,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 17:53   #1231
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
jak dla mnie to w tej firmie Monika rzuca pracę co 15odcinków...
dokładnie
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:02   #1232
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
ej nie czepiajcie sie juz tak jej wlosow, przeciez ona ma juz 40... nie jedna chcialaby miec w tym wieku tak zdrowe i wbrew pozorom zadbane wlosy, i zapewne nie jedna 20 ma siano z ktorym nie moze sama sobie poradzic albo prawie wogole nie ma wlosow a co dopiero po 40... , a zakola to po prostu natura.
nieprawda, kobitki po 50 mają często ładne włosy,a nie jakieś tłuste, ulizane i zagarnięte za uszy

Monika rzuca pracę,a wszyscy błagają żeby nie odchodziła,jakby co najmniej prezesem była
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 20:27   #1233
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Też oglądam i średnio co drugi odcinek obiecuje sobie że przestanę bo nic tam sie nie dzieje oprócz a)ciągłego rzucania przez Monikę pracy b)niezdecydowania Artura c)"kultury" picia kawy w firmie. I wydaje mi sie że aktorzy w początkowych odcinkach jakoś bardziej sie starali przynajmniej Mucha i Bobek teraz są to aktorzy o dwóch minach: cierpiętniczej i zdziwionej
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 04:52   #1234
Ginny_xD
Przyczajenie
 
Avatar Ginny_xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków ;]
Wiadomości: 23
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Prapremiery wróciły! ^^
__________________
Mary stayed out all night ♥
Jang Geun Suk ♥
Ohitorisama ♥
Koike Teppei ♥
You're beautiful ♥
Ginny_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:18   #1235
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

co do najnowszego odcinka- to chyba jednak ni będzie jej matka, a cala sprawa to jakaś pomyłka ?
w końcu matką Moniki ma być matka Konstancji, choć w sumie o matce Konsti jeszcze nic nie było słychac w serialu..
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:20   #1236
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
co do najnowszego odcinka- to chyba jednak ni będzie jej matka, a cala sprawa to jakaś pomyłka ?
w końcu matką Moniki ma być matka Konstancji, choć w sumie o matce Konsti jeszcze nic nie było słychac w serialu..
jak to?
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:48   #1237
naatt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 92
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
co do najnowszego odcinka- to chyba jednak ni będzie jej matka, a cala sprawa to jakaś pomyłka ?
w końcu matką Moniki ma być matka Konstancji, choć w sumie o matce Konsti jeszcze nic nie było słychac w serialu..
zaczynam się gubić w tym serialu
naatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 19:20   #1238
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

no z tego co pamiętam, tak było w oryginalnej wersji, albo mi się coś pokopało ;>
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 19:53   #1239
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
co do najnowszego odcinka- to chyba jednak ni będzie jej matka, a cala sprawa to jakaś pomyłka ?
w końcu matką Moniki ma być matka Konstancji, choć w sumie o matce Konsti jeszcze nic nie było słychac w serialu..
aha
coraz bardziej poplątane
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 20:21   #1240
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Hej, chyba też dołączę do wątku, bo oglądam PwS. W sumie nie wiem, czemu, bo ostatnio mnie trochę nudzi, ale od czasów BrzydUli jestem przyzwyczajona, żeby włączać TVN o 17:55

Od początku trudno mi się przyzwyczaić do Muchy w roli Moniki - jakoś mi tutaj nie pasuje, a najbardziej nie cierpię jej głosu i sposobu mówienia No, i po prostu ona nie ma w sobie tego czegoś, co miała Natalia Oreiro
Już prawie nie pamiętam oryginału (i nie oglądałam go w całości), ale tam Monita od razu wzbudziła moją sympatię, a tu się ciągle zastanawiam, co Artur widzi w tej Monice, bo ta jej dobroć, wrażliwość wydaje mi się jakaś taka naciągana... I jakoś nie widzę w niej wyjątkowo miłej dziewczyny, a takiej się spodziewałam. A Wy co oniej myślicie? Czy tylko ja mam takie dziwne wrażenie?

