Do posiadaczek trójkołowców - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-30, 08:30   #1
isabellla
Raczkowanie
 
Avatar isabellla
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 75
Lightbulb

Do posiadaczek trójkołowców


Witam
Chciałabym zapytac o Wasze wrarzenia związane z tymi wózkami w szczególności o ich prowadzenie na naszych chodnikach. Czy nie ma z tym problemów. Będę wdzięczna za każde opinie.

Pozdrawim
isabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 09:19   #2
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

hej,szczerze mówiąc ja nie kupowałam takiego wózka dla mojego dziecka,ale kilkanaście razy miałam okazję taki wozek prowadzić-znajomi kupili córeczce,powiem szczerze,że ja bym nie zdecydowała się na niego,nie jest on wygodny,przednie koło jest bardzo wysunięte do przodu,mam również wrażenie że nie jest on tak stabilny jak zwykły wózeczek,nie wiem być może się mylę. My wybraliśmy dla swojego dziecka wózek Chicco,naprawdę firma godna polecenia,bardzo byłam zadowolona z tego wózka,jest on lekki,wielofunkcyjny i bardzo dobrze się go prowadzi,pozdrawiam
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 09:21   #3
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

najlepsze trojkolowce to te z duzymi kolami typu runner albo jogger,wybierz taki aby byl najlzejszy bez zbednych koszy za zakupy-mozesz kupic siatke na raczke wozka jest bardziej funkcjonalna w takim wozku,
dla mnie to najlepszy wozek jaki wymyslono do tej pory-nasz sprawdzal sie nawet w gorach-oczywiscie takich niewysokich,ogolnie pokona wszystkie przeszkody i powinien prowadzic sie jedna reka-moja siostra brala mojego synusia na spacer i sama smigala na rolkach.
Nasz przywieziony byl z niemiec nawet nie wiem jakiej firmy-tylne kolo sa wielkie przednie znacznie mniejsze
wyglada praiwe tak samo jak ten:
http://allegro.pl/show_item.php?item=65882858
tylko moj byl niebiesko-czerwony
a najwazniejsze ze ona maja bardzo szerokie siedziska i dzidzia ma w nim naprawde wygodnie
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 09:24   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Cytat:
Napisane przez marsi11
najlepsze trojkolowce to te z duzymi kolami typu runner albo jogger,wybierz taki aby byl najlzejszy bez zbednych koszy za zakupy i innych ******l,
no w normalnych warunkach trudno miec wózek bez koszy i dodatków w koncu zakupy,zabawki,ubranka gdzies nosic trzeba a chodzic plecakiem jest srednio wygodny.

chyba ,ze ma sie 2 wózki co jest troche dużym wydatkiem.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 10:12   #5
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

moja kuzynka ma taki wózeczek i z tego, co wiem jest bardzo zadowolona. Sama chciałam taki kupić, ale mąż doszedł do wniosku, że umarłby ze strachu, gdyby jego dziecko miało jeździć w czymś, co nie ma jednego koła
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 10:20   #6
Kaszanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 129
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Mam trójkołowca i jestem zdziwiona podejrzeniami że jest niestabilny No szok. Przecież go tak samo się prowadzi jakby miał cztery koła, a nawet wygodniej w podjeżdżaniu na krawężnik czy do autobusu. Nie kiwa się ani nie kolebie, nie prowadzi się go przecież jak taczki.
Kaszanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 12:58   #7
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

powiem szczerze,że te wózki mi się wogóle nie podobają
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 13:07   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

przekonanie o niestabilnosci sa na pewno tylko takim wrazeniem ,w koncu to nowosc
gdyby byly niestabilne nie bylyby produkowane ,dopuszczane ,kupowane.

to kwestia przyzwyczajenia ,ja do nich nie mam nic ,chociaz nie wiem czy kupilabym taki wózek-chyba wole klasyczne 4- kolowce
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 13:19   #9
Kaszanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 129
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Ja na początku byłam na nie kiedy padła propozycja kupna trójkołowca ze strony mojego męża. Dałam się przekonać kiedy mogłam nim pojeździć do sklepie. Prowadzi się lżej niż taki na czterech, jest bardziej zwrotny.
A teraz mają porównanie (przez rok mieliśmy czterokołowca) zdecydowanie jestem za trzema kółkami.
Kaszanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 13:37   #10
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Chodząc po parku i rozmawiając z mamai urzytkownikami trójkołowców dowiedziłam się że częstą bolączką jest to że przednie koło zaczyna odchylać się na bok co powoduje ściąganie wózka na jedną ze stron. Głównie zależy to od intensywności używania wózka. Wiadomo gdy wózkiem chodzimy tylko na spacery a zakupy robimy tylko drobne to bedzie OK. Ale często wiele z nasz ładuje do wózka ile się da. Na instrukcjach zwykle pisze że wózek ma ładownośc do 20kg więc jak juz dziecko waży 11-13 kg to zkupów za wiele nie powinno być ale kto na to zwraca uwage jak je robi No i czasem jest problem jak rynienki na schodach są strome.
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 13:24   #11
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie
 
