Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-31, 12:10   #811
Tygrysek333
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek333
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 288
GG do Tygrysek333
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam.
Tygrysek333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 12:20   #812
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Tygrysek333
Wiemy ze to skandal teraz isc do lekarza i wyprosic skierowanie na jakies badania. Niestety my tylko mozemy usilnie prosic o takowe skierowania. Ale to prawda te problemy z włosami sa zawsze traktowane po macoszemu. Mnie leczy juz 4 dermatolog, bo pozostali nie wiedzieli nic o chorobach autoimmunologicznych. Zdarza sie.
Wiem, że się zdarza, a nie powinno. Nie mówię, że lekarze muszą wiedzieć wszystko, ale jeśli przyjdzie do nich pacjent, a oni nie wiedzą to powinni zorientować się w temacie.
Po dwóch wcześniejszych dermatologach, gdzie wyszłam z jakąs tam miksturką, która w ogóle nie pomogły, naczytałam się tyle o łysieniu i wypadaniu włosów, że powiedziałam sobie, że z byle czym nie wyjdę.
Choc z tego co słyszałam to na całym świecie ten problem jest tak traktowany:/
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 12:23   #813
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Myszi
Whitebeth , już myślałam, że z As!ą jesteśmy tu same.

Ja hormony tarczycy robiłam bezpłatnie ze skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Nie proś tylko się domagaj! Masz do tego prawo!
ok w takim razie wybiore sie we wtorek kiedy nie mam zajec i sprobuje wyciagnac skierowania chociaz na tarczyce
dzieki za wsparcie
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 12:26   #814
Tygrysek333
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek333
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 288
GG do Tygrysek333
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Bo pewne choroby zwłaszcza związane z autoagresja są nie do końca poznane. u nas w polsce na studiach medycznych o pewnych jednostkach chorobowych mowi sie raptem 3 zdania. Więc nie mozemy obwiniac o to lekarzy. Ale myslę ze sprawdzone srodki kosmetyczne czy dermatologiczne oraz powstawanie takich forów pomaga wielu paniom, które wstydza sie rozmawiac o takich probelamch jak wypadanie włosów a już jak pojawia sie łysienie plackowate to zaczyna sie dramat. Ale powtarzam dobrze rozpoczeta kuracja i cierpliwośc punktuje. A u lekarza trzeba walczyc o swoje racje a nie poddawac sie rutynie lekarskiej.
Tygrysek333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 12:27   #815
Tygrysek333
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek333
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 288
GG do Tygrysek333
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez whitebeth
ok w takim razie wybiore sie we wtorek kiedy nie mam zajec i sprobuje wyciagnac skierowania chociaz na tarczyce
dzieki za wsparcie
Trzymam kciuki. Zycze dobrych wyników.
Tygrysek333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 12:31   #816
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez As!a
Wiem, że się zdarza, a nie powinno. Nie mówię, że lekarze muszą wiedzieć wszystko, ale jeśli przyjdzie do nich pacjent, a oni nie wiedzą to powinni zorientować się w temacie.
Po dwóch wcześniejszych dermatologach, gdzie wyszłam z jakąs tam miksturką, która w ogóle nie pomogły, naczytałam się tyle o łysieniu i wypadaniu włosów, że powiedziałam sobie, że z byle czym nie wyjdę.
Choc z tego co słyszałam to na całym świecie ten problem jest tak traktowany:/
niestety , często jak opowiadam dermatologom z czym przyszlam, to sluchają mnie jak rozchisteryzowanej nastolatki ktorej wyskoczył przyszcz na nosie Nie traktuja tego problemu poważnie- niestety.
Gdzies juz tu pisalam,ze jeden pan kazał mi zbierać wypadniete wlosy przez tydzien a nastepnie policzyc średnią ,ile wypada mi dziennie i jeżeli wyjdzie mi ,że poniżej 100 to mam wiecej nie przychodzić
Nie mam 5 lat i skoro uznam ,że mam jakiś problem i idę do lekarza po pomoc to należy mi się poważne traktowanie, ehsz...szkoda ,że u lekarzy spotykam się zazwyczaj z innym podejściem
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 12:35   #817
Tygrysek333
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek333
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 288
GG do Tygrysek333
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez whitebeth
niestety , często jak opowiadam dermatologom z czym przyszlam, to sluchają mnie jak rozchisteryzowanej nastolatki ktorej wyskoczył przyszcz na nosie Nie traktuja tego problemu poważnie- niestety.
Gdzies juz tu pisalam,ze jeden pan kazał mi zbierać wypadniete wlosy przez tydzien a nastepnie policzyc średnią ,ile wypada mi dziennie i jeżeli wyjdzie mi ,że poniżej 100 to mam wiecej nie przychodzić
Nie mam 5 lat i skoro uznam ,że mam jakiś problem i idę do lekarza po pomoc to należy mi się poważne traktowanie, ehsz...szkoda ,że u lekarzy spotykam się zazwyczaj z innym podejściem
Wiesz co ja juz nie mam takiego problemu. Odsłaniam pasma z tyłu głowy a tu niespodzianka 2 łysunie placuszki i lekarz inaczej patrzy na taki problem. Ale nie o to chodzi abys ty tez została łysa osoba. Staraj sie skrupulatnie lekarzowi opowiedziec w czym tkwi problem i popros aby nie traktował cie jak inwalide umysłowego. Bo kazdy pacjent powinien byc traktowany normalnie. Powiedz o tych kuracjach, spytaj sie czy mozesz łykac np H pantoten itd. Staraj sie byc konsekwentna.
Tygrysek333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 12:53   #818
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Tygrysek333
Bo pewne choroby zwłaszcza związane z autoagresja są nie do końca poznane. u nas w polsce na studiach medycznych o pewnych jednostkach chorobowych mowi sie raptem 3 zdania. Więc nie mozemy obwiniac o to lekarzy. Ale myslę ze sprawdzone srodki kosmetyczne czy dermatologiczne oraz powstawanie takich forów pomaga wielu paniom, które wstydza sie rozmawiac o takich probelamch jak wypadanie włosów a już jak pojawia sie łysienie plackowate to zaczyna sie dramat. Ale powtarzam dobrze rozpoczeta kuracja i cierpliwośc punktuje. A u lekarza trzeba walczyc o swoje racje a nie poddawac sie rutynie lekarskiej.
Tak, wiem, że wypadanie włosów to problem nie do konca jeszcze poznany. Ale wypadanie włosów może być spowodowane nie tylko autoagresją, ale niedoborami, problemami z tarczycą... A lekarze zamiast spróbować chociaż, wypisac głupie skierowanie na badanie stwierdzają, że to stres i nie ma się czym martwić.
Z jednej strony cały czas jest nagonka na to, żeby robić badania okresowe, żeby nie bagatelizować objawów, z drugiej, jeśli ktoś przejmuje się swoim zdrowiem, słucha organizmu, zostaje potraktowany jak hipochondryk.
Ale to wątek "wypadające włosy", a nie "lekarze bagatelizujący choroby", więc już się nie odzywam na ten temat.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 13:08   #819
Tygrysek333
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek333
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 288
GG do Tygrysek333
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Masz rację. )
Tygrysek333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 18:10   #820
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

