Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 21:12   #61
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
szynas przestan juz jojczyc tylko zrob tak jak mowia dziewczyny: znajdz sobie lokum, spakuj manatki i sie wyprowadz a jej powiedz to co napisala Agatkia- ze jak bedzie chciala dojrzalego zwiazku to ty czekasz na kontakt ale wiecznie czekac nie bedziesz i czekasz na ten kontakt tzn ze nie piszesz jej rano i wieczorem 'kolezenskiego' smsa bo wszyscy dobrze wiemy ze to kolezenstwo to pic na wode. postaw wszystko na jedna karte. juz nie masz nic do stracenia a mozesz zyskac!!!
Dokładnie, zgadzam się z tym postem. Na moje oko ona poczuła, że się dusi w tym związku, może potrzebuje kogoś twardszego, mniej uczuciowego, stanowczego. Pisząc do niej w tej chwili pogrążasz się jeszcze bardziej- ona odbiera to jako błaganie o litość, jako jęczenie, które wcale nie jest męskie a wręcz odwrotnie. Jedynym ratunkiem będzie zaskoczenie jej w taki sposób jak pisze koleżanka. Zachowasz się z honorem i po męsku. To jest jedyna deska ratunku, która może pomóc w tej sytuacji.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 21:29   #62
szynas222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 71
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Dokładnie, zgadzam się z tym postem. Na moje oko ona poczuła, że się dusi w tym związku, może potrzebuje kogoś twardszego, mniej uczuciowego, stanowczego. Pisząc do niej w tej chwili pogrążasz się jeszcze bardziej- ona odbiera to jako błaganie o litość, jako jęczenie, które wcale nie jest męskie a wręcz odwrotnie. Jedynym ratunkiem będzie zaskoczenie jej w taki sposób jak pisze koleżanka. Zachowasz się z honorem i po męsku. To jest jedyna deska ratunku, która może pomóc w tej sytuacji.
No sam nie wiem kogo ona oczukeju ale w sumie dlugo juz ja znam jestesmy razem prawie 2.5 roku i jakby kogos takiego szukalaa to by nawet nie xaczynala zwiazku a coc wiecej ciagla go tak dlugo wiec nierozumiem was szczerze
szynas222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 21:31   #63
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez szynas222 Pokaż wiadomość
Dlaczego i czemu wszyscy mysla ze ten zwiazek i ona jest nie dojrzaly. Czy nie moze byc ze kobieta przestanie kochac??
Wnioskuje , ze jest niedojrzała z kilku powodów:
- w sytuacji, kiedy waża sie losy Waszego związku ona pyta o komputer- doprawdy, doskonały powód, zeby zadzwonić do chłopaka, który umiera miłosci
- lekceważy Twoje uczucia przeciągajać w czasie rozstanie- totalna dziecinada- oczywiscie, ze uczucie mogło isę wypalić, i wówczas trzeba sprawę postawić jasno
- bawi sie Twoimi uczuciami jednego dnia snujac plany, drugiego chcąć sie rozstać; podajac Ci inną wersje w zależnosci od swoich humorów

Niedojrzałosc wnioskuję z jej postawy i to, w jaki sposób chce ten związek zakończyć.

PS. Cały czas mam wrażenie, ze opeirasz się na tym co Ci się wydaje, a nie na faktach, które mówią same za siebie.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 21:31   #64
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Ciagła ciagla od poczatku chciala Cie zmieniac az chce skonczyc,to Ty nie rozumiesz

Skoro chciala Cie zmieniac,stawiala warunki to znaczy ze chyba do konca Cie nie akceptowala???
Nie wiem co tam dokladnie miales w sobie zmieniac >?????????
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 22:02   #65
mims
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Ja mysle ze nie powinienes dzownic . Oa niech przemysli to pokojnie . Uwazam ze powinienes poczekac az wroci . I wtey pogadacie . Watpie zeby akurat te 5 dni jej cos dało . Kiedy przyjedzie i bedziecie romawiac powiedz jej to wszystko co tu napisales .A potem jesli cos postanowicie to staraj sie jak najbardziej . Nie chodzi tu o jakies kwiatki czy cos w tym stylu . Ale o to zeby czuła wsparcie , poczua ze naprawde jest calym twoim zyciem . Trzymam kciuki . Oby wszystko wam sie ułozyło . Moze to kryzys mały . Ja rozniem mialam takie chwile zwatpienia . Lecz chyba juz przeszly Moze i tk bedzie z wami .
mims jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 22:29   #66
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

