Rimmel London Podkład Recover - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 21:50   #301
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Aneta???
No wlasnie,tutaj tez sa trzy takie same:200,300,400,ja mialam 200 i wygladal na mojej twarzy bardzo sztucznie,tak mi sie wtopil w twarz,ze zrobila mi sie wrecz ciemna przez to podkreslil mi zmarszczki,ogolnie wygladalam nieciekawie.Jesli mialabym go jeszcze raz wyprobowac,na pewno go tutaj nie kupie,lecz w Polsce numerek 100
Dzisiaj dostałam paczkę z Polski i mam 100 i 103 - jutro wypróbuję
Myślę ,że za taka cenę nie jest zły w Katowicach 1 za 25 zł a ja na miejscu w Belgii płace 10 euro za 1 czyli niecałe 40 zł




EDIT: Dodaję fotki z rimmelkiem


Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2006-04-02 o 11:14 Powód: dodanie zdjęć
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 16:07   #302
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Bee, a jaki masz kolor?

Oj Aguś, Aguś, czy to "dobrze wiedzieć" to tylko taka drobna złośliwość, czy mam się nastawić na jakieś zamówienia następnym razem, jak pojadę? Huhu. Buziaki
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 18:55   #303
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez mona1978
Dzisiaj dostałam paczkę z Polski i mam 100 i 103 - jutro wypróbuję
Myślę ,że za taka cenę nie jest zły w Katowicach 1 za 25 zł a ja na miejscu w Belgii płace 10 euro za 1 czyli niecałe 40 zł




EDIT: Dodaję fotki z rimmelkiem


W Holandii tez kosztuja 10 euro.Widze,ze jest duza roznica w kolorach.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 10:14   #304
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Anetko różnica jest - jeżeli jesteś bladolica to nr 200 odpada - chyba, że na lato
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:16   #305
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez mona1978
Anetko różnica jest - jeżeli jesteś bladolica to nr 200 odpada - chyba, że na lato

No wlasnie,ja paktycznie za kazdym razem kupuje odcienie najjasniejsze podkladow wiec sadzilam,ze najjasniejszy 200 bedzie super,a tu porazka.I dlatego on mi nie podpasowal,postarzal mnie i uwydatnil zmarszczki,brrr.Kupie jeszcze go,numer 100,jest niewiele do stracenia Dzieki.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 21:50   #306
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
A ja glupia polazlam po ten podklad az mnie buty obtarly ale warto bylo-wybieralam chyba z kilka minut bo te odcienie bardzo do siebie podobne- w koncu wybralam porcelain oczywiscie wg mnie to taki bez-wyglada ciemniej na zdjeciu ale sie stapia super ze skora-polysk dyskretny-zapach super-no i jeszcze puder brazujacy w zestawie-zdjecie wyszlo przeklamane bo juz wieczor u nas i pies mnie w dodatku poruszyl-kolory sa troche jasniejsze a ten puderek brazujacy nadaje sie do jasnych karnacjii-bardzo mi sie kolor spodobal i zapach tez
zastanawiam się czy jest u nas jakis odpowiednik Rimel Recover tego 101(porcelain) ??? czemu u nas go nie ma? To ktory numer u nas pasowałby do bardzo jasnej cery - 100 czy 103?
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 13:16   #307
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Ja dziś kupiłam ten podkład. Jestem raczej blada, mam numer 103.
A wszystko przez Was. Naczytam się, naoglądam i potem wydaję pieniądze
Aha, zapłaciłam za niego niecałe 25 zł
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 13:41   #308
Cyprianka
Raczkowanie
 
Avatar Cyprianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

*Basia* witaj w klubie Przez ten wątek tez się skusiłam na Recover(oj,długo się zastanawiałam,ale w końcue uległam) i jak narazie jestem zadowolona.
Cyprianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:30   #309
Kitty13
Raczkowanie
 
Avatar Kitty13
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 96
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

używam podkladu Recover od okolo 2 tygodni. Mam najciemniejszy odcien nr 402.Jestem srednio zadowolona z podkladu,liczylam na cos bardziej rozświetlajacego niz ten podklad...... Bardzo slabo rozświetla i nie widac w ogole zadnych pigmentow rozswietlających. Takze zadna rewelacja. Dodam jeszcze ,ze do cery tlustej czy mieszanej podklad sie w ogole nie nadaje :/
__________________
"...Cause dancing`s what I love..."
Kitty13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:36   #310
Weronika_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Weronika_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Kitty13
używam podkladu Recover od okolo 2 tygodni. Mam najciemniejszy odcien nr 402.Jestem srednio zadowolona z podkladu,liczylam na cos bardziej rozświetlajacego niz ten podklad...... Bardzo slabo rozświetla i nie widac w ogole zadnych pigmentow rozswietlających. Takze zadna rewelacja. Dodam jeszcze ,ze do cery tlustej czy mieszanej podklad sie w ogole nie nadaje :/
Nie nadaje ? a mogłabyś napisać dlaczego ?
Mam jeszcze dwa pytania ; Bardzo widać go na skórze ? tzn czy tworzy 'maskę' ? no i drugie ; matuje dobrze ?

