Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 07:39   #4471
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Mnie też ten konkurs wkurza, na jaki wątek nie wejdę to tylko 'kliknęłam, kliknij u mnie'
To na pewno spora reklama dla forum, i na facebooku i na nk dziewczyny wstawiają linki do swoich banerów, więc dużo nowych osób się pojawia i serwer może jest przeciążony, stąd te wszystkie technoczne niespodzianki.
dokładnie
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To znaczy co konkretnie jest nie fair?
to, co napisałam nadaktywnośc niektórych, żeby tylko uzbierać jak najwięcej punktów, nie fair w stosunku do tych, które nie czynią tych wszystkich zabiegów, tylko spokojnie biorą udział w konkursie i liczą na szczere głosy, a nie 'wymuszają' ich na każdym kroku ani nie oszukują systemu

MagJa, nie wiem, czy widziałaś https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=80
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-02-19 o 07:52
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 08:03   #4472
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja też najwięcej jem po południu i wieczorami. A wczoraj to już w ogóle, zmiotłam pół lodówki (dobrze, że niewiele w niej jest ).
Też tak mam - po powrocie z pracy zawsze włącza mi się taki "smak" na coś - czasem duszone pomidory, czasem szpinak, czasem śledzie... i nie potrafię się od tego opędzić, dopóki nie zjem - chociażby łączyło się to w godzinną wyprawą do sklepu

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Znalazłam dziś piękny lakier do paznokci Inglota:
http://inglotcosmetics.com/313.nail..../product/12858
Jeżeli w rzeczywistości też będzie taki piękny, to będzie mój.
Aaaaa strona internetowa.......... W końcu Nie spieszyli się jakoś bardzo.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ej, codziennie wieczorem, o tej porze mniej więcej, jest prawie 100 tysięcy osób Ja nie wiem, to przez ten konkurs vichy?? Ledwo cokolwiek działa
Dlatego mnie wieczorami nie ma na wizażu - po co mam się denerwować

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

No i z tej okazji na pocieszenie zrobie sobie prezent i kliknę parę błyszczydeł Burżuja na All. Miałam nie kupować dopóki nie zużyję jeszcze z dwóch, ale duży Superbalm to kwestia kilku dni, mały też szybko pójdzie, a okazji przepuścić nie mogę, bo to jedne z moich ulubionych. Jakoś do tej pory nie kupiłam żadnego błyszczyka 2 razy, ale Les Nudes nie odpuszczę.
Dla mnie też najlepszym pocieszaczem jest kosmetyk, co chyba typowe dla NK Taki dobry ten błyszczyk? Marzy mi się ostatnio jakiś bezdrobinkowy, nawilżający, jasny - i nie superbalm, tylko nadający nieco więcej koloru.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jakby ktoś coś chciał to nie ma problemu. Będę w marcu w Pl to mogę powysyłać czy coś.
Zdajesz sobie sprawę, na co się decydujesz?

---

Baza pod cienie Duraline stosowana na całą powiekę jest zdecydowanie gorsza niż baza Joko. Joko daje cieniom trwałość 4h, (tzn bez zbierania się w załamaniach), co i tak mnie nie zadowala. Lumene nie działa prawie wcale. Nie pamiętam Art Deco, bo mi po miesiącu skamieniała - ale chyba po prostu była w sklepie źle przechowywana. Może Urban Decay spróbuję? Yyyych a ja tak kocham mocne oko
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 08:07   #4473
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej
"Kocham" takie dni po prostu Jestem sama w firmie, bo szefów nie ma a koleżanka wzięła wolny dzień z powodu pogrzebu i co? I oczywiście okazuje się, że robimy szkolenie w Katowicach i muszę sama dziś zorganizować salę, trenera i catering. No po prostu pięknie
Najgorsze, że przez ostatnie 2 dni miałyśmy bardzo mało pracy, właściwie obijałyśmy się a jak się zwaliła robota to oczywiście wtedy jak jestem sama
Ja tak dłużej chyba nie pociągnę

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
a podczytuje, podczytuje was ale nie mam aż tyle czasu żeby pisać szkoła po szkole nauka i ostatnio problemy ze zdrowiem
Ale już lepiej jestNo i próbuje odwykować od internetu
Zdrówka w takim razie życzę

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Też mnie kuszą, ale wczoraj dzielnie je wyjęłam z koszyka, a dziś tylko rzuciłam w ich kierunku tęskne spojrzenie.
Zjadłam wczoraj w pracy od razu całą paczkę. Dobre te chipsy, choć trochę dziwne: tzn. są w smaku jakby słodkawe ale cała sól zbiera się na wargach tak, że aż piecze. Mimo to gdy się je nie czuć żeby były słone. Na pewno nie są tak słone jak tradycyjne Laysy


