Kłamał obiecywał zostawił - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 13:22   #1
bezimiennaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58

Kłamał obiecywał zostawił


no to tak ciężko mi sie to pisze ale juz nie daje sobie sama z tym rady

Byliśmy hmmm....18 miesięcy...mówił że mnie kocha ehh mówił że nie będzie zadawać się z pewnymi osobami ze względu na zły wpływ na niego i na to że hmm jakby to powiedzieć nom nie fajnie wypowiadały się na mój temat ...

Pierwsza miłość...pierwszy którego pokochałam z nim chciałam być na zawsze...mój pierwszy raz z nim ehh cała mu się oddałam

a on....

zostawił mnie ...

powiedział że już nie chce ze mną być , że jest młody że chce się bawić chodzić na imprezy , dyskoteki powiedział że mu się ze mną nudzi...że mule że ma mnie dość...

wiem że nie potrzebnie robiłam awantury ...ale to przez to że okłamał mnie i pozniej nie wiedziałam co jest prawdą i sobie wkręcałam oj miał różne boruty przezemnie ale wiedział że taka jestem nie cierpiałam kłamstwa...wiem dużo w tym mojej winy..ale on sam doproawdził do tego że stałam się taka podejrzliwa...

to jest hmmm.....5 raz kiedy zostawił mnie dla swoich kolegów ...dla imprezy

ale tym razem ostatni

nie odzywa się do mnie na gg ma wesołe opisy, że nie może się doczekać weekendu nawet ostatnio cześć mi nie powiedział

Ja nie wyobrażam sobie takiego życia... wogóle nie moge tak
zdaje mi się że to była ta prawdziwa miłość , że juz nigdy nikogo nie pokocham

że już nigdy nie będę szczęśliwa od zerwania hmm a już to tydzień nie odzywa się do mnie
wrócił do tych znajomych
ja do niego też sie nie odzwyam ....jest mi strasznie ciężko

mówił że nigdy nie zostawi....że na zawsze razem...że nawet jak będzie zły...to będzie potrzebować czasu ale że nie wróci do tych durnych znajomych że nie bedzie szedł na balety ... że zawsze będzie chciał ze mną być

Ja sobie nie wyobrażam tego że jakaś dziewczyna go dotykaaaa że on dotyka jakąś typiare ...jaaaa nie wytrzumam
bezimiennaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 13:55   #2
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

po pierwsze temat pasuje do mnie i eks ale to taka dygresja...

po drugie mowia ze faceta poznaje sie po tym jak konczy, nie jak zaczyna...a widzisz jak on sie zachowuje po zerwaniu wiec to byl dupek i tyle.
Ciesz sie ze nie zmarnowalas z nim wielu lat. Zapomnij szybko i nie mysl o nim
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:17   #3
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Niestety niedojrzały gówniarz. Nie Ty pierwsza na takiego trafiłaś i nie ostatnia. Wiem ze jest Ci ciężko i naprawdę Ci wspólczuję. Musisz się z tym pogodzić, dać sobie trochę czasu i będzie lepiej.Napewno.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:24   #4
gorzki cukierek
Raczkowanie
 
Avatar gorzki cukierek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 117
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Zapomnij jak najszybciej,widac nie byl Ciebie wart. Z tego co piszesz to wydaje mi sie ze chyba to jakis bardzo mlody chlopak ktory jeszcze nie dorosl do powaznego zwiazku.Nie zadreczaj sie ze to z nim byl ten pierwszy raz itd to juz se nevrati jak mowia Czesi,nie ma co sie dolowac,naprawde dobrze ze nie zmarnowalas z nim wiecej czasu.

