Zawód księgowa/księgowy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 20:28   #451
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Póki co rozważam, choc nie wiem czy zacznę te studia. Muszę zobaczyć co będę robiła
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 09:21   #452
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez parker9 Pokaż wiadomość
Czesc Tancerko, jestes z Lublina? To moze wiesz co nieco o niedawno otwartym centrum ksiegowo-finansowym GENPACT? Bede wdzieczna za wszelkie informacje...
w zasadzie nie jestem z lublina i tylko tu studiuje oraz robię kurs i niestety nie wiem co to za cudo ten GENPACT??? ale jak mi sie cos obije o uszy to dam znac
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 19:46   #453
parker9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Wlasnie tez nie wiem, czy to cudo, czy przereklamowany gniot Dlatego tez chcialabym sie czegos dowiedziec, najlepiej od osoby, ktora tam juz pracuje, czy warto tak aplikowac... Chociaz rekrutacje na podyplomowa rachunkowosc zaczyna sie dopiero za tydzien))

Pozdrawiam
parker9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 19:10   #454
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

ja chyba jednak wybiorę się na kurs organizowany przez SKwP.
Tancereczko, jak tam na olejnych zajęciach?
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 13:40   #455
parker9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Hej!
Wlasnie Tancerko, jak zajecia?
Tymaczem postanowilam w przyszlym tygodniu zlozyc papiery na studia -zeby pozniej spokojnie swietowac a do tego wypozyczylam sporych rozmiarow tomisko "Rachunkowosc finansowa" i mam zamiar przez nie przebrnac do konca grudnia

Pozdrawki
parker9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 16:31   #456
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

hej!
na kursie nie mam zajęć co tydzien! w ofercie jest napisane że raz na dwa tygodnie są zajęcia w sobote i niedziele od 9 do 15:30 ale w praktyce to wygląda tak że dają nam plan i zajęcia są powiedzmy 3 razy z rzędu a potem miesiąc przerwy więc ja teraz mam miesiąc przerwy i nic wam nowego nie opowiem
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 17:56   #457
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Myslałam, że są co tydzień
Widziałam taki kurs, który odbywa się co tyddzien w soboty tylko. Pewnie to mnie zmyliło
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 16:45   #458
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Dziewczyny rozmawiałam z moim głownym księgowym i powiedział, że najpierw kurs u księgowych a potem studia podyplomowe, jesli wcześniej nie miał nikt do czynienia z księgowościa
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:34   #459
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

no ja tez tak wymyśliłam i okazuje się że dobrze zrobiłam najpierw kurs a potem podyplomówka
coś jeszcze warto zrobić jakis kurs czy cos zeby mieć super CV jako księgowa????
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:58   #460
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Doświadczenie


Ciesze się Tancerka,że się cieszysz z kursu
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 15:29   #461
parker9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cześć Dziewczyny!

Chciałabym Wam życzyć Wesołych Swiąt (i odpoczynku od księgowości) Pozdrawiam.
parker9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 16:52   #462
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Doświadczenie
Właśnie

Złożyłam w dwa miejsca na księgową Ciekawe jak się sprawa rozwinie

Dziękujemy za parker za życzenia

Ja również składam Wam najserdeczniejsza życzenia z okazji świąt
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 12:42   #463
dziubassskia
Raczkowanie
 
Avatar dziubassskia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 125
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Witam wszystkie Księgowe... Własnie natrafiąłm na ten wątek i postanowiłam do Was dołączyć....
Od lipca odbywam staż w księgowości.... co prawda za marne pieniądze, ale umozlwia mi to zdobycie doświadczenie.... od jutra zaczynam też roczny kurs księgowości, który pozwoli mi na zdobycie tytułu samodzielnego księgowego....
studiuje też zaocznie na uzupełniających studiach magisterskich: finanse i rachunkwość......
tylko czasem tak się zastanawiam, czy kiedyś faktycznie to zaprocentuje.... bo ostatnio szara rzeczywistość zaczyna mnie przytłaczać.... Ale mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej....
dziubassskia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:57   #464
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Witamy

Ja póki co nie pracuję w księgowości, obecnie bezrobotna jednak poszukuje pracy w tym zawodzie.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:00   #465
parker9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cześc Dziewczyny!

