problemy anice... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 21:35   #91
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
co jest z reszta, anice, powiedziane w zamknietym watku "do dziewczyn". i mysle ze moderatorka dobrze zrobila, i pewnie inne dziewczyny sie ze mna zgodza
ja sie zgadzam
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:38   #92
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: problemy anice...

Anice, a nie próbowałaś opisać swoich problemów na jakimś innym forum? Np. kafeteria.pl - tam pewnie znajdziesz większe zrozumienie i nikt nie będzie się oburzał.
Skoro nie odpowiadają Ci osoby, które Ci odpisują, ani regulamin i zasady jakich raczej wypada się tu trzymać - to nic na siłę.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:42   #93
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

Jakim prawem, ktoś pozwolił sobie na to, żeby założyć wątek i podpisać go moim nickiem ???????

Moja cierpliwość się skończyła.

Dobrze się bawicie moim kosztem???????
Czy w swoich wątkach prosiłam:
1. SKOMENTUJ
2. OCEŃ
3. SKRYTYKUJ ???????

PYTAM????????

To co się tutaj dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Ile Wy macie lat, że nie potraficie kulturalnie się zachować?????

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Anice, a nie próbowałaś opisać swoich problemów na jakimś innym forum? Np. kafeteria.pl - tam pewnie znajdziesz większe zrozumienie i nikt nie będzie się oburzał.
Skoro nie odpowiadają Ci osoby, które Ci odpisują, ani regulamin i zasady jakich raczej wypada się tu trzymać - to nic na siłę.
dlaczego niby na kafeteria.pl znalazłabym większe zrozumienie????
różni ludzie odwiedzają fora......

i to Wam radziłabym przeczytać parę zasad tego forum..... POMOC, NIE OBRAŻANIE.....

cytat od Administratora: 1. jeśli nie chcesz pomóc, nie pisz w wątku.

bez komentarza.
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.

Edytowane przez anice
Czas edycji: 2009-03-03 o 21:45
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:49   #94
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: problemy anice...

Anice- prawo do SKLEJENIA nie ZALOZENIA takiego watku ma moderator, i wlasnie ona to zrobila. To jest watek SKLEJONY z Twoich watkow, a nie ZALOZONY i podpisany jako Ty.

Nikt sie nie bawi Twoim kosztem, bo co niby z tego bysmy mialy?

Spojrz na to co piszesz, bo to Ty sie teraz czepiasz nas. Nie pasuje? Zmień forum. Nie chcesz odejść? Dostosuj się..

Zmniejsz troche liczbe wyrazow pisanych wielkimi literami i tych wykrzyknikow i pytajnikow, bo to jest niekulturalne.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez Neciak89
Czas edycji: 2009-03-03 o 21:51
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:49   #95
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
Jakim prawem, ktoś pozwolił sobie na to, żeby założyć wątek i podpisać go moim nickiem ???????

Moja cierpliwość się skończyła.

Dobrze się bawicie moim kosztem???????
Czy w swoich wątkach prosiłam:
1. SKOMENTUJ
2. OCEŃ
3. SKRYTYKUJ ???????

PYTAM????????

To co się tutaj dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Ile Wy macie lat, że nie potraficie kulturalnie się zachować?????

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



dlaczego niby na kafeteria.pl znalazłabym większe zrozumienie????
różni ludzie odwiedzają fora......

i to Wam radziłabym przeczytać parę zasad tego forum..... POMOC, NIE OBRAŻANIE.....
No właśnie próbowałam Ci pomóc....