No nie wiem czy tak zwykły kryzys... moim zdaniem ona przestała już kochać, a świadczy o tym ta pragmatyczna wstawka o komputerze. Zakochana osoba nie myśli o takich sprawach gdy ważą się losy związku, na którym jej zależy, przynajmniej ja tak reaguję.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 23:01   #67
loner85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Rada pt. przestań robić przysługi, rozwiąż kwestię mieszkania jest radą jak najbardziej rozsądną - pokazywanie jak bardzo ci zależy będzie miało zupełnie odwrotny efekt o czym się już pewnie przekonałeś - w takiej sytuacji dziewczynie trzeba niestety pokazać, że jej prawo do szczęścia w niczym nie jest ważniejsze od twojego nawet jeśli cię to boli i w głębi duszy zrobiłbyś dla niej wszystko - bo teraz każdy dowód poświęcenia z twojej strony jest brany tylko jako dowód na to, ze próbujesz się wkupić w jakiś sposób w jej łaski co automatycznie oznacza, że nie jesteś jej wart, bo zgadzasz się na to by nie traktowała cię na równi/poważnie. Tak nie zachowuje się partner w związku i panie powyżej słusznie zauważyły, że jesteś teraz takim emocjonalnym workiem treningowym dla twojej (eks)dziewczyny - na koniec sprawdza na ile sobie może pozwolić - weź się w garść człowieku i przestań robić za popychadło.
loner85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 23:10   #68
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez loner85 Pokaż wiadomość
Rada pt. przestań robić przysługi, rozwiąż kwestię mieszkania jest radą jak najbardziej rozsądną - pokazywanie jak bardzo ci zależy będzie miało zupełnie odwrotny efekt o czym się już pewnie przekonałeś - w takiej sytuacji dziewczynie trzeba niestety pokazać, że jej prawo do szczęścia w niczym nie jest ważniejsze od twojego nawet jeśli cię to boli i w głębi duszy zrobiłbyś dla niej wszystko - bo teraz każdy dowód poświęcenia z twojej strony jest brany tylko jako dowód na to, ze próbujesz się wkupić w jakiś sposób w jej łaski co automatycznie oznacza, że nie jesteś jej wart, bo zgadzasz się na to by nie traktowała cię na równi/poważnie. Tak nie zachowuje się partner w związku i panie powyżej słusznie zauważyły, że jesteś teraz takim emocjonalnym workiem treningowym dla twojej (eks)dziewczyny - na koniec sprawdza na ile sobie może pozwolić - weź się w garść człowieku i przestań robić za popychadło.
Zgasza się Skoro nie słuchasz damskich rad-posłuchaj rady faceta....

Tak a propos przeczytałam nie załamany a zakłamany facet ...wizażowe nawyki
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 23:17   #69
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez szynas222 Pokaż wiadomość
No sam nie wiem kogo ona oczukeju ale w sumie dlugo juz ja znam jestesmy razem prawie 2.5 roku i jakby kogos takiego szukalaa to by nawet nie xaczynala zwiazku a coc wiecej ciagla go tak dlugo wiec nierozumiem was szczerze
Nie ma niestety (albo i stety) obowiązku, że nie można zmienić oczekiwań... Poza tym z tego co tu opisałeś, to jasno wynika że ona dobrze wie co do niej czujesz i nie ma potrzeby przekonywania jej dalej. Moim zdaniem zrobiłeś w tym układzie tyle ile mogłeś. Teraz czas na nią i jeśli coś miałoby się zmienić (?...) to trzeba jakiegoś bodźca. W Twojej sytuacji tym bodźcem jest b.jasne i stanowcze postawienie sprawy, wraz ze zakończeniem etapu wspólnego mieszkania.
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 00:04   #70
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Trzymam kciuki. Daj znać jak się sprawy mają
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 07:23   #71
szynas222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 71
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki. Daj znać jak się sprawy mają
No narazie jeszcze nie wrocila na mieszkanie sam nie wiem co robic nie jest latwo z nie wydaje mi sie i raczej jestem pewien bo ja znam ze jest typem kobiety ktora wykorzystuje faceta jest normalna kobieta ktora chciala czulosci i tego zeby byla w tym zwiazku ja popelnilem kilka bledow teraz jestem tego swiadom i chcialbym zmienic to ale chcialbym aby dala mi tez szanse na pewno nie bede ja blagal o uczucie na kolnach bo to nie o to chodzi. Ale sami wiecie ze serce to nie sluga i nie jest taka latwo przejsc do porzadu dziennego. I co o tym myliscie moze jeszcze blizej mam przedstawic nasz zwiazek i to jaka ona jest moze wtedy latwiej zrozumiecie cala sytuacje??
szynas222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 07:46   #72
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Wiesz, co? Chyba jesteś na etapie, w którym zamiast z dystansem ocenić fakty, skupiasz sie na odpieraniu zarzutów w jej strone. Dorabiasz filozofie do faktów, które swiadczą o czymś innym. Ona rzuca słowa na wiatr- jednego dnia kocha, drugiego chce zakończyc związek- ale według Ciebie, to nie wykorzystywanie tylko szczerość z jej strony. Za chwile na pewno napiszesz, że te wahania i lekceważenie Twoich uczuć wynikaja z wrażliwości.
A w takim wypadku nic nie wskóramy- Ty po prostu nie chcesz czytać teggo, co wszyscy jednym głosem Ci tutaj piszemy. Interpretujesz jej zachowania w ten sposób, żeby było korzystnie dla Ciebie, zeby widzieć jeszcze szanse dla Was. Jedni wolą gorzką prawdę, inni wolą łudzić sie kłamstwami. Jeżeli takie byle co- zwiazek z łaski Cie zadowala, to już Twoja decyzja. ZWIAZEK TO PRACA OBOJGA, anie wkupywanie się w łaski i jakaś chora walka o akceptacje.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 08:28   #73
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