ps. przepraszam że tak wypytuję, ale niose się z zamiarem kupienia go, i chciałabym to przed wiedzieć ...
Weronika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 15:52   #311
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Weronika_
Nie nadaje ? a mogłabyś napisać dlaczego ?
Mam jeszcze dwa pytania ; Bardzo widać go na skórze ? tzn czy tworzy 'maskę' ? no i drugie ; matuje dobrze ?

ps. przepraszam że tak wypytuję, ale niose się z zamiarem kupienia go, i chciałabym to przed wiedzieć ...
Nie mam cery mieszanej lub tłustej tylko bardzo suchą - nie zmienia to faktu, że na jedno z twoich pytań mogę odpowiedzieć - podkład nie tworzy maski. Gdyby nie to, że rożswwietla to w ogole nie byłoby go widać na twarzy.(jak dla mnie nawet chyba za mocno - jednak wolę mieć matową jednolitą i jednoczesnie bardzo naturalną cerę - od rozswietlania mam puder rozświetlający). Niedoskonałości maskuje średnio (ja nie mam ich aż tak duzych) ale przez to rozświetlenie nie zwraca sie na nie uwagi.
Miałam taki dzień, że prawie cały przepłakałam, a potem okazało się, że muszę się ludziom na oczy pokazać. Wyglądałam fatalnie. No i nałozyłam Recovera. Po nałożeniu wyglądałam cudnie - jak na tamten dzień. Jednak gdy spojrzałam dyskretnie w lusterko po jakiś 2-3 godzinach to sie przeraziłam dosłownie. Wyglądałam nieestetycznie po prostu. Podkład gdzieś zniknął, a moja cera pierwszy raz w zyciu wyglądała na tłustą. Do tego tak mnie podrażnił, że cerę doprowadzałam do ładu 2 tygodnie.
Mimo wszystko polecam ten podkład. Tylko trzeba uważać żeby nie nałożyć go na podrażnioną cerę, drobinki ładnie rozświetlają (chociaż przestał mi się podobać efekt rozświetlający - ale to nie wina podkładu, tylko moja, że kupiłam sobie taki), nie jest to jakiś nachalny efekt brokatu. Może nie nadawać się do cery tłustej bo rozświetlacze ogólnie potegują efekt świecenia się. Myślę że w tym wypadku dobrym rozwiązaniem może być baza pod podkład matująca cerę i transparentny puder.

Podsumowując : dobry i niedrogi produkt
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 16:05   #312
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Ja mam cerę tłustą i obawiam się właśnie efektu niezdrowego świecenia. Wiem, że podkłada ma rozświetlać, ale mam nadzieję, że świecić niezdrowo nie będzie.
Miałam próbkę i byłam bardzo zadowolona. Ale zauważyłam, że cera przyzwyczaja się do podkładu po jakimś czasie i zaczyna się świecić, ale zobaczę. Myślę, że będę zadowolona (mam nadzieję).
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 16:10   #313
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

niedawno kupiłam sobie tan podkładzik odcień 103 podczas pierwszej aplikacji plułam sobie w brodę, że wzięłam za ciemny ale okazało się, że wcale nie i świetnie się stopił z cerą ładnie wyrównuje koloryt, kryje średnio ale właśnie tak jak lubię rozświetla ale bez przesady jest leciutki i świetnie się rozprowadza, na wiosnę i lato w sam raz mam cerę mieszaną, świeci mi się czółko i nosek ale odrobina puderku matującego załatwia sprawę
świetny podkład za rewelacyjną cenę! (dałam 25zł)
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 16:37   #314
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Także mam cerę mieszaną i używam Recovera (już 2 tubka ) po kilku godzinach rzeczywiście można zauwazyć świecenie, ale ja mam na to sposób: puder transparentny matujący. Lekko zaaplikuję i już jest super
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 17:21   #315
Kitty13
Raczkowanie
 
Avatar Kitty13
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 96
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Weronika_
Nie nadaje ? a mogłabyś napisać dlaczego ?
Mam jeszcze dwa pytania ; Bardzo widać go na skórze ? tzn czy tworzy 'maskę' ? no i drugie ; matuje dobrze ?

