Pierwsza Miłość part IV - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 22:09   #3421
_Caramel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 220
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Po drugiej reklamie to tylko kojarze, że była rozbierana akcja Grażyna - Błażej. A reszta chyba nieistotna
To chyba lepiej, że nie widziałam... Dzięki.
_Caramel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 23:07   #3422
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Artur pocałuje się z Kingą przed wakacjami? Chciałabym, żeby do siebie wrócili, oni mi zawsze pasowali do siebie, bo mają bardzo podobne charakterki. Obydwoje nie wiedzą, czego chcą...
Szkoda mi tylko, że sezon nie kończy się w czerwcu, tylko w maju.
Ja zawsze w wakacje żałuję, że nie ma seriali, bo lubię sobie czasem coś obejrzeć, a nie ma co...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 06:13   #3423
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Sondrina mam to samo.
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 07:22   #3424
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Ten Manuel jest sliczny hehe
Mnie tez sie podoba
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 09:46   #3425
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ankax28 Pokaż wiadomość
Mnie tez sie podoba
i mi i mi
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 10:19   #3426
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Artur pocałuje się z Kingą przed wacą...
Szkoda mi tylko, że sezon nie kończy się w czerwcu, tylko w maju.
.
No dziewczynki, będą powtórki
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 16:18   #3427
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

nie mówcie na Manuela Maniek ! ja zawsze myślałam,że jak tak mówicie to chodzi wam o sołtysa mańka
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 17:53   #3428
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Więcej się spodziewałam po tej akcji z Manuelem...

A Kinga mnie wkurza. Znów ma pretensje, tym razem do Maryśki. Skoro już jest jak jest, ciążę ma zagrożoną, to niech da jej spokój i wreszcie się to dziecko urodzi a nie po niej jeździ A tak to najpierw grzecznie jej niczego nie mówi o Pawle a potem wielkie kazania prawi, wzór cnót i moralności. Rzeczywiście super się można bawić będąc w ciąży, w obcym mieście i nie mając tam praktycznie nikogo do pomocy Tym bardziej, jak u Pawła teraz w porządku, przeszczep się udał itd. Klepie i nawet nie pomyśli. Na Ankę najpierw bezmyślnie najeżdża a potem przeprasza, tu znów to samo. Niech z nią coś wreszcie zrobią, bo tylko chodzi i marudzi

Edytowane przez Reme
Czas edycji: 2011-05-19 o 17:55
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:02   #3429
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

mi się akcja Manuel podobała .... czarny charakter znajduje po latach zemste...


Majka była kiedyś w ciąży ?
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:40   #3430
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Była, ale poroniła. To było dość dawno. Monika, ex Bartka, podkochiwała się chyba w Pawle czy coś takiego. Zamieniła Majce kroplówki, kiedy ta była w szpitalu i przez to Marysia straciła dziecko. O wszystko obwiniano Marka, ale chyba ta Monika się przyznała i popełniła samobójstwo.
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:53   #3431
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Była, ale poroniła. To było dość dawno. Monika, ex Bartka, podkochiwała się chyba w Pawle czy coś takiego. Zamieniła Majce kroplówki, kiedy ta była w szpitalu i przez to Marysia straciła dziecko. O wszystko obwiniano Marka, ale chyba ta Monika się przyznała i popełniła samobójstwo.

dokładnie tak było
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 20:14   #3432
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Mi się Manuel nie podoba. Szkoda mi się zrobiło Pawła i Anki. Taka radość że z Mariuszem ok a tu nagle ten że spluwą wyskakuje. I jakoś tak nie naturalnie Anka zasłoniła Pawła, tak powoli a Paweł nic. Ja to bym się raczej schowała za faceta a nie wystawiała na cel fajna była scena Błażej i kwiatek domiczkowy
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 22:25   #3433
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Manuel a właściwie aktor grający Manuela tez mi się zawsze podobał. Ale... strasznie "zdziadział" ostatnio Najbardziej podobał mi się wtedy kiedy występował w teledysku Łzy "Oczy szeroko zamknięte"
http://www.youtube.com/watch?v=IO1evhvjJZs
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 06:50   #3434
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Więcej się spodziewałam po tej akcji z Manuelem...

