Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 08:31   #3361
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Chyba tak ta druga dawka,
Noc ciulowa mąż prawie 40 stopni gorączki dopiero koło 3 go słyszałam że dopiero usnal
To chyba dlatego masz wrazenie ze u was wiecej szczepia bo u nas to jest w 1 dawce.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 08:47   #3362
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Madzixx - kciuki za babcie, nawet nie doczytałam, ze choruje, oby było dobrze! Gosiak - blenderem tym ręcznym, mam końcówkę taka jak trzepaczke ciasto wyszło pyszne, puszyste lekkie niam Goczek - Zuzka ma tryb kąpiel, butla, łóżeczko, ale często niestety po butli sie ożywia zamiast spać i wtedy chce tańczyć, włącza grające zabawki ( co w dzien rzadko robi), tak jakby za wszelka cenę broniła sie przed snem. Ale u nas jednak więcej razy usypia sama
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 08:59   #3363
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Siema z rana 😁 jeju jak mi się niechce sprzątać 😂 i tak od rana odwlekam 😬
Madzixx szacun dla Ali 👏🏻 całą księgę dźwiękow zna wow! ✊🏻✊🏻 ogromne za zdrowie babci 😘

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Hania ja też nie jestem zwolenniczką gotowców, praktycznie wcale takich nie jadamy, ale ten do mnie przemówił 😁 Wczoraj był mąż w Biedrze i już noe było buu niewiem czy zabrakło czy jednorazowo był po prostu.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Aga rozumiem Twoje rozterki, trudna decyzja a rodzice nic nie wiedzieli o tym pomyśle z własnym mieszkaniem ? Mam nadzieje źe wybierzecie wspólnie z Tż najlepsza opcje.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 09:16   #3364
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Goczek - zdrowia dla Hani!

Madzixx - kciuki dla babci!

Gossip - u nas to 1 dawka. W Niemczech chyba pneumo i meningo sa refundowane?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Dzień dobry
Noc bez pobudek. Teraz płacze bo nie pozwalam bawić się laptopem i kablami
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 09:37   #3365
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Madzixx - kciuki za babcie, nawet nie doczytałam, ze choruje, oby było dobrze! Gosiak - blenderem tym ręcznym, mam końcówkę taka jak trzepaczke ciasto wyszło pyszne, puszyste lekkie niam Goczek - Zuzka ma tryb kąpiel, butla, łóżeczko, ale często niestety po butli sie ożywia zamiast spać i wtedy chce tańczyć, włącza grające zabawki ( co w dzien rzadko robi), tak jakby za wszelka cenę broniła sie przed snem. Ale u nas jednak więcej razy usypia sama
A to zmienia postac rzeczy
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 10:24   #3366
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej 😚 miłego weekendu dziewczyny 😃

Madzixx wielkie kciuki za babcie, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ✊✊✊😚

Tata w domu i mamy taaaaki sajgon że masakra 😂 ale nie sprzątam, najpierw zakupy 😜

Muszę dziś się zdecydować na tel i nie wiem jaki wybrać, czy jakiś samsung czy huawei ten nowy hmmm
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 11:02   #3367
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej 😚 miłego weekendu dziewczyny 😃

Madzixx wielkie kciuki za babcie, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ✊✊✊😚

Tata w domu i mamy taaaaki sajgon że masakra 😂 ale nie sprzątam, najpierw zakupy 😜

Muszę dziś się zdecydować na tel i nie wiem jaki wybrać, czy jakiś samsung czy huawei ten nowy hmmm
Ja w samsungach od lat siedze


Ogarnelam chatke na kurzej łapce probuje mloda polozyc ale mi za oknem trawe kosza :/
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 11:19   #3368
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Goczek - zdrowia dla Hani!

Madzixx - kciuki dla babci!

