Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-20, 17:37   #31
Dziwna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 21
Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

....
Dziwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 18:27   #32
ann217
Raczkowanie
 
Avatar ann217
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 169
GG do ann217
Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

hej! ja tez dorzuce poparcie dla wosku! mozesz kupowac wosk specjalnie przeznaczony do twarzy albo taki w duzych plastrach i ciac go na kawalki. moge jeszcze poradzic zebys przeciela taki pasek na pol przed uzyciem to bedzie mniej bolalo i wygodniej! pozdrawiam!!! na laser szkoda pieniedzy i strachu bo mozna zostac poparzonym!!!
ann217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 19:08   #33
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

Plastry woskowe,ktorych fotke zalaczylam ci wczesniej uzywasz w ten sposob,ze bierzesz taki plaster i rozcierasz go w rekach ok.30 sekund,nastepnie rozklejasz(to sa 2 plastry sklejone ze razem),przyklejasz na wasik wygladzasz go ok.10 sekund i przytrzymujac skore odrywasz go szybkim ruchem pod wlos.W paczce dolaczone sa chusteczki nasaczone oliwka,ktorymi przecierasz miejsce wydepilowane w celu zlagodzenia podraznien i ewentualnie do usuniecia resztek wosku.Depilacja tym woskiem jest skuteczna na mniej wiecej 4 tygodnie.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 19:19   #34
Lenna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 30
Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

Ja też mam pytanie... Mam cerę naczynkową i trochę wyżej nad linią górnej wargi mam lekko rozszerzone naczynka. Żyłek nie widać, ale te miejsca łatwo się zaczerwiniają. Czy stosowanie plasterka woskowego na to miejsce może pogorszyć tę sytuację? I czy oprócz bólu przy wykonuywaniu takiej depilacji ktoś z Was zna jeszcze wady depilacji wąsika woskiem?
Pozdrawiam
Lenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 20:04   #35
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

W sumie o naczynkach nic nie jest napisane,ja tez mam przy nosie naczynka,plastry uzywam juz dosc dlugo i nie zauwazylam pogorszenia.Jezeli chodzi o bol to nie jest az tak zle z czasem wloski odrastaja slabsze i juz tak nie boli,ale jak to po depilacji zostaja zaczerwienienia wiec przewaznie robie to w sobote wieczorem jezeli nigdzie nie wychodzimy i rano juz jest ok.Dzien depilowaniem proponuje zrobic peeling poniewaz wosk lepiej sie trzyma a przed sama depilacja oczywiscie zmyc makijaz lub ewentualnie nalozony wczesniej krem,zeby skora nie byla tlusta.W razie mocnego podraznienia skory mozna zrobic zimne oklady ale ja osobiscie nigdy nie mialam silnych podraznien chociaz mam dosc duzy wasik.Zapomnialam jeszcze napisac ze plastrow nie powinni uzywac cukrzycy.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 17:18   #36
Dziwna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 21
Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

A żeby używaćwosku w plastrach to włoski mniej wiecej jakiej muszą być długości?
Dziwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 17:42   #37
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Dot.: Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

DZIWNA!
ten watek jest z 2004.. wiec jakies kroki już poczyniłas w depilacji ?
Albo któraś z Was??? Piszcie jakie sa efekty???
POZDRAWIAM
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 21:06   #38
jaclyn
Raczkowanie
 
Avatar jaclyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 60
Dot.: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

Raz użyłam kremu do depilacji, raz plastrów i za każdym razem miałam po tym pełno okropnych wyprysków Czym to może być spowodowane i jak temu zaradzić? Muszę również dodać ze to raczej nie jest żadna alergia na te produkty, bo używam ich także do innych częsci ciała i zawsze było wszystko ok
jaclyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 19:35   #39
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

ja też mam problem z włoskami nad górna wargą i nie wiem czy dobrze robię ale po prostu włosek po włosku wyrywam pęsetą
są coraz słabsze i coraz wolniej odrastaja :/
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:03   #40
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

hej a cena kremu rozjaśniającego Sally Hansen?? wiecie moze jak mniej wiecej wyglada??
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:09   #41
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Dot.: Re: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

ODBIÓR???
Ehh nie ma żadnego odzewu od tych kobitek.. Szkoda, bo jestem bardzo ciekawa. Chciałabym zawsze mieć jedwabiście gładkie nózki..

