Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 20:02   #4831
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No właśnie, a szkoła to raczej nie jest głupota.

fuksja, co za cham! Mnie by pewnie wmurowało i nic bym nie powiedziała.
Szkoła od poczatku miała być finansowana przez rodziców, ale gdy pracowałam płaciłam sama.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:04   #4832
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wypadałoby tylko trzasnąć w pysk.
Wypadałoby, ale zachowałam resztę godności.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksjaa no co za baran ja bym się na niego chyba rzuciła z łapami dobrze, że nie uderzył w Ciebie, bo dopiero by było..
Otworzyłam szybę tak, że nie dałby radę wepchnąć do mnie swojej łapy, a nawet gdyby to miałam świadka + 2 facetów w aucie za nami + zapamiętałam jego numery rejestracyjne + mam jeszcze znajomości w służbach mundurowych.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, co za cham! Mnie by pewnie wmurowało i nic bym nie powiedziała.
Cham i prostak nawet.

Nie no, teraz się śmieję, ale myślałam, że nie wytrzymam i walnę go tymi drzwiami.
Zdążyłam się już odprężyć pod prysznicem, a teraz siedzę z maseczką na twarzy i kubkiem zielonej herbaty. Wcześniej wygadałam się TŻowi i już mi lepiej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:27   #4833
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Hosenko, bardzo mi przykro z powodu tej pracy.. Przykro mi, że nie przedłużyli Ci umowy.

Matko, ale się dziś zdenerwowałam na drodze. Jechałam z koleżanką na uczelnię (ja prowadziłam), jechałyśmy inną drogą niż zawsze, bo są objazdy i trzeba jechać jakoś bocznymi. Na pewnym odcinku były takie wyrtepy, że masakra. Jechał przed nami facet i w pewnym momencie się zatrzymał, myślałam, że chce na jedynce przejechać przez te wszystkie dziury, bo były ogromne. Patrzę a on wrzuca wsteczny i cofa prosto na mnie Nie miałam gdzie zjechać, bo po prawej miałam głęboki rów, po lewej był remontowany odcinek i asfalt miał jakieś 30cm więcej niż nasz pas, a za mną był kolejny samochód. Zaczęłam na tego faceta trąbić, bo dosłownie już były centymetry. Patrzę, on podjechał dosłownie 2 metry i wychodzi z auta do mnie. I dialog:
On: - Co na mnie trąbisz idiotko* !
Ja: - Bo jeszcze 10cm i wjechałby mi pan na maskę, nie przypominam sobie żebyśmy byli na ty.
On: - To naucz się jeździć i głupia pip*o i patrz gdzie jedziesz!
Ja: - Sam patrz gdzie jedziesz i nie zatrzymuj ruchu.
I przemiły pan sobie poszedł. Myślałam, że nic mnie już nie zdziwi. Tymbardziej, że to nie był jakiś koleś, który chciał się popisać przed kumplami, a dorosły 50letni facet. Kultura na najwyższym poziomie.

Aż się we mnie gotuje jak sobie o tym przypomnę
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wypadałoby, ale zachowałam resztę godności.

Otworzyłam szybę tak, że nie dałby radę wepchnąć do mnie swojej łapy, a nawet gdyby to miałam świadka + 2 facetów w aucie za nami + zapamiętałam jego numery rejestracyjne + mam jeszcze znajomości w służbach mundurowych.

Cham i prostak nawet.

Nie no, teraz się śmieję, ale myślałam, że nie wytrzymam i walnę go tymi drzwiami.
Zdążyłam się już odprężyć pod prysznicem, a teraz siedzę z maseczką na twarzy i kubkiem zielonej herbaty. Wcześniej wygadałam się TŻowi i już mi lepiej.

