Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 14:15   #1321
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

dziewczyny poleccie mi krem nawilzajacy pod podklad z porzadnym skladem
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:30   #1322
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

hanusia505 ziaja wypuściła na rynek nowe kremy: 25+ 30+ i chyba 40 albo 50+
Kupiłam 25+ (choć nie mam jeszcze 25 lat ) i jestem zadowolona. Ma lekką konsystencję, więc pod podkład idealnie się nadaje. Skóra reaguje ok, jestem zadowolona no i kosztuje ok. 8zł, więc nawet jak Ci nie przypasuje to nie taka tragedia
Do tej pory stosowałam Lirene i brak tych kremów w moim kosmetycznym kuferku jest dla mnie największą stratą
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:37   #1323
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
hanusia505 ziaja wypuściła na rynek nowe kremy: 25+ 30+ i chyba 40 albo 50+
Kupiłam 25+ (choć nie mam jeszcze 25 lat ) i jestem zadowolona. Ma lekką konsystencję, więc pod podkład idealnie się nadaje. Skóra reaguje ok, jestem zadowolona no i kosztuje ok. 8zł, więc nawet jak Ci nie przypasuje to nie taka tragedia
Do tej pory stosowałam Lirene i brak tych kremów w moim kosmetycznym kuferku jest dla mnie największą stratą
Megana dzieki
Tylko, ze ja nie przepadam ostatnio za Ziaja, wolalabym cos z naturalnych kosmetykow
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:52   #1324
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Pani Filifionka Pokaż wiadomość
Kurcze, trochę martwi mnie ta nasza lista, bo już nie pierwszy raz jest coś nieaktualne. Nie mam w żadnym razie pretensji do teteesi, tylko że wielu firm brakuje, a to by mogło zachęcić nowe dziewczyny.
To co mam dopisać?
Pisałam wcześniej, że nie mam już tyle czasu co dawniej, żeby siedzieć na necie i prosiłam, że jak cos nie jest zmienione na liście to, żeby pisac mi na prv, wtedy na pewno nic mi nie umknie.
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:58   #1325
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
To co mam dopisać?
Pisałam wcześniej, że nie mam już tyle czasu co dawniej, żeby siedzieć na necie i prosiłam, że jak cos nie jest zmienione na liście to, żeby pisac mi na prv, wtedy na pewno nic mi nie umknie.
Teteesiu do zielonej dopisz Pharma CF (Cztery Pory Roku, Venus, Missy, Seria Kwiatowa, Dermafresh, Bond, Korsarz, Football, No. 36, Bye Bye Mosquito, Golden Sun, Fri). Ewentualnie moznaby jeszcze zaznaczyc, ze produkuja rowniez zmywacz do paznokci biedronkowy.

No i nie wiem jak z ta Bioderma, mi odpisali, ze nie testuja i nie uzywaja skladnikow pochodzenai zwierzecego ale polska centralanie ma informacji czy wymagaja zaswiadczen od dostawcow, ze skladniki nieei byly testowane.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2011-05-16 o 15:02
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:05   #1326
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna firma, która może być ok - Lauro:

Dzień dobry,

Czy kosmetyki Państwa firmy są testowane na zwierzętach?
Czy składniki kosmetyków są testowane na zwierzętach?
Czy Państwa produkcja zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego?

