Sposoby nakladania kremu (?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 17:26   #1
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Lightbulb

Sposoby nakladania kremu (?)


Witam
Jesli juz taki watek istnieje (chociaz spr wyszukiwarke) to prosze o podanie linka.
Zastanawiam sie czy nakladanie kremu (obojetnie czy na dzien czy na noc) ma jakies znaczenie ?? Moze wykonujac jakies ruchy poprawiamy kondycje skory twarzy, albo sprawiamy ze krem lepiej sie wchlania ?? Sadzicie ze lepiej jest wklepywac opuszkami palcow czy wsmarowywac kremik ?? Zawsze mnie to interesowalo .. niby takie zwykle nakladanie kremu, a moze cos daje Piscie co wiecie
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 17:33   #2
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

ja znam tylko wklepywanie hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 17:42   #3
elvira
Raczkowanie
 
Avatar elvira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

ja wiem ze krem na czole trzeba rozsmarowywać ,,do góry",a wokół oczu zawsza wklepywać (nie rościerać).I nie można zapomnieć o szyji w nią też wklepujemy ,,do góry" w kierunku brody
elvira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:15   #4
Miss SXY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Witam! Sposób nakladania kremu ma bardzo istotne znaczenie i wpływa na jego skuteczność. Przed nałożeniem kremu skóre powinnyśmy lekko opukać opuszkami palców, uwazając by jej nie rozciągać. Rano krem wklepujemy ( lekko dociskamy do skóry). Pod oczy wkepujemy od zwen. kącika do wew., w odwrotnym kierunku na powiekach. a na noc nalezy krem wmasować podczas masażu kolistymi ruchami uwazając by nie rozciagnąć skóry. Kierunek- jak wskazówki zegara. zaczynamy od brody i kończymy przy uszach, póżniej czoło od srodka do skroni i podobnie kości policzkowe: od środka twarzy do uszu. Lekko szczypiemy brwi od nosa na zewn. i ostatnie: (uff) od wysokości dziurki nosa przez policzki do skroni. Cały czas wykonujemy ruchy koliste. Brzmi to trocheęskompikowanie, ale w praktyce nie jest trudne i szybko się to wykonuje. zresztą - czego się nie robi dla urody
Miss SXY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:08   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

o kurcze to mnie etarz zatkalo hehe ja chyba nie mam tyle cierpliwosci do takiego masowanka :p ale moze sie za to wezme chcoiaz rzeczywiscie...jak tak masowalam albo klepalam to buzka sie ladniejsza robila,taka zywsza?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:16   #6
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Miss SXY bardzo dziekuje czyli rano poprostu wklepujemy ?? a czy tego wklepywania tez jest jakas kolejnosc?
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 21:34   #7
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Cytat:
Napisane przez Miss SXY
Witam! Sposób nakladania kremu ma bardzo istotne znaczenie i wpływa na jego skuteczność. Przed nałożeniem kremu skóre powinnyśmy lekko opukać opuszkami palców, uwazając by jej nie rozciągać. Rano krem wklepujemy ( lekko dociskamy do skóry). Pod oczy wkepujemy od zwen. kącika do wew., w odwrotnym kierunku na powiekach. a na noc nalezy krem wmasować podczas masażu kolistymi ruchami uwazając by nie rozciagnąć skóry. Kierunek- jak wskazówki zegara. zaczynamy od brody i kończymy przy uszach, póżniej czoło od srodka do skroni i podobnie kości policzkowe: od środka twarzy do uszu. Lekko szczypiemy brwi od nosa na zewn. i ostatnie: (uff) od wysokości dziurki nosa przez policzki do skroni. Cały czas wykonujemy ruchy koliste. Brzmi to trocheęskompikowanie, ale w praktyce nie jest trudne i szybko się to wykonuje. zresztą - czego się nie robi dla urody
O jaaa Ja to sobie normalnie wydrukuję
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 21:36   #8
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Arrow Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Moja ciocia, która jest kosmetyczką radzi, żeby wklepywać krem opuszkami palców
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 21:40   #9
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Cytat:
Napisane przez Miss SXY
Witam! Sposób nakladania kremu ma bardzo istotne znaczenie i wpływa na jego skuteczność. Przed nałożeniem kremu skóre powinnyśmy lekko opukać opuszkami palców, uwazając by jej nie rozciągać. Rano krem wklepujemy ( lekko dociskamy do skóry). Pod oczy wkepujemy od zwen. kącika do wew., w odwrotnym kierunku na powiekach. a na noc nalezy krem wmasować podczas masażu kolistymi ruchami uwazając by nie rozciagnąć skóry. Kierunek- jak wskazówki zegara. zaczynamy od brody i kończymy przy uszach, póżniej czoło od srodka do skroni i podobnie kości policzkowe: od środka twarzy do uszu. Lekko szczypiemy brwi od nosa na zewn. i ostatnie: (uff) od wysokości dziurki nosa przez policzki do skroni. Cały czas wykonujemy ruchy koliste. Brzmi to trocheęskompikowanie, ale w praktyce nie jest trudne i szybko się to wykonuje. zresztą - czego się nie robi dla urody
to ile zajmuje Ci nakladanie kremu??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 11:02   #10
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

A ja narysowałam kierunki Te wokol oczu krzyzyki to wklepywanie
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 11:09   #11
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Cytat:
Napisane przez misia_bella
to ile zajmuje Ci nakladanie kremu??
ja ci moge odpowiedzieć: nie dłuzej niż dwie minuty. sama tak robie-troche nieswiadomie, i skora jest po takim mmini masazu odpręzona.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 13:47   #12
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Dobrze, że nie używam kremu
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 17:04   #13
Miss SXY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Wbew pozorom naprawdę nie zajmuje to dłużej niż 2 minuty, a nawet mniej - bo ja robię to już w ekspresowym tempie. i rzeczywiscie buźka jest lepiej wygadzona i odprężona. a jeśli chodzi o poranne wklepywanie to zaczynam od środka twarzy na boki, a potem czolo i broda. nie możemy oczywiście zapominac o szyi. No i jak to zauważyła amberlinka, robimy to opuszkami palców uważając, żeby nie naciągać skóry i nie wcierać szczegolnie pod oczami . Pozdrawiam!!
Miss SXY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 17:21   #14
kaasiulka91
Raczkowanie
 
Avatar kaasiulka91
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 33
GG do kaasiulka91
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Bosze...nie wiedziałam, że to aż tak skomplikowane.... Ale damy radę, jak mawia Bob Budowniczy ze swą ekipą
__________________
L'essentiel est invisible pour les yeux.

Tu deviens responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.
Tu es responsable de ta rose...
(Antoine de Saint- Exupery- Le Petit Prince)
kaasiulka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 21:52   #15
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Sposoby nakladania kremu (?)

Jejku ja juz od dawna sobie obiecuje, że bede krem wklepywać i wszystko zgodnie ze wskazówkami zegara no i w gole i w szczególe. A jakoś zawsze wychodzi mi inaczej. Jednak jutro wydrukuje tą Jennifer Lopez autorstwa Asi Mam nadzieje, że moge :P

Pozdrawiam wklepywaczki
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.