Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-25, 17:45   #1561
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

a jesli chodzi o baleyage to chyba był polecany Farouk, ale mogę się mylić[/quote]

No chyba jednak tak. Polecany Waldek z Dąbrowskiego też jest/byl dobry. Innych niestety nie mogę polecić.

Magdalene na Opolskiej omijaj...
Darka z HBS też
obydwoje celujaco pala wlosy ...
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 19:23   #1562
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Witajcie, ja dla odmiany zapisałam się na 2 listopada do Krystyny Piaseckiej mam nadzieję że uratuje mi włosy i dobierze jakiś fajny kolor robią na farbach Loreal (jak dla mnie najlepsze) więc może utrzyma się dłużej niż miesiąc .

Jeszcze raz nie polecam p.Krzysztofa z V.C.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 19:57   #1563
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Iga może nie samego Krzysztofa a farby na których pracuje. Chyba, że cięcie też do du** Dziwne, że po tej dekoloryzacji Ci się tak zrobiło. Może to było za dużo dla włosów na jeden raz?

Co do baleyagów mam wrażenie, że lepiej takie rzeczy wykona jakaś osiedlowa fryzjerka, niż ''wielcy'' z salonu. Faktycznie też zaobserwowałam jakąś niechęć ze strony fryzjerów do tej usługi. Ja będąc u K. w VC akurat widziałam wychodzącą dziewczynę z blond baleyagem i był bardzo drobny (nie było widać dużej różnicy między pasmami, tonacja bardzo zbliżona). Płaciła 250 zł za włosy do ramion.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 21:36   #1564
megane33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Witajcie, ja dla odmiany zapisałam się na 2 listopada do Krystyny Piaseckiej mam nadzieję że uratuje mi włosy i dobierze jakiś fajny kolor robią na farbach Loreal (jak dla mnie najlepsze) więc może utrzyma się dłużej niż miesiąc .

Jeszcze raz nie polecam p.Krzysztofa z V.C.


Witajcie IGA, wiesz , z zafarbowaniem balejażu zawsze jest problem i to nie jest chyba kwestia jakości farby. Ja obecnie farbuję Lorealem właśnie Majirel i tu się zgadzam, że są to bardzo dobre farby i do tego mają śliczny zapach więc przyjemnie się siedzi. Ale.......zaczęłam farbowanie chyba podobnie jak Ty..znudziły mi sie pasemka w blondach i chciałam jednolity kolor. Wykonano zabieg mający na celu dodanie pigmentu do tych jasnych pasm - nie wiem jak ten zabieg się fachowo nazywa, nałozono mi farbkę loreal i było badzo ładnie. Ale niestety przez ..uwaga - tydzień!. Po tygodniu farby na rozjaśnianych pasmach zostało bardzo niewiele i wyglądało to zupełnie nieciekawie. Jednak mnie akurat o tym, że farba z rozjaśnianych włosów wypłukuje się bardzo szybko uprzedzono po prostu. Uzbroiłam się w cierpliwość i po tym tygodniu poszłam farbować jeszcze raz. Po trzech kolejnych tygodniach znów farbka. Aż w końcu kolor się przyjął. Kosztowało to trochę niestety ale tak to już jest i trzeba się na to przygotować i psychicznie i finansowo. Dzis gdy jest juz ok (choć bardzo delikatne prześwity po miesiącu od farbowania gdzieś tam i tak widać) farbuję sama co ok.1,5 miesiąca. Farbę loreala i wodę utlenioną kupuję w sklepie fryzjerskim.

