Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-29, 09:19   #2431
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
o jakie staruchy Ci chodzi? ja się chyba w to nie wliczam:P?
Ty tu od niedawna, ale znam cie juz chyba 6 lat. W moich oczach awansujesz w poczet staruch . Taki zaszczyt, widzisz?

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Nic nie kupują to siedzą cicho. no bo tam ze brązer armaniego zapas trzeba robić to oczywista oczywistość jest i każdy wiedzieć powinien nawet jak go tu nie ma właśnie gdziezes ty była jak cię nie było? Martwiłam sie juz troszkę
Sporo sie u mnie dzieje. Mam mnostwo na glowie. Wszystko idzie nie tak jak powinno. Walcze z systemem, ze tak powiem, ale na razie przegrywam. Znalazlam za to swoja KWCenna baze pod cienie. Art Deco zaczelo mnie wkurzac. Jest tepe, wysycha i smierdzi chlopskim zelem pod prysznic. Eden UD to najwiekszy badziew na swiecie. Original UD jest fajnie, ale zauwazylam przesuszenia na powiece. BM jest doskonala (mam wersje Pearl). Lekko rozjasnia moja blada skore, wiec czasami nosze solo. Matowe cienie bez problemow przykrywaja ten blysk. Zauwazylam, ze cienie jakos lepiej kleja sie do skory, mniej osypuja, a komfort blendowania jest oszalamiajacy. Minusem jest cena. To chyba najdrozsza baza jaka widzialam. Biorac pod uwage pojemnosc ta baza wychodzi 4 razy drozej niz UD. Jest jednak szalenie wydajna. Nakladam jej mniej niz UD. Jak nie masz co kupic to kup te baze. Naprawde jest szalowa.

A, i przypadkowo odkrylam ostatnio KWCenny zmywacz do pazurow. W polowie zmywania paznokci skonczyl mi sie zmywacz. Bylam zajeta, nie mialam czasu wychodzic. Jedyna opcja pozostawala kliniecie byle czego w Tesco, bo rano panowie z zakupami i tak mieli przyjechac. Kliknelam to. Cud to malo powiedziane. Trzy warstwy ciemnozielonego piaskowego lakieru zmylam paroma ruchami. Zmywa wszystko pieknie. Nigdy tak szyko nie zmywalam paznokci. Zawsze sie morduje z piaskami czy brokatami. Wiem, ze niektorzy pazury owijaja wacikiem i folia i tak "mocza" lakier, aby sie szybciej zmyl. Ja nigdy tak nie robie i sie po prostu mecze. Teraz juz nie musze. Zmywacz nie wysusza skorek, a tego sie obawialam rowniez. Bije na glowe wszelakie Isany, Sally Hansen i wszystko inne. Najlepszy zmywacz jaki mialam.



Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
a miałam w PSie o Cię pytać na wątku nastąpiła zmiana warty

a do rzeczy, bo z tym przyszłam. jakiś czas temu tutaj Soso (jak dobrze pamiętam) wrzucała link do przecenionych produktów Sylveco, którym termin ważności się zbliżał. Skorzystalam (i bardzo dziekuje ), a ostatnio sama trafiłam na okazyjne ceny kosmetyków Decubal. Dla zainteresowanych:
http://bliskaapteka.pl/search?orderb...submit_search=
No widze, tesknie jednak za tamta warta . Moze nowy watek dla starszyzny trzeba .

