Solarium & Zdrowa cera - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-30, 07:00   #91
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez mona1978

Trochę historii

Chociaż pierwsze łóżko opalające pojawiło się 30 lat temu w Niemczech, branża solaryjna należy do najprężniej rozwijających się sektorów rynku kosmetycznego. Idea powstania solarium była słuszna. Przez wiele lat obawiano się szkodliwego działania promieniowania UVB, które obarczano odpowiedzialnością za przedwczesne starzenie się skóry i poparzenia słoneczne. Pomysłodawca solarium Fredrich Wolff dążył do wyeliminowania z procesu opalania promieniowania UVB, zastępując je zwiększoną dawką promieniowania UVA. Skóra miała opalać się „zdrowiej”, a przede wszystkim szybciej. Dziś wiadomo już, że oba rodzaje promieniowania mają niekorzystny wpływ na skórę. Mogą powodować podrażnienia skóry i poparzenia słoneczne.
Dołożę swoje 3 grosze

Promieniowanie UVB jest tym,które powoduje brązowienie skóry, za to promieniowanie UVA jest tym rakotwórczym, niszczącym włókna kolagenowe. Proporcje występowania tych promieni w solarium to z tego co pamiętam 5-10% UVB i 90-95% UVA,czyli z tego wynika,że idąc na solarium dostaje się małą ilość promieni,które faktycznie nadają naszej skórze kolor,a za do dostaje się olbrzymią ilość promieni,które niszczą naszą skórę i które sprawią,że za parę lat powiesz-jaka ja byłam głupia

Solarium to jest taka bomba z opóźnionym zapłonem.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 07:37   #92
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Jeśli ktoś pożąda grillowej opalenizny niech regularnie smaruje się samoopalaczem - efekt identyczny.

Mogę się zgodzić tylko z jednym stwierdzeniem: dla osoby, którą pierwsze promienie słońca uczulają i która wyjeżdża na urlop do strefy większego nasłonecznienia, wizyta w solarium może (ale nie musi) pomóc. Pod jednym warunkiem: to nie jest nałogowe opalanie trzy razy w tygodniu!!! Ja przyznaję, że przed wyjazdem idę na solarium dwa, trzy razy na najsłabsze lampy, na czas nie dłuższy niż 5 minut. Ale na tym koniec!!! Tak mi zresztą poradził dermatolog (z zaznaczeniem, że to ma być tylko przygotowanie skóry do większych dawek promieniowania, a nie seans opalania) - żeby mnie nikt źle nie zrozumiał.

