Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-08, 22:26   #3331
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hej kobietki,
Dawno mnie tu nie było i widzę, że sok z pokrzywy robi furrorę, ale nie mam czasu żeby wracać do poprzednich postów gdzie zapewne podawałyście nazwę, więc proszę Was o podanie pełnej nazwy tego soku i cenę, pozdrawiam ciepło
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 22:36   #3332
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Hej kobietki,
Dawno mnie tu nie było i widzę, że sok z pokrzywy robi furrorę, ale nie mam czasu żeby wracać do poprzednich postów gdzie zapewne podawałyście nazwę, więc proszę Was o podanie pełnej nazwy tego soku i cenę, pozdrawiam ciepło
Sok z pokrzywy Phyto Pharm, do dostania w aptece. Cena jakieś 6-7zł
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 22:36   #3333
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

To była zapewne Silica, ona ma 100 tabletek i bierze się jedną dziennie. Skończyłam kilka dni temu vitapil. Powiem szczerze, że bez rewelacji. Owszem, cera ładniejsza przy okazji i paznockie, ale włsoy jakoś specjalnie nie wyładniały. Początkowo jakby mniej tych włosów wypadało przy myciu, ale potem znów normalka. Najbardziej chyba pomógl mi seboradin lotion. Teraz zaś łykam silicę.
Pozdrawiam
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 23:49   #3334
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Ależ mam sympatyczną fryzurkę. Ścięcie ukrywa wszystkie prześwity i pięknie modeluje loki. Od dziś to mój ulubiony salon fryzjerski!. Pozdrawiam
Przepraszam, że się tak chwalę i ekscytuję, ale podczas mycia (bałam się ile moich włosów zostanie na dłoniach fryzjera) nie dało się zauważyć żeby wypadały (przynajmniej tak mówił)
Gratuluje udanego wypadu do fryzjera
Ja zakupilam nożyczki fryzjerskie, dlatego długo mnie żaden nie zobaczy
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 02:23   #3335
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

