pomoże. Potrzebowałabym opis, jak to robicie krok po kroku,żeby potem to samo zrobić u siebie. Zamawiam glossy, zaznaczam że płacę pay palem i loguję się do konta pay pal. a dalej już nie wiem i siedze nad tym jak tuman. Już mi się w glowie kręci od szukania po necie. Dzięki z góry za info.pa
ilicitana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 15:45   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

Cytat:
Napisane przez ilicitana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

chcę zamówić swojego pierwszego be glossy ale zaraz chyba mnie szzlag trafi. Nigdy wcześniej nie używałam paypalla i nie wiem, nie umiem. Na stronie glossy zero informacji, baba na facebooku też mi nie wytłumaczyła jak chłop krowie na rowie.Poza tym zmartwiła mnie że muszę mieć kartę kredytową żeby móc zapłacić a nie mam.. czy wszystkie laski które kupują glossy mają kartę?? bez sensu, bez tego nie można? no i nie dość że tydzień się męczyłam z zalożeniem konta na pay pala to teraz nie wiem jak to się robi.
Proszę niech mi któraś pomoże. Potrzebowałabym opis, jak to robicie krok po kroku,żeby potem to samo zrobić u siebie. Zamawiam glossy, zaznaczam że płacę pay palem i loguję się do konta pay pal. a dalej już nie wiem i siedze nad tym jak tuman. Już mi się w glowie kręci od szukania po necie. Dzięki z góry za info.pa
A masz przelane środki na paypal?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 16:34   #3
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

Ona właśnie nie wie, jak to zrobić )
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 17:39   #4
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

Konto na Paypalu zakładałaś tydzień? O fak

Co do twojego problemu to poczytaj na tej stronie z której zamawiasz. A Może tego be glossy czy co tam wybrałaś po prostu nie można kupić przez PayPal.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 07:13   #5
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

teraz musisz konto pay pal połączyć z kontem bankowym - musi być internetowe abyś mogła środki przelać. jeśli już połączysz konta przelewasz wymagana ilość środków na pay pal i przelewasz za płatność za glossy.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 08:41   #6
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

A jaką masz kartę płatniczą do konta?
Część kart płatniczych może służyć do płatności w internecie, wystarczy, że obok podpisu masz trzycyfrowy kod ccv2 (jeżeli jest więcej cyferek to bierzesz 3 ostatnie).
Musisz też na koncie zwiększyć limity do płatności w internecie, bo zwykle są ustawione na 0zł.

Jeżeli masz taką kartę i limit ustawiony to wtedy wybierasz opcję: płatność kartą kredytową, przepisujesz dane z karty i już
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 09:59   #7
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

Cytat:
Napisane przez ilicitana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

chcę zamówić swojego pierwszego be glossy ale zaraz chyba mnie szzlag trafi. Nigdy wcześniej nie używałam paypalla i nie wiem, nie umiem. Na stronie glossy zero informacji, baba na facebooku też mi nie wytłumaczyła jak chłop krowie na rowie.Poza tym zmartwiła mnie że muszę mieć kartę kredytową żeby móc zapłacić a nie mam.. czy wszystkie laski które kupują glossy mają kartę?? bez sensu, bez tego nie można? no i nie dość że tydzień się męczyłam z zalożeniem konta na pay pala to teraz nie wiem jak to się robi.
Proszę niech mi któraś pomoże. Potrzebowałabym opis, jak to robicie krok po kroku,żeby potem to samo zrobić u siebie. Zamawiam glossy, zaznaczam że płacę pay palem i loguję się do konta pay pal. a dalej już nie wiem i siedze nad tym jak tuman. Już mi się w glowie kręci od szukania po necie. Dzięki z góry za info.pa
Ja płacę zwykłym przelewem, nie mam ani karty kredytowej, ani PayPalla.
fableux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 09:55   #8
ilicitana
Przyczajenie
 
Avatar ilicitana
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 4
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
teraz musisz konto pay pal połączyć z kontem bankowym - musi być internetowe abyś mogła środki przelać. jeśli już połączysz konta przelewasz wymagana ilość środków na pay pal i przelewasz za płatność za glossy.



Założyłam konto.. nigdy wcześniej go nie używałam i przynajmniej jak dla mnie ta strona jest mało czytelna.. najpierw przelałam środki a dopiero potem się zorientowałam że ich nie widać długo i że coś jest nie tak, więc dopiero wówczas wyczytałam że konto muszę połączyć ze swoim bankowym.. zrobiłam co kazali i czekałam 2 dni aż pay pal wysłał mi drobne kwoty na konto i aby potwierdzić nr mojego konta musiałam te kwoty wpisać tam. Teraz już widnieje kwota na koncie pay pal. Logowałam się na stronę glossy box.. nie ma tam ani słowa o tym jak się płaci za usługę :/ ale daję zamów, potem mnie pyta jaką formę płatności wybieram, jest albo karta kredytowa albo paypal. Daję więc pay pal (bo karty kred. nie mam ) i przekierowuje mnie na stronę logowania do PP. Loguję się i nic. Dalej nie wiem co robić. poza tym widnieje mi że moje konto jest ograniczone i że muszę podpiąc pod nie kartę płatniczą kredytową lub debetową. Spróbowała w sobotę podpiąc normalną visę. I zjadło mi z konta 6.5 i niby mają mi to oddać. Ale karta nadal nie widnieje jako potwierdzona i nic nie mogę zrobić na PP nawet odlać z powrotem tej kasy na swoje konto.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Ja płacę zwykłym przelewem, nie mam ani karty kredytowej, ani PayPalla.