Potem obowiązkowo wysokie filtry - i to nie tylko na twarz
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 10:50   #93
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Dziewczyny piszecie ze solarium ma szkodliwy wplyw na skore a ja się pytam co w dzisiejszych czasach nie ma?Woda z kranu -brudna, woda butelkowana mineralna oszukana i tez brudna, powietrze zanieczyszczone, kosmetyki naladowane chemikaliami(nawet te wasze kwasy)więc chyba najlepiej zamknac sie w jakijsc wysterylizowanej komorze i czekac az sie zregenerujemy.
Pozdrawiam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 10:52   #94
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
Dziewczyny piszecie ze solarium ma szkodliwy wplyw na skore a ja się pytam co w dzisiejszych czasach nie ma?Woda z kranu -brudna, woda butelkowana mineralna oszukana i tez brudna, powietrze zanieczyszczone, kosmetyki naladowane chemikaliami(nawet te wasze kwasy)więc chyba najlepiej zamknac sie w jakijsc wysterylizowanej komorze i czekac az sie zregenerujemy.
Pozdrawiam
Chyba sama nie wierzysz w to co mówisz... Bo mnie jakoś nie przekonują Twoje argumenty.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:09   #95
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez kamaO
Chyba sama nie wierzysz w to co mówisz... Bo mnie jakoś nie przekonują Twoje argumenty.
Gdybym nie wierzyła w to to bym tego nie napisała....a ty uważasz ze wszytko jest takie zdrowe i tylko solarium niszczy cerę nic więcej?
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:30   #96
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Jak ktoś chce wyglądać jak suszona śliwka,to rzeczywiście solarium bardzo w tym pomaga.
Młodym dziewczynom wydaje się,że skóra,którą mają - pozostanie do starości.Nawet sobie nie wyobrażają,że może ona pokryć się zmarszczkami.Wydaje im się,że 30-40 lat to taki odległy wiek i wtedy,to będą już stare i będzie im wszystko jedno.
A okazuje się,że jak kobieta dobiega czterdziestki,to w duszy czuje się na dwadzieścia i tak też chciałaby wyglądać.
Teraz pracujecie na swój wygląd ,który będziecie miały za paręnaście lat.
Pomarudziłam trochęHehehe - ja miałam szczęście ,za moich czasów solaria nie były tak rozpowszechnioneA i dziura ozonowa była mniejsza
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:32   #97
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
Dziewczyny piszecie ze solarium ma szkodliwy wplyw na skore a ja się pytam co w dzisiejszych czasach nie ma?Woda z kranu -brudna, woda butelkowana mineralna oszukana i tez brudna, powietrze zanieczyszczone, kosmetyki naladowane chemikaliami(nawet te wasze kwasy)więc chyba najlepiej zamknac sie w jakijsc wysterylizowanej komorze i czekac az sie zregenerujemy.
Pozdrawiam
Rozwaliłaś mnie z tym,że woda mineralna jest brudna Poza tym wiesz takie użytkowniczki chyba też coś piją, oddychają tym samym powietrzem co przeciwniczki, kosmetyki też chyba jakieś stosują,więc nie rozumiem Twojego toku myślenia,bo i tak czy siak z niego wynika,że użytkowniczki solariów mają szansę na szybsze przeniesienie się na drugi świat Więc kiepskie argumenty masz
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 11:42   #98
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
Rozwaliłaś mnie z tym,że woda mineralna jest brudna Poza tym wiesz takie użytkowniczki chyba też coś piją, oddychają tym samym powietrzem co przeciwniczki, kosmetyki też chyba jakieś stosują,więc nie rozumiem Twojego toku myślenia,bo i tak czy siak z niego wynika,że użytkowniczki solariów mają szansę na szybsze przeniesienie się na drugi świat Więc kiepskie argumenty masz
Co do wody to wystarczy przypomniec sobie naglasniane w tv afery zwiazane z niby czysta gorska woda butelkowana ktora okazywala sie zwyklą kranowa, poza tym to byl PRZYKLAD. Przeczytaj caly watek dokladnie wiekszasc z was pisze ze solarium to zlo ktore niszczy twoja cere ale jak nie bedziesz sie opalac tylko uzywac kremow z filtrem to wszytko bedzie dobrze i bedziemy piekne i mlode po wsze czasy, a jest wiele dziwczyn ktore uzywaja filtrow i nie uzywaja solerium i maja cere w oplakanym stanie.
A jesli wg, ciebie z mojej wypowiedzi wynikalo ze uzytkowniczki solarum przeniosa sie szybciej na tamten swiat to albo przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz albo poducz sie interpretacji. pozdrawiam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:55   #99
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

EKHM...To jakie są nasze rokowania? Bo z tego co tu jest napisane zrozumiałam że juz nie wiele czasu nam zostało
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:08   #100
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
Co do wody to wystarczy przypomniec sobie naglasniane w tv afery zwiazane z niby czysta gorska woda butelkowana ktora okazywala sie zwyklą kranowa, poza tym to byl PRZYKLAD.
O aferze nie słyszałam,więc się wypowiadać nie będę,ale wierzę,że np. taki Instytut Matki i Dziecka byle czemu nie zaopiniuje,że jest dobrym produktem

Cytat:
Przeczytaj caly watek dokladnie wiekszasc z was pisze ze solarium to zlo ktore niszczy twoja cere ale jak nie bedziesz sie opalac tylko uzywac kremow z filtrem to wszytko bedzie dobrze i bedziemy piekne i mlode po wsze czasy, a jest wiele dziwczyn ktore uzywaja filtrow i nie uzywaja solerium i maja cere w oplakanym stanie.
Taaa? Np. kto? Może pokaż jakieś konkretne osoby,które mimo stosowania filtró wyglądają okropnie Poza tym NIKT tu nie napisał,że będziemy piękne i młode do końca życia Nie wiem skąd takie głupoty wytrzasnęłaś. Z tego co ja się orientuję to filtry mają chronić przed promieniowaniem,a nie kosmetykiem zapewniającym wieczną młodość. Z tego co wiem to takie kosmetyki nie istnieją

