Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 17:37   #2761
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

To przekracza moje pojęcie, jestem po prostu w szoku, jedyny plus, to to, że sie przyznali.
Ja się w ogóle zapytowywuję, czy ktokolwiek otrzymał te brakujące rosoły?

Kasiu, odpisali Ci coś na temat wirusa na ich stronie?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:49   #2762
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No to chyba koniec z EGM.
Czy ktos mial rosoły z Pure Luxe? Umarł krol, niech zyje krol....
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 19:09   #2763
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

w piatek dostałam maila, że właśnie wysłali rosołek, którego wcześniej im zabrakło. No więc czekam...
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:30   #2764
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cathy! Rozbroiło mnie to
(w ogóle mam dziś dzien rozbrajających - w ten sposób - ludzi i czuję się jak w durnej komedii)

Ale z drugiej strony podziwiam ich, że tak się uczciwie przyznali...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:39   #2765
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

oż w mordę jeża Cathy .... no a moich znaczy się nie znaleźli ..... a też dojść nie mogą...
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 07:48   #2766
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ok, to co dzisiaj dostałam, przebija wszystko, co mnie do tej pory spotkało....
Standardzik. Mnie też wysłali podobny mail, choć przyznam, że znacznie krócej ich atakowałam. Odpowiedzieli dopiero, jak wysłałam im na adres customerservice długi list, że ich obsługa klienta jest tragiczna i jak oni chcą prowadzić interes internetowy, skoro nie odpowiadają na maile Mieli wsadzić mi jakieś gratisy za kłopot, ale im się potem przypomniało, że paczkę już wysłali jednak dzień przed mailem i gratisów nie będzie Potem paczka nie doszła i zrobili re-ship. Dostałam ją dopiero teraz. Jestem absolutnie pewna, że jej po prostu nie wysłali. Zamówienie złożone było mniej więcej wtedy, co Cathy.

I tutaj ta firma zaskoczyła mnie niesamowicie. Byłam totalnie przekonana, że oni mają ustawione jakieś priorytety w kontaktach, że szybciej odpowiadają osobom z większą ilością zamówień lub z zamówieniami droższymi. Ale Cathy pewnie zamawiała nie raz i zamówienia bardzo duże, a potraktowali ją nawet gorzej ode mnie (a myślałam, że się nie da). Zresztą i na swojej skórze przekonałam się, że i tak kontakt jest beznadziejny, nieważne czy się za 20$ kupuje, czy za 100$.

A w ogóle, super urocze są ich te końcowe linijki w mailach, że szczerze żałują, ale mają nadzieję, że będzie się u nich kupować. Ja nie powiem, naprawdę mi podeszły ich kosmetyki. Pierwsze minerały, w których rozważałabym zakup pełnowymiarowego podkładu (bo jednak wolę płynne), ale po takich akcjach nie ma szans. To chyba nie powinno być tak, że my spędzamy więcej czasu pisząc do nich maile, niż oni kompletując zamówienia.

Ja czekam jeszcze na rhaoussoul, body scrub set (ciekawe, czy przyślą ten, który chciałam) i próbki (tylko mnie te próbki zdenerwują). Zobaczymy.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:31   #2767
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja się w ogóle zapytowywuję, czy ktokolwiek otrzymał te brakujące rosoły?
Ja dostałam wczoraj, zamawiałam 5 stycznia, w pierwszej przesyłce mydła nie było. Napisałam maila i dostałam odpowiedź, że mydło już jest wysłane a do maila był załączony formularz ze zaktualizowanym zamówieniem. Mydło dotarło do mnie po niecałym tygodniu. Nie dostałam tylko próbek podkładów, na które bardzo liczyłam. Na maila w tej sprawie już mi nie odpisano. Zaraz po moim zamówieniu na stronie z próbkami podkładów pojawił się komunikat, że chwilowo ich nie ma. Myślę, że jak będą już je mieli to może wtedy coś się ruszy. Może teraz nie mają co odpisać. Bo mail w stylu "dziękujemy za zainteresowanie się naszymi produktami, których nie mamy, zapraszamy ponownie do zakupów, najlepiej wtedy kiedy owe produkty już będzie można kupić ale nie wiemy kiedy. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzisz naszą stronę i znajdziesz znów coś, co cię zainteresuje" byłby dosyć głupi....
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 17:32   #2768
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Przeczytałam to co piszecie o obsłudze klijenta, teraz sama nie wiem czy mam do nich pisać w sprawie contura peaches&cream...

