Wszystko o Oriflame cz. II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 17:46   #2761
m79onia
Raczkowanie
 
Avatar m79onia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 60
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Poszukuję konsultantki z Krakowa która mogłaby złożyć mi zamówienie z 16 katalogu.Jestem konsultantka i nie mogę złożyc juz zamówienia bo mam 2 faktury otwarte i juz 3 nie można a mam jeszcze zamówienie.Jesli któras z Was byłaby chetna proszę o kontakt na monika.kr79@onet.eu lub na forum Chciałabym zamówienie na filie ul.Szlak Kraków,płacę za fakturę przy odbiorze w fili.Zamówienie na 54 pp
__________________
To Ja

Edytowane przez m79onia
Czas edycji: 2008-11-29 o 17:54
m79onia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:12   #2762
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez xxx1009 Pokaż wiadomość
Ale to są produmty na biura od grudnia wiec jak mogą naliczać na 16?
ojej, przepraszam, wprowadziłam Was w błąd. jakoś sobie ubzdurałam, ze chodzi o minikatalog
przepraszam
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:18   #2763
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

napisze jesczez raz bo trafilam na koniec strony ;] wiec:

PODA MI KTOŚ JAKI JEST KOD TEGO ZESTAWU STARTOWEGO? chodzi o ten program witamy z mp3, szukam wszedzie i nie ma... PROSZĘ BARDZO O POMOC
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:21   #2764
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Smile Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
PODA MI KTOŚ JAKI JEST KOD TEGO ZESTAWU STARTOWEGO? chodzi o ten program witamy z mp3, szukam wszedzie i nie ma... PROSZĘ BARDZO O POMOC
kody próbek to: 620906 i 620210 a zestaw starotwy to byłą taka papierowa torba z katalogami i ulotkami (jeśli nie dostałas to napisz do sponsora on Ci ją załatwi ) Tam są tylko rózne ulotki i powinnaś ją dostać do pierwszego zamówienia w pierwszym katalogu lub od sponsora

Edytowane przez Asgoja
Czas edycji: 2008-11-29 o 18:22
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:42   #2765
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez asgoja
kody próbek to: 620906 i 620210 a zestaw starotwy to byłą taka papierowa torba z katalogami i ulotkami (jeśli nie dostałas to napisz do sponsora on Ci ją załatwi ) Tam są tylko rózne ulotki i powinnaś ją dostać do pierwszego zamówienia w pierwszym katalogu lub od sponsora
nie, chodzi o ten zestaw co jest torba, kremik jajeczko, krem do rak, probki itd.
o ten: http://poland.oriflame.com/promocje/...alnyZestaw.jpg

Edytowane przez niepodobna
Czas edycji: 2008-11-29 o 18:44
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:58   #2766
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
nie, chodzi o ten zestaw co jest torba, kremik jajeczko, krem do rak, probki itd.
o ten: http://poland.oriflame.com/promocje/...alnyZestaw.jpg
To spróbuj 90907 lub 620907 niewiem czy on też już mam nowszy kod
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 20:37   #2767
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez asgoja
620907
kurcze nie wiem jak Ci sie odwdziecze dziekuje - chyba z 3h szukalam tego kodu i nic... w ogóle to się wkurzyłam bo jakby mi wrzucili jakąkolwiek ulotke do zamówienia to bym o tym wiedziała, a ja się sama dowiedziałam przypadkowo na stronie.. ;/ ehhh i by mi przeszła taka okazja koło nosa a opłaca się. jeszcze raz dziękuję

i mam pytanie, czy jesli odbieram ta paczke na biuro i nie ma ona zadnych pp, bo realizuje te kupony (ktorych nie dostalam;p) i zamawiam same probki i ten zestaw, a poprzednie zamowienie ma przyjsc na dom (wczoraj zamawialm) i ma powyzej 100pkt to musze kupic produkt na biuro? i jak z tym jest, bo jesczez nigdy paczki w biurze nieodbieralam.. place od razu za ten produkt czy pozniej na konto? i czy jest jakas lista czy moge wybrac co chce?