Gossip - u nas to 1 dawka. W Niemczech chyba pneumo i meningo sa refundowane?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Dzień dobry
Noc bez pobudek. Teraz płacze bo nie pozwalam bawić się laptopem i kablami
Ja jeszcze za nic mlodej nie placilam, receptę dajesz w aptece i dostajesz leki
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 11:23   #3369
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze za nic mlodej nie placilam, receptę dajesz w aptece i dostajesz leki
Chidzi o to ze dlatego tyle szczepień bo i pneumo i meningo. Może i ospa
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 11:34   #3370
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Tak mi się dziś nie chce nic robić... zrobiłam rano mega ( jak na mnie) śniadanie i wyczerpało to moje siły. Mogłabym dokończyć te okna, ale .. Umalowałam dziś dziewczyne na wesele, tak dawno kogoś nie malowałam ale chyba jakoś poszło.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 13:33   #3371
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Może z 15 minut, ładnie schodzi, całymi płatami, po bazie semilac trzymałam 20-30 minut i nie chciało zejść trzeba było skrobać i trochę paznokcie zniszczyłam ;/ u mnie szaro i ponuro, okna myłam wczoraj, zdążyłam jedno ;p a reszta teraz wydaje sie jeszcze brudniejsze
O to i tak długo te 15 min, są hybrydy co po 5 min schodzą. Podpytuje bo chce sobie też do domu zestaw zakupić dla siebie i rodzinki. I właśnie trafiłam wczoraj na bloga o cosmetic zone. Przekonalas mnie





Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Tak mi się dziś nie chce nic robić... zrobiłam rano mega ( jak na mnie) śniadanie i wyczerpało to moje siły. Mogłabym dokończyć te okna, ale .. Umalowałam dziś dziewczyne na wesele, tak dawno kogoś nie malowałam ale chyba jakoś poszło.
O to Ty się z powołaniem minęłas chyba!

Madzixx - ogromne kciuki za babcię!

Goczek - zdrówka dla Hani!

Ja umylam jedno okno i przygotowałam spaghetti, ogarnęłam trochę kuchnie a Filip śpi juz prawie dwie godziny myślę czy piec następne ciacho z truskawkami ale za ciepło jest i chyba se odpuszczę
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 13:58   #3372
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
O fajna ta kolejka chyba też kupimy jak się do Ikei w końcu wybierzemy pokaż zakupy Hankowe!

Violka - ja to jakoś nie jestem przekonana do takich przyprawianych mięs, ale może się na to skuszę bo mi ochoty narobilas!

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Pavlinecka - Ty to widzę jak ja potrafisz pochlaniac nieziemskie ilości hehe

Black - pisałaś o mojej siostrze, raczej stwierdzam że chyba oboje trafili na swoją drugą połowę i poczuli ze nie ma na co czekać. Tym bardziej, że siostra w tym roku kończy juz 35 lat

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Mori Lee - Ty jak dobrze pamiętam znasz się trochę na samochodach - napisz proszę jakie marki na pewno odradzasz a które warto brać pod uwagę? Myślimy o mazdzie, hyundai, skodzie.
My mamy mazde premacy polecam. Fajny, rodzinny samochod. Mało pali, mało awaryjne. Jedyne co to slabe blachy i czesci ciezej dostepne.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej 😚 miłego weekendu dziewczyny 😃

Madzixx wielkie kciuki za babcie, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ✊✊✊😚

Tata w domu i mamy taaaaki sajgon że masakra 😂 ale nie sprzątam, najpierw zakupy 😜

Muszę dziś się zdecydować na tel i nie wiem jaki wybrać, czy jakiś samsung czy huawei ten nowy hmmm
Wez huaweia. Kolega pracuje w orange i polecal go

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Ja po pracy jestem padnieta. Narobilam sie bardzo.
I boli mnie glowa
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 14:49   #3373
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Chidzi o to ze dlatego tyle szczepień bo i pneumo i meningo. Może i ospa
Tak tak
wszystko ...




Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Tak mi się dziś nie chce nic robić... zrobiłam rano mega ( jak na mnie) śniadanie i wyczerpało to moje siły. Mogłabym dokończyć te okna, ale .. Umalowałam dziś dziewczyne na wesele, tak dawno kogoś nie malowałam ale chyba jakoś poszło.
To ty po kursie czy jak?
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 14:50   #3374
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Ja w samsungach od lat siedze


Ogarnelam chatke na kurzej łapce probuje mloda polozyc ale mi za oknem trawe kosza :/
Miałam kiedyś dawno ale to taki starszy model, jeszcze z klawiaturą qwerty 😁co najlepsze dalej działa i moja babcia go używa 😁





Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
My mamy mazde premacy polecam. Fajny, rodzinny samochod. Mało pali, mało awaryjne. Jedyne co to slabe blachy i czesci ciezej dostepne.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



Wez huaweia. Kolega pracuje w orange i polecal go

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Ja po pracy jestem padnieta. Narobilam sie bardzo.
I boli mnie glowa
O dzięki za opinie 😚 no właśnie same pozytywy czytam/słyszę o nim, juz na jutro umówiłam się z gościem po odbiór i biorę 😃
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 20:32   #3375
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej
Sz.po pierwszej imprezce. Bardzo udanej. Były prawie same dziewczynki, ale i jeden kumpel z przedszkola

Udało mi się dotrzeć do tego sklepu z bielizną i kupiłam dwa biustonosze.
Poza tym piec nam padł i nie ma cieplej wody
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 22:26   #3376
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość


Aga - kurcze a nie mówiliście noc rodzicom wcześniej ze chcecie w przyszłości zamieszkać osobno?
Jakieś tam pogłoski zawsze chodziły ale jeszcze nie do końca wiedzieliśmy jak to będzie i tak się mieszkało..

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Ja od swoich poszlam.. ale to inna bajka bo moj ojciec alko naduzywa i nie chcialam zeby dzieci na to patrzyly. Mieszkam w domu z tesciami ale oni na dole a my na gorze, kazde ma osobne wejscie nawet (choc schody w srodku tez sa ). Nie narzekam, ale u nas to kazde u siebie ma kuchnie, lazienke i sobie rzadzi. Tesciowa mi sie nie wpitala. Jak macie duzy dom to moze lepiej go jakos przebudowac zeby na 2 rodziny podzielic? Jedynaczka jestes? Jak tak to sie nie dziwie ze rodzicom smutno.. wiadomo ze na swoim lepiej ale jednak rodzice komus ten dom stawiali zeby i na starosc ktosc zszedl i szklanke wody podal
My mamy łazienkę osobną i pokoje u góry ale kuchni nie ma tylko jest na dole wspólna otwarta z jadalnią i salonem. To jest trochę nowszej technologii dom bo rodzice kupili go jakies 7 lat temu i osobne wyjscie jedynie mogło by być z balkonu
Mam jeszcze siostre ale ona też kupiła sobie dom i mieszka nie daleko nas. Rzeczywiście jest wielka róznica jak Wy macie , u nas się tak raczej nie da tego zrobić.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Hej ! Meldujemy sie, ze żyjemy

Bardzo prosze o magiczne kciuki za moja babcie, od wczoraj jest w szpitalu, miała juz przez weekend dostac chemię ale w badaniach wyszło, ze ma za małe nawodnienie organizmu (trudno było sie tego nie spodziewać jak prawie nic nie je i nie pije :/) i teraz 2 dni kroplówek i od poniedziałku machina rusza..
Generalnie sytuacja nie jest dobra, ma przerzuty ale trzeba wierzyć.

Poza tym wszystko u nas ok.
Alunia moja madrusia mała, wczoraj wyciągnęlysmy Księgę Dźwięków i spośród wszystkich dosłownie tylko kilku nie potrafi dumna jestem
Moj mały promyczek w ciężkich dniach ☀️
Staram sie Was podczytywać i moze zajrzę na dłużej niedługo. Buziaki !
Będzie dobrze z Babcią , trzeba wierzyć
Ala mądra dziewczynka

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Chyba tak ta druga dawka,
Noc ciulowa mąż prawie 40 stopni gorączki dopiero koło 3 go słyszałam że dopiero usnal
Zdrówka dla Męza, 40 stopni to nie byle co

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;61901661]

Agnieszka, no wiadomo, że rodzicom przykro, ze dzieci chca wyfrunac z gniazda, nas tez to kiedys pewnie czeka z naszymi... a Wy macie w domu jakąś" suwerennośc" czy wspólne lazienke, kuchnie no i zasady domowe?
😃[/QUOTE]

No właśnie łazienke mamy swoją a kuchni już nie i salon jest wspólny
Wiem że przykro tym bardziej że pokoje będą stały puste... ale Tż mnie próbuje przekonać że w wielu rodzinach tak jest...
Gdyby rodzice mieli mieszkanie to nawet bym się nie zastanawiała tylko brała kredyt i kupowała swoje..