Edytowane przez Lalitka
Czas edycji: 2006-01-19 o 18:16
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 18:04   #42
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

akuku. To i mój odwieczny problem. Miałam nadzieje, że się tu czegoś dowiem o laserze, bo sama nigdy nie usówałam tego paskudztwa, ale marze o laserze. Miałam nadzieje, że ktoś tu napisze coś dobrego o tym a wy tylko o woskach. Czy to naprawde jedyne wyjście do końca życia woskować tą biedną skórę? A jak będziecie stare to też będziecie z tym woskiem latać?
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 21:42   #43
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Dot.: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

Witam ponownie, chyba naciągam juz ten wątek... Jest nowa metoda na wąsik - cukrowanie - próbowałyscie może?
SERDECZNIE POZDRAWIAM
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:53   #44
Kte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

pensetą nie wolno wyrywać, robią się właśnie mocniejsze! wosk jest ok ja mialam spokój nawet przez 2 lata ale teraz znowu cos nie tak:/ podejrzewam ze to wina kosmetyczki- musze zmienic. sprawdzałam w necie ile kosztuje ten rozjasniacz- ponad 30 zl
Kte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:06   #45
bomi
Raczkowanie
 
Avatar bomi
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

Cytat:
Napisane przez Kte
pensetą nie wolno wyrywać, robią się właśnie mocniejsze! wosk jest ok ja mialam spokój nawet przez 2 lata ale teraz znowu cos nie tak:/ podejrzewam ze to wina kosmetyczki- musze zmienic. sprawdzałam w necie ile kosztuje ten rozjasniacz- ponad 30 zl
nie rozumiem czemu nie mozna pęsetą. przecież i wosk i pęseta działają w ten sam sposób, ze wyrywają włos wraz z cebulką. więc co za różnica czy robi sie to długo wyrywając włos po włosku, czy szybko zrywając w jedną chwilę plaster z woskiem.
bomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 22:40   #46
Kte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

ja też tak myślałam, ale jak powiedziałam kosmetyczce, że sobie pomagam pensetą to zrobiła wielkie oczy i kazała mi przestać. W sumie jak sie zastanowilam, to brwi też wyrywam pensetą i odrastają mocniejsze i ciemne.
Przestraszyła mnie, więc juz nie używam od 2 miesięcy, Mam pytanie-gdzie można kupić ten krem rozjaśniający Sally Hansen?
drugie..jak używacie wosku (np Veet) to nie boicie się że urwiecie włoski bez cebulki? bo u kosmetyczki, gorący wosk rozszerza pory i lepiej wychodzą (tak mi sie wydaje)
Kte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:29   #47
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

dziewczyny!!mialam sie wybierac z tym do kosmetyczki ale kiedys bylam w kosmetyzcnym i wypatrzylam takie plastry i wosk do usuwania owlosienia z twarzy.dobre to jest?czy lepiej isc do kosmetyczki?uzywa ktoras z was sama w domu takich plastrow albo wosku?jak tak to podajcie nazwe
women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:45   #48
pamelka999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..

Witam dziewczyny! Mam straszny problem. Mam 15 lat, i wąsik. W ostatnim czasie zaczął mi strasznie przeszkadzać i 2 dni temu wybrałam się do kosmetyczki. Przez pierwszy dzień było super. Włoski usuniete, nie było podrażnień. Jednak już następnego dnia, po powrocie ze szkoły zauważyłam, że powoli odrastają mi ciemne włoski! Wcześniej były jasne i w miare cienkie. teraz nie wiem co robić;( Przecież nie będę depilować co 2 dni;( Mam nadzieję, że coś mi poradzicie. Z góry dziękuję za odpowiedzi
pamelka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.