Jezus Maria świat wariuje jak Boga kocham ....
Kolega miał w weekend identyczną sytuację, tyle że koleś napyszczył na niego po czym wrócił do swojego samochodu wyjął pałę i walnął mu eleganckie wgniecenie w maskę samochodu .... po prostu szok
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:29   #4834
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Co się z tymi ludźmi dzieje


Mój TZ miał podobna sytuację z tym, że wjechał w niego autobus - kierowca "nie zauważył" że stoi za nim i zaczął cofać.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:47   #4835
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Jezus Maria świat wariuje jak Boga kocham ....
Kolega miał w weekend identyczną sytuację, tyle że koleś napyszczył na niego po czym wrócił do swojego samochodu wyjął pałę i walnął mu eleganckie wgniecenie w maskę samochodu .... po prostu szok



Hej Nie mam siły nadrabiać wszystkiego, przeczytałam ostatnie strony...

Bossy, szkoda, że przez tę babę nie możesz wrócić do tp, ale wiesz, to szansa na lepszą pracę, wierzę, że Ci się uda szybko znaleźć nową Po prostu muszą się na Tobie poznać

Hosenko, szkoda, że tak wyszło Mogę Ci tylko napisać to samo co Bossy, na pewno coś znajdziesz


Fuksjo Bardzo Ci współczuję, mną po takich spotkaniach z chamstwem trzęsie cały dzień i przeżywam to potem jeszcze kilka dni...
Chociaż z drugiej strony, jak to dobrze żyć otoczonym normalnymi, kulturalnymi ludźmi (i tylko czasem spotkać buraka, który przypomina jak nam dobrze na co dzień - niektórzy chyba się tylko po to rodzą)


Kurczę, mam obronę dopiero w przyszłym tygodniu, czekam już miesiąc i ciągle się to przedłuża Teraz to pewny termin, ale trochę mnie to denerwuje, ile można... No ale w związku z tym mam trochę czasu, warszawianki, macie ochotę na spotkanie?


Ponieważ zaczął się nowy miesiąc, to zajrzałam na chwilę do trzech sklepów... no i mam maskę Efektimy oczyszczającą (Karolina, to Ty polecałaś, chyba?) i Bielendy z białą glinką. Ta druga mnie negatywnie zaskoczyła składem, przeczytałam dopiero w domu. Ma wszystkie parabeny jakie znam i poliakrylamid, a.... jest z serii eco-care No ale zużyję, kilka minut mi chyba krzywdy nie zrobi. Ale teraz będę uważać z Bielendą...
I jeszcze kupiłam maskę do włosów z glinką Ghassoul, miałam kilka opakowań kiedyś, ciekawe, czy nadal jest taka dobra
Widziałam w R też tę serię awokado, ale się oparłam, muszę zużyć kilka maseł najpierw.


No to idę się rolniczyć, muszę się odstresować, spałam dziś 3 godziny i najadłam się stresu strasznie... więc idę do wanny zużywać kosmetyki
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:54 Powód: usunęłam, co nieaktualne
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:53   #4836
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Rzyrafko, super makijaż.
dziękować
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Wróciłam z pogrzebu, taki młody chłopak, 25 lat ...
taki ładny uśmiechnięty
Niestety ani uśmiech ani młodość nic tu nie mają do gadania
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ojej, przykro mi Może tym razem pójdzie Ci szybciej.
Ja dziś byłam pierwszy dzień na praktykach i strasznie się popisywali gimnazjaliści. Usłyszałam też za plecami parę słów na mój temat, no ale liczyłam się z tym (typu ale dupa..., a inny powiedział , że ale się podniecają...) ogólnie jest zabawnie, tylko na razie trochę jestem skrępowana, a dzieci rozwydrzone masakrycznie. A jeden chłopak jest tak inteligentny, że zagiął i mnie i nauczycielkę
Hehe, no to pierwsze koty za płoty
Moja mama jest załamana swoimi gimnazjalistami, ostatnio to juz robi im kartkówki z podręcznikiem (z fizyki) a oni dalej ledwo dwóje dostają
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No w sumie dziś nie pogadałyśmy, ale porozmawiam z nią we środę.

