Jak poznałyście drugą połówkę?? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-21, 19:31   #511
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

No proszę, jakie ciekawe historie miłosne...

Jeśli chodzi o mnie i mojego TŻ to poznaliśmy się zupełnie przypadkiem, w miejscu gdzie nie miało mnie być, jednak cudem uległam koleżance i jednak byłam Plac zabaw Humor miałam wtedy bardzo nieciekawy, ale on wytrwale zagadywał... jakos tak się to zaczęło kręcić i jesteśmy już ponad 2,5 roku razem Zapowiada się na o wiele dłużej
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:01   #512
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Jejku, dziewczyny... jak czytam Wasze wpisy to tak ciepło mi na sercu się robi i taka radocha przy okazji ogarnia, że jesteście szczęśliwe i że we współczesnym świecie, w którym nie tak łatwo kogoś znaleźć, jednak na przekór się udaje i to w najmniej oczekiwanych momentach.

Nie mam się czym pochwalić. Gdyby dotychczasowe przelotne znajomości przerodziły się w coś więcej na pewno mogłabym rozpisać się z pewną nutką sentymentu, a tak żadna z nich nie miała szczęśliwego finału... Chciałabym wierzyć jak niektóre tu piszące osoby, że ja też kiedyś zamieszczę tu swoją historię, ale na razie nadziei i wiary brak. Nic z tym nie zrobię. Oczekiwanie bierne z wielką obojętnością Będę tu zaglądać, by poprawić sobie humor
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:12   #513
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Kaname Pokaż wiadomość
Nie mam się czym pochwalić. Gdyby dotychczasowe przelotne znajomości przerodziły się w coś więcej na pewno mogłabym rozpisać się z pewną nutką sentymentu, a tak żadna z nich nie miała szczęśliwego finału... Chciałabym wierzyć jak niektóre tu piszące osoby, że ja też kiedyś zamieszczę tu swoją historię, ale na razie nadziei i wiary brak. Nic z tym nie zrobię. Oczekiwanie bierne z wielką obojętnością Będę tu zaglądać, by poprawić sobie humor
Nie szukaj miłości. Ona sama Cię znajdzie.
Ja spotkałam się z moim przyszłym chłopakiem z głupoty. W tamtym okresie wszyscy kogoś mieli a ja byłam sama, ciągle sama. Byłam zła i nieszczęśliwa. Szczerze mówiąc w ogóle nie sądziłam, że to właśnie on.
3mam kciuki za to, żeby miłość Cię dopadła w najmniej spodziewanym momencie
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:41   #514
mariolka16
Rozeznanie
 
Avatar mariolka16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 632
GG do mariolka16
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

ja z moim Michałem poznałam sie przez internet///
__________________
słodkie życie, słono kosztuje;P
mariolka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 21:24   #515
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
A to co wpis do bloga.pl???

nie. Moj post w ktorym mowie jak poznalam mojego tż.

kady ma prawo tu wyrazic swoje zdanie, w koncu to forum. I nie zaden wpis na bloga!
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 08:58   #516
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja z moim TŻ chodziliśmy razem do klasy w liceum, na początku była to tylko przyjaźń, może nie do końca taka zwykła jesteśmy ze sobą 3 lata i 8 miesięcy
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 09:07   #517
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Nie szukaj miłości. Ona sama Cię znajdzie.
Ja spotkałam się z moim przyszłym chłopakiem z głupoty. W tamtym okresie wszyscy kogoś mieli a ja byłam sama, ciągle sama. Byłam zła i nieszczęśliwa. Szczerze mówiąc w ogóle nie sądziłam, że to właśnie on.
3mam kciuki za to, żeby miłość Cię dopadła w najmniej spodziewanym momencie
Dziękuję staram się o tym nie myśleć, że jestem samotna i zanosi się na staropanieństwo, bo to przecież głupie, ale czasem nie mam siły i śmieję się sama z siebie, że gdybym chciała kogoś mieć, miałabym, ale tylko żeby ktoś był, a wiadomo, że nie czeka się na fizycznego faceta tylko na miłość.
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 09:52   #518
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