Ja się witam z łóżka wczoraj usnęłam przy komputerze , mam nadzieję że dzisiaj mi się to nie zdarzy
Gardło dalej boli mnie okropnie mimo psikania i ssania cholinexu .
Ale na szczęscie Filip już od wczoraj nie ma temperatury i jedynie katar taki gęsty się zrobił trochę zielony ale już go Mało jest, także do przodu
Tż dziś na noc u swoich rodziców , wczoraj zresztą też.. musi im coś tam pomóc..
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 05:47   #3377
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Agnieszka - wiesz, rodzicom napewno jest przykro, ale chyba każdy, kto ma dzieci, ma tez świadomość, ze te w końcu pójdą "na swoje" i jeśli rodzice robią Ci z tego powodu jakieś wymówki to jest to nie fair wobec Ciebie. No i pomyśl, czy gdybys to Ty była na miejscu męża chciałabyś mieszkać u teściów? Ja mu sie nie dziwie, ze chce na swoje, bo nawet najlepsi teściowie to jednak obcy ludzie. Zreszta rodzina często tez. Oczywiście, decyzja jest Twoja ja tylko przedstawiam swój punkt widzenia
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 07:42   #3378
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
😜

Muszę dziś się zdecydować na tel i nie wiem jaki wybrać, czy jakiś samsung czy huawei ten nowy hmmm
Samsung! Mam s6 edge i jest boski

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

AGA- ja mimo wszystko wolałabym iść na swoje

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

MADZIXX - mocne kciuki za babcie, oby wszystko ok było !

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Dzień dobry jest pięknie i jak gorąco już. Chyba coś się szykuje. Pije kawę, Jaś gania kota, matko ile to zwierzę ma do niego cierpliwości.. spalismy sprawie do 8

Mlodemu wczoraj buty z adidasa kupiłam, wyczytalam, że są jednymi z lepszych na początek.
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 08:27   #3379
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hejo
Nocka u nas w miarę, ale dzis jednak dwie pobudki,w tym jedna polgodzinne wiercenie i pojekiwanie, jaki to luksior jednak i tak w porownaniu do tego co było kiedyś 😀 ciekawe kiedy zapomne poprzednie nocki 😛 niestety z rana znow gil żółty i walka o przeżycie przy inhalacji, straszny krzyk,a dawniej tak lubila inhalacje, zasypiala przy tym...
Agnieszka, zdrowka dla Was,a byłaś z Filipem u lekarza może? Bo nie doczytalam. Co do osobnego mieszkania zgadzam się z tym co PAVLINECKA napisała, moze byc moim rzecznikiem prasowym
Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Agnieszka - wiesz, rodzicom napewno jest przykro, ale chyba każdy, kto ma dzieci, ma tez świadomość, ze te w końcu pójdą "na swoje" i jeśli rodzice robią Ci z tego powodu jakieś wymówki to jest to nie fair wobec Ciebie. No i pomyśl, czy gdybys to Ty była na miejscu męża chciałabyś mieszkać u teściów? Ja mu sie nie dziwie, ze chce na swoje, bo nawet najlepsi teściowie to jednak obcy ludzie. Zreszta rodzina często tez. Oczywiście, decyzja jest Twoja ja tylko przedstawiam swój punkt widzenia
a taki nowy dom to jesli za duży można przeciez sprzedac... ja to miałam znajoma z pracy, taka 'toksyczna' babke, ktora dla swojego syna wybudowala dom obok swojego i potem miała wielkie pretensje, ze syn z rodzina "uciekl" za granice,zamiast byc wdziecznym i tam mieszkac

Gossip, współczuję Ci chorego TZta, ja też mam aktualnie chorego na stanie, lekki koszmar 😣

Pytanko mam (znow Wasze dzieci mowia "tak"? Mojej chyna się jeszcze nie zdarzylo, tak sobie dzis uswiadomilam 😛 jakcos chce to reke wyciaga i 'da' wola,ale jak sie pytam czy chce itp. to zwykle i tak głową na nie kreci i nie mówi

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Samsung! Mam s6 edge i jest boski

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

AGA- ja mimo wszystko wolałabym iść na swoje

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

MADZIXX - mocne kciuki za babcie, oby wszystko ok było !