Edytowane przez niepodobna
Czas edycji: 2008-11-29 o 20:41
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 20:55   #2768
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

niepodobna, ja też właśnie zamówiłam sobie ten zestaw. Bardzo fajny. Wart 39zł
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 21:07   #2769
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Smile Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
kurcze nie wiem jak Ci sie odwdziecze dziekuje - chyba z 3h szukalam tego kodu i nic... w ogóle to się wkurzyłam bo jakby mi wrzucili jakąkolwiek ulotke do zamówienia to bym o tym wiedziała, a ja się sama dowiedziałam przypadkowo na stronie.. ;/ ehhh i by mi przeszła taka okazja koło nosa a opłaca się. jeszcze raz dziękuję

i mam pytanie, czy jesli odbieram ta paczke na biuro i nie ma ona zadnych pp, bo realizuje te kupony (ktorych nie dostalam;p) i zamawiam same probki i ten zestaw, a poprzednie zamowienie ma przyjsc na dom (wczoraj zamawialm) i ma powyzej 100pkt to musze kupic produkt na biuro? i jak z tym jest, bo jesczez nigdy paczki w biurze nieodbieralam.. place od razu za ten produkt czy pozniej na konto? i czy jest jakas lista czy moge wybrac co chce?
Po to mamy to forum żeby pomagać , co do tego zestawu to nieweim ale wydaje mi sie że produkt przez biuro niepowinien się dopisywać bo to tak jakby akcesoria a do takich rzeczy on sie nie dopisuje


A jakby on niechcial Ci sie dopisać to daj znać na PW napsize reklamacje z maila firmowego biura regionalnego (jednak takie traktuja poważniej )
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 22:06   #2770
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez metafora
niepodobna, ja też właśnie zamówiłam sobie ten zestaw. Bardzo fajny. Wart 39zł
a powiedz mi czy z kosmetykow to jeste tam tylko ten krem jajeczko i krem do rak? bo w koszuky mi jeszcze pisze jakas odzywcza maseczka czy cos ) a nie kojarze zebym wczesniej zamawiala i ze to z poprzednich brakow ?

Cytat:
Napisane przez asgoja
Po to mamy to forum żeby pomagać , co do tego zestawu to nieweim ale wydaje mi sie że produkt przez biuro niepowinien się dopisywać bo to tak jakby akcesoria a do takich rzeczy on sie nie dopisuje


A jakby on niechcial Ci sie dopisać to daj znać na PW napsize reklamacje z maila firmowego biura regionalnego (jednak takie traktuja poważniej )
a Ty caly czas piszesz o produkcie na biuro tak? a to oni wiedza co jest zawartosci paczki i za ile pp? czy do kazdej paczki trzeba kupic produkt na biuro? kurcze naprawde sie w tym nie lapie jak pisalam nie odbieralam nigdy paczki w biurze i nie wiem na czym to polega, a teraz tak chce bo nie oplaca mi sie placic 10zl do zamowienia jak biuro mam w tej samej miejscowosci co chodze do szkoly.

Edytowane przez niepodobna
Czas edycji: 2008-11-29 o 22:36
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 22:29   #2771
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

zamierzałam chłopakowi kupić zestaw do pięlegnacji twarzy men,ma dość spore zmarszczki mimiczne na czole i wokół ust,więc uznałam że krem na dzień z serii men będzie dla niego dobry,nawet radziłam sie kosmetyczki Oriflame,która przekonała mnie,że nawet w tak młodym wieku w jakim jest mój chłopak (25 lat) warto używać tego kremu gdy zauważa sie pierwsze zmarszczki. Kupiłam mu kilka próbek na wybróbowanie i niestety po kilku dniach stosowania tego kremu efekt jst koszmarny, chłopak ma dość tłustą cere a po tym kremie skóra przetłuszcza sie niesamowicie i to chyba skreśla go w oczach mojego chłopaka,poza tym wychodzą mu pryszcze i zaskórniki...powiedział,ż e nie chce więcej żadnego kremu z oriflame chyba jednak ten krem przeciwzmarszczkowy nie jest dobrym specyfikiem dla 25-latka,ma za ciężki skład a szkoda bo fajna promocja jest w katalogu
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 23:20   #2772
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
a powiedz mi czy z kosmetykow to jeste tam tylko ten krem jajeczko i krem do rak? bo w koszuky mi jeszcze pisze jakas odzywcza maseczka czy cos ) a nie kojarze zebym wczesniej zamawiala i ze to z poprzednich brakow ?
No właśnie ja zamiast kremu do rąk dostałam maseczkę do rąk. Nie wiem czy nie mieli kremu, czy zmienił się skład tego zestawu. Ale jajeczko jest Do tego próbki - zapachy i kremy, ulotki, karta kolorów, etui na próbki, torba i jeszcze jakieś drobiazgi. Fajne, fajne
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 23:36   #2773
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Do zamówienia poniżej 100 PP będzie naliczana opłata detaliczna w wysokości 5 zł.
Przy wyliczaniu opłaty będą brane pod uwagę Twoje wcześniejsze zamówienia w danym okresie obowiązywania Katalogu łącznie z zamówieniem aktualnie przetwarzanym (np. jeżeli złożysz pierwsze zamówienie o wartości 60 PP, to kolejne o wartości co najmniej 40 PP będzie zwolnione z opłaty detalicznej).