Dziękuję i pozdrawiam,

Witam,
Pani Anno, na każde pytanie odpowiedź brzmi nie.
Pozdrawiamy
Lauro

Czy teteesia jeszcze do nas zagląda?
Zagląda
Już wstawiłam na zieloną

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Teteesiu do zielonej dopisz Pharma CF (Cztery Pory Roku, Venus, Missy, Seria Kwiatowa, Dermafresh, Bond, Korsarz, Football, No. 36, Bye Bye Mosquito, Golden Sun, Fri). Ewentualnie moznaby jeszcze zaznaczyc, ze produkuja rowniez zmywacz do paznokci biedronkowy.
...
Pharma CF jest już od dawna, tylko bez wyszczególnienia na ich seria.
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:08   #1327
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
To co mam dopisać?
Pisałam wcześniej, że nie mam już tyle czasu co dawniej, żeby siedzieć na necie i prosiłam, że jak cos nie jest zmienione na liście to, żeby pisac mi na prv, wtedy na pewno nic mi nie umknie.
Ściągnąć Physicians Formula z czerwonej listy, bo są na obu (Pisałam jakiś czas temu, że zdołali się wykupić od Pierre Fabre i teraz są firmą niezależną).
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 15:17   #1328
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
Zagląda
Już wstawiłam na zieloną

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------



Pharma CF jest już od dawna, tylko bez wyszczególnienia na ich seria.
A to przepraszam, musialam przeoczyc
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:19   #1329
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Dziewczyny, nie dawajcie się sprowokować zaczepkami, bo nie ma sensu. Serio. Jedynym wyjściem, żeby nasz wątek wrócił do normalności jest po prostu kontynuowanie go jakby postów bez ładu, składu i celu od tej osoby nie było. W ogóle. Trollowanie sprawia satysfakcję tylko wtedy jak inni reagują, samemu do siebie się nie trolluje. No bo chyba każdy widzi, że same jak nawet piszemy na wątku to chociażby z podaniem źródła informacji, choćby takiego z netu choć net to rzadko źródło naprawdę w 100% wiarygodnych informacji, a nie tak tylko żeby udawać wielką wiedzę i wszytskim próbować dogryźć. Poza tym informacje w tych postach są błędne i nie mają żadnego pokrycia w konkretach i to chyba wszystkie już zauważyły, opierają się tylko i wyłącznie na moja prawda jest najmojsza Tak więc serio, nie odpowiadajcie już na nic i wróćmy sobie do spokojnej dyskusji zamiast tracić czas na rozmowę ze ścianą Bo mnie to doprowadza do łez ze śmiechu, co czytam, ale widzę, że niektóre z Was to się denerwują. A te teksty, że bazujecie tylko na tym co ja napiszę - bezcenne! Cóż za komplement niezamierzony i nieuświadomiony w moim kierunku! Jak zresztą wiele tekstów, które sobie przeczą stale, każdy to widzi poza osobą wypowiadającą się No bo najpierw nazwała mnie aktywistką samozwańczą a potem strzela, że jestem guru wątku, no to jak się nie uśmiać, no serio? Gdyby nie to, że te bezsensowne komentarze mi tak poprawiaja humor, to byłoby mi takiej osoby szkoda - trzeba mieć naprawdę duże kompleksy i zero przyjaciół, żeby się bawić w takie zabawy na forum. Że człowiek MUSI prowokować, przekręcać fakty i zwalać na wszystko dookoła winę za swiją niewiedzę żeby ktokolwiek odpowiedział, bo inaczej to przecież ludziom się nawet odpowiadać nie chce. Pozdrawiam wszystkie niedouczone hipokrytki

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-05-16 o 15:32
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:32   #1330
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Linus super avek
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:34   #1331
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Linus super avek
Dzięki

Aha, chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że taka osoba co wchodzi i mąci dobrze robi na wątek, bo go stale podbija w górę i łatwiej go znaleźć Pomijając fakt, że mam zaufanie do naszych czytelników, którzy nas podglądają i wierzę w ich inteligencję i zdolność do trzeźwego oceniania faktów, od razu widać kto tu tylko mąci wodę bez ładu i składu, więc bardzo nam ta dyskusja zapewne pomogła wątek reklamować Każdy pewnie z zainteresowaniem wejdzie (ooo, awantura! ), a potem może zostanie z powodu własnej dociekliwości. Można by to uznać więc za przysługę

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-05-16 o 15:49
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 16:21   #1332
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
To co mam dopisać?
Pisałam wcześniej, że nie mam już tyle czasu co dawniej, żeby siedzieć na necie i prosiłam, że jak cos nie jest zmienione na liście to, żeby pisac mi na prv, wtedy na pewno nic mi nie umknie.

