seks z zonatym, starszym...co sądzicie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 11:30   #1
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Question

seks z zonatym, starszym...co sądzicie???


A co mi tam...zadam to pytanie......co myslicie o dziewczynach, które idą do łózka z zonatymi facetami??... dla samego seksu...choć z pewnością istnieje ryzyko zakochania sie i co wtedy??
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:35   #2
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

hmm... ja mam nadzieję, że same będą kiedyś żonami takich facetów...
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:50   #3
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez wersta
hmm... ja mam nadzieję, że same będą kiedyś żonami takich facetów...
Dobrze powiedziane
Jeśli ktoś chce się spotykać z facetem tylko dla seksu to niech sobie ku temu wybierze nie żonatego może co?Na pewno chętnych na seks bez związku byłoby wielu.Bo jeśli w grę wchodzi miłość to- chociaż nie usprawiedliwiam zdrady NIGDY - jeszcze jestem o krok od całkowitego potępienia "tej trzeciej".Ale tylko dla seksu to troche wyrachowane,okrutne.I niepotrzebne.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:01   #4
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

zawsze jest tak,że nabardziej potepiona staje się " ta trzecia"....a czasem jest ona młodsza, głupiutka i omamiona dojrzałością faceta, który ma ochote na nia......nie rzadko przeradza się to w miłośc, bo jak wiadomo zakazany owoc najbardziej kusi
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:11   #5
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Dla mnie największą winę ponosi facet który zdradza.Dopiero potem "ta trzecia".Żona pewnie też,ale wg mnie najmniejszą.Bo jeśli sa problemy w związku to można je inaczej próbować rozwiązywać niż przez zdrade.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:12   #6
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez wersta
hmm... ja mam nadzieję, że same będą kiedyś żonami takich facetów...
Trafiłaś w samo sedno
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:14   #7
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez AAgusiaczeK
zawsze jest tak,że nabardziej potepiona staje się " ta trzecia"....a czasem jest ona młodsza, głupiutka i omamiona dojrzałością faceta, który ma ochote na nia......nie rzadko przeradza się to w miłośc, bo jak wiadomo zakazany owoc najbardziej kusi
Nie patrze na zdrade w kategoriach "kto jest bardziej winny a kto mniej". Zdrada to straszliwe swiństwo wyrządzone wszystkim, sobie, tej trzeciej, zonie/meżowi, dzieciom. To cos co rujnuje czasami wszystkim całkiem szczęśliwe życie i nie daje nic w zamian. Wszyscy sa ofiarami i nie ma tu nikogo bardziej i mniej winnego. A gadanie o głupiutkiej dziewczynce omamionej przez faceta to mnie smieszy. Jesli jest na tyle dojrzała, żeby z kimś współżyć, to niech bedzie na tyle dojrzała aby powiedzieć, że popełniła błąd.
Chetnie napisałabym co myslę o zdradzie, o seksie tylko dla seksu itd, ale nie uważam aby to było dobre miejsce do powiedzenia tych wszystkich niecenzuralnych słów które mi sie cisną na klawiaturę.
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 12:16   #8
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Ja mysle,ze te trzecie maja nauczke na etapie końca ej żałośnej znajomości......czesto sa już zaangazowane emocjonalnie, uczuciowo i ....zostaja same ze swoim bólem...........pogardzan e i szykanowane.....bo ludzie czesto zapominają,że sprawca tego wszystkiego jest facet, bo to on jest już czyimś mężem i obowiązują go pewne reguły

AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:18   #9
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Czasem bardzo wygodnie jest być "głupiutką"...

Moja zasada brzmi: "rób tak, aby w miarę możliwości nikogo nie krzywdzić".
Wiem, jak się czuje zdradzana. Nikomu nie zrobiłabym tego samego. Ale to moje zasady, nie zamierzam nikogo zmuszać, by także ich przestrzegał. Tylko...aby potem nie miał do nikogo pretensji, jeśli nagle z "tego, z którym się zdradza" stał się "tym, którego się zdradza".
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:19   #10
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

zawsze można się zakochać...
seks jest przyjemny ale czy nie lepiej znaleźć niezmanierowanego chłopca, który będzie robił to co TY lubisz a nie jego żona??? hm???
I miec świdomość, że TY jestes jego wielką namiętnością a nie jakaś inna baba???
I że nie pieprzy sie z Tobą tylko żeby się pobawić alboz robic zonie na żlość??
Bo to chyba logiczne??
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:20   #11
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

moge napisac tylko jedno:
po co mi starszy, zonaty facet? mam juz tate i drugiego nie potrzebuje.
leelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 12:21   #12
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
No oczywiście, że tak ale chyba ta trzecia ma swój rozum, prawda???
No hallo, trzeba się liczyć z odpowiedzialnością emocjonalna....
Seks z żonatym-ok ale nie miej do nikogo pretensji "po" całym tym smierdzącym wydarzeniu..
Bo to wszystko jest strasznie śmierdzące,...

