mam maly biust (a raczej nie mam) ;)... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-10, 09:41   #1
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160

mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...


...czy zostaje mi sie tylko modlic?
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 09:47   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

podobno jest teraz moda na mały biust (ile w tym prawdy nie wiem) wiec powinnaś sie cieszyć bo ja mam zupełnie odwrotnie eh
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 10:03   #3
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Ja też chciałabym mieć o kilka cm większy.... Moda na mały biust? Jeśli na okładkach zaczną pokazywać kobiety z małym biustem, to wtedy się z tym zgodzę. A póki co pozostaje mi chyba planowanie pójścia pod nóż....
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 10:17   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Nie należy ani płakać, ani się modlić, tylko zaakceptować... Myślę że jest dużo plusów - małe piersi są zazwyczaj bardzo krągłe i jędrne, nie mają tendencji do opadania pod ciężarem tak jak to jest w przypadku tych duzych... nie trzeba nosić stanika. Nie ma problemów z dostaniem tegoż! W sklepach jest mnóstwo staników dla mniejszych biustow, z różnymi sztuczkami które mogą go neico wizualnie powiększyć ubrania leżą ładnie, koszule nie rozłażą się na biuście...

A tak w ogóle to gdzies czytałam że mężczyźni nie lubią takich bardzo duzych piersi... podobno większość to zwolennicy rozmaru średniego...

Ja mam problem odwrotny, biut nieproporcjonalnie obfity, co mi osobiście juz teraz nie przeszkadza bo pogodziłam się z tym faktem. takie piersi wymagają dużo zachodu, trzeba naprawdę dbać aby zachowały ładny kształt, znalezienie ładnego stanika graniczy z cudem (odwieczny problem), że już nie wspomne o komentarzach niewybrednych na jakie czasem człowiek jest narażony. A kupowanie ubrań to horror! Wczoraj właśnie kupiłam sobie wspaniałą sztruksową spódnicę w kolorze gorzkiej czekolady, pasuje jak ulał, cudo, chciałam dokupić sobie marynarkę, ale gdzie tam! Zostały same małe rozmiary - w zyciu nie dopięłabym się w biuście. Horror! Furia mną ciska aż do teraz

uszy do góry i nie załamuj się
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 10:30   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Zgadzam sie ze Smoczycą. Akceptacja to podstawa...
Wlasciwie sama nie wiem co wam tutaj napisac... Odradzam operacje plastyczna. Chociaz doskonale wiem ze niektorym kobietom taka ingerencja w nature nie przeszkadza... Ja bym nie chciala miec zadnych silikonow we wlasnym ciele. Wtedy juz nie bylo by takie wlasne... To moje odczucia.
A maly biust jest fajny . Przynajmniej mozna bez problemu podbiec do autobusu . Tego wam zazdroszcze .

Ale moze zadam wam pytanie... PO CO wam wiekszy biust?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 10:38   #6
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

po co nam wiekszy biust???
po to abyśmy się lepiej czuły !!abysmy się dowartościowały !! ja sama mam mały biust a jestem wysoka i szczupła( w miarę -tak mi mówią..hehe) i to jest mój kompleks ,którego chyba sie nigdy nie pozbędę , jak karmiłam drugie dziecko to miałam biuust że aż miło był no oczywiście nie tylko mnie. z miłą chęcią jak bym miała dodatkową kasę to pierwsze co to powiekszam biust o cały rozmiar !!!
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 10:46   #7
AgniesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AgniesiaB
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 92
GG do AgniesiaB
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Witam
Całkowicie zgadzam sie ze Smoczyca i Ines Najważniejsze to zaakceptować i polubić!!!Ja mam mały biust i nic innego mi nie pozostało jak go polubić Tym sposobem mam o jeden problem mniej w życiu Poza tym jak już wcześniej zostało napisane mały biust ma wiele zalet
Więc zamiast sie martwić spróbuj spojrzeć na siebie trochę bardziej przychylnym okiem i polubić siebie taka jaką jesteś

AgniesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-10, 10:50   #8
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Nie podoba mi sie to powszechne przekonanie ze duzy biust jest ladniejszy. Wlasnie stad sie biora kompleksy kobiet z mniejszymi miseczkami.
A przeciez maly tez moze byc piekny!
Z drugiej strony was rozumiem... Nie potrafie sobie wyobrazic, ze mam rozmiar np. 75A i nie wiem jakbym sie czula gdybym taki miala. Latwo mi mowic "nie przejmujcie sie". Ale uwazam ze samooakceptacja jest bardzo wazna. I dobre samopoczucie psychiczne czlowieka zalezy w duzej mierze od tego czy dobrze sie czuje we wlasnym ciele. A nad tym mozna popracowac samemu, bez pomocy chirurgów plastycznych.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 10:52   #9
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