Tak czy siak podjęłam już decyzję, że kupuję samochód. Może w tym tygodniu tata wpadnie do jednego znajomego, który sprowadza auta i się zorientuje co mógłby mi zaproponować
Masakra z tymi busami, ja dziś jechałam tramwajem i z centrum zajęło mi to tyle co autobusem z mojego zadupia

Samochód dobra rzecz, ale nie zawsze z "czasowego" punktu widzenia
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Suuuper
Jak będę mieć chyba wiekszą okazję kiedyś typu ślub czy cuś to się do Ciebie wybiorę na naukę.

Zaopatrzyłam się dzisiaj w żele pod prysznic, po pół rocznej abstynencji wzięłam
- 3 Palmolive: Happyful, z grapefruitem i z Mango
- Fa Smoothie Passionfruit, mogłabym go zjeść
- oprócz tego wpała mi spray Radicala
Chętnie, jednak najpierw muszę się podszkolić na koleżankach bo póki co to umiem malowac tylko swój kształt oczu

A ja dziś tak dzielnie walczyłam ze sobą- w Tesco jets promocja na zeliki Dove "drugi za pół ceny" i wychodzi sztuka za 6,47 i chciałam wziąć 3 nowe i 3 z tych Cream oil- ale się powstrzymałam jeszcze 7 muszę zużyć

I widziałam nowe myjadło do twarzy garnier Active z taką jakby szczotką ale z plastikowymi włoskami, wyglądało jak jeżozwierz
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, ba, byłam pewna! Zawsze wszędzie z kimś, a tu nagle odezwał się we mnie samotnik.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Ah, zapomniałabym, rzyrafko, jak zwykle jestem pod wrażeniem.
Hmm, to może w sprzyjających okolicnzościach też u mnie nastąpi taka zmiana, bo nie raz to mi jest wstyd jak ja potrafię kogoś w swoje sprawy wciągnąć, jak jakaś stara samotna babuszka

miło mi
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Hheh... a jednak nie wrócę do tp.

I mi trochę smutno.
Szkoda, że nie wyszło i dobre pieniądze przepadły, ale u mnie jednak wzięłaby górę pycha, ze ktoś tak się dał ponieść emocjom na Twój widok
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Matko, ale się dziś zdenerwowałam na drodze.
Kolejna małpa w ludzkiej osobie, nic tylko powystrzelać takie osobniki

Pierwszym marcowym grzechem moim (nie licząc paczek już będących w drodze) jest paletka do smoky Gosha- niepsodziewanka od TŻ Jęczałam mu trochę, a potem myślałam, ze już nie mam szans i sobie przypomniał- albo chciał mnie przetrzymać
w Naturze kupiłam różowe spraye Adidasa dla siebie i siostry a w Tesco 4 saszetki glinek Bielendy bo są tańsze niż na promocji w rossmannie (4,15 a w R. 4,59 o ile dobrze pamiętam a normalnei ponad 5,50 )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:04   #4837
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Przykro mi dziewczyny, że tak wyszło z pracą mam nadzieję, że sytuacja się niedługo wyprostuje i znajdziecie coś fajnego.

A z nowości kosmetycznych to mam nowy podkład Revlona, jestem go bardzo ciekawa, chyba jutro go wypróbuję.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 21:09   #4838
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A z nowości kosmetycznych to mam nowy podkład Revlona, jestem go bardzo ciekawa, chyba jutro go wypróbuję.
A jaki Czy Colorstay nie ma żadnej pompki do dozowania? Bo macałam tester i tam nic takiego nie było, pani powiedziała, ze w zwykłych opakowaniach też tak jest.
Ostatnio mam ochotę na ciągle to nowe podkłady A mam jakieś pół 10HSE Burżujka, True Matcha i Dream Satin Liquid. Chodzi mi po głowie Healthy Mix i Second Skin, no ale to byłaby przesada.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:37   #4839
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Przykro mi dziewczyny, że tak wyszło z pracą mam nadzieję, że sytuacja się niedługo wyprostuje i znajdziecie coś fajnego.