Jakoś cicho się zrobiło na watku Dowiedziałam się, że na pewno będę przyjęta na podyplomowe z rachunkowości, właśnie świętuję przyszłe sukcesy

Wszystkiego dobrego w 2009!
parker9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:07   #466
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Witam wszystkich

Ja jestem na finansach i rachunkowości,i stoji przedemna wybór specjalizacji otoz mam do wyboru
- rachunkowosc podatkowa
-rachunkowosc z analiza finansowa
CO byscie mi poradzily??W ktorej dziedzinie latwiej o prace i tym podobne??



A jezeli chodzi o ten kurs ,o ktorym piszecie to co to za kurs ksiegowosci?Ile kosztuje itd?
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:26   #467
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Ja jestem na finansach i rachunkowości,i stoji przedemna wybór specjalizacji otoz mam do wyboru
- rachunkowosc podatkowa
-rachunkowosc z analiza finansowa
CO byscie mi poradzily??W ktorej dziedzinie latwiej o prace i tym podobne??



A jezeli chodzi o ten kurs ,o ktorym piszecie to co to za kurs ksiegowosci?Ile kosztuje itd?
W dobie kryzysu bardziej przydatna jest rachunkowość z analizą finansową. Tak przynajmniej mówi mój szef, że teraz musimy robić dla klientów różne takie analizy, żeby mieli informacje do zarządzania jak na dłoni. Klienci oczekują teraz, że oprócz wyliczania podatków, przedstawimy im ich sytuację i doradzimy co nieco.

I przy okazji też witam wszystkich bo pierwszy raz zabieram tutaj głos.

I też mam pytanie związane z kursem. Tancerko, czy musisz należeć do SKP, żeby zrobić taki kursik? i czy jeżeli jesteś w SKP, to czy masz taniej? Ja się na razie na kurs nie wybieram - może po studiach podyplomowych, bo w tej chwili nie mam rachunkowości w nazwie kierunku, ale chciałabym wiedzieć tak na przyszłość.

Sorry, że tak od początku zasypuję pytaniami, ale mam jeszcze jedno. Jak się zapisujecie do SKP, to w tym wniosku wymagane są podpisy dwóch osób polecających czy wystarczy jeden?
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:41   #468
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
W dobie kryzysu bardziej przydatna jest rachunkowość z analizą finansową. Tak przynajmniej mówi mój szef, że teraz musimy robić dla klientów różne takie analizy, żeby mieli informacje do zarządzania jak na dłoni. Klienci oczekują teraz, że oprócz wyliczania podatków, przedstawimy im ich sytuację i doradzimy co nieco.

I przy okazji też witam wszystkich bo pierwszy raz zabieram tutaj głos.

I też mam pytanie związane z kursem. Tancerko, czy musisz należeć do SKP, żeby zrobić taki kursik? i czy jeżeli jesteś w SKP, to czy masz taniej? Ja się na razie na kurs nie wybieram - może po studiach podyplomowych, bo w tej chwili nie mam rachunkowości w nazwie kierunku, ale chciałabym wiedzieć tak na przyszłość.

Sorry, że tak od początku zasypuję pytaniami, ale mam jeszcze jedno. Jak się zapisujecie do SKP, to w tym wniosku wymagane są podpisy dwóch osób polecających czy wystarczy jeden?

hmmmmm ja się po prostu zapisałam na kurs.. poszłam do nich do biura, dostałam wniosek i go wypełniłam, poczekałam troszkę bo duzo ludzi mieli i a grupy uruchamiają co jakiś czas i troszkę się nawarstwiło im ludzi. Ja nigdzie nie należę do stowarzyszenia... chyba tam można się potem zapisać nie wiem dokładnie jak to jest bo dopiero miałam 2 spotkania i w ten weekend mam znowu i test z pierwszego modułu a na pytanie o podpisy to szczerze mówiąc nie wiem o czym mówisz bo u mnie na wniosku nic takiego nie było...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 12:15   #469
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

dziewczyny właśnie rozwiązuję sobie test na kurs i mam pytanko.... hmmm czym się różni zasada podwójnego zapisu i zasada powtarzalnego zapisu?? myślałam że to to samo... wybaczcie jak jest to głupie pytanie ale dopiero zaczynam....