Cytat:
A jesli wg, ciebie z mojej wypowiedzi wynikalo ze uzytkowniczki solarum przeniosa sie szybciej na tamten swiat to albo przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz albo poducz sie interpretacji. pozdrawiam
Tak wynika z Twojej wypowiedzi,ponieważ użytkowniczki solariów również oddychają tym samym zanieczyszczonym powietrzem, piją tą samą wodę, używaj również kosmetyków,więc są tak samo "skazane" na te czynniki niekotrzystnie na nas wpływające jak dziewczyny,które używają filtrów,a dodatkowo niszczą sobie skórę chodząc na solarium.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:10   #101
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Tematem postu jest solarium - czyli "upiększacz" naszej skóry - nie opalamy sobie wątroby więc nie wiem do czego to porównanie Tulo - do solarium możesz przestać chodzić i uchroni to twoją skórę przed przedwczesnym starzeniem się - masz wybór, no a z woda coż nie mamy wyboru wszyscy pić ją musimy.
Dla mnie sprawa jasna nie istnieje zdrowa skóra po solarium tak jak palacz papierosów nie ma zdrowych płuc. Moim zdaniem jest bardzo dużo argumentów, które przemawiają za szkodliwością Solarium niż za jego pożytkiem. Mnie osobiście odstrasza lista przeciwwskazań i dlatego uważam, że jeżeli ktoś decyduje się na dobrowolne turbo starzenie się jego sprawa - propagowanie na forum zdrowego solarium mija się z celem.
Zamiast przekonywać wszystkich do tego , że solarium nie szkodzi - załóżcie dziewczyny kółko solaryjne - czy coś w tym stylu (np "Mafia parówkowa" na plotkowym ) i smażcie się tam do woli.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 12:15   #102
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez mona1978
Zamiast przekonywać wszystkich do tego , że solarium nie szkodzi - załóżcie dziewczyny kółko solaryjne - czy coś w tym stylu (np "Mafia parówkowa" na plotkowym ) i smażcie się tam do woli.
Już mają swój wątek o solariach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:23   #103
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
O aferze nie słyszałam,więc się wypowiadać nie będę,ale wierzę,że np. taki Instytut Matki i Dziecka byle czemu nie zaopiniuje,że jest dobrym produktem


Taaa? Np. kto? Może pokaż jakieś konkretne osoby,które mimo stosowania filtró wyglądają okropnie Poza tym NIKT tu nie napisał,że będziemy piękne i młode do końca życia Nie wiem skąd takie głupoty wytrzasnęłaś. Z tego co ja się orientuję to filtry mają chronić przed promieniowaniem,a nie kosmetykiem zapewniającym wieczną młodość. Z tego co wiem to takie kosmetyki nie istnieją



