Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 12:53   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca


http://wiadomosci.onet.pl/2041798,11,item.html

Zastanawiałam się, czy dalej może przeczytam, że ciężarne uczennice będą zarażały inne Kretyństwo, dawno takiego nie czytałam. Na całe szczęście ów pan nie ma takiej władzy, by dziewczyny odsunąć od życia.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:01   #2
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14201407]http://wiadomosci.onet.pl/2041798,11,item.html

Zastanawiałam się, czy dalej może przeczytam, że ciężarne uczennice będą zarażały inne Kretyństwo, dawno takiego nie czytałam. Na całe szczęście ów pan nie ma takiej władzy, by dziewczyny odsunąć od życia.[/QUOTE]
pomyśśleć, że tacy ludzie "rządzą" naszym krajem
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:05   #3
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14201407]http://wiadomosci.onet.pl/2041798,11,item.html

Zastanawiałam się, czy dalej może przeczytam, że ciężarne uczennice będą zarażały inne Kretyństwo, dawno takiego nie czytałam. Na całe szczęście ów pan nie ma takiej władzy, by dziewczyny odsunąć od życia.[/QUOTE]
Hmm, dają zły przykład? Ja bym powiedziała, że ich widok składnia do zastanowienia, że pewne zachowania mają konsekwencje. I to konsekwencje na całe życie
Świetny tekst był w Juno, jak mówiła coś o swojej szkole: "(...) nazywają mnie ostrzegawczym wielorybem"
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:16   #4
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Zamknąć PISowca.
I tyle z mojej strony na ten temat.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:23   #5
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

W końcu ciążą można się zarazić, jak siądziesz na krzesło na którym wcześniej siedziała kobieta/dziewczyna w ciąży, trzeba zapobiegać.

Co za idiotyzm. Najpierw jojczą, że przyrost naturalny za mały, a jak już są ciąże, to dziewczyny dotyka dyskryminacja. Nie popieram wpadek, czy "świadomego macierzyństwa" w wieku nastu lat (trudno to popierać, ujęłam to tak z braku lepszego słowa), ale też nie widzę powodu by demonizować te dziewczyny, które przede wszystkim potrzebują wsparcia, a nie szczucia.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:26   #6
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

czego to PISiorki nie wymysla... najlepiej od razu ukamienowac taka dziewczyne
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:38   #7
itaa58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

brak słów..to po prostu Polska..
__________________
`Bo wymysliła sobie kiedys, że będzie cholernie szczęśliwa...`
itaa58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 13:40   #8
bartnix
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 673
GG do bartnix
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

jak nie spisywać to teraz zamykać, ciekawe co "mądrego" jeszcze wymyślą...
__________________


jak szaleć to szaleć

bartnix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:41   #9
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Matko co za głupek. Aż słów brak.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:48   #10
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Cytat:
Napisane przez bartnix Pokaż wiadomość
jak nie spisywać to teraz zamykać, ciekawe co "mądrego" jeszcze wymyślą...
heh no ciekawe... strach się bać
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:07   #11
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Panu się chyba tęskni do czasów PRL. Kiedy moja mama chodziła do liceum, jeśli dziewczyna zaszła w ciążę, musiała przenieść się do wieczorówki, nie miała prawa kontynuować nauki w szkole dziennej. Porażka. Widocznie nie wszyscy jeszcze wiedzą co to jest edukacja i cywilizacja oraz wsparcie w dalszym rozwoju młodych mam.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 14:19   #12
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

bo PiS generalnie ma same głupie pomysły i niewydarzonych przedstawicieli
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:41   #13
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Kolejny, swietny pomysl ;/
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:43   #14
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Pokaż wiadomość
czego to PISiorki nie wymysla... najlepiej od razu ukamienowac taka dziewczyne
dobre dobre
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:50   #15
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Temu panu już podziękujemy.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:54   #16
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