ze mną i z moim TŻ byl troche dziwnie. poznaliśmy się juz jakieś 4 lata na sylwku u koleżanki i nawet nie zwróciliśmy an siebie jakieś większej uwagi, nawet nie wiedziałam jak ma na imie bo mi to wyleciało z głowy, tlyko przezwisko znałam nawet nie utrzymywaliśmy żadnego kontaktu i nie rozmawialiśmy. ale po tych 4 latach nagle wpadliśmy na siebie przez przypadek no i tym zarem wpadlismy sobie w oko i tak się zaczeło i teraz jesteśmy ze soba bardzo szczęśliwi
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 18:12   #519
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja mojego poznałam... w szkole
Zawsze uważałam, że jest przystojny (a która dziewczyna w szkole nie?), ale jakoś nigdy nie pomyślałam, że mogę z nim być. On był szkolnym playboyem, za którym latały wszystkie dziewczyny. To była zupełnie inna bajka.
we wrześniu 2005 do klasy mojego przyszłego (wtedy) TŻta doszedł pewien przystojniak. Jezu jak on mi się podobał... Ja jemu podobno też się spodobałam, ale tego nie jestem pewna, bo dowiedziałam się o tym od jego (i mojego) kolegi.
Pewnego dnia gadałam sobie tak od serca z moją kumpelą, która kochała się w moim TŻecie. Zawarłyśmy układ: ja zdobędę numer telefonu do jej ukochanego, a ona do mojego.
Miesiąc później miałam szczęście być na meczu, na którym zjawił się mój TŻ. Byłam z moją drugą kumpelą, więc on zostawił nam telefon i bluzę i poszedł grać. Pomyślałam, że to jedyna szansa żeby zdobyć ten numer. Wyryłam sobie na nodze numer jego i jego dziewczyny. Bolało jak cholera. Później zaczynało mi to zanikać więc kazałam kumpeli poprawić, bo mnie mdliło na sam widok tej nogi. Kiedy wracałam do domu "kuśtykałam", bo nie mogłam normalnie stanąć . Ale już wieczorem do niego napisałam. Potem tak ze sobą pisaliśmy aż się w nim zakochałam na zabój...
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 23:11   #520
Magadan
Raczkowanie
 
Avatar Magadan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 497
GG do Magadan
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Szukałam partenra na wesele. Poprosiłam przyjaciółkę,żeby kogoś zapodała. I były 2 opcje -któryś z kumpli jej chłopaka. Jej chłopak podał mojemu P. mój nt telefonu i zaczęlismy pisać ze sobą. PO tygodni smsowania, kumpela napisała do niego sms /jako ja, oczywiście za moją zgodą i w mojej obecności/,czy nie miałby się ochoty spotkać, byśmy sobie pogadali. I w pewną niedzielę,ona i jej chłopak przywieźli mi go pod dom i sobie poszli,a ja z nim zostałam.Oczywiście zaprosiłam go do środka. Pierwsze o co zapytałam,to czy pójdzie ze mną na wesele kuzynki. Powiedział,że z miłą chęcią,jesli tylko wolne w pracy dostanie. Poszliśmy na spacerek potem i powiem,że wszyscy nas obserwowali. Nawet spotkaliśmy na nim brata kumpeli,który szedł z jakimś kolega i mówi,myśląć,że nie słyszymy ''O tu ida'' /wywiad działał na całego /. W każdym razie P. wolnego nie dostał na to wesele,ale za to jestesmy parą już 17 miesiąc
Magadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 12:47   #521
mashka
Raczkowanie
 
Avatar mashka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 87
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Magadan Pokaż wiadomość
Szukałam partenra na wesele. Poprosiłam przyjaciółkę,żeby kogoś zapodała. I były 2 opcje -któryś z kumpli jej chłopaka. Jej chłopak podał mojemu P. mój nt telefonu i zaczęlismy pisać ze sobą. PO tygodni smsowania, kumpela napisała do niego sms /jako ja, oczywiście za moją zgodą i w mojej obecności/,czy nie miałby się ochoty spotkać, byśmy sobie pogadali. I w pewną niedzielę,ona i jej chłopak przywieźli mi go pod dom i sobie poszli,a ja z nim zostałam.Oczywiście zaprosiłam go do środka. Pierwsze o co zapytałam,to czy pójdzie ze mną na wesele kuzynki. Powiedział,że z miłą chęcią,jesli tylko wolne w pracy dostanie. Poszliśmy na spacerek potem i powiem,że wszyscy nas obserwowali. Nawet spotkaliśmy na nim brata kumpeli,który szedł z jakimś kolega i mówi,myśląć,że nie słyszymy ''O tu ida'' /wywiad działał na całego /. W każdym razie P. wolnego nie dostał na to wesele,ale za to jestesmy parą już 17 miesiąc
końcówka mnie rozbroiła nie wiem czemu

Z nami to było mało romantycznie, żeby nie powiedzieć że wcale
Zobaczyłam Go kiedyś w pracy, gdy przenieśli mnie na inną halę produkcyjną.. i mnie zwaliło z nóg totalnie. On w wózku widłowym, ja przy składaniu kartonów.. zaczęło się od spoglądania całkiem niewinnego zresztą, poprzez kilka uśmiechów, potem rozmów, aż po wspólne śniadania (trwało to 4 miesiące) i wreszcie pierwszą wspólną imprezę - Sylwester tego roku I od tego czasu jesteśmy razem

