Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 22:20   #301
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
capnę go na lotnisku, jeśli będzie


nie ma problemu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 15:45   #302
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

byłam spróbować nowy tusz i muszę powiedzieć że naprawdę fajny, w końcu coś fajnego
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 12:56   #303
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Może macie kogoś kto będzie jechał do Budapesztu, bo tam było 5 kolorów jeszcze tych kremowych do konturowania, szkoda ze nie napusalyscie wcześniej to może bym wam coś złapał.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 14:55   #304
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Może macie kogoś kto będzie jechał do Budapesztu, bo tam było 5 kolorów jeszcze tych kremowych do konturowania, szkoda ze nie napusalyscie wcześniej to może bym wam coś złapał.
Witamy Rodzynka . Coś nas zaniedbujesz ostatnio .
A jak oceniasz Sculpting Cream - faktycznie są warte urządzania polowania?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:07   #305
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Może macie kogoś kto będzie jechał do Budapesztu, bo tam było 5 kolorów jeszcze tych kremowych do konturowania, szkoda ze nie napusalyscie wcześniej to może bym wam coś złapał.
No właśnie.... jakoś mało Cię tutaj.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:43   #306
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Że też akurat muszą być w Budapeszcie, czyli tam, gdzie nie mieszka pewnie żadna Wizażanka
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:48   #307
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Że też akurat muszą być w Budapeszcie, czyli tam, gdzie nie mieszka pewnie żadna Wizażanka

Pewnie dlatego jeszcze tam są
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 21:10   #308
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego jeszcze tam są
Racja

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli jest to dla Ciebie jakakolwiek rekomendacja , to Sculpt jest jednym z ulubionych produktów do konturowania "temptaliowej" Krysi .
Ja, mając sporo innych brązerów, po Sculpt sięgam najczęściej i prawie już kończę wkład, a wcześniej zużyłam go w całości w TAKIM zestawie).
Na szczęście nowy czeka grzecznie w kolejce .
Przede wszystkim podoba mi się ten odcień, ale zastanawiam się, w czym ja to będę przechowywać - bo na ebayu są same wkłady, bez pudełka. Nie mam żadnej pustej paletki
Ciekawe czy pasowałyby np. do opakowania po różu lub innym kosmetyku.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2013-01-15 o 21:19
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:26   #309
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Przede wszystkim podoba mi się ten odcień, ale zastanawiam się, w czym ja to będę przechowywać - bo na ebayu są same wkłady, bez pudełka. Nie mam żadnej pustej paletki
Ciekawe czy pasowałyby np. do opakowania po różu lub innym kosmetyku.
Z tego co wiem Sculpt jest aktualnie sprzedawany tylko w formie wkładu. Ja mam MACową paletkę na róże i tam go trzymam, ale pewnie da się jakoś zainstalować wkład w jakimś innym, zastępczym opakowaniu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:42   #310
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tego co wiem Sculpt jest aktualnie sprzedawany tylko w formie wkładu. Ja mam MACową paletkę na róże i tam go trzymam, ale pewnie da się jakoś zainstalować wkład w jakimś innym, zastępczym opakowaniu.

Olu a w jakim kolorze masz ten sculpt?
P.S - doszły dwie paczuszki za wielkiej wody a Twoja już doszła?
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:51   #311
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Pin3ska za pomoc w zakupach
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 10:56   #312
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Olu a w jakim kolorze masz ten sculpt?
P.S - doszły dwie paczuszki za wielkiej wody a Twoja już doszła?
To co mam to seria Sculpting Powder, zasadniczo dostępna w salonach PRO, a kolor to właśnie Sculpt . TUTAJ są pozostałe kolory .

Gratuluję szczęsliwego dotarcia Twoich nabytków . Ja niestety ciąglę czekam na swoje . Wg podanych informacji zostały wysłane 31 grudnia. Liczę, że za kilka dni dostanę przesyłkę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:09   #313
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To co mam to seria Sculpting Powder, zasadniczo dostępna w salonach PRO, a kolor to właśnie Sculpt . TUTAJ są pozostałe kolory .