Zobaczysz ze wszystko sie pouklada,potrzebujesz teraz spokoju.Pokochasz jeszcze kogos napewno

Ot taka czasami sie zdarza znajomosc

Nie wyobrazam sobie zeby mi chlopak powiedzial ze zamulam mu chyba ze moj mlodszy kuzyn ktorego nie kumam yoooo
gorzki cukierek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:37   #5
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Niestety "faceci" w wieku nastoletnim (wnioskuje z Twojej wypowiedzi ze macie nascie lat) to zwykłe dzieciaki. Fizycznie niektórzy wyglądają jak dojrzali mężczyźni i to jest mylące - ale w kwestii psychiki, to w większości są na poziomie ok. trzynastoletnich dziewczynek. Tyle, że więcej im wolno. Zaczynają dorośleć ok. 20 r.ż., a to i tak nie wszyscy.

Dlatego nie przejmuj się. Nie wmawiaj sobie, że to był ten jedyny, bo to kompletna bzdura. Spotkasz na swojej drodze jeszcze nie jednego faceta, dojrzalszego, miejmy nadzieje... Na razie musi niestety upłynąć trochę czasu, żeby przestało boleć. Najlepiej sama też zacznij imprezować, poznawać nowych ludzi. Nie siedź w domu i nie użalaj się nad sobą, tylko zacznij się bawić. W ten sposób łatwiej i szybciej zapomnisz. Jeśli denerwują Cię jego opisy na gg, to go skasuj
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:52   #6
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

To ze skasuje gg nic nie da...bo pewnie zna jego numer na pamiec. Po prostu trzeba czaaaaasu by sie przyzwyczaic a ty sie jeszcze zakochasz w kims kto cie bedzie nosil na rekach.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:31   #7
bezimiennaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

no ja starsza od niego jestem , on świeżo po 18 nastce . Rocznikowo ma 19 lat a ja 20 lat... no wiem wiem gówniarz..ale to boli oddała bym mu wszystko a on tak mnie potraktował mam nadzieje że z dnia na dzień będzie lepiej
bezimiennaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 15:35   #8
bezimiennaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Najbardziej mnie bolą teraz jego słowaaaa ! jaaaaaa to co on mi gadał jak on kocha najbardziej na świecie !! hmm...po zaręczynach byliśmy

a teraz jeszcze to jego zachowanie wchodzi tym swoim "przyjaciołom" w du... !! jaki się z niego frajer zrobił najważniejsi dla niego ...koledzy jak zawsze
bezimiennaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:50   #9
maupka Chicca
Raczkowanie
 
Avatar maupka Chicca
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 67
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

to naprade dobrze ze na zareczynach poprzestalo...

Glowa do góry
maupka Chicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:51   #10
agooolenka
Raczkowanie
 
Avatar agooolenka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 393
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

sama zauważyłaś slusznie - jaki z niego frajer. i o tym pamietaj i tego sie trzymaj.
__________________
Teraz już wiem, czym jest miłość.
Wiem, czym jest spokój duszy


agooolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:00   #11
bezimiennaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

ale brakuje mi go strasznie ;( ehh ja już nigdy nie będę szczęśliwa i się nie zakocham ehh to była miłość ?!
bezimiennaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 17:19   #12
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Cytat:
Napisane przez bezimiennaja Pokaż wiadomość
ale brakuje mi go strasznie ;( ehh ja już nigdy nie będę szczęśliwa i się nie zakocham ehh to była miłość ?!
tez tak mówilam, dokladnie tak samo kiedys bedzie dobrze tylko minie duzo czasu....

Musisz sama zrozumiec ze to dupek i nie myslec o nim, wyrzucic wszystko.

Chcialabys byc z kims takim?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 17:45   #13
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
tez tak mówilam, dokladnie tak samo kiedys bedzie dobrze tylko minie duzo czasu....

Musisz sama zrozumiec ze to dupek i nie myslec o nim, wyrzucic wszystko.

