Ostatnio obejrzane filmy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-30, 17:55   #1381
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Nierika Pokaż wiadomość
Slyszalam o tym i moim zdaniem ogromna praca jaka w to wlozyli nie byla warta efektu.
w sumie też więcej się spodziewałam po tym filmie, za to bardzo spodobała mi sie muzyka
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 18:11   #1382
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Sweet_21
Mówisz, że fajny?
Ja sie tak zabieram na to wyjście do kina jak pies do jeża.
Ale jutro juz pójdę...
Wg Mnie film naprawde warty obejrzenia.No i zasłuzony Lew.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 18:20   #1383
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dzisiaj oglądałam wreszcie Pręgi ... ehh nie wiedziałam o czym to będzie słyszałam ogólne opinie że bardzo dobry fajny itd. no i się nastawiłam ... film owszem dobry pokazuje pewne realia życiowe wielu ludzi ... ale czegoś mi brakowało w tym wszystkim ... Zakończenie też niby jest a z drugiej strony jakiś niedosyt ....
Nie przekonał mnie tak do końca ... bo niby dziecko bite a na filmie tylko raz doszło do takiej sytuacji ...
takie 7/10
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 18:37   #1384
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Gangi Nowego Jorku
http://gangi.nowego.jorku.filmweb.pl/

Film oczywiście kupiony z Wyborczą. Jakoś tyle się o nim nasłuchałam, że miałam wielką ochotę go obejrzeć. Trochę się jednak zawiodłam. Film, owszem, zrealizowany z wielkim rozmachem (jak to na film historyczny przystało), ale spodziewałam się czegoś lepszego po Martinie Scorsese....
Wspaniała scenografia, kostiumy, muzyka też imponująca. Istna uczta dla oka (mimo, że obrazy przerażające!). Obsada gwiazdorska: Leonardo Di Caprio (tutaj przeciętny wg mnie, chyba ma większe możliwości), Cameron Diaz (jak zwykle drażniąca - mnie przynajmniej ale te 157 minut wytrzymałam przecież! ) i Daniel Day-Lewis (on był zdecydowanie najlepszy, choć czy powalający? nie, chyba nie).
Film, mimo wspomnianych prawie 3 godzin trwania, mnie nie zanudził, a to już plus. Tym bardziej, że nie jestem wielką fanką tego typu filmów. W każdym razie nie wydaje mi się, żeby Scorsese zrobił coś ponad przeciętne hollywoodzkie produkcje kostiumowe (czy historyczne - jak zwał, tak zwał).

6,5/10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (104,6 KB, 0 załadowań)
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 18:51   #1385
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

A zapomniałam!
Noc w muzeum- jak dla Mnie 8,5/10 znacznie poprawiła Mi humor, a aportujący dinozaur kręcący tyłkiem rozwalił Mnie na drobne.Naprawde fajny
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 18:53   #1386
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Wg Mnie film naprawde warty obejrzenia.No i zasłuzony Lew.
Potwierdzam. "Grbavica" to mocny film, zrobił na mnie duże wrażenie, po wyjściu z kina nie mogłam dojść do siebie. Cierpienie chowane przez główną bohaterkę przez lata pokazane w sposób bardzo przekonywujący. Ode mnie 8/10.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 19:50   #1387
Chatte96
Zadomowienie
 
Avatar Chatte96
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 345
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

King - Kong
Chatte96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 19:54   #1388
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dziś na Dwójce leci "Hero". Zamierzam obejrzeć, bo już kilka razy się zbierałam.
A na Ale kino "Przejażdżka z diabłem", film Ang'a Lee (reżyser m.in. "Przyczajony tygrys, ukryty smok").
I na co tu się zdecydować. Na Ale kino często powtarzają filmy, więc chyba "Hero".
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 20:10   #1389
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wczoraj obejrzałam "Krwawy diament" i nie mogę przestać o tym myśleć. Film niesamowity, momentami wstrząsający, pozostawia po sobie naprawdę ogromne wrażenie...
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 21:04   #1390
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

