co mam myśleć o tym? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-21, 08:56   #1
IZQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66

co mam myśleć o tym?


Mam mały mętlik w głowie- pomóżcie.
Jakiś 1,5 miesiąca temu poznałam przez internet faceta. Gadaliśmy ze sobą jakiś czas przez gg, az postanowiliśmy się spotkać.
Okazał się wspaniały, często pisał smsy, dzwonił, spotykaliśmy się. Minęły 2 tygodnie i zaprosiłam go do siebie, doszło między nami do pieszczot, w sumie do wszystkiego oprócz samego stosunku.
Od tamtej pory,im dłużej się spotykamy, tym mniej się odzywa. Ostatnio ja ciągle zagaduje na gg, bo inaczej nawet nie raczy zacząć rozmowy, puszczam cynki, pisze smsy na któe odpowada po 4 godzinach, albo nie odpowiada tylko puszcza cynkia zostawiając mnie bez odpowiedzi. Zaczyna rozmwoe tylko wtedy kiedy chce się spotkać, ale jak ja proponuje to się waha, albo mówi 'ok' a potem nic się nie odzwya. Na gg też sie z nim gada...tak dziwnie.
I chce się teraz spotykać tylko u mnie, nie chce mnie zaproscić do siebie, a jak ja proponuje wyjścia gdzie indziej poza mój pokój, to nie chce. Jakby chciał zeby za każdym razem miało między nami dochodzić do obmacywanek, całowania itede.
Jak się spoitykamy jest cudowny, mówi że o mnie myśli, tęskni itede, ale potem nic się nie odzywa, gada ze mną na gg jakby chciał a nie mógł... Ustala tylko date spotkania i godzine i koniec rozmowy.
Nie wiem co o nim myśleć? Czy ja mam obsesje, bo uważam że jak się nie odezwie w ciągu całego dnia to tragedia, jak mam wyczuć że mu chodzi tylko o seks??
I czemu mnie nie chce do siebie zaprosić??
jestemw kropce
Dodam że jest o 8 lat ode mnie straszy.
IZQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:01   #2
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: co mam myśleć o tym?

Przepraszam, może zabrzmi to brutalnie, ale nie chcę mówić, że wszystko jest ok, kiedy wydaje mi się, że to podejrzane... Na mój nosek to ten człowiek po prostu ma jakieś już ułożone życie, a Ciebie traktuje jak... odskocznie... Nie chcę tutaj robić za wyrocznię, ale po przeczytaniu właśnie takie myśli mnie naszły...
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:04   #3
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: co mam myśleć o tym?

hmmm, a mi sie wydaje, ze juz wyczuwasz ze to chodzi o seks. mysle, ze jak cie bajerowal, to wysylal sms, pisal czesto, a jak dostal poniekad to co chcial, to sobie odpuscil. dla mnie ewidentnie dla goscia chodzi o obmacanki i to, ze nie chce zaprosic cie do ciebie, to moze swiadczyc, ze nie chxce aby ktos cie u niego zobaczyl. on cie traczej wykorzystuje.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:16   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: co mam myśleć o tym?

Nie chce Cie martwić,ale wygląda na to,że chodzi Mu przede wszystkim o seks...być może myśli o Tobie w kategoriach związku ale nie chce Cie zapraszać, wychodzić z Tobą-jednym słowem nie chce Cie pokazywać innym, znajomym... a to jest właśnie znak że nie ma co do Ciebie poważniejszych planów. Wiem to trochę z własnego doświadczenia, mój były zrywał ze mną wielokrotnie potem wracał i chciał się właśnie spotykać w takiej konspiracji...jak się okazało chodziło mu nie o to żebyśmy znów byli razem co raczej o seks bez zobowiązań:/
nie wiem jaki jest ten Twój kolega..może to po prostu nieśmiałość..chociaż troche dziwna bo przecież doszło już do czegoś... ja bym uważała, zapytała czemu musze zawsze pierwsza pisać,czemu nie zabierze mnie w żadne publiczne miejsce... lepiej wiedzieć na czym się stoi.... a jak sie ponownie spotkacie u Ciebie to może sprawdz Go: nie dopuść do pieszczot czy zbliżenia, pogadajcie i tylko tyle. Jeśli po tym spotkaniu jego zapał ostygnie to znaczy,że zależało Mu tylko na seksie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:32   #5
IZQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: co mam myśleć o tym?

