Lipcowe Panny Młode - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 09:24   #691
Katarzyna R
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyna R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 70
GG do Katarzyna R
Dot.: LIpcowe Panny Młode

czesc Kochane Dziewczyny!
na poczatek WSZYSTKIEGO DOBREGO dla Nowych Zon, tych 1-szo i 8-mo lipcowych! Duzo Szczescia i Samych Radosci!
AnnLee! chyle czola! jestes piekna! i zdjecia tez
u mnie tez jakos poszlo, jak znajde wiecej czasu to napisze szerzej
narazie mam tylko fotki od znajomych, wklejam, zebyscie mialy jakis obraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0315.JPG (35,1 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0322.JPG (59,9 KB, 89 załadowań)
Katarzyna R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 11:44   #692
Ewela82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 81
Dot.: LIpcowe Panny Młode

To ja juz jestem po obronie świeżą pania magister

Taks ie ciesze,ze mam to juz za sobą!!!

Teraz moge sie stresowac dalej do ślubu heheh

Pozdrawiam lipcówki....męzatki wysyłajcie foteczki
Ewela82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 13:18   #693
Katarzyna R
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyna R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 70
GG do Katarzyna R
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Ewela GRATULACJE!!!
Katarzyna R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 13:51   #694
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Ewela82
To ja juz jestem po obronie świeżą pania magister

Taks ie ciesze,ze mam to juz za sobą!!!

Teraz moge sie stresowac dalej do ślubu heheh

Pozdrawiam lipcówki....męzatki wysyłajcie foteczki
Gratulacje! W takim razie teraz do 29-go stresujemy się ślubem.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 19:39   #695
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Wiktorynko,dziękuję za słowa uznania
Muszę powiedzieć,że troszkę mnie to zdrowia kosztowało,bo rzadko kto mnie w sklepach rozumiał i tak z każdą rzeczą
Tym bardziej cieszy mnie fakt,że jako-tako osiągnęłam swój cel.
Cieszę się ,że Wam się podobaja zdjęcia
zostawię je tu może jeszcze na troszkę,
może faktycznie komuś jeszcze pomogę w dokonaniu wyboru

Gratuluję oczywiście wszystkim świeżym mężatkom
choć upał miałyście nieziemski

Katarzyno-ma towarzyszko doli i niedoli
popatrz jak to zleciało
a jeszcze niedawno panikowałyśmy biegając w kółko
Gratuluję Tobie również
cudnie wyglądaliście

No i dla mgr-ek tysiąc całusów
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 22:54   #696
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez annLee
Mój fryz to jakby irokez z podpiętych loków
no dobra-nie lubię się obnażać,ale samej też zdjęcia też mi pomogły,więc rzucę kilka.Oglądać szybciutko,bo pewno wymażę niedługo
no dobra
za duże są
więc wrzucam linki
niech wam będzie
http://www.fotobern.fc.pl/01072006k/Pages/Page1.htm

http://www.fotobern.fc.pl/01072006p/Pages/Page1.htm
super zdjęcia, wyglądałaś baaardzo ładnie
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 08:37   #697
Ewela82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 81
Dot.: LIpcowe Panny Młode

KatarzynaR i Puniax ślicznie dziękuje!!!

KatarzynaR juz po slubie-śliczne fotki

....a my juz niedługo 18 dni!

Dopiero dzisiaj idziemy spisac protokół i przy okazji zaplacic za slub i wszystko!!!

Mi od 4 dni codziennie śni sie ślub..a mianowice MOJA przysięga małżenska!! hahahah MASAKRA jak idzie sie domyslec nie idzie ona składnie i ładnie) Zawsze rano pytams ie mojego Skarbka, czy on tez ma takie sny i mowi,ze nie hehe...Ale widze po nim,ze jest masakrycznie zdenerwowany heheheh słodko to wygląda
Ewela82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 08:39   #698
Ewela82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 81
Dot.: LIpcowe Panny Młode

AnnLEE No i dla mgr-ek tysiąc całusów[/quote]

Ewela82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 09:10   #699
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: LIpcowe Panny Młode