Gold Drop

Linus szefowo
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych

Edytowane przez Pani_Pusia
Czas edycji: 2011-05-16 o 16:30
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:29   #1333
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Gold Drop

...
Gold Drop tez już jest :P Najlepiej szukać CTRL+F
Tylko nie w tej pierwszej liście jest ale z podziałem (post #3) bo nie zmieściło by sie to wszystko na pierwszej, na niej sa tylko kosmetyki.
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:16   #1334
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

No i mamy w domu cud techniki i czystych talerzy - zmywarkę. Czy na zielonej jest jakaś firma, która robi tabletki do tego urządzenia? Coś ekologicznego?
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:12   #1335
RougeAddict
Raczkowanie
 
Avatar RougeAddict
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Ja ma tylko jedną uwagę do Paranoii - z tego co zrozumiałam używasz tylko kosmetyków wegetariańskich oraz wegańskich i do tego chcesz przekonać innych. Tylko kosmetyki wegetariańskie są dla Ciebie cruelty- free?
Tak zrozumiałam z twoich postów.
Jednak kupiłaś krem:
Missha, M Perfect Cover BB Cream
(masz w opisie krem do wymiany). Ten krem nie jest zgodnie z Twoim twierdzeniem cruelty-free.
Ma w składzie:
kawior-Caviar Extract,
hydrolyzed collagen-produced from collagen found in the bones, skin, and connective tissue of animals such as cattle, pigs, horses, and fish.
Gdzie jest Twoja konsekwencja? Sama nie stosujesz się do zasad, które chcesz wpajać innym! Zanim będziesz krytykować innych zacznij od siebie.
RougeAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:20   #1336
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez RougeAddict Pokaż wiadomość
Ja ma tylko jedną uwagę do Paranoii - z tego co zrozumiałam używasz tylko kosmetyków wegetariańskich oraz wegańskich i do tego chcesz przekonać innych. Tylko kosmetyki wegetariańskie są dla Ciebie cruelty- free?
Tak zrozumiałam z twoich postów.
Jednak kupiłaś krem:
Missha, M Perfect Cover BB Cream
(masz w opisie krem do wymiany). Ten krem nie jest zgodnie z Twoim twierdzeniem cruelty-free.
Ma w składzie:
kawior-Caviar Extract,
hydrolyzed collagen-produced from collagen found in the bones, skin, and connective tissue of animals such as cattle, pigs, horses, and fish.
Gdzie jest Twoja konsekwencja? Sama nie stosujesz się do zasad, które chcesz wpajać innym! Zanim będziesz krytykować innych zacznij od siebie.
A jak ty to widzisz inaczej? (dotyczy pogrubionego tekstu)

Krem jest wystawiony do wymiany, co oznacza, że nie chcę go stosować. Logika?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 23:10   #1337
RougeAddict
Raczkowanie
 
Avatar RougeAddict
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26961695]A jak ty to widzisz inaczej? (dotyczy pogrubionego tekstu)

Krem jest wystawiony do wymiany, co oznacza, że nie chcę go stosować. Logika?[/QUOTE]
Ale go kupiłaś. To znaczy, że nie zwracasz uwagi na to jakie kosmetyki kupujesz czy wegetariańskie czy nie. Logiczne jest to , że jak ktoś kupuje wegetariańskie to nie kupi takiego kremu jak ten. A Ty kupiłaś.

Akurat, co do pogrubionego tekstu, to ja kupuje kosmetyki wegetariańskie (zawsze), bez składników pochodzących z uboju itp. ale nie koniecznie wegańskich, bo np. wosk pszczeli mi nie przeszkadza.
Tylko, że jak już się tego trzymam to sprawdzam składy zanim kupię. Żeby być konsekwentną w tym, bo sama kiedyś coś wspominałaś o konsekwencji.