szynas opisales swoja historie na stronie ewidentnie kobiecej bo jak rozumuje potrzebowales rad kobiet w kwestii odnoszacej sie do kobiety. wszystkie jak jeden maz na podstawie podanych przez ciebie faktow sa zgodne ( co nie zawsze sie na wizazu zdaza) a kazda z nas jest inna, klika z innego miejsca Polski, ma inne doswiadczenia a jednak w tej kwestii sie wszystkie zgadzamy. wyciagnij z tego wnioski. ja rozumiem ze my nie znamy twojej kobiety i wnioskujemy tylko na podstawie podanych przez ciebie faktow ale po 1 fakty mowia same za siebie a po 2 ty nie jestes obiektywny bo zaslepiony miloscia i porzucony facet czesto idealizuje swoja wybranke a z tego co napisales (po raz kolejny zgodze sie z Agatkia) ona jest niedojrzala. a wstawka z kompem dla mnie byla wrecz zloscliwoscia. bo jakos dziwnie zbiegla z twoim "kocham cie". ty jej "kocham" a ona "co z kompem". jak dla mnie zrobila ci lekkie zderzenie z tirem...
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 08:46   #74
szynas222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 71
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
szynas opisales swoja historie na stronie ewidentnie kobiecej bo jak rozumuje potrzebowales rad kobiet w kwestii odnoszacej sie do kobiety. wszystkie jak jeden maz na podstawie podanych przez ciebie faktow sa zgodne ( co nie zawsze sie na wizazu zdaza) a kazda z nas jest inna, klika z innego miejsca Polski, ma inne doswiadczenia a jednak w tej kwestii sie wszystkie zgadzamy. wyciagnij z tego wnioski. ja rozumiem ze my nie znamy twojej kobiety i wnioskujemy tylko na podstawie podanych przez ciebie faktow ale po 1 fakty mowia same za siebie a po 2 ty nie jestes obiektywny bo zaslepiony miloscia i porzucony facet czesto idealizuje swoja wybranke a z tego co napisales (po raz kolejny zgodze sie z Agatkia) ona jest niedojrzala. a wstawka z kompem dla mnie byla wrecz zloscliwoscia. bo jakos dziwnie zbiegla z twoim "kocham cie". ty jej "kocham" a ona "co z kompem". jak dla mnie zrobila ci lekkie zderzenie z tirem...

Ok dzieki za pomoc w takim razie napiszci mi tylko co mialbym teraz robic zeby z jednej strony zachowac sie tak jak powinienem nie jak zaslepiony miloscia a z drugiej otowrzyc futke jej do powrotu jak wszystko przemysli
szynas222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 08:58   #75
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

pozwole sobie zacytowac sama siebie


Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
szynas przestan juz jojczyc tylko zrob tak jak mowia dziewczyny: znajdz sobie lokum, spakuj manatki i sie wyprowadz a jej powiedz to co napisala Agatkia- ze jak bedzie chciala dojrzalego zwiazku to ty czekasz na kontakt ale wiecznie czekac nie bedziesz i czekasz na ten kontakt tzn ze nie piszesz jej rano i wieczorem 'kolezenskiego' smsa bo wszyscy dobrze wiemy ze to kolezenstwo to pic na wode. postaw wszystko na jedna karte. juz nie masz nic do stracenia a mozesz zyskac!!!
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:20   #76
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Ciagła ciagla od poczatku chciala Cie zmieniac az chce skonczyc,to Ty nie rozumiesz