Za to uwielbiam Wiki. Jest głupiutka, ale śliczna, podoba mi się jej styl, a do tego zawsze mnie rozbraja i tryska taką pozytywną energią
W porównaniu do oryginału na plus jest też Czarek.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2011-04-30 o 20:23
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:02   #1241
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

a powiedzcie mi, jak w oryginalnej wersji wyszło na jaw to, że Monika i Konstancja są siostrami?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 21:31   #1242
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
co do najnowszego odcinka- to chyba jednak ni będzie jej matka, a cala sprawa to jakaś pomyłka ?
w końcu matką Moniki ma być matka Konstancji, choć w sumie o matce Konsti jeszcze nic nie było słychac w serialu..
wydaje mi się,że mają wspólnego ojca . może zacytuję to co przeczytałam ostatnio : "Nieoczekiwanie 49% akcji firmy trafi w ręce tajemniczego biznesmena.Okaże się nim Andrzej Biernat, który odkupi udziały w firmie Artura od Sebastiana Zadwornego.Wkrótce wyjdą na jaw prywatne sprawy z życia milionera. Otóż Biernat nigdy nie był związany na stałe z żadną kobietą i tkwi w przekonaniu ,że nie ma dzieci. Przez przypadek spotyka Elżbietę Milewską w której był zakochany jako dziewiętnastolatek. To spotkanie odmieni całe jego życie.Zresztą nie tylko jego... Kim naprawdę jest Biernat?"


[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;26633531]a powiedzcie mi, jak w oryginalnej wersji wyszło na jaw to, że Monika i Konstancja są siostrami?[/QUOTE]
tego to już nie pamiętam.


na początku Mucha strasznie mnie drażniła, ale teraz jakoś się do niej przekonałam. przynajmniej widać jakąś chemię między Moniką a Arturem, nie to co w Majce....
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:48   #1243
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

nowe streszczenia:

odc.89
Okazuje się, że Wiki uratowała firmę. Po zebraniu rady nadzorczej Artur powraca na stanowisko prezesa. Sagowski próbuje pogodzić się z Moniką, której pośrednio zawdzięcza ocalenie firmy. Monika ma kłopoty finansowe i za namową Gośki rozważa powrót do firmy. Rafał jest zirytowany, że pracownicy chętniej widzą Artura, niż jego, na stanowisku prezesa. Konstancja przedstawia Rafałowi Lamberta Lorka z firmy Lalo Wedding, którego zatrudniła do pomocy organizacji wesela.

odc.90
Cezary bierze udział w konkursie radiowym i wygrywa drogą wycieczkę. Postanawia spieniężyć nagrodę i kupić dla siebie i Moniki bilety lotnicze do Las Vegas. Zdaniem Lala wesele Artura i Konstancji powinno się odbyć w najmodniejszym miejscu w mieście. Monika dowiaduje się o pieniądzach, które Nina otrzymała od Konstancji. Artur odwiedza Monikę, by wyjaśnić sytuację. Milewska oznajmia mu, że wyjeżdża do Las Vegas. Powodem tej decyzji jest jego ślub z Konstancją.

odc.91
Artur i Monika rozstają się, ale zastanawiają się, czy podjęli słuszne decyzje. Monika wciąż jest niezdecydowana, czy wyjechać do Las Vegas. Rafał, widząc wzmożone przygotowania Konstancji do ślubu z Arturem, postanawia ją kontrolować. W tym celu zamierza zbliżyć się do Lala, by mieć Konstancję na oku. Stawka rośnie, kiedy okazuje się, że Rafał musi szybko spłacić zaciągnięty dług.

odc.92
Czarkowi nie udało się zdobyć pieniędzy na wyjazd do Las Vegas. Monika decyduje, że będzie walczyć na ringu z Panterą, a za wygrane pieniądze zamierza kupić bilety do USA. Kuba wypytuje Kacpra o upodobania Gośki, by zrobić jej niespodziankę. Zakrada się do jej pokoju, przypadkowo słyszy nieprzyjemną dla siebie rozmowę dziewczyn. Rafał i Robert, korzystając z nagrań głosu Konstancji, wyciągniętych z poczty głosowej, umawiają Konstancję i Czarka na randkę.

odc.93
Mając kompromitujące zdjęcia Konstancji z Czarkiem, Rafał szantażuje ją, grożąc ich ujawnieniem. Konstancja wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze. Sprzedaje wywiad i sesję zdjęciową Artura Sagowskiego z rodziną miesięcznikowi "Celebryci". Mimo licznych komplikacji i niechęci Artura do tego przedsięwzięcia, przyszła para młoda i jej prawie adoptowane dzieci siadają przed obiektywem. Kuba nie może pogodzić się z faktem, że Gośka go lekceważy.

odc.94
Artur ma dosyć przygotowań ślubnych. Jego wyobrażenia o uroczystości różnią się od oczekiwań Konstancji, która ma ekstrawaganckie pomysły. Rafał nie ma pieniędzy na spłacenie długów. Postanawia wykorzystać Konstancję, aby uwolnić się od wierzycieli. Gośka jest wściekła na Kubę. Ciotka Moniki przychodzi do Artura.