Dlatego myślę, że musisz się tak jak ja uzbroić w cierpliwość - w końcu kolor przyjmie. Jeśli kolor u tego Krzysztofa Ci się podobał to może jednak to przemyśl bo Goldwell to bardzo dobra firma - przynajmniej nie namieszasz jeszcze bardziej z pigmentami Choć ja osobiście polecę Loreala własnie
Pozdrawiam i zyczę powodzenia
megane33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 10:15   #1565
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Nie wybrałaś się mówisz, a można wiedzieć dlaczego? Czy jest coś co powinnam wiedzieć?
Fryzjerkę, do ktorej sie umowilam znam z innych miejsc i nigdy nie zafundowała mi kaszany na włosach stąd ten wybór
Ja mam dla odmiany daleko, ale dla włosów jestem "gotowa na wzsystko"
Po tym bajzlu jaki mialam na glowie to chyba nie moze byc gorzej
Spokojnie Green Tea, o niczym nie powinnas wiedziec . Po prosu jakis czas temu po znalezieniu i przeczytaniu tego forum zastanawialam sie czy isc do Krzysztofa czy do Farouk, ale zdecydowalam do niego bo byly same pozytywne opinie...
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 10:26   #1566
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Iga może nie samego Krzysztofa a farby na których pracuje. Chyba, że cięcie też do du** Dziwne, że po tej dekoloryzacji Ci się tak zrobiło. Może to było za dużo dla włosów na jeden raz?

Co do baleyagów mam wrażenie, że lepiej takie rzeczy wykona jakaś osiedlowa fryzjerka, niż ''wielcy'' z salonu. Faktycznie też zaobserwowałam jakąś niechęć ze strony fryzjerów do tej usługi. Ja będąc u K. w VC akurat widziałam wychodzącą dziewczynę z blond baleyagem i był bardzo drobny (nie było widać dużej różnicy między pasmami, tonacja bardzo zbliżona). Płaciła 250 zł za włosy do ramion.
no wlasnie juz wielokrotnie zaobserwowalam niechec fryzjerow do balejazy. A jesli juz to tylko jeden kolor mi proponowali - rozjasniane pasemka. Raz w Bewerly jeden gosc to mi odradzal balejaz jakby to bylo najwieksze zlo. Mowil, ze juz niemodne, ze to duze obciazenie dla wlosow. Potem zaczal zachwalac, ze poprzedniego dnia zrobil taki ladny kolor jednej dziewczynie, ze ona tez nie byle przekonana, ale pozniej byla super zadowolona. No i dalam sobie zrobic kolor o kilka tonow jasniejszy od mojego, ktory po tygodniu zrobil sie zolty...poza tym bardzo nie lubie odrostow prz calosciowych kolorach a widac jej juz po dwoch tygodniach. Nigdzy wiecej czegos takiego nie zaryzykuje. Pomimo, ze niemodny, ale balejaz jest dla mnie najwygodniejszy - wlosy nabieraja ladnych refleksow i odrosty za bardzo sie nie rzucaja w oczy. Swoja droga ten fryzjer to mial niezle gadane...
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 15:06   #1567
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Też o nim słyszałam...podobno ma specyficzny sposób bycia, ale jest dobry.
Jak długo do niego chodzisz?
ja bylam u niego raz, bylam megazadowolona, ale mam duzo znajomych, ktore do niego chodza i zawsze wygladaja super.Teraz wybieram sie znow w niedalekiej przyszlosci, bede scinac sie dosc krotko i tylko do niego mam odwage pojsc...
obcina brzytwa, jest taki smieszny, od razu mowi ci na ty i ma cale rece upaprane w farbie do wlosow, taki pocieszny, o
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 15:43   #1568
kees26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 504
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkie Wizażanki.

Widzę, że p. Krzysztof z VC niezłego szumu na Wizażu narobił

Ja również w sierpniu miałam okazję doświadczyć na głowie jego słynnej
"rozpierduchy"
co do kolorku, jaki mi dobrał (miodowo-karmelkowy z czekoladowymi gdzieniegdzie refleksami - pomimo 3 kolorów wyglądało to bardzo naturalnie) muszę powiedzieć, ze spisał się na medal i dołączę tu do grona jego wielbicielek.
Byłam bardzo zadowolona a kolor trzymał mi się naprawdę długo.

Niestety, zupełnie się nie popisał jeśli chodzi o cięcie. Włosy się nie układają a prosiłam o to, aby je w taki sposób wycieniować, zeby nie były "przyklapnięte" przy głowie - zwłaszcza z tyłu, bo nie zboszę takiego ulizania. A tu masz ci los - zamiast rozpierduchy została mi przyklapucha

Dlatego nadal poszukuję fryzjera idealnego a do Krzyśka już raczej nie wrócę, choć to miły facet.