Wracam do pracy, trzymajcie za mnie kciuki...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 08:15   #4474
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Vibesko, to po co przyjęłaś zaproszenie do KKV? Trochę mija się to z celem.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 08:22   #4475
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tylko teraz zaczynam się bać obrony, wiem, że to formalność, ale jednak
Obrona to pikuś. Pan pikuś.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy tragiczny jadłospis:
Śniadanie ok. 8: jajko na twardo + zielona herbata
Na uczelni ok. 16.30: jogurt z jakiejś serii Beauty Line + litr wody
Obiadokolacja ok. 18.30: 3 ziemniaki z sosem pieczarkowym.
Katastrofa po prostu, a nie mogę zmusić się do jedzenia.
A czemu nie możesz jeść? Stres Cię zżera?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie planujemy z eksTŻ przyjazd do mnie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 08:24   #4476
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja tak dłużej chyba nie pociągnę
Wdech..wydech x 10. Nie jesteś już stażystką zostawioną samą w sekretariacie. Jesteś pracownikiem, pracujesz już całkiem długo. Umiesz to zrobić i to zrobisz.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 08:39   #4477
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Gratuluję zużyć! Cop możesz powiedzieć o zielonej serii?Mam pomarańczowy szampon i jestem bardzo zadowolona z niego, a czy zielony obciąża wlosy, jest w końcu nabłyszczający?
Z szamponu jestem bardzo zadowolona Nie lubiłam starej wersji Herbali, a te mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Bardzo dobrze oczyszcza włosy, czuć że są porządnie umyte, takie świeże, miękkie. Co do błyszczenia, to myślę że to kwestia tego czy ktoś ma zdrowe włosy czy nie, wiadomo że na zniszczonych cudów nie zrobi. Ale włosy w trakcie jego używania wyglądały dobrze, ładnie się układały. Co do odżywki to jest taka sobie. Coś tam nawilża, ułatwia rozczesywanie, ale i tak muszę użyć sprayu. Więcej jej nie kupię.
Sleepy pisała, że używała też tej dodającej objętości, zielonej i nawilżającej i ta ostatnia jest najlepsza, także ja zostanę przy testowaniu szamponów i niebieskiej odżywce, inne sobie odpuszczę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm to jaki w ogóle jest sens tego konkursu?
Szaleństwo klikania i przypominania o tym.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Baza pod cienie Duraline stosowana na całą powiekę jest zdecydowanie gorsza niż baza Joko. Joko daje cieniom trwałość 4h, (tzn bez zbierania się w załamaniach), co i tak mnie nie zadowala. Lumene nie działa prawie wcale. Nie pamiętam Art Deco, bo mi po miesiącu skamieniała - ale chyba po prostu była w sklepie źle przechowywana. Może Urban Decay spróbuję? Yyyych a ja tak kocham mocne oko
Jestem w szoku, naprawdę na bazie cienie Ci się tak krótko trzymają? Ja mam baze Joko i jak już jej użyję, to jakich bym cieni nie użyła to są nie do zdarcia, czy to upał czy śnieg w oczy sypie. Przeważnie jednak nakładam sam cień i tylko Inglot znika w tempie 2 godzin, tak że nic po nim nie zostaje

Nie mogę się doleczyć, już myślałam że gorączka mi minęła, a tu dzisiaj znowu 39... Zaraz się zaszyję w łóżku z Housem i sagą Millenium, do tego herbata z malinami i coś słodkiego.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 09:21   #4478
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Isa: napewno dasz rade
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 09:32   #4479
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Vibesko, to po co przyjęłaś zaproszenie do KKV? Trochę mija się to z celem.
Mam nadzieję że weekend uda mi się troche nadrobić zaległości.
W tygodniu czasu na to brak.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 10:20   #4480
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/leki/p2988-Oeparol

On w sumie dobry na wszystko. Skóra ciała, cera, włosy, paznokcie, humorzaste humory, bolesne okresy, nerwowość itp.
Wygląda interesująco, szczególnie te wskazania przy skórze alergicznej. Chyba się skuszę bo obecnie nie biorę tabletek antyalergicznych i moja twarz za często wariuje.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ej, codziennie wieczorem, o tej porze mniej więcej, jest prawie 100 tysięcy osób Ja nie wiem, to przez ten konkurs vichy?? Ledwo cokolwiek działa
Mnie też to denerwuje, wszystko chodzi okropnie wolno a załączniki otwierają się wieczność.
A w konkurs nawet nie wnikam, nie wiem o co chodzi,nic nie klikam.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Całe szczęście nic mi się nie podoba, za różowo dla mnie. Ale na te pasiakowate bronzerki, które chyba już u Ciebie są ostrzę sobie ząbki
No właśnie, ktoś wie kiedy one się pojawią? Ostatnio widziałam tylko nowe cienie i małe tubkowe błyszczyki, a pasiaków nie było. A już nabrałam ochoty na dokładne obejrzenie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość


