Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. MamusieXI-XII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 23:10   #511
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Dobra ide... chyba... jutro z rana musialabym jakies badania ogarnąć ... jeeeb.................... ..
Dobranoc Laski
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 23:11   #512
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
zeby mi sie chciało wysmarowac oliwka i pojsc wreszcie do lozka
jak pojdziesz to nie bede miala z kim gadac, to niech ci sie nadal nie chce

no i chyba wszystkie poszly

Edytowane przez peperonik
Czas edycji: 2012-11-07 o 23:12
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 01:12   #513
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

A ja mam takie nietypowe pytanie do dziewczyn co juz mialy lewatywe robiona kiedys w szpitalu i Ty pisalas DeKajka, ze mialas robiona teraz, to jak to jest? (ostrzegam mam niezle pytania:P)
- jak oni to zakladaja dokladnie? (bo mnie na sama mysl o tym robi sie jakos tak glupio/wstyd)
- po jakim czasie srednio rusza?
- jak juz zadziala to robi sie kupola normalnego takiego? czy to jest jakas taka mega sraka?:p
- duzo razy leci sie do kibla czy najczesciej raz a dobrze?


sry, ale musialam te pytania zadac

Jutro musze jechac do H&M po nowe staniki do karmienia Aaaaaa! przymierzylam dzis te, ktore zakupilam jakis czas temu i.....sa za male!!!!!!!!!! i w cyckach i pod biustem...
(mam jednak nadzieje, ze beda jednak pasowac pozniej jak juz laktacja sie ustabilizuje)

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
mam taką z czerwonymi dodatkami i misiem
i ja mam takie dwie jedna z zyrafkami a druga z misiem:P

nie chcialam przeplacac, ale srednie sa ogolnie (na porod i szpital jednak mysle, ze sa ok)
http://allegro.pl/l-xl-koszula-nocna...761774976.html
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 06:18   #514
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Musso,
za wizyte
No to dajesz a ja z Toba masz jakieś przepowiadajace?


Dołączam sie do klubu spakowanych toreb ... No jeszcze tylko kosmetyki i ubranka na wyjscie
przepowiadające cały czas dają mi popalić

ja też spakowana oprócz kosmatyków, co używam na co dzień, ale mam na kartce spisane co dołożyć, żeby w razie paniki się nie zastanawiać
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 06:34   #515
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Skoro tak prosicie to macie. Bierzcie i jedzcie Tylko proszę nie mieć do mnie później pretensji jak Wam się zupełnie odechce rodzić A następną część nazwiemy: Torby olane, mamy najarane, luty leci a nadal nie ma dzieci
Powaliłaś mnie tym tekstem na łopatki

A dzisiaj nie było to łatwe zadanie, bo całą noc miałam ogromny ból głowy i nie wyspałam się w ogóle. Jak wstałam, zjadłam to trochę lepiej.
Mierzyłam sobie ciśnienie i mam niskie, ale jakoś nie mam pewności czy ten ciśnieniomierz dobrze działa - wydaje mi się, że najlepsze są te co mają położne - te na słuchawki. Ale jutro idę na wizytę to i tak mi pewnie je sprawdzi.

Miała któraś z Was taki ból głowy w ostatnim okresie?

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja też spakowana oprócz kosmatyków, co używam na co dzień, ale mam na kartce spisane co dołożyć, żeby w razie paniki się nie zastanawiać
Ja też mam zapisane na kartce, ale obawiam się, że jak przyjdzie co do czego to i tak będę jej szukać
Kupiłam i wrzuciłam do torby od razu szczoteczkę i pastę do zębów, bo te rzeczy pakuje się ostatnie i już kilka razy zapomniałam ich zabrać. Musiałam potem szukać sklepu na miejscu.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 06:54   #516
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Skoro tak prosicie to macie. Bierzcie i jedzcie Tylko proszę nie mieć do mnie później pretensji jak Wam się zupełnie odechce rodzić A następną część nazwiemy: Torby olane, mamy najarane, luty leci a nadal nie ma dzieci

