Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-11-16, 17:46   #1
Misiolina95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 7
GG do Misiolina95
Smile

Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?


Sprawa wygl±da tak:
Mam ch³opaka. Jest ode mnie starszy o 3 lata. Poznali¶my siê w wakacje. Fajnie siê z³o¿y³o bo jego brata i kuzyna znam od 9 lat. O 7 sierpnia jeste¶my razem. Ja jestem w 2 klasie gimnazjum. Wszystko fajnie, dobrze nam siê uk³ada.. Ale.. no bo niestety jest to ale: On mieszka w Kielcach a ja w Gdyni.
Wierze w zwi±zki na odleg³o¶æ. Zawsze trzeba próbowaæ. A jak mówi mój ch³opak jak nie walczysz to nie masz (czy jako¶ podobnie bo pewnie przekrêci³am)
Rozmawiamy po 3 godziny dziennie. ¯eby tylko utrzymaæ kontakt. Widzimy siê tylko w wakacje ale staramy siê to zmieniæ. Kombinujemy z odwiedzaniem siê nawzajem ale wiadomo póki nie mamy pe³noletno¶ci jeste¶my zale¿ni od rodziców.
Kocham go bardzo. Wiem ¿e takie mi³o¶ci nie s± na ca³e ¿ycie. Ale ja nie umiem sobie wyobraziæ ¿eby by³o inaczej. (wiem ¿e teraz tak mi siê mo¿e wydawaæ, ale bardzo mi na nim zale¿y). Chcia³abym ¿eby nam siê uda³o.
Wszyscy wko³o mówi± mi ¿e to nie ma sensu. Wiêc chcia³am zapytaæ was.
CZY WASZYM ZDANIEM ZWI¡ZEK NA ODLEG£O¦Æ MA JAK¡¦ PRZYSZ£O¦Æ??
Z góry dziêkuje za odpowiedzi.

''Naprawdê kocha siê tylko raz w ¿yciu (...), nawet je¶li cz³owiek tego nie zauwa¿a.''
Misiolina95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-16, 17:52   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Autentycznie jestem za kar± za niekorzystanie z wyszukiwarki.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-16, 17:56   #3
Misiolina95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 7
GG do Misiolina95
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Nie do koñca wiem o co chodzi. Konto za³o¿y³am niedawno.. Mogê prosiæ o wyt³umaczenie..?
Misiolina95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-16, 18:01   #4
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 455
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Chodzi o to, ¿e jest milion takich w±tków i zamiast zak³adaæ kolejny powinna¶ by³a siê podpi±æ pod który¶ z nich. Ale nie martw siê mi te¿ to siê zdarzy³o, choæ po prostu trzeba u¿yæ wyszukiwarki zanim siê za³o¿y w±tek.
doloresd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-16, 18:06   #5
Misiolina95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 7
GG do Misiolina95
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Ahha. Dziêki bardzo. Na przysz³o¶æ bd pamiêtaæ.
ale skoro wontek ju¿ jest to niech bêdzie. Prawdaa.? o.O
Misiolina95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-16, 18:13   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Z regu³y na Intymnie wiêkszo¶æ osób chce mieæ w³asne w±tki o swoim problemie i ja na to pozwalam.

Co do zwi±zków na odleg³o¶æ... To có¿, widzia³abym wiêksze szanse gdyby¶cie siê czê¶ciej spotykali, bo jak macie siê widzieæ tylko w wakacje, to bêdzie ciê¿ko.
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-16, 18:42   #7
Misiolina95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 7
GG do Misiolina95
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Dziêki.
Misiolina95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 20:35   #8
amy7
Zadomowienie
 
Avatar amy7
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 025
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Misiolina - z tego co piszesz to super, ¿e obojgu Wam zale¿y aby utrzymaæ ten kontakt. Zwi±zki na odleg³o¶æ nie s± ³atwe gdy¿ inaczej rozmawia siê z drug± osob± face to face , widzisz gesty, mimikê, na bie¿±co mo¿na rozwi±zywaæ nieporozumienia itd. Kontakt przez telefon , skypa , gg i inne uniemo¿liwia wiele rzeczy co nie znaczy, ¿e skazuje Wasz± relacjê na niepowodzenie. Póki co kontaktujcie siê ze sob± jak najczê¶ciej , b±d¼ cierpliwa i pamiêtaj, ¿e ka¿de z was mo¿e mieæ gorszy dzieñ, trzeba mieæ dla siebie wiele wyrozumia³o¶ci i ciep³a. Tak jak twój ch³opak powiedzia³ - trzeba walczyæ Mo¿e w ferie zimowe uda siê Wam spotkaæ, mo¿e w ¶wiêta , potem Wielkanoc, potem wolne dni majowe a potem to ju¿ tylko wakacje !!! B±d¼ dobrej my¶li. Je¶li co¶ jest trudne to nie znaczy, ¿e niemo¿liwe. Ciesz siê tym, ¿e macie fajna relacjê .
Pozdrawiam
amy7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 09:47   #9
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

