Differin, effaklar K, co to takiego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-06, 20:53   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Differin, effaklar K, co to takiego?


Witam wszystkich na forum. Mam pytanie co to są za kremy o nazwie differin i effaklar K. Czy na polskim rynku sa dostępne, jesli tak to gdzie je można dostać i za ile?
Czy ktoś ich używał i w jakim celu? A może są pomocne w leczeniu trądzika? Czy są po nich widoczne efekty? Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrowionka.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 21:19   #2
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

sa dostepne w aptekach, sa pomocne w leczeniu tradziku
a wiecej o nich i ich glownych skladnikach mozesz poczytac tutaj:
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha_5.php

http://www.wizaz.pl/witaminy_i_kosme...mina_a_cz2.php
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-07, 21:20   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

effaklar K to krem antybakteryjny itd - mam jego probke. wydaje mi sie ze troche za bardzo przesusza moja mieszna skore ale nei mam trodziku wiec byc moze jego wysuszajace dzialanie bedzie dla osoby z tradzikiem korzystne. jakos za bardzo nei ejstem do neigo pzrekonana - wole nawet uzywac matujacy antybakteryjny krem Garnier - Czysta Skora
mam rowniz zel effaklar - wolalam vichy normaden ( super wydajny - 150ml starczylo mi na 6 miesiecy ), mial lepsza konsystecje, zapach,wygodniejsze opakowanie, mniej wysuszal i chyba byl skuteczniejszy - na pewno byl lagodniejszy ( po effaklarze wydawalo mi sie ze mam zaczerwienienia ). effaklar kosztowal mnie 33zl wiec mysle ze effaklar K bedzie w podobniej cenie i chyba ma tylko 30ml - jak na taka cene to ejst kiepski.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-07, 22:57   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

Ja kupiłam effaklar K w aptece za 41 PLN.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-08, 02:11   #5
mexa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 34
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

Jest kiepski, hm... tak generalnie-arbitralnie [img]icons/icon12.gif[/img] czy tylko nie spelnie TWOICH oczekiwan? [img]icons/icon7.gif[/img] Bo recenzje Effaclaru K na KW mowia same za siebie...

Co innym sluzy - Tobie niekoniecznie. I odwrotnie.
mexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-08, 11:29   #6
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

to do mnie mexa? bo nei zaadresowalas
nie wiem czemu sie czepiasz - bylo pytanie o ten krem i ja napsialam co o nim sadze, napsialam jaka mam cere idt wiec moim zdaniem to pozyteczne informacje. napsialam tez ze nie mam tradziku i taki krem moze byc dobry dla osoby z tradzikiem. pozatym cyztalam tylko jedna jego recenzje i tez nie byla zbyt dobra. naprawde nie wiem o co ci chodzi?
oto recenzja ktora czytalam ( napisana przez saly ):"wybielacz
Nie polecam osobom o wrażliwej cerze.A także tym, którym zależy na opaleniznie.Krem o bardzo silnym działaniu!!!!!Wybiela twarz. Tego czy leczy trądzik nie mogę powiedzieć, gdyż używałam go zbyt krótko. Wg mnie krem ma za dużo wad I NIE WART CENY."

ten krem nie nadaje sie dla osob o wraziwej cerze jak rowniez dla osob o cerze mieszanej - najwyzej jesli beda go uzywac nie codziennie. to tylko moje zdanie [img]icons/icon7.gif[/img]
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-08, 11:40   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

ja też za 41 zł + korektor zielony gratis, a teraz widziałam nawet zestaw z wodą termalną i korektorem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-08, 14:45   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

A czy nie zastanawiałyście się nad tym co oni tak do tego Effaclaru K ciągle coś gratis dodają?
Musi być jakiś powód.
I to negatywny na rzecz Effaclaru K, albo tych produktów jakie dorzucają do Effaclaru K.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-08, 16:05   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

ja jestem bardzo zadowolona z effaklaru k.jest to jedyny krem ktory służy mojej mieszanej buźce.ładnie ożywia moją twarz,nie powoduje przykrych niespodzianek,świetnie nawilża i w ogóle jestem cała na TAK
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-08, 16:28   #10
mexa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 34
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

Alez o nic mi nie chodzi (puszczaja Ci nerwy w przedswiatecznym ferworze? [img]icons/icon12.gif[/img] ) i wcale sie
nie czepiam... [img]icons/icon7.gif[/img] Troche luzu, moja droga...