ten pan się pewnie wziął z super penwje metody przerywanej stąd ma takie rozsądne poglądy ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:06   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Uwazam, ze jesli ona chce sie uczyc powinni wymagac od niej tyle samo co od innych - bez zadnej taryfy ulgowej, bo w koncu ciaza to nie choroba i to jest jej odpowiedzialnosc. A jak sie zle czuje, chce sie czesto zwalniac do lekarza na badanie itp to niech wezmie jakies chorobowe - nie z powodu ciazy, ale z powodu tego, ze ciezki ma ona przebieg.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:11   #18
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Uwazam, ze jesli ona chce sie uczyc powinni wymagac od niej tyle samo co od innych - bez zadnej taryfy ulgowej, bo w koncu ciaza to nie choroba i to jest jej odpowiedzialnosc. A jak sie zle czuje, chce sie czesto zwalniac do lekarza na badanie itp to niech wezmie jakies chorobowe - nie z powodu ciazy, ale z powodu tego, ze ciezki ma ona przebieg.
Ale kto powiedział, że te dziewczyny czekają na taryfę ulgową? Bez przesady. Oczywiście, że tak powinno być i to bez znaczenia czy jest się uczennicą, studentką, czy pracownicą. Na studiach też- albo podchodzisz do egzaminów i chodzisz na zajęcia (chyba, że możliwe są jakieś konsultacje indywidualne), albo bierzesz dziekankę. W pracy też- albo pracujesz normalnie (wiadomo, że w ciąży nie wszystko wolno, ale wtedy należy robić co innego, a nie się obijać) albo proszę iść na L-4. Proste. Co nie zmienia faktu, że ciąża to nie choroba i izolowanie ciężarnych z życia społecznego jest śmieszne i chore.

Edytowane przez Impersona
Czas edycji: 2009-09-12 o 15:12
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:20   #19
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Kiepski chwyt. Poparcia sobie w ten sposób na pewno nie zwiększy, a jeżeli faktycznie ma takie poglądy, to powinien skończyć z zabawą w polityka. Jest jeszcze tyle innych, ciekawych zajęć...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 15:25   #20
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

po przeczytaniu tego artykułu przypomniał mi się jeden kabaret. Sytuacja w szkole a katacheta uczy wychowania do zycia w rodzinie i każe swoim uczennicom wkładać czosnek w pępek, zeby nie zaszły w ciązę. Kabaret absurdalny tak jak zdania pana radnego.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:33   #21
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
pomyśśleć, że tacy ludzie "rządzą" naszym krajem
Skoro jesteśmy takim "katolickim" krajem to mamy polityków z "katolickich" partii, spod flagi Jurka i Giertycha.
Jak ja staram się uświadomić co poniektórym wizażankom, ze wyrabianie frekwencji na ślubach kościelnych czy chrztach działa przeciwko nim samym, to piszą do moderatora by mnie blokować :p

Tak wiele tutaj osób na sile probuje dopasowac sie do łatki "katoliczki", ze wszelkie badania statystyczne pokazuja bzdury w stylu 94 % polakow to katolicy. Dlatego politycy straja sie uchwalac prawo zgodnie z zasadami pisma świętego a nie zdrowego rozsadku.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2009-09-12 o 15:39
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:31   #22
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

OHO, Dziś przeczytałam o tym w gazecie i uprzedziłaś mnie z napisaniem tematu
Więc tak, to nie jest tak że facet powiedział "na stos z nastoletnimi matkami!" rzekomo miał dobre intencje, że niby chodzi o ich dobro, że może je ktoś stuknąć w brzuch ale...
Indywidualny tok nauczania. W praktyce wygląda to tak, że ma się polski i historie z jedna nauczycielka, matematykę i ewentualnie coś jeszcze i to 5-10 lekcji w tygodniu, nie 35 jak w normalnej szkole.
Dla mnie to bzdura straszna. w technikum niektóre dziewczyny mają 19,20 lat i bez przesady, ale co ludziom do tego? To już dorosłe zazwyczaj kobiety, z pracy nie można ciężarnej wyrzucić a ze szkoły tak (????) 18 latka po zawodówce w ciążę może zajć, ale 20 latka w technikum to już zło szczególne.
HA-HA-HA :/
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:11   #23
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Ale kto powiedział, że te dziewczyny czekają na taryfę ulgową? Bez przesady. Oczywiście, że tak powinno być i to bez znaczenia czy jest się uczennicą, studentką, czy pracownicą. Na studiach też- albo podchodzisz do egzaminów i chodzisz na zajęcia (chyba, że możliwe są jakieś konsultacje indywidualne), albo bierzesz dziekankę. W pracy też- albo pracujesz normalnie (wiadomo, że w ciąży nie wszystko wolno, ale wtedy należy robić co innego, a nie się obijać) albo proszę iść na L-4. Proste. Co nie zmienia faktu, że ciąża to nie choroba i izolowanie ciężarnych z życia społecznego jest śmieszne i chore.
nie no przesada w zadna strone nie jest zdrowa. Troche widzialam przypadkow ekstra traktowania ciezarnych uczennic.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Skoro jesteśmy takim "katolickim" krajem to mamy polityków z "katolickich" partii, spod flagi Jurka i Giertycha.
Jak ja staram się uświadomić co poniektórym wizażankom, ze wyrabianie frekwencji na ślubach kościelnych czy chrztach działa przeciwko nim samym, to piszą do moderatora by mnie blokować :p