Gratuluję szczęsliwego dotarcia Twoich nabytków . Ja niestety ciąglę czekam na swoje . Wg podanych informacji zostały wysłane 31 grudnia. Liczę, że za kilka dni dostanę przesyłkę .
Dojdą lada chwila, ja też na paczkę świąteczna zza wielkiej wody czekałam miesiąc prawie wszystkie palce obgryzłam w tamtym roku, bo nadawała mi koleżanka i była bardzo wartościowa
Ja ma sculpting w kremie i zadowolona jestem, a tego w pudrze nie widziałam nigdy.
Czyli jest dostępny tylko w pro, a zapytam Ci się, czy w obsłudze jest jak brązer, czy bardziej tępy, i czy nie pozostawia plam?
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:15   #314
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Dojdą lada chwila, ja też na paczkę świąteczna zza wielkiej wody czekałam miesiąc prawie wszystkie palce obgryzłam w tamtym roku, bo nadawała mi koleżanka i była bardzo wartościowa
Ja ma sculpting w kremie i zadowolona jestem, a tego w pudrze nie widziałam nigdy.
Czyli jest dostępny tylko w pro, a zapytam Ci się, czy w obsłudze jest jak brązer, czy bardziej tępy, i czy nie pozostawia plam?
Mam nadzieję, że dojdą. Do końca miesiąca postanowiłam nie gryźć palców - potem zacznę się już martwić na poważnie.

Sculpt jest idealny do konturowania - nie robi plam, dobrze się go blenduje, na pewno nie jest tępy. W zasadzie stosuje sie go jak każdy brązer, tyle tylko, że on jest całkiem matowy. Moim zdaniem łatwiej się z nim pracuje, niż np. z matowymi różami MAC'a.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:36   #315
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Sculpt jest idealny do konturowania - nie robi plam, dobrze się go blenduje, na pewno nie jest tępy. W zasadzie stosuje sie go jak każdy brązer, tyle tylko, że on jest całkiem matowy. Moim zdaniem łatwiej się z nim pracuje, niż np. z matowymi różami MAC'a.
super, dzięki , poszperam na necie kolorków, a potem na ebay
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:39   #316
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
super, dzięki , poszperam na necie kolorków, a potem na ebay
Parę postów wyżej podałam link do strony MAC, gdzie są wymienione inne kolory.

Moim zdaniem Sculpt jest nafajniejszy i chyba najbardziej uniwersalny.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:20   #317
anka.1984
Raczkowanie
 
Avatar anka.1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Witam serdecznie.

Pewnie zostanę zlinczowana za swoje pytanie. Ale uwierzcie mi ta wyszukiwarka nie chce ze mną współpracować i wyświetla mi albo setki wątków albo wątki z 2008-2010. A potrzebuję troszkę świeższych informacji. Przejrzałam też ten i kawałek poprzedniego wątku i cimna jestem dalej.

Mogłybyście mi doradzić który allegrowicz ma oryginalne odsypki pigmentów? Nawet na pv, jeżeli podchodziło by to pod reklamę

Naoglądałam się w necie makijaży z tymi pigmentami, zakochałam się jednak cena pełnych pojemności postawiła mnie do pionu. Żeby tego było mało mieszkam we fr i najbliższy sklep Mac-a mam w Paryżu czyli jakieś 500 km.. nawet nie mogę sobie ich pooglądać na żywo. Dlatego pomyślałam o zakupie kilku- kilkunastu odsypek w celu wypróbowania.
Nio i mam niewiele ponad tydzień na zamówienie i dostarczenie pod polski adres, bo pod koniec stycznia znajomy będzie tu do nas jechał i będzie mógł mi to wszystko podrzucić.

Nie chcę wklejać tu tych wszystkich aukcji, może któraś z Was szepnęłaby choć małe słówko który sprzedawca jest pewny?
__________________
Niebo mnie nie chce,
A piekło obawia się, że nim zawładnę


Moje dzieła.... początki więc delikatnie... mam nadzieję, ze się rozkręcę z czasem z fotkami... ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219048

Edytowane przez anka.1984
Czas edycji: 2013-01-16 o 12:27
anka.1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:57   #318
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Pin3ska za pomoc w zakupach
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez anka.1984 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.

Pewnie zostanę zlinczowana za swoje pytanie. Ale uwierzcie mi ta wyszukiwarka nie chce ze mną współpracować i wyświetla mi albo setki wątków albo wątki z 2008-2010. A potrzebuję troszkę świeższych informacji. Przejrzałam też ten i kawałek poprzedniego wątku i cimna jestem dalej.