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Dzień dobry jest pięknie i jak gorąco już. Chyba coś się szykuje. Pije kawę, Jaś gania kota, matko ile to zwierzę ma do niego cierpliwości.. spalismy sprawie do 8

Mlodemu wczoraj buty z adidasa kupiłam, wyczytalam, że są jednymi z lepszych na początek.
Tego rudego kotka,ktorego chyba w zeszlym roku znalezliscie? Koty chyba lubią takie zabawy i molestacje za ogon Jas go lapie?
Hanka dzis do 8:08
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 09:23   #3380
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Hej
Sz.po pierwszej imprezce. Bardzo udanej. Były prawie same dziewczynki, ale i jeden kumpel z przedszkola

Udało mi się dotrzeć do tego sklepu z bielizną i kupiłam dwa biustonosze.
Poza tym piec nam padł i nie ma cieplej wody
Współczuję awarii pieca :/






Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Jakieś tam pogłoski zawsze chodziły ale jeszcze nie do końca wiedzieliśmy jak to będzie i tak się mieszkało..

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------



My mamy łazienkę osobną i pokoje u góry ale kuchni nie ma tylko jest na dole wspólna otwarta z jadalnią i salonem. To jest trochę nowszej technologii dom bo rodzice kupili go jakies 7 lat temu i osobne wyjscie jedynie mogło by być z balkonu
Mam jeszcze siostre ale ona też kupiła sobie dom i mieszka nie daleko nas. Rzeczywiście jest wielka róznica jak Wy macie , u nas się tak raczej nie da tego zrobić.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



Będzie dobrze z Babcią , trzeba wierzyć
Ala mądra dziewczynka

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



Zdrówka dla Męza, 40 stopni to nie byle co

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



No właśnie łazienke mamy swoją a kuchni już nie i salon jest wspólny
Wiem że przykro tym bardziej że pokoje będą stały puste... ale Tż mnie próbuje przekonać że w wielu rodzinach tak jest...
Gdyby rodzice mieli mieszkanie to nawet bym się nie zastanawiała tylko brała kredyt i kupowała swoje..


Ja się witam z łóżka wczoraj usnęłam przy komputerze , mam nadzieję że dzisiaj mi się to nie zdarzy
Gardło dalej boli mnie okropnie mimo psikania i ssania cholinexu .
Ale na szczęscie Filip już od wczoraj nie ma temperatury i jedynie katar taki gęsty się zrobił trochę zielony ale już go Mało jest, także do przodu
Tż dziś na noc u swoich rodziców , wczoraj zresztą też.. musi im coś tam pomóc..
Aga rodzice po czasie na pewno zrozumieją, nawet gdy teraz widzisz ze im przykro, to z czasem dojdą do tego ze to najlepsze dla Was wyjście.
Dobrze, że Filipek dochodzi do zdrowia!

Witam się u nas dwie pobudki i spaliśmy do 7.40 zasnął o stałej porze 21.05 haha chyba ktoś go nastawil na ta porę bo od kilku dni tak zasypia

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Goczek - mój mało co mówi jeszcze, także słowa "tak" jeszcze nie słyszeliśmy. Gdy coś chce to wyciąga ręce i czasem mówi daj, czasem dam.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 10:42   #3381
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Poza tym piec nam padł i nie ma cieplej wody
U mnie w tamtym tygodniu padło cos od pieca i brak ciepłej wody :/





Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Jakieś tam pogłoski zawsze chodziły ale jeszcze nie do końca wiedzieliśmy jak to będzie i tak się mieszkało..