kupiłam pełnowymiarowe opakowanie i chyba im się pomyliło, bo contur peaches&cream jest o jakies 6 tonow ciemniejszy niz probki ktore mialam

wsumie zależy mi na tym conturze, a jakby nie patrzeć cena jest wysoka,
myślicie że mi wogole go wymianią jak do nich napiszę? wstawie Wam fotki, roznica naprawdę porażająca ;/ jest on jaśniejszy od mojej skóry
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:19   #2769
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Przeczytałam to co piszecie o obsłudze klijenta, teraz sama nie wiem czy mam do nich pisać w sprawie contura peaches&cream...

kupiłam pełnowymiarowe opakowanie i chyba im się pomyliło, bo contur peaches&cream jest o jakies 6 tonow ciemniejszy niz probki ktore mialam

wsumie zależy mi na tym conturze, a jakby nie patrzeć cena jest wysoka,
myślicie że mi wogole go wymianią jak do nich napiszę? wstawie Wam fotki, roznica naprawdę porażająca ;/ jest on jaśniejszy od mojej skóry
mi to wygląda jak rozświetlacz z tego kompletu (bo one sa w parach pakowane nie...... ciemniejszy do konturowana i jasny rozświetlacz) ... jeżeli dostałaś jeden to ... powinni ci dosłać drugi
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:26   #2770
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dostalam dzisiaj paczkę od EGM... Zamówienie styczniowe. W nim miało być kilkanaście kostek Rhassoul, jedno Rice& Sushi plus kilka próbek.. Dostałam same próbki, rice&sushi plus kartkę z informacją, że mydła doślą w ciągu 5 dni..
Fajnie. A nie mogli się już wstrzymać tych 5 dni z wysyłką? Przy takim czasie oczekiwania 5 dni w tą czy w tą chyba nie robi wielkiej różnicy....

aaa.. a do tego cienie w słoiczkach fruwające.. niby pozalepiane, ale byle jak i niedokładnie i wszystko fruwa po odkręceniu wieczka.. Wygląda, jakbym w jakimś dzikim szale próbowała się dostać do środka

A mydełko Rice&Sushi, którego wprowadzili "większą" kostkę za 7$ jest wielkości ... połowy kostki Rhassoul..
Nie mam sił do nich już... Serio. Niech dotrą te rosoły w końcu i moje 3 peelingi plus zamówienie z tamtego roku i na jakiś czas mam dość EGM...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-02-03 o 21:29
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:41   #2771
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

oj tak .. dziki szał
w ostatnim zamówieniu nie było słoiczka, którego bym nie dokręciła i wyczyściła .....
ale to i tak dobrze, ze nie ma tego co napisali .... u mnie było kilka kwiatków
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 21:50   #2772
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Nie mam sił do nich już... Serio. Niech dotrą te rosoły w końcu i moje 3 peelingi plus zamówienie z tamtego roku i na jakiś czas mam dość EGM...
taa, zamówienie, które wising od listopada, paskudzielce jedne...
__________________
avatar




Miciel jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 22:00   #2773
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Nie piszcie tak . Mnie się szampon kończy, tzn. skończy mi się za 1,5 miesiąca. A jeszcze nie domówiłam. A jak mnie też 3 miesiące będą przesyłać??? Włosów nie będę myła 2 miesiące
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 22:38   #2774
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie piszcie tak . Mnie się szampon kończy, tzn. skończy mi się za 1,5 miesiąca. A jeszcze nie domówiłam. A jak mnie też 3 miesiące będą przesyłać??? Włosów nie będę myła 2 miesiące
No chyba na to wygląda
Przepraszam to nie jest śmieszne ale nie mogłam się powstrzymac.
(ja sobie wykombinowałam taki szampon-baza szamponowa ecospa+glinka rassoult wymieszana w hydrolacie rozmarynowym+ kilka kropel olejku lawendowego,jak ukręcę i użyję to zrecenzuję)
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 23:07   #2775
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
mi to wygląda jak rozświetlacz z tego kompletu (bo one sa w parach pakowane nie...... ciemniejszy do konturowana i jasny rozświetlacz) ... jeżeli dostałaś jeden to ... powinni ci dosłać drugi

