wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 17:41   #841
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez margotek Pokaż wiadomość
Własnie nie ma podobnego obcasu tylko czarne jak coś, więc pan szewc(4 u którego byłam) nabił tylko nowe fleki, powiedział, ze szkoda dobrze trzymające się obcasy wyrywać i chodze w poobdzieranych, ale powiedział, też, że można kupic taka farbę w sprayu i pomalować obcas, zobaczymy może tak zrobię
Niestety tego właśnie się obawiałam Ale z tą farbą to niegłupi pomysł!!
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 11:28   #842
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Agata31 Pokaż wiadomość
Hej, w zeszłym roku kupiłam sandałki składające się z paseczków, których prawie w ogóle nie nosiłam, bo jeden paseczek uwierał mnie w mały palec. Zaniosłam buty do szewca, żeby jakoś ten paseczek przedłużył, ale on powiedział, że jak odklei podeszwę żeby go przedłużyć, to będzie to nieładnie wyglądało i zaproponował, ze włoży but na 2 dni na kopyto i na pewno się rozciągnie. Kiedy po tym zabiegu założyłam buty wydawało się, że jest ok, ale potem znowu zaczęło mnie uwierać - tak jakby pasek się skurczył. Czy znacie jakieś sposoby na rozciągnięcie paska? Nie jest to skóra, wtedy nie byłoby problemu, bo skóra się rozciąga Z góry dziękuję za pomoc, bo chciałabym ponosić te buty w tym roku
przyłaczam sie do pytania! tez tak mam i nie wiem co robic bo buciki sliczne ....
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:54   #843
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
przyłaczam sie do pytania! tez tak mam i nie wiem co robic bo buciki sliczne ....
jesli buty nie sa skorzane to moze byc problem dlatego ze tzw. skora ekologiczna jest robiona tak by sie nei odksztalcala. takz ena nic sie tutaj zdadza preparaty na rozciaganie bo paseczek i tak wroci do swojego dawnego ksztaltu. te buty najprawdopodobniej sa poprostu zrobione na waskim kopycie.
takze jedynie mzoesz zapobiegac obtarciom w tym miejscu, za pomoca zelowych podkladek lub tzw. plastra w sztyfcie
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:57   #844
trelemoreleeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

hej
jeśli chcecie się zaopatrzyć w nową parę butów, posiadam jedną taką na zbyciu. Są to nowe, bordowe botki za kostkę z metkami. Jeśli ktoś zainteresowany zapraszam na all*. nick: meg_mk1
pozdrawiam
trelemoreleeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 00:55   #845
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dziewczyny mam problem chciałabym kupic te buty. zmierzyłam rozmiar stopy - mam 24,5 odejmując 0,5 cm bo podobno tak trzeba zrobic wychodzi 24 cm. I teraz mam problem ponieważ butki 37 tej firmy rozmiar wkładki wew maja 23,5 natomiast 38 wkł wew 24,5 . nie wiem które wybrać.... miałam kiedys buty o wkłądce 24, 5 i były ciut za duże ale te 37 to chyba beda za małe co? proszę o radę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ecco.jpg (13,6 KB, 49 załadowań)
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 11:34   #846
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem chciałabym kupic te buty. zmierzyłam rozmiar stopy - mam 24,5 odejmując 0,5 cm bo podobno tak trzeba zrobic wychodzi 24 cm. I teraz mam problem ponieważ butki 37 tej firmy rozmiar wkładki wew maja 23,5 natomiast 38 wkł wew 24,5 . nie wiem które wybrać.... miałam kiedys buty o wkłądce 24, 5 i były ciut za duże ale te 37 to chyba beda za małe co? proszę o radę
Moim zdaniem lepiej kupić te większe - 38. Bo lepsze trochę za duże niż za małe - można włożyć wkładki i po sprawie : )