PS. kiedyś miałam rewelacyjnego fryzjera z Lubonia - Darka. Potrafił zrobić wszystko, o co go poprosiłam za sumę o połowę niższą niż bierze p.Krzysztof (baleyage+cięcie). Ale niestety dostał zieloną kartę i fruuuuuu do USA. Niech to...... Może faktycznie warto szukać takich nieodkrytych talentów gdzieś po osiedlach zamiast wydawać fortuny u mistrzów
kees26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 16:54   #1569
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
A tu masz ci los - zamiast rozpierduchy została mi przyklapucha
a mi obrzępolucha i mojej "super" fryzury nie idzie potargac.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 20:15   #1570
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
ja bylam u niego raz, bylam megazadowolona, ale mam duzo znajomych, ktore do niego chodza i zawsze wygladaja super.Teraz wybieram sie znow w niedalekiej przyszlosci, bede scinac sie dosc krotko i tylko do niego mam odwage pojsc...
obcina brzytwa, jest taki smieszny, od razu mowi ci na ty i ma cale rece upaprane w farbie do wlosow, taki pocieszny, o
Brzytwą. To strach.
To jak znow wyjdziesz zadowolona to nie pisz peanow na jego czesc na tym forum, bo grozi to upadkiem jego kariery w krotkim czasie.
Następnym razem wybiore sie do niego...ale mam daleko
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 20:18   #1571
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki.


PS. kiedyś miałam rewelacyjnego fryzjera z Lubonia - Darka. Potrafił zrobić wszystko, o co go poprosiłam za sumę o połowę niższą niż bierze p.Krzysztof (baleyage+cięcie). Ale niestety dostał zieloną kartę i fruuuuuu do USA. Niech to...... Może faktycznie warto szukać takich nieodkrytych talentów gdzieś po osiedlach zamiast wydawać fortuny u mistrzów
Witaj!
A mial on cos wspolnego z Manuela, ta z Big Brothera?
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 20:26   #1572
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a mi obrzępolucha i mojej "super" fryzury nie idzie potargac.
Jak mawia klasyk: nie reka, nie noga-odrosnie

Ania, nie wiem czy to cie pocieszy, ale nastaly chlodne dni, można przykryc czapka...ja tak sie ratuje
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 10:03   #1573
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość

Ania, nie wiem czy to cie pocieszy, ale nastaly chlodne dni, można przykryc czapka...ja tak sie ratuje
a po czapce to przylizaniucha .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 21:17   #1574
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Witaj!
A mial on cos wspolnego z Manuela, ta z Big Brothera?
z tego co ja się orientuję, to ten od Manueli chyba ma ciągle salon (o nazwie Manuela ;p) przynajmniej jest takowy jak przejeżdżam w kierunku Mosiny
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 01:18   #1575
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Więc ja postanowiłam iść na farbę do Agnieszki z ul.Żupańskiego a na ścięcie to nie wiem jeszcze.....

Już nigdy nie pójdę do fryzjera na farbę i ścięcie 'na raz'- bo wtedy albo jedno, albo drugie jest wykonane gorzej. Jak mają zrobić jedną z tych rzeczy to się bardziej starają.



Co do tej Pani polecającej salon 5th Avenue- przykro mi, ale już wiele razy był ten salon tu opisywany jako skupisko fryzjerskich beztalenciów Nazwę może i mają 'szumną' ale usługi gorsze niż u osiedlowego fryzjera.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 01:25   #1576
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

zapraszam na czata Sis !
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 10:25   #1577
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Więc ja postanowiłam iść na farbę do Agnieszki z ul.Żupańskiego a na ścięcie to nie wiem jeszcze.....

Już nigdy nie pójdę do fryzjera na farbę i ścięcie 'na raz'- bo wtedy albo jedno, albo drugie jest wykonane gorzej. Jak mają zrobić jedną z tych rzeczy to się bardziej starają.



Co do tej Pani polecającej salon 5th Avenue- przykro mi, ale już wiele razy był ten salon tu opisywany jako skupisko fryzjerskich beztalenciów Nazwę może i mają 'szumną' ale usługi gorsze niż u osiedlowego fryzjera.