My¶lê, ¿e Wam siê uda, je¿eli bêdziecie tego bardzo chcieæ.
Ja by³am w podobnej sytuacji, te¿ pozna³am ch³opaka na wakacjach, 500km od domu. Z tym, ¿e by³am starsza, zasz³am szybko w ci±¿ê i, chc±c nie chc±c, musieli¶my ju¿ byæ razem (chyba jednak bardziej chc±c, aczkolwiek nie polecam tej metody w twoim wieku ).
Zmierzam jednak do tego, ¿e wci±¿ pamiêtamy, jak trudno by³o nam siê rozstaæ i jak obydwoje ryczeli¶my w poci±gu, wiêc dbamy o t± mi³o¶æ najbardziej, jak siê da. Jeste¶my ju¿ razem 13 lat i nadal czujemy do siebie to samo.
Musisz byæ twarda i pamiêtaæ, ¿e wspólne ¿ycie pó¼niej mo¿e przynie¶æ rozczarowania, ale je¿eli przetrzymacie te trudne chwile teraz, to potem przetrzymacie ju¿ wszystko razem.
Trzymam kciuki i powodzenia.
__________________
Wierzê w diab³y takie, jak ja wci±¿ nieskoñczenie.
Przed anio³kiem ty obroñ mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 11:07   #10
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 025
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

ja na w³asnym przyk³adzie mogê Ci powiedzieæ, ¿e zwi±zki na odleg³o¶æ maja szansê przetrwaæ...ja w zasadzie ka¿dy zwi±zek mia³am na odleg³o¶æ, a teraz jestem 3 lata z ch³opakiem, z którym spotykam siê od pocz±tku studiów z tym, ¿e on studiuje w Szczecinie a ja we Wroc³awiu...i powiem Ci, ¿e jak siê chce to mo¿na..przez ca³y czas przyje¿dza do mnie w ka¿dy weekend, teraz ma rok wolnego, który przeznaczony jest na praktyki a studiuje na Akademii Morskiej wiêc obecnie po raz drugi rozstali¶my siê na d³u¿ej ( najpierw 3 miesi±ce teraz ju¿ mija 1,5 miesi±ca). Bywa³o ró¿nie, mia³am morze w±tpliwo¶ci podczas jego pierwszego rejsu, nie raz wylewali¶my mnóstwo ³ez, ale dalej jeste¶my razem i jest dobrze...mimo, ¿e nie spêdzali¶my ze sob± ka¿dego dnia i tych dni wspólnych by³o znacznie mniej ni¿ inne pary, które maj± siebie blisko to i tak znamy siê jak ³yse konie..wiem o nim wszystko, znam ka¿d± reakcjê, ka¿d± minê i ka¿dy u¶miech...i teraz, gdy ju¿ powoli koñczymy studia zaczynamy my¶leæ o ¶lubie,wspólnym mieszkaniu, dziecku..i wiem, ¿e siê uda...mimo wszystkich przeciwno¶ci, które nas spotka³y i tych, które jeszcze przed nami...wiêc z pewno¶ci± takie zwi±zki maj± szansê przetrwaæ i ¿yczê Ci ¿eby¶ znalaz³a w sobie wytrwa³o¶æ i cierpliwo¶æ..bo na pewno trzeba siê nauczyæ cierpliwie czekaæ...
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 11:17   #11
Aszanti14
Raczkowanie
 
Avatar Aszanti14
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Zgodzê siê z opiniami ;P
Zwi±zek na odleg³o¶æ jak najbardziej mo¿e byæ udany
Ja jestem z moim lubym od 2 lat w takim zwi±zku..
On Poznañ ja ma³a mie¶cina..
Pó¼niej ja Gorzów on Poznañ i dajemy sobie doskonale radê
Ale prawda jest taka ¿e trzeba w³o¿yæ du¿o pracyw taki zwi±zek
Je¶li naprawdê siê kocha wszystko da siê przezwyciê¿yæ !

Aszanti14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 12:47   #12
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Ja w taki zwi±zek niestety nie wierzê. ¯eby¶cie byli starsi to mogê zrozumieæ, bo mo¿na planowaæ, ¿e np. za dwa lata idziemy na studia do tego samego miasta, albo wyprowadzamy siê do jednego miasta i mieszkamy razem. Ale Ty jeste¶ w 2 klasie gimnazjum, przed Tob± jeszcze liceum, dopiero studia i widywaæ siê tylko w wakacje? Ja bym nie da³a rady.