Skoro chciala Cie zmieniac,stawiala warunki to znaczy ze chyba do konca Cie nie akceptowala???
Nie wiem co tam dokladnie miales w sobie zmieniac >?????????
I tu być może jest pies pogrzebany. Każdy człowiek zmienia się pod wpływem drugiego, każdy związek to w jakimś sensie poznawanie drugiego człowieka, docieranie się i kompromisy. Jednak zawsze zadaję sobie pytanie - jak bardzo można sie zmienić, jak bardzo można oczekiwać zmiany od drugiego człowieka? Jedna Pani zwykła mawiać "zburzę Cię i od nowa uformuję" - czy w takim razie ta Pani kochała tą osobę czy może to co stworzyła (a raczej chciała stworzyć) sama?
Dziewczyny chyba powiedziały już wszystko - o tym jak możesz zachować się dojrzale wiec nie ma sensu tego powtarzać.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:44   #77
szynas222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 71
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez caelum Pokaż wiadomość
I tu być może jest pies pogrzebany. Każdy człowiek zmienia się pod wpływem drugiego, każdy związek to w jakimś sensie poznawanie drugiego człowieka, docieranie się i kompromisy. Jednak zawsze zadaję sobie pytanie - jak bardzo można sie zmienić, jak bardzo można oczekiwać zmiany od drugiego człowieka? Jedna Pani zwykła mawiać "zburzę Cię i od nowa uformuję" - czy w takim razie ta Pani kochała tą osobę czy może to co stworzyła (a raczej chciała stworzyć) sama?
Dziewczyny chyba powiedziały już wszystko - o tym jak możesz zachować się dojrzale wiec nie ma sensu tego powtarzać.

Oj nie wiem jeszcze po poludniu zazwonie do niej i sie zapytam kiedy zmaierza przyjechac i jesli tak to co robimy z mieszkaniem jak rozwiazujemy ta kwestie tak chce sie zachowac po mesku ale duma meska i honor to co i nnego i milosc i przywiazanie to to tez co innego
szynas222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 10:06   #78
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez szynas222 Pokaż wiadomość
Oj nie wiem jeszcze po poludniu zazwonie do niej i sie zapytam kiedy zmaierza przyjechac i jesli tak to co robimy z mieszkaniem jak rozwiazujemy ta kwestie tak chce sie zachowac po mesku ale duma meska i honor to co i nnego i milosc i przywiazanie to to tez co innego
Przede wszystkim się nie poniżaj. Mało która kobieta albo raczej prawie żadna nie lubi faceta płaszczącego się u jej stóp w nieodpowiednim momencie (a ten moment odpowiedni nie jest).

Osobiście uważam, że ona już podjęła decyzję o rozstaniu. Nie porusza kwestii mieszkania bo pewnie liczy na to, że to ty się wyniesiesz i ona nie będzie musiała nic zmieniać. I to pewnie będzie najlepsze zresztą rozwiązanie. Fakt, niesprawiedliwe dla ciebie... Masz 2 wyjścia - wyprowadzić się i zachować honor, albo zostać i tańczyć jak ona ci zagra ze świadomością, że się tobą bawi. Możesz też postarać się pozbyć jej z mieszkania, ale to raczej nie zapewni ci tej "furtki" o której po cichu marzysz.