Zależy do jakiego fryzjera osiedlowego chodzisz:| beztalenciem mogłabym nazwać Waszego wspaniałego pana KRzysztofa u którego postanowiłam się zjawić jak tylko przeczytałam tyle peanów na jego temat... niestety dziękuję nie lubię jak mi ktoś pali włosy, a grzywkę tnie krzywo i muszę chodzić na poprawki, a jeśli sama nie byłaś w tym saolnie i tylko kierujesz się opinią aż dwóch pseudo klientek to myślę, że komentować ni epowinnaś. A co do Pani która mówiła, że miałą poplamioną bluzkę, ostatnio gadałam z szefową salonu i mówiłam jej jakie to opinie krążą na temat tego salonu, niestety żadnej reklamacji bluzki nei miała, także wymyślajcie sobie inne historie, które będą mogły znaleźć jakieś potwierdzenie.
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 10:54   #1578
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez fiszunia Pokaż wiadomość
z tego co ja się orientuję, to ten od Manueli chyba ma ciągle salon (o nazwie Manuela ;p) przynajmniej jest takowy jak przejeżdżam w kierunku Mosiny
...no wlasnie wyglada na opustoszaly, szyld jest caly czas a rolety opuszczone a wejscie zakryte folia. stad myslalam, ze chodzi o niego, imie tez zdaje sie zgadza
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 11:06   #1579
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
Zależy do jakiego fryzjera osiedlowego chodzisz:| beztalenciem mogłabym nazwać Waszego wspaniałego pana KRzysztofa u którego postanowiłam się zjawić jak tylko przeczytałam tyle peanów na jego temat... niestety dziękuję nie lubię jak mi ktoś pali włosy, a grzywkę tnie krzywo i muszę chodzić na poprawki, a jeśli sama nie byłaś w tym saolnie i tylko kierujesz się opinią aż dwóch pseudo klientek to myślę, że komentować ni epowinnaś. A co do Pani która mówiła, że miałą poplamioną bluzkę, ostatnio gadałam z szefową salonu i mówiłam jej jakie to opinie krążą na temat tego salonu, niestety żadnej reklamacji bluzki nei miała, także wymyślajcie sobie inne historie, które będą mogły znaleźć jakieś potwierdzenie.


daruj sobie
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 17:40   #1580
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
Zależy do jakiego fryzjera osiedlowego chodzisz:| beztalenciem mogłabym nazwać Waszego wspaniałego pana KRzysztofa u którego postanowiłam się zjawić jak tylko przeczytałam tyle peanów na jego temat... niestety dziękuję nie lubię jak mi ktoś pali włosy, a grzywkę tnie krzywo i muszę chodzić na poprawki, a jeśli sama nie byłaś w tym saolnie i tylko kierujesz się opinią aż dwóch pseudo klientek to myślę, że komentować ni epowinnaś. A co do Pani która mówiła, że miałą poplamioną bluzkę, ostatnio gadałam z szefową salonu i mówiłam jej jakie to opinie krążą na temat tego salonu, niestety żadnej reklamacji bluzki nei miała, także wymyślajcie sobie inne historie, które będą mogły znaleźć jakieś potwierdzenie.
Nie chodzę do osiedlowych fryzjerów, byłam w Le Grand, Hair Bazaar, Hair Desing (mają dyplomy Hair Coiffure), Miasto Kobiet i wielu, wielu innych- to raczej osiedlowe salony nie są, co?
Jednak gdyby nie było mnie stać to bym do takich chodziła i na pewno nie czułabym się gorsza!

Ale pewnie nawet nie wiesz o czym tu piszę bo jak jesteś klientką 5th Avenue
(a z tego co piszesz to raczej nie klientką tylko osobą bliżej z nimi związaną)
to szkoda nawet tracić czasu na pisanie......



Żałosne...... są te Twoje tłumaczenia...... i kompletnie nieudolne......
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 19:27   #1581
kees26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 504
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Witaj!
A mial on cos wspolnego z Manuela, ta z Big Brothera?
Witaj,

nic mi nie wiadomo o tym, aby "mój" Darek miał cokolwiek wspólnego z Manuelą z BB. Chyba chodzi o innego Darka, bo ten, o którym pisałam był żonaty i ma 2 dzieci...
kees26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 19:34   #1582
kees26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 504
Dot.: Fryzjer Poznan

Ech, Dziewczyny...