Dałaś czadu

Nocka do taki ból kręgosłupa że myślałam że wyjde z siebie

Co do lewatywy to ja miałam przy pierwszym porodzie , ale pamiętam to jak przez mgłę . Z tego co mi świta to do kibelka lecisz od razu działa expresem i chyba raz a dobrze idzie Nie przypominam sobie żebym biegała ze sraczką po oddziale Po za tym nie przejmuj się tak nie jest to mega straszne przeżycie jak zaczniesz rodzić to będzie ci zwisać gdzie Ci tą rurkę wsadzają DeKajka jest bardziej na bieżaco pewnie ma świeższe informacje

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Powaliłaś mnie tym tekstem na łopatki

A dzisiaj nie było to łatwe zadanie, bo całą noc miałam ogromny ból głowy i nie wyspałam się w ogóle. Jak wstałam, zjadłam to trochę lepiej.
Mierzyłam sobie ciśnienie i mam niskie, ale jakoś nie mam pewności czy ten ciśnieniomierz dobrze działa - wydaje mi się, że najlepsze są te co mają położne - te na słuchawki. Ale jutro idę na wizytę to i tak mi pewnie je sprawdzi.

Miała któraś z Was taki ból głowy w ostatnim okresie?

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------



Ja też mam zapisane na kartce, ale obawiam się, że jak przyjdzie co do czego to i tak będę jej szukać
Kupiłam i wrzuciłam do torby od razu szczoteczkę i pastę do zębów, bo te rzeczy pakuje się ostatnie i już kilka razy zapomniałam ich zabrać. Musiałam potem szukać sklepu na miejscu.

Co do bólu głowy to mnie omija szerokim łukiem szczerze nie pamiętam kiedy mne ostatnio głowa bolała . Może rzeczywiście zmiana ciśnienia tak na Ciebie podziałała
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 06:57   #517
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Skoro tak prosicie to macie. Bierzcie i jedzcie Tylko proszę nie mieć do mnie później pretensji jak Wam się zupełnie odechce rodzić A następną część nazwiemy: Torby olane, mamy najarane, luty leci a nadal nie ma dzieci
: hahaha:
No Mamajka Talentu
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
przepowiadające cały czas dają mi popalić

ja też spakowana oprócz kosmatyków, co używam na co dzień, ale mam na kartce spisane co dołożyć, żeby w razie paniki się nie zastanawiać
A długo już Cię męczą?
Tez myslalam o tej kartce, dobry pomysł

Jenyyy jak mi sie dobrze spalo
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 06:57   #518
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

jeszcze zapomniałam, zaczynam dzisiaj 38 tc
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 06:59   #519
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jeszcze zapomniałam, zaczynam dzisiaj 38 tc
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:01   #520
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Nicoleo,
Co tam w Trójmiescie słychać ?
Chcesz już rodzic czy jeszcze czekasz
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:05   #521
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Nicoleo,
Co tam w Trójmiescie słychać ?
Chcesz już rodzic czy jeszcze czekasz
Szaro i buro u nas
Co do rodzenia do wiele bym dala żeby mieć już to za sobą , 3 dni do terminu , po wizycie szyjka skrócona i rozwarcie na ''palec'' więc coś się tam zaczyna
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 07:08   #522
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

hej hej

sola ja mam bole glowy i zawroty ostatnio


co do lewatywy tez bym chciała wiedziec jak to wyglada

u nas zaczyna sie 40 tydz
ide jeszcze polezec

Edytowane przez czarnamadonna1982
Czas edycji: 2012-11-08 o 07:09
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:13   #523
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cześć Dziewczyny
Nadrobiłam Was jakoś i teraz iść by coś zjeść...ale co
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:27   #524
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Dzień dobry