Oj, przypomnialas mi Decubal. Jedynie mazidlo to ust bylo okej. Reszta jest straszna. A ten smrod. Blee. Testowalam chyba ich 10 produktow. Do tej pory snia mi sie po nocach.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-03-29 o 09:23
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 09:28   #2432
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Zmywa bo acetonowy. Ja sie z Sally H przerzuciłam na ten rossmanowy zielony i uważam ze jest super. Nigdy sie w żadne owijanie nie bawię, moczę po prostu wacik i przytrzymuje chwile dociskając go do paznokcia, wszystko schodzi pięknie w trzech ruchach. A ze piasków nie lubię to i większych problemów ze zmywaniem lakierów nie mam
I ogóle witaj, miło ze wpadłaś chociaż na chwilkę dać znak życia. Uprzejmie donoszę ze kupiłam przez ciebie odżywkę do rzęs którą polecałaś, ale ze mam ten cienki jak tu wszyscy wiedza co tusz, to pełnego efektu nie ma. Muszę otworzyć Armaniego tusz to będzie rzęsowy szał
A bazie sie przyjrzę za jakieś sto lat jak skończę UD bo mam jeszcze z pół tubki
Ps ale ze mnie ogranicznik, nawet nie wiedziałam ze jest opcja etesco o.o
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-03-29 o 09:31
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 09:32   #2433
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Zmywa bo acetonowy. Ja sie z Sally H przerzuciłam na ten rossmanowy zielony i uważam ze jest super. Nigdy sie w żadne owijanie nie bawię, moczę po prostu wacik i przytrzymuje chwile odciskającego do paznokcia, wszystko schodzi pięknie w trzech ruchach. A ze upadków nie lubię to i większych problemów ze zmywaniem lakierów nie mam
I ogóle witaj, miło ze wpadłaś chociaż na chwilkę dać znak życia. Uprzejmie donoszę ze kupiłam przez ciebie odżywkę do rzęs ale ze mam ten cienki jak tu wszyscy wiedza co tusz, to pełnego efektu nie ma. Muszę otworzyć Armaniego tusz to będzie rzęsowy szał
A bazie sie przyjrzę za jakieś sto lat jak skończę UD bo mam jeszcze z pół tubki

Moich lakierow zielony zmywac nie chcial. Na zmycie jednego piaskowego pazura minute musialam poswiecic. Do tego wysuszal mi skorki bardzo. Po tescowym nic mi sie nie dzieje.
A jaki to cienki tusz, bo ja nie wiem . Ja obecnie uzywam z tuszem Benefitu i efekt calkiem niezly.
Gdzie odzywke kliknelas?

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Ps ale ze mnie ogranicznik, nawet nie wiedziałam ze jest opcja etesco o.o
Ostatnio podniesli ceny dostaw . Ja tam kupuje juz bardzo dlugo. Raz w tygodniu zamawiam duze zakupy. Jedyny minus to brak alkoholi.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-03-29 o 09:33
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 09:45   #2434
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Tusz mam od Heleny , i oficjalnie jest to Pyton cienki jak dupa węża.
Do niczego. Nie wiem skąd miał takie ochy i achy jak wszedł. Dobrze ze na promo go brałam nie za pełną cenę bo bym była bardzo zła . A odżywkę kliknelam na all przy okazji kupowania czegoś tam jeszcze
A teraz jeszcze szukam jakiegoś fajnego kremu na noc, do tłustej cery na której coś nieraz lubi wyskoczyć. Kto mi tu coś zachwali?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 09:51   #2435
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Tusz mam od Heleny , i oficjalnie jest to Pyton cienki jak dupa węża.
Do niczego. Nie wiem skąd miał takie ochy i achy jak wszedł. Dobrze ze na promo go brałam nie za pełną cenę bo bym była bardzo zła . A odżywkę kliknelam na all przy okazji kupowania czegoś tam jeszcze
A teraz jeszcze szukam jakiegoś fajnego kremu na noc, do tłustej cery na której coś nieraz lubi wyskoczyć. Kto mi tu coś zachwali?
Ja Helenke lubilam. Pogrubienie nie bylo szokujace, ale moje proste jak druty rzesy potrafil Pyton podrecic, co juz bylo wyczynem.
Z kremow tradycyjnie: DW EL i Atoderm. Pod oczy tylko EA. Za kazdym razem jak eksperymentuje to z podkulonym ogonem wracam do tego zestawu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 13:48   #2436
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Uwaga Kielczanki Douglas w Galerii Echo ma do jutra rabat -20% na wszystko
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 14:57   #2437
fraise
Raczkowanie
 