A dzisiaj chciałam kupić mały różowy szampon HE i nigdzie nie było Czy teraz wszędzie tylko te 400ml są? Taką butlę to ja będę chyba pół roku zużywać
Zauważyłam, że w moim Rossmanie są tylko te duże butelki. Jeśli chodzi o odżywkę to kupuję tylko duże ale szamponu to bym chyba nie zmęczyła.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Sleepy pisała, że używała też tej dodającej objętości, zielonej i nawilżającej i ta ostatnia jest najlepsza, także ja zostanę przy testowaniu szamponów i niebieskiej odżywce, inne sobie odpuszczę.

W między czasie przez moją łazienkę przewinęła się też odżywka różowa ale nie zapisała się w pamięci niczym szczególnym.
Chciałam niedawno kupić zielony szampon(pamiętam, że go chwaliłaś) ale akurat w sklepie były wszystkie inne tylko nie zielone więc znów wzięłam pomarańczowy bo jest sprawdzony i bardzo fajny. Ale tego nabłyszczającego i tak nie odpuszczę
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 10:29   #4481
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm to jaki w ogóle jest sens tego konkursu?
A coś zmienia fakt, że można kliknąć dwa razy?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Wow, super!!
Zapomniałam wam napisać, że ja też dostałam FLE i trochę mi było smutno. No ale jak tak to nawet się cieszę.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Zdajesz sobie sprawę, na co się decydujesz?
Nie. Ale jakby któraś z was coś chciała, to piszcie. Przypomnę tylko, że nie mogą to być płyny (no, poza błyszczykami).

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Hm?

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że weekend uda mi się troche nadrobić zaległości.
W tygodniu czasu na to brak.
Tylko że w tym klubie chodzi o to właśnie, żeby robić to codziennie. Czytałaś regulamin?

Zaraz jadę na zakupy, jejeje.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Aa, pakosta, też myślę nad kupnem nowej bazy, bo moja Joko stwardniała na kamień i choć bardzo ją lubię, to (nie)stety jestem zmuszona wybrać tu coś innego. Myślę właśnie nad Urban Decay i Too Faced, obie mają świetne opinie na francuskim KWC.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 11:14   #4482
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Isa czy Ty pracujesz z terminarzem? Jeżeli nie to zacznij. Jak sobie rozpiszesz zadania do wykonannia w danym dniu na mniejsze części to przestaniesz latać jak oparzona i się stresować że o czymś tam zapomniałaś.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hm?
Zdziwiło mnie troszczeczkę planowanie czegokolwiek z EXTŻ.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:24   #4483
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Przyjaźnimy się, to takie dziwne?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:28   #4484
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Wdech..wydech x 10. Nie jesteś już stażystką zostawioną samą w sekretariacie. Jesteś pracownikiem, pracujesz już całkiem długo. Umiesz to zrobić i to zrobisz.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa: napewno dasz rade
Dzięki za wsparcie Już trochę rzeczy załatwiłam, ale wciąż nie mam trenera. Szukam dalej...

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Isa czy Ty pracujesz z terminarzem? Jeżeli nie to zacznij. Jak sobie rozpiszesz zadania do wykonannia w danym dniu na mniejsze części to przestaniesz latać jak oparzona i się stresować że o czymś tam zapomniałaś.
Ale ja zawsze jak dostaję jakieś zadanie to robię rozpiskę i zabieram się po kolei za
zrobienie tego co zapisałam Z tym, że jak jest taka nagła akcja jak dziś to nie wiem od czego zacząć...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:32   #4485
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Rzyrafko, dzięki. Już lepiej Chcę oczyścić organizm. Ostatnio z regualrnością ćwiczeń u mnie kiepsko. Ale dziś już ćwiczyłam i mam zamiar już codziennie Ale to zamiar Co wyjdzie to się zobaczy
Ja już na maksa tęsknię za ćwiczeniami, po sesji definitywnie wracam na fitness chociaż raz w tygodniu!! I chyba też zainwestuję w TSD, co mi szkodzi. Wtedy w wakacje co ta fajna promocja była to sie nie skusiłam i żałuję
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Wczoraj juz wyczaiłam, też się cieszę
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Baza pod cienie Duraline stosowana na całą powiekę jest zdecydowanie gorsza niż baza Joko. Joko daje cieniom trwałość 4h, (tzn bez zbierania się w załamaniach), co i tak mnie nie zadowala. Lumene nie działa prawie wcale. Nie pamiętam Art Deco, bo mi po miesiącu skamieniała - ale chyba po prostu była w sklepie źle przechowywana. Może Urban Decay spróbuję? Yyyych a ja tak kocham mocne oko
Hmm, a nie kładziesz tych baz za dużo? Jak mi się przedobrzy z Inglotem to sam się zwija zanim jeszcze cienie nałoże. A moze to ma związek z kremem którego używasz na powieki?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej
"Kocham" takie dni po prostu Jestem sama w firmie, bo szefów nie ma a koleżanka wzięła wolny dzień z powodu pogrzebu i co? I oczywiście okazuje się, że robimy szkolenie w Katowicach i muszę sama dziś zorganizować salę, trenera i catering. No po prostu pięknie
Najgorsze, że przez ostatnie 2 dni miałyśmy bardzo mało pracy, właściwie obijałyśmy się a jak się zwaliła robota to oczywiście wtedy jak jestem sama
Ja tak dłużej chyba nie pociągnę
Isa, "weź nie p..." i podłub sobie w uchu a potem wykonaj te kilka telefonów. A co Cię w tym tak stresuje? rozmowa przez teleofn właśnie?
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Szaleństwo klikania i przypominania o tym.