A Kinga mnie wkurza. Znów ma pretensje, tym razem do Maryśki. Skoro już jest jak jest, ciążę ma zagrożoną, to niech da jej spokój i wreszcie się to dziecko urodzi a nie po niej jeździ A tak to najpierw grzecznie jej niczego nie mówi o Pawle a potem wielkie kazania prawi, wzór cnót i moralności. Rzeczywiście super się można bawić będąc w ciąży, w obcym mieście i nie mając tam praktycznie nikogo do pomocy Tym bardziej, jak u Pawła teraz w porządku, przeszczep się udał itd. Klepie i nawet nie pomyśli. Na Ankę najpierw bezmyślnie najeżdża a potem przeprasza, tu znów to samo. Niech z nią coś wreszcie zrobią, bo tylko chodzi i marudzi
Mi sie wydaje, ze z Manuelem to jeszcze nie koniec, bo przeciez swojego "celu" nie ustrzelił

A co do Kingi zgadzam sie w 100%, tez mnie wkurzylo jak naskoczyla na Majke, tym bardziej ze Pawel juz ją pogonił, zeby sie nie wtrącała, bo juz nie są z Majka razem i kazdy ma swoje zycie, a ta dalej... Widocznie nudzi sie jej w jej zyciu dlatego pilnuje zycia innych...
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:10   #3435
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Więcej się spodziewałam po tej akcji z Manuelem...

A Kinga mnie wkurza. Znów ma pretensje, tym razem do Maryśki. Skoro już jest jak jest, ciążę ma zagrożoną, to niech da jej spokój i wreszcie się to dziecko urodzi a nie po niej jeździ A tak to najpierw grzecznie jej niczego nie mówi o Pawle a potem wielkie kazania prawi, wzór cnót i moralności. Rzeczywiście super się można bawić będąc w ciąży, w obcym mieście i nie mając tam praktycznie nikogo do pomocy Tym bardziej, jak u Pawła teraz w porządku, przeszczep się udał itd. Klepie i nawet nie pomyśli. Na Ankę najpierw bezmyślnie najeżdża a potem przeprasza, tu znów to samo. Niech z nią coś wreszcie zrobią, bo tylko chodzi i marudzi
Kinga, to aktualnie najwiekszy maruder w serialu

Cytat:
Napisane przez Zakochanaaaa Pokaż wiadomość
mi się akcja Manuel podobała .... czarny charakter znajduje po latach zemste...


Majka była kiedyś w ciąży ?
Mnie tez sie podobala Bardzo na to czekalam. Wreszcie cos sie zaczelo dziac ciekawego
Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Była, ale poroniła. To było dość dawno. Monika, ex Bartka, podkochiwała się chyba w Pawle czy coś takiego. Zamieniła Majce kroplówki, kiedy ta była w szpitalu i przez to Marysia straciła dziecko. O wszystko obwiniano Marka, ale chyba ta Monika się przyznała i popełniła samobójstwo.
A na murach pisano o nim "doktor smierc"

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
Mi się Manuel nie podoba. Szkoda mi się zrobiło Pawła i Anki. Taka radość że z Mariuszem ok a tu nagle ten że spluwą wyskakuje. I jakoś tak nie naturalnie Anka zasłoniła Pawła, tak powoli a Paweł nic. Ja to bym się raczej schowała za faceta a nie wystawiała na cel fajna była scena Błażej i kwiatek domiczkowy
True, true Mogli sie bardziej postarac z ta scena. Wiecej akcji i dramaturgii jej dodac

Cytat:
Napisane przez ankax28 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze z Manuelem to jeszcze nie koniec, bo przeciez swojego "celu" nie ustrzelił