A z nowości kosmetycznych to mam nowy podkład Revlona, jestem go bardzo ciekawa, chyba jutro go wypróbuję.
PhotoReady? Czekam na niego, daj znać jak kolorystyka- bo chyba numeracja i nazwy są całkowicie inne od CS
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:47   #4840
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Kurczę, mam obronę dopiero w przyszłym tygodniu, czekam już miesiąc i ciągle się to przedłuża Teraz to pewny termin, ale trochę mnie to denerwuje, ile można... No ale w związku z tym mam trochę czasu, warszawianki, macie ochotę na spotkanie?
ja mam! tylko, że mi niestety pasuje tylko czwartek w tym tygodniu... więc nie wiem czy ktoś jeszcze będzie chętny..

Wykąpałam się, nasmarowałam masłem Dove (swędzi mnie po nim skóra) i myślę co kupię sobie w nagrodę za udany odwyk słodyczowy.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:07   #4841
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Estell a Healthy Mix już Ci przeszedł?

Izka, tak polecałam Efektimę oczyszczającą Ciekawa jestem Twojego zdania

Co do spotkania to mi ten tydzień kompletnie nie pasuje, ewentualnie środa.

Hosenko, Bossy 3mam kciuki za odwrócenie kiepskiej passy

Jednak osiągnęłam w wielkich bólach 11 zużytych sztuk, doszły wczoraj 2 miniatury tuszy (Chanel i Sephora), miniatura nawilżającego Galenica i miniatura Clarinsa.
W tym m-cu mam nowy plan: zamierzam zużyć minimum 5 sztuk pełnowymiarowych kosmetyków i 5 miniatur.

Za to kupiłam dziś koszulę w paski, spodnie i malinowy sweterek w HM.Pierwszy raz coś mi się w tym sklepie spodobało, tak to omijam , bo wydaje mi się, że te materiały są strasznie kiepskiej jakości
Mierzyłam też te buty, które pokazywała Vibeska, jedynie te zamszowe beżowe mi się podobają, ale niestety 36 jest ciut za małe i obawiam się czy się rozejdą, bo nigdy nie miałam takich "sztucznych" butów. A 37 jest znowu trochę za duże.Chyba odpuszczę.
Za to b.spodobały mi się baleriny w Re w taki wężowy wzór, piękne
Ale czemu oni takie ceny dają? Za zwykłe baleriny 120-130 zł?
Albo w HM za zwykłe, materiałowe baleriny 80 zł
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 23:36   #4842
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Re to chyba chciałoby być Zarą
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 05:23   #4843
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Witajcie
Jako ze jestescie Nalogowymi Kosmetykoholiczkami ... to moze mi pomozcie .. a mianowicie chodzi mi o pomoc w kupnie palety cieni ...
mozecie jakas polecic?

z gory dziekuje
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 07:16   #4844
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

cześć
przeglądnęłam katalog z avonu i skusiłam się na szminkę nude z promocji, ultra color rich i na balsam rose shimmer 400 ml

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Witajcie
Jako ze jestescie Nalogowymi Kosmetykoholiczkami ... to moze mi pomozcie .. a mianowicie chodzi mi o pomoc w kupnie palety cieni ...
mozecie jakas polecic?

z gory dziekuje
Najlepiej z Inglota, tak na początek, fajne paletki ma też Isa Dora.
I witamy na wątku
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 07:51   #4845
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A jaki Czy Colorstay nie ma żadnej pompki do dozowania? Bo macałam tester i tam nic takiego nie było, pani powiedziała, ze w zwykłych opakowaniach też tak jest.
Nie ma; kiedyś była lżejsza wersja z pompką, ale ją wycofali.
Ten najnowszy podkład ma pompkę
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
PhotoReady? Czekam na niego, daj znać jak kolorystyka- bo chyba numeracja i nazwy są całkowicie inne od CS
Tak, właśnie ten, też na niego czekałam z niecierpliwością. oczywiście nie pomalowałam się nim dzisiaj, wezmę na wyjazd, bo jest chyba troszkę za ciemny na teraz. Obejrzałam 3 kolory - 003, 004 i 005. Wszystkie są beżowe, trójka jasna, czwórkę mam, nazywa się Nude, a piątka jest oczywiście ciemniejsza, ale myślę, że dla lekko opalonej skóry będzie w sam raz, nie jest bardzo ciemna.
Ma być dostępne 8 odcieni w cenie 79zł. Ma delikatne drobinki rozświetlające, podobno ma mocno kryć. Mam opinie od dwóch osób o różnej skórze - z suchą i mocno przetłuszczającą się - obie są bardzo zadowolone. Jestem go bardzo ciekawa. Skóra mi się trochę normalizuje i mniej przetłuszcza.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Estell a Healthy Mix już Ci przeszedł?
Przeszedł ale pewnie kiedyś go chętnie przetestuję.