Heh, uwielbiam sobie to przypominać
__________________
"Każdy koń ma dwa serca, w jednym zamieszkał diabeł, rozpalił ogień pod kopytami, w drugim Anioł mieszka, to on zaplata mu grzywę..."


mashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 16:28   #522
Magadan
Raczkowanie
 
Avatar Magadan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 497
GG do Magadan
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

[quote=mashka;6382558]końcówka mnie rozbroiła nie wiem czemu

Dlaczego???? Hehe
Magadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:47   #523
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja swojego Tż poznałam na czacie :P choć nie wiem jakim cudem ponieważ ani Ja ani mój Tż nie przesiadujemy na czateriach, po prostu w sierpniu tak potwornie mi się nudziło że tam zawitałam no i go poznałam Później okazało się że chodzimy do tej samej szkoły. No i wtedy postanowiłam go zdobyć Kolana uginały mi się na jego widok aż w końcu powiedział mi kiedyś CZEŚĆ Potem pytałam wszystkich wokół siebie czy Go znają bo nie mogłam uwierzyć że powiedział to cześć właśnie DO MNIE Później spotkaliśmy się u niego w domu na masażu :P (nie wierzyłam że do niego dojdzie) ;P Potem zaprosił mnie na 18 swojej byłej (kochał się w niej 2 lata i żadna dziewczyna nie potrafiła wygonić jej z jego myśli) a mnie się to udało Tam na tej 18 zaczęliśmy nasz związek i jestem z nim obecnie 2 lata i 2 miesiące
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 18:28   #524
mashka
Raczkowanie
 
Avatar mashka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 87
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Magadan Pokaż wiadomość

Dlaczego???? Hehe
No nie wiem, czytam czytam i byłam pewna, że zakończy się weselną imprezką, a tu że go nie puścili no i to "O, tu idą" hehe.
__________________
"Każdy koń ma dwa serca, w jednym zamieszkał diabeł, rozpalił ogień pod kopytami, w drugim Anioł mieszka, to on zaplata mu grzywę..."


mashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 21:55   #525
lolaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar lolaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

a ja mojego ukochanego Pawła poznałam przez telefon... pewna siec wystartowała z propozycja kojarzenia ludzi ... pierwszy zagadał on.... miał nick Wojtek(nie podał imienia od razu) chwile pisalismy i jak zapytałam go o imie to rozmowa się skończył(swego czasu miałam wstręt dotego imieia) jakiś miesiąc później bawiłam się telefonem i znów trafiłam na niego (zapomniałam ze taki nick już ze mną pisał)... zaczeliśmy pisać ponieważ wymieniliśmy numery telefonów(ale tym razem nawet nie pytałam o imię bo byłam przekonana że ma na imię Wojtek) i dzwoni do mnie i pytam z kim rozmawiam a on: to ja Paweł (szok ogromny). Ale dalej pisaliśmy ze sobą... ostatniego września 2006 umuwiliśy sie, że się spotkamy na dyskotece... i tak było...na dyskotece okazało się ze mamy wspólnego znajomego... na krótko przed moim odjazdem Dj puscił Dwie Bajki... zatańczyliśmy(po raz pierwszy i wogóle ze soba) przytulanego... Moje pierwsze wrażenie : Jaki on wysoki...(przy moim 156cm wzrostu) a jego: jaka z niej kruszyna... i minął następny miesiąc pisania esków... na romantycznych spacerów w niedzielne popołudnia ... i sobotniego wieczoru 28 października 2006 r. wyznaliśmy sobie nasze uczucia względem siebie... od tamtej pory minęło 15 miesięcy i planujemy się pobrać... wiemy że jesteśmy już tylko dla siebie... na dobre i złe
__________________
życie jest po to by dużo z niego brać...

Mąż i żona
lolaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 22:09   #526
axelka
Raczkowanie
 
Avatar axelka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole / Berlin
Wiadomości: 391
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

A ja mojego TZ poznalam jakby przez internet , on znalazl mnie wsrod jakis znajomych znajomej i napisal ,że skądś mnie kojarzy. Po rozmowie na gadu wyszlo że bylismy razem na kilku imprezach ,ale i tak sie nie kojażymy jednak. Troche esemesowalismy a pewnego dnia kolega wystawil mnie z kinem (bo nikt nie chcial isc na niemiecki film bez napisów) wiec wyslalam esemesa do Pawla (obecny tz) i poszedl. Od tamtego czasu bylo kilka miesiecy kumplowania! a za kilka dni mamy rok jak jestesmy razem
__________________

,,Always look on the bright side of life''



Gruuuubas !