Tak wynika z Twojej wypowiedzi,ponieważ użytkowniczki solariów również oddychają tym samym zanieczyszczonym powietrzem, piją tą samą wodę, używaj również kosmetyków,więc są tak samo "skazane" na te czynniki niekotrzystnie na nas wpływające jak dziewczyny,które używają filtrów,a dodatkowo niszczą sobie skórę chodząc na solarium.
Dobrze wiec postaram sie napisac wszytko tak zebys zrozumiala bo widze ze niektore wypowiedzi sa dla ciebie zbyt skomplikowane
po1. nie kazda woda mineralna ma atest imid
po 2. tytul postu to solarium i zdrowa cera i wiekszosc was pisze ze solarium rujnuje cere a ja napisalam ze nie tylko solarium rujnuje cere bo sa tez inne czynniki ktore na nia wplywaja i nie mozna za zly stan cery obwiniac jedynie kapieli slonecznych
po 3. przyklad moja kolezanka ma ciemna karnacje (jest cyganka)i nie chodzi do saolarium a mimo to ma fatalna cere i lekarz stwierdzxil ze powinna unikac kawy , herbaty, przypraw itp rzeczy mimo stosowania przez 4 miesiace lysanelu nie bylo zadnej poprawy
po 4 glupoty to piszesz ty nie czytajac uwaznie wypowiedzi i wyciagajac bledne
Zajarzylas juz o co mi chodzilo czy to nadal zbyt skomplikowane dla ciebie?
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:30   #104
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Nati - nie wiedziałm w takim razie ..... ach
Tula - rozbawiłaś mnie !
Nie bulwersuj się tak tylko zacznij czytać ze zrozumieniem ! Solairum przyspiesza starzenie się skóry i nieważne czy jest to tyłek czy nos ! Wlasnie biorac pod uwage te wszystki czynniki które wymieniłaś niszczące skóre dodaj jeszcze do tego solarium - kolejny czynnik turbo starzenia.
Przykład - Twoja koleżanka (cyganka) najwidoczniej uwazała, że nie trzeba dbać o cerę i niewazne czy jest biała czy żółta czy ciemna - kazda skóra starzeje się tak samo a solarium to przyspiesza.

Cytat:
po 4 glupoty to piszesz ty nie czytajac uwaznie wypowiedzi i wyciagajac bledne
Zajarzylas juz o co mi chodzilo czy to nadal zbyt skomplikowane dla ciebie?
- ta wypowiedź do NAtii4 uważam za zbędną
Staraj sie polemizować na poziomie i z pewną kulturą - taki nietety jest regulamin
Pozdrawiam.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:37   #105
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez mona1978

- ta wypowiedź do NAtii4 uważam za zbędną
Staraj sie polemizowac na poziomie i z pewną kultura - taki nietety jest regulamin
Pozdrawiam.
Mozna polezmizowac wtedy kiedy druga osoba "nie wklada ci w usta swoich przemyslen"
mona ty nie mialas problemow ze zrozumieniem mojej wypowiedzi w ktorej chodzilo o rozne inne czynniki wplywajace na stan skory a natii pobieznie przeczytala moja wypowiedz i zarzucila mi cos czrego nie powiedzialam wiec jak tu mozna polemizowac??
p.s. ta moja kolezanka nie zaniedbala cery poprostu taka juz ma baaardzo problemowa
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:43   #106
...:::AnGeL:::...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 399
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
Mozna polezmizowac wtedy kiedy druga osoba "nie wklada ci w usta swoich przemyslen"
mona ty nie mialas problemow ze zrozumieniem mojej wypowiedzi w ktorej chodzilo o rozne inne czynniki wplywajace na stan skory a natii pobieznie przeczytala moja wypowiedz i zarzucila mi cos czrego nie powiedzialam wiec jak tu mozna polemizowac??
p.s. ta moja kolezanka nie zaniedbala cery poprostu taka juz ma baaardzo problemowa

Tulana1980 zgadzam sie ze wszystkimi zdaniami z Toba !!!!!duze calusy dla Ciebie!!!!!!
...:::AnGeL:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:43   #107
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
Dobrze wiec postaram sie napisac wszytko tak zebys zrozumiala bo widze ze niektore wypowiedzi sa dla ciebie zbyt skomplikowane
po1. nie kazda woda mineralna ma atest imid
po 2. tytul postu to solarium i zdrowa cera i wiekszosc was pisze ze solarium rujnuje cere a ja napisalam ze nie tylko solarium rujnuje cere bo sa tez inne czynniki ktore na nia wplywaja i nie mozna za zly stan cery obwiniac jedynie kapieli slonecznych
po 3. przyklad moja kolezanka ma ciemna karnacje (jest cyganka)i nie chodzi do saolarium a mimo to ma fatalna cere i lekarz stwierdzxil ze powinna unikac kawy , herbaty, przypraw itp rzeczy mimo stosowania przez 4 miesiace lysanelu nie bylo zadnej poprawy
po 4 glupoty to piszesz ty nie czytajac uwaznie wypowiedzi i wyciagajac bledne
Zajarzylas juz o co mi chodzilo czy to nadal zbyt skomplikowane dla ciebie?
1.No i co z tego wynika Używaj tej jakiej chcę i nie obchodzi mnie to czy inne są dobre,najważniejsze,że ta jaką używam na atest,bo wiem,że nie piję jakiś świnstw
2.Tak są inne czynniki,ale nie w żaden sposób nie udowodnisz,że chodząc na solarium będzie się miało zdrową cerę Jedno wyklucza drugie.
3.Używa filtrów? Poza tym jak sama pisałaś na stan naszej skóry wpływa wiele rzeczy-nie tylko solarium,co nie zmienia faktu,że solarium pomaga nam w rujnowaniu naszej skóry.
4.Łapy mi opadają,bo po raz trzeci tego samego nie chce mi się pisać