Raczej opcja odzyskać nie wchodzi w grę. Kobieta, która na słowa "kocham cię" od cierpiącego faceta reaguje pytaniem o kompa bo jej do pisania pracy potrzebny wyraźnie daje do zrozumienia, że twoje uczucia już jej nie interesują. Teraz pozostają tylko sprawy "materialne".
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 10:39   #79
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Myślę, że to jak sie zachowasz to nie jest nawet kwestia honoru ale może szacunku dla samego siebie i właśnie tej dojrzałości. Również podzielam zdanie dziewczyn, ze nie jest to dojrzały związek. Wiem, ze jest Ci ciężko i takie decyzje są bardzo trudne właśnie ze względu na to przywiązanie. Jednak zastanów sie nad tym, czy rzeczywiście chcesz takiego związku? Czy chcesz być z kobietą, która w odpowiedzi na słowo kocham pyta Cię o komputer? Czy rzeczywiście zgadzasz się z nią w kwestii zmian i naprawdę chcesz zmieniać siebie? Czy to był dojrzały związek jeśli jednego dnia planujecie ślub a drugiego sie rozstajecie?
Co do kwestii mieszkania to masz dwa wyjścia albo Ty sie wyprowadzisz albo ona. Naturalnie jestem zdania, że skoro to ona podjęła decyzję o rozstaniu to sama powinna sie wyprowadzić a nie sugerować Ci, że to Ty powinieneś zrobić (kwestii nieszczęsnego komputera nawet nie powinna poruszać). Jednak może nie warto w tym momencie udowadniać kto ma rację - kto powinien sie wyprowadzić - tylko dać sobie szanse na uczucie, choć być może nie teraz i nie z ta kobietą.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 10:42   #80
loner85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Nic nie rozumiesz kolego, już ci tu dziewczyny kilka razy napisały - miłość i przywiązanie sobie daruj bo ten tekst o komputerze świadczy o tym, że nic już grając tą karta nie zyskasz. Ja bym nawet nie dzwonił, po prostu wyślij sms'a, ze przemyślałeś sprawę i chcesz załatwić kwestię mieszkania i pod żadnym pozorem nie zachowuj się jakbyś szukał w każdym jej ruchu oznaki, że może jednak zmieni zdanie - nie rób tego! To jej decyzja, ty prosiłeś, przekonywałeś - co masz jeszcze zrobić ? Może mostu skoczyć ?

Duma dumą, honor honorem, ale dziewczyna musi zrozumieć, że coś traci a tymczasem Ty będąc uprzejmym tylko utwierdzasz ją w tym, że dobrze robi - Sirgunia Ci dobrze napisała, Klarissa też, pomyśl logicznie. I przestań udawać przed nią, że Cię to nie wkurza i szurać kolanami - chce odejść, to jej pozwól, ale w takim wypadku nie rób przysług - to nie jest jej epopeja pt. "Mój związek się rozpada" - Ty cierpisz na tym bardziej, bo to ona chce odejść a uległe zachowanie wobec osoby która chce odejść to - zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny - rozgrzeszenie i odpuszczenie win za to, że rani się drugą osobę, dowód na to, że to nie to. Jakkolwiek dziwne się to wydaje, tak właśnie jest. Najprawdopodobniej jest to koniec, a jeśli nie to wskórasz coś tylko zachowując się jak facet - inne opcje sobie odpuść. Powodzenia.
loner85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 10:48   #81
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez loner85 Pokaż wiadomość
Nic nie rozumiesz kolego, już ci tu dziewczyny kilka razy napisały - miłość i przywiązanie sobie daruj bo ten tekst o komputerze świadczy o tym, że nic już grając tą karta nie zyskasz. Ja bym nawet nie dzwonił, po prostu wyślij sms'a, ze przemyślałeś sprawę i chcesz załatwić kwestię mieszkania i pod żadnym pozorem nie zachowuj się jakbyś szukał w każdym jej ruchu oznaki, że może jednak zmieni zdanie - nie rób tego! To jej decyzja, ty prosiłeś, przekonywałeś - co masz jeszcze zrobić ? Może mostu skoczyć ?

Duma dumą, honor honorem, ale dziewczyna musi zrozumieć, że coś traci a tymczasem Ty będąc uprzejmym tylko utwierdzasz ją w tym, że dobrze robi - Sirgunia Ci dobrze napisała, Klarissa też, pomyśl logicznie. I przestań udawać przed nią, że Cię to nie wkurza i szurać kolanami - chce odejść, to jej pozwól, ale w takim wypadku nie rób przysług - to nie jest jej epopeja pt. "Mój związek się rozpada" - Ty cierpisz na tym bardziej, bo to ona chce odejść a uległe zachowanie wobec osoby która chce odejść to - zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny - rozgrzeszenie i odpuszczenie win za to, że rani się drugą osobę, dowód na to, że to nie to. Jakkolwiek dziwne się to wydaje, tak właśnie jest. Najprawdopodobniej jest to koniec, a jeśli nie to wskórasz coś tylko zachowując się jak facet - inne opcje sobie odpuść. Powodzenia.
Amen (nic dodac nic ujac)
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:16   #82
szynas222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 71
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
Amen (nic dodac nic ujac)
No nie wiem mam tez cohte zadzwonic do niej po poludniu i sie zapytac czy wszystko w porzadku bo miala wczoraj przyjechac i powiedziec ze tylko tyle chcialem wiedziec zyczyc milego dnia i sie rozlaczyc a kwestia mieszkania wydaje mi sie ze rozwiaze sie sama bowiem ona musi przyjsc po swoje ciuchy i inne rzeczy ktore tu zostawila wiec wtedy pogadamy co dalej z tym mieszkaniem lub naszym zwiazkiem jesli ona zacznie oczywiscie temat zwiazku i jak zacznie to nie wiem w sumie co jej powiedziec no mam 4 wyjscia:
1) Uniesc sie honorem i powiedziec ze wszystko przemyslalem ze rostajemy sie i zapytac co robimy z mieszkaniem ale w tym momencie ona bedzie myslala ze mnie nie rani bo ja sie z tym godze ba nawet mysle o rostaniu tak samo jak ona, a to nie jest prawda z moim sumieniem i sercem
2) powiedziec ze sie martwilem i jescze raz zapytac co z tym zwiazkiem