Nie mogę się doleczyć, już myślałam że gorączka mi minęła, a tu dzisiaj znowu 39... Zaraz się zaszyję w łóżku z Housem i sagą Millenium, do tego herbata z malinami i coś słodkiego.
Aha, ambitne

To wracaj do łóżka i zdrówka
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
No właśnie, ktoś wie kiedy one się pojawią? Ostatnio widziałam tylko nowe cienie i małe tubkowe błyszczyki, a pasiaków nie było. A już nabrałam ochoty na dokładne obejrzenie
Wg mnie raczej się nie pojawią- mam jakiś katalog z promocjami 8-21 luty i tu są tylko mini błyszczyki, żelowy róż, konturówki do ust i nowe wersje szminek oraz cienie do powiuek i wśród nich jeden (nie wiadomo który) podpisany jako rozświetlacz do oczu i policzków...

Do tego jets promo 2+1 za złotówkę, dotyczy kolorówki i pielegnacji Sephora ale nie jets jasno napisane czy można łączyć. I 19-21 luty pryz zakupie nowej szminki konturówka gratis.
20% na MUFE przy zakupie 2 produktów z linii HD i jakies bibeloty/gratisy do perfum.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A coś zmienia fakt, że można kliknąć dwa razy?

Nie. Ale jakby któraś z was coś chciała, to piszcie. Przypomnę tylko, że nie mogą to być płyny (no, poza błyszczykami).

Aa, pakosta, też myślę nad kupnem nowej bazy, bo moja Joko stwardniała na kamień i choć bardzo ją lubię, to (nie)stety jestem zmuszona wybrać tu coś innego. Myślę właśnie nad Urban Decay i Too Faced, obie mają świetne opinie na francuskim KWC.
No nic nie zmienia, poza zwiększeniem tego szaleństwa

A tak mi się marzył zelik burżujka

Kup obie, jakby co to z pozbyciem sie jednej na pewno nie będzie problemu

Zmykam sprzątać, pouczyć się a wieczorem może się uda spotkanie z TŻ na mieście
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:51   #4486
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przyjaźnimy się, to takie dziwne?
Dla Koshatki widocznie tak.

Udanych zakupów. Ja jednak dziś odpuściłam, bo koszmarnie boli mnie gardło, wolę się podleczyć a potem poszaleję na zakupach.

Ja się staram klikać w Wasze (NK) bannery.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:52   #4487
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Isa: nie marudź

Ja też mam dziś urwanie glowy a jednocześnie ubaw bo pewna pani z biura inwestora wydzwania ciągle do nas i mówi że jej się obrywa od jej szefa za to że mojego szefa nie ma u siebie w biurze tylko ciagle na jakieś spotkania wychodzi O co chodzi? Co ja mam niby zrobić? Wyczarować szefa w biurze czy jak?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 12:12   #4488
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przyjaźnimy się, to takie dziwne?
Nie dziwne tylko rzadko spotykane. Mnie się to jeszcze nigdy nie udało. Zresztą na dłuższą metę przyjaźnienie się z żadnym facetem mi nie wychodzi bo jego panna zazwyczaj ma jakieś "ale".