W³a¶nie wyjecha³am na studia i te¿ ¿yjê w zwi±zku na odleg³o¶æ, ale my widzimy siê co weekend, a w przysz³ym roku planujemy wspólne zamieszkanie, to co innego...

Ale próbujcie Mo¿e a nó¿ siê uda
CoffeeWithMilk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 13:08   #13
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4 241
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

no i jestescie tez bardzo m³odzi i wiele przed wami...
Myszunia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 14:25   #14
Misiolina95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 7
GG do Misiolina95
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Hah. Dziêki wszystkim.
Tyle ¿e jest jeszcze ma³y problem. W³a¶ciwie to problemem jest dla mnie podjêcie decyzji. Dzisiaj mój ch³opak zapyta³ siê mnie o studniówkê. Sprawa wygl±da tak, ¿e wczoraj spotka³ kole¿ankê , która mówi³a ¿e jej znajome szukaj± ch³opaków na studniówkê. A dzisiaj zapyta³ siê mnie co o tym s±dzê. Czy godzê siê na to ¿eby poszed³. Czujê ¿e podoba mu siê ten pomys³, ale liczy siê z moim zdaniem. Ufam mu i wgl wiêc nie wiem czemu mam w±tpliwo¶ci. Mo¿e dlatego ¿e nie znam tych dziewczyn.. a mo¿e dlatego ¿e du¿o siê dzieje na takich imprezach. Chocia¿ dziewczyny tam bêd± od niego starsze.
Jakie¶ pomys³y...?
Misiolina95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 15:10   #15
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

A ja nie wierzê w takie zwi±zki w wieku gimnazjalnym.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 16:22   #16
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 16 346
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

a widywanie siê w weekendy? Rodzice nie moga zabraniac wszystkiego.

Moj zwiazek trwa juz prawie 4 lata i dzieli nas 100 km, widzimy sie tylko w weekendy.

Nasza milosc zaczela sie gdy bylam w 3 klasie gimnazjum
lasoa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 16:34   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Kielce i Gdynia to chyba 10 godzin podró¿y. 100 km w najgorszym przypadku 2,5 godziny. A ceny biletów? Kto je funduje niepracuj±cym gimnazjalistom co tydzieñ? A spanie u siebie? Która matka pozwoli, by jej nieletnia córka sypia³a w cudzym domu, z ch³opakiem?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 17:14   #18
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 025
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Cytat:
Napisane przez Elfir Poka¿ wiadomo¶æ
Kielce i Gdynia to chyba 10 godzin podró¿y. 100 km w najgorszym przypadku 2,5 godziny. A ceny biletów? Kto je funduje niepracuj±cym gimnazjalistom co tydzieñ? A spanie u siebie? Która matka pozwoli, by jej nieletnia córka sypia³a w cudzym domu, z ch³opakiem?


Tu siê zgadzam z Elfir.. my¶lê, ¿e nawet kilkana¶cie godzin jazdy poci±giem, ponadto ka¿dego tygodnia na sam± podró¿ trzeba by liczyæ oko³o 100-120 z³ za bilety...miesiêcznie to mniej wiêcej 500z³.:/
Ponadto autorka w±tku ma jak liczê 14 lat wiêc samo przez siê rozumie, ¿e rodzice nie bêd± zachwyceni jej je¿d¿eniem do obcego domu, obcego ch³opaka i to jeszcze starszego o 3 lata..i wiem, ¿e bynajmniej moja mama w ¿yciu by siê nie zgodzi³a na to by obcy ch³opak nocowa³ u mnie kiedy jestem tak m³oda...nawet jak mia³am 18 lat to czu³am, ¿e to nie wypada i jako¶ da³o siê ¿yæ...

a co do studniówki to ja bym siê chyba nie zgodzi³a,ale to tylko takie moje zdanie na ten temat...
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 19:01   #19
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: st±d
Wiadomo¶ci: 36 831
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Tak, zwi±zek na odleg³o¶æ ma szanse na przetrwanie.
Ale raczej nie Twój.
Masz 14 lat i mówisz, ¿e go bardzo kochasz? Hmm, ka¿dy przez to przechodzi³

Moim zdaniem to siê nie uda, bo jeste¶ niepe³noletnia, kto by Ci pozwoli³ je¼dziæ do niego, spaæ, kto by p³aci³ za bilety itd?