Avatar >>>CzArNuLkA<<<
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 102
GG do >>>CzArNuLkA<<<
Wink Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

A ja marze o wozku RING MAX firmy ADBOR (www.adbor.pl)
Oczarowal mnie jesli chodzi o jego funkcje, jest ich mnostwo. moglabym wypisac, ale beda chyba na stronce,wiec lepiej zajrzec tam. Moze akurat Cie sie spodoba?
Niestety nie testowalam go na ulicy, ale mysle, ze zawieszenie na paskach i chromowane pompowane kola beda idealne, zwlaszcza ze mozna wozek kiwac na boczki
Jego cena to max. 800 zl.
>>>CzArNuLkA<<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 15:33   #12
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Cytat:
Napisane przez aromatyzowana
powiem szczerze,że te wózki mi się wogóle nie podobają
Szczerze, to mi też się nie podobają.
Co do ich sprawności i lepszej funkcjonalnośc niż takich na 4 kołach, to nie będe się wypowiadać bo nie wiem, może i są lepsze ale ja im za wygląd dużo odejmuje.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 09:40   #13
Kaszanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 129
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Cytat:
Napisane przez agatha_c
Chodząc po parku i rozmawiając z mamai urzytkownikami trójkołowców dowiedziłam się że częstą bolączką jest to że przednie koło zaczyna odchylać się na bok co powoduje ściąganie wózka na jedną ze stron. Głównie zależy to od intensywności używania wózka. Wiadomo gdy wózkiem chodzimy tylko na spacery a zakupy robimy tylko drobne to bedzie OK. Ale często wiele z nasz ładuje do wózka ile się da. Na instrukcjach zwykle pisze że wózek ma ładownośc do 20kg więc jak juz dziecko waży 11-13 kg to zkupów za wiele nie powinno być ale kto na to zwraca uwage jak je robi No i czasem jest problem jak rynienki na schodach są strome.
I tu mnie zaskoczyłaś Jakim cudem te koło ma się odchylać? Ciekawostka dnia. Przecież jest tak zabezpieczone że nie ma szans. Chyba że typy jakieś inne. A ładuje do mojego bardzo dużo i używany jest na maksa.
Hmmm a jak się wjeżdża czterokołowcami na strome rynienki? Tak samo jak trójkołowcami - tyłem

Oczywiście rzecz gustu: cztery czy trzy ale trochę mnie śmieszą te minusy, przepraszam
Kaszanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 11:34   #14
justa2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 975
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

My też mamy trójkołowca i takie "znoszenie" miałam jak koła były niedopompowane.Wcześniej używałam czterokołowca i teraz mając porównanie mogę powiedzieć że był koszmarny-ciężki(nie mogłam go podnieść- na swoje I piętro jeździłam po schodach)teraz trzy kółka wnoszę bez problemu.Bardzo lekko i przyjemnie mi sie nim jeździ i jak na razie po 3 miesiącach nie widzę minusów.
justa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 10:36   #15
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

A mi się trójkołowce wizualnie zdecydowanie bardziej podobają niż cztero Kaszanna jaki masz wózeczek??Ja wprawdzie mam jeszcze czas na wybor wozka, ale juz powoli się zastanawiam bo do maja zleci...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 11:01   #16
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Cytat:
Napisane przez aromatyzowana Pokaż wiadomość
powiem szczerze,że te wózki mi się wogóle nie podobają
wózek tak jak samochód... wygląd to kwestia drugoplanowa.

