Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-23, 10:38   #601
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
Korlat, widzę duże podobieństwo między naszymi ex mój z kolei powiedział, że jak byłam z nim to byłam "delikatnie mówiąc nieśmiała w sprawach seksu", teraz bym mu powiedziała że nazwałabym to raczej obrzydzeniem, ale oczywiście wtedy mnie zatkało
No... Wlasnie... Slow brakuje

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Oj miłość potrafi byc ślepa, a może to my jesteśmy takie głupie.
Moja historia zaczęła się jak każda bardzo normalnie. To był brat mojej siostry chłopaka.Mieszkał daleko, ale przyjechał odwiedzić rodzinę. Na początku miała to byc tylko przygoda bo miał wyjechać,Tyle, ze już zostal, a ja nie mogłam zrozumieć, ze zostawił swje mieszkanie i wszystko co tam miał. Jak się można domyslić związaliśmy się. Tydzień później ja pojechałam do Anglii na wakacje, dzwoniłam do niego codziennie. No i się zakochałam. Pewnego dnia napisał mi, ze ma jakąś sprawę do załatwienia,że chodzi o kasę i ma problemy. Potem cisza, odchodziłam od zmysłów. A potem jakby nigdy nic sms. Okazało się, ze ma żonę, z którą już nie jest, ale mają dwoje dzieci, oprócz tego jego była ma z nim dziecko, a jakby tego było mało to przyjechał tylko dlatego, a raczej uciekł, bo jego ostatnia dziewczyna jest w ciąży, a ja głupia z nim zostałam. Był strasznie zazdrosny, a ja mieszkałam w internacie, nosiłam tel ze soba,żeby odpisać zaraz jak on napisze, zeby go nie zdenerwować. Zamieszkaliśmy razem, tzn on się wprowadził do mojego domu, przestał pracować, to ja nas utrzymywałam, a raczej moja mama, która wysyłała mi kasę. Potem przeprowadziliśmy się do innego domu. Nie będę tego wyjaśniać, bo to nudne. W każdym razie wszyscy mi próbowali wytłumaczyć jaki to łos z niego. Po studniówce zrozumiałam,że to nie ma sensu, a ja tak napradę chce byc z kimś innym, z kimś kogo wlaśnie dla niego odzruciłam. No i się rozstalismy. Potem dziay sie straszne rzeczy. Zamieszkałam z babcią. Pewnego wieczoru wracam do domu, a on na mnie czeka w kuchni i co widzę czyta mój pamiętnik. Dowiedział się ze mam kogoś innego. zaczął przyjeżdżać do szkoły. Grozic mi i mojemu TZ towi. W ońcu się uspokoił i zapytał czy mogę przyjechać i zabrać swoje rzeczy. I to był najgorzy bład, pojechałam sama. Zamknąl mnie w domu, naćpał się przy mnie, zaczął mi grozic bronią. uderzył. Kazał napisać smsa do TZ że to już koniec.Potem mówił że się zabije. Ochłonął jak mu powiedziałam, ze do niego wrócę. Poprosiłam, zeby zawiózł mnie do domu to wezmę swoje rzeczy, Głupi uwierzył dzięki Bogu. W domu mu powiedziałam tylko, ze ma wyjść. Powiedział pożałujesz i wyszedł. Najgorsze kilka godz w moim zyciu. Potem długo sama nigdzie nie chodziłam. bałam się że go spotkam.
Tez najpierw pomyslalam tak jak Doris ale kurcze, takie zakonczenie... Masakra... Dobrze ze masz to juz za soba
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 00:32   #602
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Ja też się cieszę. Bardzo trudno było mi go unikac, bo to brat mojej siostry, naszczęście byłego już chłopaka. To chyba u nich rodzinne, że mają coś z głową. Nie wiem co bym wtedy zrobiła gdyby nie moi przyjaciele. Po tej akcji zadzwoniłam zapłakana do koleżanki, a uwierzcie mi, ze nie płaczę przy ludziach.Od razu po mnie przyjechała ze swoim bratem. Wiem,że moi koledzy gdzieś go później spotkali i dali mu do zrozumienia, ze ma się trzymac z daleka.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 12:21   #603
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Ja też się cieszę. Bardzo trudno było mi go unikac, bo to brat mojej siostry, naszczęście byłego już chłopaka. To chyba u nich rodzinne, że mają coś z głową. Nie wiem co bym wtedy zrobiła gdyby nie moi przyjaciele. Po tej akcji zadzwoniłam zapłakana do koleżanki, a uwierzcie mi, ze nie płaczę przy ludziach.Od razu po mnie przyjechała ze swoim bratem. Wiem,że moi koledzy gdzieś go później spotkali i dali mu do zrozumienia, ze ma się trzymac z daleka.
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Fajnie, że masz wokół takich ludzi .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 12:41   #604
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Przeczytałam cały watek i jestem... zszokowana
Normalne dupki z tych facetów!