Dziękuje za rady
Niby opowiada dużo o sobie, o swoim mieszkaniu, rodzinie, ale jak zaczynam robic aluzje by mi w końcu pokazał gdzie mieszka, to już nic nie odpowiada.
Najgorsze że zaczeło mi na nim zalerzeć, że mi się spodobało że potrafi tak interesująco opowiadać o wszystkim i jest zabawny itede... ale no własnie, potem od gadanek sie zaczyna, ja zauroczona i tak kończy się na pieszczotach, a mi jakoś... trudno odmawiać, choć czasem tego nie chce No i potem sobie idzie, nie odzywa się i wraca ...

nie wiem, zapytać go dziś wprost na gg czemu się nie odzywa, skoro mówi że myśli o mnie ??

W piątek zaproponowałam spotkanie, on , ja i moi znajomi gdzieś pojdziemy. Zgodził się, ale nie wiedział czy znajdzie czas, ale miał dac znać.
Od tamtej pory się nie odezwał Nie było go wczoraj na gg [a jest zawsze codzeinnie] miał wyłączoną komórke, a jak w koncu udało mi sie mu puścić cynka to... cisza nie odowiada.
Może się czai?
ahhh ci faceci ;(
IZQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:40   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: co mam myśleć o tym?

Szczerze? Odpuść go sobie kochana! Wg. mnie facet prowadzi podwójne życie. Jego zachowanie na to wskazuje. Poza tym, jest sporo od Ciebie starszy. Nie wiem ile masz lat, na pewno jesteś bardzo młoda, nie marnuj na niego czasu tylko znajdź sobie mniej tajemniczy i fajniejszy obiekt uczuć
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:42   #7
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: co mam myśleć o tym?

IZQ wg mnie powinnas sobie dac spokoj... zaslugujesz na kogos lepszego, a on sie zachowuje jak jakis niewyzyty malolat... a im bardziej bedziesz sie angazowac tym trudniej ci bedzie pozniej z tym skonczyc i tylko niepotrzebnie bedziesz sie meczyc!
chyba ze jestes w stanie traktowac to rowniez jako taki luzny zwiazek, bo na to wyglada ze on tak go traktuje...
bo wg mnie walka o to zeby miedzy wami bylo normalnie to jak walka z wiatrakami i za duzo cie bedzie kosztowac energii...
a moze jak tak ochlodzisz wasze stosumki to chlopaczyna otrzezwieje i sie zorientuje ze cos jest nie tak..
co do rozmowy to wydaje mi sie ze powie ze nie masz co sie przejmowac, wszystko jest oki, jest troche zalatany, tel mu sie rozladowal, woli byc tylko z toba... itp...
3maj sie
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 09:46   #8
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: co mam myśleć o tym?

Cytat:
Napisane przez Syringa Pokaż wiadomość
Przepraszam, może zabrzmi to brutalnie, ale nie chcę mówić, że wszystko jest ok, kiedy wydaje mi się, że to podejrzane... Na mój nosek to ten człowiek po prostu ma jakieś już ułożone życie, a Ciebie traktuje jak... odskocznie... Nie chcę tutaj robić za wyrocznię, ale po przeczytaniu właśnie takie myśli mnie naszły...
niestety mam takie samo zdanie.. zerwij tą znajomośc jak najszybciej, zeby nie cierpieć
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:57   #9
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: co mam myśleć o tym?

mi sie wydaje ze on ma juz zone, moze dzieci.. poukladane zycie i poprasowane skarpetki..
a do ciebie przychodzi wlasnie poobmacywac mlode cialko
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:01   #10
IZQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: co mam myśleć o tym?

W sumie może być prawdopodobne że ma dzieci i żone, choć się nieźle czai przyznam... On ma 27 lat, a ja 19 chciał ze mną pojechać na pare dni w góry, w sumie też nalegał, może rzeczywiście coś kombinuje że ucieka od domu i mnie nie chce zaprosić... no i od piątku milczy .... dobrze że jednak nie zgodziłąm się na seks :/
IZQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:05   #11
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: co mam myśleć o tym?

Gdyby mu zależało, gdyby miał jasną sytuację osobistą to by się odzywał, nie robił tajemnic ani dziwnych uników.
Masz dopiero 19 lat, na świecie, pełno jest takich dupków jak on, którzy szukają okazji, żeby wykorzystać młode i naiwne dziewczyny.
Zerwij tą znajomość, bo inaczej możesz kiedyś cierpieć przez niego, jeśli bardziej się w to wszystko zaanagażujesz...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 10:13   #12
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: co mam myśleć o tym?

a jak sie z nim spotkasz to zwroc uwage na palec serdeczny.. czy aby nie ma sladu po obraczce
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:17   #13
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: co mam myśleć o tym?