śliczne zdjatka! kurcze naprawde was podziwiam dziewczyny!!!! przygotowania do slubu plus obrona to musi być niezły sajgon;/
ja chociaz nie robiłam mgr to jakoś nie wyobrazam tego sobie teraz! naprawe chyle czoła!! miesiac temu zaliczałam praktyki specjalizacyjne i już nie umiałam ze stresu wytrzymać a co dopiero się bronić??? dlatego tez chyba wybraliśmy termin (rok po mojej pracy dr) bo chyba dostałabym schizofreni hehe Gratulacje wszystkim nowo upieczoym mgr no i przedewszystkim żoną!!!!! <pozostało 4 dni panieństwa> aaaaaaaaaa
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 09:54   #700
asiunia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Ja 29 lipiec
asiunia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 11:26   #701
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: LIpcowe Panny Młode

;d stresik już dopadł czy jeszcze na luzie?? mnie jakoś przechodzi im bliżej soboty hehe wczoraj odebraliśmy rodziców i reszte rodziców z lotniska i jakoś mnie uspokoili ze wszystko jest przygotowane i nie ma się czym denerwować ! Pozatym na stres najlepsze sa zakupy dlatego chodze 2 razy dziennie i zawsze przyjde z czymś nowym! Jak to dobrze że pmyślelismy o duze garderobie w domu hehehe
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 13:03   #702
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Kasiunia26
śliczne zdjatka! kurcze naprawde was podziwiam dziewczyny!!!! przygotowania do slubu plus obrona to musi być niezły sajgon;/
ja chociaz nie robiłam mgr to jakoś nie wyobrazam tego sobie teraz! naprawe chyle czoła!! miesiac temu zaliczałam praktyki specjalizacyjne i już nie umiałam ze stresu wytrzymać a co dopiero się bronić??? dlatego tez chyba wybraliśmy termin (rok po mojej pracy dr) bo chyba dostałabym schizofreni hehe Gratulacje wszystkim nowo upieczoym mgr no i przedewszystkim żoną!!!!! <pozostało 4 dni panieństwa> aaaaaaaaaa
troszkę było ciężko, bo 2 tygodnie przez obroną zapomniałam w ogóle że wychodzę za mąż, bo siedziałam w zeszytach. Ale całe szczęście praca była napisana już dawno temu i każde słówko samodzielnie Z resztą, z matematyki nie da się inaczej

Ale dziękuję wam ślicznie.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 15:18   #703
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: LIpcowe Panny Młode

hehe jeszcze któres zaponiałoby się stawić w kościele i cio?? pamietam dobrze że Michał (mój TŻ) przed aplikacją był ledwo przytomny bo tak samo nocował przy ksiażkach i notatkach! naszczęście teraz dał sobie wolne, mnie wciśli urlop prawie na siłe wiec w spokoju oczekujemy tego dnia! Swoja droga przygotowania do slubu sie skończyły a zaczęły sie przygotowania do przeprowadzki wieć sama juz nie wiem czy keidyś bedziemy mieli chwile dla siebie ;/
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 16:57   #704
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Kasiunia26
hehe jeszcze któres zaponiałoby się stawić w kościele i cio?? pamietam dobrze że Michał (mój TŻ) przed aplikacją był ledwo przytomny bo tak samo nocował przy ksiażkach i notatkach! naszczęście teraz dał sobie wolne, mnie wciśli urlop prawie na siłe wiec w spokoju oczekujemy tego dnia! Swoja droga przygotowania do slubu sie skończyły a zaczęły sie przygotowania do przeprowadzki wieć sama juz nie wiem czy keidyś bedziemy mieli chwile dla siebie ;/
Kasiu, co lepsze, my też przygotowujemy mieszkanko do przeprowadzki... Mój narzeczony po pracy remontuje jeszcze mieszkanie Bardzo mi go szkoda
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 22:06   #705
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: LIpcowe Panny Młode

uu to tez nie ciekawie;/ nasze obowiązki naszczęście kończyły sie na dogladaniu budowy no może troche jeździliśmy za detalami ale generalnie i tak brakowało nam czasu ;/ ale naszczęście dzisiaj zaczęli już wnosić meble i pierwsze kartony powędrowały do nowego gniazdka! jeju jak się ciesze! zapraszam na grila ;p
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 22:47   #706
gosiaczekdm
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekdm
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: s-c
Wiadomości: 166
Dot.: LIpcowe Panny Młode

