Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 14:02   #2071
dorotao87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
najlepiej sobie zrób test i będziesz wiedziała ile poszczególne fazy maja trwac i ile powinnaś zrzucić, w pierwszym poście jest link do testu
nillka88 w takim razie biore sie do testu
Chcialabym sie zapytac dziewczyn ktore mialy troche wiecej do zrzucenia, jak wyglada u nich sytuacja ze skora po odchudzeniu, bo juz teraz zauwazylam, ze stala sie mniej jedrna, ale mam nadzieje ze zimne prysznice i balsam jakos pomoga.
dorotao87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:05   #2072
lesia27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 202
GG do lesia27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
nie, nie tknelabym surowego miesa.. ostatnio wogole mam ble do mięsa to chyba od momentu jak mi TŻ powiedzial, co jego kolega powiedzial o parowkach.. pisalam wam.. .pazury, dzioby itd.. teraz jak widze np mieso mielone... to wiesz co w nim widze

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

a Ty myslisz ze tylko parówki tak robia ... hehehe jakbysmy patrzyli na wszystko pod lupa... nie zjadla bys nic ... nawet kuraka, bo niektore pewnie sa na sterydach hehehe nie wspomne juz o .... warzywach i owocach
ja musze Was pozegnac, bede wieczorkiembuziak

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dorotao87 Pokaż wiadomość
nillka88 w takim razie biore sie do testu
Chcialabym sie zapytac dziewczyn ktore mialy troche wiecej do zrzucenia, jak wyglada u nich sytuacja ze skora po odchudzeniu, bo juz teraz zauwazylam, ze stala sie mniej jedrna, ale mam nadzieje ze zimne prysznice i balsam jakos pomoga.
ja zrzucilam juz 11 a przede mna jeszcze 5-7kg
co do skóry to na pupie jest okey, największy problem mam z brzuchem...taki obwisły mi sie wydaje ale to da sie zmienic
__________________
15.03. 2010 początek dietki = 73,8kg / 163cm
po uderzeniówce: - 1,8kg
jest: 59,4kg <6 miesięcy>
-14,4 kg
będzie: 58kg moze 56kg ... zobaczę w "praniu"

"8 sesja" na VACU aktiv
"pierwsze kręcenia Hula Hop Anion"
lesia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:06   #2073
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość


kobieto ale tobie zostalo 3,5kg do celu. Mi 13... woalabym byc w twojej sytuacji
ale jak narazie to tylko woda mi spadła na uderzeniówce, póxniej 1 kg a teraz ten 1 kg mi przybył, więc nic nie schudłam, cm spadły mi tylko po uderzeniówce, później juz nic a jestem tyle samo na tej diecie co ty, więc ja mogę być dłużje na tej diecie a i tak nie zrzuce tych 4 kg a ty już dawno będziesz szczupluteńka, więc nie wiem czy byś wolała:P
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:07   #2074
Iwonek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
ej ej ale od to ty sie odtenteguj

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------


kobieto ale tobie zostalo 3,5kg do celu. Mi 13... woalabym byc w twojej sytuacji
hmmmm...na każdym moim poście lata.....
Iwonek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:09   #2075
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez lesia27 Pokaż wiadomość
a Ty myslisz ze tylko parówki tak robia ... hehehe jakbysmy patrzyli na wszystko pod lupa... nie zjadla bys nic ... nawet kuraka, bo niektore pewnie sa na sterydach hehehe nie wspomne juz o .... warzywach i owocach
ja musze Was pozegnac, bede wieczorkiembuziak
zgadzam się ale jednak te parówki to najgorsze świństwo i nie jadam tego, i swojemu dziecku tez nigdy nie podam, przez rok byłam nianią u takich bogatszych ludzi i oni na potęgę faszerowali dziecko parówkami (bo nie chciało im sie nic robić) i na moją sugestię, że parówki to najgorsze świństwo stwierdzili, że kupują z dobrej firmy boshhh ludzie to sugerują sie tylko reklamą
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:18   #2076
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Lesiu podaj mi jeszcze raz przepis na Twoją pizzę bo jutro mi przyjdzie piekarnik, mam 5 dni PW więc zaszaleję ;D
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:30   #2077
shibuya
Raczkowanie
 
Avatar shibuya
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa-Łódź
Wiadomości: 75
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Witajcie!

Jestem na diecie od 6 dni a na wadze jest już 4kg mniej.
Aktualnie jestem zadowolona z efektów aczkolwiek czuje się dziś od rana bardzo słabo... Mam nadzieje, że to przejściowe.
shibuya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 14:32   #2078
joanasz
Rozeznanie
 
Avatar joanasz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wyspa
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
na uczcie przecież można zjeść co się chce..



