Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :( - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 06:20   #181
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

o widzę że nie jestem sama w moim cierpieniu
ja mam 160 cm wzrostu i waże ok 45 kg. i mam 31 cm w łydce, ale dużo większym problemem są strasznie krzywe nogi , które łączą się tylko i wyłącznie w kostkach.okropnie to wygląda. koleżanki jak idę z daleka to własnie po tym mnie rozpoznają jak będe miała aparat to pokarze swoje kalectwa
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:03   #182
kotek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Do dwudziestolatki)

Cieszę się że tak uważasz Ja też dlatego tutaj jestem bo jestem w podobnej sytuacji, nigdy nie widziałam dziewczyny, która miałaby takie nogi jak ja....a jak weszłam na tą stronę to zauwarzyłam że jednak są osoby które mają podobny problem. Spośród moich znajomych tylko ja mam takie ,,gitary":P większośc moich koleżanek jest też tęższa a ja czuje się przy nich jak małolata

Jak czytałam Twoją wypowiedź to jakbym czytała o sobie jeżeli chodzi o ten ciśnieniomierz jak w domu sobie czasem mierze to muszę miec jakąś bluzkę z rękawem podciągniętym bo inaczej odczepia sie;P

No i widzisz sama, jak tak Ci mówi Twój facet to widocznie dla niego ten problem jest mało istotny bo podobasz mu się taka jaką jesteś a tak na marginesie jak będziemy po 40-stce to nasze koleżanki będą jeszcze nam zazdrościc takiej figury ;P

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

a tak wogóle to fajnie jest pogadac o kimś o takich problemach bo dla innych to wydaje się takie błahe...
kotek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:04   #183
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
chyba 10 raz probuje napisac i znowu mi sie wszystko kasuje wrrrr


do kotek23

serio wazysz 49?bo ja majac 21 lat, pzry wzroscie 162 tylko 42-43 waze mi tez powtarzali, ze niby przytyje i jakos nic sie nie zmienilo i wcial wygladam jakbym cialem miala moze ze 13 lat

ja bylam u lekarza, bo chcialam zeby mi pzrepisal cos po czym troszke przytyje, kazdy kg wiecej jest na wage zlota ale on mi powiedzial, ze mam taka przemiane materii i jak bede jesc to bedzie dobzre...tylko, ze to bylo juz troche temu a nic sie nie zmienilo ale denerwujace jest to, ze nawet taki lekarz mnie doluje...np mierzac cisnienie, mowi, z enie ma gdzie tam tego zaczepic, bo mam strasznoie chude rece - jak u dziecka ale co ja poradze

wiesz tak teraz jak nad tym mysle, to zaden facet, z ktorym bylam (a o dziwo bylo ich calkiem sporo) nigdy nic zlego o mojej wadze nie powiedzial,a wlasciwie wrecz pzreciwnie -traktowali to jak jakas zalete i faktycznie to naprawde duzo pomaga teraz tez spotkalam kogos takiego, kto moiw , ze jak dla neigo to u mnie"nic dodac nic ujac"


i wcale nie mysle ze sie wymadrzasz, bo to co piszesz bardzo mi pomaga bo wiem, ze tez jest ktos, kto ma takie problemy jak ja np wsrod swoich znajomych nie mam nikogo kto wazy tak malo i kto tak wyglada...dlatego tylko tutaj moge z kims pogadac

Ja ważę tyle co Ty. tylko dwa centymetry wyższa jestem ; ) No i mam 18 lat ^
A co do ludzi, to twierdzą, że mam anoreksje, no cóż.
Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:13   #184
kotek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

a no i na serio ważę 49 choc wyglądam na dużo mniej, ludzie dają mi 45kg

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

miłego weekendu)
kotek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 17:14   #185
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
eee ja nosze rurki, mimo, ze nogi nie lacza mi sie w kolanach
co tam, raz sie zyje, nie bede przejmowac sie, jesli komus sie to nie podoba, poza tym imo nie wyglada to tak zle
a ja jakos nie mam odwagi


Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Jestem szczupła a na mnie rurki leża genialnie. Uwydatniają mi biodra i pupE a nóżki pozostają szczupłe . Uwielbiam rurki.
na mnie wlasnie wygladaja okropnie, bo wlasciwie widac tylko dwa krzywe patyki ;/ aj ja mam wszystko chude


Cytat:
Napisane przez kotek23 Pokaż wiadomość
Do dwudziestolatki)

Cieszę się że tak uważasz Ja też dlatego tutaj jestem bo jestem w podobnej sytuacji, nigdy nie widziałam dziewczyny, która miałaby takie nogi jak ja....a jak weszłam na tą stronę to zauwarzyłam że jednak są osoby które mają podobny problem. Spośród moich znajomych tylko ja mam takie ,,gitary":P większośc moich koleżanek jest też tęższa a ja czuje się przy nich jak małolata