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0
axelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 00:10   #527
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Pewnie kojarzycie poortal fotka.pl Tam właśnie poznałam mojego TŻ'ta. Zarejestrowałam się ot tak dla jaj, dla zabawy. Nie szukałam tam znajomych, a tym bardziej chłopaka. Poznałam tam Jarka. Już nawet nie pamiętam kto kogo zaczepił. Dobrze nam się rozmawiało. Wymieniliśmy się numerami gg i telefonu. Po jakimś czasie umówiliśmy się na piwko. Przesiedzieliśmy w barze do 4 nad ranem Spodobał mi się wizualnie odkąd zobaczyłam jego fotki. Super się dogadywaliśmy, odpowiadał mi jego charakter, ale nigdy nie pomyślałam, że będziemy razem. Spotkaliśmy się jeszcze kilka razy. Jak się wprowadziłam do koleżanki to tego samego dnia zaprosiłam go na kawę i....już został Jesteśmy razem pół roku, mieszkamy ze sobą, a ja jestem zakochana po same uszy
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 12:27   #528
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

a ja sobie dorabialam w weekendy<bo w tygodniu uczelnia>,zeby miec na swoje wydatki i poznalam mojego Kochanego TZ w pracy on podobnie jak ja dorabial sobie i pewnego dnia ....ach!!!! stalo sie - zostalismy para!!!!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:04   #529
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

my znaliśmy się od gimnazjum
a ja tak go nienawidziłam
trafiliśmy do tego samego liceum, do innych klas
zaczelismy się wtedy przyjaźnić, przeszła mi nienawiść
poźniej zostaliśmy parą
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 13:21   #530
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

przez fotkę
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 01:41   #531
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Heh no chyba w piaskownicy czy na zjeżdżalni
mieszkał piętro wyżej i znamy się prawie 18 lat
najpierw byla długo długo przyjaźń (nie kręcił mnie jako facet, za to on dość wcześnie robił do mnie maślane oczy), miałam 17 lat i pierwszy raz ujrzałam w nim mężczyznę, zeszliśmy się, ale po 4 miesiącach zerwałam bo mimo wszystko straszny dzieciuch był, potem 2 lata nasze losy toczyły się różnie, ale ciągle nas do siebie ciągnęło, ja dość szybko skapłam się, że w sumie to kocham go ciągle i coraz bardziej, on potrzebował czasu na decyzję (czyli około roku ale cały ten rok byliśmy w sumie w takim luźnym związku, tj cały czas razem, różne tam buzi, przytulanie ale nic jednoznacznego) no i pyk, nagle go oświeciło. I świeci tak do dziś
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 08:48   #532
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

w szkole sie poznalismy, pozniej zaczelismy sie spotykac... i tak wlasne doszlo do naszego poznania
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 09:01   #533
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

W żłobku.. Byliśmy w jednej grupie... potem nie widzieliśmy się 16 lat i spotkaliśmy się w jednej grupie na studiach

rok się przyjaźniliśmy.. a teraz 7 lat jesteśmy razem i 3,5 po ślubie..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 21:34   #534
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

hehe a my sie poznaliśmy na czacie .. weszłam sobie wtedy ot tak sobie bo nigdy nie wchodziłam i mi sie straasznie nudziło .. az tu nagle podłączył sie.. on ..
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 22:39   #535
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez angelkaa Pokaż wiadomość
hehe a my sie poznaliśmy na czacie .. weszłam sobie wtedy ot tak sobie bo nigdy nie wchodziłam i mi sie straasznie nudziło .. az tu nagle podłączył sie.. on ..
Tak samo bylo u mnie.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 22:57   #536
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

pierwsze spotkanie moje z moim TŻ bylo na sylwestrze jakies 3 lata temu. Jednak bylam wtedy w towarzystwie innego faceta wiec nie mielismy okazji blizej sie poznac. Potem kilka razy widzielismy sie na koncertach i imprezach w moim miescie jednak tak naprawde nie znalismy sie ani za dobrze nie pamietalismy. Po pol roku od sylwestra przyszlam do nowej szkoly i przez caly semestr wodzilismy za soba wzrokiem mijajac sie na korytarzach. Gdy tylko przychodzila przerwa czekalam tylko na to by go gdzies zobaczyc.. jego magiczne oczy no i dopiero po paru miesiacach poznalismy sie przez wspolnych znajomych. Raz zaoferowal mi pomoc z pracy domowej i tak zaczelismy sie spotykac
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 08:14   #537
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Up !
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 05:58   #538
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

W szpitalu
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 06:03   #539
aniamalus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja mojego Misia poznałam na weselu koleżanki. Od razu wpadł mi w oko. Może nie jest najprzystojniejszy i do księcia z bajki wiele mu brakuje ale jesteśmy szczęśliwi razem już parę lat.
aniamalus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 12:49   #540
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

oj ja to roznie poznawlaam swoje milosci,teraz jestem sama i nie mam ochoty na razie na nowe milosci
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-17 10:03:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.