hmm od ok dwoch tygodni zaczelo mi wypadac o wiele wiecej wlosow niz wczesniej Nie wiem co sie dzieje i od czego to...jestem troche podlamana...Odstawilam prostownice ponad miesiac temu,lakiery tez ,a nagle nie wiadomo skad zaczelo wypadac mi nieporownywalnie wiecej wlosow Nawet wtedy gdy uzywalam prostownicy i lakierow to nie wypadalo mi ich az tyle...Wrecz w ogole nie wypadaly tylko kilka wloskow przy myciu... Od dwoch lat rozjasniam tez pasemka (reszte wlosow mam naturalny kolor) i ostatnio gdy bylam u fryzjerki to wlasnie jakis czas potem zaczely mi wypadac wlosy...w tym samym czasie tez mialam kilka dni stresu jednak teraz juz jest wszystko ok od ponad tygodnia ,a wlosy nadal wypadają...Np. dzisiaj mylam wlosy (a wczesniej trzy dni temu) i przy czesaniu i myciu wylazlo mi ich chyba z 50-70 na oko...Przy czesaniu na sucho tez mi zawsze wylaza jednak mniej.Najgorsze jest to ,ze wypadaja mi nie tylko te farbowane wlosy a tez i naturalne.Nie wiem co robic ,bo jak widze te wlosy ,ktore mi wylaza przy czesaniu po myciu to naprawde mnie to podlamuje...Niepokoi mnie to bardzo,bo to sie stalo nagle i trwa juz z dwa tygodnie ,a bo tak jak mowilam wczesniej wypadalo mi moze z kilka wlosow przy myciu...Jak patrze to chyba wiekszosc ma na koncu takie biale malutkie punkciki ,wiec to chyba sa cebulki.Od roku myje wlosy szamponem loreala absolut repair i odzywka z tej samej serii.Jak siegam pamiecia to ponad rok temu mialam tez problemy bo wylazily mi wlosy przy myciu (jednak to byla mala bardzo ilosc,ale nie chcialam tego ,wiec szukalam czegos dobrego),ale loreal bardzo mi pomogl i juz nie wypadaly mi wlosy-bylam naprawde zadowolona.A teraz...szkoda gadac...to znowu powrocilo i to nagle ,a wlosow wypada jeszcze wiecej niz wtedy...A najbardziej mnie boli to ,ze ostatnio mnie jeszcze jakas osoba pochwalila ,ze mam takie fajne wlosy ,farbowane a tak ladnie wygladaja grrrr Ja nigdy tak nie uwazalam...Jak na zlosc wszystko sie schrzanilo kilka dni potem i mam niezle problemy z wlosami teraz Wiem ,ze dziennie podobno moze wypadac czlowiekowi 100 wlosow ,ale mi nigdy tyle nie wypadalo a to wypadanie u siebie zauwazylam jednego dnia gdy nagle zaczely strasznie wylazic i trwa to ponad dwa tygodnie i nie zmniejsza sie.Boje sie ,ze to moze tez miec zwiazek z jakas choroba o ktorej nie wiem? Widze juz czarne scenariusze..lepiej nic nie bede pisala juz,bo panikuje.
Moze wybrac sie do specjalisty,jak myslicie?? Kto doradzi w sprawie wypadania wlosow? Jak nazywa sie taki lekarz?Dermatolog moze pomoc? Myslalam ,ze dermatolog zajmuje sie tylko sprawami skornymi na twarzy i ciele Pomozcie dziewczyny,bo przejelam sie tym jak cholera i ciagle o tym mysle ,co mnie doluje...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 05:55   #3336
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
To była zapewne Silica, ona ma 100 tabletek i bierze się jedną dziennie. Skończyłam kilka dni temu vitapil. Powiem szczerze, że bez rewelacji. Owszem, cera ładniejsza przy okazji i paznockie, ale włsoy jakoś specjalnie nie wyładniały. Początkowo jakby mniej tych włosów wypadało przy myciu, ale potem znów normalka. Najbardziej chyba pomógl mi seboradin lotion. Teraz zaś łykam silicę.
Pozdrawiam
Te tabletki do których linku szukam to nie Silica. Tamte tabletki mają o wiele bogatszy skład i są w opakowaniu (słoiczku, pudełeczku - czy jak to tam nazwać )

Mysiamysia, dermatolog, owszem, zajmuje sie także włosami. Ale wydaje mi się, że nie masz się czym niepokoić, bo taka ilość wypadających włosów jest naprawdę normą. Efekty stresu widać po włosach dopiero po jakimś czasie i nie jest to tydzień czy dwa a nieraz może trwać wiele tygodni. Jeśli nie robiłas ostatnio to możesz zrobić badania krwi czy wszystko ok, z uwzględnieniem poziomu żelaza, cynku i magnezu. Albo kupic sobie jakies tabletki pomagające na włosy i dac włosom trochę czasu
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 06:52   #3337
Ecstasy1985
Raczkowanie
 
Avatar Ecstasy1985
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 443
GG do Ecstasy1985
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Te tabletki do których linku szukam to nie Silica. Tamte tabletki mają o wiele bogatszy skład i są w opakowaniu (słoiczku, pudełeczku - czy jak to tam nazwać )

Mysiamysia, dermatolog, owszem, zajmuje sie także włosami. Ale wydaje mi się, że nie masz się czym niepokoić, bo taka ilość wypadających włosów jest naprawdę normą. Efekty stresu widać po włosach dopiero po jakimś czasie i nie jest to tydzień czy dwa a nieraz może trwać wiele tygodni. Jeśli nie robiłas ostatnio to możesz zrobić badania krwi czy wszystko ok, z uwzględnieniem poziomu żelaza, cynku i magnezu. Albo kupic sobie jakies tabletki pomagające na włosy i dac włosom trochę czasu
mysza a nie chodzi czasem o mertz spezial? różowe tabletki w "porcelanowym" słoiczku

jest jeszcze badanie struktury włosa które kosztuje 150 zł - polega na spalaniu włosa i wytrąceniu wszelkich makro i mikro składników.
__________________
Would you die tonight for love?