to zalezy...twój tata jest straszy od Ciebie tylko12 lat
??
Chyba, że AAgusiaczkowi o takiego "starszego" tatusia chodziło...fffuuuu
Bo takiego 10-12 lat to xczemu nie... ale nie ZONATEGO o nieee
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-27 o 15:07 Powód: Post pod postem!
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:22   #13
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Dojrzalośc wzbudza pożadanie....sex z trzydziestoparolatkiem w porwnaniu z seksem dwudziestolatka.......... .........ale pewnie n" nie rób drugiemu co tobie nie miłe"
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:24   #14
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez _Magda
Dla mnie największą winę ponosi facet który zdradza.Dopiero potem "ta trzecia".Żona pewnie też,ale wg mnie najmniejszą.Bo jeśli sa problemy w związku to można je inaczej próbować rozwiązywać niż przez zdrade.
Zgadzam się z Tobą.
Nikt faceta nie zmusza do tego, by zdradzał.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:24   #15
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
kochana uprawiałam seks i z tym i z tym i powiem Ci, że rzeczywiście starszy jest lepszy ale to nie znaczy, że tak jest zawsze...i nie znaczy, że musi być żonaty, nie musi...
Poza tym, ja wychodze z założenia, że młodego można czegoś jeszcze nauczyć, starszy ma już swoej przyzywczajenia, które niekoniecznie musza pasować młodszej kobiecie..
A naprawdę trudno go odzwyczaić...

Poza tym w seksie chodzi chyba raczej o namiętnośc, pociąg fizyczny, pożądanie, uczucie itp...Nie o wiek...Bo on często nie idze w parze z umiejetnościami, które zresztą nie są takie najwazniejsze..


AAgusiaczku, powiedz mi proszę, moje pytanie nie będzie dyskretne, piszesz to z autopsji??Widzę, że już kiedyś założyłas podobny watek...
Jesli chcesz napisz na priv..
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-27 o 15:09 Powód: Post pod postem!
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:28   #16
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Próbuje po prostu zrozumiec zachowanie małolaty, wchodzącej w to bagno jakim jest romans z zonatym..............i nie moge tego pojąć....
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:29   #17
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

mam 22 lata. facet o 12 lat starszy jest zupelnie na innym etapie zycia niz ja. wole budowac swoj zwiazek z kims, kto startuje z takiego samego poziomu jak ja. nie wydaje mi sie, ze 22 letnia, nieodpowiedzialna osoba, ktora ciagle utrzymuja rodzice jest odpowiednim partnerem dla 34-letniego faceta. jesli taki facet ma mentalnosc dwudziestolatka to niestety...cos jest z nim nie w porzadku. probowalam sie juz kiedys bawic w budowanie takiego zwiazku i wiem, ze to nie dla mnie. potrzebuje partnera, nie tatusia ani zdziecinnialego kolesia probujacego sie na sile odmlodzic dwudziestoletnia, dlugonoga blondynka.
leelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:32   #18
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez leelou
moge napisac tylko jedno:
po co mi starszy, zonaty facet? mam juz tate i drugiego nie potrzebuje.
Dobrze powiedziane
A co do pytania w temacie - ja bym tak nie mogła postąpić Mam swoje zasady i się ich trzymam. Zdrady nie uznaję (z żadnej strony) i już. A już tym bardziej ze starszym facetem, a jeszcze do tego żonatym to juz w ogóle...
A że robią tak inni - to ich sprawa. Ja w to nie ingeruję. Niech się sami ze sobą/przed sobą rozliczają...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:32   #19
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez leelou
mam 22 lata. facet o 12 lat starszy jest zupelnie na innym etapie zycia niz ja. wole budowac swoj zwiazek z kims, kto startuje z takiego samego poziomu jak ja. nie wydaje mi sie, ze 22 letnia, nieodpowiedzialna osoba, ktora ciagle utrzymuja rodzice jest odpowiednim partnerem dla 34-letniego faceta. jesli taki facet ma mentalnosc dwudziestolatka to niestety...cos jest z nim nie w porzadku. probowalam sie juz kiedys bawic w budowanie takiego zwiazku i wiem, ze to nie dla mnie. potrzebuje partnera, nie tatusia ani zdziecinnialego kolesia probujacego sie na sile odmlodzic dwudziestoletnia, dlugonoga blondynka.
Masz 100% racje.....
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 12:32   #20
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

zdrada to nie tylko wina osoby zdradzajacej i tej trzeciej. Jesli ktos zdradza to z reguly cos w zwiazku nie gra, a jesli cos w zwiazku nie gra tzn ze wina lezy po obu stronach. Uwazam ze jesli para nie potrafi ze soba rozmawiac, albo sa bardzo egoistycznie do siebie nastawieni w roznych sprawach, lub tez brakuje czegos innego to nie dziwie sie ze powstaje takie cos jak ZDRADA.

