Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-26, 16:11   #1
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314

Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?


Nie wiem, czy interesuje Was ten temat, ale dla mnie muzyka jest bardzo bliska i nawet "taka" Eurowizja nie jest dla mnie tematem obojętnym.
Wczorajszy wybór telewidzów ściął m po prostu krew w żyłach! Zastanawiam się, czy ludzie w tym kraju w ogóle mają słuch, do cholerki?! Ja wiem, że zaraz tu wyjdę na prześladowcę sępów miłości, ale to już nawet nie o to chodzi. Publiczność eurowizyjna jest taka "ichtrojowa", ale nawet jak na nich ta piosenka jest GNiOTEM maxymalnym! [img]icons/icon31.gif[/img]
Tak mi wstyd ! [img]icons/icon9.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 18:01   #2
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Próbowałam wczoraj wysłać głos na piosenkę inną niż Ich Troje z dwóch telefonów. Próbowałam po kilka razy i się nie chciało wysłąć, w końcu się nie wysłało [img]icons/icon9.gif[/img].
Może ty wszystko było jednak ukartowane kto ma wygrać. ??
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 18:22   #3
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Entuzjastko!
W ogóle się z Tobą nie zgodzę. Nie jestem jakąs nastolatką zakochaną w Ich Troje, ale naprawdę bardzo podoba mi się ich muzyka. Charakter i zachowanie samych wykonawców jest dla mnie zupełnie bez znaczenia i nie intersuje mnie to, co oni robią poza sceną. Naprawdę to jeden z moich ulubionych zespołów , na codzien słucham ich muzyki.Masz prawo myśleć o nich co chcesz, ale nie życzę sobie pod moim , czy innych fanów adresem takich uwag typu:"Zastanawiam się, czy ludzie w tym kraju w ogóle mają słuch, do cholerki?" Mam słuch i pełne prawo słuchania tego co mi się podoba!
Jednak niektórym brak chyba tolerancji. Zauważ ,że nie wygrali bez powodu, publikę mają naprawdę wielką, musieli sobie czymś na to zasłużyć. Fanów mają mają w każdym wieku, to także o czymś świadczy.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 18:32   #4
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Dorixx napisał(a):

> Jednak niektórym brak chyba tolerancji.

to, że ktoś nie trawi Ich Troje nie oznacza, że jest nietolerancyjny. wybacz, ale to była gruba nadinterpretacja z Twojej strony.

> Zauważ ,że nie wygrali bez powodu, publikę mają naprawdę wielką, musieli sobie czymś na to zasłużyć. Fanów mają mają w każdym wieku, to także o czymś świadczy.

tak. o tym, że oferują przekaz prosty do bólu, i o tym, że są świetnie wypromowani.
popularność wykonawcy jest najczęściej odwrotnie proporcjonalna do jakości wykonywanej przez niego muzyki. uważam, że tak jest w tym przypadku.
i właśnie dzięki temu mają szansę zawalczyć w konkursie eurowizji (który również nie stoi na najwyższym poziomie, mówiąc eufemistycznie).

pozdrawiam!
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 18:44   #5
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Uważasz Elve, że to,że Entuzjastka, pisze ,że ktoś kto ich słucha, poprostu tego słuchu nie ma, czyli np. ja? To właśnie jest przykład braku tolerancji i ubliżanie. TO MOJA INTERPRETACJA a nie nadinterpretacja! I nikt nie będzie mi pisał, że nie mam słuchu! można delikatniej wyrażać niechęć do zespołu, ale po co odrazu wyrzywać się na fanach?!
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 20:23   #6
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Entuzjastka napisał(a):
> Nie wiem, czy interesuje Was ten temat, ale dla mnie muzyka jest bardzo bliska i nawet "taka" Eurowizja nie jest dla mnie tematem obojętnym.
> Wczorajszy wybór telewidzów ściął m po prostu krew w żyłach! Zastanawiam się, czy ludzie w tym kraju w ogóle mają słuch, do cholerki?!
>Tak mi wstyd [img]icons/icon9.gif[/img]