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale ja zawsze jak dostaję jakieś zadanie to robię rozpiskę i zabieram się po kolei za
zrobienie tego co zapisałam Z tym, że jak jest taka nagła akcja jak dziś to nie wiem od czego zacząć...
No to nie rozumiem czemu się stresujesz w domu czy wszystklo zrobiłaś?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 12:25   #4489
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

"Kocham" takie dni po prostu Jestem sama w firmie, bo szefów nie ma a koleżanka wzięła wolny dzień z powodu pogrzebu i co? I oczywiście okazuje się, że robimy szkolenie w Katowicach i muszę sama dziś zorganizować salę, trenera i catering. No po prostu pięknie
Najgorsze, że przez ostatnie 2 dni miałyśmy bardzo mało pracy, właściwie obijałyśmy się a jak się zwaliła robota to oczywiście wtedy jak jestem sama
Ja tak dłużej chyba nie pociągnę
dasz radę ja uwielbiam takie dni - kiedy muszę sama nad wszystkim zapanować Zwłaszcza, jeśli mam zajmowac się rzeczami "nowymi" dla mnie - wtedy wolę nie miec nikogo nad głową.

Często jest tak, że pierwszy odruch to panika. Jak poukłada się wszystko w głowie, to zaczyna wyglądać znaaacznie lepiej

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
.
Jestem w szoku, naprawdę na bazie cienie Ci się tak krótko trzymają? Ja mam baze Joko i jak już jej użyję, to jakich bym cieni nie użyła to są nie do zdarcia, czy to upał czy śnieg w oczy sypie. Przeważnie jednak nakładam sam cień i tylko Inglot znika w tempie 2 godzin, tak że nic po nim nie zostaje
Zdrowiej, to raz
A dwa - niestety, tak się rolują. I wiem że to nie kwestia braku wprawy w nakładaniu itp - czasem dorabiam sobie makijażami na zlecenie że tak powiem i klientki są zawsze zadowolone - z trwałości też.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Aa, pakosta, też myślę nad kupnem nowej bazy, bo moja Joko stwardniała na kamień i choć bardzo ją lubię, to (nie)stety jestem zmuszona wybrać tu coś innego. Myślę właśnie nad Urban Decay i Too Faced, obie mają świetne opinie na francuskim KWC.
A widział kto w PL Too Faced? Bo UD to zzdaje się w Sephorach...

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Isa czy Ty pracujesz z terminarzem? Jeżeli nie to zacznij. Jak sobie rozpiszesz zadania do wykonannia w danym dniu na mniejsze części to przestaniesz latać jak oparzona i się stresować że o czymś tam zapomniałaś.
A czy Ty używasz elektronicznego terminarza Tzn takiego organizatora - programu komputerowego?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wyczarować szefa w biurze czy jak?
Tak, oczekiwania niektórych ludzi wobec innych ludzi, zwłaszcza niższych stanowiskiem, są czasem zdumiewające

Rzyfarka, testowałam już różne kombinacje, z różnymi kremami... Ja w ogóle mam tłuste powieki, można powieki jakoś odtłuścić? Może jakieś specjalne matujące kremy, czy co... Mam suchą cerę, ale nie jak wiór - raczej odwodnioną, bo też mi się nos i czoło potrafią zabłyszczeć
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 12:28   #4490
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Mnie stresuje głównie to, że jestem z tym wszystkim sama Jeszcze jak jest koleżanka to we dwie się dzielimy obowiązkami i wtedy praca idzie łatwiej i przyjemniej. A kiedy mam wszystko na swojej głowie to nie wyrabiam.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 12:33   #4491
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A czy Ty używasz elektronicznego terminarza Tzn takiego organizatora - programu komputerowego?
Nie. Akurat to muszę mieć zawsze przy sobie a z laptopem nie biegam.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie stresuje głównie to, że jestem z tym wszystkim sama Jeszcze jak jest koleżanka to we dwie się dzielimy obowiązkami i wtedy praca idzie łatwiej i przyjemniej. A kiedy mam wszystko na swojej głowie to nie wyrabiam.
Teraz to rozumiem. Chodziło mi o sytuację wcześniejszą gdzie pisałaś wieczorem że zastanawiasz się czy wszystko zrobiłaś.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 14:14   #4492
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Isa, mniej narzekania, myśl o tym pozytywnie i wszystko pójdzie lepiej

Ja się cieszę że już piątek, przejełam w tym tygodniu obowiązku za 2 inne osby ktorych nie ma i dałam ze wszystkim radę

I byłam na mini zakupach, nabyłam tusz Rimmel Sexy Curves a do kosza idzie skończony złoty Glam Eyes
Kupiłam też długotrwały podkład manhattan, niestety, nowy loreal True Mach okazał się zbyt ciemny
I musi poczekać do lata
No kupiłam ten lakierek, ale jest śliczny


Em, super że macie z exTżetem taki dobry kontakt.
Można mieć przyjaciela w facecie, zwłaszcza po związku, a przyjaciel facet to skarb, pomaga czasem rózne dziwnosci męskiego świata lepiej zrozumieć
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 14:38   #4493
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wg mnie raczej się nie pojawią- mam jakiś katalog z promocjami 8-21 luty i tu są tylko mini błyszczyki, żelowy róż, konturówki do ust i nowe wersje szminek oraz cienie do powiuek i wśród nich jeden (nie wiadomo który) podpisany jako rozświetlacz do oczu i policzków...