59 miech!!!!
_________________________ _________________________ ____

Misja w Zambii!! Pomóż!!

Ecstasy1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 07:26   #3338
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

witam mi również strasznie leciały włosy z głowy, dosłownie wszędzie były , już nawet nie przy samym czesaniu ale na ubraniach moich tam gdzie usiadłam tam od razu moje włosy się znajdowały... rok temu doszło do tego że miałam prześwity już na głowie jak wiatr zawiał...łykałam vitapil ,,, falvit ... skrzypowite i nie wiadomo co jeszcze ,,, wax stosowąłam z marnym skutkiem....przestałam farbowac włosy , i dopiero gdzy przestałam farbowac , zaczełam myć dermeną, robiłam maski z oliwy z oliwek dobrej jakości i do tego żółtko.... dopiero w miare się uspokoiły...pare tygodni temu znowu zauważyłam że zaczyn ich wypadać więcej... wróciłam więc do dermeny,, zaczełam zaparzać pokrzywe i ziele bożego drzewka , po poł godziny to zaparzam razem a następnie po myciu głowy wcieram w głowe i polewam włosy i główke takim naparem . do tego silice zaczęłam łykać.... myslałam żeby zacząć łykać znowu falvit itp ....ale zrobiłam sobie wyniki badań morfologia dobra no może odprócz samej hemoglobiny ale mieści sie w granicach normy , do tego sprawdziłam poziom żelaza , magnezu i jonogram wykonałam... wszystkei wyniki dobre więc nie lykam jakichś świnstw bo nie ma sensu widać jakieś przesilenie włosy moje przeszły znowu i potrzebowąły wzmocnienia od zewn a nie od wewn... dziewczyny nie łykajcie bezsensu witamin zróbcie podstawowe badania za taki zestaw jak ja zrobiłam zapłaciłam 28 zł...a ile zdrowia zyskałam na wątrobei która by znowu musiała ciężko pracować żeby nadmiar witamin z organizmu usuwac... pozdrawiam i też marzą mi się grube włosy ale już z natury mam cienkei dobrze że chociaż kręcone to tak nie widać ich cienkości
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 09:41   #3339
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wczoraj pierwszy raz użyłam soku z pokrzywy...Miałam fajne uczucie, takiego jakby zimna... Wy też tak macie?
Możecie mi jeszcze napisać jak często wcieracie ten sok?
Napiszę tylko jeszcze jedno, że po nafcie zaczęły mi wyrastać nowe włoski tak poniżej tych włosów, które miałam do tej pory przy twarzy, dobre i choć co
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 11:42   #3340
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mam takie pytanie jak to jest że włosy wypadają najwięcej w czasie mycia (tak jest w moim przypadku) a np podczas czesania wypadnie mi jeden:P? Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji było nie mycie włosów no ale niestety to niemożliwe
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 12:19   #3341
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Ecstasy1985 Pokaż wiadomość
mysza a nie chodzi czasem o mertz spezial? różowe tabletki w "porcelanowym" słoiczku

jest jeszcze badanie struktury włosa które kosztuje 150 zł - polega na spalaniu włosa i wytrąceniu wszelkich makro i mikro składników.
niestety merz special też nie bo to były tabletki które pierwszy raz widziałam
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 12:25   #3342
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez alhazira Pokaż wiadomość
mam takie pytanie jak to jest że włosy wypadają najwięcej w czasie mycia (tak jest w moim przypadku) a np podczas czesania wypadnie mi jeden:P? Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji było nie mycie włosów no ale niestety to niemożliwe
Ty to masz fajnie Mi nie dość że podczas mycia wypada ich sporo to przy czesaniu już masakryczne ilości
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 12:33   #3343
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ty to masz fajnie Mi nie dość że podczas mycia wypada ich sporo to przy czesaniu już masakryczne ilości