Sam jak bylem znacznie mlodszy to malo brakowalo, a bym zdradzil swoja dziewczyne. Nie potrafilem z nia rozmawiac, Ona byla straszna egoistka non stop oczekiwala, a nic nie dawała w zamian - caly czas mialem o nia zabiegac, traktowac Ja jak ksiezniczke, a jesli Ja mialem zly dzien i potrzebowalem Jej to potrafila powiedizec zebym dal jej spokoj, odwalił sie itp. Pozniej na jakiejs imprezie poznalem fajna panne, zblizylismy sie bardzeij i malo brakowalo, a bym zdradzil. Oczywiscie opamietalem sie w ostatniej chwili i wytlumaczylem tej kolezance jak sprawa wyglada i bym sie zle czul, juz nie mowiac ze bym strasznie zranil moją (wtedy) panne- niezaleznie od tego jaką osoba dla mnie byla. Tak czy siak, po paru dniach Jej wszystko wypomialem i na tym sie skonczyl nasz zwiazek.

Moja opowiesc ma sie troszke nijak do tematu mlodych panien i starych facetow, ale chcialem opisac ze wina czesto nie lezy tylko po stronie osob zdradzających. Cos musi byc tego powodem.

Chociaz istnieje tez zdrada po alkoholu, w stylu ze panna sie upiła i nie potrafila nic zrobic, mozna to bardziej podciagnac do wykozystania seksualnego niz zdrady - warto tez o tym wspomiec.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:38   #21
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
zdrada to nie tylko wina osoby zdradzajacej i tej trzeciej. Jesli ktos zdradza to z reguly cos w zwiazku nie gra, a jesli cos w zwiazku nie gra tzn ze wina lezy po obu stronach. Uwazam ze jesli para nie potrafi ze soba rozmawiac, albo sa bardzo egoistycznie do siebie nastawieni w roznych sprawach, lub tez brakuje czegos innego to nie dziwie sie ze powstaje takie cos jak ZDRADA.

.
A ja się bardzo dziwie Jak pisałam wyżej NIE MA usprawiedliwienia na zdrade.Jeśli w związku coś nie gra to trzeba o tym porozmawiać albo w inny sposób próbować rozwiązać problem,a jeśli to nic nie da to się rozstać.Nie uważasz że to logiczne?
I nadal uważam,że to facet ma największą winę.Nie wiem jak można usprawiedliwiać zdradę tym,że coś nie gra w związku.To chyba tylko faceci tak potrafią
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:39   #22
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Cytat:
Napisane przez leelou
mam 22 lata. facet o 12 lat starszy jest zupelnie na innym etapie zycia niz ja. wole budowac swoj zwiazek z kims, kto startuje z takiego samego poziomu jak ja. nie wydaje mi sie, ze 22 letnia, nieodpowiedzialna osoba, ktora ciagle utrzymuja rodzice jest odpowiednim partnerem dla 34-letniego faceta. jesli taki facet ma mentalnosc dwudziestolatka to niestety...cos jest z nim nie w porzadku. probowalam sie juz kiedys bawic w budowanie takiego zwiazku i wiem, ze to nie dla mnie. potrzebuje partnera, nie tatusia ani zdziecinnialego kolesia probujacego sie na sile odmlodzic dwudziestoletnia, dlugonoga blondynka.
ja mama 21 lat ni nier jestem nieodpowiedzialna, wręcz przeciwnie, utrzymuję się sama, pracuję, studiuję a przeszłam juz tyle, ze czuję się jak 50tka
a co do reszty masz zupełną rację, tacy faceci sa poporstu jak małe dzieci...