A tak mi się marzył zelik burżujka

Kup obie, jakby co to z pozbyciem sie jednej na pewno nie będzie problemu
Byłam dziś w Sephorze i jednak nie ma pasiaków, a wydawało mi się, że je widziałam. Z tej nowej kolekcji dalej nic mi się nie podoba. I pytałam o kolekcję Tariny Tarantino, ale babka nic nie wiedziała i powiedziała, że możliwe, że będzie tylko w USA.

Co do żelu burżuja, to przypomnij mi się pod koniec maja. Planujemy, że TŻ przyjedzie po mnie autem więc nie będzie problemu.

A co, piszesz się na jedną?
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dla Koshatki widocznie tak.
Dla mnie na szczęście nie.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nie dziwne tylko rzadko spotykane. Mnie się to jeszcze nigdy nie udało. Zresztą na dłuższą metę przyjaźnienie się z żadnym facetem mi nie wychodzi bo jego panna zazwyczaj ma jakieś "ale".
Byłoby mi bardzo ciężko stracić osobę, z którą przeszłam więcej w życiu niż z kimkolwiek innym. Jasne, że czasem nie jest to łatwe, że ciężko zaakceptować fakt, że tyle się zmieniło, i że jest trochę tematów tabu, ale staramy się i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Ja nie mam problemów z przyjaźnieniem się z facetami, a co do ich dziewczyn - ważne, żeby wiedziały na czym stoją. Ja od lat jestem bardzo blisko z jednym kumplem, po jakimś czasie poznałam się z jego dziewczyną i dzięki temu nie sądzę, żeby kiedykolwiek przyszło jej do głowy jakieś "ale".

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Em, super że macie z exTżetem taki dobry kontakt.
Można mieć przyjaciela w facecie, zwłaszcza po związku, a przyjaciel facet to skarb, pomaga czasem rózne dziwnosci męskiego świata lepiej zrozumieć
Można, zgadzam się z tym.

Ja w ogóle ostatnio nie potrafię się dogadać z dziewczynami..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 14:40   #4494
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Koshatko właśnie wtedy się zastanawiam w domu czy wszystko zrobiłam jak wracam po całym dniu samotnego bytowania w firmie. Bo jak jest koleżanka, to się nawzajem "pilnujemy" w tak błahych sprawach jak choćby wyłączenie drukarki czy światła po wyjściu z biura. Bo wiadomo, że czasem po całym dniu intensywnej pracy można o tak prostej czynności zapomnieć
Nie wiem jeszcze czy od 1 marca będziemy mieć już jakąś stażystkę a koleżanka właśnie od pierwszego idzie na L4. Podejrzewam, że może być tak, że jakiś czas spędzę sama "na posterunku", ale wtedy się tak na prawdę okaże, czy dam radę czy nie. Jeśli będzie ciężko to powiem szefowej, że nie wyrabiam, bo żył sobie wypruwać nie zamierzam żeby się ze wszystkim wyrobić


Vibesko no właśnie chciałabym myśleć pozytywnie, ale zawsze moja pierwsza myśl jest taka, że "ja sobie nie dam rady" Dopiero jak powoli coś zaczyna się układać to odzyskuję humor i wiarę w siebie.

Dziś udało mi się jakoś cudem znaleźć te 2 sale i 2 trenerów, ale jakoś tak czuję, że mogło być lepiej No nic, przesyłam to zaraz do szefowej i okaże się w poniedziałek czy się wywiązałam z zadania.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:40   #4495
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A widział kto w PL Too Faced? Bo UD to zzdaje się w Sephorach...

Rzyfarka, testowałam już różne kombinacje, z różnymi kremami... Ja w ogóle mam tłuste powieki, można powieki jakoś odtłuścić? Może jakieś specjalne matujące kremy, czy co... Mam suchą cerę, ale nie jak wiór - raczej odwodnioną, bo też mi się nos i czoło potrafią zabłyszczeć
TF można u nas znaleźć ale chyab tylko Lip Injection czy coś podobnego było, bazy niestety niet

Hmm, no to ja nie wiem, ja kremu na powieki używam tylko na noc. A cienie nakładasz pedzelkami czy pacynkami? Ja tez miałam duży problem z powiekami, ale to było spory czas temu, na początku mojej przygody z makijażem i samo jakoś tak się zmieniło, a jakosciowo jakoś bardzo "w górę" nie poszłam. I właśnie nie wiem cyz nie związać faktu kiedy przestały się paskudnie rolować z zaczęciem korzystania z pędzli Generalnei moja cera jets bardzo tłusta i ostatnio odkryłam, ze chyab też odwodniona, bo kremy do zwykłej suchej cery nie pasowały mi, za to kilka prób z różnymi serami nawilżającymi (ale to brzmi ) przyniosło zaskakujące efekty. No ale nei o tym mowa
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Em, super że macie z exTżetem taki dobry kontakt.
Można mieć przyjaciela w facecie, zwłaszcza po związku, a przyjaciel facet to skarb, pomaga czasem rózne dziwnosci męskiego świata lepiej zrozumieć
Manhattan jest fajny, co nie?