Chcialabys byc z kims takim?
DOkladnie tak.
Spalic jakies wspolne zdjecia itd.
Wypisac sobie jego wady-pewnie ich bylo nie malo
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 17:46   #14
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

a jesli nie masz tyle sily ze wyrzucic wspolne rzeczy,bo nie jestes na to gotowa, to schowaj je gdzies głeboko
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:11   #15
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Cytat:
Napisane przez bezimiennaja Pokaż wiadomość



Ja nie wyobrażam sobie takiego życia... wogóle nie moge tak
zdaje mi się że to była ta prawdziwa miłość , że juz nigdy nikogo nie pokocham

że już nigdy nie będę szczęśliwa od zerwania hmm a już to tydzień nie odzywa się do mnie
wrócił do tych znajomych
ja do niego też sie nie odzwyam ....jest mi strasznie ciężko
po każdym chyba rozstaniu (kiedy to ON odchodzi) mamy wrażenie, że świat nam się zawalił, że nikogo sobie nie znajdziemy, a już NAPEWNO nie pokochamy. NIC BARDZIEJ ZŁUDNEGO!!!

Dzięki takim związkom wyciągamy dla siebie wnioski na przyszłość, by nie popełniać podobnych błędów etc.

A jeśli chodzi o Twoją wypowiedź, cóż pozostaje pocieszyć .... Widzisz, powinnaś zacząc doceniać fakt, że to się skończyło bo facet to zwykły gówniarz (sorry). Czas leczy rany, to święte słowa, zobaczysz, tak też będzie w Twoim przypadku (ja przerabiałam w życiu takie okresy kilka razy, kiedy po JEGO odejsciu miałam takie podejście jak TY) i jakoś zawsze TO przechodzi

więc główka do góry
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:28   #16
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Cytat:
Napisane przez bezimiennaja Pokaż wiadomość
no to tak ciężko mi sie to pisze ale juz nie daje sobie sama z tym rady

Byliśmy hmmm....18 miesięcy...mówił że mnie kocha ehh mówił że nie będzie zadawać się z pewnymi osobami ze względu na zły wpływ na niego i na to że hmm jakby to powiedzieć nom nie fajnie wypowiadały się na mój temat ...

Pierwsza miłość...pierwszy którego pokochałam z nim chciałam być na zawsze...mój pierwszy raz z nim ehh cała mu się oddałam

a on....

zostawił mnie ...

powiedział że już nie chce ze mną być , że jest młody że chce się bawić chodzić na imprezy , dyskoteki powiedział że mu się ze mną nudzi...że mule że ma mnie dość...

wiem że nie potrzebnie robiłam awantury ...ale to przez to że okłamał mnie i pozniej nie wiedziałam co jest prawdą i sobie wkręcałam oj miał różne boruty przezemnie ale wiedział że taka jestem nie cierpiałam kłamstwa...wiem dużo w tym mojej winy..ale on sam doproawdził do tego że stałam się taka podejrzliwa...

to jest hmmm.....5 raz kiedy zostawił mnie dla swoich kolegów ...dla imprezy

ale tym razem ostatni

nie odzywa się do mnie na gg ma wesołe opisy, że nie może się doczekać weekendu nawet ostatnio cześć mi nie powiedział

Ja nie wyobrażam sobie takiego życia... wogóle nie moge tak
zdaje mi się że to była ta prawdziwa miłość , że juz nigdy nikogo nie pokocham

że już nigdy nie będę szczęśliwa od zerwania hmm a już to tydzień nie odzywa się do mnie
wrócił do tych znajomych
ja do niego też sie nie odzwyam ....jest mi strasznie ciężko

mówił że nigdy nie zostawi....że na zawsze razem...że nawet jak będzie zły...to będzie potrzebować czasu ale że nie wróci do tych durnych znajomych że nie bedzie szedł na balety ... że zawsze będzie chciał ze mną być