Dziewczyny, a ja szukam wszędzie klasycznych czarnych platform i nigdzie nie mogę znaleźć! : ( Na allegro szukam od paru miesięcy i czasem się takie pojawiają, ale niestety nie mój rozmiar (36) : /
NIE open toe, NIE lakierowane, NIE z bardzo grubą platformą, NIE zamszowe, NIE pozłacane, NIE z korkowym obcasem etc. etc. Tylko takei zwykłe jak na zdjęciu.
Gdzie można takie kupić???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg platformy.jpg (40,1 KB, 64 załadowań)
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 12:10   #847
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej kupić te większe - 38. Bo lepsze trochę za duże niż za małe - można włożyć wkładki i po sprawie : )

Dziewczyny, a ja szukam wszędzie klasycznych czarnych platform i nigdzie nie mogę znaleźć! : ( Na allegro szukam od paru miesięcy i czasem się takie pojawiają, ale niestety nie mój rozmiar (36) : /
NIE open toe, NIE lakierowane, NIE z bardzo grubą platformą, NIE zamszowe, NIE pozłacane, NIE z korkowym obcasem etc. etc. Tylko takei zwykłe jak na zdjęciu.
Gdzie można takie kupić???
W Aldo są identyczne.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 13:47   #848
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej kupić te większe - 38. Bo lepsze trochę za duże niż za małe - można włożyć wkładki i po sprawie : )

Dziewczyny, a ja szukam wszędzie klasycznych czarnych platform i nigdzie nie mogę znaleźć! : ( Na allegro szukam od paru miesięcy i czasem się takie pojawiają, ale niestety nie mój rozmiar (36) : /
NIE open toe, NIE lakierowane, NIE z bardzo grubą platformą, NIE zamszowe, NIE pozłacane, NIE z korkowym obcasem etc. etc. Tylko takei zwykłe jak na zdjęciu.
Gdzie można takie kupić???
tyle ze sa zamszowe ale rozmiary juz od 35
http://bucikowo.pl/p/pl/311/wd+kylie01+black+suede.html bardzo prosze

http://bucikowo.pl/p/pl/841/wd+kylie01+black+pat.html
__________________
And nothing else matters... 13.07.13

Edytowane przez extassy
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:49
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 15:36   #849
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej kupić te większe - 38. Bo lepsze trochę za duże niż za małe - można włożyć wkładki i po sprawie : )

Dziewczyny, a ja szukam wszędzie klasycznych czarnych platform i nigdzie nie mogę znaleźć! : ( Na allegro szukam od paru miesięcy i czasem się takie pojawiają, ale niestety nie mój rozmiar (36) : /
NIE open toe, NIE lakierowane, NIE z bardzo grubą platformą, NIE zamszowe, NIE pozłacane, NIE z korkowym obcasem etc. etc. Tylko takei zwykłe jak na zdjęciu.
Gdzie można takie kupić???

może Nine West? Sama kiedyś szukałam platform dokładnie takich, jak Ty. Mierzyłam jedne w Kazarze, całkiem fajne, ale lepsze (choć już nie platformy typowe) dostałam w Nine West.

W ogóle jestem fanką Nine West i Kazara

co do Aldo - buty naprawdę ciekawe, ale żaden rozmiar nie pasuje na moją stopę - 39 stanowczo za małe, natomiast 40 - za wielkie...

---------- Napisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

http://www.ninewest.com/Keepers/3055...html?cgid=7006 a te?
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 11:38   #850
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej kupić te większe - 38. Bo lepsze trochę za duże niż za małe - można włożyć wkładki i po sprawie : )

Dziewczyny, a ja szukam wszędzie klasycznych czarnych platform i nigdzie nie mogę znaleźć! : ( Na allegro szukam od paru miesięcy i czasem się takie pojawiają, ale niestety nie mój rozmiar (36) : /
NIE open toe, NIE lakierowane, NIE z bardzo grubą platformą, NIE zamszowe, NIE pozłacane, NIE z korkowym obcasem etc. etc. Tylko takei zwykłe jak na zdjęciu.
Gdzie można takie kupić???