Ja tylko raz trafiłam na palanta z prawdziwego zdarzenia- spotykając się z inną, był ze mną (oczywiście ja o tej drugiej nie wiedziałam). Ale widzę, że to jeszcze zalicza się do normy
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 20:28   #605
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Moja historyjka moze nie jest jakas bardzo wstrzasajaca ale dziwna naprewno. Otoz mialam isc z TZ na wesele w gory. Kupilam sobie sukienke za ciezkie pieniadze, ubralam sie, chcialam mu ja zaprezentowac a on na mnie z wrzaskiem ze nie moge isc w czarnej sukience bo go pobija (!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! ??!:c onfused::confus ed::c onfused. Ze to zabobonna rodzina i ze nie wolno mam kupic nowa Wygrzebalam jakas inna z szafy i zalozylam ja... A na weselu wszystkie panny byly... W CZARNYCH KIECKACH!
entropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 20:53   #606
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez entropia Pokaż wiadomość
Moja historyjka moze nie jest jakas bardzo wstrzasajaca ale dziwna naprewno. Otoz mialam isc z TZ na wesele w gory. Kupilam sobie sukienke za ciezkie pieniadze, ubralam sie, chcialam mu ja zaprezentowac a on na mnie z wrzaskiem ze nie moge isc w czarnej sukience bo go pobija (!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! ??!:c onfused::confus ed::c onfused. Ze to zabobonna rodzina i ze nie wolno mam kupic nowa Wygrzebalam jakas inna z szafy i zalozylam ja... A na weselu wszystkie panny byly... W CZARNYCH KIECKACH!
o jezu... ja bym chyba go zabiła
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 21:04   #607
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
o jezu... ja bym chyba go zabiła
naostrzylam siekiere...
entropia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 21:09   #608
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

nie no, a tak poważnie to jak zareagowałaś?
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 21:24   #609
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Bylam strasznie wkurzona ale coz mialam zrobic... a mialam naprawde sliczna sukienke... do dzis mu to wypominam. Straaaszna glupote odwalil :P Dzis mysle, ze moglam po prostu nie isc :P
entropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 21:34   #610
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

mhm no trochę to dziwne było z jego strony, zabobonna rodzina trzeba było nastepnym razem zabronić mu nosić jakiejś koszulki, bo wierzysz że ten kolor ci przyniesie pecha
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 21:49   #611
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Ja sie jeszcze za to odgryze niech tylko nadejdzie jakas okazja
entropia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 22:19   #612
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Facet zerwał ze swoją dziewczyną po 2 latach bycia razem. Zaczął się spotykać ze mną. Sielanka trwała 3 miesiące po których on smsem mi oświadcza, że wraca do byłej

.
haha ja mialam takk samo tylko ze mi oznajmila o tym.......przyjaciolka jego ex !!! i to przez gg gdzie zaczela od wyzwisk na mnie i o tym ze nie rozumiem ze ktos mowi "ze to koniec" zachowalam zimna krew i zaczelam jej wyjasniac bardzo kulturalnei( co ja zbilo z nog doslownie!ze az zamilkla i od razu innym tonem zaczela pisac)ze jest 1 osoba ktora mi o tym mowi bo ow pan nawet nie mial mi odwagi o tym powiedziec( a ja pisalam mu sms i mi normalnie odp tylko zadziej)ale zem sie zaskoczyla!!!!