W marcu już pierwsze sukcesy: żel pod prysznic i miniatura toniku. Mam też krem do stóp, zostało na 1 użycie, ale nie znoszę tego zapachu i muszę się w końcu zmusić do zużycia.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:07   #4846
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja mam! tylko, że mi niestety pasuje tylko czwartek w tym tygodniu... więc nie wiem czy ktoś jeszcze będzie chętny..
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Co do spotkania to mi ten tydzień kompletnie nie pasuje, ewentualnie środa.
Ojej, no to nie wiem Napiszę jeszcze do Magdy...
Nino, a Ty, możesz kiedyś?
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Izka, tak polecałam Efektimę oczyszczającą Ciekawa jestem Twojego zdania
Jeszcze nie używałam, ale pewnie dzisiaj spróbuję Chociaż je tak tęsknię za logoną paczulową, że nic nie jest tak dobre, jak ona
Muszę się dzisiaj po nią wybrać...
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Witajcie
Jako ze jestescie Nalogowymi Kosmetykoholiczkami ... to moze mi pomozcie .. a mianowicie chodzi mi o pomoc w kupnie palety cieni ...
mozecie jakas polecic?

z gory dziekuje
To już Vibeska odpowiedziała... A jeśli chcesz duuużą paletkę, to dobre opinie mają te z Coastal Scents - musisz znaleźć wątek o nich, dziewczyny zamawiają na ebayu, bo bezpośrednio z ich strony to wysyłka strasznie drogo wychodzi (a sama paleta dosyć tania - np 88 kolorów za 19$).



Estello, to już tu Ci odpowiem Oczywiście, że będę o Tobie pamiętać przy zamówieniu z SN - a który puder tak Ci się podoba? Tahiti Sweety czy Beach Bunny? Ja swoich obu próbek używam na razie tylko do konturowania, muszę się w końcu zdecydować, który fajniejszy


Użyłam wczoraj białej glinki Bielendy... fajna, taka kremowa. Tylko mocno naperfumowana - zauważyły to moje oczy, strasznie mi łzawiły jak ją miałam na policzkach...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:11   #4847
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Źle mi ze świadomością, że nie mam żadnego peelingu do ciała

Kuknę dziś do Intermarche - może mają już serię awokado (w Rossie i Naturze widzialam tylko część do twarzy)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:20   #4848
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Estello, to już tu Ci odpowiem Oczywiście, że będę o Tobie pamiętać przy zamówieniu z SN - a który puder tak Ci się podoba? Tahiti Sweety czy Beach Bunny? Ja swoich obu próbek używam na razie tylko do konturowania, muszę się w końcu zdecydować, który fajniejszy
Mam Beach Bunny, jest w miarę jasny na skórze, tak akurat na teraz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:16   #4849
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

A ja wczoraj idę sobie ulicą patrzę a tu nowa drogeria - Schlecker
Macie to u siebie ?
Jakieś podejrzanie niskie ceny tam były.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 09:19   #4850
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Witam

ostatnio jakoś nie mam czasu i weny do pisania, mam niby mało na głowie, ale dobijają mnie przemyślenia egzystencjalne i zastanawianie się nad tym, w którą stronę iść w życiu postanowiłam, że w tym tygodniu ruszam poważnie z pracą magisterską i nie będę wszystkiego odkładać na ostatni moment, bo trzeba się w życiu zająć ważniejszymi sprawami.