American Pie 5. Tak głupiego filmu dawno nie widziałam. Jest tak durny, że...aż śmieszny.
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 22:14   #1391
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Gangi Nowego Jorku
http://gangi.nowego.jorku.filmweb.pl/

Film, mimo wspomnianych prawie 3 godzin trwania, mnie nie zanudził, a to już plus. Tym bardziej, że nie jestem wielką fanką tego typu filmów. W każdym razie nie wydaje mi się, żeby Scorsese zrobił coś ponad przeciętne hollywoodzkie produkcje kostiumowe (czy historyczne - jak zwał, tak zwał).

6,5/10
Jestem jedyna znana mi fanka tego filmu. Naprawde go uwielbiam - za aktorstwo, rezyserie, fabule... Nie zmusza co prawda do glebszych refleksji, ale dla mnie po prostu to kawal dobrego kina. Niezmiennie daje mu 9/10.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 22:43   #1392
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja nie mogłam sie przebic przez gangi...
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 10:02   #1393
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Nierika Pokaż wiadomość
Jestem jedyna znana mi fanka tego filmu. Naprawde go uwielbiam - za aktorstwo, rezyserie, fabule... Nie zmusza co prawda do glebszych refleksji, ale dla mnie po prostu to kawal dobrego kina. Niezmiennie daje mu 9/10.
Eee...ja znam wiele osób, które bardzo lubią ten film, także jednyna nie jesteś tak w ogóle
Mnie się wydaje, że i tak dostał ode mnie dobrą ocenę. Taki film naprawdę trudno zrobić doskonale. Wyszedł wg mnie trochę lepiej niż średnio, a to, że wytrzymałam 3 godziny to już ogromny plus.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 10:53   #1394
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Gnijąca Panna Młoda wiecie, że to nie jest komputerowo robione, tylko to są lalki i bawili się klatka po klatce?
Cytat:
Napisane przez Nierika Pokaż wiadomość
Slyszalam o tym i moim zdaniem ogromna praca jaka w to wlozyli nie byla warta efektu.
Film był zrobiony dokładnie klatka po klatce, techniką poklatkową, postaciami były figurki, obecnie już chyba nigdzie się tak nie pracuje. Ja i tak nie mogę sobie uzmysłowić, że w ten sposób osiągnięto efekt, jaki osiągnięto

Paula, Nierika - mnie też podobały się Gangi Nowego Jorku A poza tym - sentyment...Scorsese urodził się tego samego dnia i miesiąca, co ja
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 11:39   #1395
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość

Paula, Nierika - mnie też podobały się Gangi Nowego Jorku A poza tym - sentyment...Scorsese urodził się tego samego dnia i miesiąca, co ja

No to jeszcze masz szansę zostać sławnym reżyserem (a raczej sławną reżyserką )
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 12:28   #1396
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość

No to jeszcze masz szansę zostać sławnym reżyserem (a raczej sławną reżyserką )
A ciekawe skojarzenie Chyba jednak nie mam talentu, a zawód taki piękny...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 12:49   #1397
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
A ciekawe skojarzenie Chyba jednak nie mam talentu, a zawód taki piękny...
Może i piękny, ale wymaga dużo pracy
A co do talentu...Kieślowski też uważał, że go w ogóle nie ma.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 13:27   #1398
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Może i piękny, ale wymaga dużo pracy
A co do talentu...Kieślowski też uważał, że go w ogóle nie ma.
Tak się często zastanawiam nad kwestią talent vs. pracowitość. I jednak u reżyserów wygrywa u talent, choć rzeczywiście, ciężko pracując, można się wiele nauczyć = z czasem wiele osiągnąć w swoim fachu. Tylko czy nie jest czasem tak, że aby z czasem do czegoś dojść, też potrzebny jest talent? Innego rodzaju co prawda, ale zawsze talent...
Aaa...to chyba tylko świadczy o wielkości - brak litości dla siebie samego i swoich umiejętności
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 13:30   #1399
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Talent może tez sporo napsuć.
Także ja obstawiam mienie / macie () ksztyny talentu i do tego koniecznie pracowitość.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 13:37   #1400
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ring (wersja japońska) - prawdopodobnie dlatego, że najpierw obejrzałam wersję amerykańską, ta produkcja nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Brak szybkiej akcji, scen budzacych lęk, sugestywnej muzyki. Zdarza mi się to pierwszy raz, ale prawdą jest, że remake Ringu jest bardziej porywający, klimatyczny, postacie głownych bohaterów lepiej "zarysowane" niz w pierwotnej wersji.

