Honorowe krwiodawstwo - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 08:36   #811
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

hej
ja oddaje płytki krwi, w jednej rece mam slabsze zylu, ale plytki krwi byly bardzo potrzebne to wziely mnie na probe -wszystko poszlo dobrze wiec zdaje - czasami ktos pokreci nosem ale podlaczaja mnie do aparatury - tylko najgorzej jak w plowie zdawania nos zacznie swedziec jednak 70 minut bez mozliwesci ruszania rekami to troche czasami ciezko
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 16:01   #812
lidkas102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 141
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

W bazie danych jako potencjalny dawca jestem od kilku lat .
lidkas102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 16:10   #813
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez moniczka795 Pokaż wiadomość
Oj to musisz mieć dobre żyłki na obu rękach..

Ja np. mam bdb płytki - takie że mogłabym podwójną donację oddać i już 2x lekarz prosiła żeby pielęgniarka zobaczyła czy moje żyły się nadają.. ale nie.. na jednej ręce ok, ale na drugiej nie za bardzo... może się wyrobią jeszcze.

Swoją drogą niedługo pójdę oddać krew
Ostatnio w RCKiK spytałam się o możliwość oddania płytek i pani doktor, która nadzorowała moją donację krwi obejrzała mi żyły i powiedziała "no, ładne masz żyłki, to może coś z tego będzie", więc może kiedyś oddam

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
hej
ja oddaje płytki krwi, w jednej rece mam slabsze zylu, ale plytki krwi byly bardzo potrzebne to wziely mnie na probe -wszystko poszlo dobrze wiec zdaje - czasami ktos pokreci nosem ale podlaczaja mnie do aparatury - tylko najgorzej jak w plowie zdawania nos zacznie swedziec jednak 70 minut bez mozliwesci ruszania rekami to troche czasami ciezko
A u Ciebie w RCKiK można iść z "miejsca" oddać płytki(jak np. krew), czy trzeba się umawiać jakoś? Bo słyszałam już różne wersje
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 08:56   #814
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

lepiej sie umowic, maja ograniczona ilosc separatorow wiec jak sie tak z marszu zajdzie to moga byc zajete, ja kilka razy dzwonilam sie umowic to pytaly czy moge za godzine przyjsc, kilka razy zaszlam z mysla ze jak beda zajete separatory to zdam krew, ale byly wolne, ale najczesciej to sami do mnie dzwonia i mowia kiedy chcieliby mnie zobaczyc
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 11:44   #815
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

ja dziś oddałam moje drugie 450ml
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 09:23   #816
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Ja miałam wczoraj oddać piąte, ale nic z tego - hemoglobina Znowu 12,4....
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 16:02   #817
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

a ja wczoraj odebrałam wyniki testu na borelioze, niestety dodatnie, więc już nikomu nie pomogę
a tak z ciekawości, czy krew, którą się oddaje poddawana jest takim badaniom? bo przecież można być chorym i o tym nie wiedziec i nieświadomie komuś chcąc pomóc-zaszkodzić
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 17:45   #818
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
a ja wczoraj odebrałam wyniki testu na borelioze, niestety dodatnie, więc już nikomu nie pomogę
a tak z ciekawości, czy krew, którą się oddaje poddawana jest takim badaniom? bo przecież można być chorym i o tym nie wiedziec i nieświadomie komuś chcąc pomóc-zaszkodzić
przecież najpierw idziesz na pobranie próbki krwi i sprawdzają wstępnie i dopiero potem idziesz oddać, i tam jak 'podłączają' Cię to w małą próbeczkę nabierają też krwi i na stojaczek odstawiają i potem do woreczka normalnie leci. Więc wg mnie to sprawdzają szczegółowo i jak ok to zostaje a jak nie to coś z nią zrobią.. Ale jakby nie było z nią ok to na pewno lekarz przy kolejnym oddawaniu krwi by coś powiedział moim zdaniem...