Podczytywałam Was wczoraj wieczorkiem troszkę przed snem i widziałąm,ze martwiłyście się co tam u mnie po wizycie (to miło z Waszej strony - nawet snułyście domysły,że jestem już po ).
Otóż już Wam mówię:
Jutro na 8:45 mamy się stawić w szpitalu w celu cc.
Nie wiem o której będzie samo cc bo nie wiem ile będzie trwała cała papierologia no ale to już jutro.
Nie wiem czy zdążę jutro rano tutaj jeszcze zajrzeć w razie czego trzymajcie kciuki

A ja trzymam za dzisiejsze wizyty i porody oraz gratuluje kolejnych tygodni
__________________
Kiedy będziemy na świecie:
http://www.suwaczek.pl/cache/48b7fe31b2.png
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:32   #525
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
A długo już Cię męczą?
Tez myslalam o tej kartce, dobry pomysł
od połowy ciąży ale ostatnio to już mnie w pół zginają jak złapie to się nie mogę wyprostować ale jakoś mi się nie spieszy bedzie chciał to wyjdzie
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:35   #526
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Dzień Dobry

Nie wyspałam się .. Do 24 moja córcia szlała jak krejzolka.. na dodatek chyba tak mi napierała główką na szyjkę, że czułam co chwila takie przeszywające kłucia, uciski tam w środku Na dodatek miałam kilka nieregularnych skurczy..

No a od 6 mam już oczy jak 5 złotych..mąż na służbie..mi na dodatek chyba korki wywaliło w łazience i nie mam światła ( w kinkietach przy lustrze i suficie).. No, ale prąd jest tak wiec nie wiem o co kaman..

Majka- jesteś najlepsza !!! Tytuł wątku następnego rewelacja

Anetko- to super ! Już jutro zobaczysz swoje maluszki Będziemy czekac jutro na wieści po i oczywiście trzymac kciuki z całych sił !!!!!!!!!

Gratuluje rozpoczęcia nowych tygodni i trzymam kciuki za wizyty !!!
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:35   #527
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Dzień dobry!
Ale miałyscie tematy w nocy
Ja dziś zamawiam łóżko 80x180 do pokoju małego, na którym bedę się nim zajmowac po kąpieli. Na łóżeczko i wózek dajemy sobie kolejny tydzień.
http://www.litdrew.pl/katalog/produk...ozko-f-80x180/
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:37   #528
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
P
Miała któraś z Was taki ból głowy w ostatnim okresie?

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------


Ja dzisiaj w nocy miałam meeeega ból głowy. Tylko, że ja jestem przeziębiona i podejrzewam, że to od zatok. Normalnie aż mi do szczęki promieniowało. Ale bolała bardzo. Na szczęście koło 3 udało mi się zasnąć. Kurcze, ale tak mnie kaszle. Miała któraś z Was taki mocny kaszel? Już mi powoli przechodzi przeziębienie, bo na początku miałam suchy kaszel, a teraz po syropie z cebuli już jest mokry.
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:44   #529
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Podczytywałam Was wczoraj wieczorkiem troszkę przed snem i widziałąm,ze martwiłyście się co tam u mnie po wizycie (to miło z Waszej strony - nawet snułyście domysły,że jestem już po ).
Otóż już Wam mówię:
Jutro na 8:45 mamy się stawić w szpitalu w celu cc.
Nie wiem o której będzie samo cc bo nie wiem ile będzie trwała cała papierologia no ale to już jutro.
Nie wiem czy zdążę jutro rano tutaj jeszcze zajrzeć w razie czego trzymajcie kciuki

A ja trzymam za dzisiejsze wizyty i porody oraz gratuluje kolejnych tygodni

no to czekam sciskajac kciuki
ide zrobic jajecznice

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Nie wyspałam się .. Do 24 moja córcia szlała jak krejzolka.. na dodatek chyba tak mi napierała główką na szyjkę, że czułam co chwila takie przeszywające kłucia, uciski tam w środku Na dodatek miałam kilka nieregularnych skurczy..

No a od 6 mam już oczy jak 5 złotych..mąż na służbie..mi na dodatek chyba korki wywaliło w łazience i nie mam światła ( w kinkietach przy lustrze i suficie).. No, ale prąd jest tak wiec nie wiem o co kaman..