A co do Kingi zgadzam sie w 100%, tez mnie wkurzylo jak naskoczyla na Majke, tym bardziej ze Pawel juz ją pogonił, zeby sie nie wtrącała, bo juz nie są z Majka razem i kazdy ma swoje zycie, a ta dalej... Widocznie nudzi sie jej w jej zyciu dlatego pilnuje zycia innych...
No to sie bedzie dzialo... A pozniej Manuel ucieknie z PL do Niemiec i w Berlinie nadzieje sie na Maryske (zartuje )
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:53   #3436
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Też właśnie myślałam, że scena z Manuelem będzie bardziej realistyczna i może nieco dłuższa, bo w końcu trochę akcji by się w tym serialu przydało. Chyba, że kontynuacja jakaś w dzisiejszym odcinku będzie, w co wątpię. Złapią pewnie Manuela i będzie tylko ratowanie Anki. Po tym, co czytałam w jakimś artykule, podanym tu na wizażu o przygotowaniach do sceny, to spodziewałam się większych fajerwerków I jakoś także uważam, że Anka nienaturalnie zasłoniła Pawła, tak jakby nie zrobiła tego celowo tylko tak jej się wlazło przed niego. Lepiej jej wyszło zasłanianie Bogusia Lindy w "Sarze"
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:25   #3437
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

I teraz biedny Paweł znów wróci do biednej Marysi - nie wiadomo, który raz
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 17:26   #3438
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Też właśnie myślałam, że scena z Manuelem będzie bardziej realistyczna i może nieco dłuższa, bo w końcu trochę akcji by się w tym serialu przydało. Chyba, że kontynuacja jakaś w dzisiejszym odcinku będzie, w co wątpię. Złapią pewnie Manuela i będzie tylko ratowanie Anki. Po tym, co czytałam w jakimś artykule, podanym tu na wizażu o przygotowaniach do sceny, to spodziewałam się większych fajerwerków I jakoś także uważam, że Anka nienaturalnie zasłoniła Pawła, tak jakby nie zrobiła tego celowo tylko tak jej się wlazło przed niego. Lepiej jej wyszło zasłanianie Bogusia Lindy w "Sarze"
To samo sobie pomyślałam, że jakoś tak nienaturalnie to zasłonięcie wyszło.
Kulisy serialu: "Postrzelenie Anny" http://www.youtube.com/watch?v=HGPDzcYntxM
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2011-05-20 o 17:28
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 17:53   #3439
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Co było do czasu pierwszej reklamy? Manuel uciekł?

Jak myślicie, Marysia urodzi wreszcie? :P

Wiecie, co mnie denerwuje w tych serialach? (oprócz wciskania najlepszych akcji na koniec odcinka) To, że nienaturalnie przedłużają, gdy jakiś bohater ma powiedzieć coś ważnego. Np. lekarz ze szpitala zamiast szybko odpowiedzieć na pytanie o operacje, to czeka jakiś czas, robi dziwne miny, wzdycha, wyciera twarz itd byle tylko wydłużyć czas oczekiwania. Chce przyprawić pytającego o zawał serca?
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 18:00   #3440
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Co było do czasu pierwszej reklamy? Manuel uciekł?

Jak myślicie, Marysia urodzi wreszcie? :P

Wiecie, co mnie denerwuje w tych serialach? (oprócz wciskania najlepszych akcji na koniec odcinka) To, że nienaturalnie przedłużają, gdy jakiś bohater ma powiedzieć coś ważnego. Np. lekarz ze szpitala zamiast szybko odpowiedzieć na pytanie o operacje, to czeka jakiś czas, robi dziwne miny, wzdycha, wyciera twarz itd byle tylko wydłużyć czas oczekiwania. Chce przyprawić pytającego o zawał serca?
Marysia niech juz urodzi:P
Przedluzanie odp. aktórow tez mi dziala na nerwy wrrr
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:56   #3441
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Co było do czasu pierwszej reklamy? Manuel uciekł?