Ja szukałam wózka zwrotnego, tak zeby móc bez problemu lawirować nim np między regałami w sklepie.
Najpierw przymierzalismy się do Xlandera, ale wcale tak lekko się nie obracał i siedzisko nie było przekładane.
Wybralismy Implast Volant. Można go obrócić jednym palcem, prowadzę go jedna ręką. Jestem z tego wózka baaardzo zadowolona i gdybym znalazła spacerówke -parasolkę 3 kołową to kupiłabym bez zastanowienia.
Ale wiem już po sprawdzeniu xlandera i implasta ze nie kazy 3 kołowiec jest jednakowy, co tyczy się zreszta i 4 kolowców - trzeba sprawdzac w sklepie.
A co do wygladu jeszcze to bywają paskudne modele i 3 i 4 kolowe.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 12:09   #17
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Ja jestem bardzo zadowolona z mojej trójkołówki. jest jak najbardziej stabilna i bardzo wygodna tak że mój syn napewno pojeździ w niej do 4 roku życia...no chyba że nie będzie chciał. ale na razie ma 3 i podszas pieszych wycieczek często chce na ręce, a jak wraca się z zakupami to trudno wziąć na ręce jeszcze dziecko.
ja mam niemiecki model Bruin, na dużych pompowanych kołach ze sporym koszykiem na zakupy, regulowaną rączką hamulcem ręcznym i zwykłym na dole. na naszych krzywych chodnikach sprawdza się super!!! ja mieszkam w dodatku koło ulicy gdzie jeszcze leżą kocie łby i do miasta czasem idziemy przez polną ścieżkę bo mam przez łąkę bliżej i wózek z małymi plastikowymi kółkami w takich warunkach wymięka. to samo jak spadnie śnieg.
jedyny feler to że jak koła wielkie pompowane i stabilnę ramę to i cholerstwo ciężkie, dlatego jak nie ma śniegu i idę prostym chodniczkiem lub mam w planach podróż tramwajem lub autobusem to biorę inny leciutki wózek typu parasolka tyle że z tych porządnych i większych a nie jakiś badziew jak dla lalki.
zanim kupiłam trójkołówkę wykończyłam już 2 wózki, a ten wygląda jakby mógł wozić jeszcze sporą gromadkę dzieci.
kolory też jak najbardziej ok. czarny z ciemno beżowym
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 23:13   #18
kasiek@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 104
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Ja nie zamieniłabym mojego trójkołowca na żaden inny wózek. Jak muszę skoczyć na zakupy do supermarketu z dzieckiem to bez problemu mogę manewrować między regałami a nawet obrócić się w miejscu o 360 stopni jak ktoś zablokuje przejście. Gdy wysiadam z zapchanego autobusu to też dobrze się nim manewruje. Pewnie to też zależy od budowy i tego jak umieszczone jest to przednie koło. Mam wózek ImplastBOLDER3. Też byłam przeciwna trójkołowcom a mój mąż to nawet nie chciał o takim wózku słyszeć ale jak w sklepie nim pojeździł to był zachwycony. Kupiliśmy go w końcu bo jeszcze nie było w polsce tych modeli z czterema kołami i nie chcieliśmy czekać, ale nie załujemy. Tylko taka moja sugestia... jak trójkołowiec to z całą rączką nie z dwoma jak parasolka (chyba takich nawet nie ma ale piszę tak na wszelki wypadek).
kasiek@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 06:13   #19
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

JA miałam tróklołowca szczerze byłam nie zadowolona.
Wózek mało stabilny nie raz by sie przewrócił na bok przy podjezdzaniu na chodnik.
Na szczęscie szybko go sprzedałam.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 12:40   #20
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

No więc właśnie...wszystko trzeba wziąć pod uwagę bo trójkołowce tak jak inne wózki różnią się od siebie. ja z mojego jestem zadowolona bo jest stabilny ma szerokie siedzisko wielkie koła które pokonają każdą przeszkodę, ale jest ciężki, nawet po złożeniu i zdjęciu kół (system szybkiego ściągania kół) jest duży i w małym bagażniku trudno się mieści. ale właśnie mnie to nie przeszkadza bo nie mam auta...i spełnia funkcje na jakich mi zależy.
a na szybkie spacerki, czy podróż pociągiem, tramwajem, czy autobusem to nie ma jak wąska zwrotna parasolka, która zmieści się wszędzie i mam siłę ją podnieść jak nie ma nikogo na przystanku do pomocy żeby wnieść dziecko.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 17:09   #21
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Ja też mam trójkółkę i w życiu nie zamieniłabym się na czwórkę, miałam okazję prowadzić kilka modeli. Wśród obu typów znajdują się złe i dobre wózki, ja mój sobie chwalę, mam z firmy Traxx.

Jest lekki, zwrotny, odczepiana buda to było zbawienie przy znoszeniu go ze schodów (najpierw stelaż potem dziecko z budą). Od 3-4 miesięcy zrobiliśmy z niego spacerówkę i sprawdza się równie dobrze. To niestabilne przednie koło z postu powyżej to dla mnie zagwozdka, mam wrażenie że autorka nie rozmawiała z wieloma tylko jedną osobą,bo ja często rozmawiam z "mamami trójkółkami" i żadna nie narzekała.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 09:01   #22
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;5974168]wózek tak jak samochód... wygląd to kwestia drugoplanowa.