Niepotrzebnie.
Też nie uważam sie za osobę bez słuchu, zważywszy, że na fortepianie gram od dobrych 15 lat i da się tego słuchać [img]icons/icon12.gif[/img] Natomiast nie uważam, żeby od razu trzeba było wieszać przysłowiowe psy na tym jednym zespole. Zaspokojenie potrzeb muzycznych odbywa się na różnych poziomach odbioru (w tym niestrawnym dla mnie techno), ale to nie powód, żebym stawiała ludzi słuchających tę muzykę pod ścianą [img]icons/icon12.gif[/img]
Tym bardziej, że znam dziewczynę grającą na skrzypcach (słuch absolutny), która przy maksymalnie włączonym techno potrafi...spać [img]icons/icon23.gif[/img]
Masz po prostu inny gust, ale: de gustibus est non disputandum [img]icons/icon7.gif[/img] prawda?

Chociaż w moim odczuciu ogólnie poziom tej imprezy spada (nie chodzi o konkretny zespół) - po prostu zaczynam się męczyć oglądając ten program i w tym roku chyba dam sobie spokój.

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 20:37   #7
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Chyba zostałam źle zrozumiana albo po prostu ja sama źle się wyraziłam. Ja wcale nie napisałam,że "Ich troje" to buraki, beztalencia itd. Miałam na myśli konkretną piosenkę, która moim zdaniem jest zupełnie do kitu! Nie wyrażałam się o całej "twórczości", ale o jednym konkretnym kawałku, który dla mnie jest kanałem kompletnym. Nie jestem zagorzałą wielbicielką tego zespołu, ale też nie przełączam kanałów ani stacji w radio, kiedy brzmi "Ich Troje".Znam wielu fanów owej trójki, którzy także są załamani poziomem ich eurowizyjnej kompozycji.
Nadinterpretacja jest naprawdę niezdrowa
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-26, 20:45   #8
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

I sorki, jeśli ktoś czuje się urażony (za te "uszy" [img]icons/icon12.gif[/img], może i mnie poniosło, ale po prostu trafił mnie nieludzki szlag! [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 21:21   #9
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Tak bardzo żałuję że nie wygrał "blue cafe". Piosenka naprawdę jest świetna. Widziałam ich teledysk i byłam pewna że to jakiś zagraniczny zespół.
A "ich troje"... szkoda gadać... dla mnie są przerysowani pod każdym względem.
Myślę że z piosenką "blue cafe" Polska miałaby większe szanse wygrać.
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 21:52   #10
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Entuzjastka napisał(a):
> Nie wiem, czy interesuje Was ten temat, ale dla mnie muzyka jest bardzo bliska i nawet "taka" Eurowizja nie jest dla mnie tematem obojętnym.
> Wczorajszy wybór telewidzów ściął m po prostu krew w żyłach! Zastanawiam się, czy ludzie w tym kraju w ogóle mają słuch, do cholerki?! Ja wiem, że zaraz tu wyjdę na prześladowcę sępów miłości, ale to już nawet nie o to chodzi. Publiczność eurowizyjna jest taka "ichtrojowa", ale nawet jak na nich ta piosenka jest GNiOTEM maxymalnym! [img]icons/icon31.gif[/img]
> Tak mi wstyd ! [img]icons/icon9.gif[/img]

Zgadzam się z Tobą Entuzjastko, chowam głowę w piasek... Wynik mnie jednak nie zadziwił, bo to był raczej konkurs popularności wykonawców, a nie walorów konkretnych utworów; ale tak po cichutku liczyłam na Blue Cafe.
Z tymi sms-ami coś poważnie było nie tak. Raptem 13 000 głosów... hmmmm...no comments.
[img]icons/icon40.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 22:29   #11
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

wiecie co? moja mama wysłała 2 smsy na Ich Troje. jednego z własnego telefonu, drugiego z telefonu taty. Jest mądrą, wykształconą kobietą. Skończyła szkołę muzyczną. I ją kocham! A że słucha Mozarta i Ich Troje to jej sprawa [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-26, 23:06   #12
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Dorixx napisał(a):
> Uważasz Elve, że to,że Entuzjastka, pisze ,że ktoś kto ich słucha, poprostu tego słuchu nie ma, czyli np. ja?