3)powiedziec ze tez doszedlem do woniosku ze musi byc czas zaby to wszystko przemylsec i daje jej wolnosc i sobie ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie czy jeszcze bardziej sie nie oddalimy i nie zmakniemy sobie drogi
4)Walczyc o nia bo moze wlasnie ona tego oczekuje albo jeszcze nawet o tym nie wie
szynas222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:40   #83
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez szynas222 Pokaż wiadomość
Mowila czesto ze brakuje jej:
-wsparcia ze duzo rozmawiamy ale ja mowie caly czas o sobie
-ze brakuje jej czulosci
-niestety seks tez u nas szwankowal nie czula sie zapokojona
Ja to wszystko rozumialem ale nie do konca cos robilem z tymi rzeczami , ale nie mozna powiedziec ze nic nie robilem teraz mia bardzo zalezy aby sie zmienic
dawala ci sygnaly ze cos jest nie tak, ale ty sie tym za bardzo nie przejmowalaes,no tak bo niby po co.... ale teraz juz wiesz... mam nadzieje ze czegos cie to nauczy.


moim zdaniem dziewczyna jest juz zdecydowana, i wyraznie daje ci to do zrozumienia. Niestety musisz sie z tym pogodzic.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:42   #84
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Ty sie martwisz czy wszystko w porządku a może jednak szukasz z nią kontaktu?
Moim zdaniem nawet nie zastanawiasz sie nad tym jaki jest/był Wasz związek. Na razie z tego co czytam nie jesteś gotów na rozstanie. Może Twoje zachowanie i myślenie zmieni rozmowa - ta nieunikniona kiedy ona przyjedzie. Może to sprawi, ze zastanowisz się właściwie czego Ty chcesz i jakim chcesz być człowiekiem. Jednak to co piszesz sugeruje raczej ten gorszy rozwój wypadków.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:50   #85
loner85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Szynas, co możesz innego zrobić w przypadku kiedy ona już, podjęła decyzję ? Tupać nóżką i mówić, żeby to przemyślała bo ty się nie zgadzasz ?

Dzwoń, mów że się martwiłeś, gadaj o czasie, używaj poetyckich sformułowań, bądź słodkim misiaczkiem, baw się w Wertera - co kto lubi...mimo tych wszystkich rad (moje pal licho, dostałeś kilkanaście kobiecych a one wiedzą najlepiej o co chodzi ) Ty dalej swoje.

Wiesz co jest najsmutniejsze w tym wszystkim ?

Nie może to do Ciebie dojść, a nawet jeśli dojdzie i podejmiesz decyzję o stanowczym zachowaniu to przy niej - najprawdopodobniej - zachowasz się identycznie jak do tej pory, a nawet jeśli ci się uda i twoje stanowcze zachowanie przyniesie jakieś skutki to nawet najmniejszy cień nadziei który Ci rzuci spowoduje że znowu zaczniesz pokazywać jak bardzo Ci na niej zależy - a ona zauważy, że tak naprawdę tylko udawałeś stanowczego i odejdzie. I tak właśnie będzie bo racjonalne myślenie nie może przebić się przez te wszystkie uczucia które dyktuje Ci serce i 3 czy 4 strony wątku na jakimś tam forum tego nie zmienią, ale może wyciągniesz z tego potem jakieś wnioski.