Jak myślicie, Marysia urodzi wreszcie? :P

Wiecie, co mnie denerwuje w tych serialach? (oprócz wciskania najlepszych akcji na koniec odcinka) To, że nienaturalnie przedłużają, gdy jakiś bohater ma powiedzieć coś ważnego. Np. lekarz ze szpitala zamiast szybko odpowiedzieć na pytanie o operacje, to czeka jakiś czas, robi dziwne miny, wzdycha, wyciera twarz itd byle tylko wydłużyć czas oczekiwania. Chce przyprawić pytającego o zawał serca?
Czytałam, że to będzie fałszywy alarm. wszystko wskazuje na to, że urodzi dopiero po wakacjach... :
Ten lekarz to w ogóle jakiś dziwny. Nie wygląda na lekarza. Źle aktora dobrali. Z tego co wiem to Ance się polepszy ale czy na pewno przeżyje pewnie też dopiero po wakacjach się dowiemy.
Jak wyprowadzali Marysię z mieszkania to zapomnieli zgasić świeczkę, która paliła się na stole.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2011-05-20 o 18:59
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 19:48   #3442
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Też mnie wkurzył ten lekarza oczywiście nie wyrobił się z odpowiedzią w tym odcinku. Wiecie co mi wpadło dziś do głowy? Że Renata może będzie w ciąży, tak te ogóry jadła. Jak Grzegorz otwierał wino to sobie pomyślałam że pewnie jej się zaraz nie dobrze zrobi, ale nie
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 20:52   #3443
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
Też mnie wkurzył ten lekarza oczywiście nie wyrobił się z odpowiedzią w tym odcinku. Wiecie co mi wpadło dziś do głowy? Że Renata może będzie w ciąży, tak te ogóry jadła. Jak Grzegorz otwierał wino to sobie pomyślałam że pewnie jej się zaraz nie dobrze zrobi, ale nie
To samo pomyślałam

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Jak wyprowadzali Marysię z mieszkania to zapomnieli zgasić świeczkę, która paliła się na stole.
Może będzie pożar i Marysia będzie musiała zamieszkać u Huberta ;D
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 23:37   #3444
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Manuel - brzyyydal
Ja uważam, że Kinga miała rację z tym wszystkim, co Maryście mówiła. Tym bardziej, że jej się od początku ten jej wyjazd nie podobał.
Choć Kinga jest wkurzająca, nie ma własnego życia i ciągle się wszystkich czepia. Lepiej dzieckiem by się zajęła, bo ostatnio ciągle gdzieś wychodzi i te dzieci innym podrzuca
A Maryśki tekst po tym wszystkim: "Już jedno dziecko straciła... bla, bla" - a co ma piernik do wiatraka? To jakby została we Wrocławiu to znowu by straciła?
Artur ma chore pretensje do Izabeli - jakby go zgwałciła. Idiota.

Scena z postrzeleniam Anki(którą jakoś zaczęłam lubić) - sztuuuczna na maksa! A pomyślałby kto, że skoro ją już nieraz w jakichś filmach postrzelali to powinna wiedzieć, jak się to robi Ale widocznie zapomniała. A Manuel spieprzył, zamiast strzelić drugi raz do Pawła... A Paweł tak jakoś niezbyt się przejął...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 23:53   #3445
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Nie widziałam sceny postrzału, jak to się stało, że Manuel miał broń? Wyrwał któremuś ze strażników? Czy już przyjechał do szpitala z własnymi zapasami?
W ogóle oglądałam dzisiejszy odcinek i ten SMS Grażynki do Błażeja mnie powalił... "Przepraszam za spóźnienie, ale przeciągnęła mi się wizyta u kosmetyczki" Niech Błażej już zaczyna treningi cierpliwości, albowiem Grażynka zapewne chodzi często do fryzjera, manikiurzystki, na zakupy itp.
Jestem ciekawa poniedziałkowego odcinka i tego co zgodnie mają zeznać Dawid z Malwiną, żeby podważyć słowa Wiktorii... Ten urywek zapowiedzi najbardziej mnie zainteresował...
A Artur zaczyna odbudowywać kontakt z Kingą, w ogóle mam wrażenie, że wcześniej przez pewien czas Artur w ogóle nie spotykał się z Kingą i nie dbali o łączącą ich przyjaźń. A teraz znowu powracają do dawnych relacji.
A poza tym nie wiedziałam, ze to Medyński wystąpił w klipie Łez. I fakt faktem, jest wyjątkowo przystojny, ale w tym serialu jest więcej przystojnych facetów. Teraz jeszcze Kwaśny doszedł, wcześniej był Płoszajski.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 07:19   #3446
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Niech Błażej już zaczyna treningi cierpliwości, albowiem Grażynka zapewne chodzi często do fryzjera, manikiurzystki, na zakupy itp.
.
Powinien też poważnie się zastanowić skąd będą pieniądze na to Przecież będzie miał dorosłą "córkę" do utrzymania
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 09:47   #3447
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Scena postrzału była moim zdaniem żenująca...
dlaczego w ogole nie ma ludzi w tym szpitalu? jakby ktoś się kręcił po tym korytarzu, manuel wpadł by na korytarz i wtedy dopiero zdziwienie że jest tam też paweł no i wtedy strzał... a tak?
wyszlo bardzo sztucznie...
i ta sikająca krew z anki... jakoś chwilę wcześniej jak manuel strzelał do policjanta takiego rozlewu krwi nie było
następne co mi się nie podobało to lament Pawła kiedy podeszli do niego policjanci w celu złożenia zeznań