Jak czytałam Twoją wypowiedź to jakbym czytała o sobie jeżeli chodzi o ten ciśnieniomierz jak w domu sobie czasem mierze to muszę miec jakąś bluzkę z rękawem podciągniętym bo inaczej odczepia sie;P

No i widzisz sama, jak tak Ci mówi Twój facet to widocznie dla niego ten problem jest mało istotny bo podobasz mu się taka jaką jesteś a tak na marginesie jak będziemy po 40-stce to nasze koleżanki będą jeszcze nam zazdrościc takiej figury ;P

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

a tak wogóle to fajnie jest pogadac o kimś o takich problemach bo dla innych to wydaje się takie błahe...
kiedys nawet nie myslalam, ze ktos jeszcz emoze miec takie problemy weszlam sobie tu przez przypadek a teraz to jest jak terapia pewnie nie szybko przytyje - o ile wogole;/ wiec moje problemy nie znikna, ale jest z kim o tym pogadac

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Ja ważę tyle co Ty. tylko dwa centymetry wyższa jestem ; ) No i mam 18 lat ^
A co do ludzi, to twierdzą, że mam anoreksje, no cóż.
o to witaj w klubie mi to samo o tej anoreksji mowili i mowia od podstawowki wiec wiem co to znaczy ehh
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:26   #186
amagossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

hej mam ten sam problem.
Tylko ze ja wogole jestem chuda i caly czas slysze teksty typu :jaka ty chuda.. anoreksja.. zjedz cos.. o ty mozesz jesc nawet ci sie to przyda" troche dolujace ale trzeba sobie jakos radzic ;/
Przy 172 cm waze gdzies 48/49 kg... lydka 31cm a udo 46cm ;/
Pomimo tego ze moje nogi to patyki.. doslownie... to chodze w mini.. i w szortach.. najgorzej jest mi wejsc na poczatku... ale potem to juz mi to zwisa.
Tylko za kazdym razem jak czeka mnie wyjscie w krotkich spodenkach albo w stroju kapielowym gdzie ma byc duzo osob to sie zalamuje.. i mysle czy nie zrezygnowac.. nie wiem jak teraz bedzie w wakacje bo przez glupie komentarze juz mam dosc a co dopiero jak bede miala sie w niego ubrac ;/
amagossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:47   #187
kotek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

heh ja wczoraj chciałam sie jakoś inaczej ubrac do pracy to znaczy włożyłam fioletową bluzkę, ubrałam do tego rybaczki jeansowe do kolana i fioletowe rajstpoki....ale.... chciałam tak iśc ...ale jak zobaczyłam siebie w lustrze z tymi chudymi nogami to szybko zdjęłam te rajstopy, rybaczki i ubrałam długie spodnie....po prostu nie mogłam, wstydziłam się...swojego odbicia i tego że ludzie za bardzo będą się na mnie patrzec ze względu na te nogi...
kotek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 18:49   #188
Patibu2iaceq114
Przyczajenie
 
Avatar Patibu2iaceq114
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

ja tez myślałam, że tylko ja mam taki porblem.. ale oglądając niektore fotki stwiedziłam, że niektóre dziewczyny naprawde nie mają chudych nóg ! ile ja bym dała za takie ;/ mam 176 cm wzrostu, ważę 51 kg łydka 31cm, udo 48.. ;/ moje nogi są koszmarne. wklęję fotkę pozniej
Patibu2iaceq114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 18:24   #189
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Witam
Pisałam tutaj jakiś czas temu. Postanowiłam wkleić foto swoich chudych i krzywych nóg. Prosze o szczere opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0818.jpg (151,9 KB, 808 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0821.jpg (148,6 KB, 461 załadowań)
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 18:43   #190
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
Witam
Pisałam tutaj jakiś czas temu. Postanowiłam wkleić foto swoich chudych i krzywych nóg. Prosze o szczere opinie
jak dla mnie twoje nogi sa ok wcale nie sa krzywe!
tylko minimalnie nie lacza sie w lydkach i kolanach, a poza tym sa zgrabne i proste;
jest wiele dziewczyn, ktore naprawde maja nogi w ksztalcie () ale ty do nich nie nalezysz.
Dziewczyno, nie miej kompleksow
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 18:50   #191
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Ja mam takie same nogi..tez nie łączą się w łydce i kolanach..jak stoję to na siłę muszę złączyć kolana..łydki też mam szczupłe..ale nie za bardzo się tym przejmuję .. mnie twoje nogi się podobają
Niektóre dziewczyny mają naprawdę krzywe nogi ale napewno nie Ty
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 19:37   #192
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