To moja opinia, może ktoś jest bardziej wtajemniczony to się wypowie.
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 20:22   #819
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

krew jest badana, nie podają ją od razu komuś innemu, gdyby coś wyszło nie tak, wysyłają powiadomienie do domu albo dzwonią
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 01:02   #820
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

a to ok, w takim razie nie należy wierzyć we wszystko co piszą inni niby doświadczeni w temacie internauci , ale jak jestem w tym rejestrze dawców szpiku to chyba powinnam zadzwonić do nic i powiedzieć co jest, jak myślicie? leczenie boreliozy trwa kilka lat a poźniej jest chyba 6 lat ewentualnego wznowienia infekcji
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 11:28   #821
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

tak powinnas wtedy Cie w bazie na ten okres czasu leczenia zablokuja
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 12:48   #822
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cześć dziewczyny
Witam po długiej długiej przerwie. Póki co oddałam 7 jednostek, ale teraz jestem wyłączona, bo jestem w ciąży Poza tym niedawno stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy i muszę brać regularnie tabletki.
Wie któraś, czy ta niedoczynność może być powodem dyskwalifikacji całkowitej ?
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 17:13   #823
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

niedoczynnosc chyba po wyleczeniu nie jest przeciwwskazaniem , w przypadku oddania szpiku tak nie jest wiec w przypadku krwi tez nie powinno
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:23   #824
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Dzisiaj pani z RCKiK zadzwoniła do mnie z pytaniem, czy nadal jestem chętna na oddanie płytek. Aż z radości podskoczyłam(a byłam w miejscu publicznym) Tak więc idę jutro i modlę się, aby wszelkie parametry krwi był w porządku
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 15:23   #825
lidkas102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 141
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

To super , u mnie nie ma aparatury do płytek . A moja grupa nie jest tak bardzo rozchwytywana
lidkas102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 16:01   #826
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Ja jutro idę spróbować oddać krew. Spróbować - slowo kluczowe. Ostatni raz oddawałam w czerwcu, potem byłam we wrześniu i moja hemoglobinka sie nie nadawała, w październiku poszłam znowu - i ciągle hemoglobina 12,4 Postanowiłam, że jutro podchodzę ostatni raz, jak będzie znowu za niska hemoglobina, to już sobie odpuszczam....

bo to wygląda tak, że krew oddałam 4 razy, a dyskwalifikowana byłam drugie tyle...
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 18:47   #827
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja jutro idę spróbować oddać krew. Spróbować - slowo kluczowe. Ostatni raz oddawałam w czerwcu, potem byłam we wrześniu i moja hemoglobinka sie nie nadawała, w październiku poszłam znowu - i ciągle hemoglobina 12,4 Postanowiłam, że jutro podchodzę ostatni raz, jak będzie znowu za niska hemoglobina, to już sobie odpuszczam....

bo to wygląda tak, że krew oddałam 4 razy, a dyskwalifikowana byłam drugie tyle...
ojej... kurcze, nie poddawaj się! Trzymam kciuki za jutro
A od czego zależy poziom hemoglobiny? Lekarz nie powiedział Ci jak można podnieść jej poziom?
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 18:53   #828
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez moniczka795 Pokaż wiadomość
ojej... kurcze, nie poddawaj się! Trzymam kciuki za jutro
A od czego zależy poziom hemoglobiny? Lekarz nie powiedział Ci jak można podnieść jej poziom?
Poziom hemoglobiny zależy od żelaza. Można podnieść jedząc produkty zawierające żelazo - na pewno buraki ale co więcej to nie pamiętam. No można też brać żelazo w tabletkach.
U mnie to jest tak, że niestety niezdrowo się odżywiam (tzn. nie chodzi o to CO jem, tylko ile - rano nigdy nie jestem głodna, więc jem pierwszy posiłek gdzieś około godz.12 - i są to dwie kanapki, potem wracam do domu powiedzmy o 16, to jem obiad i najem się tak, że już do wieczora mi się jeść nie chce..).. więc z produktów bogatych w żelazo, to mało tego żelaza mam