Możesz odnosić się trochę kulturalniej? Nie mam chce się zniżać do pisania takich tekstów jak ty na końcu wypowiedzi ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:48   #108
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
Mozna polezmizowac wtedy kiedy druga osoba "nie wklada ci w usta swoich przemyslen"
mona ty nie mialas problemow ze zrozumieniem mojej wypowiedzi w ktorej chodzilo o rozne inne czynniki wplywajace na stan skory a natii pobieznie przeczytala moja wypowiedz i zarzucila mi cos czrego nie powiedzialam wiec jak tu mozna polemizowac??
p.s. ta moja kolezanka nie zaniedbala cery poprostu taka juz ma baaardzo problemowa
To są moje przemyślenia po przeczytaniu tego co napisałaś. Wymienniasz czynniki,które negatywnie wpływają na naszą skórę i zachowujesz się tak jakby działanie tych czynników było tylko negatywne dla osób,które używają filtrów,a nie dociera do Ciebie,że wszyscy w takim samym stopniu są narażeni na te czynniki obojętni czy używają filtrów czy nie.

Teraz ty mi stwierdzasz coś czego nie zrobiłam,czyli pobieżne przeczytanie tego co pieszesz
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:54   #109
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
To są moje przemyślenia po przeczytaniu tego co napisałaś. Wymienniasz czynniki,które negatywnie wpływają na naszą skórę i zachowujesz się tak jakby działanie tych czynników było tylko negatywne dla osób,które używają filtrów,a nie dociera do Ciebie,że wszyscy w takim samym stopniu są narażeni na te czynniki obojętni czy używają filtrów czy nie.

Teraz ty mi stwierdzasz coś czego nie zrobiłam,czyli pobieżne przeczytanie tego co pieszesz
Czy ty naprawde nie rozumiesz ze przykladay ktore wymienilam np.ta woda do ktorej tak sie doczepilas to tylko PRZYKLADY .Tak samo solarium moze zniszczyc ci cere jak zle dobrany krem.,,,wszyscy w takim samym stopniu sa narazenie na te czynniki"-i o to chodzilo w mojej 1 wypowiedzi, nigdzie nie bylo napisane ze tyczy sie to tylko ludzi uzywajacych filtry . Zrobilas afere z tego co sobie sama dopowiedzialas.
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 12:57   #110
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
Wymienniasz czynniki,które negatywnie wpływają na naszą skórę i zachowujesz się tak jakby działanie tych czynników było tylko negatywne dla osób,które używają filtrów,
Gdzie napisalam ze dzialanie tych czynnikow jest tylko negatywne dla ludzi uzywajacych filtrow?
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:01   #111
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
.Tak samo solarium moze zniszczyc ci cere jak zle dobrany krem.
Gratuluję wiedzy z dziedziny kosmetyki ... Brawo
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:10   #112
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
Gratuluję wiedzy z dziedziny kosmetyki ... Brawo
No i wlasnie z takimi prymitywami ktorym brak argumentow polemizowac sie nie da. życze milego zjadania wlsanego rozumu i opijania sie woda z atestem.
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:16   #113
...:::AnGeL:::...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 399
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
No i wlasnie z takimi prymitywami ktorym brak argumentow polemizowac sie nie da. życze milego zjadania wlsanego rozumu i opijania sie woda z atestem.


