Małe testowanie naszych TŻ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 12:38   #61
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
...
Rozumiem Cię chociaż sama mam zupełnie inne podejście. Jak chce to niech sprawdza i tak mnie na niczym nie przyłapie.
i na prawdę z ręką na sercu nie ruszyłoby Cię to że partner Ci nie ufa?
co innego stracić zaufanie i to odbudować, ale moim zdaniem to się odbywa troszkę inaczej niż zaliczeniem testu? bo taki "test" zdaje się codziennie udowadniając że jednak "szują" się nie jest. a nie odmawiając jednej podstawionej panience...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:42   #62
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ciri, LaCandy, chciałybyście być testowane w ten sposób?
Mi to w sumie obojętne. Nie umówiłabym sie z żadnym kolesiem, a jakby mi powiedział że to on to bym powiedziała że jest wredny, ale bym się nie obraziła.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:42   #63
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
oo widzę że podsuwasz mi pomysły na kolejny sprawdzianik
Tylko wybierz koleżankę, o której wiesz, że ślinotoku dostanie na jej widok
Bo to, że się nie da wyrwać wcale nie musi oznaczać, że jest Ci wierny, tylko że nie była w jego typie...

Przeraża mnie takie myślenie i kombinowanie. Serio.

Jeszcze sprawdzianik z podpaskami jestem w stanie jakoś tam wytłumaczyć (a przynajmniej się staram chociaż tekst o tym, że jak się nie sprawdził w takiej sytuacji, to i w poważniejszej się nie sprawdzi uważam za bzdurę ), ale udawanie podrywu...?

Brr.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2010-02-07 o 12:43
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:49   #64
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jeszcze sprawdzianik z podpaskami jestem w stanie jakoś tam wytłumaczyć (a przynajmniej się staram chociaż tekst o tym, że jak się nie sprawdził w takiej sytuacji, to i w poważniejszej się nie sprawdzi uważam za bzdurę ), ale udawanie podrywu...?
I obyś się nigdy nie zawiodła.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:49   #65
Filizanka_Cappucino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Hmmm...Ja też nie odważyłabym się na taki test, jak pisanie przez gg...To już nie jest teścik, ale normalnie matura Ale rozumiem Was, dziewczyny, tak to jest, kiedy ktoś cię zawiódł...A pisanie niektórych, żeby go rzucić, nie jest takie łatwe
__________________
"Wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne twarze, żeby można było ich rozpoznać." - M.Monroe

Domowe przepisy na kosmetyki do makijażu- pudry, szminki, błyszczyki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php
Filizanka_Cappucino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:51   #66
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
I obyś się nigdy nie zawiodła.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:59   #67
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Oj, niech niektórzy nie zgrywają tu stróży moralności

Osobiście nigdy nic takiego nie zrobiłam, ale nie widzę w tym nic złego.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 13:01   #68
MyszkaMini
Raczkowanie
 
Avatar MyszkaMini
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 358
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

To takie traktowanie faceta jak głupka.
MyszkaMini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:02   #69
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

żadnego z moich partnerów (poważnych ani tych mniej ) nie testowałam bo i po co? Dla mnie to jakieś dziecinne zabawy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:15   #70
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
oo widzę że podsuwasz mi pomysły na kolejny sprawdzianik
no tak, bo jeśli się człowiek obawia, że facet może robić bokami to nie widzę sensu sięgania po łatwe do sprawdzenia środki.

co do stróżów moralności, osobiście nie widzę nic niezwykłego w tym, że się pójdzie po podpaski w niedzielę wieczór a nie we wtorek po południu, są sklepy, jest potrzeba, to się idzie, nie jest to wg mnie żadnym gwarantem, że jeśli się ciężko zachoruje i potrzebowałoby się, żeby TZ się zajął także i małoprzyjemnymi sprawami organizmu, albo, gdyby miało dziecko zachorować i wymagać opieki (odpukac takie rzeczy w niemalowane drewno zawsze i wszedzie), że temu by podołał, stad tego rodzaju sprawdzanie jakiego padł tu przykład uwazam za bardzo mało miarodajne i bez sensu, wysyłać dla własnej idee fix chłopaka po coś potrzebnego za 2 tyg.