też tak myślę...skoro nie chce nigdzie wychodzić, może się czegoś boi? Że go ktoś zobaczy, lub kogoś spotka...a wtedy wie, że będzie niedobrze więc po co się plątać w kłopoty, skoro można posiedzieć u Ciebie ... tymbardziej jeśli na tym korzysta ;]
Otwórz oczy...wydaje mi się, że chodzi mu tylko o seks! Bo jeśli naprawdę by mu zależało, zachowywałby się tak? Czy tak zachowuje się zakochany facet? Nie wydaje mi się...
Nie ufałabym mu na Twoim miejscu... i to ja bym się nie odzywała!!... Ja Ci radzę...daj sobie spokój
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:44   #14
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: co mam myśleć o tym?

tez teraz spotykam sie z takim jednym kolesiem co widzi tylko cos takiego jak spotkania u mnie w pokoju i wszystko co sie z tym laczy
i nawet nie proponuje wyjscia nigdzie dlatego go zbywam
i zaczelam spotykac sie z innym a z nim unikac wywijac
mi zalezy na czyms wiecej dlatego basta
i tobie tez radze a faceci poznan przez neta to juz wogule tylo na to licza chyba( bo nie spotykam sie z takimi)
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 11:36   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: co mam myśleć o tym?

Moim zdaniem powinna Ci się zapalić czerwona lampka alarmowa - facet albo coś ukrywa (może faktycznie żonę/stałą partnerkę), albo chodzi mu tylko o seks.
Facet wiele powie, żeby zaciągnąć szybko do łóżka. Nie wierz mu, kiedy tak się przy tym zachowuje.
Samo spotykanie się w "konspiracji", to, że nie znasz żadnych jego znajomych a on nie rwie się do przedstawienia Cię im, to że nie wiesz gdzie mieszka, nie byłaś u niego... To, że nie chce wyjść z Tobą w jakieś publiczne miejsce - bardzo bardzo źle wróży. Byłam w podobnej sytuacji, mówię z doświadczenia

Jeśli mam coś doradzić - zakończ tę znajomość zanim się zaangażujesz, potem będziesz cierpieć znacznie mocniej.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 11:37   #16
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: co mam myśleć o tym?

Jak dla mnie to schemat żona/dziewczyna/dziecko [niepotrzebne skreślić, potrzebne dodać] i kochanka.

Chce spotykac się u Ciebie - czyżby miał coś do ukrycia?
Nie chce wyjść poza pokój - czyżby bał się, że spotka kogoś na ulicy?
Błyskawiczna i konkretna rozmowa na GG - czyżby ktoś mógł zerknąć mu przez ramię i zobaczyć o czym pisze?
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 13:48   #17
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: co mam myśleć o tym?

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to schemat żona/dziewczyna/dziecko [niepotrzebne skreślić, potrzebne dodać] i kochanka.

Chce spotykac się u Ciebie - czyżby miał coś do ukrycia?
Nie chce wyjść poza pokój - czyżby bał się, że spotka kogoś na ulicy?
Błyskawiczna i konkretna rozmowa na GG - czyżby ktoś mógł zerknąć mu przez ramię i zobaczyć o czym pisze?
Podpisuje sie pod tym, co Piotrek napisal... tez mi sie wydaje ze jemu chodzi tylko o seks i po prostu Cie wykorzystuje, niestety wielu jest takich facetow sprobuj z nim to zdecydowanie wyjasnic a jezeli sie bedzie migał od odpowiedzi to po prostu zakoncz znajomosc zanim sie jeszcze bardziej zaangazujesz...
Pozdrawiam
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:16   #18
IZQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: co mam myśleć o tym?

Gadałam z nim własnie na gg, oczywiscie czekałam godzine az zagada ale nie zagadał wiec sama zaczęłam, no i spytałam czemu nie dawał znaku życia skoro się umuwiliśmy a ten do mnie "bo brałem tabletki, a one strasznie mnie męczą"[a chodziło o tabletki na gardło ] no jaki typ
chce z nim poważnie porozmawiać a ten się wymiguje od odpowiedzi...nawet dobrego bajeru nie napisze czemu mnie olewa, a sie odzywa trylko wtedy kiedy chce wpasc do mnie do pokoju chyba załatwie to wszystko tak jak się zaczeło : przez internet ...powiem zeby spadał ...
IZQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:23   #19
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: co mam myśleć o tym?

I słusznie... Teraz jestem pewna już praktycznie, że ten pajac mieszka, albo z narzeczoną, albo z żoną i boi się, że ona zobaczy co pisze.... Rany! Że też tacy debile są na świecie!
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 15:04   #20
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: co mam myśleć o tym?

nie no co za śmieszny facet... naprawdę porażka i to niesamowita!! ale się uśmiałam ciekawe ile myślał nad pretekstem hahaha
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 15:10   #21
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: co mam myśleć o tym?


przepraszam autorke watku.. ale ten facet jest do niczego on nawet pozadnej wymowki nie umie wymyslic.. nawet na tyle mu sie mozgu nie chce wysilic.. a co innego to by chetnie w pokoiku powysilal
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 15:29   #22
IZQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: co mam myśleć o tym?