6/10

Lawendowe Wzgórze - kameralny, spokojny film o "spóźnionej" miłości. Należy zaznaczyć, że film nie jest cukierkowym wyciskaczem łez,wszystkie emocje sa przedstawione bardzo subtelnie, pozostaja w wekszości nie wypowiedzane. Liczą się gesty, spojrzenia. Dużym atutem filmu jest muzyka.

7/10

Bardzo fajna jest sciezka dzwiekowa z filmu " Gangi Nowego Jorku". Szczególnie podoba mi sie piosenka U2 - The Hands That Built America.
Sam film, natomiast tak sobie.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 13:38   #1401
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Tak, pracowitość jest bardzo ważna. Samym talentem za dużo się nie zdziała. Ale bez żadnych zdolności też trudno wiele osiągnąć.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 15:10   #1402
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Oczywiście Koterskiego, oczywiście część trylogii, oczywiście genialne.
Oglądało mi się ciężko, momentami nawet bardzo. Nie chciałam oglądać ciągiem, tylko połykać po kawałeczku... ale stwierdziłam, że lepiej 'odebrać' ten film całościowo.
Świetna rola Chyry, świetny też Kondrat. Genialny zamysł mielenia w kółko i ciągle tych samych motywów. Zamysł nie odkrywczy, ale po mistrzowsku wykonany.
Dodatkowo świetne zdjęcia.
Film aż do bólu przemyślany, żadnego zbędnego szczegółu.
9/10.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 15:30   #1403
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja ostatnio zrobiłam niezly maraton- ale po kolei:
1) Biała masajka- poruszający, aczkolwiek przewidywalny, byłam trochę w szkolu że kobiety są w stanie z taką determinacją... ale cóż - baaardzo mi się podobał i piękne zdjęcia
2) Wyznania gejszy- cuuuuudo- wzruszyłam się,ale wydaje mi się że nawet jak na kręcenie filmu przez amerykanów oddaje dosyć wiernie śrdodowisko japońskie, polecam baaardzo
3) Pamiętnik- juz drugi raz oglądałam, niby tkliwy, romantyczny, ale człowiek zacyzna wierzyć że naprawdę najważniejsze na świecie są uczucia, poza tym fajna scenografia lat 50 chyba,stroje itp,absolutnie cudowny, książka też interesująca chociaż zawiera niektóre odważne opisy scen miłosnych
4)teraz filmy o tańcu- Step up- beznadziejny jak dla mnie,dialogi to tragedia istna, a nawet az tak porywwajaco to nie tancza-tzn sam taniec jest ok, no bo w koncu to sa wszytsko wielcy profesjonalisci, a na marginesie zawsze fajnie jest to ukazane w tego typu filmach ze niby to sa licealisci tanczacy fajnie na dyskotekach, a naprawde sa to ludzie najelpsi z calych stanow, kanady itp ktorzy zakwalifikowali sie do tego filmu ;P
"Wytanczyc marzenia"- ten juz fajniejszy troche, niezbyt gleboki to na pewno, ale taki przyjemny calkiem jak ktos lubi popatrzec na rozne tance w troche innym ujeciu
W gazecie jakiejs dołaczyli "Nadchodzi Polly"- myslalam ze jak J.Aniston tam gra to nie bedzie bardzo zly, ale nie chcialo mi sie ogladac go do konca, jakos nei lubie za bardzo TEGO typu filmow,
Jak sobie cos jeszcze przypomne to dopisze ))
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 15:39   #1404
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Zapomniałam o Holiday- poszlam w nowy rok jakos do kina na to- fajna bajeczka dosyc nierealna ale to trwa chyba ok 150 minut i przysnelam ze 3 razy- ale to nie bylo wina tego filmu, po prostu nowy rok nie jest najlepsza data na kino- mi oczy sie same zamykaja Ładni aktorzy, ładny film, dosyć oryginalna historia tylko przydługie...
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 18:20   #1405
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Rejs
http://rejs.filmweb.pl/