A co sądzicie o nogach Kate Moss? Są krzywe, czy może po prostu szczuplutkie i stąd ten specyficzny ( ) kształt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1370733.jpg (15,0 KB, 341 załadowań)
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:43   #193
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
Witam
Pisałam tutaj jakiś czas temu. Postanowiłam wkleić foto swoich chudych i krzywych nóg. Prosze o szczere opinie
a ja powiem tak..... są szczupłe, ale za to proste i maja ładny kształt

A tu moje.........mam brzydkie kolana Ja stoje prosto to z tylu i z przodu wyglądają fajnie gorzej jak zegne nogi, albo zboku jak na ostatnim zdjęciu.... nie lube tych swoich kolan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (14,5 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (16,5 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (13,5 KB, 215 załadowań)

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-04-07 o 19:48
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 20:42   #194
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Wg mnie Kate Moss ma szczupłe nogi i może też od kroju spodni zależy kształt nóg?
Zawsze jakoś wydaje mi się, że są nie zgrabne. Fakt szczupłe są co troszkę mnie czasami denerwuje, bo chciałabym by były ciut grubsze. By chociaż troszkę się zlączyły w udach i łydkach. Przydało by się też aby ręce mi przybrały bo to juz całkiem patyki.
Dziękuje dziewczyny za pozytywne zdanie na temat moich nóg.
Troszkę mnie dowartościowałyście

Madaaa wg mnie masz fajne nogi, naprawde i kolana też są OK
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:11   #195
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez obłoczek Pokaż wiadomość
A co sądzicie o nogach Kate Moss? Są krzywe, czy może po prostu szczuplutkie i stąd ten specyficzny ( ) kształt?
kate ma () ale tylko lydki maja taki ksztalt, nie cale nogi, zauwaz, ze u niej nogi lacza sie w kolanach

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a ja powiem tak..... są szczupłe, ale za to proste i maja ładny kształt

A tu moje.........mam brzydkie kolana Ja stoje prosto to z tylu i z przodu wyglądają fajnie gorzej jak zegne nogi, albo zboku jak na ostatnim zdjęciu.... nie lube tych swoich kolan
masz swietne nogi! super wygladasz w tej spodnicy (bombka z all?)
nawet nie masz patykow, masz wlasnie takie ladne zgrabne nogi
wez juz przestan z tymi kolanami, sa ok!
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:28   #196
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Dzieki dziewczyny Jak bylam dzieckiem bylam jak pytyczek cienka Ta moja chudosc meczy mnie od zawsze
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:23   #197
Patibu2iaceq114
Przyczajenie
 
Avatar Patibu2iaceq114
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

wasze nogi naprawdę są śliczne ;D nie są wcale takie chude.. są w sam raz ;D moje to dopiero patyczaki..
znalazłam fotki moich odnóży, proszę o szczere opinie, chociaz i tak wiem co napiszecie ..
nogi.jpg

nogi 1.jpg

nogi 2.jpg


pozdrawiam
Patibu2iaceq114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:27   #198
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Patibu2iaceq114 Pokaż wiadomość
wasze nogi naprawdę są śliczne ;D nie są wcale takie chude.. są w sam raz ;D moje to dopiero patyczaki..
znalazłam fotki moich odnóży, proszę o szczere opinie, chociaz i tak wiem co napiszecie ..
Załącznik 2174183

Załącznik 2174184

Załącznik 2174185


pozdrawiam
tzn. co mamy napisac?
wg mnie sa normalne i wcale nie patyczaki, najlepiej wygladaja na 3 fotce
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 21:39   #199
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Patibu2iaceq114 Pokaż wiadomość
wasze nogi naprawdę są śliczne ;D nie są wcale takie chude.. są w sam raz ;D moje to dopiero patyczaki..
znalazłam fotki moich odnóży, proszę o szczere opinie, chociaz i tak wiem co napiszecie ..
Załącznik 2174183

Załącznik 2174184

Załącznik 2174185


pozdrawiam
A ja powiem, ze są szczuple, ale nie chude. Bardzo ładne. I jak widac chodzisz w kieckach tak trzymaj.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 21:55   #200
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cześć dziewczyny ja też jestem chudzielec tylko ze ja mam 168 cm wzrostu i waze 43 kg czyli po prostu kosmos ... Wkleje niewyraźne zdjecia moich odnóży postaram sie w najblizszym czasie zrobić lepsze fotki ... Co sadzicie o moich nóżkach ?? przyznam sie ze w spódnicach lubie chodzić :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00260.jpg (135,7 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00261.jpg (134,1 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00262.jpg (134,8 KB, 236 załadowań)

Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2009-04-10 o 13:58
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 23:01   #201
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
kate ma () ale tylko lydki maja taki ksztalt, nie cale nogi, zauwaz, ze u niej nogi lacza sie w kolanach


masz swietne nogi! super wygladasz w tej spodnicy (bombka z all?)
nawet nie masz patykow, masz wlasnie takie ladne zgrabne nogi
wez juz przestan z tymi kolanami, sa ok!
No właśnie. Tylko, że nogi K. Moss uchodzą raczej za krzywe. W dużej mierze takie oceny zalezą pewnie od subiektywnych ocen mniej lub bardziej przychylnych obserwatorów.
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:33   #202
Patibu2iaceq114
Przyczajenie
 
Avatar Patibu2iaceq114
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A ja powiem, ze są szczuple, ale nie chude. Bardzo ładne. I jak widac chodzisz w kieckach tak trzymaj.
nie chodzę w kieckach.. to tak tylko było na potrzeby zdjęć a na ostatnim zdjęiu to niestety inaczej sie nie dało bo to plaża ;| ale może się jakoś przełamię i zacznę nosić spodnice
Dzięki za opinie ;D
Patibu2iaceq114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:17   #203
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

aj dziewczyny ladne macie te nogi i widze, ze duzo z Was chodzi w kieckach
Basiulka19 - ja mam chyba takie nozki jak Ty
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:42   #204
jana12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

witam Was...ja wiem ze mam za chude nogi...i zgadzam sie z wieloma wypowiedziami na tyym forum ze wielkrotnie jestesmy krzywdzone slowami anorektyczka...ja na to mowie ze chce przytyc ale mi niewychodzi..wiele moich kolezanek widzi ze ciagle cos jem...no ale same tlumacz pewnie masz szybka przemiane materii heh...ale ja bardzo chcialabym przytyc bo ubranie mini jest normalnie koszmarem
moj chlopak mowi ze mam piekne nogi wie ze nie lubie spodniczek raz ubralam dla niego mini na imprze ale nie czulam sie w tym dobrzer...
teraz zbliza sie letni okres...i bede musiala sie przemoc..bo obiecalam chlopakowi ze kupie sobie spodenki...nie wiem ile mam w lydce itd ale na pewno za malo...pomozcie jak sie nastwaic.. .bo nie hce nosic krotkich spodenek myslac jak wszyscy obgaduja moje nogi ps postaram sie wkleic zdj moich nog
jana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:53   #205
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

wklej zdjecie
jeśli Twojemu facetowi podobaja sie Twoje nogi to nie widze przeszkod do tego, zebys nie nosila mini i spodenek w koncu jego zdanie jest najwzniejsze a reszta nie powinnas sie przejmowac wiem, ze tak tylko sie mowi...moj facet mowi, ze dla niego jestem "w sam raz" i niczego by nie zmienil (i nie dodal zadnych kilogramow) a mimo to ja tez nie mam odwagi ubrac spodnicy czy spodenek, bo jak zobacze swoje nogi to idzie sie zalamac chcialabym sie jakos pzremoc, ale tez nie wiem jak
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:23   #206
jana12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

no w sumie masz racje..wczoraj zmierzylam..32 lydka udo hm niep[amietam;d
ale jak patrze na swoje nogi nie wydaja mi sie zle ale jak spojrze na nie w lustrze to sie nziechecam....dzis zrobie fotki i wam pokaze/;p
jana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:32   #207
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

A mi też wciąż powtarza że mam za chude wszystko, nie tylko nogi a tyłka to już w ogóle ponoć nie mam ale nie przejmuje sie jego gadaniem i nosze czasem kiecki, jak jest okazja i wydaje mi sie że założenie spódniczki stanowiłoby znacznie większy problem gdybym te nogi miała za grube...
A dodam że w łydce mam 30 - 31 cm, w udzie 43 - 44 cm, przy 164 cm wzrostu.
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu

Edytowane przez madziuuula
Czas edycji: 2009-04-14 o 12:34
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:44   #208
jana12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

no wlasnie a ja jestem dosc wyoska 168 i dlugie mam te nogi ale co ztego skoro wygladaja jak patyki waze 50kg w sumie nie przejmowalabym sie tym wsyztkim tak gdyby nie te glupie doscinki..albo raz slysze jaks ty chuda a raz..ale masz figure..i kogo tu sluchac;/
jana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 14:36   #209
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

O jak miło ze nie jestem sama ale przyznam sie ze już od 3 dni chodze w spódniczkach doś króciutkich i staram sie nie przejmować docinkami
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:22   #210
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Wizażanki!!
Większość waszych zdjęć pokazuje fajne zgrabne nóżki!!
Chcąc pomóc Wam pozbyć się kompleksów obiecuję wkleić dziś jak wrócę do domu moje krzywulce Są to krzywulce przez wielkie "K"
Dodatkowo powinszowania dla tej z was, która zgadnie, w jakim kroju spódnic/spodni jest takim nóżkom dobrze
Zadanie nie jest wcale łatwe......


edit:
moje niużki )))).....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (48,8 KB, 382 załadowań)
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2009-04-14 o 16:42
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 17:06:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.