Dziękuję za dop(:
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:31   #851
monia347
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Nie wiedziałam, gdzie to napisać, ale potrzebuję pomocy!!! :/ bardzo podobają mi się te buty:

http://www.myairshoes.com/wp-content...us-granite.jpg

jednak nie umiem ich znaleźć w cenie mniejszej niż 250 zł... wie ktoś, gdzie można je kupić taniej?

Edytowane przez monia347
Czas edycji: 2009-02-22 o 14:41
monia347 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 17:12   #852
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

A ja szukam gladiatorow(rzymianek, spartianek jak zwal tak zwal)

W DEICHMANIE byly, ale 39 za male 40 za duze ;/
Wiec tymbardziej nie moge kupic juz w necie, bo w takich butach to noga leci strasznie do przodu i nigdy nie wiadomo czy beda dobre.

Warszawa ^^
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:06   #853
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Czy widziałyście już nową kolekcję butów Lacoste? szukam czegoś wygodnego również pasujące do spódnicy jeans
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:46   #854
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dziewczyny mam pewien problem otóż kupiłam śliczne morelkowe peep toe na allegro i okazały sie trochę za duze i za szerokie(szczególnie jeden but, drugi nie jest az tak tragiczny) ale są na prawde piękne i nie chciałabym ich oddawać ani sprzedawać, bardzo mi zależy aby mieć je w swoim posiadaniu.. Myślicie że szewc by coś na to poradził? Czy lepiej je oddać i nie kombinować? bardzo prosze o rady, szczególnie osoby, które coś wiedzą o zwężaniu i ewentualnym zmniejszaniu(?) butów

p.s jezeli takie pytanie przewinęło sie gdzies w wątku to przepraszam, ale nie mam czasu szukać niestety, więc prosze o wyrozumiałość

trelemoreleeek reklama na wizażu jest płatna a wydaje mi się że to co zamieściłas jest reklamą

Edytowane przez iga
Czas edycji: 2009-02-26 o 18:51
iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:25   #855
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pewien problem otóż kupiłam śliczne morelkowe peep toe na allegro i okazały sie trochę za duze i za szerokie(szczególnie jeden but, drugi nie jest az tak tragiczny) ale są na prawde piękne i nie chciałabym ich oddawać ani sprzedawać, bardzo mi zależy aby mieć je w swoim posiadaniu.. Myślicie że szewc by coś na to poradził? Czy lepiej je oddać i nie kombinować? bardzo prosze o rady, szczególnie osoby, które coś wiedzą o zwężaniu i ewentualnym zmniejszaniu(?) butów

p.s jezeli takie pytanie przewinęło sie gdzies w wątku to przepraszam, ale nie mam czasu szukać niestety, więc prosze o wyrozumiałość

trelemoreleeek reklama na wizażu jest płatna a wydaje mi się że to co zamieściłas jest reklamą
Najlepiej to pokazac te buty szewcowi i on fachowym okiem oceni
Zmniejszyc mozna też wkladkami, w przypadku Twoich butow mam na mysli wkładki lub pół wkładki żelowe antyposlizgowe. Jeśli chodzi o zwężanie to wszystko zależy on konkretnego buta. Najczęściej zwężane są cholewki kozaków, bo przy nich nie ma większego problemu, jeśli chodzi o peep toe to jest to bardziej skomplikowana sprawa, gdyż może to naruszyć całą konstrukcję i przede wszystkim estetykę buta. Dobry szewc może oddać je np. do cholewkarza, ale tak jak wspomniałam wyżej wszystko zależy od konkretnego fasonu, przeszyć itp... Często taka przeróbka wiąże się z dość dużymi kosztami i jest nieopłacalna
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:30   #856
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dziękuję bardzo za odpowiedź, tak też niestety przypuszczałam no ale cóż jakos to przeboleję..
iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 09:47   #857
aagusia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej kobietki, potrzebuję profesjonalnej rady.
Czy któraś z Was ma może stopę długości 26 cm, mierzoną na kartce papieru? Jaki rozmiar nosicie?
Ja buty sportowe noszę 42, ale po jakimś czasie się trochę za bardzo rozchlapują.
Kupujac buty Na studniówkę pasował na mnie rozmiar 40 (szok), ale byly to buty peep toe. Sama juz nie wiem, jaki ja rozmiar noszę. Np. mierząc baleriny o rozmiarze 42 spadaja mi z piet, natomiast o rozmiarze 41 troche cisna w palcach, ale byc moze by sie rozeszly?
Doradzcie cos...
aagusia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 23:11   #858
mmonisiaa1987
Raczkowanie
 