Ja sobie nie wyobrażam tego że jakaś dziewczyna go dotykaaaa że on dotyka jakąś typiare ...jaaaa nie wytrzumam
Oj współczuje naprawde wiem jak sie czujesz przezywałam jeszcze gorsze sytuacje naprawde, uwierz mi tez miałam chłopaka ponad rok, tak samo jak Ty nie wyobrazałam sobie zycia bez niego jemu po raz pierwszy sie oddałam, dla niego mogłam wszystko zrobic tak bardzo go kochałam. Nieraz byly tak samo kłotnie przez kolegow i te imprezy, koledzy jego tez mieli zle zdanie o mnie i to oni zburzyli moj zwiazek z nim. Poznali go z taka jedna panna, potem on z nia był nie mogłam tego zniesc, po prostu mnie to przerastało płakałam i wogole pisałam do niego zeby do mnie wrocił to bylo straszne. Az w koncu on ja zostawił i wrocil do mnie bo ponoc on tylko mnie kocha zgodziłam sie byc z nim ale to byl blad, znowu mnie wykorzystal, przespal sie ze mna i za kilka dni zostawił;( byłam glupia i naiwna. Pozniej on wyjechał. Wrocial i sie spotkalismy to znowu sie pogodzilismy i tak dosc czesto sie działo, miałam juz taki metlik w głowie godzilam sie na to bo tak bardzo go kochałam jaki to byl blad to masakra az juz pewnego razu miało byc tak dobrze ale to naprawde dobrze. Zapewnial mnie ze z ta wczesniejsza nie sypiał i w ogole bylismy razem, bylam szczesliwa ze wreszcie wszystko sie ułozy ze bedzie dobrze a tu pewnego wieczora pisze mi sms ze tamta panna jest w "ciazy" ! szok swiat mi sie zawalił wtedy to juz byłam konkretnie zdesperowana ale pozniej zrobili badania i juz okazało sie ze nie jest w ciazy. Kolejny raz nie zgodziłam sie na bycie z nim choc dzwonil do mnie, wyznawał milosc, mowil ze naprawde chce byc ze mna ze załuje tego co zrobił. Nie zgodziłam sie i juz dał sobie spokoj.


wiec wiem jak sie czujesz, a tez mnie zapewniał ze mnie tak bardzo kocha i nigdy nie zostawi masakra, załuje ze sie mu oddałam, tak go kochałam ale juz teraz nic do niego nie czuje nawet o nim nie mysle tylko przezytałam Twoja historie to chce Cie pocieszyc ze nie tylko Ty tak masz faceci tacy sa nie przejmuj sie znajdziesz sobie takiego co jest Ciebie wart
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:33   #17
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Zgadzam się z przedmówczyniami Twoje podejście jest naturalne (jakkolwiek głupio to nie brzmi), bo zostawił i zranił Cię facet, którego kochasz. Musisz dać sobie trochę czasu i ból minie

Cytat:
Napisane przez bezimiennaja Pokaż wiadomość
Ja nie wyobrażam sobie takiego życia... wogóle nie moge tak
zdaje mi się że to była ta prawdziwa miłość , że juz nigdy nikogo nie pokocham

że już nigdy nie będę szczęśliwa

Skąd ja to znam Kiedy moja pierwsza wielka miłość mnie zostawiła, myślałam dokładnie tak samo. Byłam z nim prawie pół roku, potem przerwa 1,5 roku i znów pół roku z nim. To 1,5 roku było dla mnie jedną wielką męczarnią, ale kiedy zostawił mnie drugi raz, to zrozumiałam, że jest zwykłą świnią i zachowuje się jak gówniarz (przy okazji nauczyłam się, że nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki...). Przykro mi, ale niestety Twój były też jest zwykłym gówniarzem... Po tych 2,5 roku zapomniałam o tym facecie, nie mam nic, co z nim związane. Tak jest najlepiej... A teraz od ponad 1,5 roku jestem z cudownym facetem Nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak teraz, i nigdy tak nie kochałam. Zobaczysz, że Tobie też się ułoży Główka do góry, nie ma się co załamywać, mówię Ci to z doświadczenia. Szkoda czasu na takie typki...
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:44   #18
tygrysek1105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 437
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Jakbym czytała o sobie...mnie od 3 lat olewa dla kolegów, okłamuje. obiecuje że sie poprawi, ale cały czas jest tak samo, dawno bym go zostawiła, ale miłośc do niego mi nie pozwala...on tez jest moim pierwszym... za duzo współnych chwil, to bardzo trudne, to bardzo boli.