Majka- jesteś najlepsza !!! Tytuł wątku następnego rewelacja

Anetko- to super ! Już jutro zobaczysz swoje maluszki Będziemy czekac jutro na wieści po i oczywiście trzymac kciuki z całych sił !!!!!!!!!

Gratuluje rozpoczęcia nowych tygodni i trzymam kciuki za wizyty !!!
mnie dzis mąż obudzil bo zaspał i wieki halas zrobil wiec tez juz dawno nie spie

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ale miałyscie tematy w nocy
Ja dziś zamawiam łóżko 80x180 do pokoju małego, na którym bedę się nim zajmowac po kąpieli. Na łóżeczko i wózek dajemy sobie kolejny tydzień.
http://www.litdrew.pl/katalog/produk...ozko-f-80x180/
ładne lozko...to juz pozniej dla malego bedzie jak urosnie?

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
od połowy ciąży ale ostatnio to już mnie w pół zginają jak złapie to się nie mogę wyprostować ale jakoś mi się nie spieszy bedzie chciał to wyjdzie
mnie tam nic nie łapie

w nocy tylko mnie klulo w podbrzuszu ale to po seksie

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Szaro i buro u nas
Co do rodzenia do wiele bym dala żeby mieć już to za sobą , 3 dni do terminu , po wizycie szyjka skrócona i rozwarcie na ''palec'' więc coś się tam zaczyna
ojjj tojuz pewnie niebawem

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jeszcze zapomniałam, zaczynam dzisiaj 38 tc
gratulacje
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 07:45   #530
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Tak, i tak trzeba by było je kupić, a w tym pokoju nic innego nie wejdzie (ja mi sie syn wda w dziadka to bedzie miał 200cm wzrostu i wtedy się bedziemy martwić). W dodatku kolezanka poleciła w tym pokoju kapac malego, no bo skoro mamy wolny pokoik, to lepiej wykapac dziecko w cieple, nakarmić i połozyc do spania w łózeczku w sypialni, która została wcześniej wywietrzona. Zobaczymy, jak to zadziała w praktyce.

Anett - trzymam za całą trójkę kciuki
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:47   #531
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
laski jestescie niesamowite kocham Was!!! nie dziwie sie Danie ze rodzic nie chce, mialaby wtedy mniej czasu na forum
apeluje o danie Danie spokoju do jutra, jutro ma masaz to ja czuje ze sie ruszyyy i bedzie ekspressowy porodzik
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:48   #532
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Dobry Dzień kochane
Ale miałyście wczoraj tematy Ma_Majka a Ty znowu o brykaniu

Gratuluję wszystkich nowych tygodni i trzymam kciuki za wizyty!!!!!

Ja dziś dalej walczyć będę z praniem i prasowaniem, boże kiedy to się skonczy.


A mam pytanie, kochane co się kładzie do wózka, żeby dziecko miało wygodnie???
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:49   #533
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
Tak, i tak trzeba by było je kupić, a w tym pokoju nic innego nie wejdzie (ja mi sie syn wda w dziadka to bedzie miał 200cm wzrostu i wtedy się bedziemy martwić). W dodatku kolezanka poleciła w tym pokoju kapac malego, no bo skoro mamy wolny pokoik, to lepiej wykapac dziecko w cieple, nakarmić i połozyc do spania w łózeczku w sypialni, która została wcześniej wywietrzona. Zobaczymy, jak to zadziała w praktyce.

Anett - trzymam za całą trójkę kciuki
z ta kąpiela tez tak planuje-w pokoju malego, a w tym czasie wietrzenie naszej sypiaslni (tam bedzie tymczasowo kolyska, u malego jest lozeczko)

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Dobry Dzień kochane
Ale miałyście wczoraj tematy Ma_Majka a Ty znowu o brykaniu

Gratuluję wszystkich nowych tygodni i trzymam kciuki za wizyty!!!!!

Ja dziś dalej walczyć będę z praniem i prasowaniem, boże kiedy to się skonczy.