Zwi±zek na odleg³o¶æ mo¿e siê udaæ, ale tylko je¿eli oboje partnerzy s± dojrzali (to bardzo wa¿ne w ka¿dym zwi±zku, ale w zwi±zku na odleg³o¶c chyba jeszcze bardziej, bo potrzeba du¿o cierpliwo¶ci i wyrozumia³o¶ci, a nie awantur z zazdro¶ci); s± doro¶li i maj± swoje pieni±dze.
Niestety, albo i stety, sfera ekonomiczna zwi±zku na odleg³o¶æ jest bardzo istotna.
Dotka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 13:59   #20
Misiolina95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 7
GG do Misiolina95
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Elfir: masz racje to 9/10 godzin jazdy. Oko³o 600 km. Dziêki za szczero¶æ. Ale ja wierze w zwi±zki na odleg³o¶æ.

A co do odwiedzania siê nawzajem. Mam to szczê¶cie ¿e mam tolerancyjn± mamê. Tzn. prowadzi dom otwarty. Zawsze mo¿emy kogo¶ przenocowaæ. Oczywi¶cie legalnie .
Ona traktuje ten zwi±zek na powa¿nie. Pewnie ¿e nie pu¶ci mnie od razu do Kielc.. Ale gdyby on chcia³ przyjechaæ to nie widzi przeszkód. Naturalnie je¶li jego rodzice siê zgodz±, co ju¿ zrobili. Zaproszenie do nich te¿ mam.. ale z tym niestety trzeba poczekaæ.
Misiolina95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-18, 14:48   #21
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 2 410
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

Jak dla mnie to zale¿y jak le¿y wydajê mi sie ¿e o wiele trudniej jest te¿ poznaæ t± drug± osobê nie widuj±c jej czêsto na ¿ywo. Zbyt wiele mo¿na ukryæ. By³am w takim zwi±zku i w trakcie rozstania du¿o wysz³o na jaw z takich rzeczy o które w ¿yciu nie podejrzewa³abym mojego ex. Ale oczywi¶cie to zalezy od cz³owieka, jeden bedzie co¶ ukrywa³, mo¿e udawa³ kogos kim nie jest,a inny bêdzie ca³kowicie szczery-i mam nadziejê ¿e Ciebie to spotka³o
Jeste¶cie jeszcze bardzo m³odzi wiêc nie dziwota ¿e nie mo¿ecie siê czêsto widywaæ..potrzeba bêdzie bardzo du¿o czasu i wytrwa³o¶ci -mo¿e Wam siê akurat uda, zycze powodzenia
PS. mnie mama pu¶ci³a pierwszy raz do mojego ex(dzielilo nas ponad 500km) po jakim¶ pó³ roku spotykania siê, dodam ¿e mia³am wtedy prawie 20 lat
__________________
Nawet z map±
gubiê siê
bo lubiê


- Loesje
Tycikata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-18, 15:05   #22
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przyl±dek Zieleni
Wiadomo¶ci: 6 764
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

I do czasu, kiedy oboje bêdziecie wierzyæ w zwi±zki na odleg³o¶æ (a precyzyjniej, w Wasz zwi±zek), to Wasz zwi±zek bêdzie trwa³.

I tego siê trzymaj.

Chcia³abym napisaæ, ¿e w wiekszo¶æ zwi±zków na odleg³o¶æ nie wierzê. Jezeli para czasowo przebywa w ró¼nych miejscach globu, to nie ma co panikowaæ. Zawsze istnieje pkp, samoloty, promy. Jezeli jednak kto¶ wymy¶la tysi±ce przeszkód: wolê poj¶c do teatru, jest fajna impreza, szkoda kasy na pociagi, za daleko, etc., to moim zdaniem nie ma sensu ciagn±c farsy.

a je¿eli para mocno wierzy, ¿e roz³±ka jest czasowa, je¿eli oboje znaj± sie dobrze w realnym ¿yciu, to pozostaje tylko mieæ nadziejê, ¿e wszystko bêdzie superdobrze
__________________

dzustam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-18, 15:12   #23
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomo¶ci: 274
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

moj przetrwa³ 7 lat. i trwa nadal.
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.
kora777 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-18, 16:02   #24
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 581
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ. Co dalej.?

ja koñczy³am 3 klasê gimnazjum kiedy pozna³am mojego obecnego T¯'a. Pierwszy raz spotkali¶my siê po 5 miesi±cach znajomo¶ci. Do ukoñczenia 18 roku ¿ycia spotykali¶my siê rzadko (2-3 razy w roku), pó¼niej by³o z górki obecnie jeste¶my ze sob± grubo ponad 5 lat. Si³± rzeczy wierzê w zwi±zki na odleg³o¶æ, nawet je¶li jest siê bardzo m³odym.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.