Jeśli natomiast chodzi o kolezankę, która nie potrafiła, dosłownie, nie pożałować facetowi także i jemu przyjemności na mecz z kolegami to nie mam pytań.
Naprawdę, co to jest za argument, zostań, bo ja się czuję samotna. Rzeczywiście, może ja dziwna jestem i po takim tekście miałabym nerwa, tak samo jak nie widzę niczego ''uroczego'' w słynnym umieraniu na grypę, gdy przychodzi co do czego, no niestety. Chociaż zresztą, świetna podpowiedz, kochanie, nie idź z Basią na zakupy, zostan ze mną, ja i moj portfel czujemy się przez te twoje wypady tacy samotni. Obawiam się zlosliwie, że takim stawianiem sprawy wyleczyłby tzcik swoją pannę z samotności w niedzielne popołudnia czy kiedy tam zdarza im się zarać bardzo szybciutko.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-02-07 o 13:18
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:19   #71
degra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 368
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

hm, moim zdaniem sytuacje podbramkowe zdarzają się przypadkowo.. więc nie trzeba ich planować..jednak wczoraj mój TŻ spisał się znakomicie..
organizowane były urodziny..malutko wypiłam, jednak przez cały dzień prawie nic nie jadłam(głupota) i jestem dosyć chuda..no i skończyło się jak skończyło...przez ponad dwie godziny nie funkcjonowałam poprawnie, a przez cały ten czas mój M. leżal obok, użyczał ręki jako poduszki..ogrzewał..ah rozczulił mnie niemiłosiernie..
no a dziś spalam się ze wstydu...no bo cóż, haniebnie się zachowałam.. jednak miło wiedzieć, że można na niego liczyć w każdej sytuacji...
__________________
Mały uśmiech zmienia świat
degra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:22   #72
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

co za dziecinada, myślałam, że autorka wątku ma 15 lat
współczuję temu facetowi


Myślę, że życia dostarcza nam wystarczającą ilość różnych sytuacji, w których można poznać swojego partnera, szczególnie jeśli jest się z nim 5 lat, i nie widzę, żadnej potrzeby organizowania dla niego testów
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2010-02-07 o 13:24
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:24   #73
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Nigdy mi nawet do głowy nie przyszło, żeby testować mojego faceta. Litości
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:37   #74
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Nas testuje zycie. Nie chce jego testowac, tak samo jak ja bym nie chciala byc testowana. Dla mnie to brak zaufania, typu: pisac z innego konta, zeby sie umowic i sprawdzic czy gosc jest uczciwy. To troche podchodzi po niska samoocene.
Wiem, ze jak sie bardzo zle poczuje to pojdzie mi po tabletki, jak sie bede zle czuc to mi ugotuje i to mi wystarczy.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:38   #75
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Z góry przepraszam jeżeli kogoś urażę tym komentarzem, ale dla mnie takie testy, gierki są do cna infantylne i podsycają w społeczeństwie spaczony stereotyp "kobietki-plotkary, intrygantki".

I powiem szczerze, że (bez względu na to, czy pisany pół żartem) tekst o "kobiecym żywiole" mnie zabolał. Spłycanie kobiecości nie jest moim zdaniem zabawne, ale o gustach się nie dyskutuje, więc pozostanę tylko na tym stwierdzeniu.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:29   #76
Filizanka_Cappucino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam jeżeli kogoś urażę tym komentarzem, ale dla mnie takie testy, gierki są do cna infantylne i podsycają w społeczeństwie spaczony stereotyp "kobietki-plotkary, intrygantki".

I powiem szczerze, że (bez względu na to, czy pisany pół żartem) tekst o "kobiecym żywiole" mnie zabolał. Spłycanie kobiecości nie jest moim zdaniem zabawne, ale o gustach się nie dyskutuje, więc pozostanę tylko na tym stwierdzeniu.
Cóż, moim zdaniem trzeba mieć do siebie dystans i tyle. Tobie w tej strefie tego brakuje. Są różne stereotypy, które, jakby każdy brał je dosłownie i do siebie, byłyby bardzo przykre, a tak są powodem wielu żartów i anegdot. Zapewniam cię, gdyby nie to, to ludzie o połowę mniej by się śmiali To nie jest poważny wątek, chciałabym po raz setny to podkreślić. I mimo, że piszesz, że to wiesz, to jednak wzięłaś to wszystko na serio. Żadnych wielkich intryg ja tu nie opisywałam.

Sama mam do tego trochę dystansu, wiem, że to sprawdzanie, małe teściki są śmieszne i głupie z boku, ale kiedy są tzn. "zdane", ile radości dają wykonawczyni


Sama już takich testów nie robię- taki etap mojego związku dawno, dawno minął.
__________________
"Wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne twarze, żeby można było ich rozpoznać." - M.Monroe

Domowe przepisy na kosmetyki do makijażu- pudry, szminki, błyszczyki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php
Filizanka_Cappucino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:41   #77
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Dla mnie to brak zaufania, typu: pisac z innego konta, zeby sie umowic i sprawdzic czy gosc jest uczciwy.
Dla mnie to jest zachowanie gimnazjalne. Dziecinada, która do niczego nie prowadzi...
Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Sama mam do tego trochę dystansu, wiem, że to sprawdzanie, małe teściki są śmieszne i głupie z boku, ale kiedy są tzn. "zdane", ile radości dają wykonawczyni
Naprawdę? Radość? Po co się tak zabawiać cudzym kosztem? Bo dla mnie to po prostu zabawa - głupia, dziecinna zabawa.