Mogłybyście mi doradzić który allegrowicz ma oryginalne odsypki pigmentów? Nawet na pv, jeżeli podchodziło by to pod reklamę

Naoglądałam się w necie makijaży z tymi pigmentami, zakochałam się jednak cena pełnych pojemności postawiła mnie do pionu. Żeby tego było mało mieszkam we fr i najbliższy sklep Mac-a mam w Paryżu czyli jakieś 500 km.. nawet nie mogę sobie ich pooglądać na żywo. Dlatego pomyślałam o zakupie kilku- kilkunastu odsypek w celu wypróbowania.
Nio i mam niewiele ponad tydzień na zamówienie i dostarczenie pod polski adres, bo pod koniec stycznia znajomy będzie tu do nas jechał i będzie mógł mi to wszystko podrzucić.

Nie chcę wklejać tu tych wszystkich aukcji, może któraś z Was szepnęłaby choć małe słówko który sprzedawca jest pewny?
Mysle, ze oferty typu 0,5 ml albo 0,5 g za 1,50 zł mozesz odrzucic na starcie.

Pamietam ja kiedys jak jeszcze nie mialam dostępu do Maca kupowałam odsypki 0,5 ml za 5 zl, ale to chyba było ze 4 lata temu. No i potem dowiedziałam sie, ze wybrałam dobrze, ze trafiłam na zaufaną wizażankę

Zreszta pigment Mac kosztuje 96 zł, na stronie widze, ze to tylko 4,5 grama. Wiec łatwo policzyc jakiej mniej wiecej ceny powinno sie spodziewac.

BTW czy mi sie wydaje, czy kiedys za tą samą cenę było 7,5 grama pigmentu?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:00   #319
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Zdaję raport z noszenia Amber Glow

Już pisałam, że cerę mam bardzo bladą, może NC5, nie wiem. Jednocześnie wszystko wychodzi u mnie brzoskwiniowo, nawet Well Dressed Kolor różowy na polikach musi być bardzo chłody i żarówiasty, by faktycznie wyglądał na różowy. A morelki są zupełnie niewidoczne, np. Immortal Flower.
Obawiałam się, jak będzie z Amber Glow. I dokonałam odkrycia Gdy mam na sobie podkład, Amber Glow wychodzi tak średnio. Jest pomarańczowy, dość ciemny. Widocznie za sprawą połączenia z podkładem (próbowałam różnych) dzieje się takie cuś, co niezbyt mi się podoba. Natomiast kiedy mam na sobie tylko lekki pudrowy kompakt (np. Almost Clinique'a), róż jest śliczny, dokładnie taki morelowo-łososiowy, jak "na obrazku" i jakiego efektu od niego oczekiwałam. Teraz tylko muszę doprowadzić cerę do takiego stanu, żeby móc sobie pozwolić na nienoszenie podkładu, hehe.

Ale zauważyłam jakieś gulki na polikach, dzień po jego nałożeniu...nigdy mi tam nic nie wyskakuje To możliwe, żeby mógł zapychać? Zwykłe MACowe róże nic mi nie robią.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 13:03   #320
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale zauważyłam jakieś gulki na polikach, dzień po jego nałożeniu...nigdy mi tam nic nie wyskakuje To możliwe, żeby mógł zapychać? Zwykłe MACowe róże nic mi nie robią.
Niemożliwe, mnie nie zapycha, a mam wrażliwy ryjek na takowe rzeczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:17   #321
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez anka.1984 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.

Pewnie zostanę zlinczowana za swoje pytanie. Ale uwierzcie mi ta wyszukiwarka nie chce ze mną współpracować i wyświetla mi albo setki wątków albo wątki z 2008-2010. A potrzebuję troszkę świeższych informacji. Przejrzałam też ten i kawałek poprzedniego wątku i cimna jestem dalej.

Mogłybyście mi doradzić który allegrowicz ma oryginalne odsypki pigmentów? Nawet na pv, jeżeli podchodziło by to pod reklamę

Naoglądałam się w necie makijaży z tymi pigmentami, zakochałam się jednak cena pełnych pojemności postawiła mnie do pionu. Żeby tego było mało mieszkam we fr i najbliższy sklep Mac-a mam w Paryżu czyli jakieś 500 km.. nawet nie mogę sobie ich pooglądać na żywo. Dlatego pomyślałam o zakupie kilku- kilkunastu odsypek w celu wypróbowania.
Nio i mam niewiele ponad tydzień na zamówienie i dostarczenie pod polski adres, bo pod koniec stycznia znajomy będzie tu do nas jechał i będzie mógł mi to wszystko podrzucić.