iny przypadek mojego kolegi na akademikach sypia ze swoja laska na gornym pietrze na lozku pietrowym.nizej sypia jej wspolokatorka i jednoczesnie pzyjaciolka jego laski.zalatwiajac sprawe ze swoja panna czeka az tamta usnie i cichaczem schodzi na dolne pietro do jej wspolokatorki tez zalatwia sprawe po czym wraca do swojej laski i idzie grzecznie spac do tej pry trudno uwierzyc ze onejego laska o tym nie wie bo dalej sie przyjazni z ta "z patreru" albo wie i to akceptuje swoja droga ta z parteru niezle ziolko jest<hahaha> i to jest szczera prawda z reszta trzeba poznac JEGO zeby wiedziec ze do takiego czegos jest zdolny:P
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:45   #613
i'm_weasel
Raczkowanie
 
Avatar i'm_weasel
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domu najczęściej :)
Wiadomości: 138
GG do i'm_weasel Send a message via Skype™ to i'm_weasel
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
o jezu... ja bym chyba go zabiła


__________________


..::Wspierana przez wiatr walczy by wstać::...

i'm_weasel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:48   #614
i'm_weasel
Raczkowanie
 
Avatar i'm_weasel
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domu najczęściej :)
Wiadomości: 138
GG do i'm_weasel Send a message via Skype™ to i'm_weasel
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
o jezu... ja bym chyba go zabiła




Cytat:
ny przypadek mojego kolegi na akademikach sypia ze swoja laska na gornym pietrze na lozku pietrowym.nizej sypia jej wspolokatorka i jednoczesnie pzyjaciolka jego laski.zalatwiajac sprawe ze swoja panna czeka az tamta usnie i cichaczem schodzi na dolne pietro do jej wspolokatorki tez zalatwia sprawe po czym wraca do swojej laski i idzie grzecznie spac do tej pry trudno uwierzyc ze onejego laska o tym nie wie bo dalej sie przyjazni z ta "z patreru" albo wie i to akceptuje swoja droga ta z parteru niezle ziolko jest<hahaha> i to jest szczera prawda z reszta trzeba poznac JEGO zeby wiedziec ze do takiego czegos jest zdolny:P
nie złe ziółka masakra dla mnie idioctwo z każdej perspektywy patrząc
__________________


..::Wspierana przez wiatr walczy by wstać::...

i'm_weasel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:50   #615
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
iny przypadek mojego kolegi na akademikach sypia ze swoja laska na gornym pietrze na lozku pietrowym.nizej sypia jej wspolokatorka i jednoczesnie pzyjaciolka jego laski.zalatwiajac sprawe ze swoja panna czeka az tamta usnie i cichaczem schodzi na dolne pietro do jej wspolokatorki tez zalatwia sprawe po czym wraca do swojej laski i idzie grzecznie spac do tej pry trudno uwierzyc ze onejego laska o tym nie wie bo dalej sie przyjazni z ta "z patreru" albo wie i to akceptuje swoja droga ta z parteru niezle ziolko jest<hahaha> i to jest szczera prawda z reszta trzeba poznac JEGO zeby wiedziec ze do takiego czegos jest zdolny:P
Nie wiem czy się śmiać czy płakać
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:52   #616
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