A próbowałaś na tej kafeterii? Masz trochę nietypowe problemy i okazuje się, że tu, na Wizażu, jakoś nie znajdują takiego odzewu jakiego oczekujesz...
Może źle formułujesz swoje myśli... Pomyśl troche... większość osób jednak uzyskuje tu odpowiedzi na swoje nawet najbardziej błahe problemy i nie musi się tak unosić...
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:54   #96
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
Jakim prawem, ktoś pozwolił sobie na to, żeby założyć wątek i podpisać go moim nickiem ???????
nie widzisz, że to są Twoje wątki połączone w jeden?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:59   #97
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Anice- prawo do SKLEJENIA nie ZALOZENIA takiego watku ma moderator, i wlasnie ona to zrobila. To jest watek SKLEJONY z Twoich watkow, a nie ZALOZONY i podpisany jako Ty.

Nikt sie nie bawi Twoim kosztem, bo co niby z tego bysmy mialy?

Spojrz na to co piszesz, bo to Ty sie teraz czepiasz nas. Nie pasuje? Zmień forum. Nie chcesz odejść? Dostosuj się..

Zmniejsz troche liczbe wyrazow pisanych wielkimi literami i tych wykrzyknikow i pytajnikow, bo to jest niekulturalne.

dla mnie sklejenie moich wątków i nadanie im tytułu: "problemy anice..." jest po prostu przykre i niemiłe..... wiem, że to są moje wątki.... ale ja tego tytułu nie nadałam, ktoś inny, to za mnie zrobił.......

i powtarzam słowa z regulaminu: 1. jeśli nie chcesz pomóc, nie pisz w wątku.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
No właśnie próbowałam Ci pomóc....

A próbowałaś na tej kafeterii? Masz trochę nietypowe problemy i okazuje się, że tu, na Wizażu, jakoś nie znajdują takiego odzewu jakiego oczekujesz...
Może źle formułujesz swoje myśli... Pomyśl troche... większość osób jednak uzyskuje tu odpowiedzi na swoje nawet najbardziej błahe problemy i nie musi się tak unosić...
wiem, że próbujesz mi pomóc, ale powiedz mi, dlaczego akurat mnie sie tak wszyscy uczepili?
na tym forum są o niebo bardziej błahe problemy, których nikt tak ironicznie nie komentuje .....
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 22:00   #98
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: problemy anice...

ja stąd idę, bo widzę, że się nie dogadamy... my swoje a Ty swoje...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 22:02   #99
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
dla mnie sklejenie moich wątków i nadanie im tytułu: "problemy anice..." jest po prostu przykre i niemiłe..... wiem, że to są moje wątki.... ale ja tego tytułu nie nadałam, ktoś inny, to za mnie zrobił.......

i powtarzam słowa z regulaminu: 1. jeśli nie chcesz pomóc, nie pisz w wątku.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



wiem, że próbujesz mi pomóc, ale powiedz mi, dlaczego akurat mnie sie tak wszyscy uczepili?
na tym forum są o niebo bardziej błahe problemy, których nikt tak ironicznie nie komentuje .....
Owszem, jest duzo blahych watkow, jedne komentowane inne nie. Tylko ze zazwyczaj ich autorzy pisza ten raz i tyle, albo sa bardziej powazne niz popicie tabletki woda ogrzewana grzalka :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 22:06   #100
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
ja stąd idę, bo widzę, że się nie dogadamy... my swoje a Ty swoje...
co Wy swoje? Co jest Wasze? Krytykowanie mnie, ocenianie?

Cytat z regulaminu:
2. Tolerancja. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz i życia "po swojemu" - jeśli tylko to jest w zgodzie z prawem.

Wy nie tolerujecie tego, że mogę mieć taki a nie inny problem...

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Owszem, jest duzo blahych watkow, jedne komentowane inne nie. Tylko ze zazwyczaj ich autorzy pisza ten raz i tyle, albo sa bardziej powazne niz popicie tabletki woda ogrzewana grzalka :|
nie chodzi o wodę ogrzewaną grzałką... przeczytaj uważnie o co chodziło w tamtym temacie...
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 22:10   #101
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
co Wy swoje? Co jest Wasze? Krytykowanie mnie, ocenianie?

Cytat z regulaminu:
2. Tolerancja. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz i życia "po swojemu" - jeśli tylko to jest w zgodzie z prawem.