Podobnie jak Sisleys odwiedziłam już mnóstwo salonów fryzjerskich w Poznaniu (Hair Bazar, le grand, VC i wiele innych opisywanych tu na forum), wydałam kupę kasy na poszukiwania idealnego fryzjera i oprócz pustej kieszeni niczego nie odkryłam.
Słyszałam, że w Kostrzynie WLKP jest świetna fryzjerka (nie znam szczegółów), ale to ok. 20 km od Poznania...
Chyba przetestuję fryzjerkę z Lubonia, o której ostatnio słyszałam kilka pochlebnych opinii, zobaczymy.....

Codziennie zaglądam na to forum w nadziei, że któraś z Was znalazła tego jednego jedynego.....
kees26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 19:43   #1583
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
Ech, Dziewczyny...

Podobnie jak Sisleys odwiedziłam już mnóstwo salonów fryzjerskich w Poznaniu (Hair Bazar, le grand, VC i wiele innych opisywanych tu na forum), wydałam kupę kasy na poszukiwania idealnego fryzjera i oprócz pustej kieszeni niczego nie odkryłam.
Słyszałam, że w Kostrzynie WLKP jest świetna fryzjerka (nie znam szczegółów), ale to ok. 20 km od Poznania...
Chyba przetestuję fryzjerkę z Lubonia, o której ostatnio słyszałam kilka pochlebnych opinii, zobaczymy.....

Codziennie zaglądam na to forum w nadziei, że któraś z Was znalazła tego jednego jedynego.....
Kees znalezienie tego jedynego fryzjera jest chyba niemożliwe- każdy fryzjer z czasem przestaje już mieć pomysł na Ciebie.
Ja tak właśnie miałam z moim fryzjerem, o którym dowiedziałam się niedawno, że wzięli go do Warszawy.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 20:53   #1584
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
Zależy do jakiego fryzjera osiedlowego chodzisz:| beztalenciem mogłabym nazwać Waszego wspaniałego pana KRzysztofa u którego postanowiłam się zjawić jak tylko przeczytałam tyle peanów na jego temat... niestety dziękuję nie lubię jak mi ktoś pali włosy, a grzywkę tnie krzywo i muszę chodzić na poprawki, a jeśli sama nie byłaś w tym saolnie i tylko kierujesz się opinią aż dwóch pseudo klientek to myślę, że komentować ni epowinnaś. A co do Pani która mówiła, że miałą poplamioną bluzkę, ostatnio gadałam z szefową salonu i mówiłam jej jakie to opinie krążą na temat tego salonu, niestety żadnej reklamacji bluzki nei miała, także wymyślajcie sobie inne historie, które będą mogły znaleźć jakieś potwierdzenie.
Nie wiem jak inni, ale ja mam już dosyć Twoich aroganckich tekstów. Tak więc proponuje: odpuść sobie to forum, może poreklamuj salon w którym pracujesz gdzieś indziej, bo u nas nikt się na to nie nabierze!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 22:31   #1585
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nie wiem jak inni, ale ja mam już dosyć Twoich aroganckich tekstów. Tak więc proponuje: odpuść sobie to forum, może poreklamuj salon w którym pracujesz gdzieś indziej, bo u nas nikt się na to nie nabierze!
popieram
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 08:56   #1586
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Fryzjer Poznan

Śledzę wątek od dłuższego czasu, ponieważ podobnie jak większość z Was szukam swojego idealnego fryzjera. Dorzucę więc parę swoich doświadczeń.
Od kilku lat jestem klientka pani Iwony z farouka (jeszcze od czasów gdy było to art deco). Zawsze byłam zadowolona z baleyagu. Strzyżenie ok, bez szaleństw, włosy do ramion, cieniowane. Chcąc jednak zmienić zdecydowanie fryzurę trzeba niestety zmienić i fryzjera. dzisiaj idę do trendów na bukowską do pani Martyny. Nikt tu o niej (chyba) na razie nie wspominał, ale mam nadzieję że wyjdzie z tego coś fajnego.
Jeśli chodzi o fryzurki okolicznościowe, różne koczki i fajne upięcia to polecam mały zakład na ul. Mołdawskiej. Nie pamiętam imienia właścicielki i nie wiem czy obecnie pracuje bo niedawno słyszałam że jest w ciąży, ale kilkakrotnie byłam tam i robiła mi fajne fryzurki na wesela i imprezki.
Pozdrawiam i odezwę się po powrocie z trendów.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:13   #1587
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
Ech, Dziewczyny...