A mam pytanie, kochane co się kładzie do wózka, żeby dziecko miało wygodnie???
ja pod dzidzie nic nie bede miec, mam do weozka spiworek, ewentualnie kocyk i tyle
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:50   #534
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Szaro i buro u nas
Co do rodzenia do wiele bym dala żeby mieć już to za sobą , 3 dni do terminu , po wizycie szyjka skrócona i rozwarcie na ''palec'' więc coś się tam zaczyna
Oooo...super
To trzymam kciukasy żeby było szybko

Musso,
No ale takie mocne od kiedy masz i jak często i jakie długie...?

Gdzie nasza Halwaya???
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:52   #535
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
z ta kąpiela tez tak planuje-w pokoju malego, a w tym czasie wietrzenie naszej sypiaslni (tam bedzie tymczasowo kolyska, u malego jest lozeczko)

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------



ja pod dzidzie nic nie bede miec, mam do weozka spiworek, ewentualnie kocyk i tyle
hmm ja śpiworka nie mam, ale to można chyba jakiś grubszy kocyk połozyć na spód?
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:54   #536
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Dobry Dzień kochane
Ale miałyście wczoraj tematy Ma_Majka a Ty znowu o brykaniu

Gratuluję wszystkich nowych tygodni i trzymam kciuki za wizyty!!!!!

Ja dziś dalej walczyć będę z praniem i prasowaniem, boże kiedy to się skonczy.


A mam pytanie, kochane co się kładzie do wózka, żeby dziecko miało wygodnie???
Właśnie się nad tym zastanawiałam..ja mam w wózku taką wkładkę i ona jest dośc mięciutka tak więc myślałam aby wyłożyc na nią ewentualnie kocyk- mam taki cienki, biały z Ikea i tyle.. póki co i tak na początek będziemy wychodzic w rożku tym polarkowym z kapturkiem z allegro..

..................

Uff..mam już światło w kibelku ! Rozmawiałam z mężem i wytłumaczył mi co i jak z tymi korkami no i rzeczywiście jeden sie wywalił Podniosłam dziwignię do góry i jest!
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja

Edytowane przez kaaamila1
Czas edycji: 2012-11-08 o 07:56
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:55   #537
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Heej ja czekam na tym posranym zadupiu .na tramwaj, w którym oczywiście co druga osoba bedzie chciala mi miejsca ustapic ;] a udaje sie do laboratorium w ktorym bedzie kolejka moherow liczona w pierdyliardach, ale tam rowniez sa tacy zyczliwi ludzie, ze nawet minuty nie bede stala...
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:57   #538
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Heej ja czekam na tym posranym zadupiu .na tramwaj, w którym oczywiście co druga osoba bedzie chciala mi miejsca ustapic ;] a udaje sie do laboratorium w ktorym bedzie kolejka moherow liczona w pierdyliardach, ale tam rowniez sa tacy zyczliwi ludzie, ze nawet minuty nie bede stala...


Kochana od rana widzę, że jesteś w pozytywnym nastawieniu
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:58   #539
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Właśnie się nad tym zastanawiałam..ja mam w wózku taką wkładkę i ona jest dośc mięciutka tak więc myślałam aby wyłożyc na nią ewentualnie kocyk- mam taki cienki, biały z Ikea i tyle.. póki co i tak na początek będziemy wychodzic w rożku tym polarkowym z kapturkiem z allegro..

..................

Uff..mam już światło w kibelku ! Rozmawiałam z mężem i wytłumaczył mi co i jak z tymi korkami no i rzeczywiście jeden sie wywalił Podniosłam dziwignię do góry i jest!
mmmmmmmmm zdolniacha

Dobra laseczki idę sie ubrac i dalej prac i prasowac, zajrze poźniej
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:59   #540
nini_b
Zadomowienie
 
Avatar nini_b
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 451
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Dzień dobry
Mi właśnie wczoraj siostra przypomniała, żeby kupić prześcieradła do wózka. Jej córcia przez pierwszy miesiąc dużo w wózku spała.
nini_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.