Opłata detaliczna nie będzie pobierana przy zamówieniach zawierających wyłącznie:

- produkty, które były niedostępne i oczekiwały na realizację

- narzędzia pracy Konsultanta (materiały i akcesoria)
takie cos znalazlam na stronie www. ale czy bede miec doliczany produkt na biuro? i czy ten produkt mi sie wyswietla w 2 kroku przy wliczaniu zamowienia czy w biurze sobie go wybieram? jak to jest?? prosze o szybka odpowiedz, poza tym do ktorej godziny moge dzisiaj zamawiac,???? help


edit: juz wiem ze do 19.00 wiec jak z tym produktem? prosze o szybka odpowiedz. pozdrawiam was i zmykam wkoncu spac

Edytowane przez niepodobna
Czas edycji: 2008-11-30 o 00:00
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:57   #2774
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
zamierzałam chłopakowi kupić zestaw do pięlegnacji twarzy men,ma dość spore zmarszczki mimiczne na czole i wokół ust,więc uznałam że krem na dzień z serii men będzie dla niego dobry,nawet radziłam sie kosmetyczki Oriflame,która przekonała mnie,że nawet w tak młodym wieku w jakim jest mój chłopak (25 lat) warto używać tego kremu gdy zauważa sie pierwsze zmarszczki. Kupiłam mu kilka próbek na wybróbowanie i niestety po kilku dniach stosowania tego kremu efekt jst koszmarny, chłopak ma dość tłustą cere a po tym kremie skóra przetłuszcza sie niesamowicie i to chyba skreśla go w oczach mojego chłopaka,poza tym wychodzą mu pryszcze i zaskórniki...powiedział,ż e nie chce więcej żadnego kremu z oriflame chyba jednak ten krem przeciwzmarszczkowy nie jest dobrym specyfikiem dla 25-latka,ma za ciężki skład a szkoda bo fajna promocja jest w katalogu
Krem, kremem,a ja bym poradziła chłopakowi zapisanie się do dermatologa, skoro ma problemy z cerą.
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:01   #2775
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Smile Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

edit: juz wiem ze do 19.00 wiec jak z tym produktem? prosze o szybka odpowiedz. pozdrawiam was i zmykam wkoncu spac [/QUOTE]

Produkt na biuro dopisuje się normalnie do zamówienia, a swoja droga ja nic nie wiedziałam o tym zestawie początkowym z tymi kosmetykami i próbkami, ile on kosztuje?
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:08   #2776
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

chyba 39zl, nie wiem dokladnie, ale oplaca sie, a sa jesczez 2 kupony na probki po 1zl, kody sa gdzies w paru postach wyzej
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:21   #2777
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Misia.m Pokaż wiadomość
Krem, kremem,a ja bym poradziła chłopakowi zapisanie się do dermatologa, skoro ma problemy z cerą.

w tym problem,że uporał się już jakiś czas temu ze zmianami trądzikowymi i jest bardzo wyczulony na różnego rodzaju specyfiki,krem musi być przede wszystkim lekki i matujący a pryszcze i wągry powróciły niestety po tym kremie, to raczej napewno produkt tylko dla starszych panów....lepiej niech sam kupuje sobie kosmetyki,chciałam dobrze i przedobrzyłam
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:43   #2778
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
chyba 39zl, nie wiem dokladnie, ale oplaca sie, a sa jesczez 2 kupony na probki po 1zl, kody sa gdzies w paru postach wyzej
A ja nie dostałam w tym zestawie kuponów na próbki za 1zł Jak wpiszę w kolejne zamówienie kody na nie, to przyślą mi bez względu na to, że nie mam kuponu?? Jestem nową konsultantką, 16 katalog był moim pierwszym
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:51   #2779
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
chyba 39zl, nie wiem dokladnie, ale oplaca sie, a sa jesczez 2 kupony na probki po 1zl, kody sa gdzies w paru postach wyzej
Kupony na próbki mam, ale interesuje mnie ten zestaw
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 14:40   #2780
Suess
Raczkowanie
 
