~~studniówka 2008~~ - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-21, 20:06   #4561
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: ~~studniówka 2008~~

co myslicie o takiej fryzurze? czy fryzjerka umiałaby tak upiąc włosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gggg.jpg (3,3 KB, 89 załadowań)
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:07   #4562
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: ~~studniówka 2008~~

a my mielismy juz z 10 prob a ciagle nam nie idzie. mamy trudny uklad a mala sale, w dodatku sa tam takie reprezentacyjne schody (czerwony dywan i te sprawy ) i mamy po nich rowno zejsc... utopia. a przy tlumokach ode mnie ze szkoly to pani, ktora nas uczy, nerwicy sie chyba nabawi: mowi nam "to tanczymy od poczatku" a oni stoja tak jak stali, nie wpadna zeby isc tam, skad sie taniec zaczyna... najlepsze jest to, ze u mnie w szkole sa 3 klasy a podzielili nas na 2 grupy tanczace, drugi polonez calkiem niezle sobie radzi,a ten w ktorym tancze ja- czyli pierwszy - TRAGICZNIE...
nie iwem jak to bedzie. a, no i mamy tak male odstepy miedzy parami (ta mala sala...) ze nie wiem co z moim (malym, ale zawsze) trenem :P
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:09   #4563
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
co myslicie o takiej fryzurze? czy fryzjerka umiałaby tak upiąc włosy?
Jak jest dobrą fryzjerka to nie powinna mieć chyba problemów,a le to wszystko zależy od jej umiejętności i Twoich włosów, bo niestety nie na każdych włosach da się ułożyć akurat taka fryzurkę jak nam sie podoba. a co do samej fryzurki to jak dla mnie jest świetna
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:11   #4564
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No właśnie najpierw powinnam isc ze zdięciem i spytac czy potrafi cos takiego zrobic..tylko ze to zdjecie jest bardzo malutkie. a pasuje ona do takiej sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg da.jpg (27,6 KB, 136 załadowań)
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:18   #4565
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: ~~studniówka 2008~~

a wiecie, ze u mnie nie ma zadnej proby poloneza?
a jestesmy pierwsza klasa i zaczynamy
co prawda uklad jest banalny, ale raz przecwiczyc by mozna.. bo jak ktoras z osob towarzyszacych nigdy nie tanczyla i nie ma pojecia to co?

korneczka a jakie masz wlosy? bo wydaje mi sie, ze taka fryzure da sie zrobic tylko z dlugich.
dosc ciekawa jest, oryginalna
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:19   #4566
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

mnie sie wydaje ze pasuje.nie wiemczemu ale z myszka minnie (ta od myszki mickie, nie wiem czy ta sie pisze:P)mi sie kojarzy
proby mamy od ponad miesiaca na lekcji wf we wtorki i piatki, ale ja bylam na 3 tylko bo mam zwolnienie, zreszta mamy tak banalny uklad ze napewno wyjdzie dobrze, a jak sie sypniemy to przynajmniej bedzie sie z czego smiac ogladajac film za kilka lat.
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:56   #4567
ewellka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 52
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Dziewczyny wlasnie czekam na odpowiedz od "domniemanego" partnera ma dac znac po weekendzie.... jakas taka zestresowana jestem .... :/
__________________
mój wątek twórczy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=367428
ewellka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 20:57   #4568
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja sie dowiem jutro . bo on ma swoja studniowke dzien wczesniej
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 21:25   #4569
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: ~~studniówka 2008~~

