Slow fashion - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-28, 16:06   #121
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Hej ja nic poszłam stacjonarnie ale tłum mnie odstraszył. Trochę żałuję, że nie kliknęłam dzinsow ale mi odstają i tak zazwyczaj wszystkie w pasie. Plaszcz z tamtego roku z zary niby skład ma niezły a podszewka poprula się w kilku miejscach co mnie zniechecilo trochę. Jakie botki kliknęłaś?
Mi zazwyczaj najbardziej rozmiarowo pasują spodnie z mango, ale postanowiłam spróbować zarowe. Płaszcza z Zary tez nigdy nie miałam, zobaczymy ile wytrzyma, o ile któryś ze mną zostanie....jutro pewnie będę mieć paczkę. Podobał mi się 1 z zalando ale wykupili mi :/ botki wkleję gdy młode pójdą spać
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 16:20   #122
karolaj1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 26
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hej witaj wow 100 % naturalnych materiałów... ja dopuszczam do 30 % syntetków



Kupiłyscie coś w Zarze ? Ja kilka płaszczy i dżinsów do pomierzenia i wybrania 1, 2 par idealnych koszule w kratę i marynarkę. A dzisiaj doklikalam botki zamszowe.
Nie no, coś tam się zdarza, taka strasznie zawzięta nie jestem

Ja w Zarze kupiłam dżinsy ze średnim stanem, wiązany kaszmirowy sweter i kaszmirowe asymetryczne ponczo. Wszystko bez mierzenia, więc bardzo jestem ciekawa co przyjdzie.
No i wczoraj w Cosie kliknęłam wełnianą spódnicę i wiskozowe spodnie. Mam nadzieję, że trafiłam bo u nich zwroty płatne
karolaj1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 16:24   #123
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolaj1 Pokaż wiadomość
Nie no, coś tam się zdarza, taka strasznie zawzięta nie jestem

Ja w Zarze kupiłam dżinsy ze średnim stanem, wiązany kaszmirowy sweter i kaszmirowe asymetryczne ponczo. Wszystko bez mierzenia, więc bardzo jestem ciekawa co przyjdzie.
No i wczoraj w Cosie kliknęłam wełnianą spódnicę i wiskozowe spodnie. Mam nadzieję, że trafiłam bo u nich zwroty płatne
Mi się sporo rzeczy podobało w Cosie, ale już raz się wkopalam, pozamawialam kilka rzeczy i wszystko zwróciłam... nie dość, że żadnego ubrania nie miałam to jeszcze byłam na minusie przez ten płatny zwrot
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 18:09   #124
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mi się sporo rzeczy podobało w Cosie, ale już raz się wkopalam, pozamawialam kilka rzeczy i wszystko zwróciłam... nie dość, że żadnego ubrania nie miałam to jeszcze byłam na minusie przez ten płatny zwrot
A ile kosztuje zwrot? Nigdy od nich nie zamawiałam choć czasami mi się coś podoba, ale takim podejściem to chyba sobie daruję.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 18:33   #125
karolaj1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 26
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mi się sporo rzeczy podobało w Cosie, ale już raz się wkopalam, pozamawialam kilka rzeczy i wszystko zwróciłam... nie dość, że żadnego ubrania nie miałam to jeszcze byłam na minusie przez ten płatny zwrot
Też się kiedyś tak u nich wkopałam, ale ze dwie rzeczy zostawiłam, jestem zadowolona z jakości, więc daję im jeszcze jedną szansę


W ogole to szukam skórzanej torebki, większej, ale nie musi być shopperka. Kors odpada, mam jedną parę ładnych lat i jest ok, ale teraz wszyscy noszą więc chyba nie chcę. Patrzyłam na Furlę itp na Zalando ale nic mi w oko nie wpadło. Myslę nad Zuzią Górską, ale nie jestem przekonana do końca bo nie widziałam na żywo. Moze kojarzycie jakieś fajne polskie manufaktury, gdzie dostanę dobrą jakość za przyzwoitą cenę?
karolaj1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 19:06   #126
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ile kosztuje zwrot? Nigdy od nich nie zamawiałam choć czasami mi się coś podoba, ale takim podejściem to chyba sobie daruję.
Wysyłka 9 euro a zwrot 4. Niby niewiele, ale zawsze trochę żal zwłaszcza gdy nic nie kupiłam