zdrada nie jest lekiem, to znak, ze to nie to i nalezy sie wycofac
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-27 o 15:13 Powód: Post pod postem!
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:41   #23
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

co za bzdury piszesz.
jesli w zwiazku cos nie gra to mamy z moim facetem zwyczaj rozmawiania o tym wprost. bo chodzenie na imprezy w celach kopulacyjnych zadnym rozwiazaniem nie jest. to typowe dla ludzi o slabym charakterze...a nawet mieczakow. "zdradzilem, bo moja dziewczyna jest egoistka". to nie jej wina, ze zdradziles. to twoja wina.
leelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:43   #24
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez leelou
mam 22 lata. facet o 12 lat starszy jest zupelnie na innym etapie zycia niz ja. wole budowac swoj zwiazek z kims, kto startuje z takiego samego poziomu jak ja. nie wydaje mi sie, ze 22 letnia, nieodpowiedzialna osoba, ktora ciagle utrzymuja rodzice jest odpowiednim partnerem dla 34-letniego faceta. jesli taki facet ma mentalnosc dwudziestolatka to niestety...cos jest z nim nie w porzadku. probowalam sie juz kiedys bawic w budowanie takiego zwiazku i wiem, ze to nie dla mnie. potrzebuje partnera, nie tatusia ani zdziecinnialego kolesia probujacego sie na sile odmlodzic dwudziestoletnia, dlugonoga blondynka.
dodam tylko, że taki facet nie umie dac najważniejszego, czego ja bardzo potrazebuję : poczucia, że jesteśmy równi a nie : "co ty przezyłaś?? co ty możesz wiedzieć o życiu?? nie masz dzieci, nie wiesz tego i tamtego"..
Hallo??? chcę rodzic z moim partnerem aby równie mocno jak ja ekscytowała się ślubem, naszym pierwszym dzieckiem a nie stękał,że się rozczulam,..
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:54   #25
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Cytat:
Napisane przez _Magda
A ja się bardzo dziwie Jak pisałam wyżej NIE MA usprawiedliwienia na zdrade.
nie ma usprawiedliwienia, ale mozna zdrade wytlumaczyc

Cytat:
Napisane przez _Magda
Jeśli w związku coś nie gra to trzeba o tym porozmawiać albo w inny sposób próbować rozwiązać problem,a jeśli to nic nie da to się rozstać.Nie uważasz że to logiczne?
no jasne ze dla mnie to logiczne, w koncu tak tez zrobilem wtedy ?

Cytat:
Napisane przez _Magda
I nadal uważam,że to facet ma największą winę.Nie wiem jak można usprawiedliwiać zdradę tym,że coś nie gra w związku.To chyba tylko faceci tak potrafią
Nie wiem o co Ci chodzi z ta winą faceta, czy jesli kobieta zdradzi to tez wina faceta ? Bo nie rozumie tego zdania.

Ja nie usprawiedliwiam zdrady, dla mnie takze zdrada jest najwiekszym swinstwem jaki mozna zrobic, nie moglem nawet zdradzic osoby ktora traktowala mnie jak ścierke, bo zle bym sie z tym czul i nie potrafie tak ranic osob, wole zakonczyc zwiazek.
Tylko chcialbym uswiadomic ze zawsze jest jakis powod tej zdrady. Czesto moze to byc cos w zwiazku, kiedy partnerzy nie potrafia rozmawiac ze soba, czegos brakuje. Ale takze zdazaja sie osoby ktore w naturze maja poligamie - nimfomanki, erotomani, ktorzy nie potrafia zyc z jednym partnerem, seks jest ich priorytetem.

Jesli by mnie panna zdradzila to zaczal bym sie zastanawiac, co bylo tego powodem. Moze juz nic do mnie nie czuje, moze ją traktuje jak mebel ktory juz bedzie. Oczywiscie tez bym sie zastanawial dlaczego mi nie powiedziala o tym co ja gryzie, tylko odrazu przeszla do zdrady. Trzeba sie zastanawiac, wyniesc jakies wnioski, a nie tylko powiedizec "masz mnie nie zdradzac, nawet wtedy kiedy nie bedziemy sie kochac przez 30lat i bede traktowac cie jak szmate"

Cytat:
Napisane przez leelou
co za bzdury piszesz.
jesli w zwiazku cos nie gra to mamy z moim facetem zwyczaj rozmawiania o tym wprost. bo chodzenie na imprezy w celach kopulacyjnych zadnym rozwiazaniem nie jest. to typowe dla ludzi o slabym charakterze...a nawet mieczakow. "zdradzilem, bo moja dziewczyna jest egoistka". to nie jej wina, ze zdradziles. to twoja wina.
czytaj ze zrozumieniem.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-27 o 15:16 Powód: Post pod postem!
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:56   #26
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez _Magda
A ja się bardzo dziwie Jak pisałam wyżej NIE MA usprawiedliwienia na zdrade.Jeśli w związku coś nie gra to trzeba o tym porozmawiać albo w inny sposób próbować rozwiązać problem,a jeśli to nic nie da to się rozstać.Nie uważasz że to logiczne?
I nadal uważam,że to facet ma największą winę.Nie wiem jak można usprawiedliwiać zdradę tym,że coś nie gra w związku.To chyba tylko faceci tak potrafią
Wszystko fajnie ale odnosze wraznie, ze ex pannie Faceta na pustyni jakos na nim nie zalezalo... moze by sie taka zdrada za bardzo nie przejela.
Ale co racja to racja. Dla zdrady nie ma usprawiedliwienia.