juz wiem sorry ale ze mnie matoł
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol

Edytowane przez tancerka212
Czas edycji: 2009-01-16 o 12:17
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 14:51   #470
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny właśnie rozwiązuję sobie test na kurs i mam pytanko.... hmmm czym się różni zasada podwójnego zapisu i zasada powtarzalnego zapisu?? myślałam że to to samo... wybaczcie jak jest to głupie pytanie ale dopiero zaczynam....

juz wiem sorry ale ze mnie matoł
formulki z googla:
Zasada podwójnego zapisu - zasada zgodnie z którą każda operacja musi być zaksięgowana na 2 kontach (przyp. moj: kolokwialnie mowiac po tzw "przeciwnych" stronach), co umożliwia zachowanie równowagi bilansowej (A=P).

Zasada powtarzalnego zapisu – obowiązuje na kontach analitycznych, polega na tym, że każda operacja księgowana jest 2 razy po tej samej stronie, raz na koncie syntetycznym i drugi raz na właściwym koncie analitycznym, prowadzonym do danego konta syntetycznego. (przyp. moj: teraz oczywiscie to sie tylko tak nazywa bo nikt juz przy zastosowaniu ksiegowych systemów komputerowych nie wprowadza niczego 2 razy tylko wprowadza sie raz na odpowiednia analityke, a system sam "podciaga" wszystko na syntetyke).
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 21:48   #471
krandzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Witam,
Ja praktycznie od zawsze chcialam pracowac w ksiegowosci i dlatego skonczylam LE rachunkowość i finanse a potem ekonomie. Praktyki w liceum i na studiach mialam w biurze rachunkowym i naprawde mnie to kręci. od 4 miesiecy szukam pracy w ksiegowosci w Poznaniu i niestety masakra i totalna zalamka. Ostatnio zaczelam przegladac inne oferty ale nie chce pracowac gdzie indziej i nawet nie wiem co innego moglabym robic:/ Chcialabym zarabiac na poczatek 1500 netto czy to za duzo jak na Poznań??
krandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 22:30   #472
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez krandzia Pokaż wiadomość
Witam,
Ja praktycznie od zawsze chcialam pracowac w ksiegowosci i dlatego skonczylam LE rachunkowość i finanse a potem ekonomie. Praktyki w liceum i na studiach mialam w biurze rachunkowym i naprawde mnie to kręci. od 4 miesiecy szukam pracy w ksiegowosci w Poznaniu i niestety masakra i totalna zalamka. Ostatnio zaczelam przegladac inne oferty ale nie chce pracowac gdzie indziej i nawet nie wiem co innego moglabym robic:/ Chcialabym zarabiac na poczatek 1500 netto czy to za duzo jak na Poznań??

Na prawdę nic nie ma , z tego co mi znajomi mówili to łatwo dostać pracę w Poz jako księgowa a w szczególności jeśli się ma doświadczenie.
1500zl to nie dużo
Próbowałaś w centrach księgowych czy to cię nie interesuje?
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:12   #473
krandzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

jesli masz na mysli firmy z "wielkiej 4" to faktycznie wolalabym cos mniejszego a poza tym to oni maja wysokie wymagania jezykowe a moj jest na srednim poziomie:/
krandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:19   #474
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez krandzia Pokaż wiadomość
jesli masz na mysli firmy z "wielkiej 4" to faktycznie wolalabym cos mniejszego a poza tym to oni maja wysokie wymagania jezykowe a moj jest na srednim poziomie:/
nie mam na myśli big4 to raczej większy kaliber

piszę o centrach księgowych MAN-ie i Carlsbergu
oni często szukają pracowników
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:25   #475
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Capgemini też ma rekrutację cały rok, ale nie wiem czy mają swoje centra gdzieś poza Krakowem i Katowicami;/
Generalnie, jeśli cię nie odstraszają to próbuj. Zasłanianie się niedostateczną znajomością języka jest dla mnie kiepskim tłumaczeniem, to oni to zweryfikują, jeśli stwierdzą, że tak jest to trudno, a z drugiej strony może się okazać, że masz złe odczucia i będziesz mieć pracę.