Buhahaha ...... wymiekam ...brawo tula1980 zgadzam sie ....po prostu brak argumentow i takze zycze milego zjadania wlasnego rozumu!!!!!
...:::AnGeL:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:27   #114
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
No i wlasnie z takimi prymitywami ktorym brak argumentow polemizowac sie nie da. życze milego zjadania wlsanego rozumu i opijania sie woda z atestem.
Gratuluję. To najbardziej prymitywny post, jaki przeczytałam w ostatnim czasie. To, że Wizażanki uznają cię za chamidło- to mały problem, ale ta wypowiedź podpada pod naruszenie regulaminu i to już bardziej skomplikowana rzecz
Choć, z drugiej strony... etykietka chama nie przydaje się na tym forum
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:45   #115
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Gratuluję. To najbardziej prymitywny post, jaki przeczytałam w ostatnim czasie. To, że Wizażanki uznają cię za chamidło- to mały problem, ale ta wypowiedź podpada pod naruszenie regulaminu i to już bardziej skomplikowana rzecz
Choć, z drugiej strony... etykietka chama nie przydaje się na tym forum
Więc zglos to do zlosia. A nazwanie kogos prymitywem jest mnieszym zlem niz nazwanie kogos chamidlem.
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:49   #116
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Każdy chce przedstawic swoje racje na temat solarium, inni zrozumieją, inni nie.
Chyba nie warto przekonywać na siłę aby ktos przestał się opalać itp.
Każdy robi to co uważa za słuszne.
Fajnie,ze niektóre osoby zrozumieją jaka jest szkodliwość i czym może grozić nadmierne opalanie.
Pozdrawiam i zwolenniczki i przeciwniczki!
Nie ma sensu sie kłucić, bo jest mnóstwo rzeczy które szkodzi np palenie papierosów.
Tak czy siak Pozdrawiam!!!
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:55   #117
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez wiosna9
Każdy chce przedstawic swoje racje na temat solarium, inni zrozumieją, inni nie.
Chyba nie warto przekonywać na siłę aby ktos przestał się opalać itp.
Każdy robi to co uważa za słuszne.
Fajnie,ze niektóre osoby zrozumieją jaka jest szkodliwość i czym może grozić nadmierne opalanie.
Pozdrawiam i zwolenniczki i przeciwniczki!
Nie ma sensu sie kłucić, bo jest mnóstwo rzeczy które szkodzi np palenie papierosów.
Tak czy siak Pozdrawiam!!!
Wiosna9 milo sie czyta takie posty-przywracaja wiare w ludzi
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:56   #118
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez tula1980
Więc zglos to do zlosia. A nazwanie kogos prymitywem jest mnieszym zlem niz nazwanie kogos chamidlem.
Nie Tobie wypowiadać się na temat większego czy mniejszego zła, bo, jak widać, masz kłopot z wartościowaniem. Skoro szkodliwość źle dobranego kremu przyrównujesz do skutków opalania się na solarium, to powodzenia.
I na tym kończę, jako że nie mam ochoty na dalsze mądrości.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 14:14   #119
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Nie Tobie wypowiadać się na temat większego czy mniejszego zła, bo, jak widać, masz kłopot z wartościowaniem. Skoro szkodliwość źle dobranego kremu przyrównujesz do skutków opalania się na solarium, to powodzenia.
I na tym kończę, jako że nie mam ochoty na dalsze mądrości.
Nie skomentuje nawet kolejnego czepiania sie do tzw. PRZYKLADU, jak i reszty twoich wypowiedzi.
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 14:17   #120
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Tulo Masz prawo do wyrażania swoich racji i wiem,że nie o to chodzi ale żadnej z nas (filtromaniaczek ) nie udowodnisz , że solarium jest dobra sprawa i vice versa - nie będziemy w stanie przekonać Cię , ze jest to jednak przyspieszanie procesu starzenia się skóry. To jest Twój wybór i niech tak pozostanie - proponuje skończyć to gaworzenie dopóki Złosia jeszcze nie ma
Dla tych co oglądały "Dzień Świra" cyt: Moja racje jest mojsza niz twojsza - to tak BTW
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.