[/quote]

racja




Uważam,że Panie które nie mają trójkołowca nie powinny się wogóle wypowiadać!!!!Skąd możecie wiedzieć i mówi: ja bym takiego nie kupiła...o ho ho

nie interesuje nas czy byś kupiła czy nie,tylko pytanie było:

Chciałabym zapytac o Wasze wrarzenia związane z tymi wózkami w szczególności o ich prowadzenie na naszych chodnikach. Czy nie ma z tym problemów


ja polecam jak najbardziej,jest super zwrotny,bardzo wygodny dla dzidziusia i przedewszystkim stabilny mimo jakiś dziwnych stwierdzeń poprzedniczek!!!
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 09:38   #23
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

godzinę temu wróciłam ze spaceru ekstremalnego przez chaszcze i górki w parku z x-landerem http://www.totamto.com.pl/galerie/wo...ander_5976.jpg
odnośnie trójkołowości to już mój 2 wózek wcześniej miałam gondolę implast
Polecam dobrze się prowadzi rewelacyjnie, sprawdza się na małych powierzchniach - zawracanie jest idealne zaden wyboje nie stanowią problemu

wózki formy hauc maja kiepskie opinie - brak stabilności

x-lander jest bardzo stabilny ale dość ciężki ale za to miesci spore dziecko

jeśli masz jakieś pytania nie wahaj się
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 16:40   #24
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
godzinę temu wróciłam ze spaceru ekstremalnego przez chaszcze i górki w parku z x-landerem http://www.totamto.com.pl/galerie/wo...ander_5976.jpg
odnośnie trójkołowości to już mój 2 wózek wcześniej miałam gondolę implast
Polecam dobrze się prowadzi rewelacyjnie, sprawdza się na małych powierzchniach - zawracanie jest idealne zaden wyboje nie stanowią problemu

wózki formy hauc maja kiepskie opinie - brak stabilności

x-lander jest bardzo stabilny ale dość ciężki ale za to miesci spore dziecko

jeśli masz jakieś pytania nie wahaj się
Wcześniej wypowiadałam się na temat trójkołowca i nie byłam zadowolona z tego wózka.
wózek byl firmy hauck tandeta jakich mało mało stabilny i niewygodny dla dziecka.Od tamtej pory nie miałam styczności z trzema kółkami.Byc moze gdybym kupiła wózek innej firmy byłabym zadowolona tak jak wizażanki ,które maja pozytywne opinie
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:44   #25
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

kasia1361 masz racje japo implascie nie byłam na początku zadowolona z x-landera ale po jakimś czasie i jazdach innymi wózkami doceniłam go. Jednka ma swoje inne wady i szczerze w rozsądnej cenie nie znalazłam jeszcze swojego ideału ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:48   #26
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Pewno zgadzam się-nie ma wózka idealnego,bez wad.Ale nie sądzę,żeby oceniać trójkołowce po wyglądzie było rozsądne.BYnajmniej mój X Landerek XT jest siuperowy a wada to że nie podnosi mi się podnóżek w spacerówce/nie wiem jak to jest w nowszych modelach/ i tyle,reszta pasuje mi jak nic.A na te drogi,które ja mam pod domem XT to najlepsza inwestycja
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 20:46   #27
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Do posiadaczek trójkołowców

Cytat:
Napisane przez agatha_c Pokaż wiadomość
Chodząc po parku i rozmawiając z mamai urzytkownikami trójkołowców dowiedziłam się że częstą bolączką jest to że przednie koło zaczyna odchylać się na bok co powoduje ściąganie wózka na jedną ze stron.
Fakt, na czwartym spacerze coś mi się pofyrdało i albo uparcie ściąga na boki, albo nie chce skręcać w prawo... Szósty spacer dziś zaliczyłam i już mam dość tego wózka. :/

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Pewno zgadzam się-nie ma wózka idealnego,bez wad.Ale nie sądzę,żeby oceniać trójkołowce po wyglądzie było rozsądne.BYnajmniej mój X Landerek XT jest siuperowy a wada to że nie podnosi mi się podnóżek w spacerówce/nie wiem jak to jest w nowszych modelach/ i tyle,reszta pasuje mi jak nic.A na te drogi,które ja mam pod domem XT to najlepsza inwestycja
Kupiłam to "cudo" na podstawie paru opinii znalezionych w sieci (po lekturze pojechałam do sklepu na testy - tam wydawał mi się fajny) i dawno niczego tak nie żałowałam jak tego zakupu. Jakim cudem ten wózek jest taki super??
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.