Wstyd się przyznać, ale dopiero teraz udało mi się zobaczyć ten kultowy polski film. Już dawno na niego miałam ochotę ale nasza telewizja nadaje tyle komedii polskich (w kółko to samo!), a "Rejs" zawsze pomija. W końcu sięgnęłam po dvd.
Myślę, że tu nawet nie ma co komentować. Film jest cudowny. Jak to się mówi - stary ale jary . Mnóstwo przezabawnych tekstów (dialogów, monologów) i gagów. Aktorstwo w najlepszym wydaniu, nic sztucznego. Aż chce się ogladać. Takie komedie powinno się robić! Gratulacje dla pana Piwowskiego Kawał dobrej roboty.
Trzeba znać.

9,5/10
(pewnie jak obejrzę jeszcze raz to dodam tę połówkę )

- a załącznik z plakatem mi się coś nie chce załadować -
__________________




Edytowane przez paula007
Czas edycji: 2007-02-02 o 14:49 Powód: literówka
paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 19:08   #1406
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Prestiż film zrobił na mnie naprawde duże wrażenie, tym bardziej, że temat można powiedziec uniwersalny, iluzja bardziej w sensie metaforycznym no i rywalizacja przekracza wszelkie granice przyzwoitości.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 20:25   #1407
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Krolowa" jak dla mnie rewelacja. Dobre aktorstwo, ani przez chwile nie przynudzal, bardzo fajnie pokazane zycie rodziny krolewskiej "od kuchni".

10/10
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 22:11   #1408
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja bym Rejsowi dała góra 6/10. Nie lubię.

Grbavica.
Na początku zaznaczam, że nie jestem obiektywna, gdyż film jest bałkański. A ja bałkańskie produkcje kocham miłością bezwarunkową. Bo tak.
Film rozwija sie pomalutku, powoli, az do sceny kulminacyjnej, która następuje dopiero przed samym jego końcem. I zostawia widza ze swoimi odczuciami, przemyśleniami - nie toruje ich. Może pośrednio, bo cała opowiadana historia przygotowuje, dodaje kolejne fragmenty układanki.
W filmie przewijają się kilkakrotnie tradycyjne bośniackie sevdalinki śpiewane przez różnych bohaterów filmu. Nie bez powodu, jak myślę, bo sevdalinki to pieśni głównie o trudnej miłości i trudnej historii ludzi z tamtych rejonów.
Film kobiecy, wzruszający i poruszający.
I dlatego dostaje ode mnie 9/10
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 22:36   #1409
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

A ja tak żałuję, że nie obejrzałam wczoraj ''Bohatera'' na dwójce, z tego co przeczytałam w telewizyjnej GW, piękny obraz musi być.

Tak mi szkoda że zapomniałam nagrać. :|
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 22:47   #1410
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
A ja tak żałuję, że nie obejrzałam wczoraj ''Bohatera'' na dwójce, z tego co przeczytałam w telewizyjnej GW, piękny obraz musi być.

Tak mi szkoda że zapomniałam nagrać. :|
Ja oglądałam. Film bardzo mi się podobał, choć czego innego się spodziewałam. Oj jak ja bym chciała tak walczyć ... i myśleć. 8/10
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.