tylko ze mi takie ilosci ich wypada ze juz niedlugo i tak będę łysa
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 00:10   #3344
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Mysiamysia, dermatolog, owszem, zajmuje sie także włosami. Ale wydaje mi się, że nie masz się czym niepokoić, bo taka ilość wypadających włosów jest naprawdę normą. Efekty stresu widać po włosach dopiero po jakimś czasie i nie jest to tydzień czy dwa a nieraz może trwać wiele tygodni. Jeśli nie robiłas ostatnio to możesz zrobić badania krwi czy wszystko ok, z uwzględnieniem poziomu żelaza, cynku i magnezu. Albo kupic sobie jakies tabletki pomagające na włosy i dac włosom trochę czasu
Dzieki,zainteresuje sie tymi badaniami Tyle ,ze ja nigdy takich badan krwi nie robilam.Gdzie mam sie wybrac zeby je zrobic?
Tez czytalam ,ze norma ze tyle wypada wlosow,ale najgorzej ,ze mi wczesniej wrecz w ogole nie wypadaly,a nagle po prostu zaczely tak mocno wypadac To mnie najbardziej zaniepokoilo...No wczoraj wylecialy te najslabsze ,zobaczymy jak dzisiaj bedzie przy myciu czy znowu ich tyle wyleci A jakie tabletki na wlosy polecilabys mysza_87?
A tak w ogole czy wlosy wypadajace z taka biala koncoweczka mala (to cebulki chyba?) odrastają?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 07:53   #3345
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Widzę, że na naszym forum dla łysiejących przybyło sporo osób. Ma to swoje minusy - tyle biedulek z tym samym problemem, a i plusy - zawsze raźniej i można sobie pomóc

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Któraś z was podawała jakiś czas temu link do jakiś tabletek na wzmocnienie włosów, ale niestety nie moge znaleźć tego linku Gdyby osoba o którą mi chodzi mogła podac to jeszcze raz to bedę wdzięczna
Swego czasu zrobiłam sobie skromną listę (umysł analityczny) najpopularniejszych środków (wymienianych na tym forum), może to któryś z tych:
WYCIĄG ZE SKRZYPU POLNEGO + WITAMINY I MIKROELEMENTY 50 TABL.
http://www.lekolandia.pl/product_info.php/cPath/2_290_291/products_id/3334
DUCRAY Anacaps
http://www.domzdrowia.pl/42022.html
Wyciąg ze skrzypu Bio-Garden
http://www.apteka.gda.pl/wyciag-skrzypu-tabl-biogarden-p-1893.html
Wyciąg ze skrzypu polnegi z witaminami
http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=717
Humavit Skrzyp i Pokrzywa
http://www.allegro.pl/item218711885_humavit_skr zyp_i_pokrzywa_250_tab_zd rowe_wlosy.html#photo
Inneov Capillaire ‘gęstość włosów’
http://www.i-apteka.pl/p/pl/8856/inneov_gestosc_wlosow_x_6 0_tabletek.html
Revalid
http://revalid.pl/revalid7.html
H-PANTOTEN
http://hpantoten.pl/
Radical
http://www.lekolandia.pl/product_info.php/cPath/2_290_291/products_id/3367
ZDROWIT Biotyna
http://www.zdrovit.pl/pl/produkty?action=product&i d=13
ALPHOL
http://apteka-natolinska.pl/product_info.php?products _id=1877&language=pl
SILICA
http://edumed.com.pl/sklep.php/p695-Silica-mocne-wlosy-i-paznokcie-lsniaca-cera-50-tabletek.html
MERZ SPECIAL
http://www.swistak.pl/aukcje/1714041,MERZ-SPECIAL-na-WLOSY-SKORE-i-PAZNOKCIE-120-tab-.html
Colfarm Drożdże z pokrzywą
http://edumed.com.pl/sklep.php/p7008-Colfarm-Drozdze-z-pokrzywa-60-tabl.html
Pokrzywa
http://www.aptekanowa.pl/product_info.php?manufact urers_id=137&products_id= 563
Vitapil
http://www.aptekanowa.pl/product_info.php?products _id=81
OLIMP BIO SILICA
http://www.lekolandia.pl/product_info.php/cPath/2_290_291/products_id/2317 ?
Jeżeli to żaden z powyższych poszukamy dalej
Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Gratuluje udanego wypadu do fryzjera
Ja zakupilam nożyczki fryzjerskie, dlatego długo mnie żaden nie zobaczy
A dziękuję, dziękuję . I podziwiam, podziwiam Sama sobie cieniujesz loki?
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 08:02   #3346
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Dzieki,zainteresuje sie tymi badaniami Tyle ,ze ja nigdy takich badan krwi nie robilam.Gdzie mam sie wybrac zeby je zrobic?
Tez czytalam ,ze norma ze tyle wypada wlosow,ale najgorzej ,ze mi wczesniej wrecz w ogole nie wypadaly,a nagle po prostu zaczely tak mocno wypadac To mnie najbardziej zaniepokoilo...No wczoraj wylecialy te najslabsze ,zobaczymy jak dzisiaj bedzie przy myciu czy znowu ich tyle wyleci A jakie tabletki na wlosy polecilabys mysza_87?
A tak w ogole czy wlosy wypadajace z taka biala koncoweczka mala (to cebulki chyba?) odrastają?