Mnie outsourcing nie interesował, bo wiem, że w większości jest to masówka do znudzenia, co z tego, że kasa całkiem niezła. Wolałam trochę poczekać i znaleźć pracę w polskim przedsiębiorstwie, bo jednak wszędzie dookoła się uczyłam polskich zasad księgowości, a nie zagranicznych.

Mam takie odczucia, że po outsourcingu po kilku latach może być ciężko ze zmianą środowiska (bez rozwijania zainteresowań i wiedzy we własnym zakresie) i miejsca pracy.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:41   #476
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Capgemini też ma rekrutację cały rok, ale nie wiem czy mają swoje centra gdzieś poza Krakowem i Katowicami;/
Generalnie, jeśli cię nie odstraszają to próbuj. Zasłanianie się niedostateczną znajomością języka jest dla mnie kiepskim tłumaczeniem, to oni to zweryfikują, jeśli stwierdzą, że tak jest to trudno, a z drugiej strony może się okazać, że masz złe odczucia i będziesz mieć pracę.

Mnie outsourcing nie interesował, bo wiem, że w większości jest to masówka do znudzenia, co z tego, że kasa całkiem niezła. Wolałam trochę poczekać i znaleźć pracę w polskim przedsiębiorstwie, bo jednak wszędzie dookoła się uczyłam polskich zasad księgowości, a nie zagranicznych.

Mam takie odczucia, że po outsourcingu po kilku latach może być ciężko ze zmianą środowiska (bez rozwijania zainteresowań i wiedzy we własnym zakresie) i miejsca pracy.
Zgadzam się że centra to nic rozwijającego, chociaż jak się jest dobry i zmotywowanym to nawet tam można robić karierę
No i jeśli się nie może znaleźć pracy to dobra chociaż taka praca, a w między czasie można szukać innej. Poza tym w centrach język jest wymagany ale z tego co mi mówili znajomi to na poziomie komunikacyjnym wystarczy.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:44   #477
parker9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
nie mam na myśli big4 to raczej większy kaliber

piszę o centrach księgowych MAN-ie i Carlsbergu
oni często szukają pracowników
W MAN-ie wymagaja dobrego niemieckiego, z tego, co się orientuję, a Carlsberga ogłoszeń od dośc dawna nie widziałam. Poza tym outsourcing to outsourcing, kasa lepsza niz w biurze rachunkowym ale perspektywy rozwoju marne albo zadne...Warto się dobrze zastanowic... Pozdrawiam
parker9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:55   #478
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez parker9 Pokaż wiadomość
W MAN-ie wymagaja dobrego niemieckiego, z tego, co się orientuję, a Carlsberga ogłoszeń od dośc dawna nie widziałam. Poza tym outsourcing to outsourcing, kasa lepsza niz w biurze rachunkowym ale perspektywy rozwoju marne albo zadne...Warto się dobrze zastanowic... Pozdrawiam
a z tego co ja się orientuje to nie trzeba wcale tak dobrze znać niemieckiego, komunikatywność wystarczy
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 21:29   #479
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się że centra to nic rozwijającego, chociaż jak się jest dobry i zmotywowanym to nawet tam można robić karierę
No i jeśli się nie może znaleźć pracy to dobra chociaż taka praca, a w między czasie można szukać innej. Poza tym w centrach język jest wymagany ale z tego co mi mówili znajomi to na poziomie komunikacyjnym wystarczy.
Dokładnie mam takie samo podejście, byle by już coś robić, nie siedzieć w domu. Choć na szczęście na rozważaniu się skończyło, bo trafiłam gdzieś indziej
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:28   #480
krandzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

wiecie moze jak wyglada ksiegowosc w sadzie okregowym?? wiem ze to budzetowka ale konkretnie to nie wiem jak jest. a ostatnio mieli nabor
krandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-18 22:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.