Z przepisowni: (tylko ja robię z połowy porcji i mam na dwa duuuże obiady)
dwie podwójne piersi kurczaka (wszak mięso mamy jeść)
4 papryki (ja lubię czerwone)
2 puszki pomidorów bez skóry (kupuję develay, bo sa tanie)
0,5 kg pieczarek
przprawy: vegeta, pieprz, paprka słodka i ostra
Paprykę oczyszczamy i kroimy na dość małe kawałki (1x1 cm) i buch do gara. Do tego dorzucamy dwie puszki pomidorów oraz łyżkę vegety i pieprz zmielony. Jak już się tam nam pichci to smażymy pieczarki pokrojone na grubawe plastry i buch do środka potem. Jak tam się dalej gotuje to w tym czasie smażymy kurczaka (wcześniej pokrojonego w dużą kostkę i umazanego w przyprawie do kurczaka). Papryka i pieczarki już się duszą z pół godziny i wtedy kurczak usmażony siup do gara. Jeszcze ze 20 minut pichcimy dorzucając do smaku paprykę słodką i ostrą w proszku. I jemy. Jest naprawdę dobre. Spróbujcie Zdjęcia ilustrują kolejne etapy procederu
moesz tez dac mieszane mieso, ja daje wolowine tylko dusze dluzej, mozna i z indyka ja daje wlasnie 3 rodzaje, jest pyszne
joanasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:35   #2079
dorotao87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Zrobiłam test Dukana
Faza uderzeniowa: 7 dni, powinnam schudnąc 2,6 kg, a juz udalo mi się wiecej zrzucic mimo okresu
Faza II - 159 dni, jeśli chciałabym dojśc do 63 kg,
Faza III - 227 dni.

U mnie najgorzej ze skora na wewnetrznej stronie ud
dorotao87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:47   #2080
Alessa80
Raczkowanie
 
Avatar Alessa80
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 154
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Martwi mnie jedna rzecz: po czterech dniach mam fatalne włosy, przesuszone i matowe i worki pod oczami dwa razy większe. Też tak na początku miałyście?
__________________
kto pije i pali, ten nie ma robali
Alessa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:59   #2081
dorotao87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez Alessa80 Pokaż wiadomość
Martwi mnie jedna rzecz: po czterech dniach mam fatalne włosy, przesuszone i matowe i worki pod oczami dwa razy większe. Też tak na początku miałyście?
Ja nie zauwazylam zadnych negatywnych zmian, a nawet moge powiedziec, ze cera mi sie poprawila, poniewaz mialam zawsze wyrazne naczynka a teraz mam gladka buzie, a wlosy chyba pozostaly bez zmian.
Moze za malo jesz i to dlatego ?
dorotao87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 15:07   #2082
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez lesia27 Pokaż wiadomość

na imininy Lubego ... robie TYLKO dukanowe jedzonkogulasz, pizze, mielońce z indyka, lososia itd itd myslicie ze zrobic cos "normalnego"? bo kurde nie kazdy lubi takie jedzonkoale z drugiej strony goscie wiedza ze jestesmy na diecie...
A ja bym zrobiła tylko dukanowe jedzonko a co ! w końcu to u Was jest impreza i Wy jesteście gospodarzami, poza tym można zrobić sałatki, upiec kurczaka, zrobić tatar, mielone, jaja faszerowane no kurcze to tak jak na normalnej imprezie a nawet nikt nie zwróci uwagi, że to tylko dukanowe

Mnie też strasznie ssie w żołądku, zjadłam już lody(były w miarę, takie bez rewelacji) teraz makrelę i wieśniaka i dalej coś się we mnie odzywa zapycham się wodą, ale nic nie daje...
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 15:58   #2083
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cześć!!!

No nie wierzyłam jak niektóre dziewczyny pisały że na Dukanie cellulit im się zmniejszył....do TERAZ!!!

Właśnie se obejrzałam swój zadek w lustrze i normalnie nadal nie wierzę.....to naprawdę znika!!! Ciało się powoli wyrównuje, szok!!!
__________________