U nas jest fajnie bo cała szkoła bawi się razem. Nasza studniówka zajmuje prawie całe piętro w szkole, tzn. sala do tańczenia to będzie aula, a na korytarzu będą stoły z jedzeniem. Oczywiście dekorację sami przygotujemy. Nie wyobrażam sobie studniówki w hotelu bez własnych dekoracji. Za temat wybraliśmy Francję. Myślę, ze będzie to bardzo fajnie wyglądało. Jedzenie to oczywiście catering. Zaproszenia dostają tylko nauczyciele. A cena to 400 złotych z osobą towarzyszącą, bez osoby 300. U mnie praktycznie wszyscy Przychodą z osobą towarzyszącą. Poloneza tańczy 10 wybranych par. I mają one specjalnie przygotowany układ, z kółeczkami, slalomem i innymi dziwnymi figurami. A próby odbywają się 3-4 razy w tygodniu.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 21:29   #4570
sylwia18201
Raczkowanie
 
Avatar sylwia18201
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 102
Dot.: ~~studniówka 2008~~

a u mojego TŻa wogóle prób jeszcze nie mieli chciałam sobie ostatnio z nim potańczyć to NIE CHCE MU SIĘ i wogóle nie ćwiczą tego.. walca też mają i też nic.. co prawda studniówka jest 26.01 ale to już niedługo.. a oni nic nie umieją.. jeszcze oglądałam filmy z poprzednich lat to wejście zawsze było bardzo ładne ale i zawsz co roku podobne (połowa chłopców wchodzi z jednego końca sali i połowa dziewczyn z drugiego i sie spotykają a reszta parami z balkonu po schodach) a oni nawet ustawieni nie są i nie wiedzą kto ma jak iść!! chce juz to zobaczyć na filmie jak wszyscy zaklopotani nie wiedzą w ktorą str. co i gdzie a co do zaproszenia do podobno mam dostać w poniedziałek
sylwia18201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:04   #4571
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: ~~studniówka 2008~~

sylwiaa18, ja mam tekst identyczny ;] tyle że V LO im. Adama Mickiewicza :P i na godzinę 20 i 12 stycznia
ale niestety zaproszenia tylko dla nauczycieli...

ja mam próby poloneza od początku grudnia, 2 razy w tygodniu i po świetach mamy mieć jeszcze 3 razy i poźniej 11 stycznia, dzień przed "balem" :P taką generalną

co do moich przygotowań to tak:
partner - jest
sukienka - się szyje :P
buty - są
torebka - ni ma i nie mam zupełnie na nią pomysłu z jednej strny chyba powinnaa być mała, ale ja takich nie lubię, źle się czuję i nie zmieszczę się ze swoimi wszystkimi "przyborami" :P
makijaż - sama się postaram :P
fryzjer - mam po świętach pójść się umówić dopiero, bo jeszcze nie mają kalendarza na styczeń ;]
i tyle
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 22:05   #4572
morningrose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez ewellka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wlasnie czekam na odpowiedz od "domniemanego" partnera ma dac znac po weekendzie.... jakas taka zestresowana jestem .... :/

Nie matrw sie bedzie dobrze.. jak nie jest głupi to napewno nie odmówi
morningrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:12   #4573
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ludzie u mnie też jeszcze nie było żadnych prób! To skandal bo studniówka już 12 stycznia! A co do fryzjera to nie byłam dzisiaj przesunąć terminu, pójdę jutro, ale jestem złej myśli, bo koleżanka twierdzi że ten fryzjer nie ma już wolnych terminów . Ewentualnie spóźniłabym się na próbę generalną, ale nie chcę się tak stresować... Pomyślałam, że może uczesze mnie kuzynka, ale powątpiewam w jej umiejętności fryzjerskie
A co do sukienki to nie wkleję dziś bo tej koleżanki nie ma na gg, ale wkleję inspirację do mojego stroju - Monicę Bellucci. Sukienka jest oczywiście o wiele prostsza i nie tak wyzywająca jak jej ale też jest czerwona i z satyny, a rękawiczki praktycznie takie same. Mam dość podobny typ urody więc myślę, że takie coś będzie mi pasowało. Buty biorę czerwone, bo specjalnie je dziś mierzyłam i nie widać ich wcale spod sukienki, więc nie ma sensu brać czarnych które są o wiele bardziej niewygodne.