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez karolaj1 Pokaż wiadomość
Też się kiedyś tak u nich wkopałam, ale ze dwie rzeczy zostawiłam, jestem zadowolona z jakości, więc daję im jeszcze jedną szansę


W ogole to szukam skórzanej torebki, większej, ale nie musi być shopperka. Kors odpada, mam jedną parę ładnych lat i jest ok, ale teraz wszyscy noszą więc chyba nie chcę. Patrzyłam na Furlę itp na Zalando ale nic mi w oko nie wpadło. Myslę nad Zuzią Górską, ale nie jestem przekonana do końca bo nie widziałam na żywo. Moze kojarzycie jakieś fajne polskie manufaktury, gdzie dostanę dobrą jakość za przyzwoitą cenę?
Ja też na pewno dam jeszcze szansę, bo mają super rzeczy tylko musze bardziej przemyślane zakupy robić.

Też szukam czarnej skórzanej, ale niedużej, żeby zmieściła portfel dość duży, kosmetyczkę i ewentualnie książkę póki co ciągle szukam... poszukam na showroom, mostrami i mustache
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 19:24   #127
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mi zazwyczaj najbardziej rozmiarowo pasują spodnie z mango, ale postanowiłam spróbować zarowe. Płaszcza z Zary tez nigdy nie miałam, zobaczymy ile wytrzyma, o ile któryś ze mną zostanie....jutro pewnie bętdę mieć paczkę. Podobał mi się 1 z zalando ale wykupili mi :/ botki wkleję gdy młode pójdą spać
Ok i pochwal się dżinsami jak dojdą, w sumie chciałabym jakieś fajne znaleźć

Kaszmiry z zary wygladaja ok, może jeszcze spadną to bym kliknęła Na razie nosiłam ten jasnoszary z hm (tez go masz) i jest fajny zobaczymy co po praniu, mam nadzieję że się nie skurczy.
Ja z inditexu oprócz w massimo zakupiłam tylko spódniczkę zamszową ze stradiego. Jak na razie
A co do COS to ja wolalabym zobaczyć te ciuchy na żywo. Może jak będę służbowo kiedyś w Wawie to zajdę stacjonarnie.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 19:25   #128
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Slow fashion

Świetne skórzane torebki mają w swojej ofercie Mumu i Zosia Chylak. Poza tym do głowy przychodzi mi jeszcze Hoffman, Dziki Józef, Lull, Misoui i Przywara Strzałka.

Może jeszcze Coccinelle, Furla i Lost Property of London.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau

Edytowane przez wielokropek2
Czas edycji: 2015-12-28 o 19:31
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 19:56   #129
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Slow fashion

Płaszcze z Zary, z ostatniej kolekcji co sadzicie?? http://www.zara.com/pl/en/collection...2p3226078.html

Strasznie mi sie spodobal bo elegancki aczkowlwiek wydaje mi sie, z tego co pamietam, ze dosc cienki (jak to u Zary..) 75 % wełna, reszta poliamid.

Idzie do mnie z kaszmirami, ale tych na oczy nawet nie widziałam jescze i ciekawa ich jestem strasznie.
__________________
Urtica dioica

Edytowane przez leeloo
Czas edycji: 2015-12-28 o 19:59
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 20:08   #130
karolaj1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 26
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Świetne skórzane torebki mają w swojej ofercie Mumu i Zosia Chylak. Poza tym do głowy przychodzi mi jeszcze Hoffman, Dziki Józef, Lull, Misoui i Przywara Strzałka.

Może jeszcze Coccinelle, Furla i Lost Property of London.
Bardzo dziękuję, będę sprawdzać

Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość
Płaszcze z Zary, z ostatniej kolekcji co sadzicie?? http://www.zara.com/pl/en/collection...2p3226078.html

Strasznie mi sie spodobal bo elegancki aczkowlwiek wydaje mi sie, z tego co pamietam, ze dosc cienki (jak to u Zary..) 75 % wełna, reszta poliamid.