Avatar fraise
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 448
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Pytanie do kielczanek - czy Marionnaud w Pasażu jeszcze jest? Chciałabym jutro się wybrać, ale nie wiem, czy jest po co
fraise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 16:36   #2438
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez fraise Pokaż wiadomość
Pytanie do kielczanek - czy Marionnaud w Pasażu jeszcze jest? Chciałabym jutro się wybrać, ale nie wiem, czy jest po co
Nawet jeśli nie jest zamknięty to nie wiadomo czy coś jeszcze zostało. Jak byłam na początku marca to na półkach stały tylko żele do kąpieli poukładane tak żeby półki puste nie stały.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:04   #2439
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

zamawiam mamie teint idole ultra i powstrzymuje się żeby dla siebie nic nie kliknąć
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:23   #2440
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jamestown, a jak z trwałością cieni na tej bazie BM? Możesz porównać do UD?Miałam wszystkie opisywane przez Ciebie bazy pod cienie (oprócz tej BM) i najlepiej z nich pod względem trwałości sprawdziła się UD original, z tym że blendowanie na niej jest beznadziejne, cienie wogóle nie chcą się rozcierać. Eden z kolei jest fajna jeśli chodzi o krycie, jednak z trwałością już gorzej niż original, więc jak narazie ideału nie znalazłam..:/ może jak skończę Eden (a dopiero ją zaczęłam) to spróbuję tą BM.

Ostatnio zamówiłam w dougim (korzystając z 20%) 2 pędzle MAC.
228 mini shader - jest świetny, z kolei pędzel języczkowy do podkładu 190 to jakaś porażka totalna jak dla mnie:/

Czekam na kolejną okazję 20% bo mam upatrzonych parę cieni MAC

Dostałam też z Dougiego mini tusz collistar shock i jest świetny, zastanawiam się czy go nie zamówić póki jest na promocji.
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:53   #2441
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Jamestown, a jak z trwałością cieni na tej bazie BM? Możesz porównać do UD?Miałam wszystkie opisywane przez Ciebie bazy pod cienie (oprócz tej BM) i najlepiej z nich pod względem trwałości sprawdziła się UD original, z tym że blendowanie na niej jest beznadziejne, cienie wogóle nie chcą się rozcierać. Eden z kolei jest fajna jeśli chodzi o krycie, jednak z trwałością już gorzej niż original, więc jak narazie ideału nie znalazłam..:/ może jak skończę Eden (a dopiero ją zaczęłam) to spróbuję tą BM.
Cienie trzymaja sie swietnie 16 godzin. Dluzej szpachli na twarzy nie miewam raczej.
U mnie na Eden cienie trzymaly sie moze pol godziny. Na Art Deco trzymaja sie swietnie, ale blendowanie takie se. Na UD raczej trzymaja sie tez dobrze, ale przesusz byl nie do przyjecia.
BM naprawde jest swietna. Daje przyczepnosc cieni nawet lepsza od Art Deco, a blendowanie idzie jako po masle. Do tego Pearl ma mojej skorze swietnie wyglada nawet solo. Najlepsza baza jaka mialam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 17:59   #2442
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45807520]Cienie trzymaja sie swietnie 16 godzin. Dluzej szpachli na twarzy nie miewam raczej.
U mnie na Eden cienie trzymaly sie moze pol godziny. Na Art Deco trzymaja sie swietnie, ale blendowanie takie se. Na UD raczej trzymaja sie tez dobrze, ale przesusz byl nie do przyjecia.
BM naprawde jest swietna. Daje przyczepnosc cieni nawet lepsza od Art Deco, a blendowanie idzie jako po masle. Do tego Pearl ma mojej skorze swietnie wyglada nawet solo. Najlepsza baza jaka mialam.[/QUOTE]