Kosmetycznie nie szaleję, przymierzam się do kolejnej wyprzedaży mojej kolekcji - resztek kolorówki i dużej części lakierów do paznokci. Muszę tylko zrobić zdjęcia, a ciągle zapominam. Doszłam ostatnio do wniosku, że i tak używam głównie mojej paletki cieni Chanel i różu Guerlain, więc nie potrzebuję wiele więcej. To bym dopiero była szalona, gdybym została z jednym różem i jedną paletką cieni.

Muszę zabrać się za to za odświeżenie garderoby - zamówić upatrzone baletki na butyk.pl i przejść się na zakupy. Wczoraj byłam wstępnie - wróciłam z nowymi rurkami.


W ogóle to ankieta po testach maskary Max Factor rozłożyła mnie na łopatki, nie wiem, czy wypełniałam kiedyś głupszą. Na prawie wszystkie pytania (typu 'czy Max Factor robi najlepsze tusze?') musiałam odpowiedzieć NIE.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:29   #4851
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A ja wczoraj idę sobie ulicą patrzę a tu nowa drogeria - Schlecker
Macie to u siebie ?
Jakieś podejrzanie niskie ceny tam były.
Obrzydliwa, mały wybór, klimat PRLu A podobno najpotężniejsza sieć w Europie...

Hosenko, Bossy, szkoda że tak u Was zawodowo nieciekawie... Prawdę mówiąc ja też niepewnie, nadal nie mam umowy

Kochanie, jakbyście organizowały spotkanie w weekend lub w przyszłym tyg. po 18stej w okolicach dworca (Złote Tarasy? ) (poza czwartkiem) to ja chętnie przyjadę do Wawy
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 10:01   #4852
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A ja wczoraj idę sobie ulicą patrzę a tu nowa drogeria - Schlecker
Macie to u siebie ?
Jakieś podejrzanie niskie ceny tam były.
Byłam w tym czymś. Według mnie drogo a asortyment nie powala.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 10:42   #4853
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Pakosta: faktycznie dziwne, że nie masz jeszcze umowy.
Jestem dziś ostatni raz i straaaasznie mi się dłuzy czas.

Idąc na pocztę wstąpiłam do Natury i kupiłam krem Mypa Karite - lotos (taka mała pocieszynka ).

W Intermarche widzialam peeling awokado Bielendy ale za 16 zł, więc odpuściłam. Poczekam na promocję.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:29   #4854
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hosenka, Bossy, my takie mondre, wyksztaucone Może jednak czas iść na swoje i np. stworzyć markę kosmetyczną - od podstaw Produkcje zlecać zewnetrznie, zając się tylko stroną "pomysłową" - marketingową i graficzną oraz dystrybucją
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:16   #4855
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Hosenka, Bossy, my takie mondre, wyksztaucone Może jednak czas iść na swoje i np. stworzyć markę kosmetyczną - od podstaw Produkcje zlecać zewnetrznie, zając się tylko stroną "pomysłową" - marketingową i graficzną oraz dystrybucją
A później przeczytamy o sobie na Wizażu pod Guerlain, Bourjois czy Max Factorem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:58   #4856
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A ja wczoraj idę sobie ulicą patrzę a tu nowa drogeria - Schlecker
Macie to u siebie ?
Jakieś podejrzanie niskie ceny tam były.
U mnie zrobili taką wieelką (a to małe miasto) i wiązałam z nią wielkie nadzieje, ale nie podoba mi się. Marki lipne typu Miss sporty, najlepsze maybelline i Rimmel a perfumy są tylko takie Bi-es a najlepsze to Celine Dion. Jedynie co było taniej to rzeczy typu płyn do naczyń, poza tym drogo. Byłam tam chyba tylko 2 razy, kupiłam oliwkę Hipp, bo nigdzie indziej u mnie w mieście jej nie ma.
Aha, no i są dobre kwaśne żelki niemieckie

za to Naturę to mamy świetną! Jest ogromna, towaru w bród , mogłabym tam chodzic codziennie! jeszcze teraz wstawili całą półkę z olejkami eterycznymi i kominkami, pachnącymi saszetkami
Byłam dziś i kupiłam Rexonę shiny i alwaysy, bo są po 5,90.