widze ze sporo kobiet ma ten problem ? podsumowac nie moge bo dopiero zaczynam ostra walke z włosami ale czy chwali ktoś sobie Revalid ??????
pomoze mi cos na te moje wloski tez napisze podsumowanie,mam nadzieje ze to juz niebawem
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 10:03   #821
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez czeko
moj tez ulubiony temacik...a wiec ja uzywałam szamponu vichy maseczki wax i nie pomogło...poszłam do dermatologa i lekarz przepisał mi loxon 5% fakt przestały wypadac, ale w necie przeczytałam ze to jest na łysienie androgenowe, a ja nie mam czegos takiego...po skonczonym loxonie zaczeły jeszcze bardziej wypadac...natomiast farmaceutka poleciła mi radical szampon odzywke i ampułki, a takze witaminy skrzypo vita i wiecie co? po miesiacu na moim grzebieniu jest moze z 3 włoski. Przy myciu tak samo oraz nakładaniu odzywki, poniewaz wtedy mi najbardziej włosy wypadały czasem nawet do 200 raz naliczyłam moich włosów poprostu było wszedzie mnostwo...dzis robiłam badania hormonow tarczycy i wyszło ze wszystko wporzadku....
czy nie uwazasz ze zwiększenie wypadania wlosów mogło nastąpic przez ten Loxon ???
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 10:57   #822
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Do czeko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
napisz mi rposze jak możesz jak sie skonczyło Twoje uzywanie tego Loxona ??? wlasnie przez niego tak mi wlosy wypadaja a tylko tydzien uzywalam (((
uczuliło mnie i tak od ponad miesiąca wlosy wychodzą .Napisz prosze cos,pisałam Tobie maila ale dostalam raport zwrotny,pozdrawiam.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 11:17   #823
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

nawiązując do świetnego podejścia lekarzy, ja miałam taką sytuację: przyjechałam do domu, powiedziałam mamie, że się leczę i że problem jest poważny, ona w trosce zaprowadziła mnie do swojej znajomej GINEKOLOG która uważa się za speca od wszystkiego, i ta pani doktor oznajmiła mi: "wypadanie włosów jest normalne, nic ci nie będzie, jesteś za bardzo rozpuszczona i tylko dodatkowo stresujesz tą swoją biedną matkę". no cóż, miałam różne badania i leczyłam się ponad rok, włosy miałam rzadkie i wielkie placki w zakolach...no ale "wypadanie włosów jest normalne, jestem za bardzo rozpuszczona"; ignorancja dobija...
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 11:46   #824
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam,