Dzieki, w takim razie napewno ją wypróbuję jak domęczę moją Eden (ehh kiedy to będzie...) własnie w bazach UD wkurza mnie to, że blendowanie jest do du.. ale kupowałam je już z przyzwyczajenia, bo to jedyne bazy, które wytrzymywały u mnie te parenaście godzin w miare ok...
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:22   #2443
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Zerkam sobie na stronę Pat&Rub i bieda. Chciałam kupić peeling do ust bo łudziłam się, że go przecenią ale jednak nie. Szkoda.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:44   #2444
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Dzieki, w takim razie napewno ją wypróbuję jak domęczę moją Eden (ehh kiedy to będzie...) własnie w bazach UD wkurza mnie to, że blendowanie jest do du.. ale kupowałam je już z przyzwyczajenia, bo to jedyne bazy, które wytrzymywały u mnie te parenaście godzin w miare ok...
Nie ma problemu. Moj Eden wyladowal w koszu. Zycze Ci, aby Twoja baza szybko sie skonczyla .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:51   #2445
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zerkam sobie na stronę Pat&Rub i bieda. Chciałam kupić peeling do ust bo łudziłam się, że go przecenią ale jednak nie. Szkoda.
Nie masz czego żałować - kupiłam ten peeling ostatnio, chodził za mną od dawna. Jest bardzo słaby - suchy przede wszystkim. Poza cukrem skład w praktyce mizerny.
Wzięłam balsam z trawa cytrynowa, bo miałam dodatkowo jakiś kod urodzinowy i z przesyłka wyszedł za ok. 34 zł.
Gorąco polecam za to peeling z serii home spa - z patowych jest najlepszy. Bije na głowę geomar, o drogeryjnych nie wspominając. Przestrzegam, że nie każdemu będzie odpowiadał zapach - cytrusów - orientalny. Ja go uwielbiam.
Polecam też żurawinowy krem do rąk - fajnie nawilża i zmiękcza dłonie, szybko się wchłania. A ten zapach.... tak samo pachnie ich słynna maska do włosów (na razie ja testuje, ale jestem póki co zadowolona).

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 19:20   #2446
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Nie masz czego żałować - kupiłam ten peeling ostatnio, chodził za mną od dawna. Jest bardzo słaby - suchy przede wszystkim. Poza cukrem skład w praktyce mizerny.
Wzięłam balsam z trawa cytrynowa, bo miałam dodatkowo jakiś kod urodzinowy i z przesyłka wyszedł za ok. 34 zł.
Gorąco polecam za to peeling z serii home spa - z patowych jest najlepszy. Bije na głowę geomar, o drogeryjnych nie wspominając. Przestrzegam, że nie każdemu będzie odpowiadał zapach - cytrusów - orientalny. Ja go uwielbiam.
Polecam też żurawinowy krem do rąk - fajnie nawilża i zmiękcza dłonie, szybko się wchłania. A ten zapach.... tak samo pachnie ich słynna maska do włosów (na razie ja testuje, ale jestem póki co zadowolona).

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
potwierdzam miałam dwa z zestawów świątecznych z ekoampułką i tonikiem, peeling bardzo słaby ... suchy, ciężko nabrać, rozsypuje się

krem w porządku, zadowolona jestem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 19:20   #2447
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Nie masz czego żałować - kupiłam ten peeling ostatnio, chodził za mną od dawna. Jest bardzo słaby - suchy przede wszystkim. Poza cukrem skład w praktyce mizerny.
Wzięłam balsam z trawa cytrynowa, bo miałam dodatkowo jakiś kod urodzinowy i z przesyłka wyszedł za ok. 34 zł.
Gorąco polecam za to peeling z serii home spa - z patowych jest najlepszy. Bije na głowę geomar, o drogeryjnych nie wspominając. Przestrzegam, że nie każdemu będzie odpowiadał zapach - cytrusów - orientalny. Ja go uwielbiam.
Polecam też żurawinowy krem do rąk - fajnie nawilża i zmiękcza dłonie, szybko się wchłania. A ten zapach.... tak samo pachnie ich słynna maska do włosów (na razie ja testuje, ale jestem póki co zadowolona).