I teraz muszę tu się z Wami drogie wizażanki nie zgodzic, co prawda Kinga ciągle się awanturuje i wtrąca ale mam wrażenie że ona jedna przynajmniej nazywa rzeczy po imieniu. Dobrze że pojechała do Maryśki jej wygarnąć i potrząsnąć trochę. Bo inaczej ta ciągle by siedziała pod tym kocem zajadając kotleta, flirtując z Hubercikiem przy krojeniu ogórka albo płacząc jaka to jest niezrozumiana przez wszystkich...

Artura też dobrze ogarneła, najpierw zdradza i ma wszystkich gdzieś a potem przychodzi wielce skruszony i wszyscy MUSZĄ w tym momencie znaleźć dla niego czas bo ON MA PROBLEM)

Odkąd czytam ten wątek mam jakieś prześmiewcze podejście do PM Ale wątek super:-D

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Tęsknota Błażejka, rozgotowany ryż i sałata... Oj ta Milosc:-D

wydaje mi się że Grażyna sprzeda dom, kupi mieszkanie i zamieszkają razem z Błażejem no i będą korzystać z fortuny Wekslera żeby realizować swoje romantyczne uniesienia
Się Chlopak ustawił:-D:-D

tylko teraz Grażynka będzie musiała się czesciej konserwować u kosmetyczki itp:-D skoro ma 20letniego kochanka:-D
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 10:18   #3448
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez flavooour Pokaż wiadomość
Scena postrzału była moim zdaniem żenująca...
dlaczego w ogole nie ma ludzi w tym szpitalu?
Co prawda nie wiem dlaczego tak, a nie inaczej rozegrano te scene z postrzalem, ale w rzeczywistosci w tym szpitalu na Borowskiej jest wlasnie tak pusto na korytarzach Moga cie okrasc, zgwacic, zabic i nikt nic nie zauwazy
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 10:31   #3449
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Nie widziałam sceny postrzału, jak to się stało, że Manuel miał broń? Wyrwał któremuś ze strażników? Czy już przyjechał do szpitala z własnymi zapasami?
Manuel leżał na łóżku przykuty do poręczy, pielęgniarka miała mu założyć kroplówkę, więc go rozkuli. A wtedy on zabrał broń jednemu ze strażników, uderzył go kolbą od pistoletu a drugiego strażnika postrzelił (zabił?). Wyleciał na korytarz, zauważył Ankę i Pawła i tu (UWAGA) miała miejsce heroiczna postawa Anny, która z wielkiej miłości i jakby w transie zasłoniła własnym ciałem swego kochanka!
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 11:39   #3450
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
Co prawda nie wiem dlaczego tak, a nie inaczej rozegrano te scene z postrzalem, ale w rzeczywistosci w tym szpitalu na Borowskiej jest wlasnie tak pusto na korytarzach Moga cie okrasc, zgwacic, zabic i nikt nic nie zauwazy

no chyba że tak ale powinni chociaż sztuczny tłum zrobić, przynajmniej to postrzelenie wyglądałoby wtedy inaczej
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.