Dystans dystansem, ale spójrzmy na to z drugiej strony - czy byłabyś taka zdystansowana, gdyby to twój partner tak cię testował?
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:44   #78
Filizanka_Cappucino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest zachowanie gimnazjalne. Dziecinada, która do niczego nie prowadzi...

Naprawdę? Radość? Po co się tak zabawiać cudzym kosztem? Bo dla mnie to po prostu zabawa - głupia, dziecinna zabawa.

Dystans dystansem, ale spójrzmy na to z drugiej strony - czy byłabyś taka zdystansowana, gdyby to twój partner tak cię testował?
Chwilkę, moje "testy" były zupełnie nieszkodliwe. Przeczytaj cały wątek Jestem pewna, że też mnie tak testował. I nie mam nic przeciwko, gdyż takie teściki są nawet przyjemne- możesz pokazać, że ci na nim zależy
__________________
"Wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne twarze, żeby można było ich rozpoznać." - M.Monroe

Domowe przepisy na kosmetyki do makijażu- pudry, szminki, błyszczyki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php
Filizanka_Cappucino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:46   #79
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Chwilkę, moje "testy" były zupełnie nieszkodliwe. Przeczytaj cały wątek Jestem pewna, że też mnie tak testował. I nie mam nic przeciwko, gdyż takie teściki są nawet przyjemne- możesz pokazać, że ci na nim zależy
Uh-huh, w jaki sposób?
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:46   #80
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy czasem trochę testujecie swoich TŻ? Oczywiście nie chodzi mi o notorycznie sprawdzanie, ani sprawdzane w stylu "jestem w ciąży" zobaczenie reakcji i "o masz, dostałam jednak okres"
Pamiętam mój pierwszy mały teścik na TŻ: czy pójdzie dla mnie do monopolowego- całodobowego po podpaski (mimo, że nie potrzebowałam) A było to w niedzielę wieczorem. Mój słodziak poszedł i kupił i to porządne, ze skrzydełkami A jak jest z tym u Was?
Masakra, zenada i maksymalnie infantylne.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:47   #81
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy czasem trochę testujecie swoich TŻ? Oczywiście nie chodzi mi o notorycznie sprawdzanie, ani sprawdzane w stylu "jestem w ciąży" zobaczenie reakcji i "o masz, dostałam jednak okres"
Pamiętam mój pierwszy mały teścik na TŻ: czy pójdzie dla mnie do monopolowego- całodobowego po podpaski (mimo, że nie potrzebowałam) A było to w niedzielę wieczorem. Mój słodziak poszedł i kupił i to porządne, ze skrzydełkami A jak jest z tym u Was?

Jak można testować człowieka? a co będzie następnym etapem? badanie na wariografie?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:52   #82
Filizanka_Cappucino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

yhym...ktoś tu chyba nie czytał całego wątku.

Jak? A właśnie tak, jak pisałam. Dla ciebie miłosć to tylko słowa? Dla mnie nie. Dla mnie miłość to pójście po podpaski i kupić ibuprom. To mi pokazuje, że się o mnie troszczy.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Jak można testować człowieka? a co będzie następnym etapem? badanie na wariografie?
Hmm...Fresa...Zbyt uogólniasz. Porównaj sobie moje "testy" do "testów" innych dziewczyn, które na tym wątku się przewijały.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Masakra, zenada i maksymalnie infantylne.
Wyrak, czy czytałaś cały wątek?
__________________
"Wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne twarze, żeby można było ich rozpoznać." - M.Monroe

Domowe przepisy na kosmetyki do makijażu- pudry, szminki, błyszczyki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php
Filizanka_Cappucino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:53   #83
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Hmm...Fresa...Zbyt uogólniasz. Porównaj sobie moje "testy" do "testów" innych dziewczyn, które na tym wątku się przewijały.
Nie uogólniam, odnoszę się do tematu wątku.
Po co bawić się w jakieś nikomu do szczęścia niepotrzebne gierki? trochę dojrzałości by nie zaszkodziło.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:55   #84
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Nie testuję świadomie mojego TŻ, a jeśli robię to nieświadomie, to tym bardziej nic o tym nie wiem.