AgniesiaB napisał(a):
> Witam
> Całkowicie zgadzam sie ze Smoczyca i Ines Najważniejsze to zaakceptować i polubić!!!Ja mam mały biust i nic innego mi nie pozostało jak go polubić Tym sposobem mam o jeden problem mniej w życiu Poza tym jak już wcześniej zostało napisane mały biust ma wiele zalet
> Więc zamiast sie martwić spróbuj spojrzeć na siebie trochę bardziej przychylnym okiem i polubić siebie taka jaką jesteś

O, czekalam az sie wypowie jakas kobieta zadowolona ze swojego nieduzego biustu .
Wlasnie z takich osob trzeba brac przyklad
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 11:02   #10
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Jak powtarza mój chłopak- nie w rozmiarze jest sprawa, ale w kształcie. Biust ma być ładny, krągły i tyle. Rozmiar to "przereklamowana" sprawa, nie ma większego znaczenia-nawet dla facetów!
I tak jak napisały Dziewczyny- nie ma co nakręcać tej sytuacji i się dołować, tylko zacząć siebie akceptować.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 11:12   #11
Qava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 95
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

male jest piekne!!!!!!!!!!!!!!!!
Qava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-10, 11:20   #12
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 166
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Ja co prawda nie mam niedużego biustu (jest wręcz przeciwnie), ale znam sporo dziewczyn/kobiet z małym biustem, czasem wręcz nieistniejącym i zapewniam Was, że są to osoby, które mają wielkie powodzenie wśród płci przeciwnej. Mało tego, żadna z nich nie rozpacza z powodu małego rozmiaru, a jedna powiedziała, że do głowy by jej nawet nie przyszło, żeby postrzegać atrakcyjność własnej osoby poprzez pryzmat wielkości swoich piersi.

Chociażby nie wiem jak sie ktoś burzył, to ja nigdy nie zrozumiem, czemu kobiety uważają, że posiadanie dużego biustu załatwi im wszystkie kompleksy i sprawi, że wokół nich pojawi się wianuszek facetów. Naprawdę uważacie, że to takie fajne, jak faceci rozmawiając z Wami gapią sie na Wasz biust, a nie w twarz ? Albo jak lecą za Wami niewybredne uwagi na ulicy ? Albo jak nie możecie się spokojnie poopalać na plaży, bo stare capy (i te młode też) gapią się w jeden punkt ? (a raczej dwa). Może i kobieta z dużym biustem zwraca większa uwagę płci przeciwnej, ale jest to ten "gorszy" rodzaj powodzenia, bardzo prymitywny i w większości przypadków nie dający żadnej satysfakcji. Mnie na przykład nie sprawia to przyjemności. Wręcz przeciwnie, po każdej uwadze na temat mojego biustu, która poleci w moją stronę czuję sie upokorzona, jakby ktoś mi wymierzył policzek. A jak ktoś np. gwizdnie i powie "jakie ładne nóżki", to już się czuję o wiele lepiej... właściwie jestem wtedy zadowolona... ciekawe. Chciałabym zaznaczyć, że nie mam jakiegoś monstrualnego rozmiaru, ot miska C/D, ale przy bardzo szczupłej budowie ciała się mocno odznacza.

