artykul o modelkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-09, 00:24   #1
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385

artykul o modelkach


Zgadzam sie z autorka, ze teraz nie liczy sie uroda wsrod modelek. Wazne jest tylko aby dziewczyna miala 14 lat, 180 wzrostu i 45kg wagi.. no moze troche przesadzilam ale kurcze tak to wyglada. Coraz mlodsze i coraz brzydsze.. panuje jakas moda na brzydote czy co?
Jesli chodzi o pokazy to ostatnio (oczywiscie w TV) widzialam pokaz Victoria's Secret... tam to sa ladne kobiety i sa rowniez takie o bardziej kobiecych ksztaltach...az milo popatrzec [img]icons/icon7.gif[/img]
Naprawde nie rozumiem skad sie bierze to promowanie brzydkich dziewczyn. [img]icons/icon9.gif[/img]
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 08:05   #2
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: artykul o modelkach

Te wszystkie brzydkie twarze to moim zdaniem silenie się na jakąś oryginalność. Kto ma ochotę oglądac na wybiegach takie wyposzczone gęby? Wyglądają jakby wybierał je sam Toscani do kolejnej reklamy Benettona, mającej wzbudzać w ludziach obrzydzenie.
Coś mi się tu wydaje,że kreowanie nowych twarzy zaczyna iśc własnym torem i ma coraz mniej wspólnego z tym, co się ludziom podoba. Tylko dziwię sie mężczyznom, którzy wybieraja takie kobiety- czyżby stracili resztki męskiego instynktu? [img]icons/icon12.gif[/img]
a co do tego rankingu- zminiłabym troche jego kolejność. Najpiękniejszą twarzą jest dla mnie twarz Christy Turlington. [img]icons/icon41.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 08:07   #3
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: artykul o modelkach

nineczkas napisał(a):
> Jesli chodzi o pokazy to ostatnio (oczywiscie w TV) widzialam pokaz Victoria's Secret... tam to sa ladne kobiety i sa rowniez takie o bardziej kobiecych ksztaltach...az milo popatrzec [img]icons/icon7.gif[/img]

Zgadzam się, popatrzeć, a i ponosić taką bielizne też miło [img]icons/icon7.gif[/img]
A modelki prezentujące bieliznę, chcąc nie chcąc muszą mieć trochę ciała, no bo jak tu paradować w biustonoszu, nie mając biustu [img]icons/icon12.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 08:18   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: artykul o modelkach

Turpizm. Nic dodać, nic ująć. Myślę, że należy odnaleźć pozytywne strony tego trendu. Ja np. po obejrzeniu zdjęć tych paskudnych twarzy pomyślałam sobie: "jaka ja jestem ładna" [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 10:36   #5
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: artykul o modelkach

Zgadzam się z autorką - obecnie modelki są wybierane na zasadzie selekcji negatywnej. Ja do tych najpiękniejszych dodałabym jeszcze cudnej urody KAREN MULDER, dla mnie to ona jest the best. No i jeszcze Carlę Bruni...
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 13:54   #6
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: artykul o modelkach

A do tych szpetnych zaliczam jeszcze Alek Wek.
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 19:16   #7
czatgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 47
Re: artykul o modelkach

No coż... obecnie modelki faktycznie wybierane sa na zasadzie - im chudsza tym lepsza.
Kiedyś modelki prezentowały ideał kobiety. Emanowały kobiecościa i seksapilem a do tego miały nieprzemijalnie piękne rysy twarzy. Mezczyżni faktycznie mieli na co popatrzec (kobiety z reszta tez).
Ale teraz? Czy nie wydaje wam sie ze projektanci mody specjalnie wybieraja przerazajace modelki aby publicznosc na pokazach zwracala uwage na krój i fason stroju a nie na walory prezentującej go modelki.
Przyznam sie bez bicia ze gdy ogladam pokazy mody, zazwyczaj przygladam sie dziewczynom a nie kreacjom (tak to juz chyba jest ze kobieta zawsze bedzie obserwowac inne kobiety) wiec moze wybieranie takich brzydactw jest zamierzone.
A co do Alek Wek - mnie sie ona akurat podoba. Ale na temat gustow sie nie rozmawia :P
czatgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-09, 19:26   #8
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Re: artykul o modelkach

mnie się Alek Wek podoba. Karen Mulder wg "forum" (times newspaper) w połowie grudnia leżała w szpitalu w spiączce po przećpaniu. więc prawdopodobnie nie wygląda obecnie specjalnie atrakcyjnie. o ile wyszła z tej śpiączki w ogóle.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 19:34   #9
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: artykul o modelkach

Trudno mi powiedzieć że mi się podoba któraś z modelek [img]icons/icon12.gif[/img] ale metamorfozy Lindy Evangelisty zawsze budziły mój szczery podziw (dla jej możliwości i jej stylisty [img]icons/icon10.gif[/img] )

Jest niesamowita!!! Podobno zmienia także swój sposób chodzenia wraz ze zmianą wizerunku - zawsze byłam pod wrażeniem [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.