Pozdrawiam.
loner85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:53   #86
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez szynas222 Pokaż wiadomość
no mam 4 wyjscia:
1) Uniesc sie honorem i powiedziec ze wszystko przemyslalem ze rostajemy sie i zapytac co robimy z mieszkaniem ale w tym momencie ona bedzie myslala ze mnie nie rani bo ja sie z tym godze ba nawet mysle o rostaniu tak samo jak ona, a to nie jest prawda z moim sumieniem i sercem
2) powiedziec ze sie martwilem i jescze raz zapytac co z tym zwiazkiem
3)powiedziec ze tez doszedlem do woniosku ze musi byc czas zaby to wszystko przemylsec i daje jej wolnosc i sobie ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie czy jeszcze bardziej sie nie oddalimy i nie zmakniemy sobie drogi
4)Walczyc o nia bo moze wlasnie ona tego oczekuje albo jeszcze nawet o tym nie wie
Zawsze będzie tyle porad, ilu będzie "radzących". Zauważ jednak, że zdecydowana większość osób pisze ci, że ten związek nie ma już większego powodzenia. Możesz zaufać komuś z nas, albo zaufać własnemu sercu/rozumowi. To ty znasz swoją dziewczynę i to ty wiesz lepiej o co poszło, jaka ona jest, jak reaguje.

Jeśli ona podjęła decyzję o rozstaniu, to chociażbyś teraz zmienił się w ideał, to już może być za późno, bierz to pod uwagę.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 12:02   #87
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez szynas222 Pokaż wiadomość
No nie wiem mam tez cohte zadzwonic do niej po poludniu i sie zapytac czy wszystko w porzadku bo miala wczoraj przyjechac i powiedziec ze tylko tyle chcialem wiedziec zyczyc milego dnia i sie rozlaczyc
nie obraz sie na mnie ale czytajac twoje posty mam czasem wrazenie ze sama jestem bardziej facetem niz ty. Czlowieku ja (i wszyscy tu zebrani) naprawde z calych swoich sil chcemy ci pomoc ale do ciebie to jak grochem o sciane. zrozum jedna rzecz i sobie ja zakoduj na zawsze kobiety nie lubia facetow ktorzy beda za nimi lazic, jojczyc, wydzwaniac. pokaz jej ze jestes prawdziwym mezczyzna. twoja taktyka "przymilania i podlizywania" nic ci nie daje!!! zrozum to wreszcie!!! im bardziej bedziesz w to brnal tym mniejsze sa twoje szanse na ratowanie tego zwiazku ( o ile jakiekolwiek ratowanie wchodzi w gre). gdyby ta taktyka miala cos zdzialac na smsa "kocham cie" nie dostal bys odpowiedzi "co z kompem". nie widzisz tego. gdyby ona zerwala po to zebys jej udowodnil jak bardzo ja kochasz wysylajac, misie, kartki, i lisciki nie bylaby taka zdecydowana i pragmatyczna. zauwaz ze im bedziej sie przymilasz tym bardziej ona jest zdecydowana na rozstanie a wiesz dlaczego? bo jest ciebie pewna. jest pewna ze ma cie w garsci bo sie caly czas podkladasz, jest pewna ze moze cie wodzic za nos bo ty i tak bedziesz jojczyl a nie podejmiesz zadnej meskiej decyzji. wez sie w koncu zdenerwuj!! olala cie , wodzi cie za noc, ma w tylku twoje przeslodzone smsy, interesuja ja tylko kwestie materialne. nie wkurza cie to? podejmij w koncu meska decyzje. przestan do niej pisac i dzwonic, koniec to koniec, spakuj swoje rzeczy (I KOMPA) i sie wyprowadz. jezeli ona (NIE TY - ONA) sie z toba skontaktuje to powiedz jej ze skoro zdecydowala to ty nie bedziesz ja naciskal zeby zmienila decyzje. i badz konsekwentny. konsekwencja wiecej zdzialasz niz tymi pseudo kolezenskimi smsami. jezeli sie z toba juz nie skontaktuje tzn ze miala cie gdzies w momencie rozstania i sie wreszcie cieszy ze ma od ciebie swiety spokoj, jezeli sie skontaktuje mozesz myslec ze jakies tam szanse sa ( ale niekoniecznie bo moze zadzialac mechanizm - "jak to przestal pisac, dzwonic, co on sobie wyobraza?"). jest to jedyne sluszne wyjscie w twojej sytuacji. innego nie ma.
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 13:33   #88
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