Napisałam do beglossy na facebooku. Babka mi odpisała że za beglossy mogę zapłacić przelewem jedynie za stare pudełka lub za subskrypcje 3-miesięczną lub półroczną. Chcę zamówić pierwszy raz to pudełko. Nie wiem czy będę kupować stale, na razie chcę spróbować dlatego nie chcę placić za kilka miesięcy z góry. Stare pudełka to też żadna frajda, bo to właśnie ten element niespodzianki i tego że każde pudełko jest dostosowane mniej więcej do pory roku jest fajne. Bez sensu.. to niesprawiedliwe

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A masz przelane środki na paypal?


środki już mam. ale nie wiem co dalej z nimi zrobić. Kiedy się loguję co dalej mam klikac.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
teraz musisz konto pay pal połączyć z kontem bankowym - musi być internetowe abyś mogła środki przelać. jeśli już połączysz konta przelewasz wymagana ilość środków na pay pal i przelewasz za płatność za glossy.


środki są już na koncie.. loguję się do glossy.. wybieram opcję zapłaty przez PP.. przekierowuje mnie do strony logowania PP.. loguję się i dalej nic już mi nie wyskakuje.. tylko okienko gdzie widnieje kwota jaką mam na PP. co mam dalej robić? i czy z pay palem muszę powiązać też kartę? i czy musi być ona kredytówką
ilicitana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 10:31   #9
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

Cytat:
Napisane przez ilicitana Pokaż wiadomość
środki już mam. ale nie wiem co dalej z nimi zrobić. Kiedy się loguję co dalej mam klikac.


środki są już na koncie.. loguję się do glossy.. wybieram opcję zapłaty przez PP.. przekierowuje mnie do strony logowania PP.. loguję się i dalej nic już mi nie wyskakuje.. tylko okienko gdzie widnieje kwota jaką mam na PP. co mam dalej robić? i czy z pay palem muszę powiązać też kartę? i czy musi być ona kredytówką
Skoro doładowujesz sobie konto na Paypalu przelewem ze swojego rachunku bankowego, to po choinkę Ci jakaś podpięta karta ? W życiu żadnej karty nie podpinałam, a konto na Paypalu mam z 6 lat (też zawsze doładowuję je dokładnie taką kwotą jaka mi potrzebna do zapłaty, robię tak ze względów bezpieczeństwa).

Nie ma na dole przycisku 'zapłać' ? Może masz za małą kwotę na koncie Paypal (nie uwzględniłaś kosztów przesyłki za pudełko zasilając konto, czy coś?). Jak Cię przekierowuje na strone Paypala, to nie masz po lewej stronie ekranu pokazane komu płacisz i ile (powinna być podana dokładna kwota) ? Zwykle tak jest jak się płaci bezpośrednio przez PayPala jakiemuś przedsiębiorcy. Po prawej stonie ekranu powinny być informacje o Tobie - Twoje imię i nazwisko, adres, saldo na rachunku i kwota jaką masz do zapłaty za to konkretne zamówienie (w tym przypadku pudełko). Potem tylko klikasz 'zapłać' i już. Powinno też Cię przenieść na stronę tej firmy jak już zapłacisz (zwykle robi się to automatycznie).
Może ta firma ma coś pochrzanione jak chodzi o płatności Paypalem...Bo to wszystko naprawdę jest bardzo proste.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-07-21 o 10:52
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 11:23   #10
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

Ja nigdy żadnej karty nie podpinałam. Mam tylko podpiete konto, które zresztą zmienialam i bez problemu. Zwykle powinno ci od razu po przekierowaniu, zalogowaniu pokazac stronę z płatnoscią, nic tam nie wpisujesz, tylko klikasz zatwierdź czy coś. No chyba, że sklep zyczy sobie żebyś przelała im środki "ręcznie" wszystko wpisując, na ich adres mailowy...

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ilicitana Pokaż wiadomość


środki są już na koncie.. loguję się do glossy.. wybieram opcję zapłaty przez PP.. przekierowuje mnie do strony logowania PP.. loguję się i dalej nic już mi nie wyskakuje.. tylko okienko gdzie widnieje kwota jaką mam na PP. co mam dalej robić? i czy z pay palem muszę powiązać też kartę? i czy musi być ona kredytówką
A mozesz zrobić screena ze tego okienka (nie ujwaniając żadnych poufnych danych) ?

Cytat:
Napisane przez beglossy
Serwis PayPal nie umożliwia płatności subskrypcyjnej polskim klientom, którzy nie dołączyli do swojego konta karty płatniczej.
no to wsyztsko jasne, musisz podpiąc karte

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-07-21 o 11:25
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 11:29   #11
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
no to wsyztsko jasne, musisz podpiąc karte
Aaa, widzisz.
Chcą sobie móc swobodnie co miesiąc w swoim terminie ściągać kasę za każde zasubskrybowane pudełko (albo mieć taką możliwość). No to faktycznie, karta musi być podpięta
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 20:37   #12
a_jaworska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zaraz oszaleję! Proszę o pomoc! Jak zapłacić za Beglossy????

Witam, mam ten sam problem, ciągle chcą tą kartę kredytową. Na Facebooku mi dopisali ze moge zapłacić zwykła karta płatnicza, ale guzik prawda, nie dało rady, strona jakby rejestruje kartę, ale do opłaty, przelewu nie dochodzi, no masakra, lipa totalna. Czy może udało Ci się w końcu zamówić subskrypcje beGlossy?!
a_jaworska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 21:37:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.