co z takimi odrostami???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-08, 10:00   #1
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364

co z takimi odrostami????


mam taki problem

mój naturalny kolor to jasny popielaty blond kilka lat temu zaczełam farbować na super jasny blond(chyba z głupoty ) po kilku czy nawet kilkunastu takich zabiegach włoski strasznie mi pociemniały więc wpadłam na pomysł Bardzo ciemny brąz ogólnie wyszło super odrosty były dopiero widoczne po jakiś trzech miesiacach dobrze się czułam w tym kolorku ale tak tylko było tylko na początku z kazdym farbowaniem moje naturalne włosy czyli odrosty stawały się coraz jasniejsze praktycznie musze je farbować co miesiąc
a na to nie moge sobie pozwalać bo zaczynają strasznie wypadać już nie mówiąc o kosztach... sama jakoś nie mam talentu
co mi radzicie??? myślałam o pasemkach ale teraz niewiem czy zrobić ciemne, czy takie jak odrosty a jeśli to drugie to jak uzyskać tak naturalny kolor????
może któs ma podobny problem???
prosze poradzice

ps
zaznaczm że wole ciemne włoski niż jasne ale chyba się nie da bez farbowania całej głowy

co robić????
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:09   #2
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: co z takimi odrostami????

nikt nie poradzi????
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:23   #3
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: co z takimi odrostami????

Wiesz, jeżeli mówisz,że bardzo widac Ci te odrosty, a włosy w całości są osłabione, to farbuj tylko odrosty, a reszte włosów odżywiaj. Jeżeli sama nie umiesz sobie poradzić, to poproś koleżanke o pomoc, a jeśli nie dacie rady same, to możesz kupić farbe i iść do fryzjera, a wtedy zaplacisz tylko za robote, a nie za całość i taniej Cie to wyniesie
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:26   #4
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: co z takimi odrostami????

nie wiem czy to komus pomoze, ale moja mama gdy farbuje wlosy to najpierw naklada farbe na odrosty i chwile czeka, a pozniej na reszte wlosow
natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:34   #5
ANIXTERKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: co z takimi odrostami????

Ja radziłabym abyś dobrała farbę w kolorze odrostów. Podczas farbowania najpierw nakładaj na odrosty i potrzymaj góra 20 min a poten na resztę włosów i poczekaj za 30 min. wiadomo że trudno dobrać farbę do odrostów w sklepie ... w sumie najlepiej byłoby abyś poszła do fryzjerki. Pozdrawiam
ANIXTERKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 15:28   #6
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: co z takimi odrostami????

wszystkie zabiegi zawsze robie u fryzjera bo naprawde niezły ze mnie antytalent
i zazwyczaj wygląda to tak jak pisze natii86 najpierw odrosty potem reszta ale i tak niezle dostaja w kość zastanawiałam się wcześniej nad pomysłem catherinne24 bo wydawał mi się racjonalny i odpowiedni a fryzjerka na to że tak się nie da, musi choć pod sam koniec pokryć farbą całe włosy dziwne

ANIXTERKA jeśli dobrze pojmuje to mam kupić farbe w takim kolorku jak odrosty??? niezły pomysł ale wtedy musiała by być dużo jasniejsza i chyba nierozjasni ciemnych włosów
ja już niewiem co mam robić
jedna koleżnaka radziła mi zrobienie balejażu z ciemnych i jasnych kolorków podobno odrosty w tym giną... ale raczej w to wątpie
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 11:57   #7
ANIXTERKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: co z takimi odrostami????

Cytat:
Napisane przez ooliwka
wszystkie zabiegi zawsze robie u fryzjera bo naprawde niezły ze mnie antytalent
i zazwyczaj wygląda to tak jak pisze natii86 najpierw odrosty potem reszta ale i tak niezle dostaja w kość zastanawiałam się wcześniej nad pomysłem catherinne24 bo wydawał mi się racjonalny i odpowiedni a fryzjerka na to że tak się nie da, musi choć pod sam koniec pokryć farbą całe włosy dziwne

ANIXTERKA jeśli dobrze pojmuje to mam kupić farbe w takim kolorku jak odrosty??? niezły pomysł ale wtedy musiała by być dużo jasniejsza i chyba nierozjasni ciemnych włosów
ja już niewiem co mam robić
jedna koleżnaka radziła mi zrobienie balejażu z ciemnych i jasnych kolorków podobno odrosty w tym giną... ale raczej w to wątpie
Jeśli odrosty masz jasne to trzebabybyło rozjaśnić całe włosy ale to zaszkodzi włosom. Pozostaje zrobienie pasemek mniej szkodliwe na przemian jasne i ciemne wtedy zniknie odrost.
ANIXTERKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-10, 14:49   #8
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: co z takimi odrostami????

byłam u fryzjera
mam dwa wyjscia albo balejaż z jasniejszych pasemek- odradzal przy moim stanie włosów i niebvył pewien efektów
albo robienie ciemnnych pasemek(już kiedyś to testowałam)- zamiast farbowania całej głowy będą mi robić tylko pasemka za kazdym razem mniej aż wkońcu odrosty się ładnie wkomponują tylko że przez jakieś 5-6 miesiecy nie bede wyglądać cudownie ale co tam idzie zima okres czapek dam rade
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.