Moja koleżanka ostatnio przytyła i przy okazji bardzo urósł jej biust. Kiedyś mawiała, że chciałaby mieć większy biust, a teraz jak go ma, to bynajmniej nie jest zachwycona. Ma dokładnie takie same odczucia, jakie ja zawsze miałam w tej materii.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 12:43   #13
toagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Tez mam maly biust i jestem zadowolona, nie chcialabym miec duzego, najwyzej o rozmiar, ale na pewno nie bede z tego powodu biegac do chirurga
Moje piersi sa ksztaltne i jedrne, moge sie obyc bez stanika, jesli sytuacja go bezwzglednie nie wymaga, no i przy moim aktywnym trybie zycia to tez ogromny plus! Szczerze wspolczuje paniom z obfitym biustem jezdzacym konno
toagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 12:56   #14
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Smoczyca napisał(a):
> Nie należy ani płakać, ani się modlić, tylko zaakceptować... Myślę że jest dużo plusów - małe piersi są zazwyczaj bardzo krągłe i jędrne, nie mają tendencji do opadania pod ciężarem tak jak to jest w przypadku tych duzych... nie trzeba nosić stanika. Nie ma problemów z dostaniem tegoż! W sklepach jest mnóstwo staników dla mniejszych biustow, z różnymi sztuczkami które mogą go neico wizualnie powiększyć ubrania leżą ładnie, koszule nie rozłażą się na biuście...
>
> A tak w ogóle to gdzies czytałam że mężczyźni nie lubią takich bardzo duzych piersi... podobno większość to zwolennicy rozmaru średniego...
>
> Ja mam problem odwrotny, biut nieproporcjonalnie obfity, co mi osobiście juz teraz nie przeszkadza bo pogodziłam się z tym faktem. takie piersi wymagają dużo zachodu, trzeba naprawdę dbać aby zachowały ładny kształt, znalezienie ładnego stanika graniczy z cudem (odwieczny problem), że już nie wspomne o komentarzach niewybrednych na jakie czasem człowiek jest narażony. A kupowanie ubrań to horror! Wczoraj właśnie kupiłam sobie wspaniałą sztruksową spódnicę w kolorze gorzkiej czekolady, pasuje jak ulał, cudo, chciałam dokupić sobie marynarkę, ale gdzie tam! Zostały same małe rozmiary - w zyciu nie dopięłabym się w biuście. Horror! Furia mną ciska aż do teraz
>
> uszy do góry i nie załamuj się


Smoczyco, wszystko to co piszesz jest bardzo piękne, ale ja przedstawię swój punkt widzenia
Mi robi się przykro, gdy czytam lub słyszę, jak niektórzy twierdzą, że kobiety z małym biustem nie zasługują na to, żeby nazywać je kobietami. Choć z drugiej strony czy warto przejmować się takimi opinami, które z pewnością pochodzą od facetów, którm daleko do miana "gentleman".

A co do bielizny, owszem, są odpowiednie staniki optycznie powiększające biust, ale co z tego skoro ja się źle czuję, jak tylko zdejmę bieliznę? A poza tym skoro ta bielizna optycznie powiększa, więc siłą rzeczy chodzenie bez stanika jest wykluczone, przynajmniej u mnie... Wyglądam wtedy prawie całkiem płasko... i nie chodzi tu tylko o rozmiar (u mnie różnica obwodu w biuście i pod nie sięga nawet 12 cm ) ale też o to, że mam szeroki rozstaw piersi.
Mi nie chodzi o to, żeby być karykaturą kobiety typu Pamela A. , ale o to, żeby mój obwód w biuście był większy o chociaż 5 cm ....
A w podsumowaniu powiem, że chyba mało która kobieta jest zadowolona z wyglądu swojego biustu
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 12:58   #15
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

agnieszka.zg napisał(a):
> po co nam wiekszy biust???
> po to abyśmy się lepiej czuły !!abysmy się dowartościowały !!

Dokładnie!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 13:20   #16
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

A jak, dziewczyny, zapatrujecie się na kobiety, które powiększają sobie biust? Czy uważacie je za próżne czy może uważacie, że jest to tylko ich sprawa?
Moje zdanie jest takie: jeśli kobieta ma średniej wielkości biust albo duży i go powiększa, to jest to dla mnie oznaką próżności.... I znowu podam tu za przykład nieszczęsna Pamelę A. Po prostu nie rozumiem jak można ładny, dość duży biust powiększać do 120cm czego wynikiem są problemy z kręgosłupem a następnie... kolejna operacja, tym razem zmniejszania A może po prostu nie ma tu nic skomplikowanego.... Moźe wszystko sprowadza się do kasy?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 13:22   #17
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

No to jestem kolejną osobą z małym/średnim biustem. Oscyluję między miseczkami A/B zauważyłam właśnie ,że część moich staników ma miseczkę A, a część B .
W każdym razie do czego zmierzam, ja nie mam kompleksów z powodu mojego biustu i chyba nigdy nie miałam. No może czasem pomyślę, że mógłby być większy, ale zdarza się to bardzo rzadko. Mojemu facetowi podobają się biusty jędrne, okrągłe i nie ważne czy duże czy małe (na razie ma pod ręką mój czyli mały hehe..).I on sam często mi powtarzał, że co z tego, że kobieta ma duże piersi jeśli nie są one ładne?
Mam koleżankę z miseczką C/D jest ona niska i dość okrągła i wiele razy mi powtarzała, że z chęcią oddałaby mi część swojego biustu.
W sklepach można dostać tyle ładnych staniczków typu push-up, które nawet o jeden rozmiar powiększają biust, ostatnio kupiłam sobie taki bardzo ładny w H&M Generalnie mały biust nie "przeszkadza" w życiu i można z niego zrobić prawdziwy atut jeśli się o niego dba. Najważniejsze jest to żeby zaakceptować siebie!
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 13:22   #18
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Gonia1 napisał(a):
> agnieszka.zg napisał(a):
> > po co nam wiekszy biust???
> > po to abyśmy się lepiej czuły !!abysmy się dowartościowały !!
>
> Dokładnie!