Idzie do mnie z kaszmirami, ale tych na oczy nawet nie widziałam jescze i ciekawa ich jestem strasznie.
Co do płaszcza się nie wypowiem, musiałabym pomacać
Kaszmir jeden z zary mam, z zeszłego sezonu, nic się z nim nie dzieje póki co, choć muszę przyznać, że obchodzę się z nim bardzo ostrożnie. Strzelam, że tegoroczne będą podobnej jakości
karolaj1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 20:33   #131
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolaj1 Pokaż wiadomość



Co do płaszcza się nie wypowiem, musiałabym pomacać
Kaszmir jeden z zary mam, z zeszłego sezonu, nic się z nim nie dzieje póki co, choć muszę przyznać, że obchodzę się z nim bardzo ostrożnie. Strzelam, że tegoroczne będą podobnej jakości
Nie mechacą sie bardzo??
Nastawiałam sie na te swetry juz od dawna, w tamtym roku chwilowo brakło mi już funduszy na ich zakup a szybko sie rozeszly, bardzo jestem ich ciekawa.

Jak je pierzesz? Swoja droga kaszmir pojawil sie w ofrtach kilku siecowek, aczkolwiek "znawcy" twierdza ze na dobrej jakosci sweter z welny kaszmirskiej nalezy wydac od 500 zl w gore, wiec juz troche zglupiałam


Fajne torby ma Sabrina Pilewicz - z jakoscia róznie ale ja nie narzekam
__________________
Urtica dioica

Edytowane przez leeloo
Czas edycji: 2015-12-28 o 20:35
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 20:41   #132
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Świetne skórzane torebki mają w swojej ofercie Mumu i Zosia Chylak. Poza tym do głowy przychodzi mi jeszcze Hoffman, Dziki Józef, Lull, Misoui i Przywara Strzałka.

Może jeszcze Coccinelle, Furla i Lost Property of London.
O super, dzięki





Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość
Płaszcze z Zary, z ostatniej kolekcji co sadzicie?? http://www.zara.com/pl/en/collection...2p3226078.html

Strasznie mi sie spodobal bo elegancki aczkowlwiek wydaje mi sie, z tego co pamietam, ze dosc cienki (jak to u Zary..) 75 % wełna, reszta poliamid.

Idzie do mnie z kaszmirami, ale tych na oczy nawet nie widziałam jescze i ciekawa ich jestem strasznie.
Ładny, pomacasz i ocenisz. Skład ok, w sieciówkach raczej lepszych składów nie uświadczymy
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 20:48   #133
karolaj1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 26
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość
Nie mechacą sie bardzo??
Nastawiałam sie na te swetry juz od dawna, w tamtym roku chwilowo brakło mi już funduszy na ich zakup a szybko sie rozeszly, bardzo jestem ich ciekawa.

Jak je pierzesz? Swoja droga kaszmir pojawil sie w ofrtach kilku siecowek, aczkolwiek "znawcy" twierdza ze na dobrej jakosci sweter z welny kaszmirskiej nalezy wydac od 500 zl w gore, wiec juz troche zglupiałam


Fajne torby ma Sabrina Pilewicz - z jakoscia róznie ale ja nie narzekam
Piorę w ręku, albo w pralce w programie ręcznym, nie wiruję ani nie wyciskam tylko osuszam ręcznikiem. Delikatnie strzepuję i suszę na płasko. Aaa i mam płyn z lanoliną do prania.
Ten kaszmir z zary nie "kulkuje" się bardzo, po roku miałam dosłownie kilka węzełków przy końcach rękawów, zgoliłam elektryczną maszynką i jest ok.
Co do jakości - coś chyba jest w tym powiedzeniu Sweter nie jest jakos super miękki i to raczej nie ta słynna kaszmirowa delikatność. Ale z drugiej strony, cena jest niska i wydaje mi się, że to rozsądny kompromis, szczególnie, że to codzienny sweter do pracy.
Kiedyś pewnie kupię sobie 'prawdziwy' kaszmirowy sweter, ale na razie ćwiczę na tym i tez jest ok
karolaj1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 20:52   #134
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Ok i pochwal się dżinsami jak dojdą, w sumie chciałabym jakieś fajne znaleźć

Kaszmiry z zary wygladaja ok, może jeszcze spadną to bym kliknęła Na razie nosiłam ten jasnoszary z hm (tez go masz) i jest fajny zobaczymy co po praniu, mam nadzieję że się nie skurczy.
Ja z inditexu oprócz w massimo zakupiłam tylko spódniczkę zamszową ze stradiego. Jak na razie
A co do COS to ja wolalabym zobaczyć te ciuchy na żywo. Może jak będę służbowo kiedyś w Wawie to zajdę stacjonarnie.