hmm, dobrze że to nie wieżowiec, bo by chłopak mógł nie dać rady..
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 23:21   #617
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
iny przypadek mojego kolegi na akademikach sypia ze swoja laska na gornym pietrze na lozku pietrowym.nizej sypia jej wspolokatorka i jednoczesnie pzyjaciolka jego laski.zalatwiajac sprawe ze swoja panna czeka az tamta usnie i cichaczem schodzi na dolne pietro do jej wspolokatorki tez zalatwia sprawe po czym wraca do swojej laski i idzie grzecznie spac do tej pry trudno uwierzyc ze onejego laska o tym nie wie bo dalej sie przyjazni z ta "z patreru" albo wie i to akceptuje swoja droga ta z parteru niezle ziolko jest<hahaha> i to jest szczera prawda z reszta trzeba poznac JEGO zeby wiedziec ze do takiego czegos jest zdolny:P
szok!!! 'fajnie' mają..
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 23:44   #618
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Kiedyś jeden chłopak który cośtam próbował do mnie zarywać zaserował mi tekst "tutaj w K**** są za***iste dupy, ale każda ma chłopaka" No sorry miałam go pocieszać czy jak
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte

Edytowane przez Madzia007
Czas edycji: 2007-12-28 o 00:19
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 11:26   #619
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Kiedyś jeden chłopak który cośtam próbował do mnie zarywać zaserował mi tekst "tutaj w K**** są za***iste dupy, ale każda ma chłopaka" No sorry miałam go pocieszać czy jak
Odpadłam czytając to.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 18:32   #620
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
hmm, dobrze że to nie wieżowiec, bo by chłopak mógł nie dać rady..


nieezłe
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 19:49   #621
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

W nocy nie miałam czasu ale teraz napiszę.
1. Moja siostra chodziła kiedyś z pewnym Krzyśkiem. Podczas gdy ona kupiła mu na mikołaja perfumy z pumy i oryginalną koszulkę, on zaserwował jej... dezodorant za dosłownie 7 zł, że o innych takich już nie wspomnę.
W sylwestra byli umówieni, że gdzieś ją zabierze. Ona wyszykowana czekała, a on nie raczył ani się zjawić ani zadzwonić . Cały wieczór spędziłyśmy przed tv (byłam za młoda żeby gdziekolwiek wychodzić)
Zaprosiła go na studniówkę - po godzinie wyszli bo jemu muzyka nie odpowiadała
Nie pamiętam żeby jej coś kupił, zwłóczał tylko jakieś (Bóg raczy wiedzieć skąd) stare szmaty za to kasę od niej brał baaardzo chętnie (bo przecież nie pracował, a ona tak)
Potem zerwała z nim i wygrażał że popełni samobójstwo. Oczywiście nie zrobił tego
Potem był jeszcze inny Tomek.
Tomek był ok Do czasu...
Po jakimś czasie wyszło na jaw że:
a) wcale nie miał 27 lat, a 34
b) ma nastoletniego syna
c) ma żonę znajdującą się obecnie we Włoszech
d) został cofnięty z USA za jakieś przekręty
2. Moja druga siostra przez długi okres czasu spotykała się z pewnym Andrzejem.
Andrew był w miarę ok, ale później okazało się że wielokrotnie ją okłamywał - obiecywał wyjazd do Kanady, a nie miał najmniejszego zamiaru się gdziekolwiek wybierać, że już o innych sytuacjach nie wspomnę. Zerwała z nim. Po 3 latach ten dzwoni na domowy i pyta o nią. No to mama mu powiedziała, że ona już dawno wyszła za mąż i mieszka na stałe w USA . A on zaczął się jąkać, motać i kłamać, że też ma żonę a dzwoni ot tak sobie Taaa jaaasne
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 20:59   #622
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
W nocy nie miałam czasu ale teraz napiszę.
1. Moja siostra chodziła kiedyś z pewnym Krzyśkiem. Podczas gdy ona kupiła mu na mikołaja perfumy z pumy i oryginalną koszulkę, on zaserwował jej... dezodorant za dosłownie 7 zł, że o innych takich już nie wspomnę.
W sylwestra byli umówieni, że gdzieś ją zabierze. Ona wyszykowana czekała, a on nie raczył ani się zjawić ani zadzwonić . Cały wieczór spędziłyśmy przed tv (byłam za młoda żeby gdziekolwiek wychodzić)
Zaprosiła go na studniówkę - po godzinie wyszli bo jemu muzyka nie odpowiadała
Nie pamiętam żeby jej coś kupił, zwłóczał tylko jakieś (Bóg raczy wiedzieć skąd) stare szmaty za to kasę od niej brał baaardzo chętnie (bo przecież nie pracował, a ona tak)
Potem zerwała z nim i wygrażał że popełni samobójstwo. Oczywiście nie zrobił tego
Potem był jeszcze inny Tomek.
Tomek był ok Do czasu...
Po jakimś czasie wyszło na jaw że:
a) wcale nie miał 27 lat, a 34
b) ma nastoletniego syna
c) ma żonę znajdującą się obecnie we Włoszech
d) został cofnięty z USA za jakieś przekręty
2. Moja druga siostra przez długi okres czasu spotykała się z pewnym Andrzejem.
Andrew był w miarę ok, ale później okazało się że wielokrotnie ją okłamywał - obiecywał wyjazd do Kanady, a nie miał najmniejszego zamiaru się gdziekolwiek wybierać, że już o innych sytuacjach nie wspomnę. Zerwała z nim. Po 3 latach ten dzwoni na domowy i pyta o nią. No to mama mu powiedziała, że ona już dawno wyszła za mąż i mieszka na stałe w USA . A on zaczął się jąkać, motać i kłamać, że też ma żonę a dzwoni ot tak sobie Taaa jaaasne
biedna ta Twoja siostra, takich kretynów po drodze spotykać...
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 21:38   #623
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Po jakimś czasie wyszło na jaw że:
a) wcale nie miał 27 lat, a 34
b) ma nastoletniego syna
Jakbym nie liczyła to mi nie wychodzi nastoletni syn