nie rozumiem tego zdania, jest bardzo zagmatwane. [img]icons/icon12.gif[/img] ale wydaje mi się, że Entuzjastka napisała coś innego (było to pytanie, a nie twierdzenie, w dodatku nie dotyczyło Ciebie tylko, bodajże, ludzi w Polsce).

> To właśnie jest przykład braku tolerancji i ubliżanie.

Ooo! to już ktoś Ci tu naubliżał? słowo honoru, chyba mamy inne forum.

> TO MOJA INTERPRETACJA a nie nadinterpretacja!

jedno drugiemu nie musi przeczyć [img]icons/icon12.gif[/img]

> I nikt nie będzie mi pisał, że nie mam słuchu!

nikt tak nie napisał [img]icons/icon7.gif[/img]

> można delikatniej wyrażać niechęć do zespołu, ale po co odrazu wyrzywać się na fanach?!

to zdanie równiez nie bardzo rozumiem... i nie zgadzam się z Tobą, że ktoś się tu wyżywa na fanach. Entuzjastka wyraziła się niepochlebnie na temat utworu ich troje, i to jak widać wystarczyło. nie wiem, kto jest tu nietolerancyjny. mam nadzieje, ze nikt.
pozdrawiam.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 23:06   #13
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Sarenko, ja się bardzo cieszę,że kochasz mamę [img]icons/icon7.gif[/img] ,ale jeśli, jak piszesz, Twoja mama słucha Mozarta to na pewno nie zagłosowała na "Ich Troje" z racji fenomenu samej kompozycji, ale raczej z sympatii, którą zespół ten niewątpliwie budzi [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 23:14   #14
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Nie słyszałam kompozycji [img]icons/icon7.gif[/img] ale zapewne zagłosowała dlatego, że lubi słuchać "a wszystko to, bo Ciebie kocham" - i bardzo dobrze, że słucha tego kawałka, bo jest po nim radosna. jedzie samochodzikiem na wykład i podśpiewuje kręcąc kólkiem a potem jest miła i wyrozumiała dla studentów [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon25.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 23:25   #15
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

sarenka napisał(a):
> Nie słyszałam kompozycji [img]icons/icon7.gif[/img] ale zapewne zagłosowała dlatego, że lubi słuchać "a wszystko to, bo Ciebie kocham" - i bardzo dobrze, że słucha tego kawałka, bo jest po nim radosna. jedzie samochodzikiem na wykład i podśpiewuje kręcąc kólkiem a potem jest miła i wyrozumiała dla studentów [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon25.gif[/img]

o rany, żeby tak wszyscy wykładowcy tak robili [img]icons/icon7.gif[/img]
chyba bym nawet Ich Troje polubiła [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 00:26   #16
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Po pierwsze z tego co wiem, to piosenka " bo wszystko to, bo Ciebie kocham" nie jest wcale piosenką Ich Troje, tylko przeróbką piosenki "Alles das, weil ich dich Liebe..." Die Toten Hosen, więc jeżeli już komuś sie nie podoba, to powinien nazwać gniotem die Toten Hosen. Ha, a ten zespół jest popularny od wielu lat. śmiać mi się chce, bo wiele ludzi naskakuje na ich troje a oni i tak się ludziom podobają i już. Ja osobiście ich nie słucham, w ogóle mam mało czasu na słuchanie muzyki, ale oni mi nie przeszkadzają. Ich muzyka, muszę przyznać wprowadza w dobry nastrój i całkiem mi się podoba. Może to sprawia, że ich ludzie wybierają.