Lekarz mi na podniesienie poziomu hemoglobiny zalecił łykać żelazo w tabletkach. No i właśnie jak łykałam przez miesiac, to miałam 12,4, potem drugi miesiąc - też 12,4 i nie wiem kurcze czemu tak ciężko mi przekroczyć tę granicę.
Teraz mam Ascofer - i obawiam się, że znowu hemoglobina może być za niska. Na opakowaniu ascoferu jest 6 tabletek dziennie, a ja brałam tylko 4 dziennie, czasem 2 jak zapominałam rano..
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:08   #829
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Poziom hemoglobiny zależy od żelaza. Można podnieść jedząc produkty zawierające żelazo - na pewno buraki ale co więcej to nie pamiętam. No można też brać żelazo w tabletkach.
U mnie to jest tak, że niestety niezdrowo się odżywiam (tzn. nie chodzi o to CO jem, tylko ile - rano nigdy nie jestem głodna, więc jem pierwszy posiłek gdzieś około godz.12 - i są to dwie kanapki, potem wracam do domu powiedzmy o 16, to jem obiad i najem się tak, że już do wieczora mi się jeść nie chce..).. więc z produktów bogatych w żelazo, to mało tego żelaza mam

Lekarz mi na podniesienie poziomu hemoglobiny zalecił łykać żelazo w tabletkach. No i właśnie jak łykałam przez miesiac, to miałam 12,4, potem drugi miesiąc - też 12,4 i nie wiem kurcze czemu tak ciężko mi przekroczyć tę granicę.
Teraz mam Ascofer - i obawiam się, że znowu hemoglobina może być za niska. Na opakowaniu ascoferu jest 6 tabletek dziennie, a ja brałam tylko 4 dziennie, czasem 2 jak zapominałam rano..
To jak żelazo to wcinaj orzechy, zboża - owsiankę zacznij jeść, albo musli!, rośliny strączkowe - np. zrób sobie fasolkę szparagową do obiadu, no i zupę burakową ugotuj, albo do obiadu usmaż starkowane buraki, albo na parze ugotuj.

Dasz radę!
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 17:24   #830
89atlantydka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

.

Edytowane przez 89atlantydka89
Czas edycji: 2013-01-14 o 16:33
89atlantydka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 17:40   #831
89atlantydka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Przeciwwskazaniem do oddania przez 6 miesięcy jest życie w warunkach domowych z osobą zakażoną wzw b lub c. Ja jestem po szczepieniu wzw b, ale na codzień żyję z chłopakiem który jest chory i cięgle mam z tym wirusem kontakt. Czy jest to przeciwwskazaniem do oddania krwi?
89atlantydka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:42   #832
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Poziom hemoglobiny zależy od żelaza. Można podnieść jedząc produkty zawierające żelazo - na pewno buraki ale co więcej to nie pamiętam. No można też brać żelazo w tabletkach.
U mnie to jest tak, że niestety niezdrowo się odżywiam (tzn. nie chodzi o to CO jem, tylko ile - rano nigdy nie jestem głodna, więc jem pierwszy posiłek gdzieś około godz.12 - i są to dwie kanapki, potem wracam do domu powiedzmy o 16, to jem obiad i najem się tak, że już do wieczora mi się jeść nie chce..).. więc z produktów bogatych w żelazo, to mało tego żelaza mam

Lekarz mi na podniesienie poziomu hemoglobiny zalecił łykać żelazo w tabletkach. No i właśnie jak łykałam przez miesiac, to miałam 12,4, potem drugi miesiąc - też 12,4 i nie wiem kurcze czemu tak ciężko mi przekroczyć tę granicę.
Teraz mam Ascofer - i obawiam się, że znowu hemoglobina może być za niska. Na opakowaniu ascoferu jest 6 tabletek dziennie, a ja brałam tylko 4 dziennie, czasem 2 jak zapominałam rano..
Znam ten ból Ja mialam dwa "bany" właśnie za żelazo, każdy po dwa miesiące. Zaczęłam brać Chela-ferr i w ciągu trzech miesięcy moje żelazo skoczyło z 11,8 do 14,5