Wy nie tolerujecie tego, że mogę mieć taki a nie inny problem...

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------



nie chodzi o wodę ogrzewaną grzałką... przeczytaj uważnie o co chodziło w tamtym temacie...
doskonale pamietam o co chodzilo. sorry ale dla mnie to jest po prostu absurdalne.

no ale oczywiscie my swoje a Ty swoje
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 22:18   #102
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
doskonale pamietam o co chodzilo. sorry ale dla mnie to jest po prostu absurdalne.

no ale oczywiscie my swoje a Ty swoje
już skonczyły się pomysły, że musisz słowo w słowo kopiować koleżankę?

jak dla mnie w kółko gadacie o tym samym...
nawet konkretnych argumentów na mnie nie macie...
czepiacie się byle czepiać...

Dlaczego nie byłyście takie chętne, by pomóc mi rozwiać moje wątpliwości, jak teraz jesteście do dyskusji, oceniania, krytykowania itp.....

To Wy przeczytajcie regulamin forum, bo ja prosząc o pomoc w swoich wątkach niczego nie naruszyłam.... (no może faktycznie w dwóch wątkach podobny problem poruszyłam - za to możnabyło mnie upomnieć, ale nawet moderator tego nie zrobił......, a to, że wszystkie dotyczyły tabletek, to co z tego? różne są tematy związane z tabletkami....)
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 22:20   #103
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
dla mnie sklejenie moich wątków i nadanie im tytułu: "problemy anice..." jest po prostu przykre i niemiłe..... wiem, że to są moje wątki.... ale ja tego tytułu nie nadałam, ktoś inny, to za mnie zrobił.......

i powtarzam słowa z regulaminu: 1. jeśli nie chcesz pomóc, nie pisz w wątku.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



wiem, że próbujesz mi pomóc, ale powiedz mi, dlaczego akurat mnie sie tak wszyscy uczepili?
na tym forum są o niebo bardziej błahe problemy, których nikt tak ironicznie nie komentuje .....
Myślę, że dlatego iż Twoje problemy dotyczą oczywistych oczywistości, przynajmniej dla osób czytających długo to forum. A Ty rozdmuchałaś je tak, że wygląda to dość groteskowo. No i to trochę śmieszy.
A druga sprawa, to że dałaś sie sprowokować osobom, które Cię zaczepiały. Ale one też, moim zdaniem bardziej śmiały się z sytuacji, które opisałaś niż z Ciebie. Przynajmniej nie powinny tego robić.

Jest tu parę obszernych wątków o pigułkach. Poczytaj je, a nie powinnaś mieć więcej takich wątpliwości. A jeśli będziesz jeszcze je miała, to zadaj je w istniejących wątkach o pigułkach, albo załóż jeden wątek np: "Kilka pytań dot. pigułek anty" i pisz w tym jednym. Myślę, że wtedy chętniej Ci ktoś pomoże.
Lubimy porządek na forum i już.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 22:20   #104
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: problemy anice...

moim zdaniem ten wątek się nadaje tylko i wyłącznie do zamknięcia...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 22:21   #105
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Talking Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
już skonczyły się pomysły, że musisz słowo w słowo kopiować koleżankę?

jak dla mnie w kółko gadacie o tym samym...
nawet konkretnych argumentów na mnie nie macie...
czepiacie się byle czepiać...

Dlaczego nie byłyście takie chętne, by pomóc mi rozwiać moje wątpliwości, jak teraz jesteście do dyskusji, oceniania, krytykowania itp.....

