Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 22:05   #1
ladyanx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 171
GG do ladyanx Wyślij wiadomość przez MSN do ladyanx Send a message via Skype™ to ladyanx
Arrow

Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?


Prezent kupiony, chec zrobienia prezentu pewnej kochanej osobie rowniez, na drodze staje jednak odleglosc : / W zwiazku z tym trzeba mi wyslac paczke pocztowa... Nigdy tego nie robilam.

Ktos z Was forumowicze ma doswiadczenie?
Jak wyslac paczke?
W co zapakowac prezent?
Jakies druczki, adresy, naklejki?

Jestem kompletnie zielona i przerazona krwiozerczym wzrokiem pani z okienka pocztowego...

Pomocy!
ladyanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:15   #2
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Cytat:
Napisane przez ladyanx Pokaż wiadomość
Prezent kupiony, chec zrobienia prezentu pewnej kochanej osobie rowniez, na drodze staje jednak odleglosc : / W zwiazku z tym trzeba mi wyslac paczke pocztowa... Nigdy tego nie robilam.

Ktos z Was forumowicze ma doswiadczenie?
Jak wyslac paczke?
W co zapakowac prezent?
Jakies druczki, adresy, naklejki?

Jestem kompletnie zielona i przerazona krwiozerczym wzrokiem pani z okienka pocztowego...

Pomocy!
ja bym zrobiła tak
pakujesz prezent ładnie ślicznie w papier ozdobny, potem dokąłdnie w folię z bąbelkami potem w szary papier do pakowania. ostatnie 2 rzeczy bardzo ważne. folia bo oni sobie paczkami rzucają a bez szarego paieru może ci nie przyjąć <mi tak zrobiła> piszesz na tym adres osoby do której wysyłas zi małym druczkiem swój <jak na liście> idziesz na poczte, prosisz o blankiet na przesyłke, wypełniasz płacisz i tyle
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 23:09   #3
ladyanx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 171
GG do ladyanx Wyślij wiadomość przez MSN do ladyanx Send a message via Skype™ to ladyanx
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
ja bym zrobiła tak
pakujesz prezent ładnie ślicznie w papier ozdobny, potem dokąłdnie w folię z bąbelkami potem w szary papier do pakowania. ostatnie 2 rzeczy bardzo ważne. folia bo oni sobie paczkami rzucają a bez szarego paieru może ci nie przyjąć <mi tak zrobiła> piszesz na tym adres osoby do której wysyłas zi małym druczkiem swój <jak na liście> idziesz na poczte, prosisz o blankiet na przesyłke, wypełniasz płacisz i tyle
o, dziekuje!
ladyanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:03   #4
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
ja bym zrobiła tak
pakujesz prezent ładnie ślicznie w papier ozdobny, potem dokąłdnie w folię z bąbelkami potem w szary papier do pakowania. ostatnie 2 rzeczy bardzo ważne. folia bo oni sobie paczkami rzucają a bez szarego paieru może ci nie przyjąć <mi tak zrobiła> piszesz na tym adres osoby do której wysyłas zi małym druczkiem swój <jak na liście> idziesz na poczte, prosisz o blankiet na przesyłke, wypełniasz płacisz i tyle
Jak tacy wredni na poczcie i paczkami rzucaja to może lepiej z firmy kurierskiej skorzystać ??
Normalnie strach na poczte chodzic .
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 21:33   #5
marikusia
Zadomowienie
 
Avatar marikusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 287
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

W firmach kurierskich też rzucają... Gdyby mieli się z każdą paczuszką "pieścić" czekalibyśmy na nie rok czasu niestety... Zawsze można zapłacić więcej i wziąć paczkę z uwzględnieniem szczególnego traktowania , ale wydaje mi się, że dobre zapakowanie to 3/4 sukcesu....
__________________
KARTECZKI RÓŻNE DO POOGLĄDANIA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=217766

PLUSZOWE MISIE DO POPRZYTULANIA:
i inne cudaki gratis

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176508

Wpadnie ktoś?


marikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 09:40   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Jeszcze zalezy jakiej wielkości ten prezent, bo często mozna wysłać w kopercie bąbelkowej, ale rzecz jasna dobrze zapakowany, owinięty bablofolią i dla pewności w jakims kartonowym pudełku.

Wyslałam w ten sposób chyba setki przesylek perfumowych, w tym całe flakony (równiez za granicę) i wszystkie doszły calo i zdrowo
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 16:12   #7
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Można nadać paczkę - anonim, bez adresu nadawcy ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 16:56   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;11211862]Można nadać paczkę - anonim, bez adresu nadawcy ?[/quote]
Jeśli to polecony, to nie. Poza tym nie wszystkie przesyłki traktowane sa jako paczki, te do 2000 g, o ile dobrze pamiętam, mogą iśc jako listy. Ale szczerze odradzam wysylanie prezentow przesyłką nierejestrowaną
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 14:18   #9
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

To ja tak zapytam dla pewnosci.
Pierwszy raz sprzedaje perfumy na allegro. Wogole pierwszy raz cokolwiek sprzedaje
Perfumy maja 30 ml, wiec sa male. Prostokatne. Na oko: wysokosc 10 cm, szer. 2 cm. Mam do nich kartonik.
Czy jak zapakuje w koperte babelkowa to jest to zbyt ryzykowne? Czy lepiej owinac jeszcze ten kartonik w cos i dopiero do koperty?
A moze poszukac jakiegos wiekszego pudeleczka i w to wpakowac kartonik z perfumami, a miedzy pudla np gazety?