Mi się marzy COS stacjonarnie, najlepiej w Lublinie bo tam mam najbliżej.

W Stradim zamszowa spódnica ? Wow... Zaskoczenie. Ja obserwuje jakąś na zalando, póki co ponad 200 zł. .. a no i zastanawiam się nad szortami z Mango, zamówiłam je na promocji -40% ale za duże są i czekam aż spadną z ceny to może zamowie drugi raz mniejsze. Mam też kurtkę zamszowa upatrzona, ale nie ma rozmiaru, może dorzucą.

Aaa ten kaszmir z hm, Twój jest w rozm. XS? Możesz podać wymiary bo zastanawiam się czy czatowac na xs bo ten ma trochę długie rękawy, ogólnie jest dość długi, może Twój jest trochę krótszy. Pewnie go zostawię, zamówiłam jeszcze ten golf granatowy z kaszmiru z hm, ma grubszy materiał niż ten szary, bordowy tez bym chętnie przygarnęla jeśli by dorzucili xs; )
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 21:05   #135
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość
Nie mechacą sie bardzo??

Jak je pierzesz? Swoja droga kaszmir pojawil sie w ofrtach kilku siecowek, aczkolwiek "znawcy" twierdza ze na dobrej jakosci sweter z welny kaszmirskiej nalezy wydac od 500 zl w gore, wiec juz troche zglupiałam
Ja czytałam (chyba na blogu Mr. Vintage, ale głowy nie dam ), że poniżej 2 000 zł to nie kaszmir
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 21:23   #136
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja czytałam (chyba na blogu Mr. Vintage, ale głowy nie dam ), że poniżej 2 000 zł to nie kaszmir
Hahahah Być może

Z drugiej strony tak to sobie tez tłumacze, że topowe marki pochodza np. ze szkocji, wiec przy ich kursie walut ciezko zeby było u nas w normalnej cenie. Aczkolwiek warto zauwazyc ze dla nich nich 300 funtów to jak dla nas 300 pln, wiec cena kaszmiru moze byc chyba i niższa bez ujmy dla jakości. Wszystko zalezy od kraju producenta i ilosci posredników (de facto zarabiajacych najwiecej).
__________________
Urtica dioica

Edytowane przez leeloo
Czas edycji: 2015-12-28 o 21:25
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 21:35   #137
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mi się marzy COS stacjonarnie, najlepiej w Lublinie bo tam mam najbliżej.

W Stradim zamszowa spódnica ? Wow... Zaskoczenie. Ja obserwuje jakąś na zalando, póki co ponad 200 zł. .. a no i zastanawiam się nad szortami z Mango, zamówiłam je na promocji -40% ale za duże są i czekam aż spadną z ceny to może zamowie drugi raz mniejsze. Mam też kurtkę zamszowa upatrzona, ale nie ma rozmiaru, może dorzucą.

Aaa ten kaszmir z hm, Twój jest w rozm. XS? Możesz podać wymiary bo zastanawiam się czy czatowac na xs bo ten ma trochę długie rękawy, ogólnie jest dość długi, może Twój jest trochę krótszy. Pewnie go zostawię, zamówiłam jeszcze ten golf granatowy z kaszmiru z hm, ma grubszy materiał niż ten szary, bordowy tez bym chętnie przygarnęla jeśli by dorzucili xs; )
To rzeczywiście podchodzisz gruntownie do uzupełniania garderoby. Ja w MD kupiłam ciuchy które niestety mają więcej sztucznych domieszek, ale mi się podobają i potrzebuję do pracy.
Spódnica z stradka się nazywała ze skóry pekari, cokolwiek to znaczy
Jutro zmierzę ten półgolf, na mnie jest dość dopasowany i rękawy na dlugosc ma ok. Trochę się zastanawiałam nawet czy nie jest mały bo rękawy ma obcisłe ale w końcu został ze mną. Rzeczywiście on z tych cienkich. Ten szary z dekoltem V jeszcze zamówiłam, ale S wielka i rękawy za długie na mnie. Zresztą zauważyłam że mam prawie same szare swetry i zapragnęłam innego koloru. Chciałabym żeby przecenili ze strony hm jeszcze pozostałe kaszmiry.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 21:38   #138
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mi się marzy COS stacjonarnie, najlepiej w Lublinie bo tam mam najbliżej.