To Wy przeczytajcie regulamin forum, bo ja prosząc o pomoc w swoich wątkach niczego nie naruszyłam.... (no może faktycznie w dwóch wątkach podobny problem poruszyłam - za to możnabyło mnie upomnieć, ale nawet moderator tego nie zrobił......, a to, że wszystkie dotyczyły tabletek, to co z tego? różne są tematy związane z tabletkami....)
potwierdzilam slowa kolezanki

argumentow brakuje bo Ty w kolko to samo nadajesz o czepianiu sie

moderator zwraca uwage jak sie kliknie odpowiednia ikonke

oczywiscie, rozne sa tematy zwiazane z tabletkami, kupkami i substancjami w metalicznej wodzie



dziewczyny, ja tez juz wysiadam

edit|: mozesz sobie jeszcze zobaczyc sam poczatek watku od moderatorow: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=79223
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez Neciak89
Czas edycji: 2009-03-03 o 22:27
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 22:28   #106
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: problemy anice...

Ja tylko powiem, że cała ta wymiana zdań jest bezsensu Moderatorka skleiła twoje wątki w jeden, bo miała do tego prawo i bardzo dobrze, że to zrobiła - teraz przynajmniej jest porządek

A swoją drogą nie zastanawia Cię to Anice, że tylko na Ciebie ktoś się tu 'uwziął'? Najwidocznej są ku temu powody... Może jak troszkę emocje opadną to przeczytaj swoje posty i wtedy inaczej spojrzysz na całą sytuację

Pozdrawiam
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:31   #107
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

załozyłam wątek w celu uzyskania pomocy, a nie - komentowania, oceniania, krytyki...

ktoś nie ma ochoty na pomoc, to niech nie odpisuje, bo to, co Wyście napisały w odpowiedziach znacznie odbiegało od tematów, które poruszałam......

w Regulaminie jest wszystko..., dużo jest mowy o kulturze w wypowiedziach, a Wasze odpowiedzi na moje posty, były totalną kpiną, a to nie jest kulturalne.......

trochę szacunku do innych.....

to forum jest po to, by pomagać, takie jest jego założenie albo było jak widzę.....

ja sobie to wszystko odpuszczam, a Wy piszcie co chcecie..... albo poćwiczcie czytanie ze zrozumieniem, żebyście następnym razem wiedziały co to znaczy odpisywać komuś na temat....

nigdy nie spotkałam się z taka nieuprzejmością, a od kilku lat przebywam na wizazu, jak widać, tylko forum ginekologiczne jest takie do bani.....


pozdrawiam i życzę Wam z całego serca, żeby ktoś kiedyś i Wam tak pięknie pomógł rozwiązać problem, gdy będziecie tego potrzebować.....
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:49   #108
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
Jakim prawem, ktoś pozwolił sobie na to, żeby założyć wątek i podpisać go moim nickiem ???????

Moja cierpliwość się skończyła.

Dobrze się bawicie moim kosztem???????
Czy w swoich wątkach prosiłam:
1. SKOMENTUJ
2. OCEŃ
3. SKRYTYKUJ ???????

PYTAM????????

To co się tutaj dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Ile Wy macie lat, że nie potraficie kulturalnie się zachować?????

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



dlaczego niby na kafeteria.pl znalazłabym większe zrozumienie????
różni ludzie odwiedzają fora......

i to Wam radziłabym przeczytać parę zasad tego forum..... POMOC, NIE OBRAŻANIE.....

cytat od Administratora: 1. jeśli nie chcesz pomóc, nie pisz w wątku.

bez komentarza.
Skoro masz do mnie pretensje o to, ze Twoje watki polaczylam w jeden i nadalam im jeden wspolny tytul, co zrobilam zgodnie z regulaminem
Cytat:
Napisane przez Jelonek
Dodatkowo- temat wątku powinien odzwierciedlać problem, jaki ma jego autorka. Proszę nie zakładać wątków z tytułem "pomocy", "ratunku", "mam problem" "do pana doktora" itp.

