czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 21:09   #211
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Tak, mam Od jakis 15 lat , jedna i ta sama . Mieszka teraz ponad 500 km ode mnie , ale staramy sie spotykac przynajmniej raz w miesiacu no i tel, sms praktycznie codziennie W ciagu 15 lat ani razu sie nie posrzeczalysmy, zadnych niedomowien ot kocham ja jak siostre
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 19:19   #212
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez sylwia18
tak ostatnio uświadomiłam sobie że brakuje mi osoby z którą mogłabym porozmawiać o wszystkim...mam dobrą koleżankę ale to nie jest przyjaźń o jakiej marzęciekawa jestem czy taka przyjaźń na śmierć i życie to rzadkość czy zdarza się tylko w filmach i to kompletna fikcja...proszę was napiszcie czy macie przyjaciółki od serca, jeśli tak to kiedy je poznałyście itp.
Przekonałam się że w dzisiejszych czasach już się takie przyjaźnie nie zdarzają (prawdziwe), ludzie zwracają się do ciebie tylko jak czegoś potrzebujesz. Kilka razy zrobione ze mnie jelenia bo uważałam tę drugą osobę za przyjaciółkę a przwda wygladała inaczej.Teraz mam koleżanki z którymi rozmawiam o błahych sprawach, nikomu nie mówię jaki mam problemy(o problemach rozmawiam z mężem i rodzicami) bo nie raz tak było że niewłaściwe osoby to wykorzystały. Moja rada: spotykaj sie z wieloma osobami ale podchodz do tego z dystansem.
Pozdrawiam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:54   #213
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

kumpli kumpelek mam mnóstwo.... Co do takich przyjaciółek, którycm mogłabym powiedzieć ABSOLUTNIE WSZYSTKO, ta tak - jestem szczęśliwą posiadaczką takowych.. :,)
mam 3 wspaniałe oddane przyjaciółki.. Na dobre i złe.
Zawsze pomogą, zawsze mogę z nimi pogadać o tym, co mnei boli, to 3 anioły - kocham je strasznie :,)))
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 17:58   #214
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

hmmm... zdarzały się "przyjaciółki" fałszywe i interesowne, a ja młoda i naiwna byłam i się dałam zwieść były też przyjaciółki z którymi kontakt po prostu się urwał... czasami się widujemy i gadamy o głupotach. może kiedyś odświeżymy naszą znajomość...

ale myślę że obecnie mam prawdziwych przyjaciół...
przyjaciółce mogę powiedzieć wszystko. ona też ze mną rozmawia o rzeczach o których nie mówiła nikomu, nigdy wcześniej. kiedyś nawet o tym dyskutowałyśmy, bo znamy się stosunkowo od niedawna... ona ma kumpelę od wielu, wielu lat, ale nigdy nie rozmawiała z nią poważnie, nie zwierzały się sobie, a my raptem znałyśmy się pół roku, ja czułam że mogę jej powiedziec o pewnej sprawie i niewiele zastanawiając się zaczęłam z nią gadać... potem gadałyśmy coraz częściej, na początku ona słuchała, ja mówiłam. jest bardzo skryta. nie naciskałam, żeby cokolwiek mi mówiła. ale pewnego dnia sama się przede mną otworzyła i tak jest do teraz mam nadzieję, że tak już będzie zawsze...

mam też przyjaciela co do niego nie mam żadnych wątpliwości - jest wspaniały! uwielbiam z nim rozmawiać. mogę z nim pogadać o wszystkim. zawsze powie mi prosto z mostu co o mnie myśli. kiedyś, posprzeczałam się z kimś i spytałam go "czy ja naprawdę jestem taka wredna?", a on najpoważniej i najspokojniej w świecie odparł "tak, ale uwielbiam Cię taką jaka jesteś..." żałuję, że nie możemy się częściej spotykać. mieszkamy trochę daleko od siebie, chodzimy do różnych szkół, mamy swoje sprawy na głowie... ale zawsze znajdziemy dla siebie chwilkę czasu czasami on przychodzi pod moją szkołę i po mnie dzwoni jednak najczęściej "widujemy się" na gadu ale i tak jestem pewna, że gdybym potrzebowała pomocy zjawiłby się w ciągu pięciu minut naprawdę mogę na niego liczyć...

jedną przyjaciółkę "straciłam" gdy ona znalazła sobie chłopaka. widujemy się w szkole, rozmawiamy ze sobą ale już nie tak jak kiedyś... ona nie ma dla mnie czasu, woli poświęcać go swojemu TŻ. odwołuje nasze spotkania, nawet nie oddzwania i nie odpisuje SMSów... trudno. starałam się, nie wyszło nam. nie mam zamiaru się nad tym rozczulać - takie jest życie... nadal jesteśmy dla siebie miłe, czasami skoczymy do baru albo na jakąś imprezkę, ale to już w trójkąciku z jej TŻ, więc nie ma miejsca na zwierzenia, poważniejszą rozmowę... jest tylko miłe spędzanie czasu...
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:05   #215
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Moim najlepszym psiapsielem jest moj TZ pewnie częśc z Was zaraz powie, ze to nie to samo. ALe ta moja mendziusia wie wszystko, zawsze mnie wysłucha, doradzi jak ma jakis pomysł albo coś odradzi, mozna z nim pogadać o wszystkim, o okresach, o humorach, o książkach, o filmach, o facetach, o kobietach o WSZYSTKIM I jeszcze mam go cały czas koło siebie
Nie miałam lepszej psiapsióły
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:29   #216
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Prawdziwa ... mam... 350 km odemnie mieszk - widzimy sie raz w roku ... ale to nadal przyjaciółka...
A ostatnio badam czy możliwa jest PRZYJAŹŃ ABSOLUTNA.....
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:44   #217
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