eee...A to z malym biustem czujecie sie mniej wartosciowe?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 13:51   #19
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Ines1985 napisał(a):
> Gonia1 napisał(a):
> > agnieszka.zg napisał(a):
> > > po co nam wiekszy biust???
> > > po to abyśmy się lepiej czuły !!abysmy się dowartościowały !!
> >
> > Dokładnie!
>
> eee...A to z malym biustem czujecie sie mniej wartosciowe?


Nie tyle mniej wartościowe, co może nieco mniej atrakcyjne
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-10, 13:57   #20
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Gonia1 napisał(a):
> A jak, dziewczyny, zapatrujecie się na kobiety, które powiększają sobie biust? Czy uważacie je za próżne czy może uważacie, że jest to tylko ich sprawa?

Pewnie że ich sprawa, choć dla mnie babka ze średnim biustem, powiększająca go jest po prostu próżna... Widać tylko biust ma być jej życiowym atutem i nic innego nie ma do zaoferowania...

Sama mam właśnie średni biust (c) i wcale nie uważam że mniejszy jest mniej pociągający... A Dziewczynom które nie są zadowolone ze swoich piersi mogę napisać tylko - masaże rulezzz
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 13:58   #21
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Gonia1 napisał(a):

> Nie tyle mniej wartościowe, co może nieco mniej atrakcyjne

Oj Gonia
Dla jednego faceta atrakcyjny jest duzy biust a dla innego maly. Jesli jakis Cie skresli bo nie nosisz miseczki D to znaczy ze zwyczajnie nie byl Ciebie wart
Na facetow ktorzy leca tylko na tego typu walory, w ogole nie ma sensu tracic czasu .
Najwazniejsze abys byla atrakcyjna dla siebie samej. Jesli polubisz siebie taka jaka jestes (i przestaniesz sie dolowac kompleksami) to od razu bedzie Ci sie zylo duzo lepiej. Naprawde nie ma sensu samemu stwarzac sobie problemy.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 14:08   #22
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Ja od zawsze miałam biust średni (C)i powiedzmy, że go akceptowałam, pomógł mi w tym też mój chłopak Kiedy zaczęłam brać Cilest, rozmiar zwiększył się do D i to było to na co czekałam a tak serio to mi sie po postu bardziej podobał (mojemu facetowni nie robiło to różnicy-podobał mu się zawsze i już ) kiedy odstawiłam Cilest wróciło C, a mnie już było wszytsko jedno, bo naprawdę nie ma znaczenia jaki masz rozmiar miseczki- wszystko zależy od własnej akceptacji
Pozdrawiam
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 14:21   #23
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Pani ś.p Lolo Ferrari
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 14:26   #24
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Ananke napisał(a):
> Pani ś.p Lolo Ferrari

To jest po prostu OBRZYDLIWE
fuj fuj fuuuj
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 14:29   #25
Lollygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 28
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

poprostu boska
Lollygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 14:36   #26
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Rany !!! Jakim cudem..... ??? bleeee
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 14:55   #27
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Ta różowa bluzeczka wygląda jakby była z metalu!!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 15:09   #28
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Mariquita, moim cycuszkom też daleko do idełu 75C ale nie mam z tego powodu kompleksów. Mój facet uważa, że są idealne, bo są moje i pasują akurat do jego dłoni

Jest wiele gwiazd z małym biustem np.Gwen Stefani z No Doubt, które z tego powodu nie czują się bynajmniej mniej sexi.

Trzeba to zaakceptować albo...zbierać kaskę na chirurga, ale czy warto? Pewnie że nie! Każda z nas jest naturalnie piękna, trzeba w to tylko uwierzyć.

A więc posiadaczki małych biustów - głowa do góry
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 15:23   #29
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

Puny napisał(a):
> Mariquita, moim cycuszkom też daleko do idełu

Ideału? Czyli jednak jest jakiś ideał, tj. idealny rozmiar?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 15:24   #30
beakarp
Raczkowanie
 
Avatar beakarp
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 427
Re: mam maly biust (a raczej nie mam) ;)...

beakarp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.