Nic nie mówiące tytuły wątków będą zmieniane przez moderatora!
, to ja napisze, ze trzeba bylo do regulaminu sie ustosunkowac i nie zakladac kolejnych watkow, w ktorych byly rozne problemy i nie posiadajace okreslonego tematu (a ze problemy dotyczyly Ciebie to zmienilam tytul na taki jak widac i nie zrobilam tego ze zlosliwosci tylko po to by ulatwic Ci znalezienie odpowiedzi na nrutujace Cie pytania, skoro nie lubisz uzywac wyszukiwarki). Trzeba bylo kontynuowac jeden watek lub znalezc jeden zbiorczy i tam zadac pytanie. Sama sobie problemow narobilas a teraz innym obwiniasz... Jak Ci sie reguly forum nie podobaja to je zmien (w domysle forum). Nikt Cie tu na sile nie trzyma i trzymac nie bedzie...

Skoro zakladasz watek lub piszesz post to niestety, ale musisz sie tez liczyc z tym, ze nie tylko dostaniesz odpowiedz, ale Twoja wypowiedz zostanie skomentowana, oceniona lub skrytykowana. Jesli sobie tego nie zyczych to... nie pisz...

Szczerze mowiac to ja sie troche forumkom nie dziwie tego jak zareagowaly na niektore Twoje problemy. Masz 24 lata. W tym roku wychodzisz za maz. Musisz brac odpowiedzialnosc za siebie sama, a takim zachowaniem jakie tu przedstawilas taka dojrzala sie nie wydajesz. W pewnym momencie mialam wrazenie, ze nie mam do czynienia z przyszla mezatka a z 13latka zadajaca pytanie do jednej z gazet dla nastolatkow. Jak juz wczesniej pisalam, bycie doroslym, dojrzalym czlowiekiem to nie tylko zdolnosc do "uprawiania" seksu, stosowanie metod anty, wziecie slubu ale przede wszystkim zdolnosc do radzenia sobie ze stresem. Niebawem zakladasz rodzine. Musisz liczyc sie z tym, ze bedziesz miec wieksze problemy niz zastanawianie sie, czy ta woda, ktora podgrzalam grzalka a przez która ma taki metaliczny smak wplynie na dzialanie tabsow (co ciekawe pare postow nizej sama sobie na to pytanie odpowiedzialas...). Skoro z takim blahym problemem sobie nie radzisz to co to bedzie dalej? co zrobisz jak nie daj Boze zabraknie Ci pieniedzy albo niemowle zacznie plakac z niewidadomej przyczyny?

Anice, wymagasz szacunku od innych, ale nie widzisz ze innych uzytkownikow forum tez szacunkiem nie darzysz... Jesli od kogos czegos wymagasz to najwpierw wymagaj tego od siebie samej...

Aha. I nikt niczego nie usuwal...


Jednoczesnie apeluje do wszystkich o spokoj i odpowiadanie na temat glowny watku.


Koniec tematu dotyczacego tego dlaczego forumki sa zle i dlaczego tytul tego watku jest taki a nie inny!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:21   #109
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

Cytat z regulaminu:
2. Tolerancja. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz i życia "po swojemu" - jeśli tylko to jest w zgodzie z prawem.

Czy to nie oznacza, żeby w ironiczny sposób nie komentować tego, co zawarłam w wątku, opisując swój problem?

Mam żal tylko o jedno, już pal licho, ten nadany temat: "problemy anice....", że od samego początku spotkałam się tu ze złośliwością w odpowiedziach na moje wątki....

Dlaczego to mnie się upomina? Dlaczego nikt nie zwróci uwagi na BARDZO niemiłe komentarze odnośnie moich wątków, które wypisywały dziewczyny? To było zwyczajne nabijanie się ze mnie, naśmiewały się między sobą na mój temat, odpisując nietylko mi, ale także sobie nawzajem....