nie, rozswietlacz jest ok
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 23:18   #2776
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie, rozswietlacz jest ok
no to pomylili .... pisz ... nie chodzi o zaginioną paczkę.. więc raczej odpowiedzą i wyślą ci odpowiedni. Ja przy pomyłce napisałam, ze mogę im odesłać, co przysłali, tylko poproszę co chciałam .... nie chcieli
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:28   #2777
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
No chyba na to wygląda
Przepraszam to nie jest śmieszne ale nie mogłam się powstrzymac.
(ja sobie wykombinowałam taki szampon-baza szamponowa ecospa+glinka rassoult wymieszana w hydrolacie rozmarynowym+ kilka kropel olejku lawendowego,jak ukręcę i użyję to zrecenzuję)
Mnie też to narazie śmieszy.
Niestety dla mnie samoróbki udpadają do skóry głowy. Ale życzę powodzenia w mieszaniu.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:31   #2778
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Hej Dziewczyny mam do was pytanie dlaczego nie mozna wejsc na stronke EGM
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:34   #2779
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny mam do was pytanie dlaczego nie mozna wejsc na stronke EGM

Bo mają jakiegoś wirusa (było o tym parę postów wyżej)
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 07:25   #2780
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Właśnie dostałam mail od mojej ulubionej obsługi klienta, że wysłali moje brakujące produkty. Najpierw w paczce była karteczka, że wyślą po 5 dniach od wysyłki tamtych, czyli około 22 stycznia, potem wysłali mi mail, że na pewno zostanie wysłana w poniedziałek 1 lutego. A dzisiaj dostałam mail, że zostanie wysłana dzisiaj. Nie ma co, dwa miesiące czekania. Szkoda słów...
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:40   #2781
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Hmmm...mam mieszane uczucia co do tej firmy Z jednej strony jak czytam Wasze wypowiedzi, że nie dosyłają Wam brakujących produktów lub dosyłają po kilku miesiącach to mam ochotę im powiedzieć "bye,bye", chociaż dopiero z nimi przygodę zaczęłam...A z drugiej strony ja dzisiaj otrzymałam (4dni po otrzymaniu pierwszej paczki) przesyłkę z brakującym zestawem darmowych próbek! i dziwi mnie to, bo Wam nie wysyłają brakujących drogich produktów a mi ekspresowo wysłali próbki za 1 centa, których nie było jak wysyłali resztę zamówienia(2 zestawy próbek w słoiczkach i jeden zestaw próbek w woreczkach)...Dziwną politykę mają, nie ma co
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 16:01   #2782
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Hmmm...mam mieszane uczucia co do tej firmy Z jednej strony jak czytam Wasze wypowiedzi, że nie dosyłają Wam brakujących produktów lub dosyłają po kilku miesiącach to mam ochotę im powiedzieć "bye,bye", chociaż dopiero z nimi przygodę zaczęłam...A z drugiej strony ja dzisiaj otrzymałam (4dni po otrzymaniu pierwszej paczki) przesyłkę z brakującym zestawem darmowych próbek! i dziwi mnie to, bo Wam nie wysyłają brakujących drogich produktów a mi ekspresowo wysłali próbki za 1 centa, których nie było jak wysyłali resztę zamówienia(2 zestawy próbek w słoiczkach i jeden zestaw próbek w woreczkach)...Dziwną politykę mają, nie ma co
No właśnie, bardzo dziwną. Ja na przykład odpisałam im dzisiaj na tego maila, o którym pisałam rano. Trochę byłam nieprzyjemna, napisałam, że sobie robią jaja z tymi paczkami (nie w ten sposób, uprzejmie, ale stanowczo) i odpowiedzieli mi po paru godzinach, podczas gdy na maile w konkretnych sprawach czeka się tygodniami.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:45   #2783
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mi na szczęście bez specjalnych przepychanek (po czterech mailach, ekhm.... )przesłali wiszące jeszcze z promocji zamówienie szamponowo-mydełkowe, a brakujacego rosołka dostałam właśnie w piątek
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:02   #2784
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