a my mamy pecha, ktory ciagnie sie od dnia w ktorym postanowilismy w koncu wziac slub.
dzis dowiedzielismy sie ze samochod wujka, ktorym mielismy jechac do slubu sie zepsul i nie zostanie naprawiony. wiec zostalismy bez auta na 3 dni przed slubem. ale w tvn zapowiadali swietna pogode na sobote (ochlodzenie do 23-25 stopni, mam tylko nadzieje ze ich sprawdzalnosc 90% nie jest lipa), a po niedzieli znowu upaly, z czego tez sie ciesze bo jedziemy do Leby.
ale przy naszym ostatnim pechu...
wszyscy mowia zebysmy juz wzieli ten slub to pech moze sie skonczy. ostatnio slyszymy tylko zle wiadomosci.
gosiaczekdm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 07:31   #707
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gosiaczekdm
a my mamy pecha, ktory ciagnie sie od dnia w ktorym postanowilismy w koncu wziac slub.
dzis dowiedzielismy sie ze samochod wujka, ktorym mielismy jechac do slubu sie zepsul i nie zostanie naprawiony. wiec zostalismy bez auta na 3 dni przed slubem. ale w tvn zapowiadali swietna pogode na sobote (ochlodzenie do 23-25 stopni, mam tylko nadzieje ze ich sprawdzalnosc 90% nie jest lipa), a po niedzieli znowu upaly, z czego tez sie ciesze bo jedziemy do Leby.
ale przy naszym ostatnim pechu...
wszyscy mowia zebysmy juz wzieli ten slub to pech moze sie skonczy. ostatnio slyszymy tylko zle wiadomosci.
Po ślubie to na pewno się pech skończy inaczej być nie może Juz tylko kilka dni zostało, będzie dobrze.

Ja jadę dziś na przymiarkę sukni i po drugą część materiału na sukienkę poprawinową i mamcia zaczyna szycie

KaratrzynoR ślicznie wyglądałaś, szczęśliwego pożycia

Pozdrawiam wszystkie mężatki i panienki
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 09:47   #708
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: LIpcowe Panny Młode

ooo Gosiaczekdm Ty tez 15?? a juz myslałam ze tylko myśmy wybrali ta date i zaczynałam sie obawiac że przeoczyliśmy coś co w tym dniu sie dzieje hehe co do pecha to powiem tylko tyle że od dzieciństwa uwazała sie za pechowca ale i to się skończyło teraz wszystko ukałda sie prawie idealnie i nawet drobne niepowodzenia nie sa w stanie zepsuć ogółu! Musicie wierzyć, że wszystko bedzie dobrze i nie martwić się na zapas bo mozna osiwieć;/ co do samochodu to mam nadzieje ze już coś znaleźliscie?? <pozostało 3 dni panieństwa>
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 09:58   #709
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Witam
Po kilkudniowej nieobecności wracam
Gratulacje dla świeżo upieczonych mężatek oraz Pań mgr

U mnie przygotowania stanęły w martwym punkcie. W sobotę byliśmy na weselu, a cała niedzielę odsypialiśmy. Jak będę już miała zdjęcia to pokarzę swoje uczesanie. Miało to być na styl annLee, ale trochę nie wyszło, nie czułam się za dobrze w takim uczesaniu.

Mam wielki problem z jedną z moich koleżanek. Od kilku tygodni proszę ją żeby zdecydowała się czy przyjedzie na ślub czy nie, bo niedługo musimy podać ostateczna ilość gość, a ona wymyśla coraz to nowsze historie. Kłamie tak, że szkoda nawet mówić. Najgorsze jest to, że moja mama i jej dosyć dobrze się znają i ona nie potwierdza żadnej z tych bajek. W tej chwili w ogóle nie chcę, żeby przychodziła, ale skoro już ją zaprosiłam to chciałabym wiedzieć czy będzie. Jak nie zamówię miejsca, a ona się pojawi z chłopakiem to będzie problem. Jestem już tak na nią zdenerwowana. Mało mam na głowie Obiecała, że poda ostateczną odpowiedz w piątek. Do tej pory się nie odezwała!!!!