Avatar Suess
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez metafora Pokaż wiadomość
A ja nie dostałam w tym zestawie kuponów na próbki za 1zł Jak wpiszę w kolejne zamówienie kody na nie, to przyślą mi bez względu na to, że nie mam kuponu?? Jestem nową konsultantką, 16 katalog był moim pierwszym
te kupony nie są tak naprawde do niczego potrzebne, to tylko taka ulotka, ktora ma informowac, że masz mozliwosc zakupienia próbek za 1zł. Wiec jak wpiszesz kody w zamowieniu (w ciągu swoich trzech pierwszych katalogów) to powinnaś próbki dostać
Suess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 14:48   #2781
Fantastica
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

dziewczyny, miałyście odżywkę do włosów _
Colour & Radiance Conditioner
Odżywka „Kolor i blask??
Czy ją się spłukuje czy jest bez spłukiwania???
Fantastica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 15:34   #2782
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

ja mam tę odżywkę i ją spłukuje z włosów, bo pózniej są takie ciężkie
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 16:26   #2783
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Mam prosbe do Was, nie mam cennika 17 a potrzebne mi sa ceny 4 produktow, mogly bys cie mi sprawdzic ceny? Oto kody : 620320, 11304, 4930, 620324,
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 16:29   #2784
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Witam jestem tu po raz pierwszy, a jestem konsultantka nieregularną i raczej na własne potrzeby, ale mam dwa pytania do was:
1. jaka jest opłata wznawiająca w katalogu 17, bo wlasnie z tego katalogu chcialam zamówic pare rzeczy??
2. czy miałyście te kremy do twarzy z serii TIME RELAX?? interesuje mnie ten zestaw z 17 ale czasami moja skora jest wrazliwa i nie wiem czy ten krem bedzie dobry do cery mieszanej ze sklonnością do wrażliwości
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 16:56   #2785
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez zagadka6 Pokaż wiadomość
Mam prosbe do Was, nie mam cennika 17 a potrzebne mi sa ceny 4 produktow, mogly bys cie mi sprawdzic ceny? Oto kody : 620320, 11304, 4930, 620324,
Po zalogowaniu się na stronie internetowej można sprawdzić te ceny.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 16:58   #2786
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez zagadka6 Pokaż wiadomość
Mam prosbe do Was, nie mam cennika 17 a potrzebne mi sa ceny 4 produktow, mogly bys cie mi sprawdzic ceny? Oto kody : 620320, 11304, 4930, 620324,
620320 CH-20,69 CK-26,90
11304 CH- 14,54 CK-18,90
4930 CH-25,31 CK-32,90
620324 CH-28,38 CK- 36,90


Cenniki moża pobrac ze strony oriflame
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:10   #2787
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Wink Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Po zalogowaniu się na stronie internetowej można sprawdzić te ceny.
Tak ale dopiero jutro bedzie mozna od 10 rano mozna sprawdzic a mi to trzeba dzis.


Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
620320 CH-20,69 CK-26,90
11304 CH- 14,54 CK-18,90
4930 CH-25,31 CK-32,90
620324 CH-28,38 CK- 36,90


Cenniki moża pobrac ze strony oriflame
Dziekuje bardzo Ale ten cennik tylko jest z probkami i akcesoria
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:26   #2788
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu po raz pierwszy, a jestem konsultantka nieregularną i raczej na własne potrzeby, ale mam dwa pytania do was:
1. jaka jest opłata wznawiająca w katalogu 17, bo wlasnie z tego katalogu chcialam zamówic pare rzeczy??
2. czy miałyście te kremy do twarzy z serii TIME RELAX?? interesuje mnie ten zestaw z 17 ale czasami moja skora jest wrazliwa i nie wiem czy ten krem bedzie dobry do cery mieszanej ze sklonnością do wrażliwości
wznawiajaca ma byc za 1zł
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 18:48   #2789
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez izus19 Pokaż wiadomość
wznawiajaca ma byc za 1zł
dzieki za info, a wiecie może coś na temat tych kremów z serii TIME RELAX bo na KWC nic nie znalazłam na ich temat
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:59   #2790
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez zagadka6 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo Ale ten cennik tylko jest z probkami i akcesoria
A cóz to za bzdury Owszem, na pierwszej stronie chyba pojawiają się próbki i w ogóle, ale w excelu można dodawać kilka arkuszy (stron). W lewym dolnym rogu można przeskakiwać do dowolnego arkusza i w nich są inne kody
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.