Tak wiele tutaj osób na sile probuje dopasowac sie do łatki "katoliczki", ze wszelkie badania statystyczne pokazuja bzdury w stylu 94 % polakow to katolicy. Dlatego politycy straja sie uchwalac prawo zgodnie z zasadami pisma świętego a nie zdrowego rozsadku.
ale czemu Ci przeszkadza czyjs slub koscielny?
No i gdzie w pismie swietym jest info, ze kobieta w ciazy nie moze sie uczyc? Czytalam kilka razy i przyznam, ze nie zauwazylam, zeby ten temat byl jakos poruszony.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:38   #24
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14201407]http://wiadomosci.onet.pl/2041798,11,item.html

Zastanawiałam się, czy dalej może przeczytam, że ciężarne uczennice będą zarażały inne Kretyństwo, dawno takiego nie czytałam. Na całe szczęście ów pan nie ma takiej władzy, by dziewczyny odsunąć od życia.[/QUOTE]
"Zarazaja" inne. Ostatnio siedzialam w szpitalu, na parterze przy wejsciu i widzialam taki oto obrazek: przyszly dwie dziewczyny lat czternascie albo pietnascie, starsze napewno nie byly i przyszly najprawdopodobniej do rowiesniczki ktora wlasnie urodzila (jestem tego pewna na 100%) mialy prezenty jasno wskazujace na to ze "kolezanka z klasy urodzila". Po kilku minutach do tych dwoch dziewczyn dolaczyly jeszcze trzy z czego dwie byly w ciazy. To jest jak epidemia "skoro kolezanka jest w ciazy to po co mam sie zabezpieczac? Jak wpadne to trudno kolezanka ma dziecko to ja tez moge." Takie jest podejscie do sprawy nastolatek, za nauke niech sie wezma a nie za sex. Paraduje taka pozniej po szkole z brzuchem i inne mysla ze tez tak moga bo to nic zlego, przeciez nie poniosa zadnych konsekwencji. Nikt mi nie powie ze rola matki jest odpowiednia dla 15 latki. Nie mam nic przeciwko pelnoletnim dziewczynom w ciazy, ktore chodza do szkol ponadgimnazjalnych, dorosla kobieta ma do tego prawo, ale ludzie te 14 i 15 latki w ciazy na szkolnych korytarzach to epidemia i dla mnie to jest chore.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:47   #25
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

No tak, zamiast wspierać edukację seksualną, postarać się o jakieś dofinansowanie na antykoncepcję to lepiej zamaskować problem, usuwając ciężarne uczennice - że niby nie ma problemu.
100 lat za Murzynami, jak nie gorzej.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:50   #26
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Cytat:
To jest jak epidemia "skoro kolezanka jest w ciazy to po co mam sie zabezpieczac? Jak wpadne to trudno kolezanka ma dziecko to ja tez moge."
Oby ludzie tacy jak ty nie znaleźli się w rządzie.
PO TO SĄ TEORETYCZNIE LEKCJE WYCHOWANIA SEKSUALNEGO, BY TAKICH SYTUACJI NIE BYŁO.
Gdyby je mamusia wzięła na kolanka i powiedziała że antykoncepcja jest w dobrej wierze służy do tego tamtego takie i takie są konsekwencje, postraszyła, to sytuacji by nie było.
Najlepiej założyć pasy cnoty dać antykoncepcje od 21 roku życia a seks zalegalizować od ślubu jak jest w krajach Muzułmańskich :x toż to istna zaraza.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:51   #27
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
nie no przesada w zadna strone nie jest zdrowa. Troche widzialam przypadkow ekstra traktowania ciezarnych uczennic.