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
A ja go bardzo lubię. Miałam już różany i kawowy, teraz pora na pomarańczowy.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 19:26   #2448
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Nie masz czego żałować - kupiłam ten peeling ostatnio, chodził za mną od dawna. Jest bardzo słaby - suchy przede wszystkim. Poza cukrem skład w praktyce mizerny.
A ja mam różany i bardzo lubię. Fakt że podobny peeling można by ukręcić samemu za ułamek ceny, ale nie każdemu się chce
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 19:50   #2449
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Tusz mam od Heleny , i oficjalnie jest to Pyton cienki jak dupa węża.
Do niczego. Nie wiem skąd miał takie ochy i achy jak wszedł. Dobrze ze na promo go brałam nie za pełną cenę bo bym była bardzo zła . A odżywkę kliknelam na all przy okazji kupowania czegoś tam jeszcze
A teraz jeszcze szukam jakiegoś fajnego kremu na noc, do tłustej cery na której coś nieraz lubi wyskoczyć. Kto mi tu coś zachwali?
A dałaś mu trochę czasu (tydzień co najmniej) żeby zgęstniał ? Bo on jak nowiutki to może nieco cienki być jak wężowa pupcia, ale jak dać mu nieco dojrzeć, to się robi zupełnie inny, czytaj - lepszy.

Ja na noc używam teraz (po odstawieniu Mia) Redermic R - La Roche.
Nie mam co prawda pryszczy, ale on jest z retinolem to pewnie też fajnie wyrównuje niespodzianki. Ma bardzo lekką konsystencję - szybko się wchłania i nie kluchuje na skórze. Rano obowiązkowo krem z filtrem oczywiście. Zwłaszcza teraz kiedy będzie więcej słońca.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 19:56   #2450
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja z kolei na noc męczę TriAcneal Avene, ale nad Redermic też się zastanawiałam W dzień nawilżam się tym: http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Serum...hydromanil/291 - działa bardzo fajnie, żadnej krzywdy nie robi. Na to filtr Vichy, który mam od niedawna, ale chyba się polubimy
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 23:11   #2451
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4580896 0]A dałaś mu trochę czasu (tydzień co najmniej) żeby zgęstniał ? Bo on jak nowiutki to może nieco cienki być jak wężowa pupcia, ale jak dać mu nieco dojrzeć, to się robi zupełnie inny, czytaj - lepszy.

Ja na noc używam teraz (po odstawieniu Mia) Redermic R - La Roche.
Nie mam co prawda pryszczy, ale on jest z retinolem to pewnie też fajnie wyrównuje niespodzianki. Ma bardzo lekką konsystencję - szybko się wchłania i nie kluchuje na skórze. Rano obowiązkowo krem z filtrem oczywiście. Zwłaszcza teraz kiedy będzie więcej słońca.[/QUOTE]

Mam go otwartego dziada juz ze 3 tygodnie, wiec uznałam ze do tej pory powinien sie juz ogarnąć
Nad tym redermicem właśnie trochę myślałam nawet, ale jest jedno ale - nie używam filtrów . I nie będę no oprócz tych co tam juz w kremach dziennych są zainstalowane fabrycznie
Triacneala chyba kiedyś miałam, ale nic o nim nie pamietam chyba zapach mnie męczył
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 23:53   #2452
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Hej, witam starszyznę Faktycznie cos tu obco sie zrobiło
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 07:58   #2453
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Mam go otwartego dziada juz ze 3 tygodnie, wiec uznałam ze do tej pory powinien sie juz ogarnąć
Nad tym redermicem właśnie trochę myślałam nawet, ale jest jedno ale - nie używam filtrów . I nie będę no oprócz tych co tam juz w kremach dziennych są zainstalowane fabrycznie
Triacneala chyba kiedyś miałam, ale nic o nim nie pamietam chyba zapach mnie męczył
No tak podejrzewałam, że wygłaszasz opinię po odczekaniu jakiegoś czasu już No to szkoda, widocznie nie polubi się już z Twoimi rzęsami. Ja tusze Heleny lubię tak bardzo, że jak czytam/słyszę skargi na którykolwiek z nich, to mi się robi niemal tak przykro jakby ktoś narzekał na moje ukochane dziecko ( którego nie mam)