Wiem, że nie każdy ma takie poglądy na tym wątku i są dziewczyny, które używają np. Białego Jelenia itp. Ale każda dziewczyna jest szczera i ma pogląd cruelty free w różnych znaczeniach czy to do samego testowania, czy wegetariańskich, czy wegańskich kosmetyków. I każda ma prawo do swojego poglądu. Uważam, że nie mam prawa nikogo krytykować.
Nie obraź się, ale Twoje niektóre wypowiedzi, mogą być odczytane jako krytyka i przechwałaki, że jesteś lepsza, bo jesteś wegetarianką. Wiele osób na tym wątku jest i nikt się z tym tak nie obnosi.
A o testach kosmetyków na zwierzętach poczytaj sobie i pooglądaj filmiki, wtedy zobaczysz, że w rzeźni jest bardziej humanitarnie niż w laboratorium, bo zwierzęta krócej cierpią.
RougeAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 23:26   #1338
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez RougeAddict Pokaż wiadomość
Ale go kupiłaś. To znaczy, że nie zwracasz uwagi na to jakie kosmetyki kupujesz czy wegetariańskie czy nie. Logiczne jest to , że jak ktoś kupuje wegetariańskie to nie kupi takiego kremu jak ten. A Ty kupiłaś.

Akurat, co do pogrubionego tekstu, to ja kupuje kosmetyki wegetariańskie (zawsze), bez składników pochodzących z uboju itp. ale nie koniecznie wegańskich, bo np. wosk pszczeli mi nie przeszkadza.
Tylko, że jak już się tego trzymam to sprawdzam składy zanim kupię. Żeby być konsekwentną w tym, bo sama kiedyś coś wspominałaś o konsekwencji.

Wiem, że nie każdy ma takie poglądy na tym wątku i są dziewczyny, które używają np. Białego Jelenia itp. Ale każda dziewczyna jest szczera i ma pogląd cruelty free w różnych znaczeniach czy to do samego testowania, czy wegetariańskich, czy wegańskich kosmetyków. I każda ma prawo do swojego poglądu. Uważam, że nie mam prawa nikogo krytykować.
Nie obraź się, ale Twoje niektóre wypowiedzi, mogą być odczytane jako krytyka i przechwałaki, że jesteś lepsza, bo jesteś wegetarianką. Wiele osób na tym wątku jest i nikt się z tym tak nie obnosi.
A o testach kosmetyków na zwierzętach poczytaj sobie i pooglądaj filmiki, wtedy zobaczysz, że w rzeźni jest bardziej humanitarnie niż w laboratorium, bo zwierzęta krócej cierpią.
Może go dostałam? Może się pomyliłam przy zakupie? Może z jakiegoś powodu nie sprawdziłam składu? Może nie kupiłam go dla siebie, ale zrezygnowałam z prezentu? Może ktoś mnie poprosił o kupienie, ale zrezygnował z niego?

Też kupuję kosmetyki wegetariańskie.


Co do moich postów, no to już raczej nie mam wpływu na to, jak kto odbiera moje posty. (Zaraz się posypią ochmatkoboskie)

A co do testowania i zabijania - wiesz, zwierzeta nie cierpią tylko w momencie odbierania im życia. Tylko przez całe swoje życie. Wiesz jak są traktowane? W jakich warunkach mieszkają? Jak stara się je wykorzystać do granic możliwości? Jak w zasadzie się je produkuje? Wiesz, że kurczakom z farm nie free range obcina się nogi i dzioby, żeby ze względu na swoją podwyższoną adrenalinę i poziom agresji nie zabijały się wzajemnie? Wiesz, że małych prosiaków się nie zabija tylko na żywca wyłamuje się im nogi i spuszcza krew? Wiesz, że małym cielakom zdziera się na żywca skórę, bo futerko jest ładniejsze? Obejrzyj sobie kilka takich filmów. I to się dzieje cały czas. W każdej sekundzie. I będzie się działo do końca świata.