Oddałam dzisiaj moje trzecie 450ml!
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 16:45   #833
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja jutro idę spróbować oddać krew. Spróbować - slowo kluczowe. Ostatni raz oddawałam w czerwcu, potem byłam we wrześniu i moja hemoglobinka sie nie nadawała, w październiku poszłam znowu - i ciągle hemoglobina 12,4 Postanowiłam, że jutro podchodzę ostatni raz, jak będzie znowu za niska hemoglobina, to już sobie odpuszczam....

bo to wygląda tak, że krew oddałam 4 razy, a dyskwalifikowana byłam drugie tyle...
Ja po dwóch dyskwalifikacjach usłyszałam, że koniecznie powinnam iść do zwykłego lekarza i zrobić kompleksowe badania - oczywiście anemia. Po trzech miesiącach bardzo zdrowego odżywiania (mięso, szpinak, fasola, buraków nie dałam rady ) i przyjmowania tabletek (najpierw coś od lekarza, później właśnie Chela-Ferr) miałam już idealne wyniki. Od tej pory oddałam dwa razy i trzeci raz w Austrii
W przyszłym tygodniu idę znowu, razem z Tżtem, on po raz pierwszy
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2013-01-17 o 16:46
parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 17:24   #834
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Zaczęłam brać Chela-ferr i w ciągu trzech miesięcy moje żelazo skoczyło z 11,8 do 14,5
Ja miałam najniższą 11,6. No i z łykaniem Ascoferu miałam 12,4 (co prawda oszukiwałam, bo tam jest napisane, że trzeba łykać po 6 tabletek dziennie, a ja łykałam 3)..
Ostatnio dwa tygodnie brałam własnie to Chela-Ferr, i już ładnie 12,7. Dalej łykam te tabletki, ale następne oddanie mogę mieć dopiero 20 marca, także zobaczymy ile jeszcze mi ta hemoglobinka podrośnie
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 20:03   #835
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja miałam najniższą 11,6. No i z łykaniem Ascoferu miałam 12,4 (co prawda oszukiwałam, bo tam jest napisane, że trzeba łykać po 6 tabletek dziennie, a ja łykałam 3)..
Ostatnio dwa tygodnie brałam własnie to Chela-Ferr, i już ładnie 12,7. Dalej łykam te tabletki, ale następne oddanie mogę mieć dopiero 20 marca, także zobaczymy ile jeszcze mi ta hemoglobinka podrośnie
No to widać, jaka jest róznica jakościowa- Asco łykasz 6() razy w ciągu dnia, a Chela tylko raz Mam nadzieję, że uda Ci się podnieść Hgb, dziś jak szłam z gabinetu lekarza do poczekalni dawców, to czułam się tak: klik
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 22:14   #836
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
No to widać, jaka jest róznica jakościowa- Asco łykasz 6() razy w ciągu dnia, a Chela tylko raz Mam nadzieję, że uda Ci się podnieść Hgb, dziś jak szłam z gabinetu lekarza do poczekalni dawców, to czułam się tak: klik
No tylko Ascofer jest malutki, chyba taki jak rutinoscorbin, a chela-ferr to jednak konkretna piguła

dla mnie największym stresem w centrum krwiodawstwa jest moment, kiedy wychodzę z laboratorium po oddaniu próbki krwi i muszę czekać na wyniki...
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 10:38   #837
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

dla mnie najgorsze to badanie ciśnienia, bo raz mnie z tego powodu odrzucono.. i teraz robię wszystko by było ok, ale za każdym razem mam stresa..
także śniadanko, kawa i mała butelka wody przed..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 20:45   #838
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

kawę można?
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 20:56   #839
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

chyba tak, skoro lekarz polecal.. no i u mnie w centrum krwiodawstwa jest kawiarnia w ktorej za free wszyscy dostaja kawe przed oddaniem krwi..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 20:58   #840
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

u mnie przed oddaniem herbata, w po kawa
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-19 12:29:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.