A co do tej fryzury Paris Hilton to bardzo fajna ale wydaje mi się że nie będzie pasowała do pucołowatej twarzy, jeśli taką masz (ja mam).

Co do partnera to martwiłam się że nie będę miała z kim iść całe 3 lata,a teraz okazało się że chłopaki sami chcą się wprosić do mnie na studniówkę. Koniec końców idę z chłopakiem który bardzo mi się podoba i niezmiernie mnie to cieszy, bałam się że odmówi ale zgodził się od razu.
Ewellka89 nie martw się chłopak na pewno z Tobą pójdzie, a jak nie to na pewno znajdziesz kogoś na jego miejsce, w końcu kto nie chciałby się wybawić za friko ze świetną dziewczyną?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mon53a.JPG (73,8 KB, 105 załadowań)
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 00:19   #4574
tuptusienka
Raczkowanie
 
Avatar tuptusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 178
Dot.: ~~studniówka 2008~~

a co do poloneza tez zadnych nie mielismy ukladow ani krokow pokazanych nawet... a ja bede tanczyc dwa poloznezy mam TZ w rownoleglej klasie a ze jest duzo ludzikow w szkole sa dwie tury na ktorych sie zalape gorzej jak nasze klasy jakims cudzikiem bede w jednej;/
tuptusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 08:21   #4575
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
sylwiaa18, ja mam tekst identyczny ;] tyle że V LO im. Adama Mickiewicza :P i na godzinę 20 i 12 stycznia
ale niestety zaproszenia tylko dla nauczycieli...

ja mam próby poloneza od początku grudnia, 2 razy w tygodniu i po świetach mamy mieć jeszcze 3 razy i poźniej 11 stycznia, dzień przed "balem" :P taką generalną

co do moich przygotowań to tak:
partner - jest
sukienka - się szyje :P
buty - są
torebka - ni ma i nie mam zupełnie na nią pomysłu z jednej strny chyba powinnaa być mała, ale ja takich nie lubię, źle się czuję i nie zmieszczę się ze swoimi wszystkimi "przyborami" :P
makijaż - sama się postaram :P
fryzjer - mam po świętach pójść się umówić dopiero, bo jeszcze nie mają kalendarza na styczeń ;]
i tyle
chodzimy do tej samej szkoły :P
__________________
...takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę...
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:08   #4576
lideczka1312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 122
Dot.: ~~studniówka 2008~~

HEJ! Wczoraj odebrałam moją suknię ale jednak okazało się że muszę ją z powrotem zawieźć do krawcowej ponieważ niepotrzebnie zwezono mi górę i tak mi splaszczało piersi że wyglądałam jak chłopiec i oddychac nie mogę teraz musi ją przerobic. Zdjęcia wkleje jak ją już przerobie bo wyglądam jak facet w sukience
lideczka1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:09   #4577
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja bym chciała żeby moja szkołą wybrała sobie 10 par i żeby to one tańczyły poloneza... w mojej szkole jest tak, że każda klasa ma inny układ poloneza...na szczęście sale mamy duża, a i tak ciężko idzie ...
Niestety ja poloneza tańczyć nie będę, bo mój TŻ nie chce..., no ale biedny i tak dużo dla mnie robi, że idzie ze swoją chorobą, więc nie mam mu tego za złe i z jednej strony się nawet ciesze Wiem, że to głupio brzmi bo polonez to podstawa, od lat na wszystkich studniówkach tańczą, ale mnie to jakoś nie pociągahhii
Wczoraj kupiłam sobię buciki, po świętach jadę odebrać moją sukienkę, więc jak już będę miała komplet to wystawię fotki a tymczasem życze wesołych świąt
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 10:51   #4578
molpyd
Raczkowanie
 