Nie chcę wklejać tu tych wszystkich aukcji, może któraś z Was szepnęłaby choć małe słówko który sprzedawca jest pewny?
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Nie ma za co



Mysle, ze oferty typu 0,5 ml albo 0,5 g za 1,50 zł mozesz odrzucic na starcie.

Pamietam ja kiedys jak jeszcze nie mialam dostępu do Maca kupowałam odsypki 0,5 ml za 5 zl, ale to chyba było ze 4 lata temu. No i potem dowiedziałam sie, ze wybrałam dobrze, ze trafiłam na zaufaną wizażankę

Zreszta pigment Mac kosztuje 96 zł, na stronie widze, ze to tylko 4,5 grama. Wiec łatwo policzyc jakiej mniej wiecej ceny powinno sie spodziewac.

BTW czy mi sie wydaje, czy kiedys za tą samą cenę było 7,5 grama pigmentu?

Hej Dziewczyny


Było to precyzowane, ale dość dawno temu, więc może warto odświeżyć info. Dawno dawno temu MAC miał większe pojemniki z pigmentami, Pin3ska ma rację. Wtedy kilka osób z wątku parało się odsypywaniem ich do fiolek i sprzedawanie ich na allegro po 5 zł za fiolkę. Było to wtedy opłacalne. Jednak po zmniejszeniu pigmentów i utrzymaniu ich ceny, cały interes przestał się opłacać. Stąd allegro zostało zalane podróbami z Chin, dziewczyny z oryginałami zniknęły, teraz najbardziej logiczną opcją jest kupowanie pigmiaków w kilka osób i rozdzielanie ich do pojemników zastępczych.

Ach gdzież są niegdysiejsze śniegi...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:31   #322
anka.1984
Raczkowanie
 
Avatar anka.1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

teraz najbardziej logiczną opcją jest kupowanie pigmiaków w kilka osób i rozdzielanie ich do pojemników zastępczych.

Niestety nie mam takiej możliwości
Wzięłabym na próbę koło 10 12 kolorków, ale nie znajdę tu żadnej chętnej, która wyda ze mną na spółkę koło 250 euro za kilka cieni... powiedzą, że oszalałam Jak sprawdzałam u siebie na stronie fr cena za jedną sztukę 21 euro. Tylko co mi po jednym cieniu.... ehhhhhh

Do tego dochodzi sprawa z "naocznym" sprawdzeniem. Nie chcę kupować przez neta kolorów w pełnych wymiarach, których w życiu nie widziałam na oczy i nie pomiziałam na swojej skórze. Niby jest tutaj tych salonów Mac-a trochę ale cholera wszystko jakoś tak na wschodzie i południu Francji... że też muszę siedzieć akurat na takim antymacowowygwizdowie

A może zachowała się tutaj choć jedna odsypywaczka ???
Chętnie skorzystam, nawet jeśli pojemności będą trochę mniejsze niż te oferowane na allegro
__________________
Niebo mnie nie chce,
A piekło obawia się, że nim zawładnę


Moje dzieła.... początki więc delikatnie... mam nadzieję, ze się rozkręcę z czasem z fotkami... ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219048

Edytowane przez anka.1984
Czas edycji: 2013-01-16 o 13:37
anka.1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:33   #323
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny


Było to precyzowane, ale dość dawno temu, więc może warto odświeżyć info. Dawno dawno temu MAC miał większe pojemniki z pigmentami, Pin3ska ma rację. Wtedy kilka osób z wątku parało się odsypywaniem ich do fiolek i sprzedawanie ich na allegro po 5 zł za fiolkę. Było to wtedy opłacalne. Jednak po zmniejszeniu pigmentów i utrzymaniu ich ceny, cały interes przestał się opłacać. Stąd allegro zostało zalane podróbami z Chin, dziewczyny z oryginałami zniknęły, teraz najbardziej logiczną opcją jest kupowanie pigmiaków w kilka osób i rozdzielanie ich do pojemników zastępczych.