missines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:12   #2084
dorotao87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Jeśli macie ochote na kebab, a jesteście w fazie proteinowej, to mogę wam polecić bardzo fajny przepis, który ostatnio wpadł mi do głowy
Ugotowałam na parze jedno udko z kurczaka bez skóry, poźniej obrałam je z mieska i podsmazylam bez tluszczu z przyprawa do kebabu / kurczaka. Do tego zrobilam omlet z dwoch jajek, ale ubiłam białka, dodałam łyżkę otrębów. Omlet usmazylam z jednej strony na telflonie, a następnie na wierzch polozylam kurczaka i zlozylam omlet w pół na talerzu. Wszystko polałam sosem czosnkowym (jogurt naturalny i dwa starte zabki czosnku, plus zioła prowansalskie i szczypta soli)
dorotao87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:19   #2085
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Witam i gratuluje wszystkim spadków tych dużych i tych maleńkich.Jeśli chodzi o skórę po schudnięciu to nie ma czym się martwić,bo pięknie wszystko się kształtuje,cellulit też.Ja przez 9 miesięcy schudłam przeszło 20kg i moja skóra bardzo dobrze sobie radzi,może dlatego że zajęło mi to aż 9 miesięcy i miała dużo czasu żeby pięknie się ułożyć.Tym bardziej że 20 lat już nie mam i urodziłam 3 synów.Zresztą dukan pisze w książce że połączenie wody z proteinami działa bardzo silnie na cellulit i tak właśnie jest w moim przypadku.CZAROWNICO 3006,ja takiego gotowego mięsa mielonego jeszcze nigdy nie kupiłam i nie kupię,zawsze mielą mi na moich oczach z takiego kawałka jaki sobie wybiorę ,albo mielę sama w domu wdedy wiem co jem.Ja z kolei ostatnio mam przesyt ryb,jak tylko widzę to mam ruch wymiotny,ale to przejdzie poprostu muszę zrobić dłuższą przerwę.
__________________
PODEJŚCIE I-24KG
PODEJŚCIE II-START 1.0.6.2011 WAGA 83KG.
CEL-60KG.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:20   #2086
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość
Cześć!!!

No nie wierzyłam jak niektóre dziewczyny pisały że na Dukanie cellulit im się zmniejszył....do TERAZ!!!

Właśnie se obejrzałam swój zadek w lustrze i normalnie nadal nie wierzę.....to naprawdę znika!!! Ciało się powoli wyrównuje, szok!!!

No pewnie, że znika!
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:26   #2087
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez dorotao87 Pokaż wiadomość
Zrobiłam test Dukana
Faza uderzeniowa: 7 dni, powinnam schudnąc 2,6 kg, a juz udalo mi się wiecej zrzucic mimo okresu
Faza II - 159 dni, jeśli chciałabym dojśc do 63 kg,
Faza III - 227 dni.

U mnie najgorzej ze skora na wewnetrznej stronie ud
no to juz od dzis powinnas byc na II fazie serio zrobisz sobie tylko krzywde, mozesz nawet miec zastoj przez to, ja tez chcialm 10 dni, bo tak w ksiazce, ale w tescie wyszlo 6 i nie bylam z tego zadowolona, dziewczyny mnie przekonaly zeby nie kombinowac tylko isc wedlug testu, wiec tobie tez tak radze ja schodze z 85 kg, mam za soba 3 diety i na razie tylko ta daje rezultaty
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:41   #2088
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
no ja tez mam osad, cholercia, myje zeby po kazdym posilku ale efekty marne w srode ide do dentysty moze mi cos poradzi, jakos paste lub inne cudo, oby w ogole cos mogla poradzic
Zwykłe pasty zawierają cholor-cośtam. Musisz poszukać takiej co ma tego najmniej np. Elgydium antiplaque (w takim garantowym opadkowanou). Twoja ślina może wchodzić w reakcję z tym chlopo-cośtam i powstaje dużo osadu. Też tak miałam (po paście meridol, która ma dużo właśnie tego chlopo-cośtam. Po zmianie pasty różnica jest ogromna! Ale musisz iść też na piaskowanie i ;óźniej nie powinno być już tego problemu.

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
a ja lubie te offtopy przynajmniej mozemy sie lepiej poznac i jest smieszniej
Z doświadczenia wiem, że z OT nie ma co walczyć. Poza tym są fajne.

KOCHANE! PRZEDŁUŻANIE UDERZENIÓWKI TO OGROMY BŁĄD. NIE DOŚĆ, ŻE NIC NIE DAJE, BO ORGANIZM SIĘ ZACZYNA BUNTOWAĆ, TO W PROSTY SPOSÓB FUNDUJE SIĘ SOBIE PÓŹNIEJSZE ZASTOJE.