mam za sobą ten problem, oczywiście do czasu, bo zauważyłam, że wraca co kilka lat. Do rzeczy, za każdym razem kiedy zaczyna się akcja wypadania włosów stajemy na głowie i poświęcamy włosom bardzo dużo uwagi, po jakimś czasie zazwyczaj następuje poprawa... No i właśnie o tym chciałabym napisać, bo ja mam następujące podejrzenie, które ostatniej jesieni przetestowałam i się sprawdziło. Otóż pośród wszystkich starań w postaci leczniczych szamponów, WAX'a, przyjmowania mikroelementów i witamin jest jeden bardzo ważny czynnik:

POBUDZENIE KRĄŻENIA NA SKÓRZE GŁOWY.

Szczotkowanie i to porządną szczotką z włosia, skupiając się głównie na masażu głowy, to naprawdę działa.

Zauważcie, że WAX (którego osobiście także stale używam) trzymamy na głowie rozgrzewając skórę, to warunek konieczny do tego, by wosk w nim zawarty rozpoczął działanie ale w tym samym czasie ogrzewając skórę także poprawiamy krążenie. Przyjmowanie tabletek z witaminami itp. staje się wówczas znacznie skuteczniejsze.
To tyle ode mnie, z całą resztą wypowiedzi Przedmówczyń się absolutnie zgadzam (pozdrawiam służbę zdrowia bo choruje od lat).

Pozdrawiam,

Anturium bez podpisu i z włosami
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:17   #825
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam dziewczyny! Ja od stycznia łykam silicę. Od stycznia też używałam szamponu Revalid oraz przez styczeń i luty wcierałam w skóre głowy i włosy WAX dla włosów blond. Od miesiąca gdzieś tak zaczęły mi chyba nowe włosy rosnąć, bo mi stoją takie śmieszne króciutkie, a mam długie. Ale jak mi włosy wypadały tak wypadały, lecz od dwóch tygodni zmieniłam szampon na Radical firmy Farmona, ale ten do włosów farbowanych i jakby przestały wypadać (tfu tfu nie zapeszać). Trudno powiedzieć, czy to działanie silicy czy nowego szamponu czy waxu. Jednakże jeden jak i drugi szampon komfrtowy w uzyciu nie jest, bo strasznie plącze i tak juz wysuszone i farbowane włosy, ale jak ma pomóc to trudno, trzeba przeżyc (wspomagać sie większą ilością odzywki po myciu). Tak więc teraz uzywam szmapon radical, łykam silicę i raz w tygodniu wcieram WAX (włosy przestały wypadać a rosną nowe).
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:23   #826
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Acha! Zarówno wax (ale dobrze spłukany) jak i szampon radical (zawiera wit. B5, która podbno powoduje pęcznienie włosa) sprawiaja odbicie wlosów od skóry i i wrażenie, że jest ich jakby wiecej i są jakby grubsze (nie są takie przyklapnięte). A i jeszcze zaczęłam rozczesywać włosy z odżywka a potem ją dopiero spłukuje (mniej potem sobie włosów wyrywam przy rozczesywaniu po wytarciu ręcznikiem, nie sa już takie polatane). Ja jak na razie jestem zadowolona. Zapomniałam dodać, że na końcówki obowiązkowo serum. Trzymajcie się cieplutko!
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:40   #827
m_mamul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

hej niech mi ktos powie, gdzie mozna kupic WAX. Bede naprawde wdzieczna.

pozdrowionka
m_mamul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:51   #828
Basiia_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wax kupisz w aptece i sklepach zielarskich, cena się wacha w granicach od 18- do 25 zł, w zależności od pojemności opakowania.
Basiia_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:54   #829
m_mamul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziekuje za informacje i biegne do apteki.
m_mamul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 14:05   #830
Basiia_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Proszę bardzo . Mam nadzieję że Ci będzie służył .