Może to głupio zabrzmi, ale dobrze że z Toba zerwał, ty bys tego nie zrobila, i cały czas bys cierpiała, możesz spokojnie ułozyc sobie zycie z kimś kto bedzie cie szanował. Ja nie mam tyle odwagi... nadal tkwie w tym bagnie, z własnej winy oczywiscie.

Ból szybko nie minie, zwlaszcza że go możesz spotykać, ale z czasem podziekujesz Bogu, że ten chory zwiazek sie skonczył
tygrysek1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 22:45   #19
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Jakbym czytała o sobie...mnie od 3 lat olewa dla kolegów, okłamuje. obiecuje że sie poprawi, ale cały czas jest tak samo, dawno bym go zostawiła, ale miłośc do niego mi nie pozwala...on tez jest moim pierwszym... za duzo współnych chwil, to bardzo trudne, to bardzo boli.

Może to głupio zabrzmi, ale dobrze że z Toba zerwał, ty bys tego nie zrobila, i cały czas bys cierpiała, możesz spokojnie ułozyc sobie zycie z kimś kto bedzie cie szanował. Ja nie mam tyle odwagi... nadal tkwie w tym bagnie, z własnej winy oczywiscie.

Ból szybko nie minie, zwlaszcza że go możesz spotykać, ale z czasem podziekujesz Bogu, że ten chory zwiazek sie skonczył
Więc może zbierz w sobie odwagę i zerwij z nim? Sama przecież widzisz, że to nie ma sensu, a prośby do niczego nie prowadzą... Niestety, ale Twój związek także jest, jak to określiłaś, chory Nie marnuj sobie życia... Kiedyś nie wytrzymasz, zostawisz go, i dopiero wtedy będziesz żałować, że nie zrobiłaś tego wcześniej... Wiadomo - miłość robi swoje. Mimo wszystko wciąż wierzysz, że będzie ok. Ale to oszukiwanie samej siebie... Wiesz o tym... Mam nadzieję, że zrozumiesz, że nie ma sensu dalej tego ciągnąć i uwolnisz się od niego
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 23:10   #20
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Tak to jest z tymi chlopakami ;/ Bądź silna, wszystko będzie dobrze. Nie daj się wiecej wykorzystać. On sie wybawi i przyjdzie z podkulonym ogonem a ty zasmiej mu się w twarz
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:06   #21
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Idiota. Naprawdę, nie był Ciebie wart. Skoro woli się bawić, szaleć, pic- cóż, jego wybór.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:44   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
tez tak mówilam, dokladnie tak samo kiedys bedzie dobrze tylko minie duzo czasu....

Musisz sama zrozumiec ze to dupek i nie myslec o nim, wyrzucic wszystko.

Chcialabys byc z kims takim?
Dokładnie. Też myślałam, że miłość do pewnego faceta (musiałabym użyć kilku nieładnych słów, chcąc go dobrze opisać) to moja największa i ostatnia miłość (a miałam wtedy 23 lata, więc - niby - nie byłam małolatą zakochaną pierwszy raz w życiu). A teraz jak na to patrzę z perspektywy paru lat, to śmiać mi się chce (a z siebie i swojej naiwności najbardziej). I znalazłam jeszcze większą miłość. Uszy do góry dziewczyny: da się, tylko trzeba zacząć wymagać od faceta, a nie tylko od siebie i przestać trwać w chorych układach, gdzie jedna strona kocha, wybacza i jeszcze czuje się winna, a druga robi co chce. Miłość musi być obustronna, ale w czynach, nie słowach, bo - niestety - niektórym facetom słowa "miłość, kocham" przychodzą bardzo łatwo (chociaż ich czyny świadczą inaczej).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:52   #23
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Też myślałam, że miłość do pewnego faceta (musiałabym użyć kilku nieładnych słów, chcąc go dobrze opisać) to moja największa i ostatnia miłość (a miałam wtedy 23 lata, więc - niby - nie byłam małolatą zakochaną pierwszy raz w życiu). A teraz jak na to patrzę z perspektywy paru lat, to śmiać mi się chce (a z siebie i swojej naiwności najbardziej).
tak samo było u mnie...dokladnie tak samo, wiec jak widzisz musi byc u Ciebie dobrze, mimo teraz absolutnie w to nie wierzysz.
Za pare lat tez tak spojrzysz na tego faceta
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 11:02   #24
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Ehh musisz być dzielna i sie trzymać
Miałam podoba sytuacje, tylko ze to ja zerwałam, bo było zbyt wiele kłótni w naszym zwiazku.. W każdym badz razie potrzebowałam równiutko roku, by o nim zapomnieć i spojrzeć na kazdego innego faceta z perspektywy przyszłego chłopaka, było ciągłe porównywanie, wspomnienia...