Co do przyjaciół, mój P. (nota bene najlepsyz kumpel TŻ) jest nieoceniony, nasze dusze są rodzeństwem i w ogóle wiadomo wszem i wobec że to mój Brat a ja jego Siostra co do jego dziewczyny to rozstał się z nią, bo ten związek nie miał przyszłości (ale nie przeze mnie na pewno) Ona wiem, że mu kiedyś zrobiła awanturę jak mój włos znalazła na łóżku (u P. goście siedzą na łóżku bo nie ma gdzie, a że ja długowłosa blondynka a ona krótkowłosa szatynka to wiadomo czyj) ale nie znałyśmy sie dobrze, bo nie chodziła na większośc imprez. Tak czy siak, jak coś jest nie tak między mną a TŻ, to P. nie stawia się po zadnej stronie ale próbuje mi przedstawić jego racje. Był czas, kiedy to TŻ był zazdrosny, ze ja z P. spędzam czas (nie mówiąc już o spaniu u niego co mi się zdarzyło kilka razy) ale to było wtedy jak chciałam rzucić TŻ i w ogóle było źle. Co nie znaczy, że TŻ nie jest moim przyjacielem
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Co do żelu burżuja, to przypomnij mi się pod koniec maja. Planujemy, że TŻ przyjedzie po mnie autem więc nie będzie problemu.

A co, piszesz się na jedną?


Ja w ogóle ostatnio nie potrafię się dogadać z dziewczynami..
O, może pozużywam juz moej zapasy do tego czasu

Na razie się nie piszę, bo się wieczorem spłuczę z Mag na burżujkach z allegro

Jeśli chodzi o dziewczyny to mam sprawdzone przyjaźnie, a jak sie nowe napatoczą to zwykle są że tak powiem "z jednego rdzenia" umysłowo-kulturowo-socjologicznego. Znaczy chodzi mi właśnie o tę nić na której można zbudować znajomość bo oczywiście różnimy się na maksa
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Koshatko właśnie wtedy się zastanawiam w domu czy wszystko zrobiłam jak wracam po całym dniu samotnego bytowania w firmie. Bo jak jest koleżanka, to się nawzajem "pilnujemy" w tak błahych sprawach jak choćby wyłączenie drukarki czy światła po wyjściu z biura. Bo wiadomo, że czasem po całym dniu intensywnej pracy można o tak prostej czynności zapomnieć

Dziś udało mi się jakoś cudem znaleźć te 2 sale i 2 trenerów, ale jakoś tak czuję, że mogło być lepiej No nic, przesyłam to zaraz do szefowej i okaże się w poniedziałek czy się wywiązałam z zadania.
Ojej, znam osobę która ma nerwicę na tym pounkcie i potrafi 3 razy zawracać z drogi na przystanek do domu żeby posprawdzać wszystko

a dlaczego uważasz, że to jakiś cud był? i co to znaczy, ze czujesz że mogło być lepiej? wszyscy wiemy że jesteś PRZEczulona na tym punkcie więc olej to- jest najlepiej jak mogło być, bo przecież pracujesz najlepiej jak możesz

UCHO natychmiast
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:48   #4496
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ona wiem, że mu kiedyś zrobiła awanturę jak mój włos znalazła na łóżku (u P. goście siedzą na łóżku bo nie ma gdzie, a że ja długowłosa blondynka a ona krótkowłosa szatynka to wiadomo czyj) ale nie znałyśmy sie dobrze, bo nie chodziła na większośc imprez.
Zabawne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:05   #4497
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

rzyrafko no nie wiem, jakoś mi się wydaje, że ktoś inny na moim miejscu by sobie lepiej poradził. Kiedy jeszcze pracowałam przy projekcie to nie było problemów - wiedziałam co mam robić i tak na prawdę najwięcej miałam siedzenia w papierach, sprawdzania różnych dokumentów, pisania sprawozdań itp.
Nigdy nie byłam dobra w takich załatwieniach jak dziś robiłam. Zawsze sprawą logistyczną zajmowała się koleżanka, która już nie pracuje. Ja jej czasem pomagałam, ale jednak wolałam te moje nudne papierki