Zmykam do domu, bo jestem głodna jak nie wiem co.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:47   #2089
kika00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Reda
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Witam, w fazie 1 spadło ni 4 kg byłam zachwycona po pieciu dniach P+W zjechałam tylko kilograma no a dzisiaj na sniadanko nie obyło sie bez bułeczki razowej strasznie brakuje mi pieczywka...
kika00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 16:49   #2090
sonia26
Raczkowanie
 
Avatar sonia26
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 493
GG do sonia26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez dorotao87 Pokaż wiadomość
nillka88 w takim razie biore sie do testu
Chcialabym sie zapytac dziewczyn ktore mialy troche wiecej do zrzucenia, jak wyglada u nich sytuacja ze skora po odchudzeniu, bo juz teraz zauwazylam, ze stala sie mniej jedrna, ale mam nadzieje ze zimne prysznice i balsam jakos pomoga.
U mnie jak narazie po 7,5 kg skóra ładnie nadąża, na brzuchu ubyło mi 14 cm i skóra nie wisi narazie. Nie wiem jak będzie potem bo jeszcze 5 kilo przede mną. Jeśli zauważyłas, że nie nadąża skóra to polecam balsam z Gerbera, mnie po używaniu go w ciązy skóra ładnie wyglądała, wciągnęła się i nadążała za rozszerzaniem. Nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu.
Taki:http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/okazja/zdr...pom-150ml.html
__________________
06.05.2010 67 kg
05.06.2010 60.9 kg 30 dni -6.1 kg
14.07.2010 57 kg 70 dni -10kg 15 dni zastój!
11.08.2010 55 kg 100 dni -12 kg
23.01.2011 III Faza 62 [B]


pas 92/72 -20 cm, biust 93/83 -10 cm, pod biustem 80/73 -7 cm, udo 60/54 -6 cm
sonia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:49   #2091
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez kika00 Pokaż wiadomość
Witam, w fazie 1 spadło ni 4 kg byłam zachwycona po pieciu dniach P+W zjechałam tylko kilograma no a dzisiaj na sniadanko nie obyło sie bez bułeczki razowej strasznie brakuje mi pieczywka...
tylko? my tu 2kg na miesiąc chudniemy, więc chyba powinnaś skakać pod sufit Ale za bułkę nalezy się
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:54   #2092
Monia_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Limerick/Irlandia
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Dzień doberek. Dziewczynki moje drogie. Jak to u Was jest z chudnięciem? Ile kilogramów miesięcznie tracicie?? Ja mam znowu wzrost prawie kilograma w górę. I w miesiąc schudłem tylko 2,5 kilo
Hej tez tak miałam 3kg na uderzeniówce a potem 2kg do przodu ...szło jak krew z nosa przez 3m-c. Na III dziewczyny chudna a ja wariuje +1kg -1,5kg i juz sama niewiem ile jest tak naprawde. Tak wiec TRWAJ.

Cytat:
Napisane przez dorotao87 Pokaż wiadomość

U mnie najgorzej ze skora na wewnetrznej stronie ud
Ja od poczatku diety ćwiczyłam. Mimo tego tez mam problem w tym miejscu a na zewnątrz piekne miesnie. Spróbuj calanetics...wybrane ćwiczenia, własnie tam znalazłam bardzo proste cwiczenia na poprawe biustu i wewnetrznej strony ud.

U mnie masakra po proteinowy czwartku spadła -1,2kg a po nastepnym dniu wzrosła o 0.5kg i po uczcie 2kg...i teraz co??? jem bez szaleństw...na uczcie był grill , zero alkoholu , zero dodat.chleba , kilka chipsów i frytek...samo miesko i warzywka...cola diet i +2kg
Teraz kilka dni bedzie spadało i po czwartku znów bede jak nowa...kazdy ma jakiegos bzika
__________________
Start 11.01.2010 70 kg
wzrost 168
26.04.2010 62 kg


26.04.2010 faza III (90 dni do 25-go lipca)
mniej mnie o -8.0kg
obecnie IV faza od 26.07.2010
Monia_35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:55   #2093
sonia26
Raczkowanie
 
Avatar sonia26
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 493
GG do sonia26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez Alessa80 Pokaż wiadomość
Martwi mnie jedna rzecz: po czterech dniach mam fatalne włosy, przesuszone i matowe i worki pod oczami dwa razy większe. Też tak na początku miałyście?
U mnie skóra poprawiła sie o 180 stopni. Gladka, jędrna i rozświetlona. Cellulit znika w zastraszającym tempie. Buzia oprócz tego, że schudła to jeszcze na dodatek gładka. Nie zauwazyłam nic niepokojącego jeśli chodzi o włosy.
__________________
06.05.2010 67 kg
05.06.2010 60.9 kg 30 dni -6.1 kg
14.07.2010 57 kg 70 dni -10kg 15 dni zastój!
11.08.2010 55 kg 100 dni -12 kg
23.01.2011 III Faza 62 [B]