"Przyjaciółki" nie mam od ponad 2 lat. No cóż...
Mam bardzo dobre koleżanki. To znajomości z podstawówki, a z 2 znam się już od przedszkola. Dobre chociaz to.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 20:15   #218
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Mam I bardzo sie ciesze i jestem dumna z tego, że to własnie Ona jest moja psiółąZ nikim tak dobsz mi sie nie gada i nikt tak mnie nie rozumie jak Ona
Ubolewam strasznie,że jej przy mnie na codzień nie ma bo wyjechala na studia ehhh i buuu widujemy sie tylko wtedy gdy przyjezdza do domq...a to zaledwie tydzien czasem troszq więcej Czesto sa sprawy, ktore potrzebuje z kims obgadac natychmiast,wysluchac rady i opini i poprostu nie ma z kim...ona jest daleko i nawet przez telefon nie pogada sie tak by wszystko dokładnie wyjaśnić...wiec wtedy odczuwam jej brak najmocniej, ale kiedy wraca do domq dla mnie to jak świeto...zawsze z niecierpliwościa oczekuje jej powrotów
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:16   #219
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

....:d:d
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:16   #220
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Ja też nie mam takiej jednej jedynej przyjaciółki.
Mam koleżanki, którym mogę się wyżalić.
I tyle :P
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 22:04   #221
atusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ruda slaska
Wiadomości: 50
GG do atusia
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

mam przyjaciolke z ktora moge o wszystkim pogadac
atusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 23:43   #222
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

ja mam 3 wspaniale kobietki 2 to jzu takie stare dupska od 10 lat... a trzecia to w tym roku w liceum...na poczatku niby kumpela jak kumpela...ale juz po kilku rozmowach wiedzialam ze jest to ktos komu moge wsyztsko powiedziec..na prawde..pierwszy raz w zyciu cos takiego czulam.a z natury jestem nie ufna raczej bo wiem jacy niektorzy "przyjaciele" sa...kocham je wszystki bardzooo mocno...bez Nich nie istnialabym...



pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 01:21   #223
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

obecnie wolą być sama dla siebie prawdziwą przyjaciółką ale mam 2 takie koleżanki, które są mi bliskie bliżej
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 08:04   #224
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

mam kolezanki, kilka blizszych, z ktorymi znam sie dluzej.. ale to jeszcze nie przyjazn. przyjazn jest dla mnie wtedy, kiedy wiem, ze danej osobie bezgranicznie ufam i bylabym w stanie zwierzyc sie jej ze wszystkiego. nie poznalam jeszcze takiego kogos
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:36   #225
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Prawdziwej przyjaciółki nie mam...mam kilka dobrych koleżanek na które moge liczyć (choć też nie zawsze)...mam za to przyjaciela, ktory jest jedną z najwazniejszych osób w moim zyciu
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 12:24   #226
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Owszem mam prawdziwą przyjaciółkę Znamy sie jakieś 10 lat, nie wiem juz nawet ile to jest Razem w przedszkolu, podstawówce, gimnazjum, niestety w liceum chyba nie bedziemy razem Chociaz nie wiadomo, bo w sumie w wybranych szkołach tylko 1 jest inna. Pamiętam jak związałam sie pierwszy raz z chłopakiem bardziej na poważnie, jaka byłam wtedy szczęśliwa A ona była razem ze mną, śmiała sie razem ze mną Często siedzielismy w 3 i gadalismy A jak zostałam zraniona, zdradzona, oszukana... płakała razem ze mną i robiła wszystko żeby zrobiło mi się choć troche lepiej. Z mojej strony jest to samo, śmieje sie razem z nią i tak samo płacze Wiele było takich sytuacji w moim krótkim życiu, że chyba bez niej bym sobie nie poradziła. Możemy zawsze na siebie liczyć, i jak mamy jakiś problem to każda z nas wie do kogo z tym iść. 'Trzymamy się' z innymi ludźmi, mieszkamy na różnych osiedlach, ona ma faceta, ja jestem sama a mimo to wciąż sie przyjaźnimy i wciąż mamy dla siebie czas Czasem sie smiejemy, że kupimy sobie nad morzem dom bliźniak i bedziemy mieszkac za sciana i plotkowac w nocy I obowiazkowo miejsca na cmentarzu obok siebie
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 13:07   #227
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

ja przyjaciolke mialam, ale pod wplywem osoby duchownej strasznie sie zmienila,juz nie jest taka jak kiedys, juz nie moge posmiac sie z nia tak jak kiedys i wogole, zal mi tego, bo fajnie bylo, mam zal takze to tej osoby duchownej,bo troche ja prowokowala,ale teraz mam dwie kumpele i kuzynki i jest ok, wierze,ze jeszcze wszystko sie ulozy, bo cenie sobie bardzo przyjazn
nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 13:21   #228
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Dwa razy w życiu wydawało mi się, że mam przyjaciółke. Oj, jak bardzo się myliłam...
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 13:32   #229
Muuuuu
Raczkowanie
 
