Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 16:27   #3361
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
A ktoś z rodziny (mama, siostra, kuzynka) nie mogą pomóc?
Albo spróbuj jutro, na pewno dołożą towar.
Jutro jadę do Krakowa (bo mieszkam na obrzeżach i nie mam tu Rossmana) ok. 12 dopiero, bo maturę mam o 14 (biologia rozszerzona). Więc pewnie też już nie będzie.
Siostry nie mam, kuzynka ma 5 lat, a rodzice wyjeżdżają z domu też po 12... Może chłopakowi uda się kupić tą odżywkę, bo będzie godzinę wcześniej, chociaż wątpię.. Ale nadzieja jeszcze w piątku, wtedy powinnam być od 9 w Krk, bo jadę do kina. Chyba, że zapasy się już wyczerpią...
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 16:31   #3362
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Pjerniczku, kupiłam dziś olejek 4 PR na Birżańskiej na Targówku. Było ich bardzo dużo.
Dzięki Jak nigdzie w pobliżu nie znajdę, to może się przejadę na ten Targówek

Za kilka dni zrobię sobie kompleksową pedikurę i zacznę regularnie olejować paznokcie u stóp, bo daleko im do ideału
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 16:59   #3363
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51292285]tylko biologię, a ostatnią maturę mam 20-stego - ustny polski, a ty?
[/QUOTE]

Biologia i angielski(dzisiaj cały dzień angielki pisałam, a jutro biologia ). 13-tego mam ustny polski i potem będę szczęśliwym i wolnym człowiekiem.

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
ehh, wy się martwicie maturami a ja pracą.. wylali mnie, bo pracodawca nie ma kasy na utrzymanie ;/ nic no.. ale trzymam za Was kciuki!

Kiwaczka, nie przejmuj się, na pewno znajdziesz szybko nową robotę


Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to już brakuje w mojej okolicy Rossmannów, do których mogłabym pójść. Nigdzie tego nie mają, nawet plakietki z ceną, co mnie martwi. Została mi Natura w innej dzielnicy albo Hebe, minutę od domu. Jak widać Warszawa to największa wiocha w Polsce, w której niczego nie można dostać...

Napisałam przed snem mail do AnnCo., chcę się u źródła dowiedzieć, co z nimi. Może odpiszą.
Pjerniczku, nie byłaś w moim mieście

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Pjerniczku ciekawe co to będzie z tym AnnCo. Z tego co się orientuję to bardzo chwalona firma
Ja bardzo lubię akcesoria AnnCo i jestem wściekła z powodu o którym pisała Pjerniczek

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51301773]ale wam fajnie, a ja przez tą maturę nie dałam rady być rano w Rossmanie i objechałam 4 (!) Rossmany od 11:30 aż do 13 i już w żadnym nie było tego co chciałam ;(( jutro pewnie będzie tak samo ;/[/QUOTE]

Ja też nie mam teraz czasu, idę o zakład, że w mojej mieścinie wszystko wykupiły
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 17:32   #3364
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Abisans, jak ci poszła matura z angielskiego podstawowego? sprawdzałaś sobie odp. zamknięte? ja mam z nich 37/40 i jestem trochę zła, bo próbną napisałam na 100%... zawsze to szkoda, że próbna poszła lepiej.. ogólnie wszystko mi poszło gorzej niż na próbnych a jutro ta biologia.. nic nie umiem
a kiedy masz ustny ang?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 18:14   #3365
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51303151]Abisans, jak ci poszła matura z angielskiego podstawowego? sprawdzałaś sobie odp. zamknięte? ja mam z nich 37/40 i jestem trochę zła, bo próbną napisałam na 100%... zawsze to szkoda, że próbna poszła lepiej.. ogólnie wszystko mi poszło gorzej niż na próbnych a jutro ta biologia.. nic nie umiem
a kiedy masz ustny ang?[/QUOTE]

Ja chyba też coś koło tego(bo ja oczywiście musiałam zaznaczyć dobrze i przeprawić na źle ), ale ogólnie jestem zadowolona, nie jestem perfekcjonistką, wynik 70-80% mnie satysfakcjonuje, próbną napisałam na 80%, zawsze na liście tracę punkt albo dwa, bo czasem ciężko mi się wysłowić
Ja biologię umiem, ale nie według klucza tylko po swojemu, tam wiadomo-jedno słówko potrafi zadecydować o całym zadaniu, a mi zazwyczaj tego słówka brakuje Ogólnie na luzie do tego podchodzę-przecież to nie decyduje o tym czy zdam czy nie, biologię lubię i coś tam ogarniam, a poza tym mam jeszcze rozszerzony angielski, a on chyba mi nawet ok poszedł.
Angielski ustny mam już w ten piątek z samego rana i ta część matur budzi we mnie lęk-należę do osób, które bardzo się stresują i choć umiem, to jednak stres robi swoje-na próbnej miałam tylko 18 punktów, bo mówiłam ze stresu za szybko, zjadałam słowa i się powtarzałam, a mam wadę wymowy, więc to też ma wpływ