Ach gdzież są niegdysiejsze śniegi...
Chamstwo normalnie i zdzierstwo . Zeby jeszcze cene zmniejszyli, ale nie dosc, ze pojemnosc mniejsza prawie o połowe to jeszcze cena ta sama :/
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:18   #324
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tego co wiem Sculpt jest aktualnie sprzedawany tylko w formie wkładu. Ja mam MACową paletkę na róże i tam go trzymam, ale pewnie da się jakoś zainstalować wkład w jakimś innym, zastępczym opakowaniu.
Ta paletka to taka na 6 sztuk, dobrze kojarzę?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:27   #325
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale zauważyłam jakieś gulki na polikach, dzień po jego nałożeniu...nigdy mi tam nic nie wyskakuje To możliwe, żeby mógł zapychać? Zwykłe MACowe róże nic mi nie robią.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niemożliwe, mnie nie zapycha, a mam wrażliwy ryjek na takowe rzeczy
Corii a MSfy Cię zapychają?
Generalnie czytałam, że coś zapychającego jest w mineralnych pudrach - jest trochę ludzi uczulonych na ich jakiś składnik - może to samo jest w różach?
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ach gdzież są niegdysiejsze śniegi...
to już nie wróci... ;/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:51   #326
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Olu tak mnie przekonalo Twoje zachwalanie Sculpta, że zamiast sciagnac zza wielkiej wody zapas matowego bronzera Too Faced kliknelam sobie Sculpta
W styczniu 2 paczki z ebaya z usa dostalam w ciagu 7-8 dni roboczych, wiec mam nadzieje, że MACzek też szybko dotrze.
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:24   #327
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ta paletka to taka na 6 sztuk, dobrze kojarzę?


Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Olu tak mnie przekonalo Twoje zachwalanie Sculpta, że zamiast sciagnac zza wielkiej wody zapas matowego bronzera Too Faced kliknelam sobie Sculpta
W styczniu 2 paczki z ebaya z usa dostalam w ciagu 7-8 dni roboczych, wiec mam nadzieje, że MACzek też szybko dotrze.
Ojej, oby tylko Ci się spodobał .

Moje Maczki to już ponad 2 tyg. idą, ale zdarzały mi się takie obsuwy w dostawach, więc jeszcze nadziei nie straciłam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:38   #328
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Corii a MSfy Cię zapychają?
Generalnie czytałam, że coś zapychającego jest w mineralnych pudrach - jest trochę ludzi uczulonych na ich jakiś składnik - może to samo jest w różach?
Nie Żaden mnie nie zapchał, nawet puder mineralny na cały ryjek.
Za to Studio Fix w płynie i kompakcie potrafi mnie zapchać, ten płynny zwłaszcza kompakt mniej i rzadziej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:43   #329
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Witamy Rodzynka . Coś nas zaniedbujesz ostatnio .
A jak oceniasz Sculpting Cream - faktycznie są warte urządzania polowania?
Oj czasu mam malutko, dlatego tak mnie mało.

Sculpty średnio mi sie spodobały, za tłuste jak dla mnie, ale nie próbowałem na twarzy, do tego stopnia mnie nie przekonały ze nawet próbki nie brałem a miałem okazje.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
No właśnie.... jakoś mało Cię tutaj.
Będę nadrabial

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
super, dzięki , poszperam na necie kolorków, a potem na ebay
Jak chcesz to poczekaj do połowy marca to ci w berlinie złapie jak za starych czasów

Cytat:
Napisane przez anka.1984 Pokaż wiadomość

Naoglądałam się w necie makijaży z tymi pigmentami, zakochałam się jednak cena pełnych pojemności postawiła mnie do pionu. Żeby tego było mało mieszkam we fr i najbliższy sklep Mac-a mam w Paryżu czyli jakieś 500 km..
Gdzie ty mieszkasz ? ze masz tak daleko, we Francji jest tyle sklepów.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Czy u nas są juz nowe studio fix w płynie, macalem oststnio i jakieś takie lżejsze są takie miałem wrażenie na dłoni, ciekawe jak na twarzy, używała może któraś z was ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 19:46   #330
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Oj czasu mam malutko, dlatego tak mnie mało.

Sculpty średnio mi sie spodobały, za tłuste jak dla mnie, ale nie próbowałem na twarzy, do tego stopnia mnie nie przekonały ze nawet próbki nie brałem a miałem okazje.



Będę nadrabial



Jak chcesz to poczekaj do połowy marca to ci w berlinie złapie jak za starych czasów



Gdzie ty mieszkasz ? ze masz tak daleko, we Francji jest tyle sklepów.
Mimo braku czasu wpadaj do nas czasami .

O, od razu jest plus Twojej obecności - już spadło mi chciejstwo na Sculpt Cream .

Jak jedziesz w połowie marca, to można będzie się do Ciebie uśmiechnąć o to i owo?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.