A to, że mam w tym momencie "ciążofobię", to nie oznacza, że jestem niedojrzała, po prostu jestem jeszcze nie gotowa na macierzyństwo.
Najpierw ślub, potem zapewnienie zaplecza finansowego i dzidziuś, żeby właśnie nie płakał w nocy z głodu, żeby było nas na niego stać....
A Wy już mnie oceniłyście.
Ja uważam siebie za wartościową osobę, Mój przyszły Mąż też tak uważa i jest bardzo inteligentnym człowiekiem, a to, że panicznie boję się narazie ciąży, to inna sprawa, każdy ma coś, czego się boi..... Ja po prostu pragnę urodzić dziecko wtedy, kiedy fizycznie i finansowo będziemy na to gotowi, żeby zapewnić mu wszystko na co zasługuje....
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 13:54   #110
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: problemy anice...

A mi się wydaję, że próbujesz bardzo na siebie zwrócić uwagę.. Zresztą skoro tak cytujesz regulamin to może zobacz też, że i ty go łamiesz. Mnożysz wątki i zaśmiecasz forum, średnio co 2 h zakładałaś wątek.. Dlatego nie dziwię się reakcji modów, co do komentarzy -> to ja również słyszałam jakieś tam uwagi pod moim adresem, ale nie robię takiego rabanu jak ty.. Więcej dystansu do samej siebie nie jesteś pępkiem świata i chyba można zwrócić ci uwagę, że to o co pytasz bywa czasem niedorzeczne? Jest ulotka do tabletek tam jest zawarte wszystko. A to że jest ten znikomy jeden procent zawodności to tyczy się naprawdę skrajnych przypadków, a to czy ty jesteś takim przypadkiem też nikt nie potrafi tego stwierdzić na forum. Nie jesteśmy lekarzami
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:01   #111
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: problemy anice...

jaga prosiła, żeby zakończyć temat
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:03   #112
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jaga prosiła, żeby zakończyć temat
ok
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:15   #113
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
Cytat z regulaminu:
2. Tolerancja. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz i życia "po swojemu" - jeśli tylko to jest w zgodzie z prawem.

Czy to nie oznacza, żeby w ironiczny sposób nie komentować tego, co zawarłam w wątku, opisując swój problem?

Mam żal tylko o jedno, już pal licho, ten nadany temat: "problemy anice....", że od samego początku spotkałam się tu ze złośliwością w odpowiedziach na moje wątki....

Dlaczego to mnie się upomina? Dlaczego nikt nie zwróci uwagi na BARDZO niemiłe komentarze odnośnie moich wątków, które wypisywały dziewczyny? To było zwyczajne nabijanie się ze mnie, naśmiewały się między sobą na mój temat, odpisując nietylko mi, ale także sobie nawzajem....

A to, że mam w tym momencie "ciążofobię", to nie oznacza, że jestem niedojrzała, po prostu jestem jeszcze nie gotowa na macierzyństwo.
Najpierw ślub, potem zapewnienie zaplecza finansowego i dzidziuś, żeby właśnie nie płakał w nocy z głodu, żeby było nas na niego stać....
A Wy już mnie oceniłyście.
Ja uważam siebie za wartościową osobę, Mój przyszły Mąż też tak uważa i jest bardzo inteligentnym człowiekiem, a to, że panicznie boję się narazie ciąży, to inna sprawa, każdy ma coś, czego się boi..... Ja po prostu pragnę urodzić dziecko wtedy, kiedy fizycznie i finansowo będziemy na to gotowi, żeby zapewnić mu wszystko na co zasługuje....
Po primo, nie tylko Ty zostalas upomniana. Inni tez.

Po secudno, a czy bralas po ugawe mozliowsc, ze tabletki mimo prawidlowego zarzuwania i tak nie zadzialaja? Nie daja przeciez 100% pewnosci, ze w ciaze nie zajdziesz. A co jak bedziesz w tym sentym procencie i w ciaze zajdziesz? Czytalas moj podpis?
Cytat:
wspolzyjesz = jestes gotowy na potomstwo
Skoro tak sie panicznie boisz ciazy to zastanow sie czy wogole powinnas wspolzyc i czy w zwiazku z tym powinnas zakladac rodzine. W zyciu nigdy nic nie jest pewne i czasem trzeba "wrzucic na luz" by moc odroznic prawdziwe problemy od tych wyszukiwanych na sile.