Tak w ogóle to mam dziwnie miękawe paznokcie, mimo olejowania, polecacie jakieś utwardzacze?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:03   #3366
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dzisiaj dzień dopieszczania pazurków, dostały nowy lakier
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maj 2015 (2).jpg (72,0 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maj 2015 (3).jpg (105,8 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maj 2015 (4).jpg (100,8 KB, 69 załadowań)
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:21   #3367
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dopieszczania pazurków, dostały nowy lakier
- tylko tyle napiszę!
Troszkę dopracujesz kształt i będą genialne!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 20:38   #3368
Astrald
Raczkowanie
 
Avatar Astrald
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 69
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ja sobie dzisiaj kupiłam olejek z alterry szkoda tylko że nie wpadłam na to żeby kupić też bawełniane rękawiczki, bo jednak paradowanie z tlustymi rękami to nie dla mnie. Więc czeka mnie jutro kolejna wyprawa do rossmana, ale potem już się nie obijam i olejuje ^^ jeszcze jutro albo pojutrze strzele kilka zdjęć gołym paznokciom żeby mieć porównanie
__________________
● mornings are for coffee and contemplation ●

Czy wspominałam już, że jestem studentką prawa?
pochłaniacz książek
tumblr
Astrald jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:48   #3369
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
- tylko tyle napiszę!
Troszkę dopracujesz kształt i będą genialne!
Chciałabym dopracować, ale kciuk się trochę złamał, przy wskazującym pazur mi się wywija w rulon z jednej strony, niełatwo się z nimi współpracuje
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:58   #3370
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mam swoją odżywkę 4PR Byłam dziś w dwóch Rossach, w żadnej nie dostałam. Zrezygnowana poszłam do Hebe koło domu i co? Czekała na mnie, ostatnia sztuka Jest świetna, super natłuszcza skórki Czy używacie tego gumowego kopytka na zakrętce do odsuwania skórek?

W ogóle jestem zadowolona, bo do Hebe dotarły wreszcie nowe maski i szampony Kallosa, dokładnie te, które miałam zamówić w necie
Dziewczyny włosomaniaczki - możecie polecić mi wątki, w których się udzielacie? Chciałabym się wkręcić na poważnie
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 21:03   #3371
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam swoją odżywkę 4PR Byłam dziś w dwóch Rossach, w żadnej nie dostałam. Zrezygnowana poszłam do Hebe koło domu i co? Czekała na mnie, ostatnia sztuka Jest świetna, super natłuszcza skórki Czy używacie tego gumowego kopytka na zakrętce do odsuwania skórek?

W ogóle jestem zadowolona, bo do Hebe dotarły wreszcie nowe maski i szampony Kallosa, dokładnie te, które miałam zamówić w necie
Dziewczyny włosomaniaczki - możecie polecić mi wątki, w których się udzielacie? Chciałabym się wkręcić na poważnie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796975
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 22:00   #3372
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam swoją odżywkę 4PR Byłam dziś w dwóch Rossach, w żadnej nie dostałam. Zrezygnowana poszłam do Hebe koło domu i co? Czekała na mnie, ostatnia sztuka Jest świetna, super natłuszcza skórki Czy używacie tego gumowego kopytka na zakrętce do odsuwania skórek?

W ogóle jestem zadowolona, bo do Hebe dotarły wreszcie nowe maski i szampony Kallosa, dokładnie te, które miałam zamówić w necie
Dziewczyny włosomaniaczki - możecie polecić mi wątki, w których się udzielacie? Chciałabym się wkręcić na poważnie
Ja się tylko na wątku czerwonowłosych udzielam, tam na samym początku dziewczyny sprzedały mi wszystkie potrzebne informacje
Wybaczcie, że nie na szaro, ale jedyny net jaki mam to ten w telefonie i coś mi się przeglądarka focha na skrypty.

A kopytka nie używam. Mam generalnie tak twarde skórki, że drewniany patyk tu nie daje rady. Potrzeba trochę siły i jakiejś metalowej końcówki, by to dopiero ruszyło
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 23:26   #3373
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dopieszczania pazurków, dostały nowy lakier
super jaka długa płytka

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
4PR mam i ja
Do dziewczyn z Rz i okolic informuję, że w Nowym Świecie Ross jest dobrze wyposażony w 4PR i inne pazurkowe cuda. Dzięki promocji będę testować żel do usuwania skórek SH
jak dla mnie ta odzywka jest beznadziejna odkleiła mi w minucie cały przyrost ale opakowanie po niej bardzo fajnie połowe jej wywaliłam i teraz do tego opakowania daje inne olejki.