W Stradim zamszowa spódnica ? Wow... Zaskoczenie. Ja obserwuje jakąś na zalando, póki co ponad 200 zł. .. a no i zastanawiam się nad szortami z Mango, zamówiłam je na promocji -40% ale za duże są i czekam aż spadną z ceny to może zamowie drugi raz mniejsze. Mam też kurtkę zamszowa upatrzona, ale nie ma rozmiaru, może dorzucą.

Aaa ten kaszmir z hm, Twój jest w rozm. XS? Możesz podać wymiary bo zastanawiam się czy czatowac na xs bo ten ma trochę długie rękawy, ogólnie jest dość długi, może Twój jest trochę krótszy. Pewnie go zostawię, zamówiłam jeszcze ten golf granatowy z kaszmiru z hm, ma grubszy materiał niż ten szary, bordowy tez bym chętnie przygarnęla jeśli by dorzucili xs; )
a który kaszmir? ja mam ten z dekoltem V XS, ale dziś już nie dam rady pomierzyć
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 22:22   #139
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja czytałam (chyba na blogu Mr. Vintage, ale głowy nie dam ), że poniżej 2 000 zł to nie kaszmir
oj to chyba nieprędko taki kupię
Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
To rzeczywiście podchodzisz gruntownie do uzupełniania garderoby. Ja w MD kupiłam ciuchy które niestety mają więcej sztucznych domieszek, ale mi się podobają i potrzebuję do pracy.
Spódnica z stradka się nazywała ze skóry pekari, cokolwiek to znaczy
Jutro zmierzę ten półgolf, na mnie jest dość dopasowany i rękawy na dlugosc ma ok. Trochę się zastanawiałam nawet czy nie jest mały bo rękawy ma obcisłe ale w końcu został ze mną. Rzeczywiście on z tych cienkich. Ten szary z dekoltem V jeszcze zamówiłam, ale S wielka i rękawy za długie na mnie. Zresztą zauważyłam że mam prawie same szare swetry i zapragnęłam innego koloru. Chciałabym żeby przecenili ze strony hm jeszcze pozostałe kaszmiry.
Tak, dość gruntownie. Ustaliłam sobie całkiem sporą kwotę na zimową wyprzedaż, mam listę, której się trzymam, nie całkiem sztywno, ale mam kilka MH które muszę kupić

Ja też

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
a który kaszmir? ja mam ten z dekoltem V XS, ale dziś już nie dam rady pomierzyć
ten
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 85 (2).jpg (27,7 KB, 64 załadowań)
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 22:47   #140
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

wrzucam te rzeczy, które już kupiłam, pomacałam i ze mną zostają :

1.jedwabna bluzka H&M-po % 85zł (100 % jedwab)
2.koszula MD - po % 109zł (100 % lyocell)
3.sweter MD - po % 139zł (61% wełna 39% bawełna)
4. skórzana spódnica H&M - po % 149zł (100% skóra)
5. jedwabna sukienka Yuliya Babich - po % 489zł (100% jedwab)
6 i 10. sweterki GAP -ze zniżką z newslettera 139zł (100% bawełna)
7.koszula VERO MODA - ze zniżką z newslettera 129zł (100% wiskoza)
8 i 9. sweterki BENETTON - ze zniżką 119zł (100% wełna)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 85.jpg (22,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 109.jpg (112,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 139 (2).jpg (195,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 149.jpg (62,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 290 (2).jpg (28,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GP021I015-I11@12.jpg (103,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VE121E0EW-A11@12.jpg (73,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4BE21I07F-B11@12.1.jpg (118,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benetton139.jpg (41,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GP021I015-Q11@12.jpg (113,7 KB, 29 załadowań)
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2015-12-28 o 22:50
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 22:55   #141
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Wrzucam te botki z zary - 2 pierwsze pary, 3 clarks, zostawię tylko 1 parę

aa i jeszcze taki offtop -polecam biustonosz Gossard, ten model jest świetny, miękki, wygodny, świetnie trzyma biust i ładnie go podkreśla