odrastają odrastają spokojnie a badania wykonasz w każdej przychodni gdzie mają laboratorium
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 08:38   #3347
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Przyłaczam się i ja do walki z wypadającymi włosami.Do tej pory przymykałam na to oko myśląc,że to chwilowe.Jednak coraz bardziej przeraża mnie ilość włosów w wannie po umyciu i to ile mi ich zostaje w dłoni po każdym przeciągnieciu po włosach.Mam zamiar kupić sobie dzisiaj Seboradin i wyciąg ze skrzypu polnego.Mam nadzieję,że pomoże
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 11:51   #3348
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Przyłaczam się i ja do walki z wypadającymi włosami.Do tej pory przymykałam na to oko myśląc,że to chwilowe.Jednak coraz bardziej przeraża mnie ilość włosów w wannie po umyciu i to ile mi ich zostaje w dłoni po każdym przeciągnieciu po włosach.Mam zamiar kupić sobie dzisiaj Seboradin i wyciąg ze skrzypu polnego.Mam nadzieję,że pomoże
Witaj w klubie
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:48   #3349
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Levante, niestety, to żadne z tych tabletek A interesuje się nimi właśnie dlatego, że o nich nigdy nie słyszałam.

A czy uzywala któras z Was tabletek Belissa? Bo widziałam ich reklamę w gazecie i też o nich myślę. Bo niestety 5 miesięcy Vitapilu na nic się zdało
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 14:32   #3350
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziś mój kolega opowiedział mi historię z dzieciństwa - wtedy okropnie mu poleciały włoski i mama zaczęła go "katować" natką z pietruszki, tonami mu dawała na kanapki i po dwóch tygodniach przeszło jak ręką odjął. Ale trauma pietruszkowa pozostała...;-)
Może więc i to warto włączyć do swej zielonej diety?
Jeszcze polecam ziarna słonecznika, dyni, orzechy - niedługo sezon, no i oleje zawarte np. w avokado.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 14:51   #3351
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziś mój kolega opowiedział mi historię z dzieciństwa - wtedy okropnie mu poleciały włoski i mama zaczęła go "katować" natką z pietruszki, tonami mu dawała na kanapki i po dwóch tygodniach przeszło jak ręką odjął. Ale trauma pietruszkowa pozostała...;-)
Może więc i to warto włączyć do swej zielonej diety?
Jeszcze polecam ziarna słonecznika, dyni, orzechy - niedługo sezon, no i oleje zawarte np. w avokado.
pietruszka ma chyba dużo żelaza..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 19:54   #3352
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja dziś kupilam sobie RADICAL''Farmony'' czy któraś z Was go miała,stosowała,była zadowolona czy nie?Postanowiłam też regularnie robić masaż głowy.Bardzo często czytam że w naszym przypadku to najlepsza metoda.Ja zaczęłam od wczoraj No i szampon POLYtar znów zacznę stosować 2razy w tygodniu.Merz Spezial..... już do mnie jadą z Niemiec,mam nadzieję że to te o które mi chodziło.Specjalne,tylko do włosów.No i zaczynamy nową kurację Oby pomogło.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 20:01   #3353
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