Avatar molpyd
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: ~~studniówka 2008~~

uff materiał już kupiłam i dałam krawcowej, wczoraj przyjaciel&ex w jednym sie ogarnął i mnie zaprosił na 100dn, wiec sprawa partnera załatwiona, gorzej jest z fryzjerem :/ z tego co sie dowiedziałam to termin ma tylko na 11 :/ dupa dupa dupa :/ a do 19 i potem na cały wieczór mi nie ma szans wytrzymać nawet sama fryzjerka tak powiedziała (fale mialy byc, robione na gruba lokówkę) :/
molpyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 10:57   #4579
Klarowna
Przyczajenie
 
Avatar Klarowna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Myślicie, że wypada iść na poprawiny w satynowych spodniach i gorsecie? Nie za dobrze się czuję w krótkich kieckach ...
Klarowna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 11:04   #4580
ewcia026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Klarowna Pokaż wiadomość
Myślicie, że wypada iść na poprawiny w satynowych spodniach i gorsecie? Nie za dobrze się czuję w krótkich kieckach ...
ja tez myślalam zeby isc na poprawiny w spodniach.Mysle ze to dobry pomysł bo jak sama nazwa wskazuje to poprawiny wiec chyba mozna zrezygnowac w sukienki,a w spodniach i gorsecie czy jakiejs ładniejszej bluzce tez mozna wygladac elegancko
ewcia026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:15   #4581
Eve^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 191
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
co myslicie o takiej fryzurze? czy fryzjerka umiałaby tak upiąc włosy?
Beznadziejnie ;p
Eve^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:21   #4582
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: ~~studniówka 2008~~

paulina__89, jesteś z częstochowy ?
korneczka, mnie też się ta fryzura tak jakoś średnio widzi...
Klarowna, myślę, że spokojnie możesz iść w spodniach szkoda że u mnie nie ma dwudniowej studniówki ;(
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:36   #4583
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
co myslicie o takiej fryzurze? czy fryzjerka umiałaby tak upiąc włosy?
na youtubie kiedys byl filmik jak wykonac taka fryzurke

moja studniowka praktycznie za miesiac a ja nie mam sukienki, torebki, buty mam z zeszlegoi roku, ale nie wiem czy je wezme, fryzjera brak(w niedziele mam studniowke), bizu tez nie mam, brak jakiejkolwiek wizje mnie w ten dzien;/no i partnera brak...
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 11:52   #4584
vorka
Raczkowanie
 
Avatar vorka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: ~~studniówka 2008~~

U mnie studniówka jest w wypasionym DWORKU - hotel, sale konferencyjne, balowe i te sprawy. Cena od osoby to 195-205zł (ze szkoły, cena zależy od ilości osób które zamówią płytę z filmem) + 110zł za osobę towarzyszącą spoza szkoły. Ulg dla par ze szkoły nie ma, no bo maturę to oboje zdają a film to zależy jak sobie ustalą...

Poloneza tańczymy 3 razy w tygodniu, na wf-ach, w praktyce to 2 razy, bo coś ciągle na sali gimnastycznej wypada. Jest 10 klas, tańczymy w 5 grupach, moja grupa tańczy ostatnia, jest 2 grupy gdzie tańczy się w trójkach (moja chociażby) i w sumie to byłam na polonezach innych grup i moja tańczy najlepiej...
Pierwsza grupa, pomimo dużej ilości chłopaków oni tańczyć nie chcą i brakuje ich, ciągle mają zmieniany układ, chłopaki sobie nie radzą xD
Druga grupa też jakaś dziwna jest, coś im nie wychodzi, trzecia ma za dużo dziewczyn i na próbach dziewczyny tańczą parami, rytmu złapać nie mogą xD czwarta grupa też tańczy trójkami, ale w ogóle nie słuchają babeczek co ich uczą i mają beznadziejny układ, no i nie chodzą na próby.
A moja grupa ma problem, bo dziewczyny z lewej strony nie wiedzą którą nogą zacząć ( wiem, że zaczyna się prawą, ale chodzi o to, żeby była to noga zewnętrzna i każda idzie inaczej ) jak już było dobrze, to na próbę przyszła dyrektorka i po lewej stronie zaczęła złą nogą przez co nam się mylił rytm, ale to uważam za najmniejszy problem xD
__________________
Anioł nigdy nie upada.
Diabeł upada i nie wstaje.
Człowiek upada i wstaje.


vorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:01   #4585
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
paulina__89, jesteś z częstochowy ?
korneczka, mnie też się ta fryzura tak jakoś średnio widzi...
Klarowna, myślę, że spokojnie możesz iść w spodniach szkoda że u mnie nie ma dwudniowej studniówki ;(
tak, i też chodzę do LO Mickiewicza
__________________
...takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę...
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:19   #4586
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez makowa paniennka Pokaż wiadomość
U nas jest fajnie bo cała szkoła bawi się razem. Nasza studniówka zajmuje prawie całe piętro w szkole, tzn. sala do tańczenia to będzie aula, a na korytarzu będą stoły z jedzeniem. Oczywiście dekorację sami przygotujemy. Nie wyobrażam sobie studniówki w hotelu bez własnych dekoracji. Za temat wybraliśmy Francję. Myślę, ze będzie to bardzo fajnie wyglądało. Jedzenie to oczywiście catering. Zaproszenia dostają tylko nauczyciele. A cena to 400 złotych z osobą towarzyszącą, bez osoby 300. U mnie praktycznie wszyscy Przychodą z osobą towarzyszącą. Poloneza tańczy 10 wybranych par. I mają one specjalnie przygotowany układ, z kółeczkami, slalomem i innymi dziwnymi figurami. A próby odbywają się 3-4 razy w tygodniu.

400zł za 100dn w szkole?? Boże ja płace 385 za pare a 100dn mam w wielkim eleganckim dworze za miastem otworzonym miesiąc temu! To jest juz cena ze wszystkim (a mamy fotografa i kamerzyste własnego na klase (20osób)) Strasznie drogo masz !
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 13:53   #4587
aine16
Raczkowanie
 
Avatar aine16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 168
GG do aine16
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Do tej pory tylko czytałam i podglądałam wasze kreacje to sie w końcu sama pokażę:P Moja sukienka czyli: spódnica, gorset, bolerko. Właściwie to jak patrze na zdjęcia to nie jestem już do tego wszystkiego tak przekonana, ale trudno. Do tego planuje diadem i delikatny naszyjnik, najlepej lańcuszek+mała zawieszka.
aluniaaapozdrawiam, śliczna sukienka. A i bez skarpetek na studniówkę nie przychodź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sas1.JPG (46,8 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sss2.JPG (43,0 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sss3.JPG (48,3 KB, 153 załadowań)
__________________

Właściwie to aine21, jak ten czas leci...

zapinajcie pasy, zawsze!

mistrzowie Europy w ceili, Stuttgart 2010 !
aine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 14:15   #4588
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: ~~studniówka 2008~~

zmartwiłyście mnie dziewczyny Bo ja mam kosmetyczkę na 15, a fryzjera na 11 i mi powiedziała, że nic się nie rozwali, tak mi zlakieruje itp. A tu któraś z Was napisała, że to nie wytrzyma A ja też chciałam fale... też się obawiałam, ale fryzjerka mnie jakoś uspokoiła i teraz już nie wiem Ale inaczej się chyba nie wyrobię
buty oglądałam, nic zachwycającego nie ma, niektóre owszem ładne, ale nie powalające... i wszystkie praktycznie są wysokie Ciemno to widzę
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 14:16   #4589
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Bardzo ładnie CI w niej
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 14:21   #4590
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: ~~studniówka 2008~~

k4s13k to wcale nie masz taniej niż u mnie. A u nas w szkole zawsze tak wychodzi, bo mamy małą szkołę i koszty się rozkładają na mała ilość osób. Za to nie mamy jakiegoś głupiego podziału na klasy itd.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.