ps. przepraszam że tak wypytuję, ale niose się z zamiarem kupienia go, i chciałabym to przed wiedzieć ...
Nadaje naturalny i jednolity kolor i nie widac go na skórze,co jest duzym plusem.Do matujacych on raczej nie nalezy, matuje średnio. Jesli chodzi o tlustą cere lub mieszana ,taką jaką mam ja ...nie nadaje sie za bardzo,bo twarz zaczyna mi świecic bardzo szybko I jesli chodzi o rozswietlenie to wole podklady rozświetlające z delikatnymi drobinkami zlota( np AA Oceanic Jedwabisty podklad rozswietlający.) A recover baardzo delikatnie moze rozswietla, chociaz nie wiem jakim sposobem,bo nie ma zadnych drobinek,chyba,ze jakies bardzo mikroskopijnej wielkosci jednym slowem podklad bardzo naturalny,odsyc fajny,ale zadna rewelacja. W zapachu podobny do Lasting Finish Rimmla(matującego) tez mam i jestem bardzo zadowolona
__________________
"...Cause dancing`s what I love..."
Kitty13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 17:26   #316
Kitty13
Raczkowanie
 
Avatar Kitty13
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 96
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

I wogole jestem zdziwiona ,bo niby nie mam ciemnej karnacji(taką srednia-blondynka, niebieskie oczy) chodze od czasu do czasu na solarium najlepszym odcieniem dla mnie okazal sie najciemniejszynr 402..jest idealny ;D jestem bardzo zaskoczona... Odcienie chyba sa w ogole bardzo jasne i skoro ja mam najciemniejszy to nie wiem ,jakim sposobem dobierze sobie odpowiedni odcien brunetka z brązowymi oczami i ciemna cera!
__________________
"...Cause dancing`s what I love..."
Kitty13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 17:47   #317
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Ja kupiłam 103 i był idealny . Doskonały do suchej skóry. Tylko po nalozeniu podkladu radze pedzelkiem nalozyc transparentny puder w sferze T, to wtedy buzia nie bedzie sie swiecila. Aha, daje b. naturalny efekt, ten kto sądzi ze zamaskuje mu wszystkie niedoskonalosci skory to sie zawiedzie. Ale mi wlasnie o cos takiego chodzilo. I nie brudzi ubran. To troche tak jak krem polaczony z odrobina podkladu i elementami rozswietlenia. ja polecam

ps i juz mam gotowa recenzje na kwc ;-)
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 08:58   #318
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Olaola
Bee, a jaki masz kolor?

Oj Aguś, Aguś, czy to "dobrze wiedzieć" to tylko taka drobna złośliwość, czy mam się nastawić na jakieś zamówienia następnym razem, jak pojadę? Huhu. Buziaki
dlaczego złośliwość?
Mam 103 i jestem zadowolona, delikatnie rozświetla, cera wygląda promiennie ale nie sztucznie. drobinki widoczne w podkładzie czy na dłoni, przy aplikacji na twarz cudownie znikają
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 15:37   #319
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

pewnego pięknego, słonecznego dnia, kiedy piękne słoneczko świeciło mi prosto w buzię wygiągnęłam lusterko i... zonk drobinki jednak są niewielkie, ale w takim potężnym słoneczku wyglądałam... co najmniej dziwnie tak nienaturalnie...
ech... będę jednak musiała sprawić sobie jakiś podkład bezdrobinkowy. ten jest dobry, ale czasami nie mam ochoty na takie rozświetlenie
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 16:25   #320
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Moonlight
pewnego pięknego, słonecznego dnia, kiedy piękne słoneczko świeciło mi prosto w buzię wygiągnęłam lusterko i... zonk drobinki jednak są niewielkie, ale w takim potężnym słoneczku wyglądałam... co najmniej dziwnie tak nienaturalnie...
ech... będę jednak musiała sprawić sobie jakiś podkład bezdrobinkowy. ten jest dobry, ale czasami nie mam ochoty na takie rozświetlenie
producent nie zapewnia matu w końcu to podkład rozświetlający
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 16:38   #321
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez agabil1
producent nie zapewnia matu w końcu to podkład rozświetlający
tak, tak wiem ale jak tyle drobinek zobaczyłam na buzi to się przeraziłam do tej pory ich nie zauważałam i myślałam że będzie super na co dzień... no ale moim zdaniem w słoneczne dni się nie sprawdza trudno - nie można mieć wszystkiego
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 17:10   #322
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Moonlight
tak, tak wiem ale jak tyle drobinek zobaczyłam na buzi to się przeraziłam do tej pory ich nie zauważałam i myślałam że będzie super na co dzień... no ale moim zdaniem w słoneczne dni się nie sprawdza trudno - nie można mieć wszystkiego
ja go noszę w słoneczne dni i nie narzekam watpię by ktoś jakoś specjalnie wyszukiwał drobinki na mojej twarzy, chyba że podejdzie baaardzo blisko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 17:18   #323
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez agabil1
ja go noszę w słoneczne dni i nie narzekam watpię by ktoś jakoś specjalnie wyszukiwał drobinki na mojej twarzy, chyba że podejdzie baaardzo blisko
ja kiedyś przyłapałam koleżankę na tym, że dziwnie przygląda się mojej buzi (wtedy jakoś tak światło padało na moją buzię, że jedną połowę twarzy miałam mocno oświetloną a dróga połówka była zacieniona ) i się okazało że te drobinki przyciągnęły jej uwagę