Ja używam waxu od 2-óch miesięcy, i nie widzę żednej poprawy. Teraz myję włoski szamponem Vichy dercos ( czerwony- wzmacniający ). I dwa razy w dygodniu robię maseczkę na głowę z olejku rycynowego, żółtka witaminy A+E, i kilku kropli cytryny. Nie dośc że mam cienkie włoski, to wypadają i przetłuszczają się szybko, codziennie muszę je myć .
Basiia_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 14:54   #831
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

tez zakupilam Radical i Wax,nastepne mycie i zastosuje je.Pozatym łykam revalid, mam nadzieje ze pomoże,bede sie "modlić" i wcale nie przesadzam !

czy Wam służy olejek rycynowy ???????????
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 15:16   #832
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
Do czeko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
napisz mi rposze jak możesz jak sie skonczyło Twoje uzywanie tego Loxona ??? wlasnie przez niego tak mi wlosy wypadaja a tylko tydzien uzywalam (((
uczuliło mnie i tak od ponad miesiąca wlosy wychodzą .Napisz prosze cos,pisałam Tobie maila ale dostalam raport zwrotny,pozdrawiam.
Jeśli chcesz znać szczegóły napisz PW do czeko.
Być może już nie śledzi tego wątku . Jeśli dobrze pamiętam to odstawiła po prostu ten preparat, ale zawsze lepiej mieć bezpośrednie wiadomości.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 15:20   #833
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
czy Wam służy olejek rycynowy ???????????
Mi niestety nie służył .
Miałam po nim strasznie zlepione włosy, mimo tego, że naprawdę solidnie je spłukiwałam wodą i mimo tego, że lubię podobny efekt przy kręconych włosach, ale po olejku był baaardzo przesadzony .

Także na nic nie ma reguły, wszystkiego trzeba samemu wypróbować.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 16:47   #834
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez whitebeth
łykałam regularnie silicę przez kilka miesięcy. U dermatologa byłam wiele razy, przepisywanao mi loxon i specyfiki na minoxidilu, który niestety działa jedynie doraźnie- odstawiasz -jest jak dawniej a nawet gorzej .Naczytałam się o loxonie samych niepochlebnych opinii wiec odstawiłam.
Zrobiłam morfologię - wszytsko ok żadnych niedoborów, żelazo aż za wysokie. niestety na razie brak mi funduszy na badania hormonalne a podejrzewam,że to może być wina hormonów
łupieżu nie mam i nigdy nie miałam z tym problemu, łzs to nie jest na pewno . sama już nie wiem jak sie za to zabrać.
czesc, o ile rozumiem dobrze to uzywalas loxonu i odstawilas,tak ???
napisz prosze jak zareagowały na to twoje włosy ???
widzisz, ja po tygodniu odstawilam i stracilam mnostwo włosów .Bede wdzieczna za odpowiedz.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 16:49   #835
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Do Myszi !!!!!!!!

a jak dlugo trzymalas ten olejek,wierzysz wto ze on pobudza porost wlosów ???
czytam i czytam i juz zgłupiałam.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 20:57   #836
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
czesc, o ile rozumiem dobrze to uzywalas loxonu i odstawilas,tak ???
napisz prosze jak zareagowały na to twoje włosy ???
widzisz, ja po tygodniu odstawilam i stracilam mnostwo włosów .Bede wdzieczna za odpowiedz.
Ja byłam ostatnio u dermatologa i mi zabronił używania loxonu. To jest lek na łysienie androgenowe i tego leku przy takim schorzeniu używa się cały czas, nie tak, że pomaga po kilku miesiacach używania.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:14   #837
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez As!a
Ja byłam ostatnio u dermatologa i mi zabronił używania loxonu. To jest lek na łysienie androgenowe i tego leku przy takim schorzeniu używa się cały czas, nie tak, że pomaga po kilku miesiacach używania.
masz racje! wiesz tylko ze w aptece jak sie pytałam tak chwalili.Po tygodniu odstawilam,uczulil mnie i teraz walcze o swoje włosy.

Wiecie co ... podobno na odrstające włoski dobry jest MOCZ.
dziewczyna z mojej miejscowosci wyleczyla nim łysienie androgenowe.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:22   #838
sylssa
Raczkowanie
 
Avatar sylssa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 219
GG do sylssa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Tak, urynologia. Czytałam coś kiedyś o tym Ale osobiście bym się nie odważyła. Leczenie moczem pomaga w wielu schorzeniach i jest szeroko stosowane w medycynie naturalnej.
__________________
...musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież jest ktoś kto też w to wierzy...


...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...


...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:22   #839
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

kobietki weźcie nie straszcie mnie tym loxonem...używam go i aż się boję pomyśleć co będzie się działo jak odtawię po tym co tu przeczytałam...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:26   #840
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_22
masz racje! wiesz tylko ze w aptece jak sie pytałam tak chwalili.Po tygodniu odstawilam,uczulil mnie i teraz walcze o swoje włosy.

Wiecie co ... podobno na odrstające włoski dobry jest MOCZ.
dziewczyna z mojej miejscowosci wyleczyla nim łysienie androgenowe.
Nie dziwię się, ze chwalili w patece - takie są prawa rynku, ważne, żeby sprzedać.
Ja nie wierzę w urynoterapię, a szczególnie jesli chodzi o łysienie androgenowe.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.