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dopieszczania pazurków, dostały nowy lakier
osoby które obgryzały paznokcie na pewno nie będą miały nigdy tak długiej płytki nasza została po prostu zgryziona ,jeśli się powiększy to może milimetr dwa olejuje rok i miesiąc skóra jest przyrośnięta do płytki płytka na początku 2 mm się powiększyła i to tyle więcej ani drgnie.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 06:02   #3374
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dopieszczania pazurków, dostały nowy lakier
Śliczne*.* Zazdroszczę płytki

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam swoją odżywkę 4PR Byłam dziś w dwóch Rossach, w żadnej nie dostałam. Zrezygnowana poszłam do Hebe koło domu i co? Czekała na mnie, ostatnia sztuka Jest świetna, super natłuszcza skórki Czy używacie tego gumowego kopytka na zakrętce do odsuwania skórek?

W ogóle jestem zadowolona, bo do Hebe dotarły wreszcie nowe maski i szampony Kallosa, dokładnie te, które miałam zamówić w necie
Dziewczyny włosomaniaczki - możecie polecić mi wątki, w których się udzielacie? Chciałabym się wkręcić na poważnie
Widzisz

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
O tym samym wątku pomyślałam, Pjerniczku wskakuj na pokład włosomaniaczek

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
osoby które obgryzały paznokcie na pewno nie będą miały nigdy tak długiej płytki nasza została po prostu zgryziona ,jeśli się powiększy to może milimetr dwa olejuje rok i miesiąc skóra jest przyrośnięta do płytki płytka na początku 2 mm się powiększyła i to tyle więcej ani drgnie.
Nie zgodzę się. Obgryzałam paznokcie w podstawówce i po porzuceniu tego nawyku moje płytki były naprawdę liliputkie i nędzne. Zaś teraz mam ładną płytkę, o wiele większą niż po obgryzaniu i nadal przyrasta. To (według mnie) kwestia genetyki i budowy dłoni-ja mam spore ręce i paznokcie po tacie, zaś moje siostry drobniejsze dłonie po mamie i mimo pielęgnacji mają małe paznokcie, ja zaś takie jakie mam-obie mi zazdroszczą
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 06:05   #3375
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Zgadzam się, udział mają też geny
Poza tym szkodzić może jakaś codzienna czynność mechaniczna, z której np. nie zdajemy sobie sprawy
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 06:06   #3376
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ja tez obgryzalam paznokcie cala podstawowke, gimnazjum i część liceum. Nie nazwalabym paznokciami tego, co wtedy mialam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:01   #3377
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77

jak dla mnie ta odzywka jest beznadziejna odkleiła mi w minucie cały przyrost ale opakowanie po niej bardzo fajnie połowe jej wywaliłam i teraz do tego opakowania daje inne
Na szczęście u mnie nic takiego nie wystąpiło fajnie się wchłania, nie tłuści póki co jest okej. A opakowanie też zostawię na swoją mieszankę o ile ogarnę jak to otworzyć
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:56   #3378
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ce-effect.html co sądzicie o tym agencie? I w ogóle co sądzicie o odżywkach Lovely? Interesuje mnie utwardzacz i ww. odżywka
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 10:15   #3379
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ja się tylko na wątku czerwonowłosych udzielam, tam na samym początku dziewczyny sprzedały mi wszystkie potrzebne informacje
Wybaczcie, że nie na szaro, ale jedyny net jaki mam to ten w telefonie i coś mi się przeglądarka focha na skrypty.

A kopytka nie używam. Mam generalnie tak twarde skórki, że drewniany patyk tu nie daje rady. Potrzeba trochę siły i jakiejś metalowej końcówki, by to dopiero ruszyło
Nawet po zelu/oleju/odmoczeniu masz twarde?
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 11:52   #3380
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dopieszczania pazurków, dostały nowy lakier
Nie dość, że masz świetną płytkę, to i dłonie masz śliczne. Te długie, smukłe palce

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam swoją odżywkę 4PR
Też udało mi się ją wczoraj kupić Wzięłam nawet dwie, bo zaliczały się do promocji -49%, z myślą, że komuś podaruję, no i siostra od razu ją wyhaczyła ("ooo, właśnie mi się Regenerum kończy...") Sprytna bestia Podoba mi się jej zapach. Odżywki, nie siostry
Poza tym dopuściłam się rozpusty, bo kupiłam sobie 5 lakierów do paznokci