odc.95
Artur postanawia doprowadzić do spotkania Moniki z matką. Zabiera dziewczynę do hotelu, w którym mieszka Elżbieta, jednak do spotkania nie dochodzi. Feliks stara się o względy Anety. Wprowadza w życie szalone pomysły, dzięki którym zamierza zdobyć jej serce. Rafał i Robert chcą się włamać do sejfu Artura.

odc.96
Monika nie chce rozmawiać z matką, ale Artur nie daje za wygraną. Postanawia odnaleźć Elżbietę. Gośka coraz przyjaźniej traktuje Kubę. Wierzy, że dzięki jej pomocy chłopak wydorośleje. Rafał jest coraz bliższy poddania się. Ukrywa się u Wiki.

odc.97
Monika ma spotkać się z matką, ale ucieka. Czarek prosi Ninę, by dała Monice list. Elżbieta napisała go do córki zaraz po jej urodzeniu. Kuba jest załamany historią z Gośką. Spędza męski wieczór z Arturem. Rafał idzie na spotkanie z kolegą z liceum, który teraz pracuje jako psychiatra.
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:39   #1244
Monika92
Przyczajenie
 
Avatar Monika92
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

W argentyńskiej wersji matka Monity była ciężko chora i zdaje mi się, że umarła. I raczej nie miała nic wspólnego z Constanzą.
Monika92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 13:44   #1245
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
no z tego co pamiętam, tak było w oryginalnej wersji, albo mi się coś pokopało ;>
Chyba jednak Ci się pokopało W orginale: Monita i Constanza nie miały ani wspólnego ojca ani wspólnej matki. Constanza często wspominała o wpływowym ojcu, ale nigdy nie był on pokazany. W kilku odcinkach około ślubu Martina i Constanzy była jej matka, że tak powiem kobieta lekkich chyba obyczajów. Natomiast matka Monity, ciężko chora, wkótce po odnalezieniu zmarła, a z ojcem to chyba dopiero w drugiej połowie serialu się poznali i generalnie pokochali.
Jestem właśnie świeżo po obejrzeniu argentyńskiej wersji. Z resztą już po raz kolejny.
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 15:07   #1246
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
Jestem właśnie świeżo po obejrzeniu argentyńskiej wersji. Z resztą już po raz kolejny.
A jest gdzieś w Internecie dostępna oryginalna wersja?
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 22:08   #1247
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Oczywiście, wszystkie odcinki po polsku na youtube.
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 22:15   #1248
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
Oczywiście, wszystkie odcinki po polsku na youtube.
No, ładnie. A ja myslałam, że przeszukałam już wszystkie możliwe strony z serialami po polsku i angielsku A youtube mi nie przyszło do głowy.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 22:35   #1249
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

W takim razie miłego oglądania. Ale uważaj, przez to może Ci się przestać podobać "prosto w serce"
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 07:22   #1250
Aangel86
Rozeznanie
 
Avatar Aangel86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: moje niebo :D
Wiadomości: 955
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
W takim razie miłego oglądania. Ale uważaj, przez to może Ci się przestać podobać "prosto w serce"
Naprawdę?
Ale skoro polecasz to ja też sobie obejrzę

Kurde, dla mnie w PwS jakoś wolno to wszystko się dzieje
__________________
Dobrze, jak nie za dobrze, nie zaszkodzi niepolepszenie, jak tylko można wytrzymać na głupi sposób swój...

Twój wzrok na sobie czuję, wiem co Cię rozpala,
najbardziej to Cię kręci, gdy ktoś Cię zniewala.
Jeden gest, jeden ruch, i mogę mieć Was dwóch! Grrr


[euc1]543150[/euc1]
Aangel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 07:46   #1251
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
Chyba jednak Ci się pokopało W orginale: Monita i Constanza nie miały ani wspólnego ojca ani wspólnej matki. Constanza często wspominała o wpływowym ojcu, ale nigdy nie był on pokazany. W kilku odcinkach około ślubu Martina i Constanzy była jej matka, że tak powiem kobieta lekkich chyba obyczajów. Natomiast matka Monity, ciężko chora, wkótce po odnalezieniu zmarła, a z ojcem to chyba dopiero w drugiej połowie serialu się poznali i generalnie pokochali.
Jestem właśnie świeżo po obejrzeniu argentyńskiej wersji. Z resztą już po raz kolejny.