Avatar mmonisiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez aagusia90 Pokaż wiadomość
Hej kobietki, potrzebuję profesjonalnej rady.
Czy któraś z Was ma może stopę długości 26 cm, mierzoną na kartce papieru? Jaki rozmiar nosicie?
Ja buty sportowe noszę 42, ale po jakimś czasie się trochę za bardzo rozchlapują.
Kupujac buty Na studniówkę pasował na mnie rozmiar 40 (szok), ale byly to buty peep toe. Sama juz nie wiem, jaki ja rozmiar noszę. Np. mierząc baleriny o rozmiarze 42 spadaja mi z piet, natomiast o rozmiarze 41 troche cisna w palcach, ale byc moze by sie rozeszly?
Doradzcie cos...
Rozmiary butow znacznie roznia sie u roznych producentow. Nie ma scisle okreslonych centymetrow do rozmiarow jest to raczej kwestia umowna... musisz kupowac takie buty ktorych dlugosc wkladki jest zgodna z dlugoscia Twojej stopy! Musisz wziac tez pod uwage rodzaj materialu z jakiego zrobione sa buty... jesli jest to material naturalny np. skora- prawdopodobnie buty sie troszke rozejda! jesli syntetyk- to prawdopodobienstwo jest znacznie nizsze...
Innym sposobem jaki stosuje moj tata jest wsuniecie palca wskazujacego do buta przy piecie!jesli palec wejdzie caly, ale jest nazwijmy to, scisniety to buty sa akurat.
A! nie wiem jak u innych dziewczyn, ale ja np. szpilki kupuje zazwyczaj w rozmiarze mniejszym niz balerinki
mmonisiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:39   #859
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej

Dziewczyny potrzebuje pomocy
mam białe skorzane adidasy i odbarwiły mi się od jeansów na granatowo-tzn nie widac tego aż tak ale plamy są;/ wiecie może jakimi sposobami to da się wyczyscic?słyszałam, że jakaś benzyną, ale wiekszego pojecia o tym nie mam.

z góry dziekuje za odpowiedzi
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 19:47   #860
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Kaluch Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny potrzebuje pomocy
mam białe skorzane adidasy i odbarwiły mi się od jeansów na granatowo-tzn nie widac tego aż tak ale plamy są;/ wiecie może jakimi sposobami to da się wyczyscic?słyszałam, że jakaś benzyną, ale wiekszego pojecia o tym nie mam.

z góry dziekuje za odpowiedzi
Benzyna na skórę naturalną?! W życiu bym czegoś takiego nie próbowała! No ale wiesz, w końcu niektórzy skórzane buty piorą nawet w pralce...
Zastosuj jakiś specjalistyczny produkt do czyszczenia skóry, który możesz zakupić w sklepie obuwniczym bądź kaletniczym.
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:42   #861
madziakawka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kraina deszczowców:(
Wiadomości: 72
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny pomocy-mam zamiar kupic buty manolo blahnika przez internet-nie wiem jaka jest rozmiarówka bo nigdy nie miałam ani nie mierzyłam jego butów czy któraś z was miała może?jak one się mają do innych marek?proszę o szybką odpowiedździęki.
__________________
MOJA KOLORÓWKA
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...biory&page=155
madziakawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:23   #862
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Reniz Pokaż wiadomość
Benzyna na skórę naturalną?! W życiu bym czegoś takiego nie próbowała! No ale wiesz, w końcu niektórzy skórzane buty piorą nawet w pralce...
Zastosuj jakiś specjalistyczny produkt do czyszczenia skóry, który możesz zakupić w sklepie obuwniczym bądź kaletniczym.
Czyli, az taka ciemna nie jestem skoro ta benzyna wydawała mi sie głupotą
Własnie pytałam w jednym obuwniczym do tej pory, ale oni polecili wyprac
nie nie moich butków do pralki nie wrzuce, wiec pozostaje mi sie wybrac do deichmanna bo tam jakis wybór powinien byc