Czy wy tez macie takich beznadziejnych gości, którzy z wielką łaską przychodzą na ślub i jeszcze karzą się prosić? To jest jakieś nieporozumienie
Innej koleżanki chłopak wyjeżdża tydzień przed ślubem za granicę, ale ona nie widzi problemu w tym żeby przyjść. Zabiera kolegę i mają zamiar świetnie się bawić!! I tacy powinni być goście. Jeżeli chcą przyjść i świętować z nimi, to nic nie stoi im na drodze!!

Ok, dosyć marudzenia. Idę pisać smsa do mojej, kiedyś dobrej koleżanki. Napiszę jej parę słów, co o tym myślę. Powiem Wam w tajemnicy, że mam nadzieję, że po tym smsie ostatecznie zdecyduje, że nie przyjedzie

Pozdrawiam
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 13:10   #710
Ewela82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 81
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Ja mam dokladnie ten sam problem z koleżanka, już wczesniej o niej wspominałam..Mialam jej juz wysłac zaproszenie pocztą, bo "nie miala czasu " sie spotkać, zawiozłam jej kulturalnie i prosilam,zeby dala najpoźniej do 15-go lipca znac czy będzie! I cisza! Wczoraj jej się przypomnialam,zeby dala do 15-do znac na GG i tylko napisała"OK" Juz mogla sie okreslic jak ją zagadałam...SZOK!!! Kiiedys uważalam ją za super kumpelkę!!! I mam tez takie poczucie proszenia się, upominania czy ktoś przyjdzie na moj ślub...to takie przykre i poniżajace zarazem

Pozostali goście zreszta tez nie śpieszą sie z powiadomieniem czy przybęda...zadzwonil tylko jeden wujek ....Jak do 15-go nie potwierdzą to sami bedziemy dzwonić, przeciez musimy wiedzieć ile gosci bedzie,chodzi o restauracje....

Wiecej problemow niz przyjemności....Ale jakos nic i nikt nie jest mi w stanie zepsuć radości, mimo wszystko ciesze sie nieziemsko i pocieszam sie,ze zostalo ponad 2 tyg. i koniec...Niech ten dzien juz nadejdzie!
Ewela82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 15:16   #711
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Dziewczynki, czytam te wasze opinie i czytam... i dochodzę do wniosku, że wszystkie mamy ten sam problem, niemalże prosimy gości, żeby przyszli. U mnie jest to samo (choć nie wszyscy tacy są, bo niektórzy od razu potwierdzili przybycie, i niektórzy zadzwonili). Ale niektórzy nadal nie potwierdzili, do wielu gości sami dzwoniliśmy. Ogólnie to sytuacja z obecnością gości jest u większości z nas podobna czyli ludzie coraz bardziej niechętnie przychodzą na wesela.... I wydaje mi się, że jeszcze rok, dwa lata, i skończą się organizacje dużych wesel, i ludzie będą organizować tylko przyjęcia dla najbliższych. Szukałam przyczyny tego, i wydaje mi się, że: po pierwsze pobierają się ludzie z wyżu demograficznego, stąd wesel jest bardzo dużo, niektórzy mają po kilka, nawet w jednym miesiącu, i ludzie nie mają na to kasy, po drugie dużo Polaków mieszka już za granicą. Ale bardziej to pierwsze. U mnie będzie 120 osób, a zapraszaliśmy 250 (choć zapraszając niektórych od razu wiedzieliśmy, że nie przyjdą), a tak czy siak, 50% zapraszanych nie przychodzi, a najbardziej się zawiodłam na znajomych.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 16:43   #712
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: LIpcowe Panny Młode

heh ! ja tam nikogo nie miałąm zamiaru błągać żeby przyszedł ale w podobnej sytuacji stwierdziłabym jasno, że wtedy i wtedy rezerwuje miejsca i potem nie ma odwrotu , ale i tak podawając liczbe osób własciciel lokalu powiedział, że zawsze jest 10 porcji dodatkowo bo podobo meili już różne perypetie z iehccianymi gośćmi;/ na frekfencje też nie mozemy narzekać bo na 155 zaproszonych osób przyjście potwierdziło 146 <pozostało 36 godzin panieństwa>
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 17:09   #713
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: LIpcowe Panny Młode

A nam zostały trzy dni ...