To ja jestem chyba mniej wyrozumiała Wysłałam im 5 maili, właściwie od początku stycznia zaczęłam... Sprawa dotyczyła 2 zamówień, w obu dostałam niewłaściwe produkty ze stratą dla mnie - np. zamiast pełnego wymiaru cienia dostałam jego próbkę... Po tym, jak nie doczekałam się żadnej odpowiedzi napisałam im, że mam dosyć bycia ignorowaną, że przez takie postępowanie będą tracić rozczarowanych klientów i chcąc ich zatrzymać trzeba mieć jakąś długoterminową strategię i umieć rozwiązywać pewne kwestie na bieżąco, i że proszę o usunięcie mojego konta. No i się odezwali. Diane napisała, że moje słowa ich obudziły i że planowali wprowadzić w przyszłym tygodniu nowe produkty, a zamiast tego będą rozwiązywać wszystkie kwestie dot. obsługi klienta przynajmniej z ostatnich 30 dni. I że nie będzie żadnego obwieszczenia tego faktu, lecz po prostu to zrobią Dzisiaj dostałam też zwrot pieniędzy za nieotrzymane produkty. Tak więc może się jeszcze odkopią...
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:14   #2785
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Teraz gdy strona nie działa mają dużo czasu
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:16   #2786
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lieselotte Pokaż wiadomość
To ja jestem chyba mniej wyrozumiała Wysłałam im 5 maili, właściwie od początku stycznia zaczęłam... Sprawa dotyczyła 2 zamówień, w obu dostałam niewłaściwe produkty ze stratą dla mnie - np. zamiast pełnego wymiaru cienia dostałam jego próbkę... Po tym, jak nie doczekałam się żadnej odpowiedzi napisałam im, że mam dosyć bycia ignorowaną, że przez takie postępowanie będą tracić rozczarowanych klientów i chcąc ich zatrzymać trzeba mieć jakąś długoterminową strategię i umieć rozwiązywać pewne kwestie na bieżąco, i że proszę o usunięcie mojego konta. No i się odezwali. Diane napisała, że moje słowa ich obudziły i że planowali wprowadzić w przyszłym tygodniu nowe produkty, a zamiast tego będą rozwiązywać wszystkie kwestie dot. obsługi klienta przynajmniej z ostatnich 30 dni. I że nie będzie żadnego obwieszczenia tego faktu, lecz po prostu to zrobią Dzisiaj dostałam też zwrot pieniędzy za nieotrzymane produkty. Tak więc może się jeszcze odkopią...
a dostalas probke w woreczku? czy taki sloiczek w jakich w EDM sa sample? bo to u nich pelny wymiar jest chyba
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:25   #2787
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
a dostalas probke w woreczku? czy taki sloiczek w jakich w EDM sa sample? bo to u nich pelny wymiar jest chyba
w woreczku
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:04   #2788
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja mam w sumie śmieszną sytuację. 11.11 (słownie- listopada!!!) wysłano do mnie zamówienie, na niewielką kwotę ok 30 zł, które do tej pory do mnie nie dotarło. Myślicie, że jest sens pisać po takim czasie, że nie otrzymałam tego zamówienia?
Wcześniej nie pisałam, bo po prostu zapomniałam o nimPodkłady mi się kończą i mi się przypomniało
Ale teraz takie zamieszanie u nich panuje, że zastanawiam się czy jest w ogóle jakakolwiek szansa na dostanie tej przesyłki.
edit: napisałam, może akurat się uda

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-02-07 o 20:21
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:26   #2789
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Melduje, ze dostalam dzisiaj dosyłanego rosoła . Myslalam, ze tytulem przeprosin za tą cala kaszane z wysyłkami wrzuca mi jakies fajne probeczki a tu figa . No ale grunt, ze mydełko dotało...
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:39   #2790
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Melduje, ze dostalam dzisiaj dosyłanego rosoła . Myslalam, ze tytulem przeprosin za tą cala kaszane z wysyłkami wrzuca mi jakies fajne probeczki a tu figa . No ale grunt, ze mydełko dotało...
Ooo dziękujemy za cynk, poprawiłaś mi trochę humor, bo strasznie tych mydełek wyczekuję. I jak przypadnie mi do gustu to chyba od razu zamówię następne, żebym miała jak poprzednie mi się skończy
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.