Poza tym niezłe ziółko
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 22:12   #624
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
hmm, dobrze że to nie wieżowiec, bo by chłopak mógł nie dać rady..
hahahaha! to jest akademik 10pietrowy! czyli wiezowiec........Hahahaha ! biorac na serio wszystkie opowiesci to pol akademika zostal "przeleciany" i najgorsze to laski o tym wszystkie wiedza jaki jest:P
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:00   #625
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Jakbym nie liczyła to mi nie wychodzi nastoletni syn


Poza tym niezłe ziółko
Jak to?
Zmajstrował dziecko mając 20 lat albo mniej, co w tym niemożliwego że mając 34 lata ma nastoletniego syna?
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:09   #626
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

no masz rację, coś mi się pomieszało.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:09   #627
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

no Margaritko kochana przeciez mogl zostac ojcem w wieku 17-20 lat a dzieciak 14-17 lat to nastolatek juz jak nic
Boże chron nas od takich d...ków
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 16:31   #628
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Przypomniał mi się tekst brata mojego byłego,chociaż w porównainiu z Waszymi historiami to nic,ale napiszę
Po tym jak zerwaliśmy z TŻ podłączył się do mnie na gg jego starszy brat i był bardzo zdziwiony,że już nie jesteśmy razem. Jak mu powiedziałam,że to nie ja zerwałam,to zaczął mi mówić,że jego brat to idiota jak mógł z taką laską zerwać i takie różne ściemy A na końcu dodał żebym się nie martwiła,bo on i tak musi się jeszcze wybawić więć nie ma się co dziwić że już nie jesteśmy razem Tylko szkoda,że przypomniał sobie o tej zabawie po roku związku,który z nim zmarnowałam
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 20:36   #629
kamilciaop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 450
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

to mi sie przypomnialo cos takiego...

kolega/znajomy dzwoni do mnie i sklada mi propozycje czy bym z nim na wesele nie poszla...a ze wiem ze jakias miete przez rumianek do mnie czuje to ja odrazu odmowilam...a on nooooo chodz...pobawisz sie najesz za darmo o chryste...malo nie zemdlalam...a na koniec on wyskakuje z tekstem ze jakos tam sobie dojedziesz...jakies autobusy jezdza...no zatkało mnie totalnie...
kamilciaop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 21:59   #630
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Najśmieszniejsze (albo i najtragiczniejsze) jest to, że niektórzy faceci kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego, że coś robią źle. Po prostu ich małe móżdżki tego nie rejestrują jako coś nienormalnego...
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.