Nie wiem, może powinnam księgową zostać, bo taka raczej monotonna praca i może bym się w niej lepiej sprawdziła

No, ale nie nudzę już. Piątek jest. Muszę się wyluzować jakoś.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:55   #4498
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko no nie wiem, jakoś mi się wydaje, że ktoś inny na moim miejscu by sobie lepiej poradził. Kiedy jeszcze pracowałam przy projekcie to nie było problemów - wiedziałam co mam robić i tak na prawdę najwięcej miałam siedzenia w papierach, sprawdzania różnych dokumentów, pisania sprawozdań itp.
Nigdy nie byłam dobra w takich załatwieniach jak dziś robiłam. Zawsze sprawą logistyczną zajmowała się koleżanka, która już nie pracuje. Ja jej czasem pomagałam, ale jednak wolałam te moje nudne papierki
Nie wiem, może powinnam księgową zostać, bo taka raczej monotonna praca i może bym się w niej lepiej sprawdziła

No, ale nie nudzę już. Piątek jest. Muszę się wyluzować jakoś.
Powiem jedno: więcej wiary w siebie.

Co do księgowej - może i monotonna ale i skrupulatna. Nie wspomnę już jak bardzo odpowiedzialna. Ja bym się jej nie podjęła Już bardziej odpowiadałaby mi praca kadrowej

Rzyrafko, MagJa: znowu coś dla Was - łup z nowosądeckiego lumpka
Torebeczka za 9 zł (i tak za drogo jak dla mnie ). Narazie nie mam do czego jej nosić, może jednak kiedyś się przyda.

Dostałam paczkę z Avonu z K3 - miałam malutkie, kiepskie zamówienie, większość (pod względem wartości, nie ilości) dla mnie - zegarek Devi i naszyjnik Adima - bardzo mi się podobają
Dla klientek tylko 3 rzeczy były w tym 2 (torebka i błyszczyk) z netto więc zarobku nie mam z tego. Kilka zł wpadło tylko z poczwórnych cieni Pink Sands (pokazałam je koleżance i się jej bardzo spodobały).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:08   #4499
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

hey!!

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Jak to czytam to nabieram większej ochoty na cięcie
ja za to postanowiłam zapuszczać, ale zdaje się, że ja w tym gronie mam najkrótsze włosy...


Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Baza pod cienie Duraline stosowana na całą powiekę jest zdecydowanie gorsza niż baza Joko. Joko daje cieniom trwałość 4h, (tzn bez zbierania się w załamaniach), co i tak mnie nie zadowala. Lumene nie działa prawie wcale. Nie pamiętam Art Deco, bo mi po miesiącu skamieniała - ale chyba po prostu była w sklepie źle przechowywana. Może Urban Decay spróbuję? Yyyych a ja tak kocham mocne oko
ja mam bazę ArtDeco od ponad roku i absolutnie nic się z nią nie dzieje - ciągle jest "świeża" i działa bez zarzutu - cienie trzymają się calutki dzień, zupełnie nienaruszone, bez względu na to, jakiej są firmy...

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Em, super że macie z exTżetem taki dobry kontakt.
Można mieć przyjaciela w facecie, zwłaszcza po związku, a przyjaciel facet to skarb, pomaga czasem rózne dziwnosci męskiego świata lepiej zrozumieć
ja też się przyjaźnię z jednym z moich Exów - pracujemy nawet razem...

melduję zużycie masełka kakaowego Ziaji znowu pora kupić coś nowego, bo z zużyciu mam teraz tylko krem do ciała Isany

nakładałyście kiedyś Meteorytki lekko wilgotnym pędzlem?? mi się dziś rano niechcący lekko pomoczył pędzel i właśnie takim nałożyłam Beige Chic - super efekt!!
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:25   #4500
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziś udało mi się jakoś cudem znaleźć te 2 sale i 2 trenerów, ale jakoś tak czuję, że mogło być lepiej No nic, przesyłam to zaraz do szefowej i okaże się w poniedziałek czy się wywiązałam z zadania.
przecież to nic, co wykracza poza Twoje możliwości a czym więcej takich zadań tym większą wprawę będziesz miała i nie będzie to takie "obce"
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Torebeczka za 9 zł (i tak za drogo jak dla mnie ). Narazie nie mam do czego jej nosić, może jednak kiedyś się przyda.
śliczna poza tym za tę cenę żal nie brać
Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
nakładałyście kiedyś Meteorytki lekko wilgotnym pędzlem?? mi się dziś rano niechcący lekko pomoczył pędzel i właśnie takim nałożyłam Beige Chic - super efekt!!
o nie bałabym się, że stwardnieją, albo że szybciej stracą żywotność
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.