Ja dziś kupilam sobie RADICAL''Farmony'' czy któraś z Was go miała,stosowała,była zadowolona czy nie?Postanowiłam też regularnie robić masaż głowy.Bardzo często czytam że w naszym przypadku to najlepsza metoda.Ja zaczęłam od wczoraj No i szampon POLYtar znów zacznę stosować 2razy w tygodniu.Merz Spezial..... już do mnie jadą z Niemiec,mam nadzieję że to te o które mi chodziło.Specjalne,tylko do włosów.No i zaczynamy nową kurację Oby pomogło.
Nusia2605, a masz może gdzieś link do strony na którymjest ten merz spezial do włosów? albo chociaz zdjęcie opakowania? czy one sa do dostania tylko w Niemczech?

Co do Radicalu, mi nie pomógł wogóle i musiałam najpierw myć włosy dobrze pieniącym sie szamponem a dopiero potem tym (jako drugie mycie) bo Radical wogóle nie chciał się pienić (podobnie jak Dermena)
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 20:11   #3354
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Kurcze nie mam,skasowałam.Poszukaj dokładnie na tym forum bo kiedyś ktoś już dał zdjęcie tych tabl.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 20:21   #3355
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
A dziękuję, dziękuję . I podziwiam, podziwiam Sama sobie cieniujesz loki?
Sama się obcinam....i tak nic nie widać, ewentualnych błędów
Tylko potem trzeba sie pilnować, żeby za często nie łapać za nożyczki, bo to obcinanie wciąga
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 20:23   #3356
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja dzisiaj kupiłam sobie Seboradin lotion z czarną rzodkwią i wyciąg ze skrzypu polnego z wit.Zaczęłam swoją kuracje od dzisiaj,zobaczymy jakie będą efekty :rolleeyes: W wolnej chwili 'wczytam' się bardziej w ten wątek
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 20:57   #3357
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mysza-87 popatrz na posty nr.2676 i 2683 może to o te Ci chodzi....
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 21:41   #3358
aska-kmpk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 32
GG do aska-kmpk
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam
Od tygodnia czytam ten watek (jeszcze nie skonczylam, duuuuzo tego) ale chcialam sie przylaczyc. Narazie jestem za granica, ale za pare dni bede w domu i biore sie do roboty!!
W domu zawsze jak poruszalam ten problem, to mama zawsze mowila, ze mam przestac farbowac i uzywac prostowicy. Ale gdzies wyczytalam, ze przez taki rzeczy wlosy wypadaja bez cebulek, lamia sie, w roznych miejscach, nawet przy nasadzie. A jak wypadaja z cebulkami, to problem lezy gdzie indziej. A wam jak wypadaja??
Juz sie nie moge doczekac rozpoczecia walki o resztke moich wlosow
Tylko od czego zaczac?
aska-kmpk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 05:31   #3359
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
mysza-87 popatrz na posty nr.2676 i 2683 może to o te Ci chodzi....
Niestety, to nie te tabletki, bo te o które mi chodzi byłychyba jeszcze wczesniej, szukam ich i szukam ale aż boje się, że je przeoczyłam
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 12:02   #3360
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mysza 87 podaj mi swój e-mail to wyśslę ci te Merz Spezial o które mnie pytałaś.Bo nie mogę coś wkleić tego zdjęcia na forum
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.