-----------------------------------------------------

3 posty pod sobą... no ładnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara129.jpg (22,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara179.jpg (39,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clarks329.jpg (50,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gossard.jpg (35,8 KB, 35 załadowań)
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2015-12-28 o 22:56
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 07:37   #142
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Slow fashion

ja już od pewnego czasu wyznaje zasade Slow Fashion


kupiłam tylko ręcznie szytą wełnianą kamizelke z Zary i buty zamszowe z Mango
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7522256800_1_1_1.jpg (62,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53010234_30_D8.jpg (51,4 KB, 26 załadowań)
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 07:38   #143
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja już od pewnego czasu wyznaje zasade Slow Fashion


kupiłam tylko ręcznie szytą wełnianą kamizelke z Zary i buty zamszowe z Mango
Witaj Gonia, tez myślałam o tych butach
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 08:33   #144
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

Ja jeszcze nie byłam na wyprzedażach, czekam na kolejne cięcie cen i aż opadnie dziki tłum w sklepach. Nie mam żadnych MH ale mam wizję kolorowego zimowego płaszcza Może w przyszłym tygodniu się wybiorę na zakupy.
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 09:21   #145
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie byłam na wyprzedażach, czekam na kolejne cięcie cen i aż opadnie dziki tłum w sklepach. Nie mam żadnych MH ale mam wizję kolorowego zimowego płaszcza Może w przyszłym tygodniu się wybiorę na zakupy.
Ja stacjonarnie tez nie byłam. Może bym się wybrała, ale nie mam za bardzo jak :/ a z dziećmi zakupu to żadna przyjemność
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 09:35   #146
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Wrzucam te botki z zary - 2 pierwsze pary, 3 clarks, zostawię tylko 1 parę

aa i jeszcze taki offtop -polecam biustonosz Gossard, ten model jest świetny, miękki, wygodny, świetnie trzyma biust i ładnie go podkreśla

-----------------------------------------------------

3 posty pod sobą... no ładnie

Tez lubie Gossard ale u nich co model to inaczej wypada w tym samym rozmiarze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 09:38   #147
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tez lubie Gossard ale u nich co model to inaczej wypada w tym samym rozmiarze
Ja mam tylko ten 1. To z tymi modelami i różnymi rozmiarami bardzo często się zdarza, na Zalando odrazu biorę kilka rozmiarów jak szukam biustonosza
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 10:21   #148
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Slow fashion

Witam przyłączam się i ja do fanek slow fashion. Niestety jako początkująca, dopiero buduję swoją szafę, a że jakość kosztuje - idzie mi to wolno.
Najgorsze są dylematy w stylu: torebkę kupić midi czy mini, dwóch kupić nie mogę, a obecnie nie mam żadnej (czyt. porządnej ). Też tak macie??

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2015-12-29 o 10:23
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 10:43   #149
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Witam przyłączam się i ja do fanek slow fashion. Niestety jako początkująca, dopiero buduję swoją szafę, a że jakość kosztuje - idzie mi to wolno.
Najgorsze są dylematy w stylu: torebkę kupić midi czy mini, dwóch kupić nie mogę, a obecnie nie mam żadnej (czyt. porządnej ). Też tak macie??
Hej obecnie mam identyczny problem, w sumie mam 1 skórzana mini brązowa, ale czarna jest bardziej potrzebna i tak myślę, czy duża czy mała mam już kilka typów, jak ogarnę dom to pokaże
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 10:53   #150
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Witam przyłączam się i ja do fanek slow fashion. Niestety jako początkująca, dopiero buduję swoją szafę, a że jakość kosztuje - idzie mi to wolno.
Najgorsze są dylematy w stylu: torebkę kupić midi czy mini, dwóch kupić nie mogę, a obecnie nie mam żadnej (czyt. porządnej ). Też tak macie??
To chyba zależy do czego ta torebka jest ci potrzebna.
Ale się od rana zdenerwowałam. Dzwonił kurier ze ma już moje zamówienie z zary (wzielam skorzane botki, zamszowa elegancka torebkę, sweterek i czapeczke - wszystko do mierzenia). Oczywiście nadal siedzę u rodziców i nie mam jak odebrać przesyłki. A jak wczoraj wieczorem sprawdzalam status zamówienia to nadal było w przygotowaniu...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-16 19:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.