I ten post nie jest nawoływaniem do wegetarianizmu - odpowiadam tylko na twoje argumenty. Ale pewnie i tak się ktoś przyczepi.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 05:38   #1339
Wardruna
Raczkowanie
 
Avatar Wardruna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: subcarpathia
Wiadomości: 386
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Paranojo ja akurat to wszystko wiem, wiem jak traktuje się zwierzęta w ciągu ich życia. Dowiedziałam się dokładnie wszystkiego na studiach. I bardzo dobrze, że zwracasz na to uwagę. Uważam, że rzeźnia i laboratorium to jeden sh*t. W jednym i drugim miejscu pracują różni ludzie, niektórym sprawia to nawet przyjemność, inni zabijają jak automaty. Nie wiem co gorsze;/ Nie będę się rozpisywać. Wszystkim zjadaczom mięsa zawsze życzę z całego serca smacznego. Mówię tu oczywiście o typowych konsumentach, którzy napychają sobie brzuchy tym całym sklepowym syfem.

Ale niestety muszę się zgodzić:
"Wiem, że nie każdy ma takie poglądy na tym wątku i są dziewczyny, które używają np. Białego Jelenia itp. Ale każda dziewczyna jest szczera i ma pogląd cruelty free w różnych znaczeniach czy to do samego testowania, czy wegetariańskich, czy wegańskich kosmetyków. I każda ma prawo do swojego poglądu. Uważam, że nie mam prawa nikogo krytykować.
Nie obraź się, ale Twoje niektóre wypowiedzi, mogą być odczytane jako krytyka i przechwałaki, że jesteś lepsza, bo jesteś wegetarianką. Wiele osób na tym wątku jest i nikt się z tym tak nie obnosi."

Dla mnie zaczyna się tu robić nieprzyjemnie i tyle. Od razu przypomina mi się, gdy na innym forum naskoczono na mnie bo napisałam, że zjadam sobie czasami jajko od własnej kury, która sobie radośnie chodzi po podwórku, o którą dbam i dostałam od razu pouczenia itp.
Jak powiedziałam, każdy robi co uważa za stosowne, do niektórych decyzji się dojrzewa. Nikt tu nie przyszedł na zawody: Kto jest bardziej wege a kto mniej. Od początku podobało mi się w tym miejscu, że brak tu pouczania i dziewczyny piszą szczerze. Nie wiem po co te pyskówki, jak dzieci w piaskownicy: " To moja łopatka!! oddawaj! Nie! A właśnie, że moja!" Ja do dziś mam na swoich półkach kremy i inne z jedwabiem i innymi produktami pochodzącymi od zwierząt, oddam je komuś, a sama wciąż szukam innych kosmetyków, pytając bardziej doświadczonych. Jeszcze dużo przede mną, ale staram się wprowadzać zmiany jak najszybciej, zaczęłam od rezygnacji z mięsa...

A teraz z innej beczki, dziewczyny jaki antyperspirant polecicie?? Chodzi mi tylko o formę w sprayu, kulki i sztyfty na mnie nie działają;/ Z góry dziękuję za podpowiedź.
__________________
http://fundacjaczarnykot.pl/

Edytowane przez Wardruna
Czas edycji: 2011-05-17 o 07:28
Wardruna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 07:38   #1340
rula
Raczkowanie
 
Avatar rula
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 128
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Paranoja czy ty należysz do Frontu Wyzwolenia Zwierząt czy jakiegoś innego ruchu pro-zwierzęcego? Takie agrsywne zachowanie do niczego nie prowadzi. Wydaje mi się że wszystkie jesteśmy po jednej stronie i chcemy walczyć o jedno.

Dziewczyny szukam dobrych kremów przeciwzmarszkowych 30+ które dają efekty, l'occitane, dr nona, martina gebhardt... lub inne jakieś przez was wypróbowane
rula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 07:59   #1341
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez rula Pokaż wiadomość
Paranoja czy ty należysz do Frontu Wyzwolenia Zwierząt czy jakiegoś innego ruchu pro-zwierzęcego? Takie agrsywne zachowanie do niczego nie prowadzi. Wydaje mi się że wszystkie jesteśmy po jednej stronie i chcemy walczyć o jedno.