Sama piszesz, ze uzywasz Effaclaru krotko, tak wiec Twoja opinia moze byc malo miarodajna.
Wybiorczo zacytowalas jakas recenzje, polecam wiec lekture "Kosmetyku Wszechczasow" - gros opinii
o tym preparacie jest zdecydowanie pozytywna.

Ja w tej chwili recenzuje Effaclar po 5 TUBCE, nie po jednej probce...
Ani nie "wybiela", nie pozdraznia, swietnie zweza pory. Stosuje go pod krem nawilzajacy.

Moj przekaz byl taki - zanim zaczniesz sie wypowiadac o preparacie, albo sama go gruntownie
przetestuj (obawiam, ze probka to za malo), albo sie solidnie zapoznaj z opiniami na jego temat.
Autorytatywnie napisalas, ze krem nie nadaje sie dla osob o cerze mieszanej... No coz, ja wlasnie
taka mam, stosuje Effaclar K codziennie i moja buzka ma sie swietnie. Warto wiec moze pamietac
- i o tym juz pisalam - ze nie ma specyfikow zlych albo dobrych. Sa tylko takie,
ktore jednym sluza, a drugim nie.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
mexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-08, 16:36   #11
mexa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 34
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

Obawiam sie, ze cie rozczaruje - chyba nie ma tu zadnego spisku dziejowego... [img]icons/icon12.gif[/img]

Mam dostep do danych sprzedazowych dot. kosmeceutykow - tak sie sklada, ze Effaclar K sprzedaje sie od miesiecy swietnie, nie ma wiec potrzeby aby marketingowcy z La Roche-Posady wciskali ci kit razem z korektorami czy innymi...

Wiesz, co to jest akcja promocyjna? Co to jest dbalosc o klienta? Pod tymi pojeciami nie zawsze musi sie kryc napasc na twoja kieszen... [img]icons/icon7.gif[/img]
mexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-08, 16:53   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

Do Vichy też zawsze coś gratis dodają. Więc nie wiem o co chodzi? Ja się cieszę, że mogę w ten sposób wypróbować nowe kosmetyki. Oby tak dalej [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-08, 17:03   #13
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

Zgadzam się z Mexą [img]icons/icon7.gif[/img]

1. Dla firm które się nie reklamują w środkach masowego przekazu taka forma promocji jest najbardziej skuteczną, i co najważniejsze najtańszą możliwością zapoznania potencjalnych klientów z asortymentem produkcji
Poza tym jak słusznie tu już zauważono - nie jest to jedyna firma takim środkiem promocji się posługująca)

2. Chyba tylko w Polsce (bez obrazy dla nas [img]icons/icon12.gif[/img] ) promocja o takim charakterze mogła wywołać podejrzenia - w innych krajach to się automatycznie by przełożyło na zwiększony pozytywny wizerunek firmy (jako dbałość o klienta)

3. Ja też używam tego kremu - i takze sobie go bardzo chwalę (a mam cerę mieszaną). I chciałam powiedzieć że dla mnie to nic dziwnego, że ktoś ma wysuszoną skórę, jeżeli krem stosuje samodzielnie - bo to nie jest krem nawilżający - ale złuszczjący! ja stosuję zawsze pod krem nawilżający.

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-08, 19:49   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

nic nie rozumiem - dobra jesli jaks kosmetyk bedzie moim zdniem kiepski to nic nie napisze - jestes dziwna, naparwde nei rozumiem dlaczego nei przyjmujesz krytki tego kremu? ja i osoba ktora napisala tamta recenzje uwaza ten krem za niezytd dobry ( duze uogolnienie zeby sie nie powtarzac ) wiec uwzam ze to cenna informacja dla kgos kto tego kremu nei uzywal - bedzie wiedzial ze sa osoby ktym on nie odpowiada i sie dwa razy zastanowi - moze dla niej tez bedzie kiepski.
a denerwuje mnei tylko glupota - wyrazilam tylko swoje zdanie - jesli ja uwazam jakis kosmetyk za dobry to nei czepiam sie osob ktore go nei lubia. gdy czytam recenzje kosmetykow duzo daja mi wlasnie krytyczne opinie - latwiej mi stwierdzic czy kosmetyk jest dla mnie dobry.
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-08, 20:02   #15
mexa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 34
Re: Differin, effaklar K, co to takiego?

Sluchaj, sama napisalas, ze uzywasz krotko. Gdybys napisala, ze uzywasz Effaclaru od 2 m-cy - twoja opinia bylaby bardziej cenna. Tym bardziej, ze EK to ten rodzaj specyfiku, do ktorego skora sie jakis czas przyzwyczaja.

Z mojej strony EOT. [img]icons/icon7.gif[/img]
mexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.