Nie uznaję testowania, żadnych gierek i kobiecych intryg, dla mnie to brak szacunku do partnera i brak zaufania. Stawiam na szczerość, nigdy nie usiłowałam zgrywać niedostępnej, obrażac się i brać go na przetrzymanie lub tym podobnych rzeczy.

A już kompletnie nie wyobrażam sobie, zeby pisać do niego z innego numeru, po to, by go sprawdzić. Dla mnie jest to żenujące.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:58   #85
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Filizanka_Cappucino Pokaż wiadomość
Jak? A właśnie tak, jak pisałam. Dla ciebie miłosć to tylko słowa? Dla mnie nie. Dla mnie miłość to pójście po podpaski i kupić ibuprom. To mi pokazuje, że się o mnie troszczy.
I musiałaś go wysyłać do całodobowego w środku nocy by tę miłość ci okazał? Wybacz, wolę inaczej pokazywać mojemu TŻowi, że go kocham Kupienie podpasek to dla mnie żadne okazanie uczucia
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:00   #86
Filizanka_Cappucino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Moim zdaniem to jest tak, że się właśnie tak testuje, kiedy związek jeszcze nie ma mocnych fundamentów, kiedy jeszcze nie jesteśmy go pewni- tak było w moim przypadku Teraz nie testuję ( chyba, że nieświadomie- hihi). 5 lat bycia mężem i żoną + czas narzeczeństwa+ czas chodzenia ze sobą daje mi wystarczająco dużoz aufania i pewności co do partnera
__________________
"Wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne twarze, żeby można było ich rozpoznać." - M.Monroe

Domowe przepisy na kosmetyki do makijażu- pudry, szminki, błyszczyki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php
Filizanka_Cappucino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:01   #87
Kalina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 59
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Masakra, zenada i maksymalnie infantylne.
oj, nie przesadzajcie dziewczyny! ja też nie chciałabym być "testowana" ale nie można sobie raz na jakiś czas zażartować...? osobiście nigdy nic podobnego nie przyszło i nie przyjdzie mi do głowy ale... każdy robi co uważa. Ja nie widzę w tym nic złego, oczywiście w mało istotnych sprawach i nie za często
Kalina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:01   #88
Filizanka_Cappucino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
I musiałaś go wysyłać do całodobowego w środku nocy by tę miłość ci okazał? Wybacz, wolę inaczej pokazywać mojemu TŻowi, że go kocham Kupienie podpasek to dla mnie żadne okazanie uczucia
o Boże, ile razy można? Nie piszę, że jak mi kupił podpaski to jest już mój rycerz w lśniącej zbroi i na białym rumaku. Ja uważam, że jest to jedena z rzeczy, która świadczy o tym, że się o mnie troszczy.

TROSZCZENIE SIĘ= lubię cię/ kocham cię.
__________________
"Wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne twarze, żeby można było ich rozpoznać." - M.Monroe

Domowe przepisy na kosmetyki do makijażu- pudry, szminki, błyszczyki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php
Filizanka_Cappucino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:02   #89
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

Kiedyś na uczelni dostałam nagle okres i poprosiłam kolegę, który akurat ze mną czekał na zajęcia, żeby mi wyskoczył do sklepu po podpaski, a ja w tym czasie czekałam w łazience. Zrobił to bez cienia protestu i nawet wszedł do damskiej toalety, zeby mi podpaski podać.

Niesamowite, czyżby ten kolega się we mnie kochał?
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:02   #90
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Małe testowanie naszych TŻ

To nie testy, to głupie manipulacje. Kiedy ja mam na coś ochotę, to mówię: "Skarbie, mam ochotę na czekoladę, ale nie chce mi się po nią pójść do sklepu, może Ty skoczysz?" I jak skoczy, to jest mi miło, a jak nie skoczy, to znaczy, że mu się zwyczajnie nie chce, tak jak i mi. Co do podpasek, ibupromu itp. to nie muszę go testować, bo wiem, że by to dla mnie zrobił. Tak, jestem tego pewna, nie muszę sprawdzać. Jestem z tym człowiekiem dlatego, że wiem, że mogę na nim polegać. A jeśli życie postawi nas w trudnej sytuacji i mój partner zawiedzie - to nawet Twoje "podpaskowe testy" mi nie pomogą. Swoją drogą dziwne, że 5 lat jesteście małżeństwem i Twój mąż nie skumał się, że nie masz okresu - nawet już po kupieniu podpasek. Ja bym się nieźle wkurzyła, gdybym wyczuła, że mój facet tak dla jaj wysłał mnie wieczorem do sklepu, zgrywając "wyższą konieczność".
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.