Miej w pamięci nie tylko te dobre wspomnienia, ale i te złe!
Zapewne bardzo go sobie wyidealizowałaś,pierwsza miłosc jest beztroska, a aspekt fizyczny jeszcze bardziej zbliza, ale pamietaaj - jak ci teraz traktuje?przeciez nie byliscie jeszcze w zwiazku formalnym(czyt. małzenstwo) i skoro teraz sie tak zachowywał to pomyśl co by sie działo gdybyście byli po ślubie?wiedzialby że jestes juz jego własnoscia, męczyłabys sie tylko bardziej. Nie utrzymuj z nim kontaktu, wywal numer kom i gadu mimo ze pamietasz, nie sprawedzaj opisow(chociaz bedzie cie to korciło) i pokazn mu że zycie bez niego tez jest wspaniałe! Jestes wartosciowa dziewczyną i stac cie na takiego ktory bedzie cie szanował!
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 15:04   #25
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Tak jak mówia dziewczyny - stać cie na kogos lepszego, kogoś kto bedzie kochał przede wszystkim ciebie a reszta świata będzie na drugim miejscu..

Lepiej że to sie teraz stało, szydło wyszło z worka. Jesteś jeszcze młoda, całe zycie przed Toba i na pewno twój eks nie bedzie ostatnim którego pokochasz. Gwarantuje ci to
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:06   #26
bezimiennaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

a jest jeszcze jedna wątek co do tej histori..on się do mnie nie odzywa...a ze mną chce być chłopak z którym naprawde mogłabym być szczęśliwa...miły kochany aja nie wiem co robić bo dalej mnie ciągnie do tego mojego byłego..mineły dopiero 3 tygodnie nawet nie..ehh
bezimiennaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:21   #27
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Cytat:
Napisane przez bezimiennaja Pokaż wiadomość
a jest jeszcze jedna wątek co do tej histori..on się do mnie nie odzywa...a ze mną chce być chłopak z którym naprawde mogłabym być szczęśliwa...miły kochany aja nie wiem co robić bo dalej mnie ciągnie do tego mojego byłego..mineły dopiero 3 tygodnie nawet nie..ehh
Daj sobie trochę czasu.
Porozmawiaj z tym chłopakiem, powiedz mu o całej sytuacji (jeśli nie wie), że dopiero co rozstałaś się z TŻ-em i nie jesteś gotowa na nowy związek, ale to nie znaczy, że nie ma na to szans. Po prostu musisz się otrząsnąć... Jeśli mu zależy, to na pewno zrozumie i nie będzie miał nic przeciwko. Tylko czy Ty chcesz z nim naprawdę być? Bo to, że jest "miły" i "kochany", nic nie znaczy. Nie jeden taki jest, a jakoś nie zwiążesz się z każdym Nad tym też się dobrze zastanów
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:28   #28
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

Cytat:
Napisane przez bezimiennaja Pokaż wiadomość
ale brakuje mi go strasznie ;( ehh ja już nigdy nie będę szczęśliwa i się nie zakocham ehh to była miłość ?!
Ja tak mówiłam conajmniej 5 razy, jak nie więcej. Przjedzie ci, jak ból zęba po wizycie u dentysty.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 00:08   #29
bezimiennaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

jest troszke lepiej...zaczelismy rozmawiac ! na gg ale gadamy przynajmniej
bezimiennaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 06:27   #30
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Kłamał obiecywał zostawił

ale z kim???
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.