Co do filtrowania, to ja od paru lat używam takiej bazy pod makijaż z fitrem trzydziestką od La Mer - Fluid Protection czy coś w ten deseń. Jest cudny - lekki jak piórko, absolutnie całkowicie się wchłania, nie robi maski, a nałożone na niego kosmetyki nie ważą się. Z tym, że są to filtry chemiczne, a nie mineralne, ofc.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:45   #2454
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Bo to bardziej balsam albo szminko-błyszczyk niż pomadka Rouge Allure są dużo trwalsze i mocniej napigmentowane.
Nadal uważam, ze marka zobowiązuje

Pamiętacie o kuponach rabatowych z twojego stylu od 12 kwietnia? Jest kilka fajnych ubraniowych, bizuteryjnych, niestety mało z kosmetykow... Inglot -20%, phenome ma -25%, superpharm tyle samo na dermokosmetyki.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:46   #2455
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
a miałam w PSie o Cię pytać na wątku nastąpiła zmiana warty

a do rzeczy, bo z tym przyszłam. jakiś czas temu tutaj Soso (jak dobrze pamiętam) wrzucała link do przecenionych produktów Sylveco, którym termin ważności się zbliżał. Skorzystalam (i bardzo dziekuje ), a ostatnio sama trafiłam na okazyjne ceny kosmetyków Decubal. Dla zainteresowanych:
http://bliskaapteka.pl/search?orderb...submit_search=
ja również wielce dziękuję ! olejek był fantastyczny, kiedyś go szukałam stacjonarnie, ale bez rezultatów.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:29   #2456
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4581137 2]No tak podejrzewałam, że wygłaszasz opinię po odczekaniu jakiegoś czasu już No to szkoda, widocznie nie polubi się już z Twoimi rzęsami. Ja tusze Heleny lubię tak bardzo, że jak czytam/słyszę skargi na którykolwiek z nich, to mi się robi niemal tak przykro jakby ktoś narzekał na moje ukochane dziecko ( którego nie mam)

Co do filtrowania, to ja od paru lat używam takiej bazy pod makijaż z fitrem trzydziestką od La Mer - Fluid Protection czy coś w ten deseń. Jest cudny - lekki jak piórko, absolutnie całkowicie się wchłania, nie robi maski, a nałożone na niego kosmetyki nie ważą się. Z tym, że są to filtry chemiczne, a nie mineralne, ofc.[/QUOTE]
Przykro mi ze oczerniam twe prawie dziecko miałam wcześniej kiedyś dwa tusze od Heleny i oba były super, wiec liczyłam ze i ten będzie fajny,a tu figa. Trudno, jakoś go zmęcze
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:43   #2457
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Przykro mi ze oczerniam twe prawie dziecko miałam wcześniej kiedyś dwa tusze od Heleny i oba były super, wiec liczyłam ze i ten będzie fajny,a tu figa. Trudno, jakoś go zmęcze

Polecam Doll Eyes od Lancome i Baby Doll Eyes YSL. Jak nie miałaś, to mówię Ci - mega
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 11:24   #2458
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Z lancomem jakoś sie nie lubię, a z YSL miałam tylko singuliera który tez mnie nie zachwycił . Ale przyjrzeć sie nie zaszkodzi przy okazji , dzięki
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 11:53   #2459
AudreyS
Zadomowienie
 
Avatar AudreyS
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 288
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Do kiedy jest ważny kod -30pln do Douglasa online? Przez przypadek skasowałam maila.


Udało mi kupić Naked 2
__________________
Wymienię zapachy <klik>
AudreyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 12:11   #2460
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez AudreyS Pokaż wiadomość
Do kiedy jest ważny kod -30pln do Douglasa online? Przez przypadek skasowałam maila.


Udało mi kupić Naked 2
do 31.03
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.