... zaczelam sie jąkac przekrecac wyrazy i platac slowa ... ale jeszcze jakos panuję nad sytuacja ... awaryjnego fryzjera znalazlam, wizazystke tez ... dzisiaj wreszczie udalo nam sie ustalic z muzykai co na pierwszy taniec i kiedy ten taniec będzie ... od rana scigamy organiste zeby dogadac z nim co gra on,a co nasi muzycy ... goscie z mojej strony potwierdzili przybycie nawet ze 4 razy, goscie ze strony mojego TZ potwierdzili przy odbieraniu zaproszenia, ale byli tez tacy do ktorych trzeba bylo wydzwaniac po kilka razy, i ostatecznie z łaską stwierdzili ze ich nie bedzie ... ale co tam ich strata.

Cala reszta od kontrola... wzgledną ...
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 19:04   #714
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Dokłądnie! i tak należy do tego podchodzić!! z tym jakaniem mam tak samo i modle sie tylko zebym tak się nie zacieła na przysiedze hehe teraz już wiem dlaczego w innych krajach do kompetencji młodych nalezy tylko wypowiedzenia TAK! Mamusiu to już za 3 dni...
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 23:02   #715
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Lipcówki!!! Trzymajcie się cieplutko i niech dzień ślubu będzie Waszym wymarzonym. Czego mogę życzyć z prerspektywy świeżo upieczonej mężatki? Dużo dystansu - bo nie wszystko może pójść jak trzeba, dużo spokoju - żeby brać i zapamiętywać z tego dnia jak najwięcej /tak szybko mija.../, dużo radości i pogody ducha - wtedy i Wy i Wasi goście będziecie się dobrze bawili - a później miło wspominali ten dzień.

U nas uroczystość przebiegła z przygodami, ale jak to mówię - przynajmniej jest co opowiadać. Gdy wchodziliśmy do kościoła +30, duchota i upał, jak wychodziliśmy - burza z piorunami. Ale ponoć to dobra wróżba... Teraz mamy małą pauze w urlopie, ale już jutro wracamy odpoczywać nad jeziorko. Trzymam za Was kciuki!!!

Pozdrawiam
__________________
„Być może prawdą jest, że los, zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie, lecz jakże nieznośny jest ów moment przeciągu.”

Lidia Jasińska — Flirtuchy



Edytowane przez gosiah
Czas edycji: 2006-07-27 o 16:28
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 08:47   #716
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: LIpcowe Panny Młode

gosiah fajniutkie zdjęcia, ładna z Was para. Bardzo ładnie wyglądałaś, wszytsko jest takie zgrane, miłego odpoczynku

Pozdrawiam
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 17:12   #717
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Gratulacje! u nas tez chyba bedzie rewolucja pogodowa;/ nawet już sie tym nie przejmuje... ach to już jutro...! Przed chwilą wróciłam z piękniuchnymi paznokciami i jak narazie jestem nawet spokojna hehe zobaczymy jutro;p
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 17:26   #718
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Ale ślicznie wyglądaliście
Ładna z Was para. Wszystkiego dobrago na nowej drodze
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 17:28   #719
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Jutro kolejne Lipcówki wyjdą za mąż
Wszystkiego dobrego dziewczynki i koniecznie zdajcie relacje, no i zdjęcia poprosimy. Wiktorynka, mikamelika, gosiaczekdm przyszła na Was kolej
Buziaczki
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...

Edytowane przez marzka82
Czas edycji: 2006-07-14 o 19:00
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 08:30   #720
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: LIpcowe Panny Młode

ja też<płacze> zapomiałyście o mnie<beczy> . Za parę godzin bede zoną !! aaa! włśnie czekam na fryzjera i kosmetyczke i w ramach relaksu przy kawusi postanowiłam was odwiedzić hehe moze poraz ostatni na jakieś 3 tygodnie ale bede tęsknić;p wszystkiego naj naj dla reszty lipcówek! zmykam do fryzia! zdjecia i relacje moze uda mi się zamieścić w poniedziałek
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.