ale czemu Ci przeszkadza czyjs slub koscielny?
No i gdzie w pismie swietym jest info, ze kobieta w ciazy nie moze sie uczyc? Czytalam kilka razy i przyznam, ze nie zauwazylam, zeby ten temat byl jakos poruszony.
Elfir zapewne miała na myśli powszechnie panującą katolicką hipokryzję typu : nie znam/nie przestrzegam zasad kościoła katolickiego, nie praktykuję/nie znam pisma świętego, ale ślub w białej sukience musi być, no bo to takie romantyczne, a zresztą coludziepowiedzą. Tacy ludzie, którzy niewiele mają wspólnego z prawdziwymi katolikami psują statystyki i zamiast oficjalnych 40% katolików w Polsce mamy ich ponad 2 razy więcej. Im więcej katolików, tym więcej durnych pseudokatolickich pomysłow naszych wspaniałych polityków - co by publice się przypodobać.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:08   #28
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Do trzeźwo myślących osób takie pomysły nie trafią. Ale są też ludzie myślący inaczej, nawet nie tyle w kwestii ciężarnych uczennic, ale w ogóle życia społecznego i polityki, że to jest straszne: http://www.fronda.pl/jaceknarko/blog/zycie_1
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:08   #29
Ideth
Raczkowanie
 
Avatar Ideth
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
GG do Ideth
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Pamiętam, że w liceum była taka jedna dziewczyna, co w ciązy była i raczej już potem żadna sie od niej nie zaraziła podejrzewam, że nawet inne dziewczyny potraktowały to jak właśnie znak ostrzegawczy: Ciebie też to może spotkać!

Totalną głupotę jak zwykle wymyslili.

Swoją droga ta dziewczyna, po urodzeniu (poród chyba wypadł na wakacje) wróciła normalnie do szkoły i nie straciła zadnego roku.
__________________
studentka PW

"So if man is five and the devil is six than that must make me seven,
This honkey's gone to heaven,
But if I go to hell then I hope I burn well"
("Fire Water Burn" The Bloodhound Gang)
Ideth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:10   #30
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zamknąć uczennice w ciąży - pomysł PISowca

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Oby ludzie tacy jak ty nie znaleźli się w rządzie.
PO TO SĄ TEORETYCZNIE LEKCJE WYCHOWANIA SEKSUALNEGO, BY TAKICH SYTUACJI NIE BYŁO.
Gdyby je mamusia wzięła na kolanka i powiedziała że antykoncepcja jest w dobrej wierze służy do tego tamtego takie i takie są konsekwencje, postraszyła, to sytuacji by nie było.
Najlepiej założyć pasy cnoty dać antykoncepcje od 21 roku życia a seks zalegalizować od ślubu jak jest w krajach Muzułmańskich :x toż to istna zaraza.
Mam prawo do wlasnych pogladow, mozesz sie z nimi nie zgadzac, Twoja sprawa, ale krytyke co do mojej osoby odloz na bok bo ja Ciebie nie krytykuje.
I nie mow mi prosze, ze jak by mama tlumaczyla o antykoncepcji to by cos zmienilo. Podam przyklad: mi mama nic nie tlumaczyla, lat mam 20 i nie mam dziecka, nigdy tez nie bylam w ciazy. Moja kolezanka tez lat 20, o antykoncepcji matka jej mowi juz od conajmniej 4 lat a w zeszlym roku kolezanka zaszla w ciaze (tu problemem juz nie byl wiek kolezanki tylko to, ze jej rodziny nie byloby stac na utrzymanie dziecka a chlopak ja zostawil) a dlaczego zaszla? "Bo po co sie zabezpieczac?" Kolezanki siostra, wtedy uczennica 3 klasy gimnazjum tez przeszla wiele rozmow z matka na temat antykoncepcji ale jej nie stosowala a dlaczego? "U nas w szkole sa dziewczyny w ciazy wiec jak ja zajde to nic sie nie stanie bo nie bede sama".
Takie spojrzenie na sprawe maja nastolatki. To, o czym mowia rodzice jednym uchem wpada a drugim wypada. Czy Ty naprawde myslisz, ze dzisiejsi gimnazjalisci kieruja sie tym co mowia rodzice? Niestety nie bo wola brac przyklad z rowiesnikow. Znam naprawde porzadne rodziny gdzie rodzice wpajaja dzieciom jak nalezy sie zachowywac a za chwile te dzieci wychodza z domu i gdy rodzice traca ich z pola widzenia zamieniaja sie w huliganow bo chca byc tacy jak inni rowiesnicy.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.