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------



My mamy łazienkę osobną i pokoje u góry ale kuchni nie ma tylko jest na dole wspólna otwarta z jadalnią i salonem. To jest trochę nowszej technologii dom bo rodzice kupili go jakies 7 lat temu i osobne wyjscie jedynie mogło by być z balkonu
Mam jeszcze siostre ale ona też kupiła sobie dom i mieszka nie daleko nas. Rzeczywiście jest wielka róznica jak Wy macie , u nas się tak raczej nie da tego zrobić.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



Będzie dobrze z Babcią , trzeba wierzyć
Ala mądra dziewczynka

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



Zdrówka dla Męza, 40 stopni to nie byle co

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



No właśnie łazienke mamy swoją a kuchni już nie i salon jest wspólny
Wiem że przykro tym bardziej że pokoje będą stały puste... ale Tż mnie próbuje przekonać że w wielu rodzinach tak jest...
Gdyby rodzice mieli mieszkanie to nawet bym się nie zastanawiała tylko brała kredyt i kupowała swoje..

.
My mieszkamy u teścia, tez ma duży dom ale wolimy wybudować swój.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 11:13   #3382
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;61938026]
Pytanko mam (znow Wasze dzieci mowia "tak"? Mojej chyna się jeszcze nie zdarzylo, tak sobie dzis uswiadomilam 😛 jakcos chce to reke wyciaga i 'da' wola,ale jak sie pytam czy chce itp. to zwykle i tak głową na nie kreci i nie mówi

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Tego rudego kotka,ktorego chyba w zeszlym roku znalezliscie? Koty chyba lubią takie zabawy i molestacje za ogon Jas go lapie?
Hanka dzis do 8:08 [/QUOTE]

To nie my nie znam rudego kota. Ten jest czarny i byl przybleda wioskowa. Teraz się tu zadomowil z nami

Jas nie mówi "tak"
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ


Edytowane przez MaŁa_Sylwia
Czas edycji: 2016-06-19 o 11:17
MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 12:20   #3383
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Bartek tez nie mówi "tak" za to "nie" mu wychodzi az za dobrze. Teraz dziadek poszedł usypiac małego a ja jem obiad i biorę się za sprzątanie po obiedzie.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 13:53   #3384
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;61938026]Hejo
Nocka u nas w miarę, ale dzis jednak dwie pobudki,w tym jedna polgodzinne wiercenie i pojekiwanie, jaki to luksior jednak i tak w porownaniu do tego co było kiedyś 😀 ciekawe kiedy zapomne poprzednie nocki 😛 niestety z rana znow gil żółty i walka o przeżycie przy inhalacji, straszny krzyk,a dawniej tak lubila inhalacje, zasypiala przy tym...
Agnieszka, zdrowka dla Was,a byłaś z Filipem u lekarza może? Bo nie doczytalam. Co do osobnego mieszkania zgadzam się z tym co PAVLINECKA napisała, moze byc moim rzecznikiem prasowym
a taki nowy dom to jesli za duży można przeciez sprzedac... ja to miałam znajoma z pracy, taka 'toksyczna' babke, ktora dla swojego syna wybudowala dom obok swojego i potem miała wielkie pretensje, ze syn z rodzina "uciekl" za granice,zamiast byc wdziecznym i tam mieszkac

Gossip, współczuję Ci chorego TZta, ja też mam aktualnie chorego na stanie, lekki koszmar 😣

Pytanko mam (znow Wasze dzieci mowia "tak"? Mojej chyna się jeszcze nie zdarzylo, tak sobie dzis uswiadomilam 😛 jakcos chce to reke wyciaga i 'da' wola,ale jak sie pytam czy chce itp. to zwykle i tak głową na nie kreci i nie mówi

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Tego rudego kotka,ktorego chyba w zeszlym roku znalezliscie? Koty chyba lubią takie zabawy i molestacje za ogon Jas go lapie?
Hanka dzis do 8:08 [/QUOTE]

Zosia mówi "tak" i "nie", "daj" lub jak jest już zniecierpliwiona "dajże!" 😉 generalnie, sporo słowek próbuje (z różnym efektem, bo czasem wychodzą śmieszne zlepki np.zamiast pieprz mówi pep, ryba - byba itd.ale próbuje &#128521
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 13:56   #3385
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Hej
Sz.po pierwszej imprezce. Bardzo udanej. Były prawie same dziewczynki, ale i jeden kumpel z przedszkola

Udało mi się dotrzeć do tego sklepu z bielizną i kupiłam dwa biustonosze.
Poza tym piec nam padł i nie ma cieplej wody
Kiszka tak z zimną wodą egzystowac 😒 ale dawniej to kapiel raz na tydzien była praktykowana i ludzie żyli ja kojarze,ze moj wujek to latem w jeziorze sie myl mydłem,aż go ludzie opierdzielali 😛
Zazdraszczam tego dobierania akuratnych biustonoszow.




Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Współczuję awarii pieca :/







Aga rodzice po czasie na pewno zrozumieją, nawet gdy teraz widzisz ze im przykro, to z czasem dojdą do tego ze to najlepsze dla Was wyjście.
Dobrze, że Filipek dochodzi do zdrowia!

Witam się u nas dwie pobudki i spaliśmy do 7.40 zasnął o stałej porze 21.05 haha chyba ktoś go nastawil na ta porę bo od kilku dni tak zasypia

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Goczek - mój mało co mówi jeszcze, także słowa "tak" jeszcze nie słyszeliśmy. Gdy coś chce to wyciąga ręce i czasem mówi daj, czasem dam.
ha! Moja tez od 3 tygodni zasypia o 21:00-21:10 katar wcale jej nie osłabił sił witalnych.

Na wsi jestesmy- Hanka na widok babci taki ryk odstawiła, że hohooo. Jak ona tak w zlobku wyje, to im współczuję... 😒 a babcia wszystko teraz na żłobek zwala winę, cuszzzz...
Nie wiem czy oddawac Hanke jutro do żłobka na te 2h, katar ma mniejszy, ale ma.chociaz jak rano sciagnelam to dosc sucho pod nosem. zero innych objawów, a wczoraj dwójka jej się przebila i druga pod wierzchem,może to od nich ..?

Edytowane przez 71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Czas edycji: 2016-06-19 o 13:57
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 14:04   #3386
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Aga, my mieszkamy w jednym domu z rodzicami. Ale mamy osobne, niezależne mieszkania. Ja i mama w tej samej kuchni to wojna murowana, zupełnie nie zdawało to egzaminu. Teraz żyjemy jak dwie osobne rodzinki, ale wygodniej, bo "sąsiadka" zawsze przy dziecku chętnie pomoże 😜😜 też myśleliśmy kiedyś nad osobnym mieszkaniem (właściwie budową domu), ale stwierdziliśmy, że bez sensu, bo my się zadłużymy a rodzice będą sami w 200m2. Natomiast jeśli u Was nie ma możliwości "podzielenia" domu to zdecydowanie jestem za osobnym mieszkaniem, bo z tego co piszesz budowa na działce juz nie wchodzi w grę?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;61949681]Kiszka tak z zimną wodą egzystowac 😒 ale dawniej to kapiel raz na tydzien była praktykowana i ludzie żyli ja kojarze,ze moj wujek to latem w jeziorze sie myl mydłem,aż go ludzie opierdzielali 😛
Zazdraszczam tego dobierania akuratnych biustonoszow.




ha! Moja tez od 3 tygodni zasypia o 21:00-21:10 katar wcale jej nie osłabił sił witalnych.

Na wsi jestesmy- Hanka na widok babci taki ryk odstawiła, że hohooo. Jak ona tak w zlobku wyje, to im współczuję... 😒 a babcia wszystko teraz na żłobek zwala winę, cuszzzz...
Nie wiem czy oddawac Hanke jutro do żłobka na te 2h, katar ma mniejszy, ale ma.chociaz jak rano sciagnelam to dosc sucho pod nosem. zero innych objawów, a wczoraj dwójka jej się przebila i druga pod wierzchem,może to od nich ..?[/QUOTE]

Boi się babci? Hehe
Zosia tez nieufnicka jest 😉 wczoraj przyszedł mój wujek, wziął ją na ręce, a na buzi Zosi od razu podkowa, zabrałam od wujka, a Zosia popatrzyła się na niego z wyrzutem i zrobiła mu "nu nu", hehe, padlismy ze śmiechu 😉
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 14:22   #3387
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

No jedna kuchnia na dwie kobiety to nieciekawa opcja Już sie Hanka oswoila i biega z dziadkami i zasmiewa w glos nawet. Dziadek kupił jej zabawki do piasku... 😕 dobrze,ze piaskownicy nie zrobił,jak obiecywal, no i dobrze,że Hanka piasku nie lubi. A na widok tych zabawek się rozbeczala 😛 a juz byla uspokojona
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 19:47   #3388
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Samsung! Mam s6 edge i jest boski

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

AGA- ja mimo wszystko wolałabym iść na swoje

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

MADZIXX - mocne kciuki za babcie, oby wszystko ok było !