Nie no... czemu ja trafiam na takich palantów
Zapytałąm się go "czemu się tak dziwnie zachowujesz" a ten "z/w obiadek" i... i już je ten obiad półtorej godzny
Nie wytrzymałąm czekać aż raczy odpowiedzieć i napisalam ze koncze i jest mi przykro i dalam krzywą minę... Co za debil
IZQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 15:30   #23
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: co mam myśleć o tym?

No i dobrze Mógłby teraz wyskoczyć z bardziej konkretnymi argumentami, ale pewnie nie stać go na takie .
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:00   #24
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: co mam myśleć o tym?

Odpusc sobie go,napisz ze to koniec i niech spada skad go przywialo
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:24   #25
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: co mam myśleć o tym?

A ja mam wrażenie, że on nie mieszka sam, i to jego skok w bok jest. Nie może gadać na gg, nie chce wyjść poza twój pokój. Palant.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:32   #26
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: co mam myśleć o tym?

Oj, wydaje mi się, że facet chce Cie wykorzystać.
Gdyby miał wobec ciebie poważniejsze zamiary to chciałby z Tobą wychodzić, pokazywać się.
Jego zachowanie jest bardzo dziwne.
Uciekaj od niego, i nie marnuj sobie czasu.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 18:06   #27
IZQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: co mam myśleć o tym?

No i nic już nie odpisał po tym jak zadałam pytanie 'czemu jest taki dziwny?' i że przykro mi ze nie chce pogadac, i że już kończe nasze rozmowy i papa... Zero reakcji.
Teraz jestem na gg i też nic nie pisze
A mi już zaczeło zalerzeć....
Na początku widywaliśmy się na mieście, ale jak już go zaprosiłam do domu i doszło międyz nami do czegoś, to już przestał chcieć gdzieś wychodzić

Ale mogę się załorzyć o wszystko że za 2-3 dni się odezwie jakdyby nigdy nic i zapyta "mogę wpaść? "- z takimi palantami też już miałam do czynienia

Ale i tak mi przykro... no wykorzystał mnie po prostu, na żywo był taki 'cud-miód' że szło wybaczyć wszystko, obiecywał że się bedzie odzywał i takie tam... ale coż: mam za swoje [nie nalerzy za szybko facetowi pozwalać się dotknąć!!]
IZQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 18:12   #28
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295
Dot.: co mam myśleć o tym?

Nie chcę niczego osądzać, jeśli nie znam dobrze sytuacji, ale mam podstawy, by sądzić, że nie traktuje Cię poważnie
A to, że nie pokazuje się z Tobą poza czterema ścianami Twojego pokoju może świadczyć o tym, że się boi. Czego? Może tego, że spotkacie jego....dziewczynę...? Nie wiem. Snuję tylko domysły. Ale nie jest to czysta sytuacja, raczej zbyt wiele się nie spodziewaj.
__________________
Well,it hasn't been my day, my week, my month,or even my year . . .
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 18:22   #29
dorazmora
Raczkowanie
 
Avatar dorazmora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 88
Dot.: co mam myśleć o tym?

Krew we mnie zawrzała jak to przeczytałam . Na 100% ma babę. Gdyby koleś chciał się jeszcze spotkać, to czemu nie, zaprosiłabym go jeszcze raz. Potem dorwała jego dokumenty, sprawdziła adres zamieszkania i ..... postraszyła go, że np. jutro go odwiedzę w domku Niech koleś się trochę pomartwi. Co więcej - może zabawiłabym się w detektywa.... Odechciałoby mu się bałamucenia dziewczyn. Przynajmniej na jakiś czas. Ha!

Edytowane przez dorazmora
Czas edycji: 2007-10-21 o 18:23 Powód: to co zwykle: za długie paznokcie :)
dorazmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 18:38   #30
IZQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: co mam myśleć o tym?

Ja tak chyba zrobie... jak sie dezwie to albo karze sie z nim spotkac tylko na rynku, wystroje sie jak nie wiem co, ale nie pozwole dotknac nawet koniuszkiem palca i narobie mu gdzies siary... grrrr ... juz go skreśliłam z komórki i wszystkiego...
A najchętniej dorwałabym jego dziewczyne czy zone -jeżeli takową ma- i nagadała jej wszystko co zaszło między nami ... ba nawet bym nawymyślała coś zeby mu było jeszcze gorzej...

grrr ale to i tak nie wynagrodzi złamnych nadziei.... Nie cierpie facetów-olewatorów co nie mają odwagi się odezwać
Z tyloma już miałam do czynienia... ten sam schemat a ja nadal nie zmądrzałam i perwsza zawsze musiałam zagadywać
IZQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.