Uwazasz sie za wartosciowa osobe, to super, nikt nie twierdzi, ze jest inaczej, tylko nie rob problemow tam, gdzie ich nie ma...

Fakt, czasem forumki odpisuja w ironiczny sposob. ALe w wiekszosci przypadkow ma to jedno zadanie. Nie chodzi tu o obraze kogos. Tylko o to, by dac do zrozumienia pytajacemu, ze ten problem jest problemem znalezionym na "mus", ze jest problemem blahym, ktorym nie powina dana osoba sie przejmowac. Ale ty zrobilas z igly widly, roztrzasajac i rozzalajac sie jednoczesnie. A wystarczylo dac znac moderatorowi, ktory jakby trzeba bylo to poskromilby "zlosnice"... Tak wiec nie tylko dziewczyny sa winne, ale Ty rowniez i wszystkim odpowiednim osobom sie oberwalo. Lacznie z Toba.

i po raz ostatnio prosze. Skoncz ten temat!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:43   #114
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

Moje problemy wynikały jedynie z faktu, że przy żadnej antykoncepcji (prócz tej moim zdaniem - najdrastyczniejszej, czyli podwiązania jajników), nie ma 100% pewności... Dlatego zaczęłam zastanawiać się, co może wpłynąć na to, że istnieje ten 1% nieskuteczności... może jakaś jedna, drobna, przeoczona, głupia rzecz...
Stąd te moje "dziwne" pytania....

Tyle z mojej strony...
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 16:15   #115
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: problemy anice...

dobra, dziewczyny, koniec juz. to juz nie ma sensu.
Anice popelnila blad, ale przeprosila juz przeciez za to ze zalozyla kilka watkow a nie jeden, mogla o tym nie pomyslec w pierwszej chwili jak zakladala.
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 16:50   #116
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: problemy anice...

Anice- odpowiadajacn a Twoja watpliwosc, dla mnie ten 1% to jest po prostu pech.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:40   #117
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Anice- odpowiadajacn a Twoja watpliwosc, dla mnie ten 1% to jest po prostu pech.
-pech
-zabezpieczenie producenta przed procesami
-nieregularne branie, antybiotyki itp. + kobieta, ktora twierdzi ze wszystko brala jak nalezy
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:53   #118
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
dobra, dziewczyny, koniec juz. to juz nie ma sensu.
Anice popelnila blad, ale przeprosila juz przeciez za to ze zalozyla kilka watkow a nie jeden, mogla o tym nie pomyslec w pierwszej chwili jak zakladala.
dzięki Dziewczyny

na szczęście biorę tabletki regularnie, tak, jak należy
nie biorę innych leków, ani niczego innego nie robię, czego robić nie powinnam

pozdrawiam

P.S.
Ja wiem, że współżycie = gotowość na potomstwo, ale jak ma się przy sobie, tak ukochaną osobę, to nawet, jak się jeszcze nie chce dzidziusia, to i tak ciężko się powstrzymać
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.

Edytowane przez anice
Czas edycji: 2009-03-04 o 17:58
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:11   #119
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: problemy anice...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
P.S.
Ja wiem, że współżycie = gotowość na potomstwo, ale jak ma się przy sobie, tak ukochaną osobę, to nawet, jak się jeszcze nie chce dzidziusia, to i tak ciężko się powstrzymać
wiadomo.

A na "pocieszenie"... Mojej znajomej siostra, ktora ze wzgledow zdrowotnych miala podwiazane jajowody... urodzila dziecko. To dopiero pech. Takze, jak sie nie chce miec dzieci to tylko szklanka zimnej wody... zamiast...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 10:15   #120
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: problemy anice...

tak to z tą ciążą właśnie jest

"w ciążę zachodzi się... ZNIENACKA"
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.