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Dzień dobry jest pięknie i jak gorąco już. Chyba coś się szykuje. Pije kawę, Jaś gania kota, matko ile to zwierzę ma do niego cierpliwości.. spalismy sprawie do 8

Mlodemu wczoraj buty z adidasa kupiłam, wyczytalam, że są jednymi z lepszych na początek.
Serio? Jakie? My tez kupilismy adidasa i fajnie pracuje podeszwa. Jest z takich trojkatow jakby
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 20:09   #3389
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hejka
Mój duży syn był dziś SAM na imprezie u kolegi ech. Później pomógł mi wybrać buty na wesele kochany mój. Julo teraz to buntownik ale i tulasek także jest równowaga.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Goczek - Julo mało mówi. Za to mimike twarzy i gesty wyrażające czego chce lub nie chce opanował do perfekcji

Jakie buty adaska macie? Ja na jesień kupie Ecco. Teraz póki co mamy sandałki i lasockiego półbuty. W sandalkach nie chce chodzić hmmm a i tak generalnie powinnam zainwestować w nakolanniki bo tak zasuwa na kolanach że są czerwone mimo długich spodni
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 20:18   #3390
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Jakieś tam pogłoski zawsze chodziły ale jeszcze nie do końca wiedzieliśmy jak to będzie i tak się mieszkało..

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------



My mamy łazienkę osobną i pokoje u góry ale kuchni nie ma tylko jest na dole wspólna otwarta z jadalnią i salonem. To jest trochę nowszej technologii dom bo rodzice kupili go jakies 7 lat temu i osobne wyjscie jedynie mogło by być z balkonu
Mam jeszcze siostre ale ona też kupiła sobie dom i mieszka nie daleko nas. Rzeczywiście jest wielka róznica jak Wy macie , u nas się tak raczej nie da tego zrobić.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



Będzie dobrze z Babcią , trzeba wierzyć
Ala mądra dziewczynka

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



Zdrówka dla Męza, 40 stopni to nie byle co

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



No właśnie łazienke mamy swoją a kuchni już nie i salon jest wspólny
Wiem że przykro tym bardziej że pokoje będą stały puste... ale Tż mnie próbuje przekonać że w wielu rodzinach tak jest...
Gdyby rodzice mieli mieszkanie to nawet bym się nie zastanawiała tylko brała kredyt i kupowała swoje..


Ja się witam z łóżka wczoraj usnęłam przy komputerze , mam nadzieję że dzisiaj mi się to nie zdarzy
Gardło dalej boli mnie okropnie mimo psikania i ssania cholinexu .
Ale na szczęscie Filip już od wczoraj nie ma temperatury i jedynie katar taki gęsty się zrobił trochę zielony ale już go Mało jest, także do przodu
Tż dziś na noc u swoich rodziców , wczoraj zresztą też.. musi im coś tam pomóc..
No my mamy duzy dom i budowany w starym stylu choc stary nie jest bo ma 10lat, za rok bierzemy sie za poddasze i robimy tam sypialki dla trojcy i dla nas a tu gdzie teraz beda pokoje dzienne z tv, do odrabiania lekcji itp. Mysle tez o przebiciu sciany z kuchni do pokoju i zrobienia kuchniosalonu. W waszej sytuacji to bym na swoje poszla bo nie maciej tej calkowitej prywatnosci teraz..

MAJKA wspolczuje. nam padl bojler jakis czas temu i tez bylam bez wody..



My po aktywnym weekendzie.. niedawno zjechalismy z wyprawy. Mycie kolacja i juz kimaja dzieciaki.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

U nas mloda mowi tak plus kiwa glowa na tak i nie pieknie jej wychodzi jeszcze 'ja' i 'ide' jak glodna to chodzi i 'am' gada. I jak widzi psa to warczy ..
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 14:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.