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2010-03-02 o 14:01
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:16   #4857
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hosenko widziałam masło awokado w Rossmannie, w którym jeszcze niedawno była tylko seria do twarzy więc pewnie w każdym będą tylko nie od razu. No ale kosztuje 18 zł, więc ja poczekam do jakiejś promocji. Obstawiam, że będzie w następnej gazetce. Daj znać jak zapach lotosu.

I kupiłam nareszcie w SP krem pod oczy!

Wygląda na to, że to mój ostatni tydzień na starych śmieciach w sobotę przyjeżdża ekipa i wstawią wreszcie meble kuchenne, łazienkowe i szafę.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:37   #4858
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Cześć dziewczyny, wróciłam właśnie z Katowic Spotkanie poszło mi szybko i sprawnie, więc zdążyłam na wcześniejszy pociąg i jestem już w domu. Nie zgubiłam się jak widać ani mnie tam nie porwali i szczerze mówiąc mogłabym jeździć częściej w takie delegacje
Samych Katowic nie widziałam wiele - jechałam tylko tramwajem koło spodka i byłam w okolicy dworca głównego, więc przeszłam się jakąś główną uliczką na mały spacer.

bosiak podpisuję się pod tym dziewczynami - kawał suczy z tej laski Głupia pinda, jak mnie takie zarozumiałe "lalunie" wkurzają.

fuksjaa
ta sytuacja na drodze - szok! Na mnie też kiedyś jeden facet nawrzeszczał jak jechałam na uczelnię z tatą i prowadziłam (niedługo po odebraniu prawka to było). Ja nie wiedziałam co mam robić, bo się nie spodziewałam takiej sytuacji w ogóle. Tata się coś na tego głupka udarł i na szczęście on wsiadł i pojechał. Ja sama bym nie umiała nic odpyskować.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:45   #4859
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Najlepiej z Inglota, tak na początek, fajne paletki ma też Isa Dora.
I witamy na wątku
dziekuje slicznie
bardzo mi pomoglas

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość


To już Vibeska odpowiedziała... A jeśli chcesz duuużą paletkę, to dobre opinie mają te z Coastal Scents - musisz znaleźć wątek o nich, dziewczyny zamawiają na ebayu, bo bezpośrednio z ich strony to wysyłka strasznie drogo wychodzi (a sama paleta dosyć tania - np 88 kolorów za 19$).

...
rowniez dziekuje
O to super sie sklada ze mozna ja na ebayu kupic bo myslalam ze bede musiala kogos prosic o przesylke z Polski

dzieki jeszcze raz
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:04   #4860
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko widziałam masło awokado w Rossmannie, w którym jeszcze niedawno była tylko seria do twarzy więc pewnie w każdym będą tylko nie od razu. No ale kosztuje 18 zł, więc ja poczekam do jakiejś promocji. Obstawiam, że będzie w następnej gazetce. Daj znać jak zapach lotosu.
W Intermache widziałam za 16 zl, ale nie kupiłam. W małej drogerii kupiłam peeling z Farmony kiwi + coś tam, więc jestem zaspokojona

Posmarowałam nogi kremem Mypa bo mnie swędziały i całkiem fajnie się zapowiada. Zapach ma bardzo subtelny.

Nie pojechałam na fitness bo w domu byłam dopiero po 17 - u szefa był inwestor a ja musiałam czekać na kasę Nie zdąrzyłam się więc wyzbierać tak żeby wyjść o 17.30. Dostałam sporą premię uznaniową więc na jakiś czas będzie na wydatki.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.