pas 92/72 -20 cm, biust 93/83 -10 cm, pod biustem 80/73 -7 cm, udo 60/54 -6 cm
sonia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:58   #2094
kika00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Reda
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Może powinnam skakac pod sufit ale ja dąże do twojej wagi wyjsciowej, mam do zgubienia ok 19 kg
kika00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:04   #2095
dorotao87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Więc od jutra zaczynam II fazę, tylko troche słabo, bo dzis zrobilam powaze zakupy proteinowe a dzis juz nie mam czasu kupic cos innego, bo jutro mam egzamin na studiach i siedze w domu i przygotowuje sie
dorotao87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:10   #2096
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Dziękuję dziewczynki za odpowiedzi
No to czekam na jakiś zastój nie wiem nawet, czy te 3,5kg w ten tydzień to dużo, czy mało? w jakąś lekką paranoję chyba wpadłam, bo ważę się po każdym posiłku :P w ciągu dnia przybieram koło 300, 400 gramów. A Wy jakie macie różnice pomiędzy rankiem a wieczorem?

Jeśli chodzi o skórę, włosy i osad na zębach - nic się u mnie nie zmieniło osadu brak, włosy się błyszczą, skóra - albo mi się zdaje, albo troszkę gładsza i odrobineczkę bardziej napięta na udach się stała

Mam jednak straszny problem z odczuwaniem głodu... Nie czuję go wcale. Jedzenie nie chce mi przechodzić przez gardło. Jednak doradzałyście, by jeść na rozruszanie metabolizmu, więc zmuszam się. Ale po dwóch, trzech łyżkach/gryzach mam dość. Przed rozpoczęciem diety potrafiłam wtrąbolić całą pizzę popić trzema piwami i wciąż nie byłam pełna :P I też wyczytałam we wcześniejszych Waszych wiadomościach, że na Dukanie trzeba jeść co najmniej 1000 kcal. Mi za nic w świecie nie chce wyjść nawet 800 kcal... Jak Wy sobie z tym radzicie?
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:11   #2097
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

A robiłaś test?Bezsensowne jest przedłużanie U jeśli DUKAN wyliczył Ci mniej.

Edytowane przez fatal21
Czas edycji: 2010-06-14 o 17:14
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:34   #2098
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez kika00 Pokaż wiadomość
Może powinnam skakac pod sufit ale ja dąże do twojej wagi wyjsciowej, mam do zgubienia ok 19 kg
hmm myślę, ze jedno nie ma nic wspólnego z drugim..

Cytat:
Napisane przez m13081987 Pokaż wiadomość
Mam jednak straszny problem z odczuwaniem głodu... Nie czuję go wcale. Jedzenie nie chce mi przechodzić przez gardło. Jednak doradzałyście, by jeść na rozruszanie metabolizmu, więc zmuszam się. Ale po dwóch, trzech łyżkach/gryzach mam dość. Przed rozpoczęciem diety potrafiłam wtrąbolić całą pizzę popić trzema piwami i wciąż nie byłam pełna :P I też wyczytałam we wcześniejszych Waszych wiadomościach, że na Dukanie trzeba jeść co najmniej 1000 kcal. Mi za nic w świecie nie chce wyjść nawet 800 kcal... Jak Wy sobie z tym radzicie?
niestety nie mam tego problemu, bo mi sie chce jeść non stop

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Aaaaa Dziewczyny!!! Zdałam całą część pisemną egzaminów!! Jutro ustne!
Dziękuję Wam za wsparcie, naprawdę to było Kochane z waszej strony!!
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:40   #2099
ninivo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 64
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

no to zaczynam dukać

jakoś z pół roku temu kupiłam mamie książkę dr. Dukana i tak w sumie od niechcenia zaczęłam ją czytać, mama przeszła na dietę, a u mnie na czytaniu się skończyło...
do wczoraj, bo mierząc sukienkę na wesele w lustrze zobaczyłam tyłek jak u Beyonce

no i od dzisiaj na dietce, wizażanki kochane pilnujcie mnie i mówcie mi że warto, bo wiem że jak raz zrobię małe odstępstwo to już później wszystko pójdzie się <cenzura>
ninivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:46   #2100
joanasz
Rozeznanie
 
Avatar joanasz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wyspa
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
hmm myślę, ze jedno nie ma nic wspólnego z drugim..



niestety nie mam tego problemu, bo mi sie chce jeść non stop

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Aaaaa Dziewczyny!!! Zdałam całą część pisemną egzaminów!! Jutro ustne!
Dziękuję Wam za wsparcie, naprawdę to było Kochane z waszej strony!!
BRAWO no widzisz mowilam,ze bedzie dobrze :love
joanasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.