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ce-effect.html co sądzicie o tym agencie? I w ogóle co sądzicie o odżywkach Lovely? Interesuje mnie utwardzacz i ww. odżywka
Tę z linka mam już drugi raz. Jednym słowem: uwielbiam Genialnie wyrównuje płytki, a z moimi bruzdami na paznokciach to naprawdę sztuka uzyskać choćby zadowalający efekt. A ona sobie radzi bez problemu. Do tego u mnie długo się utrzymuje. Jedyna jej wada, to że po mniej więcej trzech dniach na paznokciach, mam wrażenie, że odrobinę ciemnieje. Chodzi za mną też ich odżywka z jedwabiem, ta mleczna i pewnie kupię niedługo.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-05-07 o 11:59
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 13:33   #3381
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Nawet po zelu/oleju/odmoczeniu masz twarde?
Żele usuwające skórki wiele nie dają. Coś tam sobie mięknie, ale żeby choć częściowo to odsunąć patykiem, muszę się kilka - kilkanaście minut pomęczyć nad jednym palcem. Odmoczenie lepiej, ale też bez szału. Oleje na kondycję skórek wpływają ogółem. Generalnie przy dłuższym olejowaniu i regularnym odsuwaniu skórki się poprawiają, ale to nadal nie jest leniwe odsuwanie czymś miękkim, ręcznikiem po kąpieli na przykład jak któraś z dziewczyn pisała. To po prostu niemożliwe
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:22   #3382
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ma któraś z Was tak, że im dłuższy jest paznokieć tym bardziej cofa się przyrost? Właśnie zmyłam lakier i widzę, że przyrost się cofnął. Jak mam paznokcie o długości 1mm poza opuszek to przyrost śmiga jak głupi, a teraz się cofa :/
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:35   #3383
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was tak, że im dłuższy jest paznokieć tym bardziej cofa się przyrost? Właśnie zmyłam lakier i widzę, że przyrost się cofnął. Jak mam paznokcie o długości 1mm poza opuszek to przyrost śmiga jak głupi, a teraz się cofa :/
A nie jest tak, że skoro paznokieć jest dłuższy to tylko Ci się wydaje, że przyrost się cofa, a on jest w tym samym miejscu? :p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:50   #3384
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was tak, że im dłuższy jest paznokieć tym bardziej cofa się przyrost? Właśnie zmyłam lakier i widzę, że przyrost się cofnął. Jak mam paznokcie o długości 1mm poza opuszek to przyrost śmiga jak głupi, a teraz się cofa :/
Mam tak. Choć może nie cofa się proporcjonalnie do wzrostu, to jednak przy dłuższych paznokciach zanika. Optymalna długość to dla mnie 1 - 2 mm
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 16:41   #3385
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Regista-ja ostatnio kupuję same frenchowe lakiery, wszyscy mówią, że jak na tak młody wiek to jestem strasznie nudna z manicurem, bo nie lubię innych kolorów jak czerwienie, róże, beże, frenchowe emalie i pastelowe odcienie ww. kolorków, ewentualnie jeszcze mięta i czerń Niebieskiego, żółtego, neonowych itp. itd. nie lubię nosić

To chyba kupię tą odżywkę-na kciuku prawej mam kilka płytkich(ale jednak obecnych) bruzdek i przydałoby się coś specjalnego do ich wyrównania.

Ekspertki-pilniczki też się wliczają na tej promocji w Rossmannie? Ewkę bym kupiła
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 19:14   #3386
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

też nie lubię ciemnych , dziwnych kolorów Tylko beż, french, pastelowy róz, ewentualnie czerwony. To u mnie przyszło z wiekiem. Uważam, że takie paznokcie są eleganckie. nie wiem czy pilniczki się zaliczają do promocji. Nawet się nad tym nie zastanawiałam.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 20:49   #3387
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziękuję za link

Zazdroszczę tym, które dorwały odżywkę w Rossku w promocji
Ale i tak warto było dać tę dychę. Jest świetna, uwielbiam ten milutki pędzelek i fioletowy kolor Ciekawe, jak będzie z przyrostem

Na zakończenie przykre wieści. Dostałam wiadomość z drogerii internetowej, w której chciałam kupić szklany pilnik AnnCo. - oferta okazała się nieaktualna, a właścicielka potwierdziła, że firma przestała istnieć
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 20:58   #3388
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2



Pjerniczku, masz chusteczki?

AnnCo, why?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 21:52   #3389
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

bo ludzie wolą rozchwytywać taki szajs jak odżywki Eveline albo metalowe pilniki... zero świadomego kupowania...

a mojemu chłopakowi udało się dorwać tą odżywkę co chciałam, ale nie w Rossmanie, tylko w Hebe, i okazało się, że jest tam na nią taka sama promocja, czyli nie kosztuje 29,99 tylko 15,99 ;3 Sally Hansen Maximum Growth. kupiłam też sobie Regenerum, rzeczywiście ma ciut inną konsystencję, jak dla mnie lepszą i fajniej mi się go używa niż ostatnio
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 23:58   #3390
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51320408]

Pjerniczku, masz chusteczki?

AnnCo, why?[/QUOTE]

Jeszcze mi została, ostatnia

Aż mi autentycznie przykro
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.