Avatar Muuuuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 88
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Tez raz mialam przyjaciolke ale ogolnie popsuly sie nasze relacje.;( a teraz od 3 lat wiem ze mam 2 przyjaciolki i moge na nia liczyc w kazdej chwili Wiem ze ta przyjazn przetrwa nawet najgorsze. Znaczy sie wierze w to.
Muuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 16:10   #230
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Juz raz sie zawiodlam, na osobie ktora uwazam za najlepsza przyjaciólkę,znalysmy sie 9 lat,wiec trudno mi bylo uwierzyc w jej zachowanie wobec mnie. Po tym zdarzeniu,mimo ze bylam bardziej nieufna wobec ludzi,poznalam osobe o ktorej moge dzisiaj powiedziec ze jest moja przyjaciolką
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 13:09   #231
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Nie mam i nigdy nie miałam. Moja koleżanka (wcześniej uważałam ją za przyjaciółkę) zdradziła mnie z inną koleżanką. Wszędzie spaceruje z nią, rozmawia tylko z nią, ingoruje mnie i odrzuca moje pomysły. Nad naszymi stosunkami wiszą ciemne chmury i myślę, że do końca tak pozostanie . No, ale może jeszcze znajdę kogoś prawdziwego ?
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:00   #232
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
Ja też nieposiadam takiej naprawde przyjaciółki Mam mnóstwo koleżanek,z którymi można porozmawiać o 'dupie maryni',pożalic sie ale żeby sie całkiem otworzyć to nie :| Miałam dość niedawno taką psiapsiółe,która praktycznie wiedziała o mnie sporo rzeczy ale sie odsunęłyśmy od siebie,zmieniłyśmy sie,zaczełyśmy przebywać w róznym towarzystwie (ona nieakceptuje moich koleżanek) a ja za jej koleżankami nieprzepadam..i tak sie stało.No cóż..czas pokaże.
ja mam bardzo podobnie jak ty. Niedawno przekonałam sie że to była pseudo przyjaźn a nie przyjaźń. Z mamą tez mam nie za dobre kontakty wiec nie ma osoby na świecie która wie co we mnie siedzi tak naprawde, której mogłabym sie wyżalić. Miejmy nadzieje że kiedyś znajde....a chcialabym bardzo
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 15:25   #233
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

ja mam przyjaciółkę i nie zamieniłabym ją na żadne pieniądze, żadnego chłopaka, na nic. Poprostu skarb
pozdrawiam
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 16:06   #234
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

mam znajomych, kumpele i kumpli, ale przyjeciółki nie. Mojego tatunia moge nazwać swoim przyjacielem.
__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 20:14   #235
AGA1119
Raczkowanie
 
Avatar AGA1119
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Chocianów
Wiadomości: 43
GG do AGA1119
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Mam przyjaciółkę z którą się znam praktycznie od piaskownicy wychowane na tym samym osiedlu- odległość 2 piętra
__________________
...::: Tu SiĘ MiEśCi MaSa TrEśCi :::...
----->>> Agaciunia86@interia.pl<<<-----
AGA1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 13:43   #236
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Przyjaciółki nie mam, ale przyjaciela....Od 7 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Jest dla mnie jak brat.
Razem przechodzimy przez nasze roadości, sukcesy, ale i razem pomagamy sobie w tych złych chwilach, w tych momentach, kiedy wszystko inne zawodzi..ON jest zawsze.
Kocham Go , ale kocham jak brata i mój TŻ akceptuje to i dziewczyna mojego przyjaciela także.
Nogdy nie bylo między nami żadnej dwuznacznej sytuacji, wielka przyjaźń za którą dziękuje Bogu
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:18   #237
Nika_17
Przyczajenie
 
Avatar Nika_17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

TAK, mam. Taką prawdziwą psiapsiółę, której mogę powierzyć wszystkie moje tajemnice i czasami poskarżyć. I nawet nigdy tak naprawde nie pokłóciłyśmy sie. Super jest miec taka osóbkę obok siebie
Nika_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:18   #238
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Nie mam.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:33   #239
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

ja tez nie, nigdy nie mialam :-( i watpie, ze kiedys taka znajde, zbyt wiele razy sie zawiodlam, chyba nie mialabym zaufania do tej osoby.
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:54   #240
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: czy macie PRAWDZIWĄ przyjaciółkę?

Mam takowe szczęście, iż znalazłam.
Niee, 'znalazłam' zupełnie tutaj nie pasuje.
Ale wiecie o co codzi.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.