P.S. Nie jestem ani laikiem ani pozbawioną gustu osobą, mam wykształcenie m.in. muzyczne.
Pozdrawiam fanów i przeciwników Ich "Trojcy" [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 07:31   #17
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
do elve

Elve, z Tobą tak już jest ,że rozumiesz tylko to co chcesz rozumieć [img]icons/icon10.gif[/img]
masz tupet dziewczyno, a może to próba odegrania się za poprzedni także wątek?
Bardziej łopatologicznie Ci tego nie wytłumaczę [img]icons/icon10.gif[/img]
Nie kojarzysz faktów, bo nie chcesz, albo nie potrafisz, nie raz już psułaś atmosferę na forum i widać podoba Ci się to.
Czepiasz się jak rzep psiego ogona, żeby tylko o czymś pisać i postawić na swoim. Jeżeli chodzi o "gmatwanie" i walczenie o dobrą pisownię, to dlaczego pomyliłaś w którymś wątku znaczenie słowa asretywność? Może nie przesadzaj i przestan używać słów , których nie rozumiesz, bądź nie znasz znaczenia [img]icons/icon10.gif[/img].
A ja nadal pisać będę bez względu na to, czy podoba Ci się składnia moich zdań czy nie, ponieważ akurat Twoja ocena ich jest dla mnie najmniej wazna [img]icons/icon10.gif[/img]
Którys zresztą raz udowadniesz, że nie wiesz co to tolerancja.
To dokładnie o Tobię myślę..
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 07:36   #18
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: do dyskutantek

Ostrzegam,
moderator rozgrzewa właśnie paluszki...

[img]icons/1nie.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 07:50   #19
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: do dyskutantek

A moderator może być obiektywny i CZASEM wyrozumuiały?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-27, 07:54   #20
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: do dyskutantek

Dyskusja żyje swoim życiem, nie powinienem w nią ingerować jako moderator. Mogę w niej uczestniczyć jako adwersarz...

Ale dyskusja toczy się na jakiś temat. Jeśli natomiast temat jest nieważny, a istotne staje się kto bierze udział w dyskusji - rozpoczyna się pyskówka. I tutaj jest miejsce na mnie.

Wniosek: dyskutujcie sobie o muzyce, proszę bardzo. Ale bez uciekania się do argumentów pt. "ty taka to a owaka". Z takimi rozmowami muszę wyprosić na maila, proszę pokorespondujcie sobie mailowo, ale bez zaśmiecania forum.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 08:01   #21
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: do dyskutantek

Kto zaśmieca forum to widać, zresztą nie pierwszy raz, to jest moja obrona na atak z jej strony. To nie ja zawsze psuję atmosferę i się wymądrzam. Jeżeli jednak uważasz że na tym forum jakaś osoba moze ubliżac, a Ty za kark łapiesz dwie, to nie fer...
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 08:11   #22
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: do dyskutantek

Dorixx

Radzę odpuść.

Jeśli chcesz dyskutować, używaj argumentów do tematu, a nie do adwersarza. To samo zresztą odności się do Elve - prośba o dyskusję na temat.

Dyskusje a la gazeta.pl proszę kierować na inne strony. Tam są mile widziane.

Uważam temat za zakończony.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 08:13   #23
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: do dyskutantek

Oczywiscie, wg życzen odpuszczę sobie i to na długo
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie rady na tym forum
Dorota
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 09:13   #24
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: hmmmm

I wlasnie chodzilo mi o unikniecie tego, co zrobilas...

Coz, przykro mi.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 09:32   #25
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Eurowizja 24 maja- APEL AgaZ!!

Dziewczyny, do jasnej chol... co się z Wami dzieje? ze spokojnych, przemiłych, tolerancyjnych wizazanek stałyście się z wątku na wątek, z dnia na dzień strażniczkami dobrago smaku, kultury, ortografii...

Muzyka jest piękna bo jest uniwerslna, każdy może jej słuchać i każdy może słuchać tego co lubi. Po co te nerwy, wyzwiska, obrażanie się. Nie wtrącałam sie do tej pory do innych tego typu watków. Ale ja sama zaczynam się bac cokolwiek tu napisać zanim pięć razy nie przeczytam, czy oby nie wkradł się jakiś błąd. A napisać publicznie, że lubi się przykładowo Ich Troje, czy Kasię Kowalską to tak jakby popełnić forumowe samobójstwo.