Rozmawialam ostatnio z kolezanką. Ona nie powiedziala swojemu narzeczonemu (!) ze zdarzyl jej sie jeden wieczor z nieznajomym. Nie zaszli zbyt daleko: taniec, pocalunki. Ona jest dumna, ze swojej decyzji ("cicho sza") i stwierdzila, ze sama tez wolalaby nie wiedziec...
Oczywiscie miala wyrzuty i tak dalej. Ale milczala jak grob.
Ja tego nie rozumiem. Nie dajac partnerowi takiej wiedzy, pozbawiamy go w pewnym sensie wyboru. Bardzo to dla mnie zlozony problem, bo moze gdyby mu powiedziala, to nie byli by juz razem. A tak sa szczesliwi...

Co do starszych i żonatych -> nie dla mnie taki stres.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:01   #27
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
nie ma usprawiedliwienia, ale mozna zdrade wytlumaczyc
Dla mnie to to samo.

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
Nie wiem o co Ci chodzi z ta winą faceta, czy jesli kobieta zdradzi to tez wina faceta ? Bo nie rozumie tego zdania.

Miałam na myśli to,że wina jest osoby zdradzające a nie zdradzanej.Ponieważ faceci dużo częściej zdradzają(tak tak)to mówiłam o facetach.Kobiety też zdradzają ale rzadziej,taka jest prawda.Oczywiśącie nie chodzi mi o to,ze jak kobieta zdradzi faceta to jego wina

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
. nie tylko powiedizec "masz mnie nie zdradzac, nawet wtedy kiedy nie bedziemy sie kochac przez 30lat i bede traktowac cie jak szmate"
Jeśli w związku jest tak źle to należy się rozstać przed upływem tych 30 lat Nawet w takim przypadku nie tłumacze zdrady.Można co najwyżej tłumaczyć głupote osoby która tkwiła w związku z kimś kto traktował go jak szmate.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:05   #28
olunias
Raczkowanie
 
Avatar olunias
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 393
GG do olunias
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

no czytam to i nie wierzę...czego oczekuje taka młoda dziewczyna po związku ze starszym, żonatym facetem????przeciez nie miłości i zaangażowania w związek. Ja wiem że mogła byc zafascynowana dojrzalszym od siebie mężczyzną, mógł jej zaimponowac swoim zachowaniem, mógł być szarmancki i czarujący. Mogła się z nim spotykać tylko dla seksu, ale nie myślała o tym co w tym czasie robi i jak czuje się jego żona???Może na niego czekała stęskniona w domu, a on ją oszukał że musi być dłużej w pracy???Czy takiej dziewczynie nie jest po prostu wstyd??? Na co liczy taka osoba???Bo chyba nie na to że on zostawi swoją żonę...
__________________
lepiej spłonąć niz wyblaknąć..
olunias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:24   #29
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
a za co ma jej być wstyd?? ze pokochała kogoś?? za miłośc w tych czasach trzeba sie wstydzić???

Cytat:
Napisane przez olunias
no czytam to i nie wierzę...czego oczekuje taka młoda dziewczyna po związku ze starszym, żonatym facetem????przeciez nie miłości i zaangażowania w związek. Ja wiem że mogła byc zafascynowana dojrzalszym od siebie mężczyzną, mógł jej zaimponowac swoim zachowaniem, mógł być szarmancki i czarujący. Mogła się z nim spotykać tylko dla seksu, ale nie myślała o tym co w tym czasie robi i jak czuje się jego żona???Może na niego czekała stęskniona w domu, a on ją oszukał że musi być dłużej w pracy???Czy takiej dziewczynie nie jest po prostu wstyd??? Na co liczy taka osoba???Bo chyba nie na to że on zostawi swoją żonę...
mój zostawił
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-27 o 15:14 Powód: Post pod postem!
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:25   #30
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: seks z zonatym, starszym...co sądzicie???

Olunias masz 100% racje,,,,,,,,tylko czasem faceci zapominają dodać,że mają zony...oszukuja obie i wtedy trudno pogaradzać "tą trzecią" skoro nie widziala, skoro pokochała.........
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.