Dziewczyny szukam dobrych kremów przeciwzmarszkowych 30+ które dają efekty, l'occitane, dr nona, martina gebhardt... lub inne jakieś przez was wypróbowane
na twarz czy oczy?
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:21   #1342
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Wardruna nie przejmuj się ja Was wszystkie traktuję z ogromnym szacunkiem. Sama jestem dopiero na początku drogi, a najgorsze, że walczę sama, bo nie mam wśród rodziny/znajomych nikogo kto podziela moje zaangażowanie. Ale walczę i nie zamierzam przestać
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:32   #1343
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
dziewczyny poleccie mi krem nawilzajacy pod podklad z porzadnym skladem
Moja znajoma używa pod makijaż krem do twarzy i ciała Hipp - mówi, że super sprawa i też sobie go kupię przy najbliższej okazji
__________________

Edytowane przez Sorbet
Czas edycji: 2011-05-17 o 08:33
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:42   #1344
rula
Raczkowanie
 
Avatar rula
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 128
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Pani_Pusia na oczy i zmarszczki mimiczne
rula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 10:08   #1345
Wardruna
Raczkowanie
 
Avatar Wardruna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: subcarpathia
Wiadomości: 386
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Polecam to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...arszczkom.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-pod-oczy.html

O ile Ci odpowiada skład i firma.
__________________
http://fundacjaczarnykot.pl/
Wardruna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 10:43   #1346
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez rula Pokaż wiadomość
Paranoja czy ty należysz do Frontu Wyzwolenia Zwierząt czy jakiegoś innego ruchu pro-zwierzęcego? Takie agrsywne zachowanie do niczego nie prowadzi. Wydaje mi się że wszystkie jesteśmy po jednej stronie i chcemy walczyć o jedno.

Dziewczyny szukam dobrych kremów przeciwzmarszkowych 30+ które dają efekty, l'occitane, dr nona, martina gebhardt... lub inne jakieś przez was wypróbowane

Podaj trzy cytaty, w który przejawia się ta niby moja agresja.

I poczytaj sobie wypowiedzi innych dziewczyn - tam agresji doszukasz się na pewno.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 10:58   #1347
Wardruna
Raczkowanie
 
Avatar Wardruna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: subcarpathia
Wiadomości: 386
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

"I poczytaj sobie wypowiedzi innych dziewczyn - tam agresji doszukasz się na pewno."

Których dziewczyn? Bo ja nie zauważyłam, aby któraś prowadziła dyskusję takim tonem jak Ty.
__________________
http://fundacjaczarnykot.pl/

Edytowane przez Wardruna
Czas edycji: 2011-05-17 o 11:03
Wardruna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 11:54   #1348
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Moja znajoma używa pod makijaż krem do twarzy i ciała Hipp - mówi, że super sprawa i też sobie go kupię przy najbliższej okazji
Dziekuje
Niezly sklad nawet... gdyby nie paraben. Co prawda na koncu skladu.. Hm sama nie wiem
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 11:56   #1349
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Wardruna Pokaż wiadomość
"I poczytaj sobie wypowiedzi innych dziewczyn - tam agresji doszukasz się na pewno."

Których dziewczyn? Bo ja nie zauważyłam, aby któraś prowadziła dyskusję takim tonem jak Ty.

Tonem? Wiesz, co to jest ton?

I nie zwracaj mi proszę uwagi na temat moich wypowiedzi, od takich kwestii jest ewentualnie moderator.


EOT
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 11:56   #1350
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Niezly sklad nawet... gdyby nie paraben. Co prawda na koncu skladu.. Hm sama nie wiem
Wspominałam zarówno tutaj, jak i na swoim blogu o tym kremie - obecna wersja nie ma parabenu . Ja go szczerze polecam, jest świetny.
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.