możliwe, za dużo tych seriali
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:53   #1252
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Aangel86 Pokaż wiadomość
Naprawdę?
Ale skoro polecasz to ja też sobie obejrzę

Kurde, dla mnie w PwS jakoś wolno to wszystko się dzieje

Nooo, PwS jest dużo spokojniejsze od Sos mi vida. No i mniej śmieszne. Ale mimo to oglądam Dobre, bo Polskie
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:08   #1253
Ginny_xD
Przyczajenie
 
Avatar Ginny_xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków ;]
Wiadomości: 23
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

W czasie tej przerwy kiedy odcinki nie chodziły, pws zaczęło mi się nudzić (tymbardziej, że podczas tych kilku dni zdążyłam oglądnąć jedną całą dramę i zacząć dwie, więc całą swoją sympatię skupiłam na nich ;D) i włączyłam odcinek w sumie tylko przez przyzwyczajenie. Natomiast po obejrzeniu 87 odcinka nie mogę doczekać się dalszych odcinków z Kubą i Gosią xD Mam jakiś fetysz na tym punkcie xD W sensie że kobieta jest starsza (właśnie 2 z tych dram które podczas przerwy oglądałam są o uczniu i nauczycielce ^^) ;D
P.S. Wiem że może trudno mnie zrozumieć i przepraszam za to, ale jestem zbyt podekscytowana żeby sklecić jakieś sensowne zdanie xD
__________________
Mary stayed out all night ♥
Jang Geun Suk ♥
Ohitorisama ♥
Koike Teppei ♥
You're beautiful ♥

Edytowane przez Ginny_xD
Czas edycji: 2011-05-04 o 18:57
Ginny_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:53   #1254
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

jak to w końcu będzie z umową, Wiki podpisała dobrą wersję czy starą?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 17:14   #1255
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jak to w końcu będzie z umową, Wiki podpisała dobrą wersję czy starą?
dobrą
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:44   #1256
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jak to w końcu będzie z umową, Wiki podpisała dobrą wersję czy starą?
Cytat:
Napisane przez WioletaM Pokaż wiadomość
dobrą
Dlaczego nie napisałaś tego na biało? Z zaciekawieniem czekałam na jutrzejszy odcinek (nie oglądam serialu z wyprzedzeniem na vod) a tak już po zabawie. Prośba na przyszłość - spoilery piszemy na biało.
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 17:29   #1257
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Rozbawił mnie dzisiejszy wątek z Lalo. Ciekawe jak Rafał zareaguje . Konstancja za to przeszła samą siebie . Podchody Monika - Artur są już bardzo przewidywalne, ale kolejne odcinki muszą powstawać a happy end trzeba zostawić na koniec, oby nie na ostatni odcinek tak jak w "Brzyduli" . Wiki jest bardzo naiwna, ale zadaniu z ocaleniem firmy podołała, na szczęście.

Edytowane przez Gosiak84
Czas edycji: 2011-05-09 o 17:31
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 09:48   #1258
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Lalo jak zapytał się Rafika o modę to od razu pomyślałam o BrzydUli (swoją drogą po raz 3 oglądam powtórki ).
Co do samego serialu-jest bo jest,ale bez szału
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 10:40   #1259
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Cytat:
Napisane przez Gosiak84 Pokaż wiadomość
Rozbawił mnie dzisiejszy wątek z Lalo. Ciekawe jak Rafał zareaguje . Konstancja za to przeszła samą siebie . Podchody Monika - Artur są już bardzo przewidywalne, ale kolejne odcinki muszą powstawać a happy end trzeba zostawić na koniec, oby nie na ostatni odcinek tak jak w "Brzyduli" . Wiki jest bardzo naiwna, ale zadaniu z ocaleniem firmy podołała, na szczęście.
W wersji argentyńskiej:przez cały serial rozchodzili się i zchodzili. Jednak im dalej, tym bardziej byli ze sobą. Ślub był kilka odcinków przed końcem. A jako małżeństwo też mieli jedną z wielu przygód.
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 21:58   #1260
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: ,,Prosto w serce" - nowy serial TVN, czyli wszystkie Bobkofanki znowu w akcji:)

Rozbawił mnie dzisiaj Czarek jak powiedział mniej więcej "Monia zgadnij ile już mamy, mamy 3 ... złote" (na aukcji z wycieczką) . Co do Rafała to nie wygląda mi na homoseksualistę, na razie wydaje się, że jedynie bawi się uczuciami Lalo, żeby osiagnąć swój cel, ale zobaczymy co będzie dalej .
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.