Nie chcialabym, aby sie cos potluklo
Bede slac listem poleconym priorytetowym. Chyba, ze tak sie nie da to wtedy paczka pocztowa priorytetowa.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 15:34   #10
ladyanx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 171
GG do ladyanx Wyślij wiadomość przez MSN do ladyanx Send a message via Skype™ to ladyanx
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
To ja tak zapytam dla pewnosci.
Pierwszy raz sprzedaje perfumy na allegro. Wogole pierwszy raz cokolwiek sprzedaje
Perfumy maja 30 ml, wiec sa male. Prostokatne. Na oko: wysokosc 10 cm, szer. 2 cm. Mam do nich kartonik.
Czy jak zapakuje w koperte babelkowa to jest to zbyt ryzykowne? Czy lepiej owinac jeszcze ten kartonik w cos i dopiero do koperty?
A moze poszukac jakiegos wiekszego pudeleczka i w to wpakowac kartonik z perfumami, a miedzy pudla np gazety?

Nie chcialabym, aby sie cos potluklo
Bede slac listem poleconym priorytetowym. Chyba, ze tak sie nie da to wtedy paczka pocztowa priorytetowa.
Z kopertami różnie bywa - ja bym wybrała trochę większy kartonik+coś extra w środku, typu wspomniane gazetki
ladyanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:27   #11
natalka_rulez
Raczkowanie
 
Avatar natalka_rulez
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kaś ze śląska :) <B-B , Cz-Dz>
Wiadomości: 338
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

W takiej kopercie może się pogiąć kartonik - nawet jeżeli włożymy coś jeszcze do środka, więc nie wygląda to zbyt estetycznie niestety - najgorzej jeśli ktoś chce później dać to komuś w prezencie... dlatego lepiej zapakować w kartonik. Paczka teoretycznie jest droższa, ale jeśli kartonik nie jest zbyt duży można nadać to jako list No i polecam wrzucić coś do środka do tego kartonika, żeby perfumy w nim nie latały luźno - np folia, zmięta gazeta, styropian.
__________________
Milion żyraf... narysuj i dołącz swoją

http://www.onemilliongiraffes.com/
natalka_rulez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 08:49   #12
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Ok, dzieki za rady Wobec tego zapakuje w mocny kartonik.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:23   #13
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Cytat:
Napisane przez natalka_rulez Pokaż wiadomość
W takiej kopercie może się pogiąć kartonik - nawet jeżeli włożymy coś jeszcze do środka, więc nie wygląda to zbyt estetycznie niestety - najgorzej jeśli ktoś chce później dać to komuś w prezencie... dlatego lepiej zapakować w kartonik. Paczka teoretycznie jest droższa, ale jeśli kartonik nie jest zbyt duży można nadać to jako list No i polecam wrzucić coś do środka do tego kartonika, żeby perfumy w nim nie latały luźno - np folia, zmięta gazeta, styropian.
Odświeżam temat bo jestem ciemna w tym temacie, a właśnie też potrzebuję wysłać perfumy.. Czyli radzicie mały kartonik zapakować w większy kartonik i to wszystko pozawijane w bąbelki/gazety? Bo trochę się pogubiłam I jeszcze gdzie kupić takie kartoniki? Bo jak zapytałam dzisiaj w papierniczym, to popatrzyli na mnie jak na głupa.

Przepraszam z góry za idiotyczne pytania
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:35   #14
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
Odświeżam temat bo jestem ciemna w tym temacie, a właśnie też potrzebuję wysłać perfumy.. Czyli radzicie mały kartonik zapakować w większy kartonik i to wszystko pozawijane w bąbelki/gazety? Bo trochę się pogubiłam I jeszcze gdzie kupić takie kartoniki? Bo jak zapytałam dzisiaj w papierniczym, to popatrzyli na mnie jak na głupa.

Przepraszam z góry za idiotyczne pytania
Ja bym owinęła perfumy, tą folią bombelkową(folia pęcherzykowa) która zabezpiecza produkt przed wstrząsami i uderzeniami.Tak zabezpieczone perfumy do koperty bombelkowej i do kartoniku
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:39   #15
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

sensualangel, dziękuję Ci bardzo za szybką odpowiedź a wiesz może gdzie dostać takie kartoniki?
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:52   #16
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
sensualangel, dziękuję Ci bardzo za szybką odpowiedź a wiesz może gdzie dostać takie kartoniki?
wysyłam linka gdzie mozesz kupić oprócz allegro takie kartony
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:06   #17
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Dziękuję
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:07   #18
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Ja niedawno wysyłałam szklaną buteleczkę pocztą(wprawdzie nie z perfumami, ale o to samo chodzi). Owinęłam ją w kilka warstw folii bąbelkowej, okleiłam taśmą, od góry i od dołu włożyłam jeszcze kawałki gąbeczki, takiej niedużej. Całość zapakowałam w kopertę bąbelkową i tak wysłałam. Doszła w całości.
Aczkolwiek dodatkowe zabezpieczenie w postaci kartonika na pewno nie zaszkodzi
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:02   #19
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak wyslac paczke pocztowa z prezentem?

Dzięki! jak nie uda mi się kupić tego kartonika, to po prostu poowijam ją jak bobasa
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.