dzieki w kazdym razie
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:05   #863
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ja adidasy zawsze wrzucałam do pralki i wsypywałam tylko proszek

wyjmowałam śnieżnobiałe to nie żart nawet wszystkie niteczki bardzo ładnie się prały
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:24   #864
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

a ja sie chcialam spytac o wkladki zelowe z deichmanna takie antyposlizgowe.
kupialm sobie szpilki ale noga mi leci strasznie do przodu, czy wkladki mi pomoga?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:57   #865
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Kaluch Pokaż wiadomość
Czyli, az taka ciemna nie jestem skoro ta benzyna wydawała mi sie głupotą
Własnie pytałam w jednym obuwniczym do tej pory, ale oni polecili wyprac
nie nie moich butków do pralki nie wrzuce, wiec pozostaje mi sie wybrac do deichmanna bo tam jakis wybór powinien byc

dzieki w kazdym razie
Najlepiej spytaj o specjalne pianki do czyszczenia-one są najlepsze Nie wiem jakie te preparaty ma Deichman, ale raz w życiu kupiłam u nich pastę do butów i niestety byłam bardzo nie zadowolona, wiec zajrzyj też do innych sklepów i porównaj ofertę
A jeśli chodzi o domowe sposoby, to mozesz spróbować przetrzeć je gąbką namydloną szarym mydłem. Nieraz to pomaga, ale nie wiem jak to będzie w przypadku Twoich butów.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
a ja sie chcialam spytac o wkladki zelowe z deichmanna takie antyposlizgowe.
kupialm sobie szpilki ale noga mi leci strasznie do przodu, czy wkladki mi pomoga?
Tak, wkładki żelowe są antyposlizgowe, zatem nóżka trzyma się na miejscu i przede wszystkim wygodne, bo dzięki takim wkładkom wysoki obcas jest mniej odczuwalny
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:14   #866
moona1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 566
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

poszukuję granatowych balerinek, najlepiej w jakimś sklepie stacjonarnym, a nie internetowym - widziałyście gdzieś takie?
moona1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:29   #867
hanutek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 78
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

http://allegro.pl/item575743258_wios...ey_zamszowe_39.
orientujecie się może jak cenowo w sklepach wyglądają takie saszki? chodzi mi właśnie o ażurowe, wiem, że w deichmannie są, ale chodzi mi o taki materiał dokładnie jak w linku


Edytowane przez hanutek89
Czas edycji: 2009-03-14 o 18:37
hanutek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:21   #868
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Jak kupować buty na obcasie?

.
__________________


Edytowane przez eifersucht
Czas edycji: 2012-09-12 o 16:51
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:44   #869
dan1912
Raczkowanie
 
Avatar dan1912
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 105
Dot.: Jak kupować buty na obcasie?

mi się zazwyczaj tak zdarza, że buty na obcasie mam o rozmiar mniejsze niż płaskie(zawsze noszę 36 wiec naobcasie 35). za luźnych nie biorę, zawsze są jakby to powiedzieć hm takie że noga wchodzi na styk i zanim wyjdę gdzieś w nich to chodzę w nich trochę w domu i są w sam raz
dan1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:46   #870
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: Jak kupować buty na obcasie?

ja też tak mam, nie martw się jeżeli już kupuję szpilki to koniecznie z naturalnej skóry i jednak ten rozmiar mniejsze bo skóra się rozciąga i po kilku wypadach są ok kiedyś miałam z eko skóry które strasznie obcierały mi stopy z każdej możliwej strony, także teraz wolę wydać więcej i nie mieć takiego problemu, chociaż inne mnie kuszą bo jakby nie patrzeć jest większy wybór..
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.