nie zrezygnuję z tego podkładu, bo jest naprawdę fajny po prostu w mocniejszym świetle drobinki stają się widoczne a na początku myślałam, że w jakiś cudowny sposób znikają z buzi
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 17:27   #324
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Mnie się podoba efekt. Mam nr 100, pochodzi z wymianki na Wizażu, ale wydaje mi się, że jest ciut za jasny, ale ogólnie odcienie wydają mi się lekkie, takie półtransparentne.
Ale byłabym wdzięczna gdybyście dziewczyny opisały Wasze wrażenie co do tych jasnych kolorów- przede wszystkim, które wpadają w róż, a które w beż, bo niezawsze to widać w perfumerii
Co do samego podkładu to faktycznie buzia się świeci- ja czasem dodatkowo używałam sypkiego rozświetlacza (raz chyba przesadziłam z efektem, bo użyłam kilku takich gadżetów i recoverka, dość mocno świeciła mi się twarz, ale nawet mi się to podobało, wylgąd taki imprezowy był bardziej), do słońca nie sprawdzałam, ale chyba nie wygląda to brzydko.
Tylko jeden minus ma dla mnie- chyba wyskakują mi po nim krostki ;(
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:33   #325
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu. Fakt, buzia świeci się po nim troszkę szybciej (ale puder matujący załatwia sprawę na jakiś czas). Ale nawet jak zaczynam się błyszczeć, to tak jakoś inaczej.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:34   #326
aleksandra2712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Question Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Doni79
Mieszkam w Holandii i prenumeruje tu Cosmo. Musicie sprawdzic czy w polskim wydaniu tez byla probka Rimmel Recover, bo nie orientuje sie w ogole jak to u nas wyglada.
ja mieszkam we wloszech i tez chce prenumerowac jak to zrobic??????????????????? cosmo tu jest ale po wlosku juz mnie tak nie bawi jak po polsku jesli chodzi o podklad to tu kosztuje ok 10euro kupilam juz drugi raz z tym ze inny kolor (1 raz 103 teraz 200 z tego 1 bylam bardziej zadowolona)mi brokat bardzo sie podoba tymbardziej ze juz mamy piekne slonce konsystencja lekka z tymi uwydatnionymi zmarszczkami nie zwrocilam uwagi (mam dwie nad ustami od wyraznej mimiki)pozdrowka i czekam na odp zwiazana z prenumerata cosmo(i jesli sie orientujesz kosztem)
aleksandra2712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:21   #327
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

tez mam ten podklad, kolor 103,narazie mieszam z mf lasting performance ale pozniej napewno bede nakladac sam,jestem b. zadowolona
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 18:18   #328
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Talking Dot.: Rimmel London Podkład Recover

hej dziewczyny!! Jestem teraz w Irlandii.Tutaj ten podkładzik kosztuje około 7 euro wiec wcale nie dużo.Chciałam sobie go zakupić, ale zastanawiam sie bo mam cere mieszaną, więc świeci Mi sie tu i ówdzie...a po przeczytaniu waszych wypowiedzi troche Mi sie mały mętlik zrobił w główce...CZy któraś z Was kochane dziewczęta mająca mieszaną cerę używa tego podkładu a jeśli tak to czy sie dla Nas nadaje???Bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 19:29   #329
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Sweet_21
hej dziewczyny!! Jestem teraz w Irlandii.Tutaj ten podkładzik kosztuje około 7 euro wiec wcale nie dużo.Chciałam sobie go zakupić, ale zastanawiam sie bo mam cere mieszaną, więc świeci Mi sie tu i ówdzie...a po przeczytaniu waszych wypowiedzi troche Mi sie mały mętlik zrobił w główce...CZy któraś z Was kochane dziewczęta mająca mieszaną cerę używa tego podkładu a jeśli tak to czy sie dla Nas nadaje???Bardzo prosze o odpowiedz i pozdrawiam
ja mam cerę mieszaną i bez problemu go używam, matuję tylko lekko pudrem sypkim partię T-czyli czoło, nos i brodę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 19:52   #330
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez agabil1
ja mam cerę mieszaną i bez problemu go używam, matuję tylko lekko pudrem sypkim partię T-czyli czoło, nos i brodę
Też mam mieszaną i też używam, ale ja z kolei przypudrowuję całą buźkę z rozpędu. Ale może faktycznie zacznę robić tak jak agabil, bo po co psuć ten fajny efekt rozświetlenia na polikach
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.