sirgunia zapewne nie jesteś mężczyzną ale na pewno masz jaja .
Popieram Twoje słowa choć dla mnie zachowanie o jakim piszesz nie wymaga męskiej decyzji ale raczej szacunku do samego siebie. szynas222 szanuj samego siebie a dzięki temu inni będą szanować Twoje uczucia i być może jeśli to zrozumiesz i posłuchasz się naszych rad (w co wątpię) to nie usłyszysz już więcej od kobiety słów "co z kompem" w odpowiedzi na Twoje "kocham cię" .
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 15:10   #89
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
nie obraz sie na mnie ale czytajac twoje posty mam czasem wrazenie ze sama jestem bardziej facetem niz ty. Czlowieku ja (i wszyscy tu zebrani) naprawde z calych swoich sil chcemy ci pomoc ale do ciebie to jak grochem o sciane. zrozum jedna rzecz i sobie ja zakoduj na zawsze kobiety nie lubia facetow ktorzy beda za nimi lazic, jojczyc, wydzwaniac. pokaz jej ze jestes prawdziwym mezczyzna. twoja taktyka "przymilania i podlizywania" nic ci nie daje!!! zrozum to wreszcie!!! im bardziej bedziesz w to brnal tym mniejsze sa twoje szanse na ratowanie tego zwiazku ( o ile jakiekolwiek ratowanie wchodzi w gre). gdyby ta taktyka miala cos zdzialac na smsa "kocham cie" nie dostal bys odpowiedzi "co z kompem". nie widzisz tego. gdyby ona zerwala po to zebys jej udowodnil jak bardzo ja kochasz wysylajac, misie, kartki, i lisciki nie bylaby taka zdecydowana i pragmatyczna. zauwaz ze im bedziej sie przymilasz tym bardziej ona jest zdecydowana na rozstanie a wiesz dlaczego? bo jest ciebie pewna. jest pewna ze ma cie w garsci bo sie caly czas podkladasz, jest pewna ze moze cie wodzic za nos bo ty i tak bedziesz jojczyl a nie podejmiesz zadnej meskiej decyzji. wez sie w koncu zdenerwuj!! olala cie , wodzi cie za noc, ma w tylku twoje przeslodzone smsy, interesuja ja tylko kwestie materialne. nie wkurza cie to? podejmij w koncu meska decyzje. przestan do niej pisac i dzwonic, koniec to koniec, spakuj swoje rzeczy (I KOMPA) i sie wyprowadz. jezeli ona (NIE TY - ONA) sie z toba skontaktuje to powiedz jej ze skoro zdecydowala to ty nie bedziesz ja naciskal zeby zmienila decyzje. i badz konsekwentny. konsekwencja wiecej zdzialasz niz tymi pseudo kolezenskimi smsami. jezeli sie z toba juz nie skontaktuje tzn ze miala cie gdzies w momencie rozstania i sie wreszcie cieszy ze ma od ciebie swiety spokoj, jezeli sie skontaktuje mozesz myslec ze jakies tam szanse sa ( ale niekoniecznie bo moze zadzialac mechanizm - "jak to przestal pisac, dzwonic, co on sobie wyobraza?"). jest to jedyne sluszne wyjscie w twojej sytuacji. innego nie ma.
Dokładnie tak jest jak koleżanka pisze Pisanie słodkich liścików, karteczek, misiów i całusków jest może i dobre, ale na to jest czas i miejsce (trzeba też mieć umiar, żeby partnera nie zemdliło), a w tej sytuacji to na pewno nie jest odpowiedni czas na takie zachowanie, bo ona się przypuszczam dusi w tych słodkościach.
By zachować się z honorem i wyjść z tego z twarzą przeczytaj powyższy post i wykonaj go krok po kroku.
A z otwartej furtki ona też chyba nie skorzysta, zresztą gdyby chciała wrócić sama Cię znajdzie, więc nie musisz jej wskazywać kolejny raz, że Ty jesteś i czekasz na jej skinienie.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 17:08   #90
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jak ratowac ten zwiazek zalamany facet

Cytat:
Napisane przez szynas222 Pokaż wiadomość
4)Walczyc o nia bo moze wlasnie ona tego oczekuje albo jeszcze nawet o tym nie wie
no na pewno
Po tym co czytam mysle,ze moze miales problem w zwiazku z odczytywaniem sygnałow,potrzeb???

nie wiem ja nie jestem zwolennikiem walki o kogos.Nie to nie

Moze Cie pociesze w jakis sposob,ze jesli odejdzie to moze jak jej z kims innym nie wyjdzie wtedy wroci?.O ile byloby to dla Ciebie jakies pocieszenie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.