Słyszałam, że w Kostrzynie WLKP jest świetna fryzjerka (nie znam szczegółów), ale to ok. 20 km od Poznania...
Chyba przetestuję fryzjerkę z Lubonia, o której ostatnio słyszałam kilka pochlebnych opinii, zobaczymy.....

Codziennie zaglądam na to forum w nadziei, że któraś z Was znalazła tego jednego jedynego.....
No to dawaj ten Lubon. Mieszkam na poludniu Pnia i jezdze czesto do Puszczykowa, wiec zrobie oglad...
a co do Kostrzyna...jak trzeba bedzie to i tam pojedziemy
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 10:15   #1588
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
jeśli sama nie byłaś w tym saolnie i tylko kierujesz się opinią aż dwóch pseudo klientek to myślę, że komentować ni epowinnaś. A co do Pani która mówiła, że miałą poplamioną bluzkę, ostatnio gadałam z szefową salonu i mówiłam jej jakie to opinie krążą na temat tego salonu, niestety żadnej reklamacji bluzki nei miała, także wymyślajcie sobie inne historie, które będą mogły znaleźć jakieś potwierdzenie.
A kim ty jesteś,żeby dawać sobie prawo do nazywania kogoś pseudoklientką?? Albo decydować kto ma komentować a kto nie?? Opanuj się troszkę. Jeśli nie podobają ci się nasze wypowiedzi to nie musisz czytac, to przecież nie jest obowiązkowe...
A to,że wyrocznia jaką jest dla ciebie szefowa salonu coś twierdzi, to dla mnie żaden argument. Dlaczego miała by ci się przyznać do wpadki?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 10:56   #1589
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Magda to daj znać potem jak wypadło strzyżenie Koniecznie!
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 12:09   #1590
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez mar.tex Pokaż wiadomość
Zależy do jakiego fryzjera osiedlowego chodzisz:| beztalenciem mogłabym nazwać Waszego wspaniałego pana KRzysztofa u którego postanowiłam się zjawić jak tylko przeczytałam tyle peanów na jego temat... niestety dziękuję nie lubię jak mi ktoś pali włosy, a grzywkę tnie krzywo i muszę chodzić na poprawki, a jeśli sama nie byłaś w tym saolnie i tylko kierujesz się opinią aż dwóch pseudo klientek to myślę, że komentować ni epowinnaś. A co do Pani która mówiła, że miałą poplamioną bluzkę, ostatnio gadałam z szefową salonu i mówiłam jej jakie to opinie krążą na temat tego salonu, niestety żadnej reklamacji bluzki nei miała, także wymyślajcie sobie inne historie, które będą mogły znaleźć jakieś potwierdzenie.
To rozumiem, ze szefowa ma monitoring w salonie i podsluchy w telefonach i wie na biezaco co dokladnie sie dzieje?
No nie oszukujmy sie, jesli ktos spartoli robote to nie bedzie ze wszystkiego szefowej spowiadal a ja reklamacje zlozylam bezposrednio u sprawczyni...nie jestem z tych ludzi co to leca od razu z ryjem i kaza wolac przelozonych, kierownikow i bog wie kogo tam jeszcze. Kto wie, gdybym znala osobiscie szefowa to moze mialabym taka sama opinie jak Ty...tymczasem wizyta zostawila niesmak i juz nie tylko o te bluzke chodzi, ale o to ze ciecie, tak jak pisalam wczesniej, nie uwazam za szczesliwe. Tragedii wprawdzie nie bylo jak u pana K., ale zero doradzenia, wizji (a ja tego wlasnie od fryzjera w "dobrym " salonie oczekuje)...
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.