Nie rozumiem tego i proszę zastanówcie się nad tym. Do tej pory dostawałam przemiłe maile, że wizaz.pl jest najbardziej babską, otwartą i symaptyczną stroną w internecie. Razem walczyłyśmy o pozbycie się kilku jełopków, którzy próbowali zepsuć tę atmosferę. Ale jak Wy już same sobie dokładacie do pieca, to mi ręce opadają.

Pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 09:50   #26
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Eurowizja 24 maja- APEL AgaZ!!

Aga, nie miałam zamiaru rozpętać burzy tym wątkiem, przykro mi,że tak się stało. Faktem jest jednak, że źle rozpoczęłąm tą rozmowę- mam na myśli pierwszy, może zbyt agresywny post. [img]icons/1nie.gif[/img]
Nie martw się, proszę, atmosferą na forum- nie zawsze może być miło i przyjemnie, przecież człowiek podlega różnym nastrojom. Jak by nie było, to to forum i tak jest najbardziej przyjazne [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 10:34   #27
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: Eurowizja 24 maja- APEL AgaZ!!

łącze się z Tobą Agnieszko
[img]icons/icon40.gif[/img]
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 11:19   #28
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
do Entuzjastki...

Witam Cię droga Entuzjastko Ja niestety również znajduję się w tej ,,zdegenerowanej" mniejszości, która nie kocha Ich Troje ... ale cóż, jak to się mówi ... i proszę tego źle nie odebrać!!! ,,Jedni lubią teatr, drudzy wolą cyrk" po prostu o gustach się nie dyskutuje. Doskonale zdaję sobie sprawę, że wiekszości osób nie odpowiada np. słuchanie smooth jazzu który ja po prostu uwielbiam! ale to nie znaczy że którakolwiek ze stron ma zły gust... to po postu kwestia upodobań, tak jak z ciuchami, kosmetykami, sportem itd... Pozdrawiam Cię baaaardzo serdecznie Trzymaj się!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 11:48   #29
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: do dyskutantek - do Dorixx

No co Ty, Dorixx, chyba nie zamierzasz obrazić się na forum przez jedną osobę, która jest chyba niunią nr 2, tylko jeszcze nie pisze o swoich zamiłowaniach? [img]icons/icon12.gif[/img] Nie przejmuj się, olej po prostu.
Aha, co do Zło. Po pierwsze, pyskówki nie zauważyłam. Po drugie, urok forum na wizażu jak i na innych stronach polega dla mnie na tym, że można się wypowiedzieć na dany temat. Warunkiem jest nie obrażanie drugiego człowieka i nieużywanie wulgarnych słow, czy tak? Takie tu nie padają. Tak sobie myslę, że straszeniem "jeśli coś powiesz" "jeśli nie skończycie tego wątku" właśnie Zło zabraniasz wolnych wypowiedzi. No niestety, to nieładnie straszyć, że nie mamy praw do dalszego prowadzenia wątków. Myślę, że powienieneś wiedzieć, że wizażanki są osobami kulturalnymi i nie dopuszczą się do ekscesów. Zwłaszcza te, które od dawna już są na tej stronce, jak Dorixx, entuzjastka i wiele wiele innych.
Pozostawiam ten wątek do przemyślenia, jak też wątek bodajże Julity, która coraz to gorzej czuje się na wizażu rozpoczęty wczoraj.
Pozdrawiam.
Alina.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 11:53   #30
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: do Dorixx!!!!

Dorixx [img]icons/icon7.gif[/img]

Napisałam do Ciebie na priva - prosze odbierz pocztę.

[img]icons/icon40.gif[/img]

ps. ale tu się porobiło [img]icons/icon9.gif[/img] jak ślęczałam na egzaminkiem
[img]icons/1cmok.gif[/img] dla wszystkich.
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.